Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35001) Malibutomi válasza MiklosSaS (#35000) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én a lányoknak akarnék venni egy konzolt, hogy játszhassak velük a tévén, de asszony nem akarja

(#35002) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35000) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, nem semmi
én is agyaltam egy tablettán a kiasszonynak...
volt is neki még az év elején fél évig, volt nálam melóre egy tablet...
azon sokat játszott, de egy két hónap után megunta, így maradt az (amit megbeszéltem vele is) hogy a telcsimen játszhat és nem veszek neki külön tabit :P
néha rájön hogy játszon vele de ritkán, inkább a pónikat nyomatja :DD
mondjuk az nagyon durva hogy milyen hamar megtanulják ezeket az érintős dolgokat kezelni, hihetetlen
hiába ök a next generation :K
az apja már már vén majom és kövület :DDD

Malibutomi: meg kell venni sunyiba, majd haza csempészni és megmutatni a gyermeknek és végül az asszony is belátja hogy milyen jó is az...
nálunk is asszony pajti szinte minden ellen tiltakozik, majd a jön a világ legjobb mondata:
Igazad volt, imádom ezt hallani ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35003) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35001) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, nalunk is volt hasonlo vita. De az a baj hogy az oviban mar mindenkinek ilyesmi van a kezeben....kell neki is. Ebben a korban elunk, nincs mit tenni. Hulyegyereket sem szeretnek belole nevelni hogy ne ertsen semmihez....szeretnem ha hamar megtanulna azt amire szuksege van a digitalis vilagban.

@macska: azert ritka a 780Ti mert nagyon jo kartya. Akinek van az meggondolja ketszer vagy haromszor hogy eladja vagy nem. Szerzek neked Vapor X 290X-et bontatlanul ha kell 210 fontert (80.000 HUF / 1100 ron), kell ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35004) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35003) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 Sass Úr, ezzel én is így vagyok...
és nem akarom sem hogy csúfolják, sem hogy lemaradjon bármiről is...
ha nekem ilyen szüleim lettek volna (mint amilyenek mi is vagyunk a párommal) az én süldő fiatal koromban... ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35005) Malibutomi válasza MiklosSaS (#35003) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igazáből a gyerkőcök nem kérik, nem az ovi miatt, de a gépen ugyis szoktak játszani ha nem is minden nap. Viszont igy játszhatnánk együtt, és szerintem marha jó lenne.
Kicsik még szóval nem kell a legújabb, szerintem egy PS2 is elég lenne akár nekik. GYepálhatnám őket a játékokban :)

[ Szerkesztve ]

(#35006) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, ezt en sem szeretnem. De nem feltem otet.....apja lanya :DD

Nekem szerencsem volt, olyan szuleim voltak akik megbiztak benem....szabad kezet kaptam toluk mert tudtak hogy meg tudom itelni a jot es a rosszat. Kulonosen apamnak nagy tisztelet ezert. :R

Sok mulik a szulokon, de a legtobb a gyereken. Ismerek olyan 20 eves fa@t akinek nem hagyjak a szulei hogy vezetoi engedelye legyen....na ott a gyerek is hibas. 20 evesen mar kesz ferfi vagy...ha az vagy...ha nem akkor meg anyamasszony katonaja...ilyen esetben egy nyafogos vesztes marad egesz eleteben.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35007) stratova válasza Malibutomi (#35005) üzenetére


stratova
veterán

Ha már konzol, lehet anyu is inkább vevő lenne olyan konzolra, ami opcionálisan meg is mozgat, xbox 360/ps3/wii.

(#35008) MrM94 válasza MiklosSaS (#35003) üzenetére


MrM94
őstag

Te nem hangzik rosszul..De harag nékül..Én lehet kibontom megnézem továbbadom...
Elgondolkodom rajta..Annyi pénzér bontatlanul vaporx egyáltalán nemrossz...De basszus nemigazán akaródzok 290 es szeriás radeont..
Elgondolkodom annyit mondok..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35009) Malibutomi válasza stratova (#35007) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Gondoltam a Wii-re is, az is poén lehet

(#35010) stratova válasza Malibutomi (#35009) üzenetére


stratova
veterán

Ó kollégistaként, a Rayman Raving Rabbids-on könnyesre röhögtük magunkat, pedig csak PC-n toltuk, wii-n még nagyobb poén lehet :D Amikor már egymáson és magunkon röhögünk aza legjobb! :))

[ Szerkesztve ]

(#35011) Shokkolo válasza Malibutomi (#35009) üzenetére


Shokkolo
addikt

Én anno próbáltam a wii -t, nem jött be. Bár rengeteg embernek igen...
Esetleg egy kinnect -es Xbox?

Abban ötvözve van a klasszik konzol, és még bohóckodni is lehet.
Ha úgyis költöztök, odakint gondolom jóval jutányosabban hozzá lehet jutni, akár újonnan is. :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#35012) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35005) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd itt veszel 70-75 fontert nagyon jo allapotban levo XboX 360/ PS3 konzolokat. A CEX boltban meg 30-35 fontert egy csomagtarto jatekokat hozza.

@macska: ertem. Csak szoltam hogy ha erdekel, mondjuk en sem vennek most 290/290X Radeon kartyat...hisszen az mindjart kozep kategoria mivel jon a 390X es a 980 Ti.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35013) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35006) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

apja lánya, pont mint nálunk...
de addig jó amíg ilyen szüleik vannak a gyermekeknek ;]
kell is a digitális világgal megismerkedni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35014) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35013) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kell bizony. Maskep le lesz maradva es ki lesz kozositve.

Mai johir. Hivott a biztosito, jovahagytak az egyik kerelmemet. Ha valami tortenik velem a biztosito atveszi es kifizeti a hitelt amit a hazra kaptam, tehat a csalad megtarthatja a hazat ha feldobom a talpam vagy tortenik valami velem es nem tudok tobbe dolgozni.
Most mar kicsit megvagyok konyebbulve....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35015) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35014) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

... de azért nem történjen...
bár amikor dicső Sassként repülsz az égen, nincs kizárva hogy egy utasszállító szembe jöhet ;]
no de komolyra fordítva a szót, lényeg hogy akkor minden rendben van... :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35016) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egyébként egy hete egyedül vagyok itthon a csajokkal, van tiszta ruhájuk, van étel, ma mikulásra felöltöztettem őket "csinis" ruhába, szóval egész büszke vagyok magamra. Mindemellett hogy közben kiűrítettem a garázst, és dolgozgatok azért itthonról.
Ja és csak hétfő kedden volt hogy bealudtam a kanapén miután hazajöttünk az oviból és ők nézték a tévét :)
Valószínű bennem is bujkált valami mert két napig olyan voltam mint a mosott kaki. Vagy csak túl sűrű volt az utóbbi két hét.

(#35017) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35015) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, termeszetesen nem kivanom de van rajtam egy eleg nagy hitel, ami majd kicsit bovulni is fog......de ezt majd elmeselem amikor minden rendben lesz es valora valik.
Tehat jo erzes fog el amikor tudom ha valami tortenik velem annak nem fogja a csaladom a levet inni....ok a legfontosabbak az eletemben.

zarojelben mondom hogy azert jol felment az eletbiztositasom is.....evi 620 fontrol most mar 1170-et fogok fizetni ami olyan 460K HUF... :W

(#35016) Malibutomi: :C :C :C , en akkor ereztem magamat buszken (mint most te) amikor a felesegem hazament 10 napra es egyedul maradtam az 1 eves lanyommal.......sem en sem o nem haltunk ehen :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35018) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35017) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen... jól emelkednek ott is az árak :U

a családdal kapcsolatban én is pontosan így vagyok...
ők a legfontosabbak :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35019) Malibutomi válasza Malibutomi (#35016) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mondjuk lehet megfáztam azért voltam szarul a kocsiszerelés közben ha belegondolok :)

(#35020) Lacielvtárs válasza Malibutomi (#35019) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ez esetben akkor neked is jobbulást kívánok :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35021) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amúgy meg gyertek War Thunderezni! Kicsi a gépigénye, lehet tankkal meg repcsivel irtani egymást, és marha nagy poén együtt nyomulni. Szoktunk most két haverral, és jókat röhögünk közben.

Ja és ingyenes.

(#35022) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35021) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Este kiprobalhatjuk....jon a macska is biztos, ha nincs nagy gepigenye.

Mi jokat hulyultunk Crysis 3 -ban par hete....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35023) Malibutomi válasza MiklosSaS (#35022) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Innen le lehet rántani: [link]

(#35024) stratova válasza Malibutomi (#35021) üzenetére


stratova
veterán

Kicsi a gépigénye

Pentium M 760 + 2 GB DDR2 + Geforce 7300 Go 256 MB?

(#35025) Malibutomi válasza stratova (#35024) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

intel HD2500-on elfut :) [link]

(#35026) MrM94 válasza Malibutomi (#35023) üzenetére


MrM94
őstag

Már töltöm is le. :D
Bár én valszeg este kinnleszek,de meglátjuk. :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35027) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35025) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor az komolyan kicsi gepigenyu :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35028) Malibutomi válasza MrM94 (#35026) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én szerintem 8-9 között leszek, kivève ha a csajok a nagyinàl alszanak :)

(#35027) miklosss2012
Az vagyis inkább jó a motor. Jól skálázható. :)

[ Szerkesztve ]

(#35029) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

grafikailag hogy all ? Mennyire jo ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35030) Malibutomi válasza MiklosSaS (#35029) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A grafikája nagyon jó szerintem.

Persze HD2500-on azért nem ilyen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35031) MiklosSaS válasza Malibutomi (#35030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Komolyan jol nez ki. Ha lesz idom este kiprobaljuk....de addig ugyis dumalunk mobilon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35032) CJ4567


CJ4567
veterán

De jó hogy tegnap töröltem le a War Thundert :W

No Sana No Life

(#35033) Habugi válasza Malibutomi (#35030) üzenetére


Habugi
addikt

Ingyenesen játszható háborús gama.., kérdem én, fél magnál többre van optimalizálva vagy rakjam össze a prescottom maradványait a fiokból? :F :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35034) Lacielvtárs válasza Habugi (#35033) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát valahogy úgy ékesszóló, szóbetyár barátunk :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35035) CJ4567


CJ4567
veterán

Valaki tud valami jó autós játékot? Project Cars nem játszik, mert resetelődik a driverem.

No Sana No Life

(#35036) MrM94 válasza CJ4567 (#35035) üzenetére


MrM94
őstag

Underground 2, én mostkeltemfel,és azt fogok játszani

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35037) Malibutomi válasza Habugi (#35033) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát olyan másfelet használ kb :)

(#35038) CJ4567 válasza MrM94 (#35036) üzenetére


CJ4567
veterán

Azt már unalmasra játszottam, a Most Wanted és Carbonnal együtt.

No Sana No Life

(#35039) Balathruin válasza CJ4567 (#35038) üzenetére


Balathruin
veterán

Első rész?

(#35040) CJ4567 válasza Balathruin (#35039) üzenetére


CJ4567
veterán

Vótmá', kb. szinte a Rivals kivételével az összes NFS megvolt, meg a 4. rész előttiek nem voltak még meg, de azok nem tetszenek.

No Sana No Life

(#35041) Habugi válasza Malibutomi (#35037) üzenetére


Habugi
addikt

Felrakom / megnézem szerintem én is, mert YT-on is ránéztem és tényleg nem tűnik rossznak. :R

Azonban most szólok előre, ha az 5gigás, napszelet köpő ipari munkagépemen nyűglődni fog és emiatt akár csak egy fél pillanatra is átfut az agyamon az Intelre váltás, akkor kérem szépen itt vér fog folyni!

Patakokban..

Szerteszét!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35042) Malibutomi válasza Habugi (#35041) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem fog nyűglődni, nagyon jól optimalizált/skálázható

(#35043) CJ4567


CJ4567
veterán

Mai bölcsesség: diz gém is veri bed, ít szám csáklit.

No Sana No Life

(#35044) MiklosSaS válasza Habugi (#35041) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Veszel te is egy jo kis gyiiii3-at, megtoldod egy GTX 760-al es lesz orom es boldogsag :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35045) Habugi válasza Malibutomi (#35042) üzenetére


Habugi
addikt

So say we all.. :K

(#35044) miklosss2012:

Ahha-hahahaha-ha!
Majd amikor a tarhonya kivirágzik te pedig visszamész abba a török gyorskajáldába egy kis bárányhusos kebabért..! :P

Közvetlen utána pedig egyszál zöldrefestett f@rokban fogok reggel futni menni, télen!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35046) MrM94 válasza Habugi (#35045) üzenetére


MrM94
őstag

Pedig gyihárom erősebb agyihétnél is :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35047) Habugi válasza MrM94 (#35046) üzenetére


Habugi
addikt

:C

Há mö háró a magya' igasá is, tom én namá, kompútert is magya' taláta fő miva veled :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35048) MrM94 válasza Habugi (#35047) üzenetére


MrM94
őstag

ú van.Kend nem tugyaaa hogy a gyíhárom überalles? Hitler is aszondta,hogy gyíhármat a nípnek,ezen tört ki a háború,mert a buták gyíhetet akartak

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35049) Habugi válasza MrM94 (#35048) üzenetére


Habugi
addikt

aza kis kókány is csák ázé tatott me a bájszunkbó ánnyit ámennyi me tú sokszó vót orrbatekerve a kocsmába ámikó csalt a csocsón
gyíháro' egyszá szálon zúgy teker ám, áhogy feribátyám bütykőt tráktora gyűn ki a disznószarbó'

==========================>

útrára fepakóva is húzza aztat ám mident mint a rossebb, zötvenne szeli kettí a nígyes BúzaFődet nekije

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35050) MiklosSaS válasza Habugi (#35049) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az agyiiiharmas csontra veri azotgigas efixet felszalon is...halld tolem a nagy igazat :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.