Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78001) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78002) MrM94


MrM94
őstag

reezwgvagyook babaaam mint a csaaaaaaaaaap !!!!!!!!@!!@&$&

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78003) MiklosSaS válasza MrM94 (#78002) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen meglepo....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78004) MrM94 válasza MiklosSaS (#78003) üzenetére


MrM94
őstag

tolem enisvartalmast!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78005) V!ck válasza MrM94 (#78002) üzenetére


V!ck
aktív tag

asszek csakrlakozom ;D

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#78006) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó éjt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78007) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt. [link]

(#78008) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, na ma sikerült végre nagyot és viszonylag sokáig aludni :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78009) norbert1998


norbert1998
veterán

Mocskos részeg bagazs! ;]

Banyek, tegnap volt valami boltból szerzett pálinkának csúfolt valami. Én komolyan mondom, a mindenféle likőrök erősebbek voltak. A leghalványabb fingom nincs az mi a rák volt, de hogy nem pálinka az tuti :D :(((

(#78010) hackeeeee válasza Habugi (#77997) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem elve csak is kizárólag profillal hajlandó működni az OC. Vagyis, be van lőve, hogy 3D módban tölti be az órajeleket. A gond az, hogy amikor betölt a win, már az is 3D mód.

Szal alapból nincs OC, csak akkor, ha 3D mód van..

Véleményem szubjektív...

(#78011) hackeeeee válasza MiklosSaS (#77998) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ami lényegében ugyan úgy egy Rivatuner, mint az Afterburner. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#78012) hackeeeee válasza Habugi (#77997) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelvanmég..

Na szal, az a gond, hogyha beállítom without powerplay-re az opciót, és betölt indításkor az AB (az uLPS maradt engedélyezve) akkor lényegében azonnal max órajelen teker a kártya indítás után, max fesszel.. Ami nem épp túl jó.. Itt hagytam állni pár percig, és nem vette vissza.

Vagy, ha ott nem is, akkor csak elindítom a Valley-t, akkor már feltekeri max-ra, és hiába lépek ki, maxon marad., max fesszel, és innentől így megy, feleslegesen, mert nincs is terhelve.

Ekkor is mindig reset-elgetni kéne? Akkor marad a powerplay..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78013) CJ4567 válasza Habugi (#77997) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez akkor volt vicces amikor épp megnéztem a VGA ventillátor 100%-on, vissza autora, következő nap a gép Windows logonkor süvített mert valamiért be volt kapcsolva hogy rendszerrel együtt alkalmazza az OC-t, dee a ventillátor neki úgy rémlett hogy 100%-on menjen, ilyen gyorsan szerintem nem láttál embert betöltés után Afterburnert nyitni ;]

Sass: Precision csak NV-vel megy, 9500GT-nél használtam.

Hablaty, az ULPS/Powerplayt akkor is ki kell kapcsolni ha nem ingadozik az órajel?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#78014) hackeeeee válasza CJ4567 (#78013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapjában véve a powerplay elég lehet.. az uLPS másodlagos.. Ugye akkor Nálunk a ventikikapcsolós mód is megszűnik.

Nálam az a gond, hogy összességében jó volna ez, de mivel nem csak Én ülök a gépem előtt, ez nem opciós így, hogy maxon tekerjen a kártya, feleslegesen..

Véleményem szubjektív...

(#78015) mackosajt válasza hackeeeee (#78014) üzenetére


mackosajt
addikt

jó reggelt!

5-ből 4 Kékördöghozzászólás! Nem bírsz aludni? :D

Ez a powerplay engem is érdekel, majd meglesem nélküle milyen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#78016) hackeeeee válasza mackosajt (#78015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dehogynem.. Épp ezaz, hogy koránvoltmég..

Én megnéztem, jobb így, de állandóan nem fogom max órajelen hajtani a kártyát, ez tuti.. Ha idle magától visszavenné, akkor jó lenne.. így off.

Véleményem szubjektív...

(#78017) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

'reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78018) mackosajt


mackosajt
addikt

Mondtam már, hogy sógornőmék kitettek magukért?
Eddig majdnem minden évben mi vettük meg végül az általa beígért ajándékot a fiainknak.
Ugye idén férjhez ment, és láss csodát, kaptak kisajándékot is a fiúk, meg családilag kaptunk 5 jegyet egy tetszőleges 3d filmre, ide, a helyi CC-be.

Fiaim rá is cuppantak, hogy akkor SW7 legyen.
Már csak az kéne, hogy normális időben legyen 5 hely egymás mellett, és mi is ráérjünk. :D
Ma és holnap szabadnapos vagyok, de már nincs ilyen hely, meg asszony holnap egész nap melózik.
Utána ő nem, én igen a meló.
Majd mindketten meló...
Márciusig csak lesz 1 szabad időpont, ami mindenkinek jó. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#78019) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Tekergés ON.

Városlátogatás.
Séta az erdõben, majd ebéd egy bulgár étteremben majd kis városnézés...aztán meg egy csésze kávé valahol.
Ez a mai napi program. Kedden meg szerdán nekem is be kell menjek a melóba...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78020) #81556480


#81556480
törölt tag

Megvettem a Garry's Mod-ot. Ez ilyen vicces játék? van multija is ?

(#78021) DR|FTK|NG válasza #81556480 (#78020) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Viccesnek nem mondanám(ÉN), inkább idegesítő számomra. RIP 5, vagy 10€-m. :DDD
Van multija.

[ Szerkesztve ]

(#78022) #81556480 válasza DR|FTK|NG (#78021) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tényleg azhittem poén játék, mivel csak annyit láttam eddig belőle hogy embert lőnek ki katapultból. Meg hogy van akiket több ezer órára beszippantott.

(#78023) DR|FTK|NG válasza #81556480 (#78022) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Annak szánták, ha jól emlékszem.

(#78024) Televan74


Televan74
nagyúr

Engem most a Valkyria Chronicles szippantott be,meg a Dirt Rally. Közbe ott a Witcher3 amibe közel 500 órám van.Lightning Returns: Final Fantasy XIII -t és a Life Is Strange -t is végig kellene játszanom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#78025) SP4C3 válasza Televan74 (#78024) üzenetére


SP4C3
veterán

Saints Row 4. Optimalizáció?!
LoL, Glitch. Nem bug, ilyen a játék. :D

:3

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#78026) Habugi válasza hackeeeee (#78014) üzenetére


Habugi
addikt

Még mindig azt látom hogy magadnak/magatoknak generáljátok a problémát..

Egyébként jáúúúreggelt...! (Igen.. ;] :K )

Ezt a 3D módot ezt őszintén szólva nem is értem, konkrétan fogalmam sincs ezmiez?!

Onnantól vérzik az egész esetleírásod hogy "Windowsal együtt betölt", nem vágom mi az úr isten szükség van erre. Pontosan többek között azért is mivel nem csak te ülsz a gépnél hanem adott esetben a párod is, sokkal praktikusabb dolog lenne ha magadnak indítod az AB-t, választod ki a megfelelő profilt, Apply, játszol, Reset. Felállsz AB kikapcs, kthxbye. Máris semmi nem teker maxon..

Kis csúsztatással olyan ez, mintha a Winamp bootolna a Windowsal és az lenne a téma/fixa ideál, hogy egyből a Te egyik kedvenc remixedet kezdje ilyenkor lejátszani, induljon el ne neked kelljen indítani, amikor pedig felállsz a gép elől mert mondjuk a párod oda ül, akkor micsoda dolog az, hogy külön le kell kapcsoljad/állítsad az adott lejátszási listádat, mert a párodnak kicsit más az ízlése és nem szereti a remixeidet hallgatni amikor gépezik.. :D :F

Minek ez a túráztatás, esküszöm nem értem KékeknekazÖrdöge.. :F

Hablaty leül játszani némi hablatyolás után..

1. Zsákf*s bezárása Winben
2. MSI AB indít, profil kiválaszt, Apply..(VGA órajelek/fesz/ventifordulat ugrik..)
3. Raven3 alsó 18as ikernővérek vehemens üzemmódba helyezése, előlapi panelen keresztül PCB hűtés On.
4. Játszik, örül, még a haj is lobogna ha lenne, annyi *f0s..
5. Játék befejez, kilép
6. Raven3 18as ikernővérek nyugivan üzemmód, PCB hűtés oFF (~400rpm)
7. MSI AB-re katt Trayben, Reset

Ennek eredménye-képpen órajelek alapra, 300/150Mhz, feszek alacsonyan/alapon, van ulps/PP, olyan halk és hűvös minden, hogy az újszülött osztályon is lehetne a gép, versenyalvadnának mellette a kisgaluskák. :K
Nyilván adja magát hogy játék előtt pontosan ugyan ez, a 7-es pontot követő állapot érvényes, kvázi még mindig nem tiszta mi a bánat értelme van a Windowsal együtt induló AB-nek/OC-nek stbb.. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78027) hackeeeee válasza Habugi (#78026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wút? Betölt, mert nem csak OC-ra használom, hanem másra is.. Főként monitorozásra, az OC másodlagos opció.

Részletesen:

1. Ha csak beállítom az órajelet, és rakok egy pöttyöt az apply overclocing...stb-höz 1 pipát akkor nem történik semmi. Beállítja az órajeleket, de közben stock órajelen megy a kártya.
2.Profilozok, mert profil nélkül nem működik az OC. 8.1 és 10 alatt.
3.

4. Kézzel nem fogom csinálni, mert nem.. Mert szinte biztos, hogyha hirtelen eszembe jut, hogy játszani szeretnék valamivel, akkor tuti, hogy nem fogom belőni. Sőt, azzal sem fogok foglalkozni, hogy előtte AB-t indítsak, mivel állandó monitorozásra használom.
5. Nálam ez a "without powerplay" nem opciós, mivel nem csak Én használom a gépet, vagyis, hiába állítom be, az itthoniak nem fognak azzal foglalkozni, hogy kilőjjék a profilt, ha fut a program, vagyis feleslegesen megy max órajelen, max fesszel a kártya.

Lényeg, plusz macerka az egész, hogy most indítsam el a programot, töltsem be a profilt, ha kilépek, reseteljek.. Ha pl. kilépek, nem resetelek, és itthagyom a gépet, akkor órákig megy a kártya max órajelen, max fesszel, tök feleslegesen.

Max így úgy tudnám összehozni, hogy csinálnék neki 2D profile-t, de mivel maga az asztal betöltése is 3D-nek számít, így kicsit necces a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78028) hackeeeee válasza hackeeeee (#78027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A lényeg az, hogyha a reset metódus elmarad, onnantól szívás az egész. Ennyit Nekem pedig nem ér az egész.

Jó oké, a monitorozás rész abból kimaradhat, hogy oda elvileg elég, ha az RTSS fut, maga az AB nem kell, de attól még, ha véletlen kimarad a reset, vagy csak gyorsan kilépek, és elhúzok itthonról úgy, hogy a gép itt marad, akkor csak kapja az ívet a vga, tök feleslegesen..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78029) ViZion


ViZion
félisten

Hamarosan... :B

Bizony, csak egy évet kellett rá várni és elkészül a vizes cikk, meg pár kép. Ma elrendeztem a kanócok nagy részét, UV ledet kifelejtettem, de még úgyis kell szerelni, a szivattyú vezérlés még forrasztásra vár.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78030) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Na úgy néz ki, hogy beruházok egy Alpenföhn Brockenre. Sokáig gondolkoztam, hogy új grammax 300 vagy használt Brocken lenne-e a nyerő mivel q9550 alapon nemhajcsaki a 750ti-t és továbbhúzni csak másik hűtővel lehet. Kíváncsi leszek a hangjára/hangtalanságára.

(#78031) hackeeeee válasza Pickit3 (#78030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem nem egy kategória a 2 hűtő. Így felesleges is volt gondolkozni.

Véleményem szubjektív...

(#78032) Habugi válasza hackeeeee (#78028) üzenetére


Habugi
addikt

Miközben ezt a postot fogalmaztad, bátorkodtam csinálni egy videót arról miről is beszélek és hogy egészen 3mp-et foglal magában összesen a játék előtti profil választás + Apply illetve a játék végeztével Trayből AB ablak előhozatala + Reset gomb megnyomása összesen.. :D

Aztán fogadott ez, már majdnem feltöltöttem..

"A lényeg az, hogyha a reset metódus elmarad, onnantól szívás az egész. Ennyit Nekem pedig nem ér az egész."

Izé.. ;]
Egy elveszett pogány lélek vagyok de azt vallom tartsuk tiszteletben egymás agybaját, szóval erre most inkább nem írok semmit! :N :R

Nem bírom ki ááá..

Nyilván a helyi Önkéntes tűzoltók egyike vagy, néha olyan gyorsan kell felállni a gép elől hogy 1.1mp sok (ennyi kimérve a Reset), elfelejteni elég nehézkes révén ellentétben velem Te még érzékeny is vagy a hangerőre, na most az adott profilhoz tartózó Custom venti beállítást nehéz elfelejteni egy magadfajta embernek is, _szerintem_ .. :B
Mindegy, úgy használd ahogy neked/nektek jáúúúú! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78033) hackeeeee válasza Habugi (#78032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, hogy miről beszélsz, de azt értsd meg az alatt a 3 mp alatt, hogy ez számomra rohadtul nem praktikus.

Nem az idővel van gond, hanem van olyan, hogy lényegében altf4elek, monitor kikapcs, és itt hagyom a gépet, vagy van amikor még ezt sem, csak kikapcsolom a monitort..stb.

Arról nem beszélve, hogy összességében a Titanfall, és a Valley a 2 program, ami alatt ingadozik a gpu órajele, nem akkora probléma. Arról nem beszélve, hogy valley alatt semmi veszteséget nem jelent ez, sőt, titanfall alatt sem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78034) Habugi válasza hackeeeee (#78033) üzenetére


Habugi
addikt

Nem értem meg, elfogadom, ne erőltessük ezt kérlek! :N

Kikapcsolod a monitort miközben megy a játék mert olyan gyorsan kell felállni, zupper, közben meg eszik 250-300W-ot a VGA, ennél lényegesen kevesebb ha csak kilépsz de nem Reseteled.
Ha pedig már az alt+f4-re futja/plusz elnyúlj a kijelzőig.., nem, nem fogom megérteni miért sok rányomni a Resetre, nem is akarom!

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78035) Pickit3 válasza hackeeeee (#78031) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hát igen csak kicsit csodálkozok amikor húzott 8hengeres fx-et hűtenek egy grammaxx 300-zal akkor mire képes egy broken? Ezen forgattam az agyam, de szerintem jó lesz bár nem volt még toronyhűtőm.

(#78036) hackeeeee válasza Habugi (#78034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó. :) Sokszor van olyan, hogy csak altf4-elek, és ahogy már nyomom a 2 gombot, már lövöm ki a monitort.

Sokszor van olyan, hogy haladni kell.. A mai rohanó világ már csak ilyen..

Arról nem beszélve, hogy manapság inkább One-on játszom, mint pc-n, így végképp nem ér ennyi macerát 10-20MHz. :)

Plusz, azt ne felejtsd ki az egyenletből, hogy nem csak Én használom a gépemet, még mindig.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78037) hackeeeee válasza Pickit3 (#78035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az azért van, mert nem volt pénzt nagyobb hűtőre, valszeg.. De a gammaxx 300 lófütty, 3 hőcsővel... Akkor min. Gammaxx S40, vagy annak a nagyobb tesója, 4 hőcsővel.

Véleményem szubjektív...

(#78038) CJ4567


CJ4567
veterán

:B

No Sana No Life

(#78039) ViZion


ViZion
félisten

:D
Ehunvane. Képekkel, amik nem túl jók... Most már ebédelek :K
:D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78040) hackeeeee válasza ViZion (#78039) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mi a f*sz? :DDD

Atyaég.. :Y :D Nemtalálokszavakat,vagymi. :D

Véleményem szubjektív...

(#78041) Habugi válasza hackeeeee (#78036) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs ezzel semmi para, ízlések, megszokás és körülmények.. :K

A sógorom például mindenhez erőspistát eszik/nyom/kér magának. Mindenhez!

Totál beteg, szerintem max a kávé az egyetlen amihez nem nyomja az erőspistát. Nyáron anyánk gondolt egyet és elkészítette a bajnok babfözelékét csak hogy sógoruram is tudja mi fán terem a "hujjujjujjjj".
Nyilván evett már babfőzeléket életében, csak anyánk annyira egyedire/egyedi módon készíti el.., 20percig könyörögtem neki előtte hogy ne tolja mellé a qrva erőspistáját mert lemarad mindenről, azokról az apró pici, esetlegesen nüansznyi különbségekről amik együtt kiadják az ordibáló difit minden más babfőzelékhez képest amit valaha evett.. :K

Szerinted? Kistányérra csak odanyomta magának a marhája a fél tubust.. ;] :C
Most ha ellépek az ízlésficam mellett, hogy a világon minden mellé eszi, túl a logikán akkor csak annyit látok hogy ez a félkegyelmű már annyira erőspista függő, hogy ragaszkodik hozzá, valszeg egy ideje már foglma sincs róla hogy az ételek 80%-ának nem érzi a rendes ízét, cserébe közben nyammogva nyomja a hikomatot hogy júú de finom, kiemeli az ízét, ki b@zdmeg, azt aztán tuti kiemeli.. :C :D

Nála is elfogadtam/tudomásul vettem, 24.-én este oltani akartam rajta egy mérsékeltet, vittem be a sáskahadnak a szobába egy tálca bejglit (mákos+diós) felszeletelve, na neki vittem mellé az erőspistát.. ;] :))
Nyomtam a kezébe hogy nesze vazzeg, röhögött, félretette, igen ám csak másfél órával később amikor ugyan azt a tálcát hoztam ki az fogadott hogy meg volt bontva az erőspista.., köszi b@zdmeg.., bejglihez.., felsírtam.. ;] :C

Szóval ízlések és pofonok ízléstelenségek, plusz megszokás, nem akadok meg ilyen apróságokon nyugi. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78042) hackeeeee válasza Habugi (#78041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, az jó, lassan már Én is.. Mondjuk azért nem mindenhez.. Mondjuk a lekvároskenyérre még nem teszek! ;]

Véleményem szubjektív...

(#78043) Habugi válasza ViZion (#78039) üzenetére


Habugi
addikt

Ezzzzzzzzz!! :Y :Y

@KékÖrdög - "Mi a f*sz?" +1

Naggyon durva az a radi + venti mennyiség rajta!! :C :C :DD

Leültök a gép elé CPU intenzív játékot/alkalmazást futtatni és 10-15perc múlva ilyen hajjal/fejjel álltok fel:

Viszonylag hamar beállhat minden rakoncátlan kis tincs baloldalra.. ;] :))

Grat hozzá! :R

Btw..

"AMD FX-9370 (4,9 GHz @1,46 V) CPU"

Erről még ebben az életben fogunk látni egy HWInfós IBT VeryHigh-ot? :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78044) CJ4567 válasza Habugi (#78041) üzenetére


CJ4567
veterán

Maga az egészen már röhögök, de ahogy előadod, az mégjobb :C :DD

No Sana No Life

(#78045) ViZion válasza Habugi (#78043) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, hablatyi, nem forognak a ventik. Csak előbb rádobtam a ventiket, utána derült ki, h felesleges. BF3 passzívan 1,5 órát megy nyáron, a 20 cm-es ventivel meg soha nem forr meg.

IBT-t nem szeressem, nem kínzom a vasat. Majd valamikor adok neki, mert sokan akarják... de igazán a legdurvább ami fut, az a BF szokott lenni, az meg nem bukik ki (ahogy más sem szokott), akkor jó. :K

Nekem ennyire stabil megteszi, mert a legtöbb, hogy meccset vesztek, ha esetleg stabilitás miatt kilépne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78046) Televan74 válasza ViZion (#78045) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pedig tíz kör IBT az kell a prockónak. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#78047) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

(#78048) Habugi válasza Televan74 (#78046) üzenetére


Habugi
addikt

Ez már majdnem jó volt ;] , IBT csak arra kell hogy kiderüljön az az 1.46V tényleg annyi-e vagy játékra éppen elég.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78049) ViZion válasza Habugi (#78048) üzenetére


ViZion
félisten

OK, ~1,488 V lett terhelve stabil. De a 2. kör utén itt is droppol, proci csak 40 °C, a VRM meg 70°C elvileg és mégis...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78050) paleinho válasza ViZion (#78049) üzenetére


paleinho
senior tag

az alaplap hátsó oldalán levő vrm-et is hűtöd?
jól néz ki a rendszer, nekem is hasonló van csak totál minimalista gettó megoldás, mo-ra 2 radi egy 20-as ventivel, phobya dc12-400 dc step down szabályzóval, a legolcsóbb csatlakozók sima "egykúpos" 12-es csatik, forróvízbe mártott 11/16-os masterkleer cső :D igaz nekem csak a vga+proci van vizezve :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.