Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83001) #Morcosmedve válasza Whysperer (#82999) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ebben az a vicces, hogy minden szálat terhelve, alapon, annyit sem megy :DDD

© asszongya'hogy

(#83002) Whysperer válasza #Morcosmedve (#83001) üzenetére


Whysperer
addikt

Érted... Komolyan mondom érthetelen 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#83003) cskj1 válasza MiklosSaS (#82975) üzenetére


cskj1
csendes tag

:N

En bekoltoznek a garazsba oszt jaulvan ott biztos bekenhagynanak :P :)

Tarts ki mar csak par nap van hatra

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#83004) Habugi válasza cskj1 (#83003) üzenetére


Habugi
addikt

Az utolsó egy-két nap fog neki a legjobban fájni.., oly közel lesz a vége (de ennyi együtt töltött idő után/távlatában..) mégis oly távol..! ;] :))

Figyeld meg.., az első "szabad" hétvégén vasárnap reggel még a cornflakest is mosolyogva fogja enni..! :C :DD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83005) Habugi válasza Whysperer (#82999) üzenetére


Habugi
addikt

Erre én sem mondok inkább semmit, telefonon kitárgyaltuk.. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83006) MiklosSaS válasza Habugi (#83004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kapd be! Meg te is Csoki!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83007) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Szép napot. Asszem ma összeállítom 0/24-esnek a félholt c2d gépet. Használnám renderre, illetve médiaszervernek, már csak azt kell kitalálnom hogyan redukálhatnám a fogyasztást a lehető legjobban. A most bennelévő HD 5450 nem fogyaszt sokat ha 2d üzemmódban van, viszont ahogy néztem GPU-Z-t, sajnos néha hajlamos felugrálni.

(#83008) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Aliiiiiiiiiiive. :)

Véleményem szubjektív...

(#83009) Whysperer válasza Habugi (#83005) üzenetére


Whysperer
addikt

Hallod --- Most egy CM tápos valami z97-es de oclsóbbik ASUS lap meg 32 hpyerx meg egy valami gaygi 6 ezer Ft-os hütő van a mostani gépen a többit nem ecsetelem. Erre azt mondják az arra configra amit összenéztünk Evga táp stb stb,hogy meg ASUS maximus hero z170 ezek nem minőségi alkatrészek . Noctura d14 stb. és erre bevágnak nekem egy Boltit,hogy Ők nem fizetnek 3200 Dollárt egy gépért. 8))

komolyan úgy felkurnak. vezsek magamnak eg yiylen gépet behozom és,ha jó akkro mindenki bocsánatot fog kérni 8)

3400 dolláros 4,4-re húzott gép: [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#83010) MiklosSaS válasza Whysperer (#83009) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En nem értem azt a céget ahol dolgozol...vagy hülyék társasága vagy Te nem tudod elõadni ahogy kell.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83011) cskj1 válasza Whysperer (#83009) üzenetére


cskj1
csendes tag

Azert veszel egy mereg draga gepet, hogy bebizonyitsd, hogy neked van igazad :Y
Sajnos az öltönyös bőrfotelben terpeszkedo managereket ritkan lehet meggyőzni,hogy te esetleg jobban tudod :W :W

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#83012) stratova válasza cskj1 (#83011) üzenetére


stratova
veterán

Belátják és eladja a cégnek :D

(#83013) Whysperer válasza MiklosSaS (#83010) üzenetére


Whysperer
addikt

Biztos nem bennem van most a hiba SAS mert akik körülöttem üllnek azok értik mind.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#83014) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#83008) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :Y :R :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83015) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mondjak valami vicceset?

Én ma fedeztem fel hogy a G3-as telómon van zene lejátszó. 1 év és 2 hónapra volt szükségem a "nagy" felfedezéshez.
Látszik mennyire vagyok telefon buzi..... :W azt sem tudtam hogy van ilyen..

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83016) Balathruin válasza MiklosSaS (#83015) üzenetére


Balathruin
veterán

Képzeld, még Youtube is van rajta. :Y

(#83017) CJ4567 válasza MiklosSaS (#83015) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet rá rakni CPU-z-t;]

Sőt, 3DMark is van, mehetsz benchelni :DDD

No Sana No Life

(#83018) cskj1 válasza Balathruin (#83016) üzenetére


cskj1
csendes tag

Június környékén azt is megtalalja majd ;] :DD

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#83019) MiklosSaS válasza Balathruin (#83016) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azt tudom!

@KisCiCC: az van rajta, de a bench nem érdekel telón.

@Csoki: nehogy tégedet hamarabb!:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83020) cskj1 válasza MiklosSaS (#83015) üzenetére


cskj1
csendes tag

Ahogy elnézem kapod az ívet rendesen :D :D :D

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#83021) CJ4567 válasza MiklosSaS (#83019) üzenetére


CJ4567
veterán

És az OC kernel érdekelne?;]

No Sana No Life

(#83022) MiklosSaS válasza cskj1 (#83020) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Teli a gyomor? Lehet trollkodni? :D

@KisCiCC: NEM! Telefont nem buzerálok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83023) CJ4567 válasza MiklosSaS (#83022) üzenetére


CJ4567
veterán

Én se buzeráltam az Alcatelem április óta, csak recoveryt cseréltem hogy rootolhassam. Ennyi. És tökéletesen megy, lényegében rendszergazda lettem a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#83024) norbert1998 válasza MiklosSaS (#83022) üzenetére


norbert1998
veterán

Mert parazol tőle és félted a buszkeseged... :U

(#83025) CJ4567


CJ4567
veterán

Kevés a hűtőm, alaplap is gagyi :W

IBT Standard alatt 73 fokos volt a CPU első magja 1.250V 3.4GHz-n. 1.104-1.114-re dropolt az 1.250V-ről :W

No Sana No Life

(#83026) norbert1998 válasza CJ4567 (#83025) üzenetére


norbert1998
veterán

A hűtő még bőven jó. IBT nagyon irreális terhelés ám

(#83027) CJ4567 válasza norbert1998 (#83026) üzenetére


CJ4567
veterán

A CM Blizzard T2? Csak 2 hőcsöves. Direkt érintkezésű.

No Sana No Life

(#83028) Televan74


Televan74
nagyúr

66.000 -ért ez bevállalható(új)? SAPPHIRE NITRO Radeon™ R9 380 4G D5 with back plate :U

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#83029) norbert1998 válasza CJ4567 (#83027) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem érdekes mi van rajta, az az érdekes, hány fokos. IBT 73 fok nudli. Nekem 4.5ön is 90 volt. Játék közben 70 fölé sose ment, érdekes mód :P
Szóval az még bőven elég. A lap kevéske.

(#83030) Methionyl válasza Televan74 (#83028) üzenetére


Methionyl
senior tag

Annyiért simán. Btw miért váltottál 390ről? :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#83031) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#83014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Haver hozza este a sub-ot, aztán teszt. :)

Kicsit megszenvedtem vele, nem nagyon akart menni a TrueHD, de végül megszólalt. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#83032) hackeeeee válasza hackeeeee (#83031) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Péntekre meglesz a HafXB Evo! :) Viszont összerakni csak valszeg vasárnap este lesz időm, ha időben hazaérünk.

Véleményem szubjektív...

(#83033) Televan74 válasza Methionyl (#83030) üzenetére


Televan74
nagyúr

Be szerettem volna vállalni egy GTX980 -t,de ha megveszem kiürítem a számlám.Átmenetileg meg kell valami.Használtam 50-60k között szinte semmi normális nincs az aprón. :)

De még ez sem biztos,unokatesóm szólt hogy némi pénzt,lehet hogy mégis meglesz a 980 -n. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#83034) CJ4567 válasza norbert1998 (#83029) üzenetére


CJ4567
veterán

Nudli? Szerintem sok ;] Lehetne jobb is.

No Sana No Life

(#83035) MiklosSaS válasza norbert1998 (#83024) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Magyarázd már meg nekem hogy mi értelme baXni az idõt azzal a xarral is?

@Kutyuli: átmenetileg IGP aztán ha van $$$ akkor uccu neki a 980-nak.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83036) Habugi


Habugi
addikt

Witcher 3 vazzeg.., tegnap előtt este elkezdtem játszani a Novigrados küldetéseket..

Duma-duma-duma, nem rossz egyébként, sőt, kimondottan tetszik az egész sztory/annak összetettsége/alakulása/formálhatósága de vazzeg, napokig henteltem a mutánsokat jópénzért mindefelé, fejlesztgettem a cuccaimat, most pedig bakker nem tudok kiszakadni a Novigrados küldetésekből. Befejezek egyet és az megnyit három másikat, már rohadtul tele van a f@szom az egésszel.

Mutánsvadászatnak indult, minden téren semleges Witcherként, most ott tart a dolog hogy el kell döntenem részt vállaljak-e király-gyilkosságban, really? Miaf@szvan?
Két ilyen agyf@sz között pénzes csürhe partyjaira kell menni kimenteni a burzsuj kölyköket a röhej sztoryból, vagy éppen cserfes lánykákkal kell színdarabot írni hogy előcsalogassuk az egyébként általam elzavart alakváltót aki kedveli a színházat..

Konkrétan mintha bomba robbant volna a Missön journalban.. :O :W
Ez megy harmadik este végtelenítve, politikai összeesküvések, árulások, ribancok és a Witcher létemen élősködő magukat barátnak mondó karakterek.
Azt meg hogy hogyan is néz ki egy griff vagy vivern lassan már elfelejtem, ehelyett rohangálok Novigrád utcáin fel s alá mint valami idióta és intézem az agyonbonyolított piszticsáré ügyeket / missönöket, amiknek a 95%-a duma, a maradék 5% pedig menj A-ból B-be.. :O

Sírok.., vége lesz ennek egyszer? Főszál már vinne ki arra az S betűs szigetre.., megjegyzem már azt sem tudom melyik a főszál, egy elvégzett missön eszkalál 3om másikat amik összefüggnek két egyébbel plusz 2-vel a befejezettek és 3-al a még el sem kezdettek közül..

Weeeeeee :W

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83037) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#83031) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Beállítás gond? Erre van egy cikkem logouton... Bar lehet mar nem kell :)
Gratula hozza. Jo tesztelgetest :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83038) Televan74 válasza Habugi (#83036) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem már benne van több mint 600 órám.Sok kis küldetés engem is basztat,főleg a 6-7 végigjátszás után.De engem a végjáték mindenbe kárpótolt. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#83039) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#83037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megcsináltam..

Annyi volt a gond, hogy nem directsound kellett neki Kodi-ban, hanem Wasapi, és már ment is a TrueHD, DTS-HD.

Kalibrálást még nem csináltam, mert nincs láda.. Nem tudom egyáltalán jobb lesz-e vele, vagy rosszabb, majd meglátjuk.

Este nem nagyon fogok már duhajkodni, bár fúrni kell még 2 lyukat.. :)

Fura ez nekem, hogy a VGA-ból jön minden hang, és nem a hangkártyából.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#83040) Habugi válasza Televan74 (#83038) üzenetére


Habugi
addikt

Azt mond meg nekem GyalogBlöki kérlek, hogy a Novigrados agymenésnek vége lesz valaha?

19es vagyok.., S-betüs balos szigeten még nem jártam, Novigradban túl vagyok kb 30 missönön, még a gesztenye árus is velem keresteti meg a félig használt óvszerét.. :W
Szövevényes frankó sztory, csak tized ekkora dózisokban kéne adagolni, három napja párbeszédablakokban kattintgatok ami kezd kiborítani.
Mágusokat kimentettem a városból, Cirihez még mindig több út vezet, elhajózni említett szigetre, és/vagy Novigrádban kimenteni a várbörtönből azt a nyomorultat, aki gondolom 3nap párbeszédablak missönözés után majd két mondatban közli velem hogy igen találkozott vele, nem sajnos nem tudja hova ment.. ;] :O

Sztory szinten származhat valami hátrányom abból ha a Novigrados agyrémet előbb végigtolom? Már tegnap is úgy ültem neki, hogy na még egy ilyen missön hátha vége lesz.., na mégegy.., nincs vége basszameg, ma is megvolt hat és az utolsó eszkalált magából még kettőt.. :((
Csak azért szeretném izomból befejezni hogy többet ne kelljen vele/velük szarakodnom ebben a végigjátszásban.
Esetleg hagyjam itt az egész hóbelevancot és kezdjek bele a szigetes vonalba? :F

Konkrétan fogalmam nincs, 19es vagyok és kicsit korainak érzem a királygyilkosságot/annak felmerülését.. vagy ez így "ütemszerű" ? :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83041) Televan74 válasza Habugi (#83040) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ajaj egyszer biztos. De majd úgy is visszajössz Skellige -ről,újabb küldiket csinálni. Sok a mászkálás a játékban az már biztos. :K

Érdemes mindent megcsinálni,amin szinteden belül/alatta van.Ne add fel a reményt.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#83042) Methionyl válasza Habugi (#83040) üzenetére


Methionyl
senior tag

Már csak 1 kérdésem van...Kit fogsz az ágyba vinni? ;] Red or Black? :U
Szőkét megcsűrted és jól átbaszott? :DDD

Más másoknak: Szóval van ez a Giga kártya amihez van Giga OC Guru II progi (olyan mint az AB vagy a Strixx..). Lehet benne tuningolni, fan profile stb, de Power Limit nincs. Szarjak bele, töröljem le és AB-ból tuningoljak ink?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#83043) Habugi válasza Televan74 (#83041) üzenetére


Habugi
addikt

Kicsit lefüttyedtem a kétsoros válaszodtól, főként azért mert minden volt csak válasz nem, aztán megtoldottad a második bekezdéssel, ezzel meggyújtottad a remény lángját, oké, csinálom őket tovább. :K :R

(#83042) Methionyl:

Jóhogy és utána átbaszott de ezek szerint nem csak én jártam így.. ;]
Hagytam futni, akkortájt még jó volt a morálom mert nem borított ki a játék. Tegnap már külön élveztem ahogy a szomszéd szobában megkínozzák Merigoldot, a mai párbeszéd ablak extravaganza után szerintem le is vágtam volna ha hagyná a játék.. :DDD

Btw..

Gigát amúgy hogyan tuningolsz?

Nem lehet rajtuk fesz állítani/lockosak, nincs VRM szenzor.., TDP limit kitolásra meg hibahatárig órajel húzásra még a Catalyst/Crimson is egész jó.. :D

MSI AB, a többi se rossz de kb van az és minden más kategória.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83044) Methionyl válasza Habugi (#83043) üzenetére


Methionyl
senior tag

TDP limit kitolásra meg hibahatárig órajel húzásra még a Catalyst/Crimson is egész jó :D

Hát akkor inkább AB...Nem rossz de ennyire nem bízok benne :D köszöntem :R

Btw...A sapphire nitro-m is fesz lock-os volt elvileg, mert AB-ba nem lehetett adni neki. Viszont! Strixx-be meg igen..wat? :U

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#83045) Televan74 válasza Habugi (#83043) üzenetére


Televan74
nagyúr

Elég sokszor van a játékban hogy ide - oda kell menni,mert 36lvl küldire nem mehetsz 19lvl -en.Skellige szigetén is vannak alacsony szintű küldetések..Jobb lett volna ha területenként haladnak a küldetés szintekkel. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#83046) SP4C3 válasza Methionyl (#83044) üzenetére


SP4C3
veterán

Nemtudod beállítani AB-t

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#83047) Methionyl válasza SP4C3 (#83046) üzenetére


Methionyl
senior tag

Kicsit pontosabban? Nem jött át a lényeg.. :( Mit akarsz ezzel mondani?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#83048) SP4C3 válasza Methionyl (#83047) üzenetére


SP4C3
veterán

Késôbb géprôl leírom

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#83049) CJ4567 válasza Methionyl (#83044) üzenetére


CJ4567
veterán

Az ASUS CuCore 6770 elvileg feszültség állítható, de nem láttam még egy 6770-et se ami feszültségállítható, se 5770-et. Sőt, semmilyen 6xxx-nél.

No Sana No Life

(#83050) Methionyl válasza CJ4567 (#83049) üzenetére


Methionyl
senior tag

Sapphire 270x-nél még AB-ba is tudtam állítani feszt, 380 nitro-nak pedig csak Strixxbe.
Pedig szivesen adnék ennek a Giga-nak feszt..max gpu hőmérséklet 64fok másfél óra witcher után és semmi hangja. A lényeg, hogy elég nekem egyelőre megnézni mennyit tud maxos powerlimites alapfeszes tuningal. Csak kíváncsi voltam hogy MSI AB-Giga kártya páros milyen hatást válthat ki

btw..Crysis-os képednél kérdeztem milyen progival monitoroztál, látom elsiklottál felette ;]

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.