Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75001) inspiroyhome válasza Lacielvtárs (#75000) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

a szeretet közelgő ünnepére való tekintettel a beledet is kitaposom azért a tévéért. :DDD

(#75002) Lacielvtárs válasza inspiroyhome (#75001) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

valahogy úgy :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75003) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#75000) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Made by USA

Toluk jon minden xar.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75004) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75005) Habugi válasza MiklosSaS (#74987) üzenetére


Habugi
addikt

:F :O

Megboldogult Öreganyám szavajárásával élve.., fejezzétek abba! ;]

(#74991) miklosss2012:

Nem arról van szó hogy nem hiszem el hogy másnál gyengülhetnek bizonyos eredmények memoria OC hatására csak ez látszólag megint egy olyan anomália ami a változatosság kedvéért megint nálam nem érvényesül/jelentkezik? :F
Nem mintha bánnám, csak érteni sem értem.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#75006) norbert1998 válasza mackosajt (#74980) üzenetére


norbert1998
veterán

Ah, siettem felrertetted. A szerelővel nincs gond. Nem is azon volt a hangsúly. Hanem az asanos gumit nem tenném fel a kocsira. Tudom, milyen a szar és a jó gumi jött a különbség, volt már velük tapasztalatom. Amit a jóval kanyart 50el be lehet venni, a szarral 30-nal majdnem elszalltam.) és a szarnak a bordázata még bírt volna két szezont. Csak egy rakat hulladék volt. "akciós asanos"

Én inkább ennek hiszek. Plusz ami itt szerepel, nem lehet 10 éve a raktárban (aka használhatatlanná oregedve 1-2 szezon múltán, ha esetleg kopasilag bírná ),mert max 1 éve kiadott modellek.

Természetesen te dolgod, én csak leírtam a véleményem. (akkor azt most nem említem különösen, hogy instant lefaszsagoztad, amit írtam)

[ Szerkesztve ]

(#75007) stratova válasza MrM94 (#74965) üzenetére


stratova
veterán

Ez általánosságban is érvényesülhet, talán mert jobban értékelsz valamit, amiért meg kell dolgoznod, mint amit csak "tálcán" kínálnak fel?

No de csak egy numerára kellenek vagy tartósan? Mert ha az előbbi lehet akit fűzögetsz érzi, tudja ezt. Az sem kizárt, hogy a másik is csak neki megfelel ez is.

[ Szerkesztve ]

(#75008) MrM94 válasza stratova (#75007) üzenetére


MrM94
őstag

Jogos.
Végülis m2 nél kellett dolgozni az egyiknél 2 nap elég volt.A másodikat pedig lassan egy hónapja fűzöm. :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#75009) ViZion válasza MrM94 (#74993) üzenetére


ViZion
félisten

sztem olyat nem lehet fotózni róla... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#75010) CJ4567 válasza inspiroyhome (#74850) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem nem férne ki a 44 játék :DDD (1360x768 :( )

No Sana No Life

(#75011) Jakuskacsa válasza caindwan (#74982) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem mondod, h felvideki vagy? Melyik reszeről? En keletről szarmazom, ősök meg mindig ott laknak, en mar vagy 15_18 eve Mo-on...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75012) caindwan válasza Jakuskacsa (#75011) üzenetére


caindwan
tag

Érsekújvár Nyitra megye :K

(#75013) norbert1998


norbert1998
veterán

Irjatok be a Google be, hogy a long time ago in a galaxy far far away

:C :C :C

(#75014) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#74950) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Gondolom 3,6-on. Alapon mennyit adott?

Napot.

(#75015) stratova válasza norbert1998 (#75013) üzenetére


stratova
veterán

nem rossz :)

(#75016) MiklosSaS válasza caindwan (#75012) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem a te hibad:)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75017) mackosajt válasza norbert1998 (#75006) üzenetére


mackosajt
addikt

Mert az, ha tetszik, ha nem.

Van a gumikon egy DOT szám. Öreg gumit én sem fogok megvenni akciósan, és bármilyen meglepő, tavasszal is 2015 márciusi gumikat árult az a buzi "asan"....
És kínai gumi 1 márka volt, a többi kormoran, debica, matador.

Gumisnál meg 3 féle kínait lehet venni, utána jönnek a matador, debica stb.

Nem fogok 15000-et fizetni egy 155/70r13 gumiért, csak mert az "Mislen"...

ADAC-ról meg biztos nem hallottad a tavalyi botrányt.

Illetve tegyük hozzá, hogy amelyik gumi pl. 195/65r15 méretben jó a teszten, nem biztos, sőt, lehet szar 175/65r14, vagy 225/45r17 méretben. ;)

Volt már szerencsém olyan nyári gumihoz, amivel a Vectra soha meg sem csúszott száraz aszfalton, úgy tapadt a gumi, de ahogy megjelentek a felhők, egyből Safe módba kellett váltani. Szóval pár év vezetés, pár féle gumi, pár kilóméter van már bennem. Ami hülyeség, az hülyeség. Bocs, de akkor és ott azt írtál.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#75018) MiklosSaS válasza mackosajt (#75017) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen botrány?

Mehet nyugodtan a Debica...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75019) mackosajt válasza MiklosSaS (#75018) üzenetére


mackosajt
addikt

google a barátom

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#75020) norbert1998 válasza mackosajt (#75017) üzenetére


norbert1998
veterán

Mert az, ha tetszik, ha nem.

Nem. Nem az. De hagyjuk is, mert nem érted, miért írtam... Semmi hasonlóba nem akartam belekezdeni. Túlreagálod az egészet, csak egy rohadt véleményt akartam mondani, te meg agyba főbe káromkodsz meg idegeskedsz. :W

Tudom, hogy van rajtuk szám. De sok esetban az asan és társaiban öreg vagy amúgy is szar minőségű gumikat árulnak, mert oda nem viszik be a continental-t, a goodyeat-t, a dunlop-ot és hasonlókat.

Mondjuk nem tudom, miért lehet, hogy a kormoran debica matador trió egyik teszt legjobbjai közt sincsenek benn így gyors belekukkantgatások után.

Nem akarok beleszólni, még mindig csak a véleményem mondom, de szerintem amin nem lehet/szabad spórolni az a gumi és a fék. Azon múlik az életed, nem az illatosítón és az üzemanyag minőségén.

A mislen-t egy szóval nem említettem, nekem nagyon nem szimpatikus, főleg a "szerencsémhez" hozzájuk.

Mondjuk nekünk pont 14-es gumi kell, arról volt is teszt, így az alapján lett kiválasztva a gumi.

Na peace és mosómacik :))

(#75021) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75022) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#75021) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Így kell! :C

(#75023) norbert1998


norbert1998
veterán

Én meghaltam :DDD :C

(#75024) MiklosSaS válasza mackosajt (#75019) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az ero legyen veled MackoTestvir! :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75025) hszilard666 válasza inspiroyhome (#74998) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD +1 elolvastam az elejét, aztán inkább pörgettem kettőt a görgőn, hogy biztos magam mügütt tudhassam a dolgot :D

Más:
Megszereztem a 600D-met! :))

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#75026) Televan74 válasza Habugi (#74986) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én nem lassulást vettem észre,csak érdekes hogy majdnem ugyanazon pontszámokat kapok 1500 és1600 órajeleken is.Ezért visszább is vettem,feleslegesen nem húzom. Se FS ,se WItcher3 alatt nem vettem észre lassulást. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#75027) MiklosSaS válasza Televan74 (#75026) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem is kell...minek a tuning ? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75028) Televan74 válasza MiklosSaS (#75027) üzenetére


Televan74
nagyúr

GPU hasít 1100 -on alapfeszel. :P Majd eladás előtt megnézem + fesszel hol a vége.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#75029) stratova válasza MiklosSaS (#75024) üzenetére


stratova
veterán

Az ero? Biztos ez? Már azt hittem te küldted norbi képsorát. :DDD

(#75030) mackosajt válasza norbert1998 (#75020) üzenetére


mackosajt
addikt

Te nem érted, amit én írok.

Én eddig csak friss DOT-os gumikat láttam ezekben a boltokban. Ezért nem tudom elfogadni amit írsz.

Nem mellékesen előferdül Continental/goodyear is náluk, csak ugye ide általában azért megy az ember, hogy olcsóbban kapjon meg valamit. No a Conti nem olcsó. Így azokból előferdülhetett "öreg" gumi.

Amikor elmentem tavasszal több gumishoz is, hátha olcsóbban jövök ki, és 2 éves gumit akart rámtukmálni, na az az igazi fassssssssság.
Meg amikor pont a gumis akar kínai gumit eladni nekem.

Ez a hely, ahová járok, legalább őszinte. Megmondta, hogy a kínait ne, és a kisautóra a Debica az auchanban olcsóbb, és ugyanúgy friss, sőt, ők ingyen szerelik fel.

Kapott már ismerős Barum gumival durr defektet, amitől az árokban landolt (nem szeg, anyaghiba), Ismerősnek a csoda gumi egy kisebb megterheléstől (ment 2 kört a hungaroringen) eldobta a futófelület 30%-át, de nem ám kopásban, hanem úgy, mint ami leszakad róla.
Szart tudnak neves gyártók is csinálni.
Az olcsó gyártókkal meg tisztában kell lenni, hogy verseny gumi. ;)

Szerk: faxt rakom OFF-ba az OFF-ban. :D Én sem vagyok már százas...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#75031) norbert1998 válasza mackosajt (#75030) üzenetére


norbert1998
veterán

Nyilván :K
Aki vársoban használja, általában elég az olcsó is, de országútra, főleg ha gyakori a sietés, akkor kell a jóféle gumi. :k

Amikor elmentem tavasszal több gumishoz is, hátha olcsóbban jövök ki, és 2 éves gumit akart rámtukmálni, na az az igazi fassssssssság.
Meg amikor pont a gumis akar kínai gumit eladni nekem.

Tudod, mit mond a mondás: Pénz beszél, kutyaszar énekel. Mondjuk a 2 év nem olyan sok. Próbálj ki egy 16 éveset :Y (Volt benne részem, az volt a derekasszögű kanyar(nem olyan kicsi ívvel), amiben harminccal a szembejövőbe kerültem. )

(#75032) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Ha már autógumi a téma... nálam van egy kis bibi a téli garnitúrával... a fiat coupe alatt 16" 215/40 es a gumi (gyári méret az 5 hengeres benyás kivitelhez) Csak 16 os felni megy alá mert ugye nagy fékeket raktak alá gyárilag. Szóval minden eredeti a kocsin, se ültetés, se más módosítás, és most jön a poén. Szerintetek gyárt valaki ilyet/ill. forgalmaz ilyet Magyarországon valaki? Hát nem, nyáriból kismillió, téliből nincs... a 215/45 ösből már akad egy kettő, de az meg már nem fér alá, beleér a kerékívbe kanyarodáskor...

Egyébként, hogy hozzászóljak, 4-5 évesnél idősebb akár még használatlan gumikat nem szabad kocsi alá rakni, van egy szavideje, nem hiába. Rám is próbáltak már gumisnál rámsózni 10 éves "új" gumit... Ha nagyon jó minőségüre is sikeredett, ezalatt az évek alatt sajnos már a gumi elveszti a rugalmasságát, jobb esetben nem lesz tapadásod, rossz esetben defekt, ami nem biztos, hogy 30km/h nál fog megtörténni... aztán ott a baj...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75033) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#75032) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

1 et találtam.... toyo gyártja... összesen 1 van, az is csak rendelésre... akkor helyesbítek, 2 hete még senki nem forgalmazott ilyet... mégis van...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75034) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Mire géphez kerülök mindig kihal az off topic... büdös vagyok vagy mi??? :DDD :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75035) Beretvás válasza Jakuskacsa (#75034) üzenetére


Beretvás
addikt

a gyerekek délelött aktivak nem tudtad? :P :P :P

(#75036) Jakuskacsa válasza Beretvás (#75035) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ez jo... :DDD :C

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75037) Mahrenburg válasza norbert1998 (#75020) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Amin nem szabad spórolni az az alaplap!

Ha a gumin spórolsz, azért az nem életveszélyes, csak később sokat kell költeni pelenkára, bébiételre, babaruházatra, hosszabb távon iskoláztatási költségek, ilyesmi...

A 75031-esben meg nem "várso", hanem Varsó... A többi jó...

Először négyest akartam adni a fogalmazásodra, de ha hozol csontot a kutyámnak, akkor esetleg felkerekítem ötös alá-ra...

:))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#75038) #81556480 válasza Mahrenburg (#75037) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na ezabeszéd :D mar kezdtem unni ezt a gumifaszozast .mert amugy folyamatosan olvasok csak néha irok be

(#75039) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

ma rájöttem miért nem kapcsol be a fűtés esténként...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75040) stratova válasza norbert1998 (#75031) üzenetére


stratova
veterán

Próbálj ki egy 16 éveset :Y

Ej.. ej.. miket javasolunk Mackó Úrnak, mit szólna az asszony...

jakusj mert kéken világít a házad.. alap dolog..miért nem kérdezted korábban az OFF-ban. :DDD

Asszonka jobban van már?

[ Szerkesztve ]

(#75041) Habugi válasza Jakuskacsa (#75039) üzenetére


Habugi
addikt

:D ;] :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#75042) Jakuskacsa válasza stratova (#75040) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mondhatni megnyugodhatunk, de honap megműtik. Sajnos egy két dolgot kipakolnak a pocójából... de hál istennek megmaradt a remény, mert a méhe egészséges, így lombikra még esélyesek vagyunk, viszont a petevezetéket azt kiveszik... Remélem minden rendben lesz. Nem akarom részletezni, de rák, és egyéb nem szép szavakat hál istennek nem hallottunk...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75043) mackosajt válasza Jakuskacsa (#75034) üzenetére


mackosajt
addikt

Idáig érződik.

Bocs.

A 16 éves még fiatal. 18 már jöhet.

Gumi nélkül!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#75044) norbert1998


norbert1998
veterán

+1 macko

Nee, sírok :C :C

(#75045) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Polcot szerelek! :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#75046) CJ4567


CJ4567
veterán

Kipróbáltam a Dirt 3-at kormánnyal(valami régi FFB-s Logitech), a kipróbálásból majdnem két órányi játékidő lett ;]

No Sana No Life

(#75047) stratova válasza Jakuskacsa (#75042) üzenetére


stratova
veterán

Az a lényeg, hogy már jól van. :K Szorítunk majd a lombikhoz, ha a gyógyulás után tervben van.

Szerk.: Ez a beszéd! :D

[ Szerkesztve ]

(#75048) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#75046) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

de sokszor jártam már így... aztán arra lettem figyelmes, hogy hajnali 3 óra...

stratova: Köszi, hát mindenképp, tervben van még egy lurkó, szeplős vörös bögyös lány :DDD Most vagy legyárccsuk, vagy ő is örökbefogadott lesz... de így lesz és kész! :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#75049) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#75048) üzenetére


norbert1998
veterán

+1

(#75050) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Rotty.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.