Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136001) MiklosSaS válasza Popes (#135998) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A i3 lehet, de az i5-öt "kettéhúgyozta" :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136002) Popes válasza MiklosSaS (#136001) üzenetére


Popes
őstag

Jól van, tudom hogy sz@r a gépem. :O

Deus ex machina

(#136003) MiklosSaS válasza Popes (#136002) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem mondtam én iyet, csak ott van egy i5-6500-as eredményem, amitõl az 1400-as picivel jobb. Ennyi!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136004) Popes válasza MiklosSaS (#136003) üzenetére


Popes
őstag

Na de akkor a 4670k-m is ketté van h@gyozva. :D (nem sértődtem meg, de szomorú hogy így elavult az én vasam is :B )

Deus ex machina

(#136005) stratova válasza Popes (#136004) üzenetére


stratova
veterán

Én mit mondjak :))
Ma épp IKEA-ban somolyogtam (miután az irodai rész mellett, eltoltunk egy elég emberesen megpakolt rakpalot, ami alá egy kis legény autója gurult be, édesanyja meg győzte megköszönni :D meg hogy csak egy pár száz forintos kis műanyag autó, mondom tudom, csak eszmei értéke van, a fiam sem szívesen adja a mancsos labdáját másnak :) ) hogy a mellettem lévő íróasztalon még mindig az Asus A6 dummy noti van, csak a bútorok változnak néha :D

[ Szerkesztve ]

(#136006) MiklosSaS válasza Popes (#136004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos az IT ilyen..ami ma új, az már jövõ héten ócskaság.

De ne szomorkodj, @Hablatyi telefonját semmi sem múlja felül. ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136007) stratova válasza MiklosSaS (#136006) üzenetére


stratova
veterán

Öhm. Egy működő 3310 ér? (Na jó nem ér, mert nem saját, csak családon belüli) :D Mekkora már, hogy lehet még hozzá kompatibilis Li-ion akkut kapni. :) Ehhez képest tegnap vittem be e-hulladéknak az Xperia Pro-kat :(

[ Szerkesztve ]

(#136008) Popes válasza MiklosSaS (#136006) üzenetére


Popes
őstag

Nehogy azt hidd! :D

Legalább öt éve ezt használom telefonálásra. ;) (van egy hamvaiból feltámasztott I6-om is, de az egy hét akkuidő über alles :D )

Deus ex machina

(#136009) stratova


stratova
veterán

Amikor végre 1:20 körül hason fekve nagy nehezen elalszol (mert az orrodon nem kapsz levegőt fekve a megfázástól) és asszony 1:45-kor felkelt, hogy hangosan horkolsz... az órád meg 7-re húzva... az egy cseppet idegesítő... Pedig eddig orrot fújni is a konyhába vagy a fürdőbe mentél, hogy ne verj fel mást.
Érik az a felfújható matrac, bedomnán ilyenkor a konyhába és békében alhatna mindenki. :((

[ Szerkesztve ]

(#136010) Methionyl válasza stratova (#136009) üzenetére


Methionyl
senior tag

I know that feel bro.
Oh nekem 6-ra van húzva az órám és elvileg a héten volt légtelenítés de hát szürcsögő - csöpögő hangot ad ki a k**** radiátor :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#136011) norbert1998


norbert1998
veterán

Vezettem ma a Renault Zoe-t. Nekem bejön :D
Jobb mint a rakéta dCi 60-ig ;]

A 400 km-es valóban 230 körül megy, a gyorsulás meg olyan 90 lóerős autóhoz mérhető 100-ra és 100 körül.

[ Szerkesztve ]

(#136012) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jön a 600-as radeon széria, de lényegében semmi újdonság.

Véleményem szubjektív...

(#136013) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Sziasztok!
Kérdés: Érdemes e ráfizetnem egy Z270 es lapra, a H270 helyett? Azon kívül, hogy használhatnám végre a 3200 as ramokat, van még valami előnye? Mennyit számítana a gyorsabb memória? Jelenleg 2400 on járnak 12-14-14-28 as időzítéssel. Észrevehető lenne ez játék/alkalmazások alatt?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#136014) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#136013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nem hajtod a CPU-t, szerintem nincs. Persze a ram hozhat, de alapjában véve a CPU tuninggal többet mennél előre, mint a rammal, szerintem.. Persze, ha nonK a cpu, akkor, talán, hozhat a ram.. De mellé érdemes menni a CPU-val is.

Z-s lap, főként ITX-ben elég jó, sokat hozhat. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136015) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Microsoft XCloud infók.

Ez azért egy, kurvajóötlet.. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136016) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#136014) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Akkor marad ez. Inkább spórolok egy 1TB-s ssd-re, meg egy modularis tápra.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#136017) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#136016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nem akarsz OC-zni, szerintem akkor felesleges váltani.. Persze, ITX-ben jobban szeret menni a ram Intel-éknél, szal ott tudnál előre menni.. De annyit szerintem nem ér pluszban.

Véleményem szubjektív...

(#136018) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Végre vége a csillámpónis időszaknak..

Véleményem szubjektív...

(#136019) Methionyl válasza hackeeeee (#136018) üzenetére


Methionyl
senior tag

Fuh de szép baba kék :D

De jah, 1 fokkal jobb lett :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#136020) hackeeeee válasza Methionyl (#136019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Legalább nem világít ez a cyan színű izé, végre.

Ez a ventimegoldás bitang jó, tényleg 2 csavar a 2 venti, kivettem, kész.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136021) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mit szóltok az új Intel processzorokhoz és az árakhoz?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136022) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kész is a kicsike, elég szépen muzsikál....lehet a következõ gépem az Ryzen lesz...3700X (esetleg 2800X ha lesz válasz a 9900K-ra).

Anno ugye 1800X-et használtam kb 1.5 éve...hát egész szépen fejlõdött azóta a Bios.

Ez a max amit ertelmes feszel (1.43 V) ki tudtam preselni belole, 3.825 GHz - 1.43 V. Igy is kis IBT utan kostolgatta a 75 fokot.
Tesztek lementek...most mar megyen szepen vissza alapra. XFR ON + kisebb alulfesz.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136023) Habugi válasza hackeeeee (#136018) üzenetére


Habugi
addikt

Szakival megalapíthatjátok a KredencKék Klubbot, gratula!

Itt egy stílszerűen piros logó

:D :))

(#136021) MiklosSaS:

Vedd meg amit kinéztél, ugord át ezt a részt, tudod h akarod! ;) :K

Mennyibe került a kanapé?! Na ugye.., ne szórakozzál!
Különben is.., ha sokat tépelődsz a semmin, előállhat az a szituáció a 9900K boltokba kerülésével ami a topic fennállása óta még soha, nevezetesen h nem néked lesz a legerősebb CPU-d. ;]

(#136022) MiklosSaS:

Szuperül megy!
8szálon tud annyit mint a 4-es meggymagköpőm, egy szálon pedig a háromnegyede, egy igazi vadállat!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#136024) hackeeeee válasza MiklosSaS (#136021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Felesleges volt... Az új alaplapokkal együtt.. De legalább visszafelé van kompatibilitás a 8k szélriával.

Még jobban megerősítették bennem azt, hogy egy ideig elég lesz a Ryzen.

Habugi: Au.. De azt hiszem átjött az irónia. ;] :DDD Köszi!

Így nár lehet AMD piros, nem ég ki tőle a szemem. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136025) norbert1998 válasza MiklosSaS (#136022) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezek amúgy nem szoktak egy hangyaval feljebb lenni egyszHálon? Olyan 170-180 körül? Vagy az az 1700-2700 körül jellemző, tuning után?

(#136026) hackeeeee válasza norbert1998 (#136025) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1 szálon, azonos órajelen közel egyformák, persze erősen függ a ramtól..

Az a baj, h nincsenek már meg az 1200-as eredményeim.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136027) HSM válasza Habugi (#136023) üzenetére


HSM
félisten

Nekem hagyományos fekete nitro-m van, nem világítós ventilátoros. :DDD [link]
És a Sapphire logót is szivárvány-effektre tettem, amit úgysem látok csukott gépháznál. :DD
A kredenckék HDD-adapterem pedig nyitott gépháznál se látszik. ;]

(#136025) norbert1998: Egyszálon 170 ponthoz 4Ghz körüli 2000-es széria kell, igen gyors ramokkal, amennyiben emlékeim nem csalnak.

[ Szerkesztve ]

(#136028) MiklosSaS válasza Habugi (#136023) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 9900K az a mostani 7820X-em teljesitményét tudja...csak abba több a cache, ebbe meg van quad channel.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136029) MiklosSaS válasza Habugi (#136023) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meg aztán ha véletlenül kapsz vagy száz pontal többet valamelyik tesztben, akkor hatalmas ünnepély közben átadom neked a koronát és adok az enyémbõl 2 cm e-péniszt. Aztán büszkén elmondhatod magadról hogy neked van a legnagyobb...érezheted egy kis ideig az erõt :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136030) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#136028) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nyugtassad csak ezzel magad ;]

© asszongya'hogy

(#136031) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#136030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked is kell e-pénisz? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136032) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#136031) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Csak azér’ mert terrás SSD van a PS-ben? :DD

© asszongya'hogy

(#136033) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#136032) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Alma és PS nem jöhet szóba.

Neked csak brahi alapon, mivel itt mindenki tudja hogy a természet téged csak 5-6 cm-el áldott meg. Azt is csak "fénykorodban" éred el, ezért összepótolunk és kapsz tõlünk pár centit, még akkor is ha emiatt @Fincsibe minuszba lesz ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136034) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#136033) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pedig az a jó :K

Szegény gyerek, már mínuszba megy :(

:DDD

© asszongya'hogy

(#136035) norbert1998 válasza MiklosSaS (#136033) üzenetére


norbert1998
veterán

Most miért? Nekem tetszik a 2500K :( ;]

(#136036) MiklosSaS válasza norbert1998 (#136035) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, az jó de ezért nem jár e-pénisz emiatt mínuszban leszel. De ha plusszba szeretnél vagy esetleg egálban, oda adhatod kicsit játszani @Morcosmedvének a valódit ;] :D lehet te is meg õ is örülnétek ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136037) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Mi ez a pènisz mèregetès itt, kicsit már kezd homokozóba is átcsapni. Inkább rakjál föl seggeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#136038) #Morcosmedve válasza Jakuskacsa (#136037) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Remélem női seggeket. :D

© asszongya'hogy

(#136039) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#136038) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mondjuk ezt elbacctam, elfelejtettem mondani... Saaaasssss: kizárólag nőit!!!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#136040) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#136034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kéne venni pár PS4 pro-t az iphone xs/r árából..

Ja, nem.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#136041) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#136040) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Egyik megvan, pont elég, van másik lakásban sima PS4. Xs Max meg lesz, még az új iPadokat kivárom.

© asszongya'hogy

(#136042) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#136041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem bejön a Google új megoldása tablet vonalon, meglátjuk mit hoznak árban.. Az új pixel mobil nekem valahogy nem adja.. sajnálom, hogy behozták a nocht-ot, ráadásul ekkorában.. Plusz karcsúbb hardver, bár szűz droidhoz talán ez is elég.

Sőt, máig elviselnék egy Surface-t, de, nem ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#136043) CJ4567 válasza hackeeeee (#136042) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem semmi baj nincs azzal a notchal, csak két sornyi helyet foglal el. :DDD

No Sana No Life

(#136044) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#136043) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

:DDD Ettől mèg az e-penisz is jobb volt azt legalább èrtettem. De mar megint nem tudom miről beszèltek.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#136045) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#136037) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nesze, csak neked!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#136046) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#136042) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Alapesetben túl van ez a noccs misztifikálva, de azt gondolom én is, hogy a Pixel 3 XL-nél sokat beáldoztak (Pixel 3-nál pedig buta a keret=nem 2018-as), úgy, hogy arcfelismerést nem tud, van benne két kamera, a kicsit jobb hangért. Még egyébként akár benyelhető, de ehhez mérten tényleg drága. Szvsz le lehet fikázni (jogosan) az acélkeretes iPhone-ok árát, de pl ebben a tekintetben bőven jobb ár/értékben mozog az Xs/Xs Max mint a Google cucca.

iPad-et egyelőre (ahogyan korábban sem) elég esélytelen az áron kívül lelépni. Nekem igazából 95%-ban mindent kivált egy iPad Pro (2-3 éve).

© asszongya'hogy

(#136047) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#136046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó csak ugye annyiban más az alma esete, hogy ott még a vezér is mondta, hogy lényegében tudják, hogy szinte semmit sem adtak, de tök mindegy mennyiért adják, mert akinek kell, úgyis megveszi. Ergo ebben nekem benne volt, hogy lehetne ezt olcsóbban adni, csak nem akarják.

A pixel ára elvileg 800$. Bár a hardver akkor is karcsú, legalábbis szerintem, erre a kategóriára.. Bár a pixel-t mindig is a kamera adta el.

Hát nem tudom, én próbáltam ipad-on "élni", nem sikerült. :) Mondjuk lehet nekifutnék újra, másképp menne.

Véleményem szubjektív...

(#136048) stratova válasza MiklosSaS (#136033) üzenetére


stratova
veterán

Már megint összekeverted az átmérőt a hosszal :D

(#136049) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#136047) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem adták a Max-ot, meg sebességtöbletet, az pont elég, de én arra mondtam, hogy azért nincs egy lapon a két telefon, ehhez képest azért szerintem drága, főleg, hogy ott a P20 Pro vagy a Note 9.

iPad Pro-n nekem már nem vt bajom, mostha a 10,5-re húznak egy 2019 kompatibilis kinézetet és belsőt, akkor főleg jó lesz számomra. Rég nincs meg az iPad, nagyon kéne már az új. Teló nem annyira fontos, ezért várok, mert a tablet mellett véhetően újra nem fog a telefon lázba hozni, mert én is tudom, hogy objektíven a kövi iPhone lesz az “ütős”.

© asszongya'hogy

(#136050) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#136045) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Legalább egy kacsa hátsó lenne... De jó, nem fintorgok, nem vagyok válogatós...nő, nő, csak a keretmás :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.