Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93351) hackeeeee válasza hackeeeee (#93350) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyen lesz a mutáns sas holnap reggel:

Ez meg a reggeli kávé után:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93352) Mahrenburg válasza hackeeeee (#93350) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azonnal vallj színt, észrevetted-e fájó hiányomat, vagy sem? Csak alapos megfontolás után válaszolj, hiszen ezen múlik, hogy meginog-e saját elképzelhetetlenül nagy népszerűségembe vetett hitem... (Itt az Antarktiszon lévő elmegyógyintézetben az ápolónők a nyugtatóinjekció beadása előtt mindig azt bizonygatják, hogy népszerű vagyok, s miért hazudnának?)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93353) hackeeeee válasza Mahrenburg (#93352) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feltűnt, hogy nincs kavics, ami tartja a topit 2 oldalát, vagyis, hogy lassan összedől.

Szal, valami feltűnt..

de, mégsem.

Véleményem szubjektív...

(#93354) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93350) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Max Ford vagy Peugeot...a Volvo csak a zoldeknek jar! :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93355) Mahrenburg válasza hackeeeee (#93353) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:DDD :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93356) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93354) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Francia hulladék.. Áh, az el sem ég. :(

Véleményem szubjektív...

(#93357) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93356) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha radobod egy referencia 290/290X-re meg a jeg is fustolve eg ;] :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93358) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93357) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Áh dehogy.. Elnyom mindent..

Véleményem szubjektív...

(#93359) inspiroyhome válasza hackeeeee (#93358) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

eeeeez kurvanagy :D :C :C

(#93360) stratova válasza MiklosSaS (#93349) üzenetére


stratova
veterán

Visszamennyé' :DDD

Visszajöttem a fórumra, mert HP2 unalmasabb (gyerek és asszonyka alszik). Erre egy működő konkurens link sem jár?

Nem vagy ma egy kicsit link?

Jasztat óvastam, még láttam a Polaris felé mutató AMD-hajót is :D.

Oruljel mar te is ma ejjel......

Ahhoz fel kéne ébresztenem asszonykát még 1-2 órácskára.
Csak ebből ha az extra-pesszimista-kapitalista-imperialista kedvedből akarlak páros-lábbal kirugdalni (lásd feljebb), de Te inkább csak fortyogsz. :P

[ Szerkesztve ]

(#93361) MiklosSaS válasza stratova (#93360) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Oruljel mar te is ma ejjel......

De szerintem te olvastad a masikban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93362) stratova


stratova
veterán

Búcsúzik a Holden. Ég veletek, hátul kaparós ausztrál V8-as vaddisznók.

[ Szerkesztve ]

(#93363) MiklosSaS válasza stratova (#93362) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csod? Ez nem Opel verdakat gyartott?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93364) stratova válasza MiklosSaS (#93363) üzenetére


stratova
veterán

GM autókat (Ausztráliában Holden) tuningolt a HSV. Mivel kivonul a Ford és a Toyota is, nem lesz beszállítói háttér. Maga a cég megmarad, de elöl kaparós Chevrolet, Buick és Opel modelleket fognak forgalmazni átcímkézve. Az Omega B óta nem épül Opel néven nagy kocsi (full-size) platformra, Chevroletként még volt Omega C (alias Holden VE, Pontiac G8).
A legfrissebb modelljük a Comodore VF, ami módosított GM Zeta platformra (full-size rear-wheel drive) épült. A GM Alpha (compact to mid-size, front-engine, rear-wheel and four-wheel drive) váltja, amit a legfrissebb 6.generációs Camaro is használ (Cadillac CTS [mid-size] és ATS [compact] mellett), ami kicsivel kisebb az elődnél [5,8cm-rel rövidebb].
A Cadillac CTS (Alpha mid-size) méretei viszont szinte megegyeznek a Comodoréval (Zeta full-size).

[ Szerkesztve ]

(#93365) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

119 hsz :Y
kicsit le vagyok maradva mint a borravaló :(
jó reggelt, volt valami amiről tudnom kell? korán van még majd lehet melóban vissza olvasok, ha addig össze nem foglalja nekem valaki az olvasnivalókat :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93366) Gyuri27 válasza Lacielvtárs (#93365) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi extra. Mindenki felgyújtja az amd vga-ját Lord Sas tiszteletére.

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#93367) bandi0000 válasza Gyuri27 (#93366) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem sajna nincs, de majd veszek egyet akkor, vagy lecserélem a 4690k-t egy fx 9590 re, egyenértékű a felgyujtással :D

Xbox One: bandymnc

(#93368) Gyuri27 válasza bandi0000 (#93367) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem addiga Vendelin barátom! :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#93369) MiklosSaS válasza bandi0000 (#93367) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem, olyan nincs...az az i3-al egyenértékü ;]...most pont divat az egy szál teljesitmény...és ott az i3 is erõsebb :D

AMD-mentes jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93370) stratova válasza MiklosSaS (#93369) üzenetére


stratova
veterán

Trollkodni a saját topikunkban... hmmm... Jobb napot neked, mint amilyen a tegnapi volt.

Jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

(#93371) MiklosSaS válasza stratova (#93370) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miért? Én csak jókat kivántam mindenkinek :O

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93372) Lacielvtárs válasza Gyuri27 (#93366) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én nem fogom felgyújtani :DDD
ami nekünk van, azt szereSSük nagyon :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93373) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93374) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Broadwell-E

Finomnak tünik...az a 6850 elég is volna...de most nem ugrok bele mint a szkájléknél. Várok szépen....majd amikor beértek akkor veszek egy 4.6-4.8 GHz-re kitesztelt példányt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93375) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93374) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kell mellé egy 1080 SLI és megnyugszik az erő Luke.

Véleményem szubjektív...

(#93376) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93375) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd a 1080Ti....biztos vagyok benne hogy a 1080-at kihagyom. Alternativa a masik oldalon meg ugy latszik nagyon nincs/nem lesz...ezert majd beszervalok egy Ti-t.

Visszont a 1080 2 way SLI brutal lehet, na ott mar mehet a 4K siman...ha olyan $400 korul volnanak a kartyak, akkor elgondolkodnek az SLI-n. Szerintem korrekt ar az a $400 a 1080-nak es $300 a 1070-nek, majd presztidzs kartyakent $800 a Titan-ak es olyan $600 korul a Ti-nek. Dehat ha lassan nincs konkurencia, megkerheti a $800-st is a 1070-ert....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93377) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93376) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én akkor arra vagyok kíváncsi, hogy a trendet tartva lesz-e sima szám nélküli Titan. :)

A sávszél miatt talán most már vállalható lesz az SLI, de ezt majd meglátjuk.. Főként a nem ref. kártyákkal, hogy ne vegye vissza az órajelet, főként a felső kártya.

Elvileg 400 euro körül startol ugye az 1070, elvileg.. Meglátjuk. Ma elvileg kiderül mi a helyzet a Vörösöknél.. De azt tudjuk, hogy felső kategóriában még nem lesz konkurens, elvileg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93378) stratova válasza MiklosSaS (#93374) üzenetére


stratova
veterán

Hmm-hmm neked melóban nem jobb a 8/16? Ja, már nincs maszek, akkor talán mindegy. Bár érdekes lesz a Turbo boost 3.0. 8/16-ig lesz Summit Ridge is asztali vonalon, kíváncsi vagyok mennyire lesz benne a boogie. Ne is vegyél csúcskategória árban, felsőkategóriát.

(#93379) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

:O

Véleményem szubjektív...

(#93380) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#93379) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93381) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért nem érdemes új GeForce-t venned

Véleményem szubjektív...

(#93382) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt.

Lassan megyek és megnézem az érettségieredményeket.. Kicsit foscsi van, a tanulás nem az erősségem, és elég rosszra számítottam először. Aztán megtudtam hogy pár eredmény jobb lett mint amire számítottam, szóval bizakodom hogy talán meg lesz idén..

(#93383) stratova válasza hackeeeee (#93381) üzenetére


stratova
veterán

Várom, hogy a technikaibb beállítottságú oldalak (techreport, hardware.fr) lemérjék a kártyákat. Guru3D már csinált FCAT mérést és egész szépen alakult, de pár dolgot ők nem vizsgálnak, bár inkább a felépítést és az elméleti részt érinti. Pl. a Guru3D nem tud épkézláb diagramot prezentálni, ami a Vorteznek sikerült:

Guru3D:

Vortez:

[ Szerkesztve ]

(#93384) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

De most komolyan, processzorokról sincs teszt? Abból sem kaptak egy retkes darabot....most sem...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93385) stratova válasza MiklosSaS (#93384) üzenetére


stratova
veterán

Nem retkes, gombás nem volt, csak ananászos sonkás.

(#93386) DiszNóÓl válasza inspiroyhome (#93382) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Én is ma tudtam meg, a magyaron(3) kívül minden 4-es lett. :C
Tudom, hogy nem a jegy számít.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#93387) MiklosSaS válasza stratova (#93385) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megint kijött belõlema telhetetlen....de azért kicsit érdekesnek tartom hogy alig kapnak valamit. Kicsit el kellene gondolkodniuk hogy valamit nem csinálnak jól....

Más:

Tuning szempontjából hozza amit kell, de semmi extra, semmi meglepetés. Nem is biztos hogy megérné lecserélnem az 5820K-mat. A baj az hogy itt is konkurencia hiján emelkedtek az árak olyan 15 %-al... :W ...ez van ha az AMD csak harmat gyenge APU-kat gyárt...

Ha minden igaz év végén itt a skylake-E..lehet inkább arra fogok váltani és kimarad a broadwell-E...ugy mint mainstream vonalon anno.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93388) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93384) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még mindig itt hisztizel, tök feleslegesen.. Nem unod? Én igen. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#93389) hackeeeee válasza stratova (#93383) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wehh.. Ez degáz. :(

Véleményem szubjektív...

(#93390) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93388) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugord átal a hozzászólásomat, vagy olvass más topicot. Adtam neked két alternativát, élj vele. És ne te mond meg nekem hol hisztizek...ha lehet. Ok?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93391) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nyugi már srácok, nem ér ennyit a 3 cég összesen hogy folyton menjen a vita rajtuk

Xbox One: bandymnc

(#93392) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93390) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lassan ez lesz.

Mert hisztizel mint egy tizenéves kamasz, de semmit sem vagy hajlandó tenni azért, hogy esetleg rákérdezz felsőbb körökben arra, ami bosszant..Múltkor is mondtam, amikor ugyan így hisztiztél a tesztekért, hogy kérdezz rá miért van így.. Ugyan itt tartottunk. Jó tudom, most jön minnyá az "inkább hagyjuk" című megjegyzés. Lassan ideje lesz.

Az egyszer az egyik jó, másnap a másik jó című rész már csak hab a tortán, de azt már mondhatni megszoktuk.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93393) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Matek - 30 / 100
Tori - 36 / 90
Magyar - 57 / 100
Info - 81 / 120
Angol - 104 / 117

Asszem ebből se lesz továbbtanulás..

[ Szerkesztve ]

(#93394) hackeeeee válasza inspiroyhome (#93393) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FSZ-re simán, BSC kicsit necces.

Véleményem szubjektív...

(#93395) bandi0000 válasza inspiroyhome (#93393) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csináld amit én, elmész dolgozni és javítasz 2 tárgyat ami kell felvételihez

Matek annak idején nekem is 30 lett, az info meg 78 :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#93396) stratova válasza MiklosSaS (#93390) üzenetére


stratova
veterán

Brutális ára van a 10 magosnak, ott nem 15%-ot emelnek... Ezt pedig azért tehetik meg mert asztali Zenből "csak" 8/16-os készül. Tehát egyelőre még elméleti síkon sem kell tartaniuk konkurens terméktől. Egyébként ezt már eljátszották a mobil Xeonokkal is.
E3-1575M v5 1207$ - ez egy sima i7 QM husi IGP-vel ECC támogatással 100 MHz-cel a második legdrágább mobil Xeon felett, ami 679$

[ Szerkesztve ]

(#93397) hackeeeee válasza stratova (#93396) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Legalább kihajtsa az 1080-at. Nem értem mi a gond.

Véleményem szubjektív...

(#93398) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93392) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

És mondjuk mi vagy te, jós hogy tudod hogy nem kérdeztem meg? Választ kaptam, de semmi konkrétumot...

Szerintem több mindent tettem a topicért/fórumért mint Te...tehát ezt a témát hanyagold.

Mondtam, nem tetszik amit írok...ugorj, lapozz...egyszerü nem kell hozzá szinte semmi.

@Stratova: hát csak nyeltem amikor olvastam. Ez van...még a kisebb 6800K-nak sincs konkurenciája...annyit kérnek amennyit akarnak. Igy megy tönkre a CPU es a VGA piac...ahol egykor kemeny verseny volt, ott most unalmas pangás...meg magas árak. A franc esne ebbe az AMD-be bele, inkább vette volna meg a Quallcom...de igy a tehetetlenségükel tönkre verték a piacot.

@hackeeeee: jó utat!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93399) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93398) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Játszod a hisztisk*rvát.. így kétlem.

Ó igen? Mert Te vagy itt az atyaúristen, és a Tiéd a topic. Meghajlok előtted, csak így tovább! Most lett elég belőled.

Gondolkozz el rajta, hogy miért mennek el innen mások.. És talán rájössz, hogy Te sem vagy több semmivel, mint bárki más, csak max azt hiszed, bár már ez is épp elég.

Szevasztok.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93400) inspiroyhome válasza bandi0000 (#93395) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Valszeg ez lesz, így is 300 felett van, de kétlem hogy szóbelin sokat tudnék javítani.. Viszont ha dolgozom, azt mindenképpen külföldön szeretném hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.