Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Octi válasza horusz- (#1199) üzenetére


Octi
aktív tag

''mert ha megveszem nem kapok hozzá csak angolt''

Baromi egyszerű: Ott ne vedd meg.

Ha hivatalos Mo-i inportból szátmazik (Basys-en keresztül), akkor lennie kell hozzá magyar leirásnak. Ha nincs, szürkeimport, ergo garancia érvényesités cinkes.

Ha bemész hozzájuk, számla és garjegy felmutatásával kapsz ingyen. Ha ezek nincsenek meg, 4900,- ért vehetsz náluk.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1202) Pubszon válasza Dirtyz (#1197) üzenetére


Pubszon
veterán

A legegyszerübb ha lessz erősítőd akkor a fejről hajtod a szettet, az erősítőről pedig a melyet.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1203) horusz-


horusz-
tag

Tud valaki Magyar leírást a Pioneer DEH-P65BT vagy 75bt -ről

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#1204) Octi válasza horusz- (#1203) üzenetére


Octi
aktív tag

#1201-ben válaszoltam ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1205) horusz- válasza Octi (#1204) üzenetére


horusz-
tag

Ilyenkor kurva okosnak tartod magad? Mert nem vagy az!!!!
Ha én olyan helyen vettem volna meg ahol van hun. leírás akkor majdnem 80eft lenne az ára !! Így hogy nincs hozzá Magyar leírás 50 eft ba került!! És most okoskodhatsz!!!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#1206) oettinger01 válasza horusz- (#1205) üzenetére


oettinger01
őstag

de nincs hozzá garanciád... mindenki döntse el mi fontos neki. neked is igazad van, mert jóval olcsóbban megvetted gar nélkül, de neki is igaza lehet, mert ha ő úgy látja, hogy az ő szemszögéből megér a garancia ennyi plusszt akkor az ő véleményét is el lehet fogadni.. nem kell azért ilyen hangnemben szétszedni egymást ember... pláne azok után, hogy segített neked abban is mennyiért és hol lehet beszerezned hozzá kézikönyvet.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1207) Octi válasza horusz- (#1205) üzenetére


Octi
aktív tag

Kedves barátom!

1., Felőlem ott veszed meg ahol akarod. Hidd el, nem okoz számomra komoly lelki traumát, ha 3 hónapos korában, 50e-ért akarják majd javítani. Csinálsz amit akarsz.

2., Sehol nem fogsz találni a neten, ne is keresd. Max egy buta user, aki hivatalos magyar garral megvette sokkal több pénzért mint te, lemásolja neked.

3., Szerintem semmi bántó nem volt a kommentemben, és válaszoltam is a kérdésedre. Egyébként nem tartom magam kurva okosnak, csak hivatalos viszonteladója vagyok a Basys-nek, és tudom hogyan mennek a dolgok.

És mert ilyen kurva okos vagyok, adok neked egy jótanácsot:
Ha végül úgy döntesz hogy megveszed náluk, legyél óvatos, mert ha rossz kedvükben találod őket, piszkálni fognak. Ugyanis szürke importból származó termék megvásárlása ugyan úgy bűncselekmény, mint az értékesítése.

Ui: Én kérek elnézést, mert segíteni próbáltam :W

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1208) pilu8888


pilu8888
csendes tag

Sziasztok! :O :O :O :O :O
vettem a Norauto-nál egy pioneer deh-2900MP fejegységet.A következő a problémám:használati utasítást csak fénymásoltat adtak, ami szinte olvashatatlan.És az a baj hogy a bekötési rajz is azon van.
Hogyha tudna nekem segíteni vki hogy hol lehet ilyet találni vagy tudna esetleg pdf-ben vagy egy képet tudna küldeni a bekötési rajzról azt nagyon megköszönném.

(#1209) _seth_


_seth_
veterán

Én erre jutottam egy 85-ös kadett e-ben:
Fejegység: Sony Xplōd CDX 3350, 4x50W, FM/CD/MP3, távirányító
Hangszórók
Műszerfalban: MAC Audio Mobil 100 10 centis 2 utas pár
Kalaptartóban: Sony Xplōd XS-F693G 23 centis 3 utas ovál pár
Sony Xplōd XS-F1325 13 centis 2 utas pár

Szerintem jól szól :) Már hetek óta szórakozok azzal is, hogy a nagy hangerőnél rezonáló cuccokkat elhallgattassam és egészen jól haladok.

:)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1210) spieler válasza pilu8888 (#1208) üzenetére


spieler
csendes tag

Szia! Tessék a bekötésed Pilu:[link] Te egyébként nem B.kalászi vagy véletlenül? Üdv.!

(#1211) zfarkas


zfarkas
senior tag

Nemrég észrevettem, hogy a kalaptartóban levő hangszórók közül az egyik nem szól. Érdekes módon akkor szól, ha egy kicsit hozzáérek a membránhoz. Na mindegy, nem szórakozom vele, inkább cserélem.
Eredetileg egy megnemtudomhatározni márkájú és típusú, 2 utas hangszóró volt benne, ismertetőjele 40W és 4 Ohm.
Kérdésem, milyen 10 cm-es, hangszórót ajánlatok? Érdemes 3 utasat venni bele? A max. magasság, ami elfér 4-4,5 cm.

Raw Dark Pure

(#1212) Roxeus


Roxeus
tag

Huh... teljesen elfelejtettem, hogy nyitottam egy ilyen topikot... Grat hozzá! Szépen szaporodnak a hsz-ek!!! :D

Egyébként még mindig megvan az általatok javasolt Clarion, és minden rendben vele! pedig nyúzom azt rendesen... :))

(#1213) Chelseafan


Chelseafan
csendes tag

A Clarionokat tényleg csak úgy lehet bekötni, hogy csak akkor működik, ha a gyújtást ráadom? Mert gondolkodok egy mp3-as fejegység vételében, de nem tudok dönteni a kettő közül:

Kenwood:
[link]
Clarion:
[link]

(#1214) Octi válasza Chelseafan (#1213) üzenetére


Octi
aktív tag

A Clarionokat tényleg csak úgy lehet bekötni, hogy csak akkor működik, ha a gyújtást ráadom?

Ez nem fejegység, hanem autó függő ;)

A piros kábel az ''üzemeléshez'' szükséges 12V (ezt szokták csak gyújtásra kötni), a sárga kábel pedig a memóriának szánt 12V (ez állandó, hisz ez a lényege). Ha azt akarod, hogy mindig lehessen hallgatni, kösd rá a rádió piros kábelét a sárgára, és kulcs nélkül is működni fog ;)

Szerk: VW group-pos autóknál gyárilag forditva van a fent emlitett 2 kábel :W

[Szerkesztve]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1215) Illidan


Illidan
tag

Végignéztem az utolsó pár száz hozzászólást, de egyértelmű ajánlást sajnos nem nagyon találtam, hogy melyik gyártó termékét érdemes venni, illetve miket kell kerülni.

'Internet-szerte' se lelni sokkal több információt, szemben például a pc alkatrészekkel. Azok közül egy kis utánajárással meg lehet tudni, hogy az egyes árkategóriákból mi az, ami jobban megéri. Vajon ez azért van, mert
a) kevesebb ember foglalkozik az autóhifikkel és még kevesebb ír róluk véleményt
b) elhanyagolhatóak a különbségek a közel azonos árú modellek között?

A kommersz kategóriáról találni talán a legkevesebb használható infót.

Itt van öt gyártó egy-egy terméke:
Blaupunkt Valencia MP36 [link]
Pioneer DEH-2900MP[link]
Clarion DB179RMP[link]
Sony CDX-GT210 [link]
Kenwood KDC-W311 A/G[link]

Az adatlapok alapján lényeges különbségek nem nagyon vannak köztük.
A hangzásuk, megbízhatóságuk is ennyire közel lehet egymáshoz? Vagy nagyobb valószínűsége van-e annak, hogy például a Sony egy bukkanó után könnyebben elveszti a fonalat, mint a Pioneer?
Utolsó kérdésként, melyiket érdemes választani a fenti ötből, vagy ha nem azok közül, akkor hasonló árban van-e ''best buy'' fejegység?

[Szerkesztve]

(#1216) Octi válasza Illidan (#1215) üzenetére


Octi
aktív tag

Valszeg azért találsz kevesebb infót, mert sokkal kevesebben foglalkoznak az autó hifivel.
A másik ok, hogy azért ez elég szubjektív dolog. Kinek melyik termék hangja tetszik jobban. Ezt nem tudod úgy lemérni, mint pl. egy VGA karesz sebességét.

A felsorolt 5 készülék közül én a pio-t választanám. De ez egyéni vélemény. Tudásban igen hasonlóak.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1217) Nightmare


Nightmare
senior tag

Sziasztok.

Egy fejegységet szeretnék venni, de nem tudom mi lenne a jó választás.
A szempontok.

-40000 HUF-ba beleférjen
-levehető előlapos
-sub kimenet, ami nem változik a hangerővel, de lehet szabályozni külön a bass-t rajta
-gyakran használom a kocsit rázósabb úton, úgyhogy a rázkódás védelme jó legyen
-persze mp3 :)


Nagyjából ennyi. Van 2 jelöltem Sony [link], sokat tud, de bűn ronda... :(
És egy panasonic [link]...ez nem tud annyit, viszont tetszik. Asony mellett szól a távirányító is...egyszóval, valami ilyesmi kéne.

Nem zárkózóm el az alpine, vagy pioneer elől sem.

Tud vki okosat mondani? :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1218) Ijk


Ijk
nagyúr

A Jbl cs60.4-el mekkora előrelépés érhető el a fejegységhez képest? Mert megmondom őszintén 60k-t nem szánnék rá egy gto-ra, annyit nem ér nekem, másrészt a cs befér az ülés alá. Egyébként egy JBL 6570C szettet, és majd egy ládát hajtanék vele. Egyelőre a szettet tenném rá hídban.
Vélemény?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1219) Ijk válasza Nightmare (#1217) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát Panasonicot nem vennék, sony sem nagyon jó sztem ebben az árkategóriában. Esetleg Pioneer-t, vagy Alpine-t nem fontolgatod?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1220) Octi válasza Ijk (#1218) üzenetére


Octi
aktív tag

Fejegységhez képest bármilyen szerényebb erősítő komoly előrelépést jelent ;)

Miért is akarod hidalni a szettet?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1221) Octi válasza Nightmare (#1217) üzenetére


Octi
aktív tag

Pubszon nyilván a Sonyt ajánlaná, neki az a bejövős.

Én bátran merem ajánlani a panát. Két évig nyúztam egy 7301-est. Teljesen meg voltam vele elégedve. Abszolút semleges hangja volt.

Piok is jók. Inkább a modern tucc-tucc zenére valók. Azok nagyon jól szólnak rajtuk.

Az Alpine-nal csak az a probléma, hogy ebben az ársávban elég alap készülékeik vannak. De az biztos, hogy nem fogsz mellé lőni velük.

Mivel SUB kimenetest keresel, nyilván erősítő is van a rendszerben. Én azért 2V-os RCA kimenettel már nem vennék fejet. Persze ez sk vélemény ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1222) Ijk válasza Octi (#1220) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondoltam veszek egy 4 csatis erősítőt, és amíg nincs meg a sub, az első szettet hídban hajtom

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1223) Bazsee71 válasza Octi (#1221) üzenetére


Bazsee71
őstag

Üdv!

Én is hallottam panát a 7000-es szériából, masszív cuccnak tűnik, meg sok az opció, nekem a hangjával volt annyi gondom, h nagyon ''elektronikus'' volt, nem az a szép tertmészetes. :)

(#1224) Octi válasza Ijk (#1222) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem értem az eszmefuttatásodat :F

Ha veszel egy 4 csatis erölködőt, akkor az első 2 csatira kötöd a szettet, a hátsó 2-re hidalva a subot.

Nem értem ezt a szett hidalást :O

Ui: Azért a szettnek hídban történő hajtásával vigyázz, mert egy pillanat alatt szét tudod ütni a hangszórókat ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1225) Nightmare válasza Octi (#1221) üzenetére


Nightmare
senior tag

Megtalálod a két zenéről szóló írásomat, így az utolsóban láthatod, hogy miért akartam új fejet venni. a problem megoldódótt, így nem kell új fej sem. De amúgy pio, vagy pana lett volna a célpont, így marad a régi jó jvc. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1226) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hali! Valaki hozzáértő segítségét kérném mert már teljesen reménytelen a helyzet. :(

Haver most cserélte le az erősítőjét+a 4hangszóróját.

Erősítő: [link]
Hangszórók:[link] 4db

Fejegység meg Sony annak a pontos típusát nem vágom, de 4X50W az egy éves lehet kb.

Van még egy tápkondenzátor is [link] Ugyanez csak a régebbi modell.

Kábelek jó minőségűek mind újak azok is nehogy az legyen a gond, ami a következő: Elkezdi a hangerőt feljebb húzni még a felét se éri el és már nem is szólnak a hangszórók a Farad 11.8V alá nem engedi a feszültséget már mindenfélét kipróbáltunk még úgy is, hogy csak egy hangszóró volt rákötve meg még úgy is, hogy csak a Sub volt, de úgy is ezt csinálja.:(

Ha az erősítőn az egyik oldali hangszórókat a GAIN-nál lecsavarjuk akkor lehet húzni neki a hangerőt, de ugye akkor csak az egyik oldalon szólnak.


Mi lehet a probléma kevés energiát ad a kocsi? (1.4-es Golf4) Akkor is ezt csinálja ha jár a motor.:(

(#1227) Ijk


Ijk
nagyúr

Megvettem az erősítőt, már nagy nehezen be is kötöttem, és egyenlőre nagyon tetszik. (jbl cs 60.4 + gto6507c). Végre van a zenének dinamikája. Vettem hozzá kábelszettet, most elegendőnek tűnik a 10mm2-es tápkábel (3,5m), csak ha mélyláda is lesz akkor szerintetek kell nagyobb? És a ládához milyen vastag hangszórókábelt húzzak be?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1228) Nightmare válasza Ijk (#1227) üzenetére


Nightmare
senior tag

[link]

Itt sokmindenre választ kaphatsz. ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1229) Nightmare válasza SzlobiG (#1226) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csak hasonlításképpen.

1.0-ás suzuki, egy ilyen [link] erősítővel, és egy Magnat Transforce 1200 [link] mélynyomóval. Mindez mellé egy jvc fej, 2 ovál, 2 közép, és 2 csipogó. Sem menet közben, sem álló helyzetben nem tapasztaltam ilyesmit, amit leírtál. És nincs kondim benn.

És egyszercsak ellhallgatnak a hangszórók, vagy hogy van ez? Nem lehet, hogy már nem bírják a tempót?

Amúgy a fenti linken sok érdekes dolog van, amit érdemes elolvasni. Én sokat tanultam belőle. ;)

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1230) SzlobiG válasza Nightmare (#1229) üzenetére


SzlobiG
félisten

Holnap viszi haver szerelőhöz kíváncsi leszek, hogy mi lesz a gond.:)


Elhalkulnak a hangszórók pattan egyet 34-es hangerő fölött és kész nem szólnak.

(#1231) Octi válasza SzlobiG (#1230) üzenetére


Octi
aktív tag

Igy látatlanban tápellátási gondja van az erölködőnek.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1232) vicces


vicces
addikt

erről mi a véleményetek??: [link]

az [link]-on már elég rég óta fenn van, az europai oldalakon csak pár hete jelent meg ha hjól látom. nekem csak aza a gyanus, hogy olcsón adják..
a gt700-ast sok helyen a 7750hez hasonlitják, ez pedig elvileg még jobb is nála.

:)

(#1233) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan olcsó CD-s rádiót ajánlani ami Opeleknél kijelzi a rádió nevét a központi kijelzőn?

(#1234) SzlobiG válasza Octi (#1231) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerelő megcsinálta és aztmondta, hogy csak megfordította a hangszórók csatlakozóját a pozitívot a negatívra kötötte.:U Érdekes, szerintem csak nemakarta elmnda az igazi hibát.:D De mostmár mind1, mert jó.

(#1235) Octi válasza SzlobiG (#1234) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem sem ez volt a hiba :U

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1236) Pubszon válasza vicces (#1232) üzenetére


Pubszon
veterán

Szia.
Nekem F7750-em van de nem lehet azt mondani hogy a GT710 többet tud mert mást tudnak.
Pl.: az F7750 4volt-os RCA, 7 sávos EQ. a GT710 pedig WMA lejátszás, motoros előlap.

Octi te meg ne írd hogy én mit választanák. Amugy persze hogy a Sony-t választanám. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1237) Octi válasza Pubszon (#1236) üzenetére


Octi
aktív tag

Octi te meg ne írd hogy én mit választanák. Amugy persze hogy a Sony-t választanám

Na ugye :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1238) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok!Valaki tudja, hogy az FM transmittereknek [link], milyen a hangminősége?Köszi!

(#1239) jokka


jokka
csendes tag

Sziasztok!

Erről a fejesről mi a véleményetek? JVC KD-DV7302 [L:http://www.jvc.hu/product.php?id=KD-DV7302E&catid=100047][/L]
Tudásához képest keveslem az árát.
Szeretnék mostanság újítani egy fej1séget, amivel még szimpatizálok az a Pioneer DEH-P7900UB [L:http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/DEH-P7900UB/index.html][/L] , csak ez nem DVD-s.

Bocs, de a linkelés valamiér nem akar műxeni!

(#1240) Octi válasza copperhead (#1238) üzenetére


Octi
aktív tag

Sz@r ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1241) Octi válasza jokka (#1239) üzenetére


Octi
aktív tag

Szvsz nem rosszak a JVC fejegységek. Nekem most egy AVX-800 van bent, és meg vagyok vele elégedve.

Mennyi az az olcsó?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1242) jokka válasza Octi (#1241) üzenetére


jokka
csendes tag

A JVC-t 65k körül láttam, a Pio-t 80k-ér.

(#1243) dany27


dany27
őstag

hello

ma fater vett egy Sony CDX-GT212 típusú Auto Rádiót!
Egy olyan kérdésem van hogy nehéz bekötni vagy itthol is be tom én vagy vigyük auto villamoságishoz?

Ahogy láttam csak pár csatit kell össze dugni mondjuk azt nem h a kocsin milyen van me nem sikerült ki imádnom azt a szar takarot!

(Egy pc-t gond nélkül össze rakok!)

(#1244) Octi válasza dany27 (#1243) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha az autóban is benne van az ISO csati, akkor nem egy nagy faxni. Ha nincs, akkor inkább vidd szakemberhez.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1245) Kleroo


Kleroo
veterán

sziasztok. most vettem egy bmw e30 320i.t no és......zenebuzivagyok :DD
szóval valami ütős rendszert akarok beletenni. Alpine fejegység, 2 16cm-es macaudio(a legfrissebbek) előre és 2db szintén mac, 20cm-es a kalaptartóba+ 2 csipogó az arcomba+1 erősítő hogy minden kijöjjjjjön belőlük. vélemény? és egy kérdés . hogy az anyámba varázsoljam az e30 ajtajába 7cm mély mac-at? valakinek tapasztalat? :B :))

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1246) difit


difit
tag

Helló mindenki!
A Macaudio MPX4000 erőlködőről van valakinek valami tapasztalata?...gondolkozok a megvételén, mert nem vagyok túl vájtfülű, de szeretem ha azért egy kicsit élet is van a zenében....vagy ettől csak idegesebb csattogósabb hangokat lehetne kivarázsolni?
köszi!...hali!

„Ha ötvenmillió ember mondja is a butaságot, az attól még butaság marad! '' (Anatole France)

(#1247) vagamo


vagamo
őstag

Lenne 1-2 eladó holmim, ha valakit érdekelne!
Sherwood A100X4 AutóHi-Fi Erősítő
Kenwood KDC-PS9080R cd-s fejegység

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1248) Octi válasza Kleroo (#1245) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem az egyik 16-os szettet, és a pár 20-ast felejtsd el. Ezek árából inkább vegyél egy normális ládát.

Szerintem a mekdiót hanyagold. Hasonló áron van jobb is.
Előre rakjál egy normálisabb Kicx szettet, ládának egy DLD 500+ -t, erölködőnek egy Solid Audio MS40 vagy Kicx KAP45-öt. Hidd el, vigyorogni fogsz ha meghallod :D

Az ajtó problémádra pedig egy kiemelő keret a megoldás ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1249) Octi válasza difit (#1246) üzenetére


Octi
aktív tag

Véleményem lásd eggyel feljebb :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1250) Pubszon válasza Octi (#1248) üzenetére


Pubszon
veterán

Mintha csak a Piton Car-osokat hallanám. :(

"DLD, Kicx, Solid Audio"

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.