Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62001) Habugi válasza Mahrenburg (#61991) üzenetére


Habugi
addikt

Na várjá' csak de a műtőasztalig is el kell vinni valahogy.. :D

(#61992) Lacielvtars:

Bíztam az esetleges pozitív elbírálásban elvtársUram! ;)

(#61994) miklosss2012:

Bezony, a legjobb szót használtad rá! :K

A szokásos témát nem behozva.., azt nem igazán látom a 2500K - 6600K között mit csinált az Intel abban a pár évben, amiért megérte egyeseknek akár 2-3x is platformot váltani..
A "fascinating results"-tól mindenesetre távol van mint Makó Jeruzsálemtől, _szerintem_. :U

Majd jókis DX12 kontra IGP-k viszonyában leszek kíváncsi egy ilyen összehasonlításra, ott várhatóan sokkal jobban elfog menni a 6600K.

(#61998) Whysperer:

Basszus Zöldfej uram, te még hiperérzékenyebb vagy az ilyesmire mint jómagam, pedig az nagy szó..! ;]
Vágod hogy az egész teszt a limitre ment rá, szerinted mennyire valóságközeli a 2500K mellé TitanX-et tenni?
Azt csak érintőlegesen megemlítve, hogy ugye tudjuk egy-egy ilyen YT-os/webes tesztben mit szoktak FX OC-nak csúfolni.. :D
Ha az egész anyagot/tartalmát lerántod a földre, akkor kapsz egy épkézláb 8350et egy kisebb VGA-val ami egész más viszonyban van/lesz már a többi résztvevő procihoz. A GTA V-öt pedig ismerjük.., május elején bedobtam a videomat vagy féltucat topicba és kértem hogy valaki húzott i5-el/i7-el menjen végig a látott útvonalon, akár csak megközelítőleg azonos vagy erősebb VGA-val, azóta is a válaszként kapott privátokban/videókban fuldoklom. ;]

Nyugivan, léééégy a labda, nincs kanál! :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62002) Lacielvtárs válasza Habugi (#62001) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát mindig is tudtam hogy Kend jó fej, de nem sejtettem :DDD :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#62003) MiklosSaS válasza Habugi (#62001) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Abban a par evben szinte megduplazta az IGP teljesitmenyet, 32 nm-rol valtott 22 nm-re aztan pedig 14 nm-re.
CPU-ban meg a szokasos 6-10 % javulast, nem eroltettek meg magukat mivel konkurencia nincs..tehat az Intel csak az Intel-el tud versenyezni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62004) DR|FTK|NG válasza DR|FTK|NG (#61987) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Oh, most jutott az az eszembe, hogy ez az a gép, amiről ígértem képet. :DDD
Nem lesz, mert megy PCI-os LAN kártyával. :D

(#62005) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

(#62006) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#62003) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es a Z68/77/87/97/170 meg H...B... Chipsetekrol nem is beszeltem. Meg az Ivy-E es a Haswell-E...X99...Xeonok.

Ha az AMD fel ilyen tempoban nyomta volna akkor nem azon vitatkoznank hogy az FX 8350 egyenlo a 2500K-val, hanem azon hogy az FX-8750 majdnem befogja a 4790K-t.
Es ezert a 6700K sem 6-8 %-al volna erosebb hanem 25-el minimum.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62007) Whysperer válasza Habugi (#62001) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem Én már arra vagyok sensitivy,hogy minden egyes nap ez megy 8)

Kérdésem mennyivel hitelesebb ez a videó mint XY videói? most példának okáért. Itt egy másik videó.. Ti azt mondtátok ,hogy a fx8350 és a FX 9590 között semmi kül. [link] itt ugye meg ezt mutatja .. akkor ez is érdekes nem? Mert itt is min meg max and AVG van.

SAS: Nem vitatkozik itt senki csak az ,hogy állandoa azért megy a vita mert ,ha más hozza fel akkro szar fos ,ha Ti linkeltek ilyen Hiteles videókat az szent szó. itt ezen szokott mennia vita nem azon ,hogy melyik mi.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#62008) MiklosSaS válasza Whysperer (#62007) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertsd mar meg hogy csak egy tetves tesztrol van szo. Mondtam en valami xart a pirosakrol? Ment valami fikazas? Belinkeltem egy videot es mindenki velemenyezheti.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62009) Habugi válasza Whysperer (#62007) üzenetére


Habugi
addikt

Az a post/teszt Sas részéről is a 6600K-nak/ról szólt bammeg! ;)

Egyből megláttál benne valamit amiről épp szó sem volt, most érted az nem az ő "hibája" hogy odafittyentettek a sor aljára egy 8350est.. :DDD

A 4K/TX SLI teszt is kb a GPU limitről szól, amivel egyébként semmi gond nincs egy bizonyos pontig, jelen esetben a 4K ugye. Ellenben itt van ez a teszt pl, amit az FX-be nyomtak be hajnalban: [link]

Na ez konkrétan már a bullshit kategória, nincs 4K csak tudatos ferdítés/hozzánemértés, nem véletlen reagáltam rá úgy-ahogy. :N [link]
Megint csak nem az FX vs Intel apropóból, hanem úgy egyáltalán..

De látod még mindig nem vagy eléggé labda és nem fogod hogy nincs kanál.. :P ;)

Sasbát számomra már-már kéj oltani néha de momentán rohadtul nincs miért.. :(

Aztán elképzelhető hogy a legutóbbi után szintet lépett és mostanra már észre sem veszem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62010) DR|FTK|NG válasza Habugi (#62009) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

"Sasbát számomra már-már kéj oltani néha de momentán rohadtul nincs miért.. :( ;]"
Legyél Intel-es és oltsad azért, hogy nem fikázza állandóan az AMD-t. :D :DDD ;]

(#62011) Habugi válasza DR|FTK|NG (#62010) üzenetére


Habugi
addikt

Ha van sapka azért ha nincs sapka azért?
Nem éppen fairplay sport de mitagadás ez nem von le az értékéből.. :C

Most hogy ezt említetted keresek is estére egy Bud Spencer / Terence Hill filmet.. :K

(#62012) miklosss2012:

Megvan a farkast kiáltó kölök esete ugye?

Annyit trollkodtál már, hogy amikor eszed ágában sincs akkor is annak fogjuk venni.
Kész ennyi, köszönjük, kiestél! Következő.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62012) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ha baCCatok meg, most mit csinaltam?

1. belinkeltem egy tesztet.
2. valaszoltam @Hablatynak egy kerdesere...

Nem mondtam semmit, es ahogyan @Hablaty irta, szandekomban sem volt semmi FX fikazas. Ez csak egy teszt...semmi tobb.

Szerintetek mi a lofaXnak irtam oda hogy "eleg erdekes teszt" ?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62013) MiklosSaS válasza Habugi (#62011) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azert ez igy nagyon nem szep dolog. Ebben a topicban mindenki trollkodhat kedvere..., szoltam is par napja hogy reszemrol a trollkodas jo hossszzzzuuu ideig be lesz fejezve.

De mar ha az ember belinkel egy qrva tesztet...miert kell megfesziteni?

A lenyeg a tesztben az volt, hogy egy tuningol ..4.2-4.4 GHz-es 2500K jatekokban siman hozza a 6600K szintjet akar egy Titan X kartyahoz kepest. Es mivel vergodok azon hogy csereljek vagy nem, mikor idom engedi infot keresgelek a neten ....ennyi.

Az hogy ott volt az FX arrol nem tehetek, de kovetkezoleg cenzurazom. Igaz a mai napig nem sikerult egy musort felvegyek @Kakaskanak pedig mar 2 hete megigertem, de rajta vagyok a dolgon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62014) Habugi válasza MiklosSaS (#62013) üzenetére


Habugi
addikt

_Tudom_ :K

Zöldfej nem vette de igazából nem is haragudhatsz rá emiatt, ez kb az edd meg amit megfőztél esete, jó hosszú ideig nem fogsz trollkodni de még kísért ilyenformán egy kis hullámhatás.
Jó barátunk a kauzalitás büntije, ennek is vége lesz nyugi, értem én mi bánt de azért a hattyú halála sztem sok lesz. Túl van ragozva.. :B

Oh wait, ez nem szép dolog tőlem.., akarsz róla beszélni? ;]

Amúgy meg ha érdekel a magánvéleményem, ez a topic a trollkodásod nélkül olyan lesz mint a szex orgazmus nélkül, szóval ezt még gondold át. Azért vannak fokozatok is, "csak egy Sith beszél végletekben.." :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62015) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#62012) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én egyáltalán nem vagyok mérges, ha rám is értetted.

(#62016) Beretvás


Beretvás
addikt

lövölde este?

(#62017) mackosajt


mackosajt
addikt

Mielőtt nagyon egymás torkanak estek, szeretném felhivni Sassss figyelmet is arra, hogy a videó alatti leírásban azt írják, csak a titán volt OC, a processzor minden esetben alapon.
Ha azt vesszük alapul, hogy non-defaultgyiiilaci ex 8150-jet kétszer körbe rohogom a 4.2-4.4-re rántott 8120-ammal, vagyis alapon elég szarul megy minden fx, így ezt a tesztet nem minositem inkább.

Amúgy sosem értettem.
Ha cpu limit van, az a baj. Utána vesz erősebb procit, majd a vga fogy el.
Aztán megint kezdjük elölről. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#62018) MiklosSaS válasza Habugi (#62014) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol van, ez van...viselnem kell a kovetkezmenyeket. Visszont trollkodas lesz csak nem FX vagy AMD-vel, mashogyan fogalmazva.
Csak kicsit vissza fogva mert bosszut fognak allni az AMD lovagok :D

Ha van 5 perced ma este olyan 9 korul, lepj be skype-ra...nem fontos csak szeretnem elmondani..

@Pingvin: nem.

@Mackosajt: osszinten csak harmadjara neztem meg az FX eredmenyeit. Van olyan jatek ahol a 2500K jobb, es van olyan jatek ahol a 8350 a 4690K es a 4790K kozott van.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62019) Malibutomi válasza MiklosSaS (#62003) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ez az IGP felzarkozas csak addig tart amig vegre az AMD is csikszelesseget valt.
Intel mar kevesebb mint felenel jar mint az AMD, ha ok is kisebbre valtanak, akkor lesz helyuk megint pakolni bele a grafikus magokat.

(#62020) MiklosSaS válasza Malibutomi (#62019) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ámen!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62021) norbert1998


norbert1998
veterán

Megvan a motorom :))
Nagyon állat :DD
Imádom, egyelőre xD
2.5 literbol megvan, jelenleg 60-al tép alattam. A gyorsulás viszont meglepően durva a vég sebességhez képest. Csak úgy kapaszkodok a kormányba :D

Kaptam mellé még 6 deci olajat, eső kabátot, sárga mellényt, meg ugye minden papírját.

Képet rakok később még.

(#62022) MiklosSaS válasza norbert1998 (#62021) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gtatula! Csak finoman, gondolj area hany embernek van szuksege a szerveidre.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62023) Beretvás válasza MiklosSaS (#62022) üzenetére


Beretvás
addikt

vagy a sajátjukra..xD

(#62024) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#62022) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Troll LvL g..i. :DDD :DDD :DDD


norbert1998(#62061)
Vércsoportod? Mindegy, ABRH+-os embernek/pingvinnek kb bárki adhat. :DD :DD
Mindegy, vigyázz magadra, fontosabb vagy, mint a szerveid. :))

[ Szerkesztve ]

(#62025) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Én egy fokkal jobban állok azért hozzá, gratula. :D

Most ennyi erővel minden közúton közlekedő biciklis is potenciális szervdonor. :D

Bár nekem apám soha nem engedte hogy motorom legyen.

(#62026) MiklosSaS válasza Habugi (#62009) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megneztem a tesztet,....

angol : remiszto
akcentus: az alapjan vagy arab vagy indiai...ezeket hamar felismerem
pfrofesszionalis szint: a beke segge alatt joval.

A " RockEtStar" nagyon fajt....majd kiestem az agybol a rohogestol......rocckkeetStar :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62027) norbert1998 válasza MiklosSaS (#62022) üzenetére


norbert1998
veterán

Thank you, godfather eagle :D
Megtartom őket ;]köszi:DD

ÁÁÁ, gariban a devastator :W Nagyon szar újra azt a laptopbill-szerű vezetékest használni :O

Képek a mociról: (DAT fotókörnyezet! :D)


[ Szerkesztve ]

(#62028) norbert1998


norbert1998
veterán

Intel i7-6700K vs AMD FX-9590 vs FX-8350

AssRock Z170 Extreme4+-ba belerakta a 8350-et? Vao! :DDD

(#62029) Beretvás válasza norbert1998 (#62028) üzenetére


Beretvás
addikt

erös gyerek ez, mi ezzel a probléma???? :U

(#62030) norbert1998 válasza Beretvás (#62029) üzenetére


norbert1998
veterán

hásemmi NO :D
csak akkor előszr megvszem a deszkát, belerakom a 8320-at, felhuzom 5 ghz-re, használom és ha megunom, akkor veszek egy 7960X-et bele :D

(#62031) Beretvás válasza norbert1998 (#62030) üzenetére


Beretvás
addikt

ha elég izom nött rád akor simán..XD

másrészt milet a: devastator al?

[ Szerkesztve ]

(#62032) norbert1998 válasza Beretvás (#62031) üzenetére


norbert1998
veterán

nem ment a görgőgombja. pedig nekem az nagyon fontos. plusz nyikorgott, mint a barom.

(#62033) Beretvás válasza norbert1998 (#62032) üzenetére


Beretvás
addikt

vegyél egy cm infernot azt boldogság lesz...

én most ezt csipázom..

másik kérdés... 6300 vs 8320 lenne érezhetö különbség?

[ Szerkesztve ]

(#62034) otto14 válasza MiklosSaS (#62013) üzenetére


otto14
senior tag

Héyy, csak nyugodtan. Amikor kész lesz, akkor kész lesz :R

asd

(#62035) norbert1998 válasza Beretvás (#62033) üzenetére


norbert1998
veterán

köszike, már baCChatom, sajna. lejárt az elállás.

(#62036) MiklosSaS válasza Beretvás (#62033) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Menj bele...4.5-4.6 GHz-en mar korrekt!

@Kakaska: OK

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62037) Habugi válasza MiklosSaS (#62026) üzenetére


Habugi
addikt

Adja rendesen nem? :C

Én leízzadtam a röhögéstől hajnalban, remélem a felső szomszéd is felébredt rá.. ;]

Skype/TS ügyileg elképesztő módon halmozom a tartozásaimat az utóbbi időben, mea cupla, Wimbledon némi életmód váltással jár, senki nem mondhatja hogy nem vagyok kompromisszum képes. :B

Holnap/holnap után zsírshámán, nem megyek sehova és egyedül leszek, hajnalig kockulás.., cirka egy hete várom. :O

(#62027) norbert1998:

Te északibika, az egész jó állapotban van hallod-e :C , legalábbis ránézésre, ezen még vagy nem halt meg még senki vagy nagyon ügyes volt a szerelő!
Viccet félretéve, komolyan tényleg faszán néz ki a kis méregzsák!

Egy kedves PH-s ismerős mondta nekem nemrég az alábbiakat, szintén motoros bár egy kissé vadabb jószágot szelidít napi szinten..

"Egy motoros onnantól hogy felül a motorra vegye úgy hogy láthatatlan..!"

Sztem zseniális! :C
Vedd úgy hogy nem látnak, ha így közlekedsz, fejben a környezeted előtt járva akkor nagy bajod nem eshet. Használd egészséggel és ésszel! Hülyékkel/barmokkal és peremlényekkel vigyázz, ők vannak többen! :K

Görgőt szerelni amúgy kb 5-10perc és móka is!

(#62039) iszilard:

Ha emlékszel még rá mit álmodtál mielőtt felcsörgetett akkor nagyjából körbe tudod lőni az elhangzottakat.. :DDD Visszafelé is működik, legközelebb mikor beszéltek ha zavarba lesz akkor bögyösfarossal álmodtál, ha furcsán brummog majd/újrabootol néha a telefonban akkor a 780Ti-d szerelésével/ről álmodtál.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62038) Beretvás


Beretvás
addikt

(#62039) hszilard666


hszilard666
veterán

Most volt eg nagyon fucked up élményem, elvileg 2 percet telefonáltam a faterommal, de nem emlékszem rá, mert aludtam. Muter azt mondja hogy fél álomban telefonáltam, remélem nem mondtam semmi obszcént a fateromnak. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#62040) MiklosSaS válasza norbert1998 (#62028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A teszt hulyeseg....ket okbol:

1. a 6700-as tobbet zabal mint a 4790K, a tesztben meg kevesebbet.

2. Nalam 130K HUF-os vizhutovel tudom 50-55 fok korul tartani a 4790K-t 4.6-on, azt ne mondja senki hogy nekik sikerult 60 korul gyarival vagy valami kozep leggel.

@Beretva: annak az MSI lapnak gyengecske a VRM.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62041) norbert1998 válasza MiklosSaS (#62040) üzenetére


norbert1998
veterán

Korszar H105-el hűt.

Hablaty: Köszi :R
Valóban szép. A jobb oldalán kicsit karcos a műanyag, meg a lábtartónál van egy kis javítgatnivaló, de 55-ért máshol meg sem mutatják :Y

A motort majd meg kellene csekkolni, mert elvileg 70-et kéne tudnia, hát a 65 kilóm alatt megy 60-at, maximum. Szóóval, valamit majd alkotni kell vele. Meg az akst feltölteni, mert nem megy róla az önindító, le van merülve.

(#62042) Beretvás válasza MiklosSaS (#62040) üzenetére


Beretvás
addikt

kell a fenének.. van nekem jobb..xD de sziiipes... ne mond hogy nem.. ;]

(#62043) mackosajt válasza norbert1998 (#62041) üzenetére


mackosajt
addikt

Na mihez hasonlitas végett, a bűnös Honda Dio alattam vitte a 60-at, pedig 95-105 között mozgott a súlyom. ;)

Csutkan használva lesz étvágya a robogódnak. ;)
Csak óvatosan.

Amúgy lehet csak szíj csere kell neked.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#62044) norbert1998 válasza mackosajt (#62043) üzenetére


norbert1998
veterán

Lehet szíj csere, nem tudom.

Majd jövő hét vasárnap szetkapjuk, megnezzuk.

Ilyet még...! :Y
Tegnap is meg ma is lejárt bérlettel utaztam. De ez még csak haggyan, fel se tűnt! :Y
Meg a 6 alkalomból a buszsofornek sem. Egyszer sem. Pedig mindig, minden felszálláskor mutattam neki. Szép nagyban ott volt rajta a 507 felirat :DDD
És nem szólt egyik sem :DDD

Hablaty milyen görgő?

[ Szerkesztve ]

(#62045) norbert1998


norbert1998
veterán

Kereszt apám !!!
[link]

A többieknek is, de főként a sasnak

(#62046) hszilard666 válasza norbert1998 (#62045) üzenetére


hszilard666
veterán

:Y Nagyon csini! :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#62047) norbert1998 válasza hszilard666 (#62046) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem sok kicsit. Szeretem, ha markolhato, de ez inkább már zsakolhato.. :(
Viszont kétségtelenül tehetséges :K

(#62048) Mahrenburg válasza Beretvás (#62033) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Habugi erre azt mondaná, hogy messze nem annyi, mint ha i3-ra váltanál... :P

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#62049) Beretvás válasza Mahrenburg (#62048) üzenetére


Beretvás
addikt

XDXDXD

(#62050) MiklosSaS válasza norbert1998 (#62045) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kicsike, de hasznalhato ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.