Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123001) DR|FTK|NG válasza hackeeeee (#122988) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nekem se nagyon kéne Lenovo, ami nem Thinkpad. :D

Egyébként boldog születésnapot. :))

[ Szerkesztve ]

(#123002) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Úhh gyerekek, unokatesóm pasija fűzte a fejem, hogy hagy menjen a zsigulival, ment pár kört, azt mondta akkor próbáljam ki a passátot, 2.0 turbo chippelve, azért egy 1300 lada után átülni abba, még ugye opelhoz se lehet mérni, szervó minden, elsőnek nem is mertem nagyon oda lépni, mert még is nagy autó meg teljesen más, jó fék stb, aztán mikor hozzászoktam rendesen kormoltattam, nagyon tetszett ez, aztán mikor vissza ültem a ladába volt baj... :D

Xbox One: bandymnc

(#123003) CJ4567 válasza hackeeeee (#122996) üzenetére


CJ4567
veterán

"A három epizódból álló kampány mellé egy PvP aréna módot is kapunk, ha a játék valamikor idén megjelenik." :D

Erre kíváncsi vagyok.

Framerate cap: Cinematic :C :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#123004) hackeeeee válasza CJ4567 (#123003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja.. Én kíváncsi vagyok.. Nem vagyok oda az ilyenekért de ez hangulatosnak tűnik. :D

Véleményem szubjektív...

(#123005) CJ4567 válasza bandi0000 (#123002) üzenetére


CJ4567
veterán

Ne nézd le a Ladát. :D

No Sana No Life

(#123006) bandi0000 válasza CJ4567 (#123005) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak a sajátunkat :D de neki is jég kellett, viszont hátsó kerék rulez :D

Xbox One: bandymnc

(#123007) CJ4567 válasza bandi0000 (#123006) üzenetére


CJ4567
veterán

Én az összkerékmeghajtást preferálom. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#123008) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az ASUS két RX Vega 64-ből készít új VGA-t

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123009) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Talán az új 24/7:

Véleményem szubjektív...

(#123010) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A gyenge pontszam ellenere nekem tetszik a jatek :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123011) Habugi válasza MiklosSaS (#123010) üzenetére


Habugi
addikt

Arról mesélj milyen volt Nei Pori ?! :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#123012) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Röggelt...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123013) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Amikor a mentés sem godmode.. :)

Véleményem szubjektív...

(#123014) MiklosSaS válasza Habugi (#123011) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen lehetett??? Fantasztikus, mint mindig. Egyedül csak a mobi nettem fogyott el, a szállodában meg olyan volt a wifi mintha 3 lusta görög hozzná bitenként...kétnaponta.... :W

Sajnos hamar lejárt.... :O

Jahh és mindenhol neoi poroi-nak mondják.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123015) Habugi válasza MiklosSaS (#123014) üzenetére


Habugi
addikt

Azért kérdeztem csak mert Nei Poriban tudtommal most voltál először, TS-en/Skypeon pedig már elég sokszor dícsértem/ajánlottam neked, szóval csak érdekelt mi a véleményed most h ott jártál.. :R

Btw.., más..

Arma 3 ~ 7700K 4500Mhz: [link]

..majd, azonos beállításokkal nálam 4700-on: [link]

Ugye Shadowplay híján nálam a Mirillis Action okán bennemarad ~4FPS, felvétel nélkül 47.2FPS

Hát ezen a játékon aztán marha sokat segít a HT, hiába kib. CPU intenzív.. :O :O

Nem fogom megúszni a valós 6-8magot mert ezen a szaron csak az segít, filóztam a 7700K-n, 5Ghz környékén hozna valamennyit de nem eleget.
Ryzen topicba is postoltam h írjon valaki akinek megvan a játék de egyelőre nincs kapásom. :o

Végre találtam egyébként a játékhoz egy normális, kellően intenzív, scriptelt benchmarkot, igaz a készítő szerint az AI viselkedés bennehagy +-1 fps-nyi változót de ez bőven belefér.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#123016) hackeeeee válasza Habugi (#123015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én megnézném, de nincs meg..

Ha gondolod, összeverünk egy share-t, megmondod mit, hogy kell csinálni, mit kell lefuttatni, meg ezaz, ha van benne benchmark, akkor szívesen megnézem. Bár tudom, ez csak egy 6700K. :)

Bár, Nekem nincs shadowplay, mert nem használok experience-t. Max külön tudom levideózni a grafikont ha ki lehet vele rakatni, vagy valami, vagy ha az AB-s elég, akkor azt. van tripod, van teló, a többit megoldom. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123017) Methionyl válasza hackeeeee (#123013) üzenetére


Methionyl
senior tag

uh, tetszik. tetszik
Ennek láttán már mégjobban türelmetlen vagyok..megnéztem a 1080 árakat, végre megint "normálisnak" mondhatóak :U persze a dög 980 ti meg még állítólag gariban..

kérdés úgy mindenkitől: Mennyi az "általán" garancia ügyintézés?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123018) Habugi válasza hackeeeee (#123016) üzenetére


Habugi
addikt

~50FPS köré valószínűsítem az átlagot amit tudna 5Ghz-en a tiéd, ismerem már ezt a szart, tudom hogyan skálázódik és most h láttam mit megy Kabyval 4500-on sok kérdés már nincs ezt illetően, viszont kösz a gesztust..! ;)

Btw, ezt pont nem tudnánk elFamilyzni..: [link]

Tegnap írt egy exFX-es/immár Ryzenes fórumtárs h szívesen ránéz ha FamilyShareben benne vagyok de ilyen az én formám.. :DDD
Ez az Ultra Preset egyébként (3800/2300as látóhatárral) amit a videokon használtunk nagyjából ~25Fps lehet egy 4Ghz körüli akármilyen Ryzennel, jó esetben.., faxa 3000+os RAM-okkal de azért szívesen utánajártam volna.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#123019) CJ4567 válasza Habugi (#123015) üzenetére


CJ4567
veterán

De van Shadowplay helyett ReLive. :)

Többször láttam 0%-ot, miközben az FPS nem esett le. :F MSI AB-t használsz? Megnézném hogy "Unified GPU Usage"-vel is ilyen-e.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#123020) Methionyl válasza Methionyl (#123017) üzenetére


Methionyl
senior tag

mennyi *idő (lemaradt) :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123021) Balathruin válasza CJ4567 (#123019) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem ne emlegesd, mert kirepül az ablakon a Radeon. :N

(#123022) hackeeeee válasza Methionyl (#123017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolkodom rajta, de csak pár óra single.. asszem 7-8 óra talán, elmondások alapján.. Amúgy [link]

Gar, szubjektív, hardver szinten általában 3-5 hét.

@hablaty: Lol.. Ennyi mindent nem l ehet share-elni? Ezt nem is tudtam.. Én tök azt hittem, hogy minden megy, csak max a DLC-k nem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123023) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Eközben a PH-nál (forrás: fb)

Kíváncsian várom a teszteket...

Véleményem szubjektív...

(#123024) Popes válasza CJ4567 (#123019) üzenetére


Popes
őstag

Nálam pl maradt a Plays.TV külön telepítve(crimson sincs csak a driver), sok mindent kipróbáltam de nekem még mindig ez volt az ami bevált.
Volt olyan ami talán jobb minőségűnek tűnt, viszont az hogy egy fél órás gameplay 25-30GB az nonszensz.(a Plays.TV -vel fél óra kb 3GB) És itt legalább rendben van a hang, legtöbb proginál a hanggal volt bajom(vagy sz@r volt, vagy csúszott) a tárhely zabáláson kívül. (bár lehet csak én nem szántam elég időt némelyikre :D )

Deus ex machina

(#123025) Habugi válasza CJ4567 (#123019) üzenetére


Habugi
addikt

Van csak nem nálam, tegnapi post: [link]

Ennek kapcsán született: [link]

Szóval erről ennyit, jah és azért sem zuhant be nagyon az FPS, mert ez az utolsó driver ami mellett ki tudom kapcsolni a Powertunet/PT-t AB-vel és ezáltal tartja maxon az órajeleket akkor is amikor a végtelen CPU limit miatt kakukkol a Usage.. :U

Nem segít az Unified opció, írtam már neked a múltkor.

(#123021) Balathruin:

..., nem tudok mit mondani. :(((

(#123022) hackeeeee:

Azért ha azt nézed hány százezer játék elérhető Steamen ez a lista abszolúte nudli.. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#123026) Balathruin válasza Habugi (#123015) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam egy kőkemény 35.8 jött össze. VGA-val lazán 40 felett lenne, nem tud lépést tartani az IGP.

(#123027) Whysperer


Whysperer
addikt

Végre beérett az FX is 8)

[link] LoL-- hellbladeben . az a real time-os render eléggé adja ebben a játékban . 1070-ig alap FX 8350 ugyan az mint a többi ryzen meg intel. New Gen game és ennyit bír haha.

de amia vcces,hogy 4k-ban jóbbak a kátyák FX 8350-nel mint i7 6700-tel itt a váltogatható grafikon. szemezgessetek.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#123028) hackeeeee válasza Habugi (#123025) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kőkemény ez a szívás az előző generációs Radeon-okkal... Őszintén szólva, tényleg örülök neki, hogy kiszálltam a 390-ből.. Mert ez nagyon gáz. :(

Najó persze nudli.. :)

Véleményem szubjektív...

(#123029) CJ4567 válasza Habugi (#123025) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet írtad már, elfelejtettem.

W7-en még rosszabb a helyzet, redditen rendre panaszkodtak arra hogy funkciók hiányoznak, és bétának írja magát a driver.

No Sana No Life

(#123030) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

nah, írtam Dealer95-nek kábelügyben.

Véleményem szubjektív...

(#123031) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ryzen 5 1600/1600X vs Core i5/ i7/ Ryzen 7 Gaming Benchmarks

Friss, tegnapi..

Véleményem szubjektív...

(#123032) Methionyl válasza hackeeeee (#123031) üzenetére


Methionyl
senior tag

Van pár YT-on akiknek hiszek a benchmarkokban, de nekik a legjobban, plusz elég szépen meg is magyarázzák külön vagy u.a. vidókban :K

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123033) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#123031) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Eleg inkorrekt teszt, de meg igy leorajelezve is szepen tartja magat 4 magos intel.

© asszongya'hogy

(#123034) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#123033) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az Ő méréseik mondhatni a leghihetőbbek manapság, legalábbis szerintem.. Arról nem beszélve, hogy friss, ropogós, mondhatni az aktuális erőviszonyok látszódnak.

Igen, na meg a megpiszkált 7700K elég csúnyán ellép WTTJ alatt.

Más, Én csináltam már egy ilyet, mert pont erről ment a téma 1080 topic-ban:

Összehasonlítás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123035) Malibutomi válasza #Morcosmedve (#123033) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha beletekersz van 4.8 intel vs 4.0 ryzen is, ott is pariban vannak, csak a Far Cryban van elonyben az intel, a tobbinel inkabb a Ryzen.

(#123036) hackeeeee válasza Malibutomi (#123035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg legtöbb helyen a WTTJ tesztben is.. Ami számomra fura is, meg nem is.

Véleményem szubjektív...

(#123037) Methionyl válasza hackeeeee (#123036) üzenetére


Methionyl
senior tag

Most nem tudom eldönteni, hogy most jó a rizsa, vagy nem :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123038) Lacielvtárs válasza Methionyl (#123037) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

A rizsa, megfelelő étel mellé mint köret, mindig jó választás ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123039) Methionyl válasza Methionyl (#123037) üzenetére


Methionyl
senior tag

Igazából ha lehet választani köretet akkor inkább: kuszkusz, bulgur, zöldség, quinoa ;]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123040) stratova válasza hackeeeee (#122985) üzenetére


stratova
veterán

Beszép papírnehezék!

(#123041) Lacielvtárs válasza Methionyl (#123039) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az uccso mi a szösz? :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123042) Methionyl válasza Lacielvtárs (#123041) üzenetére


Methionyl
senior tag

segítek :DDD
barna rizzsel nagyon finom tud lenni :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123043) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#123038) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nekem a marhapörkölt mellé a kedvenc köretem a rántott csirkemell :D

Xbox One: bandymnc

(#123044) Lacielvtárs válasza Methionyl (#123042) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nagyon vicces teCCik lenni, de jogos :W

Bandisoknulla : csirkemell mint köret? :C
Tucc élni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123045) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ha már kaja, kinek mi a kedvence, amit élete végéig enni tudna? :D

én asszem, a rántott csirke mell mellett maradnék, abból bármennyit meg tudnék enni... persze ez csak addig lenne így, amíg nem kéne ezt ennem életem végéig :D

Xbox One: bandymnc

(#123046) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#123045) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C
Én a grill csirkecomb, szigorúan felsocombbol, amig meg nem unom :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123047) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#123046) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az se rossz, jó fűszeresen :D

Xbox One: bandymnc

(#123048) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#123047) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ugy biza' :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123049) #Morcosmedve válasza bandi0000 (#123045) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pina

© asszongya'hogy

(#123050) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#123049) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Enni vagy valami egészen masra teCCik gondolni?
Mondjuk maci es méz kolcsonhatas? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.