Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) mackosajt válasza otto14 (#20998) üzenetére


mackosajt
addikt

Pedig vót, én is emléxem!

Hogy egy kicsit a mai napi aktualitást, és a muzsikus ebet is boldogítsam, eszembe jutott egy hülye szlogen, amit átköltöttem:

Hallgass a szívedre, szavazz a tricepszre! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21002) Zsivaagoo válasza Shokkolo (#21000) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Kitartás!

------------
Változatosságképpen megint eltelt 7 év és ismételten munkanélküli vagyok kb. egy hónapja. Híztam 2 kilót és 175 cm-es magasságomhoz már elérem az 54 kg testsúlyt. Kezd helyre állni a szervezetem, az alvászavarom, stb.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#21003) Yeffy válasza mackosajt (#21001) üzenetére


Yeffy
veterán

menő, thx :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21004) mackosajt válasza Zsivaagoo (#21002) üzenetére


mackosajt
addikt

Hány kilóóóóóóóóó?

Te jó ég!

Neked is kitartást! Remélem mielőbb sikerül elhelyezkedned.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21005) mackosajt


mackosajt
addikt

öööö, kérdés:

adott a "régi" 500 gigás vinyó, arról kéne mindent átnyomni a terásra.
A gond, hogy 2*250-re van osztva, és pl. a BF3-4 is az egyiken van. Nincs kedvem telepítgetéssel b@szkódni.

Mivel tudnám egyszerűen és gyorsan átmásolni az összes cuccot úgy, hogy még a telepítés is megaradjon?

Utána a következő, hogy a fiaim gépén a win7 jól elvan. Azt sem akarok telepíteni nagyon.
Bár van már tiszta win8.1-em is, thx Paripa a tippet! Szóval az ő rendszerüket meg át kéne mozgatni utána az 500-asra a 120-as vinyóról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21006) ViZion válasza Zsivaagoo (#21002) üzenetére


ViZion
félisten

Dúúúrva! Munkanélküliség gondolom átmeneti, váltasz, vagy kényszerítettek? A súlyod meg beteg, tényleg. Duplázd meg, az a normális! :DDD

Mackóóóó:
"adott a "régi" 500 gigás vinyó, arról kéne mindent átnyomni a terásra."
ctrl+C ctrl+V ennyi, majd a meghajtók betűjelét igazítod, terásét arra amin a telepített cuccok voltak. Van, ami csak újra kér kódot, van, ami azt sem.

"Bár van már tiszta win8.1-em is, thx Paripa a tippet!" - nem, ki kell ábrándítsalak, hiába fizettél érte, az nem jogtiszta. Elvileg az az adott emberkének a családján belül lehetne érvényes, ezért is fogadta el a számot, viszont jogilag az kalóz akkor is. Értsd: elhozom a Te jogtiszta telepítőd, felrakom magamnak, akkor az attól még nem legális, hiába a legális forrás, hiába megy át a teszteken, frissít, etc. Nem, ez nem vita téma, számtechboltos topikban kitárgyaltuk, van Office is szinte ingyen, meg winDOS, etc. Otthonra elmegy, megnyugszol, ennyi.

"Szóval az ő rendszerüket meg át kéne mozgatni utána az 500-asra a 120-as vinyóról." Clonezilla a Te programod, ingyenes, kb. next-next jellegű. Angolul tudni kell. Elsőként kéri, hogy mi legyen a forrás, majd mi legyen a művelet, majd mi legyen a cél. Ha nem kevered össze, akkor boldogság, ha kevered, akkor lesz két üres HDD-d :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21007) MrM94 válasza Zsivaagoo (#21002) üzenetére


MrM94
őstag

A sulyoddal kene valamit mukodj,az 54 kg az nagyon keves a magassagodhoz...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#21008) mackosajt válasza ViZion (#21006) üzenetére


mackosajt
addikt

A tisztát értsd akkor úgy, hogy nem kell b@szkódni a dolgokkal. Megy, nem rinyál, hogy aktiválj, nem kell félni attól, hogy egy frissítés után összehányja magát, egyszóval nem kell félni a frissítésektől.

Ha majd végre átszellemülünk a cégnél, valszeg beszerzek egy drága kulcsot is.
Most jó ez, hogy nem kell óvatoskodni a frissítésekkel.

A tippeket meg köszi.

Csak a qrva másolás... az 500-as vinyó majdnem fullon van... eltart egy darabig.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21009) =HG= válasza mackosajt (#21005) üzenetére


=HG=
addikt

A BF3/4 telepítés eccerűű! Ha átmásoltad, akkor az originben add meg a telepítési útvonalat. (oda, ahová átmásoltad ) Elindítod originben a telepítést, leellenőrzi a telepítést, és hajrá! Ha jól csináltad nem tölti újból az egészet, csak kijavítja....

(#21010) ViZion válasza mackosajt (#21008) üzenetére


ViZion
félisten

Eltart, eltart... és? Éjjel nem ér rá, vagy mi? :o

Clonezilla USB telepítés fog menni? Ha nem, akkor írj csak, vagy pendrivelinux-on vannak leírások és telepítő is hozzá. Lassú lesz az is, de a klónozás ilyen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21011) otto14 válasza otto14 (#20993) üzenetére


otto14
senior tag

Akkor: [link]

asd

(#21012) Yeffy válasza ViZion (#21006) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, ki kell ábrándítsalak, hiába fizettél érte, az nem jogtiszta. Elvileg az az adott emberkének a családján belül lehetne érvényes, ezért is fogadta el a számot, viszont jogilag az kalóz akkor is. Értsd: elhozom a Te jogtiszta telepítőd, felrakom magamnak, akkor az attól még nem legális, hiába a legális forrás, hiába megy át a teszteken, frissít, etc. Nem, ez nem vita téma, számtechboltos topikban kitárgyaltuk, van Office is szinte ingyen, meg winDOS, etc. Otthonra elmegy, megnyugszol, ennyi.

miiivan??

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21013) Peaceliker válasza ViZion (#21006) üzenetére


Peaceliker
őstag

A legtöbb program/játék registry be is ír, így egy ctrl+c ctrl+v nem lesz elég (szerintem).

"Oh my Goa'uld!"

(#21014) Shokkolo válasza Peaceliker (#21013) üzenetére


Shokkolo
addikt

De ha pl origin-es, átmásolja, és beadja azt a mappát install mappának és jó lesz.
Az origin ellenőrzi h. lent vannak a file-ok 1 perc alat, beírja a hiányzó reg részeket és kész is :)
(tapasztalat)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21015) ViZion válasza Shokkolo (#21014) üzenetére


ViZion
félisten

+1
És az okosabb játékok -főleg, amik online regeléshez kötöttek- az online fiókba belépésre várnak úgyis, szal. hogy mit másoltál az mindegy. Nálam az összes Origin, Steam játék ilyen, de korongosak közül UT III, ET:QW, és egy halom annyit tesz, hogy végigfut a telepítőn -file másolás nélkül.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21016) Peaceliker válasza Shokkolo (#21014) üzenetére


Peaceliker
őstag

(#21015) ViZion

Igen, azt olvastam fentebb is, hogy pár játék ilyen. De nem részletezte milyen játékok... de nem akarok kötekedni, ne értsétek félre! :)
Amúgy lehet .msi t csinálni, az pár kattintással visszaírja magát registry be is, de több idő, mint újrahúzni. :)
Mondjuk tuti/gondolom van másik progi is, ami registryből kiszedi ami kell, csak sosem használtam ilyet...

"Oh my Goa'uld!"

(#21017) Zsivaagoo válasza MrM94 (#21007) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Beoltom magamat vámpír vírussal, és éjszakánként elmegyek vért szívni. :P :D
Minden 2.-ik kedden meg vérfarkast alakítok, felfalom a selejtet az emberi fajból. :D

Vagy inkább csak legyek egyszerűen "Lidérc" ? (StarGate Atlantis) Az se rossz... Legalább lenne ősz szakállam és nem fogna a golyó... :D

-----------------
Ja... izé.... munkahely váltás nem önkéntesen indult. 6 év folyamatos 3 műszak alatt az ember elkövet egy picike hibát - pláne, ha már 3 éve szinte csak egyedül nyomja a műszakját - oszt arra meg lecsapnak a manáger féle népi agyagedények...

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#21018) ViZion válasza Zsivaagoo (#21017) üzenetére


ViZion
félisten

Ha lehetne, akkor inkább Homunculus legyél... Azokat nem súlytja semmi kényszer, igaz, h különleges képességeikhez emberi életek esszenciája kell, de annyi, nem kell naponta ölni vagy ilyesmi...

Ennyi tapasztalattal gondolom lesz hamar másik melód, szurkolunk! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21019) Peaceliker válasza ViZion (#21018) üzenetére


Peaceliker
őstag

Uhh de kemény vt a fullmetal alchemist...meg kéne majd néznem megint. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#21020) ViZion válasza Peaceliker (#21019) üzenetére


ViZion
félisten

A "símát" most néztem újra, a brotherhood annyira nem tetszett, talán mert már mindenkiről mindent tudtunk, meg abban sok nekem az ilyen "gyerekesség". Viszont itt van a teljes TELJES Ghost in the Shell, sorozatok, nagyfilmek, minden. Attack on Titan-al is nemrég végeztem, van még pár Dragon Ball, és fűzöm a kollégát, h meg kell újra nézni a Yu Yu Hakuso -t... mobilnettel nem tudom leszedni, neki meg egy perc. Van itt még pár anime, amit újranézek, ha lesz időm.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21021) Zsivaagoo válasza ViZion (#21018) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Én inkább a Homo Sapiens Sapiens the Ultimate Bloodsucker Vampire fajtát választom. :P

Másik meló? ... Felkeresem a konkurrenciát, szóvivő/reklámarc/kommunikációs igazgató és tanácsadó/konfliktus kezelő/stb. lennék inkább. Bármiben van tapasztalatom, akár vezetői szinten is.
Akár a vállalati maláj kurvák hátsóján is jobban tudom csattogtatni a szöges vizilóbőr korbácsot, mint Indiana Jones. :D

------------------
Ja, ... azt majdnem elfelejtettem, hogy Gorcsev Iván szindrómám is van, ami ezeknek a munkaköröknek a betöltésére különösen alkalmassá teszi az ember fiát. :K

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#21022) ViZion válasza Zsivaagoo (#21021) üzenetére


ViZion
félisten

... Te nem IT területen melóztál? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21023) otto14


otto14
senior tag

Jóó Reggelt Urak! :))

Link

asd

(#21024) Peaceliker válasza ViZion (#21020) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem mindkettő tetszett. Kicsit más a megközelítése a story nak, így bejött mindkettő. Meg mondjuk elég nagy idő különbséggel is néztem öket …
Yu yu hakosu is jó. Trigun tetszett még, meg blue gendert akarom 1x végig nézni azt: még nem sikerült. :)
Én elég nehezen veszem rá magam, hogy neki uljek egy sorozatnak, az a baj. :(

Amúgy jó reggelt mindenkinek! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#21025) Zsivaagoo válasza ViZion (#21022) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

De, 25 évig. (MS DOS 3.31-gyel kezdtem.)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#21026) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na, jo reggelt mindenkinek ! Ujra itt...ejfelben visszaertem inglandban.......szep kis hetvege volt...most melo...kicsit le vagyok konyulva....jo volt Amsterdam :DD....csak az vigasztal hogy meg ket het aztan jon Spanyolorszag :Y

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21027) Yeffy válasza Zsivaagoo (#21025) üzenetére


Yeffy
veterán

gyóó, az igen :D :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21028) Shokkolo válasza MiklosSaS (#21026) üzenetére


Shokkolo
addikt

tudsz élni :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21029) MiklosSaS válasza Shokkolo (#21028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Valamit csinalni kell...az hogy picivel tobb a penz itt inglangban nem potolja a depressziot....xar kedvet meg mindent. Kell egy kis kikapcsolodas....... meg aztan miert melozom?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21030) Yeffy válasza Shokkolo (#21028) üzenetére


Yeffy
veterán

hát na...
aki megteheti ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21031) Shokkolo válasza MiklosSaS (#21029) üzenetére


Shokkolo
addikt

óóó én értelek... nem is azért mondtam. Dolgozok rajta és megyek éán is (majd ;] )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21032) MiklosSaS válasza Shokkolo (#21031) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Menjel mert megeri. Total faxa volt minden....4 csillagos hotel olyan volt mint mashol az 5. Kaja rendben volt....de azert Amsterdam egy eleg draga varos.....de jol lehet szorakozni...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21033) Shokkolo válasza MiklosSaS (#21032) üzenetére


Shokkolo
addikt

fent van a bakancslistán, a rávalón még dolgozok...
de végülis a tengerpartra is 26 évet vártam, de megcsináltam :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21034) MrM94


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#21035) MiklosSaS válasza MrM94 (#21034) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igen.... mondom hogy megfelelo utodja volna a 7990-ek....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21036) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nem szeretem az NV fanboy-okat (nemcsak a PH!-rol van szo)...butak...nagyon butak. Orulnek hogy az NV villantott egy "csoda driverel" ...pedig csak par %-ek plusszba....
Csak nem latjak azt hogy ez az egesz egy marketig....hogy a kartyakra mar regen megvolt a csoda driver csak nem huzztak ki a zsebjukbol mert meg kellett varni a konkurenciat. Tehat kiadjak a kartyat, kiadjak a drivert...aztan varnak...a vasarlo meg csak a realis eronek a 70-75 %-at kapja mert meg kell varni a konkurenciat. Ugy amikor az AMD lep akkor az NV is tud rendesen valaszt adni. Most mar jobban megy az SLi is, miert ? Azert mert az AMD bejelentette a dual chip-es kartyat. Csak azert....ha az AMD szeptemberben hozta volna ki a kartyat akkor az NV is csak szeptemberben "tudta" volna megirni rendesen azt a qrva drivert....

Rohadt egy marketing.....mindenfele kepen csak mi jarunk rosszul....ok meg lapatoljak a penzt !

Ilyen teren jobban szeretem az AMD-et...ok legalabb tesznek valamit a fejlodesert....pedig oket is neha felakasztanam !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21037) Shokkolo válasza MiklosSaS (#21036) üzenetére


Shokkolo
addikt

Mindne kötekedés nélkül, van olyan hardvergyártó amelyiket nem lőnél dunába?! ;]

(félreértés ne essék, értem a leírtakat és jogos... de ez magas labda volt :DDD )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21038) MiklosSaS válasza Shokkolo (#21037) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most hogy mondod...nem is tudom.......a cooler master-ben mostanaig csak keveset csalodtam....nekik csak a kezuket vagnam le.... :DD

Majd amikor hivatalosan publikalva lesz akkor megmutatom mikeket irogattam a scan-ak par dologrol. :DD...azt gondolom nem lesz hosszu kapcsolat mivel mostanaig semmire sem adtam maximalis pontszamot....vagyis tobb volt a negativ dolog mint pozitiv...:D. Majd penteken elvalik hogy maradok vagy inkabb nem fognak tobbe semmit a kezembe adni :d

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21039) Shokkolo válasza MiklosSaS (#21038) üzenetére


Shokkolo
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#21040) ViZion válasza MiklosSaS (#21038) üzenetére


ViZion
félisten

Nyernék a lottón, akkor lenne saját márka: DonSassss eXclusive. Nah, azt szapulhatnád... ;] Te vagy az a fajta vevő, akitől meg szoktam kérdezni, hogy "Szerinted egyáltalán már gyártottak olyant, ami Neked megfelelne?" Nem röhög, már megtörtént párszor... :D ;]

Székek: nem tudnánk olcsóbban, sőt. Mivel nekünk is külsős hajlítaná. Sorry. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21041) MrM94 válasza MiklosSaS (#21036) üzenetére


MrM94
őstag

Nincsen semmi fele csoda driver nezz csak ide
:DDD :DDD :DDD
[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#21042) MrM94 válasza MrM94 (#21041) üzenetére


MrM94
őstag

Ja, es ugyanez a velemenyem a mantliiiii rol.
[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#21043) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

@ormanyos: hat..na..nem esek hanyatt olyan hamar. Amiert penzt adok attol elvarom azt hogy teljesitsen.

szekek: rendben, majd kozlom veluk. Megis mennyi volna ha nem titok...csak ugy kivancsisagbol kerdem :D

@macska: te nem erted a lenyeget ? Vagy csak siman almos vagy ?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#21044) ViZion válasza MiklosSaS (#21043) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem az a nagy bánatom, hogy ha valaminek megkérik az árát (nagyon-nagyon), akkor az sokszor nem jobb az átlagosnál, max picivel. Fractal házakat imárom, de már a sokadik, amibe a csavarok nehezen és/vagy szarul mennek be, szétkapni alig lehet, etc... etc... pedig az "A" ház.

Néztem aprón nagy kecót, de csinálok valahogy, pedig tudom, h nem fog tetszeni, mert minden apró hibát hatalmasnak látok, ha a sajátomról van szó... :U Viszont ez is álmom volt, h saját házban legyen a vasam, megvalósítom akkor is, ha borítékolható a csalódás, főleg rev. 1 szinten...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21045) MrM94 válasza MiklosSaS (#21043) üzenetére


MrM94
őstag

De,ertem sajnos.
Hazudik az nV,hazudik az AMD.
Az volt a csodadriver,amit anno az AMD hozott kia 7xxx szerias radeonokhoz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#21046) mackosajt


mackosajt
addikt

Ha valakit érdekel, holnap alighanem veszek CO hegesztőt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21047) ViZion válasza mackosajt (#21046) üzenetére


ViZion
félisten

Gyakorláshoz teret adok nálam. Gyere bátran! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21048) #81556480 válasza mackosajt (#21046) üzenetére


#81556480
törölt tag

Engedd meg !

(#21049) mackosajt válasza ViZion (#21047) üzenetére


mackosajt
addikt

Persze, utiköltséget+kaját+szállást fizeted? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21050) ViZion válasza mackosajt (#21049) üzenetére


ViZion
félisten

...természetesen a gyakorláshoz a vasat adom, meg a helyet, áramot. szerintem ez egál. Na jó, kaja+pia még dobok hozzá, itt is aludhatsz!
...amilyenek a helyi mesterek, lehet az útiköltség-térítés sem lenne hülyeség, olcsóbban kijönnék. :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.