Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67001) Balathruin válasza CJ4567 (#67000) üzenetére


Balathruin
veterán

Semmilyen mentés nem kell, bekerül a régibe is.

(#67002) Habugi válasza MiklosSaS (#66900) üzenetére


Habugi
addikt

Na Sasuram..

Tegnap végül lusta voltam benchelni. Ugye a nyáron megvettem Steamen olcsón a 3DMark 2013 Advancedet, azóta filóztam rajta hogy a sok "invalid" eredmény után megkéne hajtanom megint az AMD riget. ;]

Szóval.., a PH saját ranglistája után pöcköltem egy hivatalosat is:

Ami a dolog érdekessége, bújva a 3dmark.com-ra feltöltött valid eredmények mérhetetlen hosszú sorát, kiderült egy apróshááág. Nevezetesen az, hogy ez a feltöltött legjobb valid eredmény amit valaha is csináltak 8magos Visherával (8320-tól 9590-ig..) és 280X/7970 VGA-val.. :B :Y

Izé.., hallod, szokásos/kitesztelt 217Mhz FSB-s, 5.2es beállítás, elsőre!
Ezmiez?! :D
Itt lehet játszani a szűrővel [link] (advanced..), az enyémhez közeli eddigi legjobb rekord eredmény egy ~8300as Score, amit 9590essel nyomtak..

Kicsit később bedobom az itteni PH ranglista topicjába is, frissítésre. :)

Jah.., ráadásul a tavalyi kattantabb benchelős időszakomból tudom, hogy speciel a Firestrike/2013 nem szereti a Win7 64-hez kidobott 2db MS féle FX "Optimalizáló" patchet, emlékem szerint egy 3-400pontal visszafogja a Physics eredményt. Kvázi lehetett volna jobb is, csak a "benchelős" Win7-emet már régen ledózeroltam.. :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#67003) MiklosSaS válasza Habugi (#67002) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gratulálok! Kemény dolog....emelem kalapom!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67004) Habugi válasza MiklosSaS (#67003) üzenetére


Habugi
addikt

!!!! Kösz :R

Vishera + Tahiti kombó embernél nem megy úgy mint nálam, lol.. :DD
Ráadásul jókis lég onlys rendszer..

Beszerzem majd a 2011et és a Vantaget is hogy tudjak validot tolni, rászűrtem azokra a világranglistákra is.., azokban is ugyan ez lenne a szitu, annyi plusszal hogy Vantageban valósággal rapelnék! ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#67005) MiklosSaS válasza Habugi (#67004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kó az a hütõ, mi?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67006) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ideért az eső..

Közben alkottam már valami képet:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67007) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#67005) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

*Jó az a hütõ, mi?

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67008) Habugi válasza MiklosSaS (#67007) üzenetére


Habugi
addikt

Jah, meglesz még jó sokáig! :K

Egyébként baromi jól megfogta a procit Physics teszt közben 73°C-on, megjegyzem a Firestrike CPU/Physics tesztje egy nagy nulla a Vantageéhoz képest, terhelés/hőtermelés szempontból egyaránt.

Mivel tudom hogy még mindig be vagy punculva az FX topicra ide is linkelem érdekesség képpen, AMD rig alapon/OC-val: [link]

Jóéjt.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#67009) MiklosSaS válasza Habugi (#67008) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A Physisc teszt volt a legnagyobb meglepetes. Jo volna egy teszt ahol a VGA 1250, visszont a processzor olyan 4 GHz korul. Vagyis inkabb valami ilyesmi volna nagyszeru:

4.0 GHz
4.5 GHz
5.0 GHz
5.+ GHz

De most mar tenyleg megyek aludni!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67010) CJ4567 válasza Balathruin (#67001) üzenetére


CJ4567
veterán

Wow, ez kellett, köszi!

Most teljesíthetem az álmaim, hogy egy brit Corsát "feltuningoljak" és Chav lehetek :DDD

Hackeeeee: na kell egy X360 Forza 4-re :Y

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#67011) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67012) mackosajt


mackosajt
addikt

Jó reggelt!

Talán megmaradok.
Amúgy itt zivatar zivatart követ.
3 haznyira meg tetőt cserélnek... Ők biztos örülnek ennek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67013) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#67014) hackeeeee válasza Habugi (#67002) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megpróbálkoztam már Én is ezzel a 217-es RC-vel.. hát az 5GHz, normális feszültséggel felejtős, de még a 4.9 is.. 1,52V-n reboot-ol a gép. De még 4800 mhz körül is.

Viszont ami érdekes, hogy így tudok emelni CPU-NB órajelet, nem kezd el hülyéskedni a vga driver. Ennyit már lehet megér.

Véleményem szubjektív...

(#67015) Lacielvtárs válasza mackosajt (#67012) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jó reggelt ismét
itt is zivatar csattog éppen :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67016) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#67015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez még csak száraz zivi. Vagyis az előbb már hullott pár csepp eső. :)

Banyek.. Ezt nem értem.. ha 200-as rc-vel emelek cpu nb-t 2,4-re, be sem tölt a win... ha állítok rc-t, akkor már megy, de nem stabil a rendszer.. azonos cpu órajelen sem..

Véleményem szubjektív...

(#67017) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#67016) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

előtte itt nálunk a belvárosban amikor írtam akkor már szakadt az eső :K
most meg már csak csepereg :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67018) mackosajt válasza hackeeeee (#67016) üzenetére


mackosajt
addikt

Itt már több liter esett.

Mi az rc? Az fsb?

Beprobaltad a habugi beállításait?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67019) hackeeeee válasza mackosajt (#67018) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, mert ugye itt hivatlosan már reference clock-nak hívják, és nem fsb-nek.. Megszokás.

Próbáltam már ezzel mindent. Ha azzal megpróbálom, akkor legalább betölt a win, de megfagy. 4600 felett minden fesz kevés. Viszont, ha nem 200 az rc, akkor tudok állítani cpu nb-t, betölt a win, de nem stabil, teszt alatt szépen eldobálja a magokat. Ha stock 200, akkor egyszerűen be sem tölt a rendszer, ha 2400-on próbálkozom, mindegy mennyi feszt kap.

A dolog szépsége az, hogy a 270x-ekkel ez működött - mármint a cpu nb emelés. Mondjuk havernál az 560 Ti mellett sem lehet cpu nb-t emelni.. Érdekes.

Mondjuk az előző procimnak is 4600 volt a lélektani határa, utána már 1,55V körül tudtam volna stabillá tenni, de oda már kevés a seidon.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67020) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggelt!
Na basszus, egyre több kedvem van a vw transporterhez, arra gondoltam hogy megmókoltatnám a felfüggesztést és nem leültetném hanem "felültetném," és kapna terepjáró gumikat :B Milyen bitang lenne már!
Milyen jogsi kell ezekre?
Autós szakikat kérdezem hogy a fóliázás olcsóbb jóval mint egy teljes újrafestés+ fényezés, de jó dolog az autóra fólia?

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67021) norbert1998 válasza CJ4567 (#66995) üzenetére


norbert1998
veterán

Van benne az a rendes régi tuning, mint underground 1-2 és hasonlók?

Hackeeee: Nem tetszik. Tuningost akartam most, így maradt az MW. Aztán majd az idei állítólag tényleg egy jóféle reboot lesz a régieknek.

Sasss: Nem, nem tolatva. Mondom pálya és dugó vele együtt.

Reggeleket :R

Fárasztás:

(#67022) hackeeeee válasza norbert1998 (#67021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, csak pc-seknek valszeg lehet, hogy csak jövőre lesz belőle valami.

Hm, pedig jó a shift, bár főként csak kormánnyal. :) A P C is úgy az igazi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67023) mackosajt válasza hackeeeee (#67019) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor a tiéd is egy éhes kocka?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67024) Whysperer válasza norbert1998 (#67021) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó reggelt.

Halldo ami Husky-nt pont ilyen csak Barna fehér 8)

Tudnátok segíteni ,hogy melyik az erős innen amit egy routerre rakhatnék . mert genge a router jele és szeretnék rá rendelni egyet. De van hosszú meg nagy megminden fajta. [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#67025) Whysperer válasza Habugi (#67002) üzenetére


Whysperer
addikt

hallod ezt free 3d Markkal is letudom futtatni vagy meg kell venni?? Éppen most jön a win 10 lefele.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#67026) hackeeeee válasza mackosajt (#67023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kicsit.

Mondjuk ha nem foglalkoznék a 80 fok körüli socket hőmérséklettel, akkor mehetne, de inkább nem erőltetem. :)

Véleményem szubjektív...

(#67027) Habugi válasza Whysperer (#67025) üzenetére


Habugi
addikt

Igen, azzal is tudsz validot csinálni csak végig kell várni a többi tesztet is, hosszabb.

(#67019) hackeeeee:

Számomra még mindig teljes rejtély ez a CPU-NB mizéria nálad, pláne úgy hogy a 270X(ek)-el jó volt de a 970el valamiért csinálja?! :F

Még ha fordított eset lenne azt mondanám az RC-zés elhúzza a PCI-E frekit is és állítsd manual 100Mhz-re de így hogy pont így nincs gondja, ráadásul a CPU-NB is húzhatóvá válik.., hát.. :( :B
Plusz ugye az "elhúzott" PCI-E okán már eltemettél volna pár VGA-t.

(#67009) miklosss2012:

Ja hogy ja, értem én, kíváncsi vagy a húzott 280X-et honnantól hajcsa-e ki, oks, hazajövök a hugoméktól délután és megnézem, előrebocsájtom, cirka 4.5-4.6tól fog beállni erre a 10k-ra a Graphics score, tehát innentől lesz változatlan hiába húzom tovább a procit, meglássuk.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#67028) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Reggelt.

(#67029) MiklosSaS válasza Habugi (#67027) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, erre volnek kivancsi.

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67030) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Troll ON:
Rambustibi i7 4790K-t vesz, mert rájött, hogy nemhajcsakiazopteron. :DDD ;]
Troll OFF.

(#67031) ViZion válasza hszilard666 (#67020) üzenetére


ViZion
félisten

rengeteg fóliázott autó van. HAveré már vagy 3 éve így fut, teljes fóliázott cégautó. B kat. elég ezekre. De vezettem nagydobozos mercit is, ahhoz is elég volt, csak a felépítmény volt nagy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#67032) hszilard666 válasza DR|FTK|NG (#67030) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD Nem hiszem el, csak szivat mindenkit! :C

(#67031) ViZion:
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67033) DR|FTK|NG válasza hszilard666 (#67032) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

(#67034) CJ4567 válasza norbert1998 (#67021) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem teljesen, de van performance tuning, finomhangolás, bodykitek, works conversion ami egyenlő hogy egy ultra brutál pályadögöt csinálsz.

No Sana No Life

(#67035) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#67030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha bejon a haswell topicban, majd keresztbe fogom megenni. Jah, es termeszetesen szerinte nem lesz nagy kulonbseg a 4.6 GHz-en jaro i7 es az 5 GHz-es FX kozott.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67036) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#67035) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Troll ON:
Megkapta a villanyszámlát, és ezért vált Intel-re. :DDD
Troll OFF.

(#67037) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#67030) üzenetére


norbert1998
veterán

Pasztmek neee xD és 85k-s lapot akár alá :DDD
Tuningrekordkiserlet? ;]

Hackeeee: hát, kontrollerrel a mw nem szeret analogkodni, így inkább marad a bill. Egyelőre haladok.

(#67038) Tomko78 válasza DR|FTK|NG (#67036) üzenetére


Tomko78
őstag

Lehet túl keveset fizetett, és intel meg tudjuk zabálja a kraftot :) lehet eonos lett az emberke ;] oszt occon kapja mostmár az áramot azért akar váltani :C

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#67039) ViZion


ViZion
félisten

nah, előjött belőled az igazi inteles, ezek vagytok ti... ;]

norbert1998: elég jól olvasol, írta, h olyat vesz, de használtan, nem annyiért...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#67040) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#67036) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vagy mar az Opteron elott tudta hogy intel lesz, csakhat segget sem tudott a szajabol csinalni....

Ha olyan faCCa az FX, meg annyira "kihajcsa" akkor minek neki az i7? En azon rohogtem hogy hisztizett mint egy taknyos nyerek hogy draga az i7....aztan megvette az Opteront.

Szavahihetosege a gyereknek az en szememben nulla!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67041) Whysperer válasza norbert1998 (#67037) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez a csávó pisili a pénzt vagy mi? 8)

nekem még nem éri meg váltani most meg főleg,hogy 10 Ft ért lett 8320-am a párom öcsének 8120-. apámnak meg egy jó gépe.. majd talán talán 1x. 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#67042) stratova válasza hszilard666 (#66984) üzenetére


stratova
veterán

Legalább szent?

Majkó Úr: jobbulást neked és lurkónak is.

(#67043) mackosajt válasza stratova (#67042) üzenetére


mackosajt
addikt

Majko? :)

Fiam jobban van, sokkal, ő kapott antibiotikumot, mert muszáj lett, annyira készen volt.
Én még tartom magam.
Ha holnapra se leszek jobban, akkor cumi.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67044) Whysperer válasza MiklosSaS (#67040) üzenetére


Whysperer
addikt

SAS Mikosima néven megtaláélsz Originen.. Szoktuk ezerrel tolni a BF4-t ;) ..

elgé jól emgy. Fx 4,5-n meg a 7870-nel sync on stabil 60 FPS full hd Ultran. nekem csak az anti a van meg a elmosódás kiakpcsolv amert idegesít. amúgy mindne fullon.

Viszont nbem vágom. eddig ez a win10 = 8.1-gyel

még nem láttam kül-t

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#67045) MiklosSaS válasza Whysperer (#67044) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Felveszlek delutan!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#67046) hackeeeee válasza Habugi (#67027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mint mondtam, nem csak Nálam van. Havernál 560 van, Nála ugyan ez a helyzet. Ő sem tud CPU-NB-t emelni. Valami nVIDIA-s összefüggés lehet, de ez csak tipp.. Nem nagyon értem.

Le van fixálva 100MHz-re, mindig.

Plusz, ha csak adok neki RC-t, szorzót, onnantól tudom emelni. Mást nem piszkálok.. csak, nem megy.

A 270x-ekkel 2600-on is használtam a cpu-nb-t.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67047) Beretvás válasza hackeeeee (#67046) üzenetére


Beretvás
addikt

nálam sem megy az nb emelés a 760 al...csak rc vel..:S

(#67048) hackeeeee válasza Beretvás (#67047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak, érdekes a móka, mert mondjuk 4600-on stabil a proci, adott feszen.. RC-vel megcsinálom ugyan ezt, ugyan ezzel a fesszel, plusz nb emeléssel, és eldobja..

Véleményem szubjektív...

(#67049) norbert1998 válasza ViZion (#67039) üzenetére


norbert1998
veterán

az teljesen mindegy. a porsche használtan is porsche ;)

(#67050) MiklosSaS válasza norbert1998 (#67049) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne kivand a porsche-t, nekem volt...20-24 liter atlag :W ...es nem is ment ugy ahogyan elvartam.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.