Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) MiklosSaS válasza ViZion (#2999) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol van , na ne bontom ki. Azt fogom mondani hogy socket a lapom van es azt hittem az belemegy, vagyis teszem a hulyet. Skt a-s processzorra ugysem tudjak becserelni, igyhat vissza a penzt.
De jobban tetszik a 70 font-os FX mint az APU mert meg alaplapot is kell vegyek majd hozza mivel valakit erdekel az 5300 + msi alaplap.

(#3000) Shokkolo : remelem en is hogy ossze fog jonni. Mar 16 fontnal tart a licit. Mennyi az a maximum ?

Egyebkent gratulalok !!! a 3000-ik hozzaszolas ! :C

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3002) MrM94 válasza mackosajt (#2992) üzenetére


MrM94
őstag

Nem vagyok alkesz!
Az elet olyan mint egy rossz motor..idonkent be kell rugni!
@Miklosss: mi tortent?!Mar 2 8350 elado,hogyan vetted ra oket,hogy szaporodjanak? :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#3003) MiklosSaS válasza MrM94 (#3002) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lesz Opteron :D, az alaplap mar el van adva, a processzor meg megvan. Sohasem volt huzva meg 1 hz-et sem, minden auton. Ugy esz a fene hogy nem tudom kiprobalni hogy mi a vege ....Ha erdekel ugy 450 ron-ba volna neked postaval.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3004) xatos3 válasza MiklosSaS (#3003) üzenetére


xatos3
senior tag

űűűűű g34es opteron lesz?:D
akkor 2 prockós lapot vegyél, sose lehet tudni... XD
meg arról kérünk fotókat, teszteket!! :D
elvileg létezik sli vagy crossfire verzió is

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#3005) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3001) üzenetére


Shokkolo
addikt

Eddig is annyi volt (több mint 24 órája ott áll). Olyan 70ig megérné, de jó lenne max a "fix" árán. Mennyi is volt? 55 font? Kár hogy kivette a buy it now opciót :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3006) MiklosSaS válasza xatos3 (#3004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Stop! Nem nekem lesz, egybe gep jon majd japan foldrol. Sajnos nem en fogom szerelni, ki sem fogom tudni majd bontani.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3007) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3005) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kivette mert volt ra kereslet, igy szoktak csinalni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3008) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3007) üzenetére


Shokkolo
addikt

Kár érte... :( de még reménykedek :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3009) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3008) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

sajnos mar elerte az 50 fontot + posta

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3010) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3009) üzenetére


Shokkolo
addikt

mennyi a postaköltség? mert olyan 70 fontig éri meg ~kb

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3011) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3010) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hozzam 5 font, nalad meg belemegy az alaplap dobozba. Valami nem stimmel a licitel mivel valaki sajat magara licitalt mint az idiota. Szerintem szintetikusan volt egy ar-felvives. Azt jelenti hogy a tag megkert egy haverjat hogy licitaljon, mert nincs az a hulye a foldon aki sajat magara licital 20 fontrol majdnem 50-re.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3012) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3011) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezt néztem én is, le kellett volna ütni villámárral, ennyit a korrektségről :(
Menj el max 70ig...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3013) mackosajt válasza MiklosSaS (#3011) üzenetére


mackosajt
addikt

ez az automatika
vagyis ő 50-ig tartotta a licitet.

Ha megfigyeled, pár másodpercek vannak csak a licitek közt, és szabályosan lépkednek 5 fontonként, majd a végén lelassul. Valószinüleg a d**r lépkedett 5 fontonként, majd mivel még mindig azt írta ki, hogy 3**n a nyerő, ment felfelé. Aztán már ő is óvatos duhaj volt, és lassított, majd 49.11 felett már ő a nyerő.
Nagyon elképzelhető, hogy ő is megadott egy árat, ameddig még tartja a licitet. Szóval ha beírsz egy árat, mindig ott van a háttérben, hogy az előző licitáló megadta, meddig tartja.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#3014) Shokkolo válasza mackosajt (#3013) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ebbe is van logika, remélem így van. De akkor is gyanús az árfelverés sztori :(
Volt egy 55 fontos fix ár ezelőtt. (persze levette...)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3015) mackosajt válasza Shokkolo (#3014) üzenetére


mackosajt
addikt

mert lehet érzékelte, hogy túl nagy az érdeklődés, és bízik benne, hogy többért is el tudja adni

ami valljuk be, a jelenlegi árat elfigyelve nem is lehetetlen

Nem?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#3016) Shokkolo válasza mackosajt (#3015) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem vitatom, igazad van.
csak ilyenkor bosszankodik az ember, 1x lehetne nekem is szerencsém :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3017) mackosajt válasza Shokkolo (#3016) üzenetére


mackosajt
addikt

az a ritka

kollégámnak vadásznék gyorstöltőt a telefonhoz, mert haverjának is kéne

Amit neki vettem, az marha olcsón sikerült, mostanában meg a kezdő licit is magasabban indul szinte mindegyiknél. Meg ilyen szilikon tokot is kért, amit neki vettem, valami 1,5 dolcsi volt, a legolcsóbb, amit most találok, az majdnem 3-ba. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#3018) MiklosSaS válasza mackosajt (#3013) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez lehet az egyik a masik meg a ar-felvives. Rengeteg angol kollega csinalja ezt, engem is tobbszor kernek meg az ilyenre. 1 tag megker 2-3 havert es mindjart lesz 5 fontbol 55.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3019) Shokkolo válasza mackosajt (#3017) üzenetére


Shokkolo
addikt

Én se élem mostanság a bizniszelés csúcsát.
Sas barátunktól sikerült elhoznom a Z77-es deszkát, de megállt a tender.

Előző este úgy volt hogy lesz vevő a Procimra, Alaplapomra, VGA-mra.
Ebből mind visszalépett amikor már fixre beszéltük meg.

Így jön a jó lap, de nincs bele procim :(

Illetve gondoltam hogy meglepem magam egy telefoncserével szülinapomra... (ugyebár az nem létszükséglet, és nem is a munkámhoz kell, de hát na... ennyit megengedek magamnak az élvezet címszaván), cserélni szerettem volna ráfizetéssel.
Találtam egy srácot, lebeszéltük h. akkor OK személyesen tali, megnézi az enyémet, én is az övét... és ha minden a leírtak szerint klappol csere és mindenki boldog.
Ebből se lett semmi. 5 napja "visszatartja" egy elvileg kp-s vevőnek aki eddig persze csak igérget.

Nem megy ez a biznisz nekem most :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3020) Shokkolo válasza Shokkolo (#3019) üzenetére


Shokkolo
addikt

Szerk: (csak már nem tudom szerkeszteni):
Sas lapját is pont azért mertem lefixálni, mert az enyémekre is 100%-ot mondtak.
És nem akartam őt se hülyíteni, mert pont azt csináltam volna, mint amit velem eljátszottak.
Miért nem lehet korrekten üzletet kötni?! :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3021) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3020) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Annak a lapnak nagyon hosszu a tortenete, kb 3 heten keresztul hulyitett valaki hogy 100 % erdekli, ki is fizeti csak varjak egy kicsit mig meglesz a penz. Rendben, mivel szavatarto ember vagyok, le is vettem az aprorol. Aztan a 4-ik heten irja hogy nem bizik meg bennem es nem nagyon szeretne bele menni az uzletbe.
Mergemben vissza sem raktam az aprora, ami xar csak az hogy valaki igert 43.500 HUF-ot is az alaplapert es nem adtam oda mivel 41.500-ban dumaltam meg az idiota gyerekel aki nem bizik bennem.

Van ilyen.

@SantaParipa: ha gondolod nezunk majd itt az ebay-en egy jo kis 3570K meg valami ddr3-okat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3022) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3021) üzenetére


Shokkolo
addikt

Az a baj, hogy amíg el nem megy a cuccom, addig I5-re se telik, ha elmegy akkor meg "futja" a 3770 -re :)
Sakk-matt :O

Ráadásul ugyebár én is ismertem a sztoridat a lappal, főleg nem akartalak hülyíteni.
Ha már pénzem nem marad, a szavahihetőségem legalább igen.
Van olyan hogy, az többet ér (legalábbis nekem...)

Sebaj egyszer fent, egyszer lent. Majdcsak jóra fordul

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3023) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3022) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem lett volna gond ha szoltal volna hogy rakjam felre neked. Mivel megbizok benned semi baj nem lett volna. Ird meg a cuccaidat pontosan milyenek es arban mennyi a vege, erdeklodom itt is hatha valami oszejon. Csak az a baj hogy itt nagyon kevesen vasarolnak hasznalt cuccot. De proba szerencse !!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3024) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na aludjatok jol, reggel koran kezdem a munkat... rengeteg a munkam holnap.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3025) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3023) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezeken szeretnék túladni:

Alaplap: Asus Sabertooth X58 (2014.03 -ig hardverker garral) (~30 k)

Proci: Intel Xeon L5638 (6 mag + 6 HT) (~40-45k)
Hűtő: Cooler Master Hyper 212 Plus (Minden lefogatóval, dobozos) (passz... 5k?!)

Memória: 2 trikit (6*2 Gb) > Corsair CM3X2G1600C8D t (8-8-8-24 @ 1600 MHz) (~20-3k egyben)
VGA:: ASUS GTX 550 Ti DC/DI/1GD5 (~22k)

A kiindulási árak mellé írtam, kb "ármesteres" árak. Aztán alkudozni nyílván ér ésszel...
Vagy ha valaki viszi a lapot és a procit legalább nekiadom a hűtőt grátisz.

Ha a ram megmarad annyira nem tragikus. 4 darab ele a Z77 -es deszkába amíg nincs más és megvan a Quad kit :) 2 meg fel a polcra addig...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3026) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3025) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rendben, korulnezek hatha akadna valami kliens valamire. Most mar tenyleg alvas. Jo ejt.

Mondjuk jobb let volna privatba irni ezeket. Reemelem nem lesz baj belole.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3027) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3026) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jogos, de már nem tudom szerkeszteni.
Jóéjt neked én befejezem a mai munkám még, elleszek vagy 3ig :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3028) Trebron09 válasza Shokkolo (#3025) üzenetére


Trebron09
őstag

Azt megkérdezhetem, hogy miért váltasz 1155-re? (Nem hinném hogy kevés az a Xeon, vagy igen?) :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#3029) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3027) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igen. En meg 5-re megyek be a ceghez, atallas lesz vagy 4 gepen es meg kicsit piszkalni kell a programot mert nem nyeli le a gep az automata "adjusment"-et.

(#3028) Trebron09: nagyon jo kerdes !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3030) Shokkolo válasza Trebron09 (#3028) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ha lesz egy kis szerencsém beindul egy magánprojekt egy kis mellékes pénzért, és a használt szoftvereknek kicsit "magas" a számítási igénye.
A Xeon 64,4 GFlop/s így 3,2-n járatva. 3770ből láttam sokkal nagyobb értéket is.
Igazából ez a fő ok, a másodlagos okok pedig:
- mert újabb > gar. sosem hátrány annál ami elektromos. 1x kijön a füst és bajbaleszek, nem fogom tudni visszafújni bele :)
- a szokásos megalománia... hogy ha már egyszer lehet...
- elvileg a Z77 lap "fölött" elfér a H100i -n a venti is, és végre visszapakolhatom a ventiket a radira házon belülre.
- talán egy darabig még értéktartó marad

Így hirtelen ezek jutnak most eszembe amik a váltás mellett szólnak érvek.
De egyébként tényleg nem gyenge ez a konfig sem.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3031) Shokkolo válasza Shokkolo (#3030) üzenetére


Shokkolo
addikt

Na itt az ideje az esti üdítőnek, ki kér:

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3032) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A fene egye meg, nem tudok aludni. Volna egy kerdesem, folraktam a silver arrowot az aprora. Az egyik kollega nyakal hogy csereljem el vele, o rendelt H100i-t de nemfer be a hazaba es lemondana rola. Nekem +5000 HUF volna ami nagyon is jol hangzik, mivel az ove soha nem volt hasznalva.
Kerdesem, a ventiket mi iranyitsa, a pompa mint a H100-nal vagy az alaplapra van kapcsolva?
Az alaplap latja a ventik fordulatszamat (bios-ban is?) ?
Nem bizok sem a link-ben sem a pumpaban, azert jo volna ha az alaplap vezerelne, de akkor nem nyafog a pumpa ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3033) Trebron09 válasza Shokkolo (#3030) üzenetére


Trebron09
őstag

így már világos :K
szerintem nem egy darabig, hanem jó sokáig értéktartó marad, így hogy az intel nem sokat hozott a 1150-el

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#3034) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3032) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nekem a pumpa vezérli mert a Link végre (nekem) hibátlan.
De ha ezen múlik, holnap letesztelem neked.
Bár szerintem vezérelheted alaplapról is egy PWM-ről simán. Vannak akik előlapi szabályzóra kötötték. A lényeg, hogy a pumpát mindenképp kösd a lapra...
Elvileg se a pumpa se a link nem sír, csak maximum az alaplap, ha nem érzékel valamit a CPU-Fan csatlakozáson.

Vagy ahogy nekem volt annó a hibás vezérlésű H100nál:
Pumpa kiköt egy random alaplapi venticsatlakozóra, a CPU-Fan csatlakozóra meg mentek a ventik és vezéreltem alaplapról.
Szerintem simán kivitelezhető amit szeretnél gond nélkül

@Trebron09: nem tudom mit hozott vele igazából. A procik ára PH-n egész tűrhető de a lapok?! Horror. Még az LGA2011 -et is sokallom. Ráadásul azt hiszem pont Sas barátunk rebesgette nekem, hogy a 1150 nem lesz hosszú életű platform. Alkalomadtán elolvasok valami tesztet végre.

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3035) MiklosSaS válasza Trebron09 (#3033) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejjj, ha beneznel az angol es roman forumokra, hogy mit birjak dicserni azokat a haswell processzorokat, mintha maga Szent Peter kuldte volna oket, mintha 100 % hozna az ivy/FX-hez kepest. Pont most kinlodok az alvassal es kozben olvastam az egyik roman forumon hogy huuuu de jo, megyen az 5.9 ghz leghutesel. Wooow, csak annyi a galiba hogy 2 magon HT OFF, na ennek mi a lenyege ? Nalam is ment leggel az 5.2 ghz mind a nyolc szalon megsem csinaltam ennyi felhajtast, pedig csak egy "csoro" FX.
A masik angol gyerek (19 eves) pozolja magat a faxbuukon asus maximus VI extrem alaplapal meg 6 (igen 6 darab) 4770K processzoral. Indul a tuning, a 6 ghz leggel 1 szalon meg HT OFF. Kivancsi vagyok hany napja van a gyereknek ledolgozva. Na amig az ilyenek nem valtoznak az intel bacsi sem fog csodbe menni.

@SantaParipa: Nalam most ugy van hogy a 2 ventit a huton az alaplap vezerli, es tobbit meg igy raktam be: 6 darab a kezi vezerlesu fan controoler (Isteni darab) es meg van 2 ami az alaplapra van kotve. Na ezt szeretnem ha igy maradna ha belemegyek a dologba.
Az 1150-ben ha jol tudom (nem 100% ) van a haswell aztan jon meg egy haswell refresh. A broadwell mar mas tokozast kap ha hihetek a tagnak akivel beszeltem.
Szerintem most a legjobb befektetes kek vonalon az a 1155 olcson (ivy vagy sandy) mivel max 10 % plusszba a 1150-hez kepest. Masik dolog hogy meg azert az 1150-ek amiket olvasok roluk vannak meg par gyermekbetegsegei is, meg az alaplap arak is enyhen szolva tulzas.
Az AMD vonalon meg AM3+, FM1 nincs, FM2 meg gyenge. En szerintem FM2es platform eleg gyenge, meg egy kisebb i5-nek a szintjet is nehezen hozza be. Ja, van benne jo grafika ?! Amig nem tudja hozni egy 7770-es szintjet addig szerintem nem lehet "jo" grafikanak nevezni. A masik baj az hogy a processzorok harmat gyengek meg.
Az AMD oldalon szerintem a legnagyobb problema az a fogyasztas. Szerintem ha nem volna olyan magas mar regen lattunk volna 8 magos APU-kat, ami minimum a mostani FX volna cpu eroben, plussz valami kis grafikaval megtoldva. De az kn 125-rol vagy 160 W-ra, ami nem tesz jot a marketingnek miveel a 4770K egy belepo szintu grafikaval csak 87 W-ot zabal.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3036) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3035) üzenetére


Shokkolo
addikt

Gratulálok az ilyennek...
én örülnék 1nek is nem hogy 6nak :DDD
1 magon meg 2 magon HT-OFF -nak mi értelme?! Végülis a proci igazi "erejét" veszi el :F
Sebaj ilyen idióták kellenek a földre :C legalább van kin röhögni.

De félre az offot, szerintem amit szeretnél az simámn lehet a 100i -vel!
De ha bekérdezek a Hydro totyikba tuti megmondja1-2 mágus akinek szintén nem épp "gyári" az elrendezés.
Én bevallom őszintén ezt még nem kötözgettem át. Örülök h. működik a link és egész használható.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3037) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3036) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kell a virtualis fax meret, csak annyi az ertelme. Szeretem a tuningot, meg a kijelzomet is tuningolnam ha tudnam, de csak ertelmesen, nem bench-elesre. Itt a GTX 780, ranyomtam +180 mhz-et, viszi siman, rendben van. Most mar par napja alapon jar. Minek a tobb ? +5-6 FSP amit ugysem erzek ?! Eleg bika az alapon is. Meg egy jatekban se terdelt le.
Jo az ha kicsit megpiszkalod a cpu-t, ha szukseget van ra. De ertelmesen, es ugy hogy hasznat is vedd ne csak azert hogy buszken rakj ki eredmenyeket az internetre. A "hulye" gyerek min. 1 cpu arat szet oszthatta volna a szegenyek kozott hogy oruljenek ok is valaminek, nem pozolni 6 xar vasdarabbal az internetten hogy "kemeny vagyok, mint a sal a boton".

Nem bizok a link-ben. Azert jo volna valami kieszelni. De fenne tudja, megerne belemenni mert amikor megjon a vizes-korszak jobban el lehet adni a H100i-t mint a silver arrow-ot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3038) Shokkolo válasza Shokkolo (#3036) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nah mára befejeztem a munkát, elég volt... (szabin van az emberfia és dolgozik :DDD )
Elteszem magam holnapra, tanulhatok ITIL -t mert kedden vizsgázok. Meg kéne csinálni. Az apró "bibi" hogy angolul kell, én meg németes vagyok és az inglist csak töröm :B

@Sas: ha bomlik a hírdetett konfigod, az SSD-t lehet elviszem. Régóta furdal a kiváncsiság, hogy felerőszakoljak egy almás OS-t a gépre kirópbálni, hogy mi olyan jó benne. a 1155-öt meg elvileg hardveresen is szereti. Ha az összeáll végre, elvileg technikai akadályom nem lesz. Egy SSD-n meg el kell férnie és a sebességnek sem lehet határa.

Ha meg működik és minden szép, visszahozom a régi szép időket:
3 OS egy gépen
- Win7
- Linux
- OSX
(meg ha rávisz a lélek akkor Win8 is).
Tervezem egy ideje ezt összehozni, csak sose vitt rá a lélek a kinlódásra :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3039) MiklosSaS válasza Shokkolo (#3038) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja telik az ido, meg van kerek 4 oram amig indulok a meloba.

JO EJT !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3040) Trebron09 válasza MiklosSaS (#3035) üzenetére


Trebron09
őstag

"Na amig az ilyenek nem valtoznak az intel bacsi sem fog csodbe menni."
Hát így biztos nem... :U kár hogy az amd nem tud annyira ráugrani a marketingre, remélem hogy majd a jövő konzoljai fellendítik a céget

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#3041) xatos3


xatos3
senior tag

nézem az indexet, és csak arra tudok gonolni hogy ÁRVÍZ MEG f*szom

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#3042) Erdei88 válasza xatos3 (#3041) üzenetére


Erdei88
veterán

Lehet ,hogy kihagytál egy vesszőt vagy betűt, de, hogy tudsz erre a kettő dologra egyszerre gondolni? :D

(#3043) MiklosSaS válasza Trebron09 (#3040) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat igen, de az AMD osszes penze szerintem annyi amit evente kolt az intel a marketingre. Engem csak a laptop-os (ultrabook-os) dolog zavar. Ha szeretnel egy szep es jo ultrat akkor csak intel. Az AMD-es laptopok vagy harmat gyengek (E1,E2) vagy olyan csufak mint az egynapos szamar.

Frisssss hir, elsokezbol: a dagadt (reszeges :D ) macska atment az elso erettsegi vizsgan, roman szobeli. Gratula hozza ! :C

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3044) xatos3 válasza MiklosSaS (#3043) üzenetére


xatos3
senior tag

azért egy a10-4657M + a hozzá külső radeon crossfireben egész ellemes kompozíció

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#3045) MiklosSaS válasza xatos3 (#3044) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, igy is van. Csak nem kelet kapni, egy boltban sincs csak ha online rendeled.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3046) Shokkolo válasza MiklosSaS (#3043) üzenetére


Shokkolo
addikt

Gratula neki :R
Ha holnap átmegyek én is ITIL -ből akkor berúgok de nagyoncsúnyán, és tényleg sántaparipa leszek :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3047) xatos3 válasza MiklosSaS (#3045) üzenetére


xatos3
senior tag

annyi baj legyen, én amilyen válogatós vagyok, biztos vagyok benne hogy nincs egy bolt polcán se ami nekem kell. akkor se ha 30at elém tesz :D mert nekem a 31ik fog kelleni :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#3048) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Ha már 1x megkaptam, hogy állatos avatar, végigpörgettem gyorsan hátha találok valamit.
Nincs lovas avatar :(
Pedig zet elviselném:

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3049) BomiBoogie válasza Shokkolo (#3048) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Teljesítsd a feltételeket és máris lehet egyéni avatárod. :K

(#3050) Shokkolo válasza BomiBoogie (#3049) üzenetére


Shokkolo
addikt

Innen még "pár apróság" hibádzik, marad a keresgélés és a kompromisszum :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.