Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) feel good válasza Grigorisz (#1450) üzenetére


feel good
aktív tag

szerintem az rca kimenet szar, vagy maga az rca kábel
de ezt már írtam egy hete is asszem :)

(#1452) Grigorisz válasza feel good (#1451) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

visszaolvastam és tényleg, de ezt én gondoltam ki magamtól.... :D

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1453) feel good válasza Grigorisz (#1452) üzenetére


feel good
aktív tag

Ez is azt bizonyítja, hogy itt kell elkezdeni keresgélni :D

Nem tudsz esetleg olyat, aki ajtópaneleket gyárt? Nem őrültem meg, hogy hátra teszem az oválokat, tudom hogy nem jó, de nem lenne szép látvány, ha én elkezdeném szétvagdosni az ajtókat.
Az idei terv: előre egy komponens szett kéne, hátul maradna a pár ovál, ezek mennének a meglévő négycsatornásról, és vennék egy másik, kis kétcsatornás erősítőt ugyanebből a jbl szériából a ládának.

(#1454) Grigorisz válasza feel good (#1453) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Én magamnak megépítem majd a panelem de ha kell megkérdezek pár ismerőst mennyire foglalkoznak még hifiépítéssel és vállalják-e.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1455) feel good válasza Grigorisz (#1454) üzenetére


feel good
aktív tag

Érdekelne, legalább egy irányár!
13-as hangszórót kéne valahogy rágyógyítani az ajtóra.

(#1456) Eagl3


Eagl3
veterán

Meg fogom nézni srácok.

Viszont más: Nem hallatszik be a csomagtartóból a mély úgy ahogy kéne (bmw e34) mivel nem "egyterű". Mit tanácsoltok? Gondoltam eszkábálok két lyukat a kalaptartóba amibe teszek (reflex nyílásnak hívják?)-ot :) De sajnos pont úgy van felfúrva az erősítő, hogy nem lenne túl nagy a két nyílás eddig úgy láttam. A másik ötletem, hogy van hátul lehajtható könyök tartó, de ennek fém a hátulja... van ötletetek?

(#1457) Grigorisz válasza Eagl3 (#1456) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

cseréld le a ládád valami szolidabb dupla 38-asra és mindjárt be fog hallatszódni... :D

de B variációnak a könyöklőre szavaznék

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1458) feel good válasza Eagl3 (#1456) üzenetére


feel good
aktív tag

Tekerd le hátul az ablakot :D

(#1459) Eagl3 válasza feel good (#1458) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezt nem értem... :)

(#1460) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

ma álltam neki egy ismerősön Mercedes Vito-jának a bezenézésébe....de!! csak a vezetőfülke részbe rakhatok kütyüt de jól szóljon... A cuccokat megvettem illetve amilye volt azt meg akarja tartani ezek egy Blau CD-s fej és egy magnat 2 csatis erölködő. amit én nekem kell betenni az egy Fusion Encounter 3 utas komponensszett és a vezetőülés melletti szükségülés alatti helyre egy láda egy 20-as nyomóval...kezdem érezni a nehéz fába vágott fejsze súlyát... :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1461) Mawyx


Mawyx
senior tag

Sony MEX BT2500-on nincs RCA csati? Vagy a "4 x 52 W-os S-MOSFET kimenő teljesítmény " jelenti ezt?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1462) Grigorisz válasza Mawyx (#1461) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Bármerre is kerestem sehol nem találtam utalást az RCA létére.. a 4*52 W a fej saját erősítöjét jelenti.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1463) VW


VW
aktív tag

üdv.
egy 3 ajtós 206-os peugeotba szeretnék a kalaptartóba 6x9" nagyovált tenni.
[JBL GT5-963, 3 utast néztem ki]
70W folyamatos, 210W max. terhelhetõség, 50 - 20.000Hz frekvencia átvitel, 91dB érzékenység, 4Ohm impedancia, 16x23cm-es átmérõjû 3 utas triaxiális hangszóró.
- Titánium bevonatú magassugárzü
- Proprietary Plus One membrán
- 72mm beépítési mélység
- GT5 széria
Termékár:
10 046 Ft + ÁFA (12 055 Ft)
van valakinek tapasztalata a hangszóróval kapcsolatban? egy helyi hifiboltos jól leszólta, mekkora szar a JBL alsó meg középkategóriája...
szóval érdemes ebben gondolkoznom vagy vegyek mást? egyéb javaslatokat is szívesen veszek. (max. 12-13000.- lenne rá)

[ Szerkesztve ]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1464) Grigorisz válasza VW (#1463) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Hallottam már ilyen 3 utast igaz suzukiban de ott egész jól szólt. persze az egetverő basszust ne tőle várd tehát ha ilyen irányú vágyaid vannak akkor inkább gyüjtögess össze egy akármilyen kommersz ládára erősítővel szvsz. még akár a SAL aktív mélyládái is alternatívák lehetnek és azok kb egy 20-22k körül vannak.

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1465) VW válasza Grigorisz (#1464) üzenetére


VW
aktív tag

nem az utcának akarok zenélni,én nálam a szép hangzás számít,nem a hangerő :)
ezek közül van tapasztalatod esetleg?
Ultimate UX 694
RTO TOX-69 -az RTO-ról még nem is hallottam,gagyi lehet?

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1466) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Shark cucokkal? Keresgéltem de nem találtam róla semmit :F

(#1467) Grigorisz válasza VW (#1465) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

háááát ezek vagy a JBL akkor a JBL én részemről esetleg még a DLS-t ajánlanám.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1468) VW válasza Grigorisz (#1467) üzenetére


VW
aktív tag

nna megszületett az eredmény.Hertz DCX 690 lett végül,egy autóvill. szerelő barátom hozta kedvezményes áron.A neten amit találtam róla,csak dícsérték.Holnap beszerelem és kiderűl jól döntöttem e.Meg persze 4-5 nap mire bejáródik.(állítólag) :))

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1469) Grigorisz válasza VW (#1468) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

végülis ezzel sem jártál rosszul..de a bejáratást ne napban, hanem üzemórában inkább mert ha 5 napig nem használod a kocsit akkor a hangszóró sem járatódik be... :D

milyen igaz is... én kicseszek a világgal a hangszórószettem megvan már, van otthon valami autómagnóm is rákötöm és előre bejáratom a cuccot... :D

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1470) feel good válasza Eagl3 (#1459) üzenetére


feel good
aktív tag

jobban bejön a basszus az utastérbe leengedett ablakokkal :)
próbáld ki, nem vicc

(#1471) Eagl3 válasza feel good (#1470) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez nem megoldás... :)

(#1472) feel good válasza Eagl3 (#1471) üzenetére


feel good
aktív tag

De ugye, hogy működik? :D

(#1473) Eagl3 válasza feel good (#1472) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem vettem észre...

(#1474) AMD Power


AMD Power
titán

Autóba CD rádio illetve , kalaptartóba 1 pár hangfal bekötés kb milyen áron mozog?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1475) feel good válasza AMD Power (#1474) üzenetére


feel good
aktív tag

Nem fizetős buli ez :)
Ha megvan a gyári hely, akkor még te is ki tudod húzni a régit, rádugni a madzagot az újra, és betolni.
A kalaptartót kivágni dekopírfűrésszel 20 perc, a kábelt előrehúzni másik 20.

(#1476) Grigorisz válasza AMD Power (#1474) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

ha semmi nincs a kocsidban akkor számolj kb 5-6 k anyagköltséget + 5-6 k munkadíjat ha van akkor az előttem szóló szavait ajánlanám.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1477) forceberg válasza Eagl3 (#1473) üzenetére


forceberg
veterán

Egy ismerősömnek A4-ben két lyuk lett vágva a kalaptartóba, hogy behallatszon a mély...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1478) feel good válasza Grigorisz (#1476) üzenetére


feel good
aktív tag

Ha nincs is semmi, meddig tart egy pár kábelt elvinni hátra a műanyagok alatt?

(#1479) VW válasza VW (#1468) üzenetére


VW
aktív tag

üdv all
jelentem nagyon bevált a Hertz DCX 690 ,gyönyörű magas,kellemes és ütős mély hangja van.Van teljesítménye is ha az ember rongálni akarja a dobhártyáját. :)
eddig mindenkinek tetszett ,aki hallotta.Pl. az egyik barátomnak Alpine ,a másiknak MacAudio van hátúl a kocsijában,de mindketten jobbnak ítélték a Hertz-et.
ajánlott termék :K

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1480) Grigorisz válasza feel good (#1478) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

ha lúzer vagy az elektronikához akkor elég soká...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1481) AMD Power válasza Grigorisz (#1480) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem amugy sincs türelmem semmihez. Majd valaki megcsinálja nekem. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1482) feel good válasza Grigorisz (#1480) üzenetére


feel good
aktív tag

Mit kell ahhoz profinak lenni, fogni egy pár hangszórókábelt, bekötni a fejegységhez, aztán a műanyagok alatt elvinni hátra :F

Az a baj, hogy a nagy híres "hifibeszerelőműhelyek" is ugyanezzel a hozzáállással dolgoznak, így gombolnak le tízezer forintokat a nagy semmi két perces munkára.

(#1483) xcbiker


xcbiker
addikt

A massive audio termékei mennyire jók?
CK6 és CK6x9 -re gondolok.

Ha valakinek kell, vannak eladó Dynamat Xtreme lapjaim.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1484) Grigorisz válasza feel good (#1482) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

engem ne győzködj, hogy könnyű én már tudom megtanultam mit hogy... (azt, hogy profinak kell lenni meg sem említettem). de te értsd meg, hogy vannak olyan műszaki antitalentumok akik nem fognak nekiállni és kábeleket behuzigálni és bekötni egy autóban. aki ehhez csak lusta az gempázzon aki meg nem ért hozzá az úgyis elviszi és berakatja x ezer pénzért. ennyi. az, hogy te ezt lehúzásnak veszed egyéni véleményed, de ha mélyen belegondolsz te sem nagy spílerként kezdted csak megvolt az a bátorságod, hogy szétkapd a kocsit (apádét, sajátot, haverét).

hozzáteszem én nem csak egy pár hangszóró berakásáról beszéltem, hanem kompletten az egészről: magnó mögötti kábelezés( itt értvén azt is, hogy esetleg semmiféle kábel nincs bent és azon a kábelen ami kéne van 8+4 vagy 5 kábel ha nem vágod akkor azt kösd be úgy, hogy a magnó túlélje), hangszóró berakás esetleg bevágás bekábelezés ( tudd, hogy kell levenni az ajtókárpitokat, esetleg a műanyagpatentokat, hogy veszed ki úgy hogy ne kelljen mindjárt abból is tartalékot venned 10 db-ot). tudom miről beszélek mert az első "csak behúzok pár kábelt" hifimmel megizzadtam.

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1485) feel good válasza Grigorisz (#1484) üzenetére


feel good
aktív tag

Az ilyen komplett dolgokba nem mernék belefogni más kocsiján..
Szó sincs róla, hogy spíler lennék, de általában azért nem annyira nagy mutatvány, hogy ne lehessen otthon megoldani.
Lehúzás, de az élet minden területén ez van.
Nyilván meg kell találni azt, aki a legkisebb haszonnal dolgozik, de pl egy féktárcsa cserét én se merek itthon csinálni. Lehet, hogy egyszerű, de ezen nem kockáztatok. Nyilván másnál már két madzag is ebbe a kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#1486) G.Zs. válasza xcbiker (#1483) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Sajnos azokat még nem próbáltam, de nekem 2db PW12 mélynyomóm van egy P500.1 erősítővel, és nagyon brutál. Én is kiváncsi lennék, érdemes-e CK6-ra beruházni.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1487) Pubszon válasza Grigorisz (#1440) üzenetére


Pubszon
veterán

Milyen MTX mélyed van néked? :F
Pontos tipust akarok. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1488) Grigorisz válasza Pubszon (#1487) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Sajnos nem Jack... :D egy Road thunder 38 cm-es RT-15 van benne
[link]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1489) GReddy válasza Roxeus (#1) üzenetére


GReddy
tag

Szia!

Abszolúte objetív(nak maradni próbáló) vélemény:

A Sony egy fura kategória: A Sony részben kétféle koncepciójú fejet gyárt, részben mi a fő szempont. A Sony jó egy kezdőnek, aki túl sokat nem akar, tucatáru, tucatáron, MakkAudió erőlködőhöz, Mosogyi (sic!) hangszórókhoz, azaz Gagyi dö Bóvli kategóriában.. Mint az MNC. És van egy másik Sony, főleg Németbe USA-ba, Svájcba gyártva, 500 Juro fölötti kat, ami abszolút profi cucc.
A kétféle vélemény oka ez. Aki isteníti az vagy az utóbbit hallotta vagy egy lúzer. Aki fikázza az csak az előbbit hallotta, az utóbbit nem. Egyik sem igaz. Magyar vagy, neked itt esélyed nincsen PRO kategóriás cuccot venni, egyszerűen nem hozza ide a multi, mert kicsi a piac. A Clarionnál, Alpine-nál jobb a helyzet, az ára alapján kiválóan osztályozható a fej. A Kenwood ami még szóbajöhet, ha MP3-at akarsz főleg hallgatni, akkor azt vegyél, a codec az összesből a kenwoodban a legjobb! Ha CSAK audio CD-t hallgatsz, és olyan a rendszer, (Normális erőlködő, normális kábelezés, normális hangszóró) akkor SZERINTEM a LEGESLEGESJOBBABB választás egy használt natív audio (NEM Mp3-as) Nakamichi fej. Ennél jobb a piacon nincsen.

Üdv!

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#1490) GReddy válasza Pubszon (#1487) üzenetére


GReddy
tag

:)) JACKHAMMER! KETTŐ! ;] Sorry az előzőért, valami miatt átrendezte ez a hülye explorer a hsz-eket, nem néztem a dátumot. :F

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#1491) Pubszon válasza GReddy (#1490) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor ezekszerint ez az ő autója. ;]

Grigorisz: Aha, nemrossz kis nyomó. :R

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1492) Grigorisz válasza Pubszon (#1491) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Egy wagonr-be ez is bőven sok, egy jack el sem férne... :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1493) plömplöm válasza plömplöm (#1403) üzenetére


plömplöm
őstag

szombaton voltam (más miatt) juroniccsban, 55ezret mondtak rá a friss árlistából. nemtom hogy sok-e vagy nemsok-e :F

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1494) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem:
Szeretnék venni egy erősítőt, de nem tudom milyet érdemes, semmi extra nem kell egyelőre, csak ha már bent vannak a hangszórók, akkor szóljanak is (szó szerint értve, mert hátul 4 db van, és abból a fejegység csak 2-t tud kezelni, plusz az elsőket), tehát hátul van 4 db ovál mac audio dvd (100/170W) meg (xx/120W), elől meg a 2 db mac protector (100/160W).
Ehhez milyen erősítőt lenne érdemes venni, mélyláda nincs, nem is valószínű, hogy lesz.
Nem értek hozzá, hogy ez a sok utas erősítő mihez kell, vagy hogy hogyan működik, ha valaki tudna mutatni egy linket ahol jól leírják ezeket, vagy adna tanácsot, annak örülnék.
Köszi!

One Ring to rule them all

(#1495) Grigorisz válasza LOTR (#1494) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Én ha a te géped kellene hogy építsem akkor asszem egy Macaudio Z4100-ast választanék most 27990 HUF az autóhifipontnál. És mindent erről kergetnék.
Első kimenetére a protectort a hátsóra párhuzamba kötve két két dvd-t 2 ohmon.

Bár csak offban mondván: a dvd-k helyett inkább vettél volna egy szolidabb mac ládát ezzel az erölködővel hídban hajtva biztos, hogy jobb lett volna mély szempontjából de te tudod.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1496) LOTR válasza Grigorisz (#1495) üzenetére


LOTR
addikt

a kicsi oválok lehet, hogy nem audio dvd-k, azok férnek be a gyári hangszórók helyébe, a nagyoknak meg most csináltunk egy kalaptartót, mert eddig 1-1 fadobozban voltak "mobil hangszórók", a mélyláda azért nem lesz, mert az autót elsősorban nem erre használjuk, és kell a hely a csomagtartóban

arról tudnál valamit mondani, hogy az 1, 2 ... 6 utas erősítők mire jók, vagya mire valók?
köszi

One Ring to rule them all

(#1497) Grigorisz válasza LOTR (#1496) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

tehát...: az erősítők nem utasok hanem csatornásak az hogy milyen szám az azt jelenti, hogy hány hangszórót tudsz erősíteni vele (koax, szélessávú, komponensszett egyre megy) az egycsatisak a monoblokkok ezeket általában mélyládákhoz használják (persze ha érzel késztetést és pénzügyileg birod építhetsz full monoblokkos hifit is de ezt hagyjuk. a kétcsatornás az egy sima sztereo erősítő egy pár hangszóróhoz, de ilyeneknél legtöbb esetben lehetőség van "hídba"kötésre ami azt jelenti, hogy a két csatorna egy csatornává válik. nem monoblokk lesz de hasonló egycsatornás erősitővé alakul. vannak a háromcsatornások amik általában egy kétcsatis és egy monoblokk egy dobozba rakása hoz létre rosszabb esetben egy négycsatis erőlködőt gyárilag hidalnak és csak két vezetéknek hoznak ki csatlakozót, a négycsatornás értelemszerűen 4 hangszóró vagy két hidalt csatorna vagy az előbb emlegetett 3 csatornás mód. vannak az öt csatornás modellek itt egy négycsatis + monoblokk összeépítésről beszélünk ilyet inkább csak a nagyobb nevek csinálnak illetve vannak az 5.1-es erőlködők itt is értelemszerűen 5 hangszóró illetve egy kimondott mély kimenet, illetve a center kimenet lehet, hogy erősebb mint a másik négy. de ez az amit te valszeg nem fogsz használna a jelenlegi kocsidban.

és a lényeg: ha a hátsó kis oválok gyengébbek mint a dvd-k akkor felejtsd el őket. amikor a dvd-k még szépen szólnak azok nagy valószínüséggel már torzítani fognak. tehát nagy az esély, hogy többet vesztesz mint amit nyernél velük.

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1498) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Szabad-e itt ilyet kérdezni:
vectra c1-be kellene valahova rejthető módon berakni egy tft monitort (vezető ülésből kellene látni). Talán a legjobb megoldás a gyári, két din magas cd-s cucc kidobálása lenne. Nem tudom, nincs ilyenben tapasztalatom.
A cél az lenne, hogy becsavaroznék a csomagtartóba egy pc-t és látni szeretném a képét. De van bennem félelem, hogy feltörik a szekeret a monitor miatt.

Valaki indítson meg ezen az úton egy-két url-lel pls. thx.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1499) LOTR válasza Grigorisz (#1497) üzenetére


LOTR
addikt

persze, elírtam

amit leírtál az igazából trivi, azért köszi, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy az hogyan megy, amikor több hangszórót kötsz egy erősítő egy kimenetére, tehát ahogy te is mondtad, hogy pl a 4 hangszórót 2 kimenetre (oké, odaírtad, hogy párhuzamosan, de pl akkor is torzítana, ha a 2-2 egyformát kötném 1-1 kimenetre, egyáltalán lehet állítani, hogy az erősítő mekkora teljesítményt adjon le a különböző kimenetein, úgy, mint ahogy a fejegységen is be lehet állítani?), vagy az megoldható e, hogy a 4 hátsó hangszórót kötjük az erősítőre, az elsőket meg a fejegységre?

vagy pl mi alapján gondolod, hogy pont az a teljesítményű erősítő a megfelelő ide amit ajánlottál, tehát ha vannak kb 150W-os hangszórók, akkor hasonló teljesítményű erősítő az ideális?
mi lenne, ha csak valami sokkal gyengébbet vennék, vagy ha sokkal erősebbet, érdemes lenne bármelyik is?

majd még biztosan fogok kérdezni :D
kösz

One Ring to rule them all

(#1500) Grigorisz válasza LOTR (#1499) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

a több hangszóró egy kimenetre úgy értem, hogy ha párhuzamba kötöd a két hangszórót akkor az eredő ellenállásuk 2 ohm lesz. a 2 ohmot nem minden erősítő szereti. állítani lehet a dolgokat rajuk általában alsó ill felső vágást bementi jelszintet, erősítési szintet(~hangerőszabályzó). a teáltalad írt két ilyet ide kétolyat oda nem kötnék mert nem azonos a két hangszóró illetve ezzel a sztereo képet szétkapnád mint foxi a lábtörlőt. mindemellé a két két csatornát lehet egymástól függetlenül szabályozni de a balanszot nem lehet állítani. megint ott vagyok, hogy amit a dvd-k kibírnának azt a két kissebb nem hiszem. a protectort fejről hajtani vétek lenne szvsz.

az ajánlatom arra alapozott, hogy mac hangszóróid vannak. jobb lesz az összhang a gyárban azért kicsit összehangolják a dolgokat, a másik a jelenlegi ára. teljesítményre még bőven sok is lesz nem baj az ha több van benne mint ami a rendszernek kell, teljes hangerőnél az erősítő torzítása kissebb lesz mint ha ki lenne hegyezve az erősítő a hangszóróhoz. a fent említett 2 ohmot is tudja. mindemellé teszem, hogy nem rossz erősítő :)

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.