Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) otto14 válasza xatos3 (#22995) üzenetére


otto14
senior tag

Nincs..

Garanciát csak utolsó esetben akarja a srác...

[ Szerkesztve ]

asd

(#23002) MiklosSaS válasza Yllgrim (#23000) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Zsido szarmazasu vagy ? Nagyon sajnalom a tortenteket...ezert nem erdemes itthagynod a topicot.

A macska csak viccbol toltotte fel a kepeket......ne haragudj ra....fiatal csiko meg....meg a kommunizmust sem elte meg .

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23003) MrM94 válasza Yllgrim (#23000) üzenetére


MrM94
őstag

Basszuskulcs,neharagudj nemtudtam...Sajnalom ha segit valamit megkerek egy modit,hogy torolje a 2 linkelt kepet.Emiatt nem kell itthagynod a topicot.Tobb ilyen nem fordul elo...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23004) stratova


stratova
veterán

Újabb MX5 CG koncepció (nem hivatalos). Ha jól nézem a Hazumi stílusjegyeit oltották a kis roadsterbe. Nem is lenne rossz:

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#23005) MiklosSaS válasza stratova (#23004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eleg jol nez ki......

Jo ejt mindenkinek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23006) Habugi válasza Yllgrim (#23000) üzenetére


Habugi
addikt

"Ismerve" a topic általános hangulatát, humorát és szabadszelleműségét, erősen kétlem hogy Macsek olyan jellegű indíttatásból szúrta volna be ezeket a képeket, ami okot adna a totál ignorera. :N

Sas azt mondja még fiatal, tekintve a mai oktatás minőségét és azokat akiket manapság szülőknek csúfolnak ez inkább az ő saruk nem pedig a macskáé. Elmaradt pár építő jellegű valagbarúgás, ez minden! :K

Remélem holnapra kialszod, tök jó fej vagy, kár lenne ha tipliznél ph-ról FX tesó! :R

Nálam apai ágon nevet váltott a család (kamuflázs :DDD), megúszták ezt a peremlényt.
Ha nem tettek volna így most Herzfeld Gábornak hívnának, ja, lehet sehogy se hívnának.. :(

Macsek, mennyi idős vagy? Jelentkezz egy nekifutásból indított valagbarúgásra! :K ;]

Béke :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23007) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek!! :))

Link

asd

(#23008) caindwan válasza otto14 (#23007) üzenetére


caindwan
tag

Jobbat! :)

(#23009) ViZion válasza Habugi (#23006) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem csak éjjelre lépett, nem hiszem, h besértődött. Remélem. Macsek az meg macsek, ennyi... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23010) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt ! Nehez napom lesz/van......az ero legyen veletek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23011) Yeffy


Yeffy
veterán

:N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23012) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Reggelt, nincs gond, macsekkal megbeszeltuk. Van hogy hirtelen felkapom a vizet es nem latok, nem hallok.

Megyek en is a bajos ugyfelekhez, bajosak, de butak :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#23013) MiklosSaS válasza Yllgrim (#23012) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor jo ha nincs harag :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23014) =HG= válasza miresz (#25) üzenetére


=HG=
addikt

A Spánielek tényleg ilyen kis méregzsákok! ( Nekem is volt)

Srácok! Ezekkel a játékokkal játszott már valaki?
Eladnék hozzá "in-game" kódot, de nincs nagy tülekedés érte... Lehet megtartanám, ha érdemes tolni velük...Szerintetek?

(#23015) xatos3 válasza xatos3 (#22970) üzenetére


xatos3
senior tag

na mostmár valami jó hír is van, magyar ügyintéző vette át a szitut, de londoni, persze 2 perc volt kikeresni facebookon hogy kiaz :D
és küldenek egy ups matricát hogy ingyen elküldhessem ezt az ssd-t a cseréért cserébe
ez már valódi törekvés, és lépés, ráadásul az upsel valszeg gyors is lesz a menete

(#23014) =HG=

a warface elég ütős cryengine grafikával van másfél éve benne vagyok a bétába, arma3 és bf4 közé raknám a nehézségét szal adja, és folyamatosan rengeteget fejlődik

a path of exile egy igéretes ingyenes diablo 3 klón de azért nem annyira jó, bár haverom kegyetlenül éli

a haramdik passz

mind3ra igaz hogy alapból ingyenes, extra kreditet meg free to playbe elkölteni... na bumm szerintem mondvacsinált parasztvakítás az egész :D

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#23016) =HG= válasza xatos3 (#23015) üzenetére


=HG=
addikt

Köszönöm szépen a felvilágosítást! Valahogy én is ezt gondoltam a kredittel kapcsolatban..

(#23017) MrM94 válasza =HG= (#23014) üzenetére


MrM94
őstag

HoN ozni az egyik haver HoN ozik ,en 10perc alatt eltevedtem a 2d terkepen.Asszony ult elotte kb 2 orat s egesz jol nyomta.Sajnos velemenyt nemtudok rola mondani,haver szerint fasza.

Sas azt mondja még fiatal, tekintve a mai oktatás minőségét és azokat akiket manapság szülőknek csúfolnak ez inkább az ő saruk nem pedig a macskáé. Elmaradt pár építő jellegű valagbarúgás, ez minden!
Na jo,ez egy kicsit szerintem sok volt,nem ismered a tortenetemet s azert a szuleimet sem kell ennyire blamalni. Amugy 20 vagyok.

@ Yllgrim,megegyszer sajnalom.Szeretem a fekete humort,nem tudtam hogy lesz akit megbantok vele.

@ Stratova:Nekem nemjonnek be ezek a futurisztikus dizajnu autok,szerintem hihetetlenul rondak...

@ Xatoskoponya,wow, nagy dolog b+ hogy kicserelik a sajat szarjukat,ez aztan igazi pirospont. :U

@ Ormanyoskormanos : Igen,en vagyok a macsek,szabadszajuszoszatyar :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23018) Habugi válasza MrM94 (#23017) üzenetére


Habugi
addikt

Teljesen igazad van. Megjegyzem én is érintettnek érezhettem volna magamat ugye leírtam miért, de mivel szintén kedvelem a morbid humort nem tettem.

Sajnos rossz szokásom általánosítani, természetesen látatlanban túlzás ilyesmit kijelenteni.

Elnézést nem fogok kérni, életem messze legnagyobb pofonját még általános iskolában kaptam a német tanáromtól (6évig próbáltak németül tanítani, de kudarcélmények kimeríthetetlen tárházának bizonyultam.. :DDD ), egy hasonló idevonatkoztatható poénért. Akkor még nem értettem, fel voltam háborodva, ha pedig most visszanézek úgy vélem még olcsón megúsztam azzal az egy pofonnal. :K

Kiszaladt.. bárkivel megesik, szerintem levontad a következtetést és tanultál belőle, sajnos ez az állat ékes példa arra hogy akár kedveli valaki a fekete humort akár nem, vannak dolgok amikkel nem viccelünk akkor sem ha tudjuk, hogy épp nem sértünk meg vele senkit esetlegesen.

Bíztam benne, hogy detektálod "Béke" a hsz végén és hogy miért írom.
Kicsit azért magadra vetted, de mint írtam is jogosan. Az építő jellegű valagbarúgást meg ne sokkald, akkor jár ha valaki számára nem vagy közömbös és/vagy a véleményed..

Béke #2 :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23019) MrM94 válasza Habugi (#23018) üzenetére


MrM94
őstag

Persze,eszrevettem s nem is haragszok tudom en magamrol ,hogy egy par seggberugast megerdemelnek :DDD

Levontam, viszont en szeretek mindenbol viccet csinalni,mindent viccesen felfogni.Sajat problemaimbol is viccet szoktam neha csinalni.Mindezt azert mert a multat mar nem lehet megvaltoztatni,s barmit csinalok ellene az ugyanolyan marad,s akkor mar edesmindegy,hogy mi volt ha valtoztatni nemtudsz rajta...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23020) Habugi válasza MrM94 (#23019) üzenetére


Habugi
addikt

Ezekszerint igen hasonló az életfelfogásunk. Mindenkinek megvan a maga története, az élet úgy hozta hogy 15-16éves koromra már többet éltem/megéltem, mint az emberek nagy része egész életük alatt, nagy szerencséjükre.. :U

A múltat én is igyekszem időről időre humorosan felfogni/megközelíteni, máshogy nem is igazán tudnám.
Azért elbeszélgetnék azzal az emberrel, aki az "idő mindent rendbehoz" féle közhelyért/bölcsességért felelőssé tehető, beírná azt a napot az emlékkönyvébe az tuti.. ;]

Vannak dolgok/emlékek amikkel nem lehet együtt élni, onnantól, hogy egy ilyen megjelenik az egyenletben a hátralevő időszak legyen az 6év vagy 60 már csak arról szól mennyire ügyesen kezeli valaki azokat az időszakokat amikor erősebben kisértenének/hatásuk alá vonnák az embert.

Ebben a "harcban" talán nincs is a humornál jobb fegyvere az embernek! :K :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23021) MrM94 válasza Habugi (#23020) üzenetére


MrM94
őstag

Ahogy eszreveszem igen,eleg hasonlo.Sajnos koromhoz kepest enis sokmindent eltem meg..
Nem..nem arrol beszelek,hogy anyuci meg apuci feher szifon helyett feketet vett nekem es en rinyaltam.Szifonom sincs meg apam se :DDD :DDD Ez ellen nincs mit tegyel,nem te valasztod,hogy hova szuless.

Elvileg az ido elfeledtet veled par dolgot,gyakorlatilag neha mukodik neha nem..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23022) Habugi válasza MrM94 (#23021) üzenetére


Habugi
addikt

Most hogy említetted, tudod mivel ápolom saját magam mikor felvetődik ez a hova születünk dolog?

Cirka 10éve egy NG fotós csinált egy szinte azonnal világhírűvé váló képet arról, amin egy megközelítőleg egy éves, cirka két kilós gyermek látható, a szintén csontsovány édesanyja lábszárának arcal nekitámaszkodva és átüt a képen hogy nincs 24órája hátra az éhhalálig. Helyszín Afrika.. :(

Olyan szinten visszaránt a földre ha felidézem magamban, hogy elképesztő!

Nade offolok, nem ismerem még túlzottan az ingerküszöbötöket.
Amúgy sem kívánom "balsors akit régen tép.."-el kibélelni a topicot.. :N ;]

Vaze, hányadék egy idő van.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23023) MrM94 válasza Habugi (#23022) üzenetére


MrM94
őstag

10 perce szepen sutott a nap,most dorog villamlik mikor elkezdtem matekezni evfolyamtarsnommel skypeon.
Ja,ne rontsuk le a topic hangulatat :DDD Inkabb keressunk valami morbid vicceket ami nem sert senkit.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23024) ViZion


ViZion
félisten

kapja be sassssnak és ylgrimylmgnek is a rozsdás fogaskerék, amiért ideküldték az angol időjárást! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23025) MrM94 válasza ViZion (#23024) üzenetére


MrM94
őstag

Nem csak oda ide is,ugyhogy +1 :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23026) MrM94


MrM94
őstag

B@xxameg de jo arba vannak a 7990ek... ha lenne meg 10k forintom s beszamitanak az en kartyamat vagy elmenne akkor eskuszom vennek egyet.. :O

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23027) Habugi válasza MrM94 (#23026) üzenetére


Habugi
addikt

Csak nem bírsz megmaradni a seggeden a 780asoddal, pedig az egy baszott jó kártya!! :K

A 7990 egy igen jófajta úri játékszer, de bekalkuláltad-e táp szinten hogy kb 2.5x annyit eszik mint a 780asod? :DDD
Hallottam már rá amúgy panaszt, hogy multigpu-ra nem teljesen optimalizált játékok köhögnek/szenvednek a 7990től.

Cseréljünk egy hétre VGA-t! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23028) #81556480 válasza MrM94 (#22998) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is. ;]

De engem ilyenekért már figyelmeztettek itt

(#23029) Habugi válasza #81556480 (#23028) üzenetére


Habugi
addikt

Ez.., ezdeszar.. :DDD :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23030) MrM94 válasza Habugi (#23027) üzenetére


MrM94
őstag

Tudod szulinapomra osszeszedtem egy kis zsebpenzt,azota abbol elek. Mar keves van belole,nem akarom elszorakozni inkabb valami olyat akarok venni belole amit kezzel foghato..
A számítástechnikában hardvernek nevezzük magát a számítógépet és minden kézzel megfogható tartozékát
egy nyócááááázötvenestáp csak elbirja.Ha meg nem akkro muszaj lesz neki. nem kivansagkosar.Viszont 2db 770is jo arban van.
Volt mar multiGPU-m,egy 590 es betyar :DDD na az b+ az kartya volt :DDD amennyi rosszat irnak rola,annyira a szivemhez nott.Kar hogy csak 1 honapot volt nalam max.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23031) Habugi válasza MrM94 (#23030) üzenetére


Habugi
addikt

Nyócötvenes az sima, lusta vótam elbotlani a zadatlapodig :)

Epic cucc a 7990es, nem sok van belőle nameg ha az 590et csípted akkor ennek gyűrűt vennél, nekem már volt a kezemben.., büntet, jó értelemben.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23032) MrM94 válasza Habugi (#23031) üzenetére


MrM94
őstag

580 rol mentem 590re s a srac akitol vettem 590 rol 690 re...
Mikor meglattam a 690est es megtapogattam...úúúúúúúúúúúúúúúú. 780 is gyonyoru...De a 690 az egy bestia,viszont az draga.Azon gondolkodom,hogy honnan kene osszeszedjek 10k forintot :DDD
A volt 580 om egy 690 mellett

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23033) #81556480


#81556480
törölt tag

2 hét iután milyen jó is az itthon nyugalma :D Állandóan zúg valami kamion jön , megy a parkol,óban, zúg az állófűtés akármi. Ez a párnap a nyugalomé és az xbox zajáé :DDD

(#23034) MrM94 válasza #81556480 (#23033) üzenetére


MrM94
őstag

Kockulj akkor,enis azt teszem.Holnap ZH matekbol,rajottem hogy semmit nem tudok, a nalam hulyebbek nem izgatjak magukat akkor en sem fogom :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23035) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ha már az ON-ban FC3-ról megy a témázgatás:
On November 18th 2014, Far Cry 4 is yours to explore on PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 and PC . New enemies. New weapons. New world.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23036) MrM94 válasza hackeeeee (#23035) üzenetére


MrM94
őstag

Allitolag lehet majd elefanthaton maszkalni benne :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23037) BomiBoogie válasza hackeeeee (#23035) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ki ez a fazon a képen?

(#23038) Habugi válasza MrM94 (#23036) üzenetére


Habugi
addikt

Sírok ha ez igaz. Lelki szemeim előtt látom a pillanatot amikor nekiállunk majd a játék topicjában kitárgyalni ki milyen upgradet rakott Jumbóra. Most komolyan, tolni kell majd bele a serkentőt/szteroidot ha azt akarjuk hogy gyorsabban fusson? :DDD

Csinálnák inkább újra az első részt, némi fegyó/inventory upgraddel.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23039) hackeeeee válasza BomiBoogie (#23037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jho'kérdés.

Véleményem szubjektív...

(#23040) MrM94 válasza Habugi (#23038) üzenetére


MrM94
őstag

Nekem a 3 as hihetetlenul tetszett :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23041) Habugi válasza MrM94 (#23040) üzenetére


Habugi
addikt

Nekem is fent van a gépen a mai napig!

Az első sziget zseniális, a második (lenti) viszont elég felejthető.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23042) caindwan válasza ViZion (#23024) üzenetére


caindwan
tag

Itt meg fúú a szél mint a hegytetőn oszt' mellé esik vagy szemereg. :(((

én csak a háármast toltam.. na az nagyon bejött. remélem ez is olyan jobb lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#23043) MrM94


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23044) =HG= válasza MrM94 (#23043) üzenetére


=HG=
addikt

Látom arra felé is szemerkél az eső ! :D

(#23045) MrM94 válasza =HG= (#23044) üzenetére


MrM94
őstag

aha

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23046) =HG= válasza MrM94 (#23045) üzenetére


=HG=
addikt

Legalább nem kell meglocsolni a veteményest !

(#23047) MrM94


MrM94
őstag

esik eso karikara...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23048) ViZion válasza =HG= (#23046) üzenetére


ViZion
félisten

+1

FART Cry 3 elég sz@r, ahogy az egy is. Anno egynél mondom a havernak, h elég nehéz, sokat lopakodni, etc... hamar meglátnak én meg semmit nem látok a növényektől... Aszondja: ecsém, binocular. Viszont azzal már túl könnyű, pont az élvezetnek lőttek.

Fart3 meg nettó sz@r, co-op tűrhető még mondjuk. De a bejárható nagy terület nem elég, ha ilyen a skill-tree, meg varrni kell a gatyát, mikor a barátainkat elrabolták... :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23049) pipo112


pipo112
senior tag

szép estét mindenkinek!

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#23050) xatos3 válasza ViZion (#23048) üzenetére


xatos3
senior tag

látom neked nem jött át az életérzés, nekem egy az egybe a dicaprio féle Beach című filmre hajazott, kis rambós fűszerrel, szerintem jó volt a légköre, bár az a lapos víz a konzolportok miatt....
crysis 1 még mindig büntet mert azóta nem mernek durva grafikát csinálni (kivétel crysis 3-bf4)

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.