Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) stratova válasza Tomko78 (#6998) üzenetére


stratova
veterán

Ááá az előbb akartam linkelni :DD
ViZion: Köszi! Akkor hörpintek egy kicsit. Egészségetekre!

[ Szerkesztve ]

(#7002) Zsivaagoo válasza Shokkolo (#6996) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Ezzel a "zúzapörkölttel" a szívembe markoltál. :Y Elcserélnék érte még egy mosófazék babfőzeléket is most. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#7003) Shokkolo válasza Zsivaagoo (#7002) üzenetére


Shokkolo
addikt

a babfőzeléket kihgagyom, de ha erre jársz megkínállak :)
bográcsba főtt :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7004) Zsivaagoo válasza Shokkolo (#7003) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Na, most az újabb tőrdöfés mellett a szívembe, teljesen megShokkoltál. :P :D

Mire Bp.-ről odaérnék, már a kutya nyalogatná a bogrács fenekét... :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#7005) Shokkolo válasza Zsivaagoo (#7004) üzenetére


Shokkolo
addikt

Gyanítom, hogy ezért a kérdésért sokan a késüket fogják rám fenni,
de miért nincs már hétfő ?! ?! ?! :O

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7006) stratova válasza Shokkolo (#7005) üzenetére


stratova
veterán

Akkor már egy valaki van aki, nem fogja rád a kést. Mert én is várom a hétfőt.

(#7007) Shokkolo válasza stratova (#7006) üzenetére


Shokkolo
addikt

Akkor már ketten vagyunk a világ ellen ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7008) stratova válasza Shokkolo (#7007) üzenetére


stratova
veterán

Megbeszéltük, te lősz én vezetek. Mert ez a "frizura" jobban is illik hozzám. Bár én tuti nem raknék ki egy ilyen ázsiai csibét. Még csatlakoznak páran és mi leszünk a feláldozhatók :DDD

(#7009) Shokkolo válasza stratova (#7008) üzenetére


Shokkolo
addikt

Akkor én kérem svájcinéger szerepét... mert még NEM tértem eleget vissza :DDD

Ráadásul mentségére szolgáljon visszament érte... :K

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7010) mackosajt válasza Shokkolo (#7005) üzenetére


mackosajt
addikt

Gyilok! Gyilok! Gyilok!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7011) Trebron09 válasza stratova (#7008) üzenetére


Trebron09
őstag

Mi "kis" emberek így-is azok vagyunk.. ;] :DDD

Egyébként, ha holnap fogják országszerte a repcsikből kidobálni az ejtőernyős teli pénzes ládákat, akkor még időben szóltatok. :R :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#7012) stratova válasza Trebron09 (#7011) üzenetére


stratova
veterán

Mi "kis" emberek így-is azok vagyunk.. ;] :DDD

Megy ez kérem tisztelettel. Úgy néz ki megvan az ügyeletes Jet Li is.

Amúgy én nagyon bírtam az első filmet. Lehet, hogy rendezésben sztoriban egyszerű mint a faék, de mégiscsak a gyerekkorom hősei tértek vissza benne :DD

[ Szerkesztve ]

(#7013) =HG= válasza stratova (#7008) üzenetére


=HG=
addikt

"én tuti nem raknék ki egy ilyen ázsiai csibét"

Én sem ! És már elő is volt készítve ! :DD

(#7014) ViZion


ViZion
félisten

NYUGALOM!

MINDENKI nyugodjon MEG! :K
ÉN vagyok a topik BrúszVilisze! Mindenkit ki fogunk juttatni, épségben!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7015) MiklosSaS válasza ViZion (#7014) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

adjatok nekem is valami szerepet. willis meg Arnold mar van ugy latszik.

Nalam angol "steak" volt az ebed valami ocska inglish pub-ba, az otthontol 200 km-re, de a vendegek pofatlansagan meg mindig csak amulni tudok.
majd meselek mert most telon vagyok

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7016) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Pfff nem illik a társalgásba, de megtaláltam a legjobb gifet ami létezik.
Alig várom hogy elsüthessem valami véleménykülönbségnél :DDD :DDD :DDD

(#7017) ViZion válasza MiklosSaS (#7015) üzenetére


ViZion
félisten

Neked nincs szereped, esetleg lehetnél valami kisebb színész, mint pl. csak norrisz.
Vagy a mimika királya, mindenki kedvence, az ezerarcú nic cage. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7018) Zsivaagoo válasza MiklosSaS (#7015) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Én a helyedben most szólnék a feleségnek:
- Ha ezek még egyszer idejönnek, akkor repülsz te is velük egy szempillantás alat a rák ......ba! Értve vagyok?!!!!!

--------------
Ennél szigorúbbat már hallott tőlem az anyám, a húgom, a sógornőm, a két öcsém és az ismerőseik. Vagy eltakarodtak, vagy eltakarodtak. Én voltam a tulaj a saját birtokomon. Ha nem tetszik a feleségnek, akkor ő is mehet azonnal. Ne gondolkodjon.

Rossz tanács, de működik. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#7019) stratova válasza MiklosSaS (#7015) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem a te karakteredhez legjobban Brúsz illett volna, de ha rágyúrsz a témára Steve Austin beugrójaként kibékülsz egy szereppel?

ViZion e képsor után épp fetrengek a röhögéstől :))

[ Szerkesztve ]

(#7020) ViZion válasza stratova (#7019) üzenetére


ViZion
félisten

OK, akkor legyen Don Sass a brúszvillisz, hozzám jobban illik nicholas cage, mert kb. egy szinten van a mimikánk és a színészi kvalitásunk is :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7021) stratova válasza ViZion (#7020) üzenetére


stratova
veterán

Rendben akkor most őszintén, szerinted is túl jó Angelina Jolie féke?
Nekem tőle kb. A szikla és a Tolvajtempó jött be.

(#7022) Malibutomi válasza stratova (#7021) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tolvajtempó szerintem gagyi, annak az eredetijét kell látni.
Egy autóbuzi csinálta, 0 szinészi játék, de a film fele az üldözés.. :) Szóval mint a cage film csak jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7023) MrM94


MrM94
őstag

Ahoj!budapesten vagyok holnap indulhat a varosnezes:)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7024) stratova válasza Malibutomi (#7022) üzenetére


stratova
veterán

Említettem már, hogy bírom a kocsikat? :DDD De majd megnézem az eredetit :)
MrM94 Eh, mondhatni váltasz, én holnap megyek innen csobbanni :) Érezzétek jól magatokat (izé egymást) itt Budapesten.

[ Szerkesztve ]

(#7025) Malibutomi válasza stratova (#7024) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

(#7026) ViZion


ViZion
félisten

Driver: level unlimited :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7027) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hát ez cool:

[Comi Con giant robot]

(#7028) stratova válasza Malibutomi (#7027) üzenetére


stratova
veterán

Állat. :DD Amúgy ez miből van (mármint milyen "karakternek" a reprodukciója, már ha az)?
Nem is tudom, most EVA-t, Blue Gender-t vagy egy laza FMP TSR-t kellene megnézni. Más mechásat nem ismerek. Tudom fáradjak át a vonatkozó topikba.

ViZion ha tippelnem kellene az autó típusából (békaszemű Nissan Micra) a vezető nemére, sovinizmussal vádolnának. Pedig tudom, hogy vannak jól vezető nők.

[ Szerkesztve ]

(#7029) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Elmondom a mai tortenetet miert huztam fel magam:

- adva van egy varos, este 20.30, pizza hut mint helyszin. Az otthontol kb 170 km-re, felmerul az otlet hogy inkabb aludjunk valami hotelbe mert mar keso van. Persze hogy en voltam az egyetlen aki nem szeretett volna hotelbe aludni mivel kemeny 200 font let volna a minimum. Ezert hatalmas csetepate alakult ki az asszony es en koztem, mivel en voltam az egyetlen aki sajnalta a penzt. Az mas teszta hogy 5 felnot + 3 gyerek-ert kiadtam 265 fontot a szobaert es a reggeliert. Pedig csak 2-2 es fel ora lett volna kocsival az ut hazaig.

Ma a masodik felvonas, az osszes etterem kozul a legdragabbat talaltak meg (egy indiai xart) es amikor hangoztattam hogy nem kene enyire a penzt dobalni megint en voltam a "fosveny bunko", kiadtam egy xar csipos kajert 155 fontott. Tehat szoba+reggeli+ebed = 420 font.

Persze hogy jo nagy cirkusz hogy egyszer jonnek a hozzand akkor is fosvenykedek, de konyorgom :

- januarban elkuldtunk a huganak 500 fontot mert bajban voltak, persz nem kell visszaadjak
- februarban itt volt anyosom 2 hetig. Repulojegy, repteri fuvar, zsebbpenz = kb 500 font
- marciusban kuldtem a huganak megint 250 fontot mert koltozes volt es kellet nekik a penz
- aprilisban itt volt aposom, repulojegy, repteri fuvar, koltopenz + ajandek telefon = kb 450 font
- majus, gorogorszagi nyaralas almalmabol atleptunk hozzajuk 1 napra (Romaniaba) ott hagytunk akkor 350 fontnak megfelelo roman lejt.
- majus vegen elkuldtem 300 fontot aposomnak mert baj van a verdajaval, en nem volt eleg penze a javitasra.
- juniusban 385 fontosd laptop anyosnak mivel szulletesnapja alkalmabol
- juliusban 140 fontos samsung galaxy tab2 7 colos tablagep ajandek a huga ferjenek, szulinap.
- augusztus 220 font aposnak mert valami xart szeretne megcsinalni a hazon
- augusztus: 1 repulojegy Romaniabol franciaorszagba (oda-vissza) anyosnak, 1 csaladi komp jegy (anyos, huga, huga ferje+2 hulyegyerek) oda-vissza, franciabol angliaba.= 250 font
- augusztus, amit szem szam megkivan, uzemanyag, ruhanemu, vidampark, kulonbozo ostoba es idiota jatekok a hulyegyerekeknek = durvan 650 font.
- ugyancsak augusztus, a tegnapi+mai nap = 420 font + uzemanyag = 500 font, es meg itt ulnek a nyakamon 4 teljes napot !

Osszesen: 4495 font es meg az evnek nincs vege. Mar jelezte aposom hogy oktoberben eljonne o is latogatoba vagy 1-2 hetre !!! Es meg en vagyok a mocsok fosveny, aki sajnalja a penzt a csaladtol. Nagyon ritkan szorultam a segitsegukre, azt is tobbszorosen meghalaltam.

Es azt hozza sem teszem hogy amikor itt vannak akkor olyan mintha a hotelba lenenek, semmire a kezuket ra nem teszik. Mikor mi megyunk hozzajuk meg ossze sem porszivoznak, meg amikor vasarolni megyunk majdnem mindig a felet mi fizessuk !

Tehat csak en vagyok a xar alak ! Jol be fogok rugni ma este, es irany a cirkusz... baxna m,eg az ilyen embereket !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7030) ViZion válasza MiklosSaS (#7029) üzenetére


ViZion
félisten

...karira vegyél valamit nekik! :D
Mondani kell az asszonynak, h szüleidnek küldesz 1500 fontot, mert mittomén, beázott a tető. Ezt előadni 2-3 hetenete, amikor meg rákérdez, vagy sokallaná, akkor gyorsan összematekolni, h mibe fájt $$$ az ő családja, és mibe a tiéd. ;)

Valahogy a barátnőimnél én is mindíg a tesók közül a "szerencsétlenebbet" fogtam ki. Egyiknél: rohanjunk haza, mert a mamára rá kell nézni, etetni állatokat, de takarítani is kellene, stb... Mondom a nővéred nem jött haza tegnap? De igen, csak anyu azt mondta, ő tanuljon... :W Nekünk volt estére program, a nővérke meg hétvégén hazajött az albérletből és tanult. Annyira, h a 4 évet 6 alatt be is fejezte... ;]

Másik, a páromnál ebéd vasárnap. Húga hazajön a barátjával, akivel együtt él, anyósnál mosnak, meg minden. Ebéd után anyós nekik csomagol több napi kaját (nem csak ebéd maradékot, hanem kolbász, befőtt, stb...), mi meg mehetünk haza... :D

Ez van, ráadásul nálad sztem meg is szokták, h feneketlen a pénztárcád, akkor már élnek is vele... Próbáltad elveszíteni a pénztárcádat? Esetleg mondani, h pókeren elvesztetted a pénzed, a bal vesédet és még a két vendég kölköt az éjjel? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7031) stratova válasza MiklosSaS (#7029) üzenetére


stratova
veterán

Látja mester, ha FX-szel szórakozna, nem ezt számolgatná. Részvétem.
Opteron 6386 SE ~900 GBP x 2 = 1800 GBP (E5-2660 és E5-2665 ára között, előbbihez közel)
Jó lenne ha az adok-kapok működik a lehetőségekhez mérten. Amúgy meg viszonozhatják humán erőforrással, ha valamikor arra lenne szükség (nem csak vendégségbe lehet valahová menni).

(#7032) Pug


Pug
veterán

Fuck yeah.. reggel 6-tól meló ;]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#7033) stratova válasza Pug (#7032) üzenetére


stratova
veterán

Odas' már neked is? :DDD

(#7034) ViZion válasza stratova (#7033) üzenetére


ViZion
félisten

JAh, ma már nekem is. Botrány. :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7035) Malibutomi válasza MiklosSaS (#7029) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem mennék bele, de a saját családomban van akit állandóan tömni kell pénzzel, és persze még sajnálni is kell hogy jaj szegények...
Volt mindenük, de hülye durrbele döntésekkel elszúrták, most meg mi fizetjük a hülyeségüket....

(#7036) =HG= válasza MiklosSaS (#7029) üzenetére


=HG=
addikt

Ez így akkor is meredek, ha telik rá...Azt csak Te tudod, hogy mennyire terheli meg a pénztárcád...
Mindenesetre ha tudod, egy békésebb pillanatban beszéld ezt meg az asszonnyal, mert ennek így nem lesz jó vége.
Jó ideig a feleségem családjának mi is sokat segítettünk, nem mindég anyagilag, úgy mindenben..
Mivel egy pár dologhoz értek (Mekk Elek), pl: sógornőmnek felújítottam az üzletét, anyósomnak szinte az egész lakás(fürdőszobát én is fizettem), másik sógornőm egyik lecserélendő autónkat kapta meg(nem nagy értékű)...Szóval ez ment egy jó darabig, sok hétvégét nekik dolgoztam...Egyszer-kétszer tele lett a hócipőm, és ilyenkor jó nagyokat veszekedtünk feleségemmel...Egy idő után rájött, hogy igazam van és elkezdett nekem igazat adni, és közösen apránként beadagoltuk mindenkinek, hogy vannak szakemberek, akiket telefonon fel lehet hívni, és megjavítanak dolgokat, és egyébként is semmi kedvem a hétvégéimet munkával tölteni...
Működik! Bár néha vannak próbálkozások, de apróbb munkákra(pl kép felrakása a falra) is sokat kell várni rám, így néha megoldódnak nélkülem.... :)

[ Szerkesztve ]

(#7037) Pug válasza stratova (#7033) üzenetére


Pug
veterán

Ez egy ilyen nap :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#7038) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

ÉÉBRESZTŐŐŐ

(#7039) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Megjött a VGA -mn végre :)
GTX 680 @ work :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7040) Malibutomi válasza Shokkolo (#7039) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Grat! Ideje volt! :C

Ja csináltam ilyet, látszik-e?

[ Szerkesztve ]

(#7041) mackosajt válasza Malibutomi (#7040) üzenetére


mackosajt
addikt

Talán így?

így látszik.

maga a kép linkje kell, nem a html ;)

Paripa: Grat, akkor toljad nekiiiiiiiii

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7042) mackosajt


mackosajt
addikt

most meg az amcsiverdás képét is betöltötte

Há hülye ez a króm?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7043) Malibutomi válasza mackosajt (#7041) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Képet be tudok szúrni :)
Raktam linket az aláírásba az volt a lényeg :)

(#7044) =HG= válasza Malibutomi (#7043) üzenetére


=HG=
addikt

:C :D Persze! Jó az, csak aki nem tudja....

(#7045) mackosajt válasza Malibutomi (#7043) üzenetére


mackosajt
addikt

Oké, csak valamiért amikor először néztem, csak a szokásos be nem tölthető kép ikonja vigyorgott. JObbklikkel megnyitottam az ott lévő url-t, majd beraktam az ott megnyíló oldalon látható képed közvetlen linkjét.
Aztán néztem, hogy az enyém látszik, a tiéd nem. Fél óra múlva meg mindkettő ment.

A link oksa. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7046) Pug válasza Malibutomi (#7043) üzenetére


Pug
veterán

Möszijő!

Pörfikt a link :) :R

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#7047) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ha jönnek újabbak, azokat irkálom majd folyamatosan. Vannak egyszeri halandóknak valók is, nem csak ilyen drágák. Jelzem a frissüléseket majd

(#7048) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na ez vicces video 9:20-tól. Hanggal ha lehet :)
[link]

(#7049) =HG= válasza Malibutomi (#7048) üzenetére


=HG=
addikt

Aggódom érted ! Magába szívott a Youtube ! :D

(#7050) Malibutomi válasza =HG= (#7049) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.