Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Octi válasza Pubszon (#1250) üzenetére


Octi
aktív tag

És ez talán baj? :D

Szerintem a DLD és a Solid is rakott már le valamit az asztalra.

Ja, és mellette megfizethető.

Ugye most nem jössz azzal, hogy a makdió sokkal jobb, és kevesebbe kerül :(

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1252) Kleroo


Kleroo
veterán

vegyetek creative x-fi t akocsiba:D:D:D:D:D:D az jó cucc

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1253) Kleroo válasza Octi (#1249) üzenetére


Kleroo
veterán

Octi, szted mér nem jó a macaudio? amiket írtál még egyikről sem hallottam. küldenél linkeket? vagy elhelyeznéd a márkákat a "márkarangsorban"?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1254) Kleroo


Kleroo
veterán

http://www.autohificentrum.hu/page.php?5
hogy az anyámba ilyen olcsók? ezek szar márkák?
ezekből ha kettőt tökéletesen(egy 5ajtós kocsi) kalaptartójába szerelve
szörnyű vagy kegyetlen végeredményt kapok?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1255) Octi válasza Kleroo (#1253) üzenetére


Octi
aktív tag

Nyilvános fórumon nem szoktam nyiltan szidni semmilyen márkát. Nézz körül egy pár autohifis fórumon.

Az általam javasolt termékeket, megtalálod itt:

[link]

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1256) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nekem egy Kenwood kdc4524-em van, vamint SAL XB-8 csö, SAL WRC16S komponens szett, SAL SAF 2070 erősítő. Kb 1 éve használom őket és nagyon meg vagyok elégedve! A hangszórók kivételével használtan vettem, az erősítő + cső + kábelszett volt együtt 10ezer Ft :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1257) Apooca válasza Octi (#1207) üzenetére


Apooca
tag

Hi

A szürke importnak már nemigazán annyira meghatározható fogalom mint régen. Pl. ha uniós országból származik, akkor igazából egyáltalán nem nevezhető szürkének, sőt az eredeti számla, és lepecsételt garjegy tulajdonában ugyanúgy garanciában kellene megjavítani Mo.-on is. Az egy másik kérdés, hogy a legtöbb hivatalos hazai importőr nem lelkesedik ezért a megoldásért, meg a másik, hogy az ilyen apróneten árult berendezések közül keveset adnak kinti számlával. Ja, és 50-ért sem láttam DEH-P65BT-t még
Én is inkább a hivatalos utat tartom a jobb megoldásnak.
Mondjuk én konnyen beszélek, mert megtudom szerezni viszonteladói áronm akkor meg igen akörül van, mint az egyéb forrásból behozott.
Viszont kérdeznék is, ha lehetni..
1 Mi a pontos a difi a P55BT és a 65 BT között?
2. A P55BT-nél sok helyen úgy említik, hogy jár hozzá a kormánytávirányító, sok helyen, hogy opció... Akkor most?
3. milyen interface kell egy 2003 utáni Scenic gyári kijelzője, és a fent említett típusok közé, és mi az ára.
köszi, ha tudsz válaszolni
Üdv
Apooca

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1258) mkbla


mkbla
senior tag

Hi

Kellene nekem kis segítség, akksit kellene vennem a kocsiba, de nemtudom miet érdemes? spectron cucc van benne 400W erősítővel, mi a lényeg az akksi választásnál? 1,3-as suzuki swiftem van, 93 évjárat,
ajánlottak ilyet h nagy indítóáram kell, mint pl varta silver, ez télleg jo vagy egyáltalán mit nézzek??

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#1259) Octi válasza Apooca (#1257) üzenetére


Octi
aktív tag

1., Direkt megnéztem a Basys oldalán, de komolyabb külömbséget nem találtam

2., Na ez jó kérdés :D Szintén Basys oldala: tartozék kormány-távvezérlő telefon funkcióval+opcionális kormány-távvezérlő
Szerintem hívd fel őket, és kérdezd meg ;)

3., Nem rég raktunk egy Megane II-be. Nem tudom honnan volt, mert a tulaj hozta, de az ára, elmondása szerint 36e forint volt.
Nem vagyok benne biztos, hogy ez a funkció meg ér ennyit.....

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1260) Octi válasza mkbla (#1258) üzenetére


Octi
aktív tag

Az indító áram a lényeg. Szerintem rakj bele egy Exide-ot.
Ha gondolod, tudok rá mondani egy baráti árat ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1261) Octi válasza Mawyx (#1256) üzenetére


Octi
aktív tag

Tényleg minden bántás nélkül: Egészségedre

A mostani autók gyári rendszere is jobb ennél. Viszont jó olcsó volt. Ha ez volt a szempont a vásárlásnál, akkor jól döntöttél. Egyébként kidobott pénz volt.
A bass cső meg elve egy nonszensz.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1262) Apooca válasza Octi (#1259) üzenetére


Apooca
tag

Köszi a Válaszokat!
Azért kicsit elgondolkoztam...
Nevezetesen azon, hogy tulképpen ki is gerjeszti a szürkeimportot. Mert szerintem pl. a Pio.
Hogy lehet az, hogy nálunk egy DEH-P75BT 104.990,- míg ugyanez a szerkezet az Oroszoknál akig több mint a felébe kerül???
Akkor ezek szerint annyiért is megéri eladni?
Persze, hogy az élelmese behozza feketén, és 70-ért árulva mindenki jóljár. Nem lenne áreltérés, nem lenne szürkeimport. PONT.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1263) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Üdv emberek!

Olyan fejegység kellene nekem ami tud dvd-t lejátszani(mer arra írom ki az mp3 zenéket).Jvc-t nézegettem,de annak olyan hitvány kis kijelzője volt(KD-DV 5301) :O .Talán egy ilyen jó lenne:Audiovox VME 9112.Szerintetek? :F

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#1264) Octi válasza Apooca (#1262) üzenetére


Octi
aktív tag

Náluk kicsit más a vám és adó rendszer. Egyébként ne hogy azt hidd, hogy ami kint fele annyi, az hivatalosan van náluk.........

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1265) Octi válasza Kom-ancs (#1263) üzenetére


Octi
aktív tag

Vegyél AVX1-et (vagy AVX11-et, vagy AVX2-őt). Nekem AVX1 volt, és nagyon patent a kijelzője. Normális helyen egész emberi áron megvehető. Az amcsi Ebay-ről meg szinte bagóért itthon van.

Az én AVX800-am is onnan van, és teljesen tökéletesen működik. Postával, vámmal, pont a feléből megvolt, mint az itthoni ára :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1266) Pubszon válasza Octi (#1251) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem, a Mac sztem az egyik legszarabb. A solid audionak is csak 1-2 erősítője jó(S2000 stb), a dld-nek meg 1-2 málynyomója ami elmegy.
A havernak van egy S2000-es block és 2 db 38-as dld és nem nyom szart se. A DLD is csak nagy átdolgozás után tud vmit, mint a pitonék pandájába. Amugy nagyon jót nyomott csak nem eredeti állapotba :D .

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1267) Octi válasza Pubszon (#1266) üzenetére


Octi
aktív tag

A solid audionak is csak 1-2 erősítője jó(S2000 stb)
Én azért tudnék még mondani egy párat. Pl a maga kategóriájában az 1600D kurva jó.

a dld-nek meg 1-2 málynyomója ami elmegy
Na ja. Azért nyomott a Czenke Tibi DLD 5000-es erölködővel, és 4 db DLD 15-tel világcsúcsot 1 hónapja :D
És nem voltak mókolva.

A havernak van egy S2000-es block és 2 db 38-as dld és nem nyom szart se
Milyen kábelezés? Milyen akksi? Milyen láda?
Nem csak az erölködő és a mély számit. Zoli barátom egy ilyen erölködővel 3 évig szarrá verte az országot ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1268) Mawyx válasza Octi (#1261) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem értem mit beszélsz, sztem nagyon jó. Végre autópályán is hallom a rádiót, nem nyomja el a menetzaj :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1269) Apooca válasza Octi (#1265) üzenetére


Apooca
tag

http://www.skupay.ru/magnitola-c3617/pioneer-deh-p75bt-p3295164.html
Ez elég hivatalosnak tűnik, bár lehet, hogy az orosz maffia üzletei....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1270) Octi válasza Mawyx (#1268) üzenetére


Octi
aktív tag

Ne érts félre, nem fikázni akartam a rendszeredet. De ha majd egyszer sikerül meghallgatnod egy fokkal komolyabb rendszert, ami ráadásul nem is feltétlenül százezrekből készült, megértesz.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1271) Octi válasza Apooca (#1269) üzenetére


Octi
aktív tag

Persze, hivatalos online áruház. A hazai szürke import is ilyenekből származik.
Valami nem azért szürke import, mert lopott, hanem azért mert a hazai hivatalos importőr megkerülésével kerül az országba, és történik az értékesítése.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1272) Apooca válasza Octi (#1271) üzenetére


Apooca
tag

Nem a behozatalra linkeltem, hanem arra, hogy kint tényleg ennyi hivatalosan, és nem valami kamionról leesett áru.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1273) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!

Egy barátom most szeretne a kocsijába egy kisebb hangcuccot én pedig összeraktam egyet. Mostanában már nem vagyok annyira benne a dologban ezért szeretném ha mondanátok valami az összeállításról.
Fejegység
Elsőszett
Erősítő
Mélyláda

Kábelekre úgy 25-30K szántam.
Várom a véleményeket, észrevételeket. Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#1274) Octi válasza Apooca (#1272) üzenetére


Octi
aktív tag

Erre írtam, hogy nálunk egy kicsit mások az adó és vám tételek sajna. ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1275) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Sziasztok!

Én lennék trassher haverja.

A config picit változott de még most sem konkrét tehát van 1 olyan kérdés is hogy ti mit raknátok 1 VW Golf V perfect-be úgy kb. 150k ból.

Jelenleg ez a config tetszik:

Fejegység
Erősítő
Elsőszett
Mélyládába hangszóró

Ehhez a mélyhangszóróhoz kellene 1 reflexláda.Nem tudom h hány literes-t ajánlotok és hogy házilag csináljak 1et vagy gyárit vegyek.

Várom a hsz-aitokat,válaszaitokat. Előre is THX a helpet!

[ Szerkesztve ]

(#1276) Octi válasza fejescsv (#1275) üzenetére


Octi
aktív tag

Válasz privi ment ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1277) Kom-ancs válasza Octi (#1265) üzenetére


Kom-ancs
tag

Helló!

Ez az amcsis Ebay-es megoldás engem is érdekelne,tudzs benne segíteni?Ja,Punto II-be kellene,úgyhogy azAVX800 kilőve.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#1278) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Másik fejegységet keresek
2 pár rca-sat ajánlottak sajnos ezen a pion csak 1 pár rca van
és ha már itt tartunk nem értek hozzá vki eltudná mondani hogy az rca nak a v ja mennyi legyen.melyik a jó érték vagy az mit határoz meg?

(#1279) fejescsv


fejescsv
csendes tag

már nem tudtam szerkeszteni

pl a (3 pár rca) 4v az jó?

(#1280) Pubszon válasza fejescsv (#1279) üzenetére


Pubszon
veterán

Minél nagyobb a Volt, annál jobb. De azért 2 alá ne adj.

A szettről meg annyit, hogy ha Hip-Hop/Rap zenét halgatsz akkor nagyon jó a pio, de ha nem akkor ezt ajánlom.

Mélynyomóban én olyat ajánlanék ami gumiperemes, mondjuk a piók elég szépen szólnak szivaccsal is, de nem elég hangosan.

Mindent amit leírtam, azt saját tapasztalataim alapján tettem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1281) Pubszon válasza Octi (#1267) üzenetére


Pubszon
veterán

OK, akkor van vagy 3 Solid Audio erősítő ami jó, de a világ legszarabb szettje is az övé(éles jön a középből is).

Annak a DLD hangszórónak semmi köze sem volt a gyártósorhoz. :K
Ja és sztem nem is élték túl a nyomást. :(

Csabi barátomnak van az S2000-se és volt már Cordobába és Nivába is vagy 3-3 féle ládával és sosem érte el a 145 dB-t, de a lengővezeték már szénné égett vagy 5-ször. A kábelei +- is 50-es, az aksija pedig vmi 1xx A/H-ás.
Volt egy 1200-as ladában is ilyen 2 DLD és ott pedig Massive P 3000.1 es erősítővel hajtotta, és ott is ugyan ez volt a helyzet, pedig volt benne egy 200-as aksi, egy 2V-os cella, 50-es tápkábel és full szigetelés meg stb...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1282) fejescsv válasza Pubszon (#1280) üzenetére


fejescsv
csendes tag

THX

(#1283) Octi válasza Pubszon (#1281) üzenetére


Octi
aktív tag

Ok, ismételten legyen igazad ;)

Ui: éles jön a középből is

Ezt a szakmai meghatározást nem értem :U

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1284) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Egyébként eléggé halott ez a topic.....

Azt hittem hogy kapok 1 rakás pm-et vagy ebben a topicban hsz-t arról h ki mit rakna (természetesen zenét de konkrétan miket) 140-150k ért 1 golf V 1.6 perfectbe :F Nem értek hozzá és nem tudom h hogy tudnám kihozni a legjobbat enyi pénzből. Célom: minőség és erő 1aránt. Szépen szóljon benn de ha kedvem van az "utcára zenélni" akkor olyankor se hagyjon cserben :D

(#1285) bnorbi82 válasza fejescsv (#1284) üzenetére


bnorbi82
csendes tag

Hi!

Fejből, ebbe a kategőriába talán belefér a Sony CDX-GT700 [link]
Mélyből bass reflex-et ajánlanék, ha az utcának is zenélsz: JBL GTO 1260BR.
Hangszóró szett: JBL GTO607C.
Erősítő: JBL GTO 75.4.
Kábelek: Audison Connection First szett + egy Best szériás RCA.

(#1286) fejescsv válasza bnorbi82 (#1285) üzenetére


fejescsv
csendes tag

THX

(#1287) Vekiboy válasza Side_ (#200) üzenetére


Vekiboy
tag

A jbl-t én is csak ajánlani tudom nekem MacAudio rendszerem van de tavasszal cserélek Jbl-re. Nagyon szép neutrális hangja van de lehet vele nagyot "durrogtatni" is ha éppen az kell. Ha olcsón nagy mély hangokat szeretnél hallani akkor pedig tényleg Dld.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#1288) Vekiboy válasza fejescsv (#1284) üzenetére


Vekiboy
tag

Ha minőség és erő vegyél inkább egy izmos zárt ládát. Rflexnek soha nem lesz olyan szép hangja hiába jobb fajta akkor is valamelyest a reflexcsőben surrogó levegő hangját hallod, zárt ládánál meg az ütős mélyeket. Ha meg utcazenész vagy akkor ott ne mond hogy a minőség a lényeg... Vegyél dupla zárt ládát.... :)

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#1289) bnorbi82 válasza Vekiboy (#1288) üzenetére


bnorbi82
csendes tag

Nekem zárt GTi-m van, nekem is a zárt jön be..., de ebben a kategóriában az erősítők nem fogják úgy meghajtani a zártakat, mit a reflexet és az utcának sem fog bejönni. Amúgy a dupla zárt-at mivel hajtanád? :R

(#1290) bnorbi82 válasza fejescsv (#1286) üzenetére


bnorbi82
csendes tag

Amúgy szerintem a mélyet hagyd a végére és hallgasd meg a zártat és a reflexet is a kocsidban, ha már minden bent van.

(#1291) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Nincs valakinek eladó hibátlan CD-s autórádió max 10-ért?

(#1292) bnorbi82 válasza sulep (#1291) üzenetére


bnorbi82
csendes tag

Nekem van egy 6e Ftért, de nem teljesen hibátlan, Mp3-mas. Ha érdekel priviben megbeszéljük.

(#1293) HSD


HSD
csendes tag

Sziasztok!

Én szeretnék egy mp3 lejátszós (esetleg dvd-s) autóhifit, minnél olcsóbban, de olyat, ami megbízható, mindíg lejátszik...
Egy régi suzuki swiftem van és abba kéne. Állítólag abba csak kis hangfalak férnek bele és azok nem fognak vmi nagyot szólni.
Milyen hangfalakat érdemes venni? Nem kell, hogy nagyon nagyot szóljon, lehessen hallani a kocsiban rendesen, autópályán a mentzajnál hangosabb legyen, de nem kell egy csomatartónyi mélynyomó.
Nem nagyon érdekel a design a legolcsóbban a legmegbíhatóbbat szeretném.
Tudna vki ajánlani vmit?

(#1294) sulep válasza HSD (#1293) üzenetére


sulep
senior tag

Szia!

Attól függ mennyit akarsz rá szánni. Ha valami olcsót akarsz akkor szerintem JVC. Szüleim Astrájávan is tesóm Astrájában is az van és Én pl nagyon kedvelem őket. Sose volt semmi baja egyiknek sem. pl. JVC KD-G331-332-333 Ezt megkapod olyan 17 körül és szerintem elég jók.

Itt nézz körül: http://www.argep.hu/main.asp?kid=3%2D659&sort=preis

Ennyi körül van Kenwood is igaz nekem a kijelzője nem jön be a szegmensek miatt, nekem túl kockás.

(#1295) bozont


bozont
veterán

Sziasztok

Remélem tudtok segíteni. Lenne itt egy '92-es évjáratú Opel Astra Caravan és a hangszórók (is :) ) eléggé elhasználódtak, nem szólnak valami jól, ráadásul hallani mikor a lejátszóban betekeri a cd-t, meg sistereg,szóval megérett a cserére. Milyen hangszórókat érdemes belerakni?
Hogy pontosan milyenek vannak benne nemtudom, még nem szedtem ki őket, reméltem van aki esetleg tudtja. Max 20-25k lenne a keret, ha mondjuk a MM-ban van valami szett az is jó lenne (asszem 6 hangszórós, gyári, az első ajtóknál 1 csipogó meg 1 közép, hátul a csomagtartónál meg még kettő talán mély).

[ Szerkesztve ]

(#1296) Pubszon válasza Octi (#1283) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezt a szakmai meghatározást nem értem :U
Ez azt jelenti hétköznapi nyelven hogy:

Az emberi füllel hallható hangtartomány felső részét adja ki az a hangszóró, amelynek hivatalosan a középtartományt kellene megszólaltatnia.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1297) copperhead


copperhead
aktív tag

A memóriakártyás .mp3-as autórádiókról mi a véleményetek?Nekem olyan kellene, amiből nem látszik ki a memóriakártya, az előlap levétele után (ha egyálaltalán van ilyen).Köszi!

(#1298) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Valami olcsó MP3-as autórádiót akarok venni max 20 környékéig. Ahogy nézegettem kb ezek jöhetnek szóba:

SONY CDX-GT20
JVC KD-G342
JVC KD-G332
PIONEER DEH-2000MP
PIONEER DEH-2900MP
BLAUPUNKT BRIGHTON MP27
KENWOOD KDC-W3037A
PANASONIC CQ-C1415
VDO Dayton CD4526X

Ti ezek közül melyiket ajánlanátok? Ezek között van olyan amelyik tudná kezelni az Opelek (Astra Classic II )LCD kijelzőjét?

(#1299) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Sziasztok. Van valakinek regebbi seat leonja. Ki tudna mondani nekem olyan melyladat, ami tenyleg nagyot szol ebben a kocsiban, es 30-40k-bol ki jon?

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1300) Pubszon válasza sulep (#1298) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezek közül válassz, amelyik neked tetszik. :K

SONY CDX-GT20
PIONEER DEH-2000MP
PIONEER DEH-2900MP
KENWOOD KDC-W3037A

A kijeltőt esetleg a BLAUPUNKT BRIGHTON MP27 tudja kezelni, de ez is csak megfelelő tartozékkel.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.