Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93301) HSM válasza CJ4567 (#93282) üzenetére


HSM
félisten

Nekem is 12MB van [link], ráadásul 1X12MB, nem 2X6. ;] :P
Most hogy L2 vaqgy L3 attól nagyvonalúan tekintsünk el.... :D

(#93287) miklosss2012: Bocs, de nem értelek. Mégis mitől lenne "egész más" a két vonal? Attól, hogy ugyanazokból a magokból, L3-ból, PCI-E sávokból és memóriavezérlőkből kicsit több van HEDT-n? :U
Rajtam nem fog ez a "magic". Ha valami ugyanaz, csak több cuccból, az nálam ugyanaz, több cuccból, nem hókuszpókusz. Mint a GTX960/980/980TI. Két 960 egyben egy 980, és még másfélszer annyi kütyü és kész a 980 Ti. Nagy varázslat... :U

Én is várom már nagyon a ZEN-t....

[ Szerkesztve ]

(#93302) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#93300) üzenetére


norbert1998
veterán

Ott van a végleges kütyü.
Hogy mihez kezdenék vele? Fingom nincs. Valószínűleg gravíroznék és hasonlók. Plusz elvileg ezt (kellene, ha a rohadt oktatás nem egy idióta magyar rendszer módjára menne) tanul(n)om. Programozás, cad és cam. Plusz alapból is tök érdekel egy ilyen kütymüty.

(#93303) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#93302) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

20k nem olyan rossz végülis, mégha hobbi is lesz. :)

© asszongya'hogy

(#93304) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#93303) üzenetére


norbert1998
veterán

Mhm :)
Egy dolog merült fel, hogy (mivel azzal a fajta megoldással, a csapágygolyós menetes szárral, durván megháromszorozódna az ár, és ehelyett:) sima metrikus menetes szárral és egy hozzá passzoló anyával dolgoznék tengelyként, precíznek biztos az lesz, de szerintem jóó lassú is.Talán ritkított menettel lehetne szó egy kis javulásról, de gondolom úgy még drágább a szár.

(#93305) MiklosSaS válasza HSM (#93301) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mind1, hagyjuk..most nincs eleg idom magyarazni....inkabb hagyjuk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93306) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ez mi? :DDD

(#93307) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#93304) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Linkeld már be újra, annyi h.sz. van! :B

(#93308) miklosss2012: Kis komolyságot! :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#93308) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#93307) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93309) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Kéne segítség.
A Far Cry 2 valamiért nincsen nálam teljes képernyős módban, és nem tudom visszaállítani(még az újraindítás sem segített). Hogyan tudnám visszaállítani?

(#93310) #Morcosmedve válasza DR|FTK|NG (#93309) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Alt+Enter, ez mindig megy, csak legyél az ablakba kattintva.

© asszongya'hogy

(#93311) hackeeeee válasza HSM (#93301) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#93312) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#93307) üzenetére


norbert1998
veterán

(#93313) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Szép estét, mizu errefelé?

(#93314) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jut is szembe, itt az epenisz dagasztás közepette..

mackosajt urunkkal mi a helyzet? Kicsit eltűnt az utóbbi időben. :(

Véleményem szubjektív...

(#93315) hackeeeee válasza inspiroyhome (#93313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sas megy GTX 1080-at venni, az AMD hulladék fos elavult szar, az NVIDIA az istenkirály. Szal csak a szokásos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93316) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93315) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sas nem vesz GTX 1080-at! Az AMD-nek hulladek a marketingje es lassu mint a tetu. Az NVIDIA istenkiraly marketingben es egyelore neki vannak a legerosebb kartyai, megha butak is mint az "eCCaka"...

Ha irsz, akkor irjad a lenyeget.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93317) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#93312) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hogy lesz ebbű 20k-s ár? :U

Csapágyas mennyi lenne?

© asszongya'hogy

(#93318) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagyis, dióhéjban összefoglaltam a lényeget, akkor az első részt lehúzzuk, az elkövetkező pár napra.

Lényeg: dagad az epenisz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93319) inspiroyhome válasza hackeeeee (#93315) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

oh, nem szerencsés akkor az időzítés amikor szeretném bejelenteni hogy nvidiára cserélésen gondolkodom.. >.>

Semmi bajom a mostani kártyámmal, absolute minden igényemet kielégíti, viszont blenderhez nagyon kellene az a CUDA. Egyetlen gondom hogy nem találok értelmes ajánlatot, sokkal gyengébbre / régebbire meg nem szeretném cserélni. OpenCL-ből is baromi jó a GPU render, de sok feature(smoke, SSS) csak CUDA-hoz érhető el, és az elvileg láthatóan jobb eredményt is produkál.

Mostanában elvagyok havazva a szokásos kis boldog életemmel, érettségivel, szenvedéssel, és a többivel.

Ha valaki még emlékszik anno írtam a topikba hogy ismeretlenek megtámadtak és megvertek, nos elvileg már bíróságon van az ügy. A vád: Súlyos testi sértés bűntett kísérlete. Majd be kell mennem a kerületi bíróságra is.

Jogsi azóta sincs meg, de most készülök oktatót váltani. Ha kicsit lecsendesül az érettségi remélhetőleg nekitudok vágni megint, hiszen decemberben letelik a 2 év, és akkor minden ráköltött pénzt elbukok.

(#93320) Televan74 válasza MiklosSaS (#93316) üzenetére


Televan74
nagyúr

Miért nem? Van néhány fórumtárs akinek már dübörög a gépében az SLI! :P ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#93321) hackeeeee válasza Televan74 (#93320) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1080-ból kell sli, aztán majd 3D-ben a felső kártya 500MHz-n elpöszörög. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#93322) hackeeeee válasza inspiroyhome (#93319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép..

Sulival, jogsival hajrá!

Véleményem szubjektív...

(#93323) Habugi válasza hackeeeee (#93321) üzenetére


Habugi
addikt

KékÖrödögséged ma nagyon formában van.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93324) hackeeeee válasza Habugi (#93323) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak hétfő van. És.. nemmondoksemmit.

Véleményem szubjektív...

(#93325) Mahrenburg válasza stratova (#93230) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mivel mostanra Sasss lett az AMD egyedüli és kizárólagos vásárlója, s mint ilyen, az AMD bevételeinek egyetlen forrása, ez a tény némi jogalapot teremt arra, hogy megfogalmazza építő jellegű kritikáját...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93326) HSM válasza MiklosSaS (#93305) üzenetére


HSM
félisten

Jajj Sas, ne butáskodj már... :P

(#93311) hackeeeee: Ennyi. :R

(#93327) DR|FTK|NG válasza #Morcosmedve (#93310) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Köszönöm. :R Az természetes. :D


nagynorbiman
Emlékszek még rá, durva volt. :U
A többivel sok sikert. :C

[ Szerkesztve ]

(#93328) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93321) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es is csak mostanaig a Radeonoknal fordult elo...amikor rendben ment a CF...es ha elertel kek halal, fekete kepernyo, csikozas es fagyas nelkul odaig... ;]

...troolloolloooo

Vagy 7-8 CF es vagy 4 SLi kombo utan kijelenthetem semmi trollkodas nelkul hogy az utobbi joval jobb. De azert neha ramjon egy CF kiprobalasa.

(#93326) HSM: dehogy butaskodok. Annyit tudnek rola irni...de most semmi kedvem a szakmai dolgokba belemerulni...de komolyan, mas maskor beszelgettunk rola.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93329) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93328) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké, feladom.

Elvonulok a sarokba, és 4 darab 1080-on térdepelve rituálisan felgyújtom a 390-et.

Véleményem szubjektív...

(#93330) HSM válasza MiklosSaS (#93328) üzenetére


HSM
félisten

Akkor majd mesélsz máskor. Így hogy kb. végigjártam mindent a s2011-eket és Skylake-eket leszámítva, így meglehetősen kíváncsi vagyok. ;]

(#93329) hackeeeee: Én mikor gyújtsam a 7870XT? ;]

[ Szerkesztve ]

(#93331) CJ4567 válasza HSM (#93270) üzenetére


CJ4567
veterán

Tehát az én Xeonom és Sass HEDT-je is ugyan olyan alapú?

No Sana No Life

(#93332) hackeeeee válasza HSM (#93330) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet azt kéne. Hátha addig ég amíg bezöldül.

Véleményem szubjektív...

(#93333) CJ4567


CJ4567
veterán

Mit veszekedtek, P4 forever! :DDD Mellé FX5200 :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#93334) Mahrenburg válasza stratova (#93245) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Megalapozottnak tűnő összeesküvés-elméletek szerint a VIA lefizette az AMD döntéshozóit, hogy ilyen kitűnően menedzseljék az AMD-t, ugyanis a VIA szeretné elnyerni a világ második legnagyobb x86-CPU-gyártója címet, s egyszerűbb megkenni az AMD-fejeseket, mint új CPU-t fejleszteni...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93335) HSM válasza CJ4567 (#93331) üzenetére


HSM
félisten

Én inkább azt mondanám, ugyanabból a családból származik. :K

(#93332) hackeeeee: Ne, azt ne... Én azt szeretném, ha mondjuk 390X-é változna közben, vagy Polari$ P10-é. :DDD

(#93336) DR|FTK|NG válasza HSM (#93330) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Intel GMA 950-nel mi a helyzet? :( :D

Szerk.: Találtam rá megoldást. A dominancia jeléből meg kell szórni húsz nap huszonhárom órás tizenkilenc perces tizennégy másodperces és ötszáshuszonhét miliszekundumos sárga színű pingvin guanóval, amit azelőtt 600°C-on folyékonyra olvasztottunk. Miután kifejeztük felsőbbrendűségünket, este el kell vinni sétálni a tengerpartra, majd a már megszáradt guanót meg kéne fűszerezni a tenger sójával. :DD

Ha GTX 660-am van(már nézegetem az utódot, Polaris vagy Pacal - Shadowplay miatt, ha nem találok(ha végre keresném) jó videórögzítő programot árnyékidő szerűséggel - lesz :D ), akkor mit kell csinálnom?

[ Szerkesztve ]

(#93337) Mahrenburg válasza CJ4567 (#93331) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A valós CPU-teljesítmények fényében egy nemzetközi bizottság határozata alapján ezután csak a VIA használhatja a "High End Desktop Processor"-elnevezést...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93338) stratova válasza HSM (#93330) üzenetére


stratova
veterán

Ha már 4 db GTX 1070-en térdepelsz. :DDD

Igazgató Úr (M): mesteri terv! Akkor VIA a HEDP míg mindenki más a HEDT rövidítést fogja alkalmazni. :)) Mivel a P az abc-ben a T-nél előrébb található a VIA elsősége ezzel megkérdőjelezhetetlen!

DR|FTK|NG GTX 660 esetén minden egyes pingvinnek vinned kell 5-5 vödör halat, hogy kellő mennyiségű guano álljon rendelkezésedre.

[ Szerkesztve ]

(#93339) hackeeeee válasza HSM (#93335) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 390-hez tudok adni alapot, hátha a az XT-ből hozzá megy az X.

Véleményem szubjektív...

(#93340) hackeeeee válasza stratova (#93338) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De azok nem mennek SLI-ben, csak 2! :O :O :O :O

Utólag jöttem rá, hogy 2-t utána Nekem is ki k ell dobni.. Vagy amíg ég a 390, társítom mellé.

Ezt most úgy, csak mert..

Tükrözi a hétfőt:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93341) Mahrenburg válasza hackeeeee (#93314) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Engem nem is hiányoltál? :O

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93342) stratova válasza Mahrenburg (#93341) üzenetére


stratova
veterán

A piros kocsiból még integetett is neked... :U

(#93343) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93329) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rendben. Adjak benzint?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93344) stratova válasza MiklosSaS (#93343) üzenetére


stratova
veterán

Tőled maximum gázolajat tudna lopni... Nagyon magasröptű vagy ma a másik OFF-ban. :)) Te voltál ma KékÖrdög sofőrje?

Szerintem amúgy 4 db GTX 1080-at adj neki, miután kitesztelted, hogy neked nem az igazi és Vegán (l)eszel.

[ Szerkesztve ]

(#93345) Mahrenburg válasza stratova (#93338) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tényleg, akkor bukik az előző összeesküvés-elmélet, hiszen miért áldozna a VIA a második hely megszerzéséért egyetlen petákot is, ha az elsősége megkérdőjelezhetetlen? Ennyit az összeesküvés-elméletekről... :((( Hiába, manapság már az összeesküvés-elméleteknek sem lehet hinni... :(

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93346) Mahrenburg válasza stratova (#93342) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor mégsem feledkezett meg rólam... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93347) caindwan válasza norbert1998 (#93196) üzenetére


caindwan
tag

Köszönöm :R Első vizsga megvolt 2(4)-es lett.

Nekem meg AMD vizsgám volt, de azért csakis Polaris szar tételt húztam, amit 1080 nem tanultam meg.. Neumann, Lisa SU. Szar volt, de megment :DDD Holnap is folytatódik az NV vs AMD legközelebb ezután pedig pénteken mérik össze az 1070-et 1080-al. Ezután vége a hétnek :C Ha minden FPS 1-2FOS felett teljesít majd.

csak gondoltam feldobom egy kicsit a hsz-met, mert senkit nem nyom pár kulcsszó elhangzása nélkül

Ilyet mértem. Igazából mobilon még nem láttam ilyen jó feltöltést :DD gépen se

(#93348) Mahrenburg válasza caindwan (#93347) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha igazán népszerű szeretnél lenni, mindig legyen benne a hozzászólásaidban a "VIA"-kifejezés, nekem bevált, hiszen hihetetlenül népszerű lettem...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93349) MiklosSaS válasza stratova (#93344) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Áh, csak egy kis bemelegités....

Komolyra forditva, kicsit zavar hogy megint ugyanaz a forgató könyv mint tavaj.
Komolyan mondom, ezek karterban vannak.

Nesztek.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93350) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93343) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lécci. De csak Volvo logo lehet a kannán. Ha nem az lesz, visszaöntöm.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.