Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47001) cskj1 válasza rapidsquirel (#46997) üzenetére


cskj1
csendes tag

Nem eri meg :( A csomag tartalmazza a jatekot a crysis 2 es a hang cdt semmi extra en hule megvettem teljesen feleslegesen :W

[ Szerkesztve ]

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#47002) Whysperer


Whysperer
addikt

[link] ez bem működik. Valakinek, amgy a g2a.com. It nezzetek meg harga olcsóbb

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47003) cskj1 válasza MrM94 (#46989) üzenetére


cskj1
csendes tag

A mai roman nyelvben igen de, nezz utana eredetileg a drakul tenyleg sarkanyt jeletett kesobb alakult ordogge :K

@sasss nem tudom mikor erek haza attol fugg mennyire megy a bolt :U remelem nem fog :DDD

[ Szerkesztve ]

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#47004) Whysperer


Whysperer
addikt

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47005) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47000) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Rendben van az. Én amikor megjelent sem játszottam vele fél órát. A Crysis 1 és a Warhead után egysíkúnak tűnt a játék. Inkább elővettem a régebbieket, azokat még újra lehetett tolni 1-2 végigjátszás után is. Nem volt annyira (nekem) unalmas.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47006) MiklosSaS válasza cskj1 (#47003) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A dracul szo az a roman nyelv morfologija szerint ordog (drac, dracul, dracii) es az is volt mindig. Visszont angolul a sarkany az a dragon, emiatt a roman nyelvben is elkezdtek hasznalni a dracul szolt a szarkanyra es lassan elfelejtik a zmeul szot. Visszont teljesen helytelen!

(Dezvoltarea si morfologia limbii romane, UTI-Iasi, 1977)

Majd amikor raersz....ejfelig ott leszek.

@rapidMacko: kell majd skype is :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47007) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47006) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Mint ahogy szép sorjában kihal sajnos minden nyelvterületen a régi Szó! Helyette jön a szleng meg a fiatalabb nemzedék által való hagyományok mobiltelefonnal való sárba tiprása.

Persze-persze, lesz skype, ez evidencia, különben hogyan lehetne egymást szapulni? :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47008) cskj1 válasza MiklosSaS (#47006) üzenetére


cskj1
csendes tag

Tevedes. A dracul szo az a roman nyelvbe a latin draco-bol ered ami sarkanyt jelent :K

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#47009) MrM94 válasza rapidsquirel (#47007) üzenetére


MrM94
őstag

Tévedés....Nagyon helytelenül írtad...

Különben hogyan lehetne miklósasst szapulni :DDD :DDD :DDD
Én valszeg megyek ma inni.De ha lesztek olyan UK idő szerint 12 körül esetleg 1 körül valszeg csatlakozok majd énis.
OFF

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47010) rapidsquirel válasza MrM94 (#47009) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ebbe nem fér Tri SLI, nem jó. :) [link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47011) cskj1 válasza MrM94 (#47009) üzenetére


cskj1
csendes tag

Hagyd mar az ivast inkabb gyere jaccani :D

Miklos szapulas :C azert mi sem panaszkodhatunk :DDD

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#47012) MiklosSaS válasza MrM94 (#47009) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jossz te egy faCCt 12 korul.....majd haza tamolyogsz 2 fele...osszehadarsz majd valami amit senki sem fog erteni...aztan alvas holnap estig....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47013) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47012) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ilyenkor totálra isszák magukat, megpihenve az egész heti kemény munkavégzés után? :DD

MrM94 : vasárnap reggel kell, bemész helyettem?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47014) MrM94 válasza cskj1 (#47011) üzenetére


MrM94
őstag

ÁÁ nem voltam kinn születésnapom óta...Ami márc 27 volt.
Azóta ki sem mentem... Illene már kidugjam a fejemet...

Miklósass nem sook kedvem van "bulizni"
Inkább iszok valamit oszt jövök szerintem haza. :)
Holnap kell valaki menjen melózni közületek?

(#47013) rapidsquirel
Ha gondolod én be.A titkárnőd jól néz ki?Kávét hoz?
Ha igen akkor simán bevállalom a melót :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47015) MiklosSaS válasza MrM94 (#47014) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem nem kell, menjek. Hetfon bemegyen 2-3 orara...majd kedden kezdem a muszakot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47016) rapidsquirel válasza MrM94 (#47014) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Kis fekete, helyes arcú, zabolátlan, a kávét nem kell kérni, bár legtöbbször az etikett szabályai szerint megteszem. Nem engedem át, ha nem bánod. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47017) MrM94 válasza rapidsquirel (#47016) üzenetére


MrM94
őstag

Mikor kezdhetek? :DDD
Ha jó társaság is akkor nyert ügyem van :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47018) rapidsquirel válasza MrM94 (#47017) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Felőlem azonnal, úgyis kell egy megbízható kolléga, kis cicis vagy nagy cicis mellé tegyelek? :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47019) MiklosSaS válasza MrM94 (#47017) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi van, mennel titkarnonek ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47020) MrM94 válasza rapidsquirel (#47018) üzenetére


MrM94
őstag

Bigger is better :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47021) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47018) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mii???????????!!!!!!!!!! A macska megbizhato kollega? Menjelmar, ketszer kertem meg valamire....mindketszer elfelejtette....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47022) MrM94 válasza MiklosSaS (#47021) üzenetére


MrM94
őstag

Jajajajaja
Azé mentem volna neked a bankba intézni az ügyeidet április elsején :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47023) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47021) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Micsodaaaa? Nem megbízhatóóó? [link]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47024) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47023) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Total megbizhatatlan.....en nem biznek meg egy olyanban aki aprilis 1-en bemegy a bankba es paypoint-ot keres.....komolyan, hat normalis az ilyen ?! ;] ;] ;]

Trroolllooollooo :))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47025) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47024) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ez így megtörtént?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47026) MrM94 válasza rapidsquirel (#47025) üzenetére


MrM94
őstag

Ez így történt.

Egyetemen dekkolok,épp kiment a tanár,hív hogy baj van,elvan maradva valami pénzzel és a befizetés dátuma lejárt már pár napja s segítsem már ki,hogy elküldi nekem a pénzt s tegyem be a piraeus bankba egy számlára..Na mondom jó,de hogy nagyon sürgős..OK mondom 2 kor szabadulok ki.Hezitál ott magyaráz h de nagyon sürgős,nagyon fontos lenne hallom a hangján h mintha parázna..Gyors pattantam biciklire tekertem 10percet az első bankig a központba lekötöm a bringát írok neki vacakon,hogy ittvagyok hívjon akkor ha sietős.S lediktálja a kódot amivel a pénzt felvehetem paypointon keresztül amit küldött.Kérdem kinek a nevére van?Az enyémre.Kinek a nevéről jött az övéről.OK mondom kód van név van,csak ez a paypoint fura,dehát biztos olcsó rajta a pénzküldés,hallottam már róla láttam a logójat valahol stb.
Bemegyek a bankba,mondom a szándékomat.hogy paypointon keresztül kaptam zsetont felszeretném venni.
PAYPOINT?Hát mondom igen ember paypointon.Hát ki mondta ezt nekem?Mondom aki küldte a pénzt mondta,hogy BT be jöjjek mert itt felvehetem a pénzt.Hát hogy ő paypointról nem tud a BT be.Már kezdett vörösödni a fejem,hogy hh nincs paypoint?hogyhogy nem tudja miaz?Mondom neki,hogy Jólvan rendben,akkor menjek másik bankhoz?Rémület a csaj arcán,megszeppent.NE NE NE NE NE NE nemszükséges.Elkezd telefonálni körbe,senki nemtud semmit,kimegya kasszából hátra...Gondolom valami feletteséhez...Persze személyimet elvette stb...Én türelmesen vártam...Ekkor hív ez a f@fszfej,mikor előjött a nő a hogy megnéztem a kódot?Há mondom nem,kód kód
0104151421....Elseje,negyedik hónap kétezertizenötkétórahuszonegyperc.Na ekkor lettem beszivatva.Boldog ápr 1 jét.Közbe a nő mondta h nem paypal véletlen mondom nem nem..Hagyjuk..Kösznöm szépen viszlát.. S kimentem bankból.....

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47027) MiklosSaS válasza MrM94 (#47026) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meg most is rohogok ha belegondolok:))))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47028) rapidsquirel válasza MrM94 (#47026) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ha ez a Story is True Tesó, minden elismerésem. :R [link] De nem ám félreérted, csak mókázom rajta. Mindenkivel elkövetnek hasonló rémtettet. Annak idején velem is kerestették a "talpas félhomálymérőt".. Igaz 14 voltam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47029) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez a story olyan true mint te vagy en! Egesz reggelem rament arra hogy mivel vicceljem meg a macskat. Maradt par otlet 010416XX -re is :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47030) MrM94 válasza rapidsquirel (#47028) üzenetére


MrM94
őstag

Ez bizony trú sztori... :O

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47031) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

"talpas félhomálymérőt" - hat ez hatamlas :C :C :C :C :C :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47032) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47031) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Gondolhatod, körbejártam az egész gyárat, kérdeztem boldog-boldogtalant, nem mertem nélküle visszamenni..
Szóval, a maga ranglétráját, kezdetektől fogva megjárta mindenki. Ugye Te is? Ezt csak azért meséltem el, hogy a Macseszt valamennyire mégis megvédjem, mert látatlanban is Kedvelem. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47033) MrM94 válasza rapidsquirel (#47032) üzenetére


MrM94
őstag

Óó énis jót röhögtem rajta..
Ha nem érteném a viccet nem írnám le másodjára is a totyikba és nem írtam volna ki fészbukkra is. :D
Jó poén volt :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47034) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#47031) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+9999 :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47035) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47032) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze hogy megjartam...jo alaposan is.

A masik meg az hogy eleg jol ismerem a cicccet hogy ilyen merteku szivatast megengedjek magamnak. Jovore nagyobbat fog durranni...az biztos.

@macska: ez topic es nem totyik. Nem vagy rokkant hogy ne tudj beszelni. Hagyad az agyilag rokkantokat....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47036) rapidsquirel válasza MrM94 (#47033) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

1 óra múlva érkezik hozzám az egyik, de inkább a Legjobb gyerekkori barátom. Asszonyt hazaküldtem addig az Édesanyjához, nem békétlenkedett. Lesz itt olyan evészet, ivászat, poénkodás, lövészet, amilyet Europa még nem látott. Itt figyel a pácolt Kolozsvári, sütni való Kolbász, miegymás.. Eszméletlen randalírozás lesz. Nekem ez a "buli".. ;)[link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47037) MrM94 válasza MiklosSaS (#47035) üzenetére


MrM94
őstag

Alázrom hogy nagyobbat fog durranni..
A fejeden egy fazék...

Rapidmókus.
Jó szórakozást. :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47038) rapidsquirel válasza MrM94 (#47037) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Tényleg, a hangfalakat megvetted aztán?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47039) cskj1 válasza rapidsquirel (#47028) üzenetére


cskj1
csendes tag

Az nem rossz :) engem tanulo koromban reszelo zsirert kuldtek el a varos masim vegebe :W hetekig rohogtek rajtam :W

[ Szerkesztve ]

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#47040) MrM94 válasza rapidsquirel (#47038) üzenetére


MrM94
őstag

Nem.
A másik részlete a zsetonomnak a két hetes meló után jön meg..S azt még elkell végezni.
Majd azután lesz belőle valami. Attól függ hogyan fogok felkelni s elgurul e a gyógyszerem,hogy na akkor most hangfal.Lehet hogy nyáron elmegyek kirándulni inkább a spórolt pénzből.Azon is elgondolkodtam.Egyenlőre sokmindenen gondolkodom de a hangszorón nagyon vacilálok.De ha nyáron eltudok menni kirándulni akkor nem kérdés hogy inkább kirándulni megyek.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47041) Kutya_7


Kutya_7
tag

Vmi gyümölcsös képeket kérek, mert én 22-ig melózok...

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#47042) MrM94 válasza Kutya_7 (#47041) üzenetére


MrM94
őstag

Nesze neked kutya keksz

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47043) Kutya_7 válasza MrM94 (#47042) üzenetére


Kutya_7
tag

Nem pont ilyenre gondoltam...

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#47044) Balathruin válasza Kutya_7 (#47043) üzenetére


Balathruin
veterán



Megfelel?

(#47045) MrM94 válasza Kutya_7 (#47043) üzenetére


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47046) MiklosSaS válasza Kutya_7 (#47043) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Barack ?

@csoki: reszelos zsir.... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47047) Kutya_7 válasza MrM94 (#47045) üzenetére


Kutya_7
tag

Alakul :))

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#47048) MiklosSaS válasza Kutya_7 (#47047) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyengecske...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47049) mackosajt válasza norbert1998 (#46981) üzenetére


mackosajt
addikt

Terheléspróba.

minden hídnak van ilyen pillanata

még 2 délután a main kívül

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47050) norbert1998 válasza Balathruin (#47044) üzenetére


norbert1998
veterán

:C :C

Macisajt: Igaz, de akkor is durva :Y

Incredible adventures of van helsing 2 végigtolva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.