Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) mackosajt válasza Shokkolo (#17999) üzenetére


mackosajt
addikt

Harapok egyet a csokiba, a többi a tiéd lehet. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18002) Zsivaagoo válasza MiklosSaS (#17993) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Sajnos már meghalt az egykori bombázó pilóta - Hegedűs Gyula bátyám- , akit Kassán képeztek ki a II. bécsi döntés után Horthy Miklós kormányzó idejében. Isten nyugosztalja.

Na Ő gyártotta a '80-as években a folyékony nitrogént a Veszprémi Vegyipari Egyetemen. [reqiescatimpace]
----------
Folyékony nitrogén kéne neked... a tököd is túl forró, azt is hűteni kéne. :P

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#18003) MiklosSaS válasza mackosajt (#18001) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ember ! Ne legy naiv, egy majdnem egesz csokit odaadsz egy xar SandForce-os :DD, kicsi ssd-ert. Minden joindulattal 1 cukorka a maximum amit er.:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18004) MrM94 válasza MiklosSaS (#18000) üzenetére


MrM94
őstag

Vegezd a munkadat utana meg gyere jatszani,ne mind motyogj annyit!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18005) mackosajt válasza MiklosSaS (#18003) üzenetére


mackosajt
addikt

mondtam már, hogy ilyen tábla csokiról beszéltem?

UI: ERRŐL VÉLEMÉNY?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18006) MiklosSaS válasza mackosajt (#18005) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na fogjuk ra ahogy akkor megerne ha jo melyen beleharaptal....legyen. Topiclako o is...legyunk jo emberek.

@Paripa: gyorsan dobd oda azt a xart amedig van a csokibol !

A HDD-rol: olyan van nekem is. Nagyon jo kis HDD, meg vagyok vele elegedve. 1-tol 10-ig ugy 8-ast kap.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18007) Shokkolo válasza mackosajt (#18005) üzenetére


Shokkolo
addikt

az előbb még milka volt :DDD
viccet félretéve, áll még az alaplapos dolog? tennék egy kisérletet egy jó lappal :B
Így ha zargathatlak, valamikor holnap délután elugranék érte.

Hétfőn interjúzok a mostani főnököm helyére... az tart ~11 ig, utána meg legózok egy uccsó próbát.

A WD Red 2gb annyiért elég best buy szagú... olyat szeretnék majd (de szerintem tolódik nyárig ap rojekt). Ennyiért mostanság ajándék.

@Miklós: ez a sz@r Sandforce végre megkapta a 7,9 -et a rothadék winfostól is. Már cska a proci nem :( 7,8 fölé nem akarna menni még 1 Screenshotra se :(

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#18008) MrM94 válasza MiklosSaS (#18006) üzenetére


MrM94
őstag

Te DonSASssSSSss emlekszel meg mikor egyutt utaztunk a vonaton,en kitettem a seggem az ablakon,es Te ezekutan kitetted a fejedet es azthittek hogy ikertestverek vagyunk? :DDD :B

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18009) MiklosSaS válasza MrM94 (#18004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A munka az vegzodik magatol is. Masik gepen vagyok..aztan mejd lesz jatszas is.

(#18002) Zsivaagoo: doktor Ur ! Ha van belole neked is, akkor johet...mint a regi szep idokben...igaz mar kicsit be vagyok rozsdasodva de a kezdet a nehez.....meg aztan a macska biztos szivesen nitrozna...fiatal csiko meg de jo a szeme es kapizsgalja a tuning (sajnos) minden fortejait...jo tuningos lesz...kar erte , pedig azt gondoltam hogy normalis ember lesz belole.

(#18007) Shokkolo: bejott eleted celja, 7.9 a win7-ben. Na majd a win8-ben nem lesz annyi...aztan neme rtem mostanaig miert nem? Nekem az M4-es is 7.9 volt.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18010) Shokkolo válasza MiklosSaS (#18006) üzenetére


Shokkolo
addikt

Tőled 8as?! :DDD
a golden chip is csak 9-es... :DDD

Sikerült a telefoincserém tegnap, egy HTC One mosolygós tulaja vagyok.
Egy Debreceni HTC fanatikus ph-s kolléga rendberakta nekem kicsit és még jobban felokosította.
Imádom <3

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#18011) MiklosSaS válasza MrM94 (#18008) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megint valami torok cigit szivtal? Mi nem utaztunk soha vonaton...ember...osszekeversz. Pedig a tegnap eskudtel meg hogy soha a budos eletedbe nem raktad ki a segged az ablakon...csak a fejedet...pedig mindenki azt mondja hogy mindig a seggedel az ablakon utazol a vonaton.

Szerintem tegyel sapkat (olyan hulyet mint amit a BF3-ban hordol) hogy ne keverjek ossze a fejed a seggedel !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18012) MrM94 válasza MiklosSaS (#18009) üzenetére


MrM94
őstag

A problema velem,hogy nem igazan akarok nagyon belemerulni mert akkor elkap a gepszij s nincs megallas...
Lasd mikor kitapostam a 780nak a belet 1200ig :DDD Mivel ez a vege :DDD

@Sas2 Ez gyenge replika volt.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18013) mackosajt válasza Shokkolo (#18007) üzenetére


mackosajt
addikt

zavarhatsz, persze

Ez a WD meg mivel kb. 2 het, mire raktarba kerül, lehet nem ennyibe fog kerülni... amúgy ennyiért nagyon kellene.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18014) MiklosSaS válasza MrM94 (#18012) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ovlak is amig tudlak az ilyesmitol...de sajnos igaz ami igaz a veredben van. Fiatal vagy es figyelmetlen, de benned van az ami kell. Es ez most nem seggnyalaskent mondom.

Majd meglatjuk mit hozz a jovo, remelem egyszer megunod. Azt ne felejtsd el, az extreme tuning addig jo szorakozas amig a szponzor penzen csinalod. Amikor a te dolgaidal kiserletezel akkor mar nem annyira OK. Az elso 300 $-os elbaxott CPU utan azt hittem felakasztom magam.

@jo volt az a replika !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18015) Zsivaagoo válasza MrM94 (#18008) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

:Y :R :C

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#18016) MiklosSaS válasza Zsivaagoo (#18015) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugyelj hogy ne fajduljanak meg a kezeid a nagy tapstol annak a tetves macskanak :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18017) MrM94 válasza MiklosSaS (#18014) üzenetére


MrM94
őstag

Mar sokszor meguntam az egesz szamitogepet.Es meg mindig ittvagyok...
Ez egy ilyen dolog,probalok nem annyira belemerulni a dolgokba,hogy utana ne tudjak kimaszni es csak arrol tudjak valakivel kommunikalni,hogy backi lattad hogy az en 780 am alapfeszen 1137 et megy egy kicsit megpockolve a feszt 1200on is gyari biossal es tdp vel?Hanem normalis temakrol is.

@ (#18016) : Mostmar kiszedheted a nyelved a seggembol!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18018) MrM94


MrM94
őstag


Ez mekkora:D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18019) MiklosSaS válasza MrM94 (#18018) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vigyazz a szadra macska mert majd egyszer jol pofan vaglak ! :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18020) MrM94 válasza MiklosSaS (#18019) üzenetére


MrM94
őstag

Tiszta szerencse,hogy postan nem lehet pofanvagast kuldeni :DDD
Na jo jo nem kotekedunk a topic egyetlen Donsssassjaval.

Gyerunk emberek hitessuk el vele,hogy o egy igazi kemenyfiu lasd=> [link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18021) MiklosSaS válasza MrM94 (#18020) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne link-elj tobbet fotot magadrol !

A postan nem lehet pofont kuldeni, de a postas meg jol pofan vaghat :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18022) MrM94 válasza MiklosSaS (#18021) üzenetére


MrM94
őstag

En nem a hodparaszt vagyok,aki titkolja kiletet.
Szereny velemenyem szerint te is pont ilyen kemeny fickonak szeretnel latszani,csak valahogy ez nehezen jon ossze :DDD Na nembaj,mi igyis elfogadunk

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18023) MiklosSaS válasza MrM94 (#18022) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol van na..de ha pozolsz akkor minimum vegyel magadra egy inget.

@Mas: na ugy nez ki hogy valaki elvinne a ramjaimat...el kellene dontenem hogy igen, vagy nem....maskulonben van meg egy quad kitt ami 2600 Mhz-re van hitelesitve de siman megy 3000-et.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18024) MrM94 válasza MiklosSaS (#18023) üzenetére


MrM94
őstag

Add mar oda,mit szarakodsz annyit?Majd tobbet maszekolsz.3 napja ezen gondolkozol tehat nagyon erdekel teged.Mondjuk nemutdom mi haszna van,de vitrinbe kiteheted.Latod ez a Corszar nem megy tuningba,ha nekiallsz Superpi-zni jol fog jonni :K

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18025) MiklosSaS válasza MrM94 (#18024) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat amikor meghivtak a lab501-es szuperpizni...majd osszecsinaltam magam szegyenemben a corxarokkal... :O :O :O , amikor meglattam hogy az enyem alig megyen 2133-at az ovek meg 2800-nal kezdodnek.....kicsit ideges lettem...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18026) MrM94 válasza MiklosSaS (#18025) üzenetére


MrM94
őstag

Latod...latod...

En a helyedben biztos nem vennem meg,de neked lehet jol johet..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18027) MiklosSaS válasza MrM94 (#18012) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 780-asra visszaterve...full-ban biztos vagyok abban amit a csavo mondot az eVGA-rol. Ott a pelda a te kartadrol is, pedig az csak referencia....de milyen kemenyen megy megcibalva.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18028) MrM94 válasza MiklosSaS (#18027) üzenetére


MrM94
őstag

Bizony.Ahoz kepest hogy ref. imadnivalo :DDD
En fullban nem,viszont van benne valami az biztos.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18029) MiklosSaS válasza MrM94 (#18028) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En hiszek neki. Jo par ismerosel eldumalgatunk az overclockers-tol az eVGA-krol es ok is ugy gondoljak.

@apropo overclockers: meg nem olvastam egy tesztedet/hozzaszolasodat sem azon a forumon. Miert ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18030) MrM94 válasza MiklosSaS (#18029) üzenetére


MrM94
őstag

Vajon...Meg mindig nem fogadtak el :F

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18031) MrM94


MrM94
őstag

Bealudt mindenki?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18032) ViZion


ViZion
félisten

Jah, lassan megyek én is... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18033) otto14


otto14
senior tag

J:Obb Reggelt Mindenkinek!! :)
Link

asd

(#18034) ViZion válasza otto14 (#18033) üzenetére


ViZion
félisten

Bammeg, k!bszott szárnyas minidínók.
Dííínóók...
...hozzászólt Tirexi a blogomban, értelmeset, nem ilyen mocskolódóst, mint a videóiban. Durva. Lehet ez csak ilyen feltűnési betegség, hogy úgy dobálja a drága cuccokat, meg habzó szájjal anyázza, lehet a 8-16 korosztályban erre van ma igény? :U
Az ilyen-olyan oldali fanatikussággal meg nem lehet mit kezdeni, ezeken túl kell lépni. Van olyan haverom, akinek ténxleg gyorsabb akár a cerka is, mint az FX, mert neki az a síma, reszponzív, meg mittomén... pszeudo-hatás. Mint a HDMI kábeles tesztben volt, ha azt mondták az a jobb kábel, akkor ott jobb volt a kép...

Remélem Sasss barátunk nem sorolbe a trendi tesztelőkhöz, és majd szépen, mérnöki precízitású teszteket fogalmaz meg! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18035) MiklosSaS válasza otto14 (#18033) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jajjj ba'meg...kezdtem mar kigyagyulgatni a madar az Asz-bol !

(#18034) ViZion: Tirexikevel kapcsolatban igazad van. Tud rendesen is komunikalni, privatoztam vele es egesz normalisan irt. De sohasem lehet tudni milyen az igazi "en"-je..a szidkozodos paraszt, vagy aki megprobal rendesen beszelni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18036) ViZion válasza MiklosSaS (#18035) üzenetére


ViZion
félisten

Lehet, h beteg. Meglátja a rec piros kört, és előjön az állat rex... Asszony vérnyomása is felugrik, ha orvost vagy nővért lát, amúgy meg félig hibernáltan éli az életét... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18037) Peaceliker válasza addamka (#17930) üzenetére


Peaceliker
őstag

És akkor miből fussa majd 922-re? :D

(#17970) miklosss2012

Én is csak ide járok, mert máshova nincs értelme benézni sem...
Itt elvagyok, olvasom, hogy milyen hülyék jófejek vagytok! ;] Meg bejóreggeltezeknéktek (most csak erre fussa időmből :) ).

(#17973) mackosajt

Te az ilyen 100 éves autókra honnan szedsz kipufogót? Asszem kocsimon kezd elfáradni, de utángyárott nincs, gyári meg olyan 400k tippre... tudsz vmi helyet, ahol elviszem a maradványokat, rámutatok, hogy nekem pont ilyen kell és legyártják? Mert imádom a gyárit (csak már fárad), lassan halk, taposva meg marha hangos, pont jó! :)

miklosss2012

Lehet lassan nekem is érik, hogy kéne majd nagyobb (családi) verda...én mkost az avensisbe (II es) szerettem bele nagyon :) ...de nemtom a 2 literes benyás hogy mehet...mert ha clio megy és az lesz helyette, akkor fontos, hogy menjen is (ha olyanom van), ha másodiknak jön (amire kicsi az esély), akkor mondjuk mind1. :)
Vagy vmi bmw vagy audi sportkombi kéne! :D

@mindenki
Jó reggelt néktek! ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#18038) MiklosSaS válasza ViZion (#18036) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem o az olyan kozep ut. O maga eleve egy paraszt, ilyen "kivagyok en? ", van egy kis penze es ezt meg is kell mutatnia. Visszont eszre vette hogy rengetegen utaljak....mert azert o is tudja hogy Magyarorszag hozza neki a nezetseget es nem kulfold (ahol vannak professzionalis videok, review-ek, nem olyan xarok mint amilyet o csinal) es megprobal egy illedelmes kisfiut is jatszani, mivel menteni kell a menthetot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18039) MiklosSaS válasza Peaceliker (#18037) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Je....szusz...jo reggelt, igazan kellemes meglepetes !

Verdakrol csak annyit hogy penztartca fuggo, szerintem most ilyen best-buy-ok a 2007-2008-as Vectrak, 6 sebesseg, 1.9 cDTi diesel, 160 lovas. En azert valtok az enyemrol mert annak regebbi motorja van, 2.0 dTi es alig lepi tul a 100 lovat ( csak akkora ha minden lovacska jol erzi magat). Ha van love akkor ott a Mercedes vagy miert is ne a Volvo, Passat. stb.

Franciat ne ! Nincsenek jo hirnevben...vagyis kinek mi a tapasztalatta..nekem nem volt gond a C5-el (1.8 MPI) de meg egyszer nem kellene az biztos, pedig igazan jol nez ki az uj. Renault Lagunam is volt.....jo is meg nem is. Peugeot keresztapamnak volt (407, 2.0 Hdi) xar verda...sok volt vele a baj...pedig majdnem ujonan vette. Eladta es most Octavia-ja van...azt mondta hogy eg es a fold a kulonbseg.

Sport kombi - jol hangzik....nem valahogy nem passzola csaladi autoval.

Forumra visszaterve: sok a bekepzelt hulye, es a szinvonal szabadeseben van.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18040) Peaceliker válasza MiklosSaS (#18039) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sztem neked meg nekem nem ugyan ott van a best buy! ;)
Én max 1,5M ig gondolkodom, de akkor már clio valszeg megy (pedig imádom).
Én költöttem a clio ra rendesen, de nem is annyiért vettem, mint az állítólag rendben lévők vannak. Nekem az kellett, hogy vmi sport kocsim legyen, nem használom sokat, 7-8 ezret megyek egy évben. Ha megáll, akkor sem halok bele, nem kell a mindennapokhoz.

Figy, ha az ember bír magával és tud normálisan is menni, amikor ott a család, akkor tök mind1 hány lovas a kocsi...ha meg egyedül van, akkor jól jöhet kicsit több (vagy fölöslegesen sok), ha picit szakad a gépszíj! :D

..sajna igen, sok (túl sok) barom van... :(

Na, megyek melózni (festeni kell meg parkettázni), most már rá kell vennem magam, mert magától nem lesz kész :)

"Oh my Goa'uld!"

(#18041) MiklosSaS válasza Peaceliker (#18040) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy en olyan vagyok aki nem nagyon bir magaval....azert mondtam a Vactrat mert nagyon jo kis gep.Rengeteg kilomtert nyomtam bele es semmi baja...kb ugy 30-35K-t megyek evente.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18042) addamka válasza Peaceliker (#18037) üzenetére


addamka
őstag

Majd repül a jákó a v922 helyett :DDD
Még a forrasztóm se jött meg, így a 911 is pihen, újraépítettem, ha már jött egy full váz, csak ugye ahhoz a hátsó motor csatlakozóját le kellett szedni a nyákról. Vissza meg nem megy magától :)

Kocsiból mostanság ilyenre csorgatom a nyálam, de ha 10 év múlva meg tudom venni a most 4-5 éves használtat, akkor nagyon optimista vagyok ;]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#18043) stratova válasza MiklosSaS (#18035) üzenetére


stratova
veterán

Másik helyi (nem hardveres) topikban is tud értelmeset írni.
Hogy kinek milyen a hangja meg... anno amikor vonaton utaztam főiskola első évében egyszer utastársam lett egy nálam 2x nagyobb hentes (mint kiderült). Az első öt percben még azt mondta hogy beszéljek már normális hangon vele [nem stílus], mert pofán vág. Mondom a hangom attól még nem fog megváltozni a hangszínem, reklamáljon a gyártónál. Aztán egész jól eldumáltunk.

[ Szerkesztve ]

(#18044) stratova válasza Peaceliker (#18037) üzenetére


stratova
veterán

Kő' kombi? :))

Amúgy meg olcsóbban fürgét:

Golf GTI motor 220 paci, 610 literes puttony.

(#18045) =HG= válasza ViZion (#18034) üzenetére


=HG=
addikt

Szerintem korral jár.. Kezd beérni a személyisége!...Csak nehéz elszakadni a gyökerektől ! :K (minden értelemben)
Az biztos, hogy az évek során elég sok tapasztalatot szerzett, úgyhogy valami csak megmaradt benne!

(#18046) =HG= válasza =HG= (#18045) üzenetére


=HG=
addikt

Most olvastam bele a GTX 780-as topikba! Az előző hozzászólásom vegyétek storno-nak ! :(

(#18047) MrM94 válasza =HG= (#18046) üzenetére


MrM94
őstag

Szereny velemenyem szerint,Tirexi meg az osszes tobbi magyar YT os olyan mint Herby.
Pont ugyanugy csinaljak a fesztivalt,mivel ha valaki egyetert az pl AMD szidkozodassal akkor osztani fogja a videot esetleg szimpatizansa lessz a sracnak,ha pedig nem ert egyet akkor a hata mogott elmondja mindenfele bunko hulyegyereknek.Tehat foglalkoztatni fogja a tema.Ha normalis videokat csinalna akkor nem lenne olyan nepszeru.

Ugyanezt folytatja a topicokban is,ha egyszeruen siman normalisan hozzaszolna a dolgokhoz akkor nem lenne egyaltalan erdekes.Meg persze erre jon meg a szineszkedes stb.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18048) ViZion válasza MrM94 (#18047) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, sajnos a gyűlölettel könnyebb barátokat szerezni, utálni valamit, vagy minden nélkül osztani az észt nagyon könnyű. Még ha legalább fejlesztői tapasztalat vagy ilyesmi lenne... Ez kb. olyan, mintha én elkezdeném fikázni a versenyautókat...
ugyan már! ~8 éve mocskos ci... citerás muzsikus seggét fényesre nyaltuk volna egy 7750 szintű VGA-ért... És igen, a játék gyártók és a VGA gyártók is benne vannak a folyamatos "fejlesztésbe", hogy 2 évente lenullázzák a VGA-k értékét. Ezért is hiszem, várom, hogy az APU és a streamelt játékok majd némileg odabsznak nekik, mert mocskos dolog amit művelnek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18049) MrM94 válasza ViZion (#18048) üzenetére


MrM94
őstag

Bizony ez igy van.Amugy pl Te nem vetted eszre hogy sokkal jobban felgyorsult a vilag mint pl ezelott 3 4 eve?
Pl sokkal hamarabb "avul el" egy videokartya,egy telefon,vagy barmilyen elektronikai/szamitasi cikk.
Lehet csak nekem tunt ez fel.

Off[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18050) MiklosSaS válasza ViZion (#18048) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, ebben nagyon egyetertek veled, meg ha nem is vagyok @ormanyos.

Minden nap kozelebb allok ahoz hogy belemenjek egy konzolba. Valamelyik este jatszottam a macskaval...es mit add isten, volt egy kis laggolas....olyan merges lettem hogy elment a jatekkedvem.

Lehet hamarosan eljon az a nap amikor megrendelem eletem elso PS4-et...es onanntol kezdve repulnek a VGA-k a gepbol....nagy gep: munka, kis gep: internet, filmek, office. Azt hisszem en leszek boldogabb...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.