Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93501) norbert1998 válasza cskj1 (#93498) üzenetére


norbert1998
veterán

[link]

OMG ide is bedugtad az orrodat? :DDD

(#93502) Malibutomi válasza MiklosSaS (#93500) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem eleg, a sok kretenen rohogok akuk egybol bevizionaltak hogy na majd a customok.
Egyebkent a 2100-al a Pascal eleri azt a tuning szintet (~15-20%) ami az AMD kartyaknal "szar, antituning, huzni sem lehet, oc dream...stb"

[ Szerkesztve ]

(#93503) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#93493) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet gyorsabb, igen.

No Sana No Life

(#93504) MiklosSaS válasza Malibutomi (#93502) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem kell õket figyelembe venni. Aki ilyesmirõl álmodik az párhuzamos a reális élettel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93505) stratova válasza Malibutomi (#93502) üzenetére


stratova
veterán

Csekk Radeon találgatós plíz, kiszaladt már de ha gondolod kiszerkesztem.

(#93506) cskj1 válasza norbert1998 (#93501) üzenetére


cskj1
csendes tag

Az en orrom mindig itt van csak nem vauvau bele a dolgokba :P

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#93507) MiklosSaS válasza cskj1 (#93506) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mert lusta vagy írni.

Lassan az AMD lovagok véglek ki költözznek a topicból és lehet újra TrollTopic!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93508) caindwan


caindwan
tag

(#93509) cskj1 válasza MiklosSaS (#93507) üzenetére


cskj1
csendes tag

undebatable :U

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#93510) Popes válasza MiklosSaS (#93507) üzenetére


Popes
őstag

Azért ne irtsd ki teljesen a topikot. :P

Deus ex machina

(#93511) Methionyl


Methionyl
senior tag

Csak nekem nem akar semmit betölteni a Youtube már vagy 1 órája? :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#93512) DR|FTK|NG válasza Methionyl (#93511) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nekem sem. :(

Windows: lehet, hogy 7 lesz rajta a driverek miatt, de utána járok.

(#93513) stratova válasza Popes (#93510) üzenetére


stratova
veterán

Ahhoz korábban kell felkelnie :P Így is kinéz már neki egy kis tollfosztás ;)

[ Szerkesztve ]

(#93514) MiklosSaS válasza Popes (#93510) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy, csak azokat akik nem ide valok. Aztan ujra kezdhetjuk mint anno...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93515) Popes válasza MiklosSaS (#93514) üzenetére


Popes
őstag

Értem én, csak nehogy a fürdővízzel a gyereket. ;)

Deus ex machina

(#93516) MiklosSaS válasza Popes (#93515) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mar regen tisztogatni kellett volna, az az igazsag. Inkabb napi 10 hozzaszolas ertelmes emberektol, mint 200 semmire valo. Meg aztan a hatartalan trollkodas...rohoges...egymas savazasa....ezert jott letre annak idejen a topic.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93517) Mahrenburg válasza caindwan (#93461) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A nővéred vállal portréfestést az igazolványképem alapján? Antarktiszi tájat képzeltem el a háttérben, néhány pingvinnel...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93518) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#93517) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te is kopasz vagy?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93519) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#93518) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem, csak amikor az igazolványképem készült, akkor még újonc voltam itt az Antarktiszon, s sapka nélkül mentem ki a hóviharba, így belefagytak a jeges hószemcsék a hajamba, megpróbáltam kifésülni, de ennek eredményeképp letörött a frizurám... (Akkor hallottam először röhögni a pingvineket... ) De mostanra már kinőtt. (Az emberek haja e tekintetben olyan, mint a tollazatod, egy idő után kinő... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93520) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#93519) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor kellene egy mostani!

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93521) stratova válasza MiklosSaS (#93520) üzenetére


stratova
veterán

Báár ez is van vagy pár hónapos... Az Antarktiszon egész gyorsan nő a haj:

Szerintem majd figyeld a számlákat, valami bulira készülnek:

[ Szerkesztve ]

(#93522) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

'Reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93523) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mindenki alszik? Vagy mindenkt elkergettem? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93524) Habugi válasza MiklosSaS (#93523) üzenetére


Habugi
addikt

Az attól függ.., magadnál vagy már? :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93525) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Jó reggelt.

(#93526) MiklosSaS válasza Habugi (#93524) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Attól függ ki kérdi.

@BigNorbert: mindjárt dèl van!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93527) Habugi válasza MiklosSaS (#93526) üzenetére


Habugi
addikt

Ezek szerint nem, szar ügy. :)

Tudom, ne is mond, attól függ ki mondja.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93528) caindwan válasza Mahrenburg (#93517) üzenetére


caindwan
tag

Gond nélkül megtudná oldani :C

Hát elég pangás van így reggelre az biztos. Jóóu reggelt délben :DDD

(#93529) MiklosSaS válasza caindwan (#93528) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pangas van az egesz PH!-n.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93530) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Elmentem személyes találkára az "új" oktatóval.

Vittem magammal 35 ezer forintot, mondom 11 a vizsga, meg veszek pár órát, csak elég lesz.

Kijelentette, hogy az átvétellel meg mindennel együtt 80 ezer forint körül lenne. Most ott tartok hogy az ideg megbasz, és kissé elegem van mindenből. Megint jön a gép eladás.

(#93531) caindwan


caindwan
tag

Mi a véleményetek a borotvával való borotválkozásról? Tik mit használtok?

@NagyNorbiMan: Wtf? Ilyen erőből kezdhetnél akár új kurzust is :(((

[ Szerkesztve ]

(#93532) #Morcosmedve válasza inspiroyhome (#93530) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Miért 80k? Az iskolával egyeztettél?

(#93531) caindwan: Ha meg akarsz halni, nyugodtan. A véleményem, hogy nem szoktam, hanem van egy szakállvágóm, ami minden gondot megold.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#93533) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#93530) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

BaXXXa meg, az rohadt draga....

@Tehenecske:

A katonasag alatt en ilyesmit hasznaltam,

Aztan ki probaltam azt a macsettat is amit te linkeltel, de nekem nem bejovos. Ket eve meg meglepett egy haver egy modern de regi tipusu borotvaval. Imadom, azota csak azt hasznalom es naponta borotvalkozom.

Ilyen:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93534) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Gyakorlatilag tényleg húzzon el a picsába, volt osztálytársam javasolta, neki 3.5k-s óradíjat mondott, nekem 4k-sat... a "könnyítés" miatt lett volna több, osztálytársamnak 20-at, nekem 30-at mondott. csak kettesével lehet venni az órákat, amik szerinte 2x45 percek, tehát alkalmanként 8 ezret fizetek másfél óráért. Előző oktatómnál ez 3200 forint volt 1 óráért. (kivéve amikor vártam rá mert kajál, vagy cipőt vesz, vagy napszemüveget választ..)

8-kor beszélek egy másik oktatóval, meg mindjárt egy harmadikkal..

[ Szerkesztve ]

(#93535) caindwan válasza #Morcosmedve (#93532) üzenetére


caindwan
tag

+sass:

A szakálvágó szakáll nélkül nem játszik :D

Gondolkoztam ilyen fajtán is, de ezekbe is kell pengét vásárolni. Én pedig olyat szeretnék amit egyszer megveszek és használom. Csak már meguntam az egyszerhasználatos borotvák vásárlását, főleg, hogy naponta borotválkozok.

@NagyNorbiMan: Miért nem próbálod meg valamilyen kisebb városban? Szvsz ott nem lehet ennyire eltúlozva az ára. Viszont meglep, hogy MO-n milyen szarul van megoldva. Itt letettem az asztalra ~400 eurót (125k) és elvolt intézve minden. Semmi órákért fizetni meg hasonló, csak az elsősegély + a vizsgához szükséges okmánybéllyeg.

(#93536) DiszNóÓl válasza caindwan (#93535) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Itthon olyan 160k egyben az egész.
Nekem szfváron 3k volt egy óra, de pont utána váltottak 3,3k-ra.

HATER

(#93537) Habugi


Habugi
addikt

Kész, végem, ennyi.., ezt most találtam:

Szerintem átröhögtem a szomszédos kerületbe.. :C :DD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93538) #Morcosmedve válasza Habugi (#93537) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:C :DD :DD :DD :DD

© asszongya'hogy

(#93539) inspiroyhome válasza caindwan (#93535) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

undorító szar az egész. 200 felett járok, az egész a csigaszar jogsival kezdődött, ahol fél évet vártam oktatóra, majd otthagytam a helyet. aztán jött a következő oktatóm, nála kétszer buktam. Most meg jönne a harmadik autósiskola, és folytatódik a szopás..

Elegem van.

(#93540) Habugi válasza #Morcosmedve (#93538) üzenetére


Habugi
addikt

Hát de ez miez már...

Ennyi, itt rohadjon meg minden, 10perc és hazamegyek a 3,14-csába, lesz ami lesz.., nem érdekel! :N

Thx McClane..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93541) caindwan válasza DiszNóÓl (#93536) üzenetére


caindwan
tag

Akkor kábé egy áron van :U Drágább helyeken itt is megkérik érte a 160-170k huf-ot.

@NagyNorbiMan: Kis városban annyival több előnyöd lenne, hogy nem Pesten lenne a forgalmi vizsgád. Kisebb városban nem kell olyan sok dologra odafigyelni. De ha már mégis extrém szinten szeretnéd teljesíteni a questet, akkor kellene gyakorolnod külsőssel :K Nem olyan nehéz az, hogy ne lehessen elsőre megcsinálni. Nekem is elsőre sikerült. (nem a fővárosban :B )

(#93542) norbert1998 válasza inspiroyhome (#93539) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem két bukással egy nagyobb iskolában volt 230. Úgy, hogy nem volt plusz órám, illetve az a 6 ami volt, 3k-ert ment sötét színben.

Tehenecske
Hát máne haragudj komám, de arra az arcszorszerkezetre egy alap borotva simán elegendő, hát kb ugyanolyan szinten fejletlen az én arcszőrzete m is, a macsetta kicsit túlzás oda :D

Mondjuk azé mosmá kezdi összeszedni magát :U

(#93543) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Senkitől semmilyen támogatást nem kapok, apám is csak ígérget. 5-6 hónapja nem vezettem, és nem tudok kivel, szóval elég sok órát kellene vennem.

Még beszélek azzal az oktatóval ma este, de ha az is valami eszméletlen árat mond, akkor szarok az egészbe bele.

[ Szerkesztve ]

(#93544) CJ4567 válasza Habugi (#93537) üzenetére


CJ4567
veterán

Végem :DDD

No Sana No Life

(#93545) caindwan válasza norbert1998 (#93542) üzenetére


caindwan
tag

Na igen, de valamivel meg kell erősíteni :DD Nem akarok még húsz éves koromban is 16 éves borostának se csúfolható valamivel szégyenkezni az arcomon.. :U

(#93546) otto14 válasza MiklosSaS (#93533) üzenetére


otto14
senior tag

Naponta? :Y Én havonta egyszer -kétszer szoktam, pedig az egyik tanárom azzal szokott viccelődni, hogy a night-klubban már meg sem kérdeznék tőlem hogy elmúltam -e már 18 :DDD

asd

(#93547) Habugi válasza inspiroyhome (#93543) üzenetére


Habugi
addikt

Miért ilyen sürgős egyébként a jogsi? :F

Ha találtál egy sztrádát ami elvisz erről a bolygóról és nekem nem szóltál róla akkor tudd hogy qrva nagy bajban vagy! :K ;]

Egyébként pedig a helyedben simán jegelném a dolgot egyelőre, régen le kellett volna írnod azt a 200-at, aminek csak jólesik, sajnos lesz 10x ennyi pénz is amit tök értelmetlenül fogsz eltapsolni, Önhibával vagy Önhibádon kívül.. :(
Amikor épp Murphy lapátolja az ember szájába a sz@rt akkor nem érdemes parasztdacból ott maradni, oké beszélj még egy-két oktatóval de ha bejeleznek a szenzoraid akkor ne menj bele mert megint kifogsz egy patkányt..

A legrosszabb ami történhet hogy leírod ezt a 200-at, big deal, dolgozol pár hónapot, félreteszed ha tudod, aztán újra nekimész amikor emberszabású helyett oktatót találtálsz az anyós ülésre.
Így nem kell eladnod semmit, senkinek nem fogsz tartozni adott esetben stb.

Kövezz meg de nem érzékelem így hogy a jogsihoz gépeladás #2 forgatókönyv írásba kezdenél miből lesz kocsi vagy miből fogod tankolni.
Értem én hogy kivan a faxod, jogos de ettől függetlenül szerintem lassulj le egy kicsit és gondold át jól ezt a helyzetet. :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93548) inspiroyhome válasza Habugi (#93547) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Pont azt a 200 ezret nem szeretném elbukni. Azért sürgős, mert szeretek vezetni, szerettem is volna vezetni, és minél előbb szeretnék tapasztalattal rendelkezni, mert a későbbiekben lehet hogy olyan állásom lesz, ahol elengedhetetlen a tapasztalat.

Mert mert szimplán kibaszott módon zavar, hogy én elkezdtem 2 éve, ismerőseim meg 3 hónap alatt végeztek, csak mert.. miért is? franc se tudja.. Nem a patkány csigajogsihoz mentek, nem törték be az orrukat, kitudja.. Tudom, nem kéne másokkal foglalkozom, de azt teszem.

Tescotól nem rég jöttem el, most akkor mehetnék vissza oda, vagy mekizni, és akkor még az érettségi sincs meg.

A rendesen átgondolomnak meg valahogy úgyis bebaszás lesz a vége, de majd meglátjuk hova jutok.. Amúgy se volt egy jó napom / hetem / hónapom / évem, de ez megint rátett egy lapáttal.

(#93549) Habugi válasza inspiroyhome (#93548) üzenetére


Habugi
addikt

Jahhha, hát érettségi előtt banyek rohadtul kell ám az a jogsi de tényleg.. ;] :DD
Már meg ne haragudj rám.. :R

Nem kell másokkal foglalkozni, őket majd sz*patja Murphy valami mással, biztos lehetsz benne. ;)

Most érted, vegyük a legideálisabb képet, holnap kisétálsz a kapun és derült égből az öledbe pottyan a 3. vizsga ára, általad kívánt plusz óraszámmal, mindennel. Hova-tovább dúskeblű oktatót kapsz, aki valami csoda folytán érti is a dolgát, ráadásul kiderül hogy Te vagy a zsánere...

Elmondanám, hogy ez után a gyengének semmiképp nem nevezhető sztory után már csak amit decemberben előadtál.., a cakk-pakk beleölt zsetonnal, idővel, idegrendszerrel és két friss kudarcal a tarsolyodban tudod milyen állapotban leszel a 3. vizsgán? ;)

Apukááám, nevezz görénynek de fizetnék azért ha beengednél arra a vizsgára a hátsó ülésre csak hogy láthassam a fejszerkezetedet.. ;] :C
Nagyjából ugye egy sarok kéne ahhoz az itteni közelekedési morálban, hogy valaki index nélkül bevágódjon eléd vagy kanyarodóból beszorítanának a buszsávba.., állítom neked az első piros lámpánál ugranál ki a kocsiból, kormánybilinccsel a kezedben.. :D :K
Ugye.., most "csak" sértett vagy.., de lehet ez rosszabb is..

Még a feljebb jellemzett oktatóval is igen szarok lennének az esélyeid, _szerintem_.
Aztán te tudod.., nem vallom magam hülyegyereknek de 20éves koromig egyszerűen eszembe sem jutott a jogsi, pénzem az bőven lett volna rá, egyszerűen nem tartottam magam elég érettnek/nyugodtnak hozzá, viszont nyilván ettől te még lehetsz az, nem vagyunk egyformák..

fincsibének is nemrég lett meg, pedig állítom neked sok szempontból néha csak simán durván beszámíthatatlan.. ;]
Mea culpa, ugye a legtöbb rádióban vannak közlekedési hírek, na ha rajtam múlna kifejlesztésre kerülne egy rendszer, ami méri hány napközis "highlander" van adott időben az utakon és konkrét riasztásokat adnék ki adott megyében ha átlépne egy megállapított határértéket.

Ugyan ez érvényes a BMW-sekre és a nyugdíjasokra is.. :P

Na de viccet félretéve.., Te tudod, vagy nem.., szemlátomást.., passz, egy biztos én nem tudhatom de az elhangzottak alapján jegelném a helyedben.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93550) bandi0000


bandi0000
nagyúr

én is itt vagyok, nagyon mérges vagyok magamra

3. éve próbáltam meg az emelt infót, most végre sikerült is az írásbeli, mert kivettem 1 hó fizetetlen szabit, későn mondták meg az eredményt, 3 napja, nekem meg nem ment a szóbeli tanulása addig mig nem tudom, és nem is tudtam normálisan megtanulni, a szép az az egészbe hogy olyan tételt húztam amit tudtam, viszont a tétélbe nem volt kidolgozva a 16-os számrendszer, mert a számrendszereket húztam, átváltások használatuk stb, szóval most várom a csodát

a legszarabb az egészbe, hogy a másik gyerek mit húzott? Perifériák, és alig tudta holott a legegyszerűbb tétel, 26-szor elmondta a csatlakozókat ráadásul azt is néha néha szarul, és mikor megkérdezték a monitorok fajtáiról az volt a csúcspont, " az első monitor TF volt, elektronágyúval lőtte ki rá a képet"

Xbox One: bandymnc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.