Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Octi válasza _Gomba_ (#700) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem néz ki rosszul.
Mivel a mélysugárzók dupla tekercsesek (2X4 ohm), így le tudod húzni 2 ohm-ra. A 2db 2ohm-ost pedig 1 ohm-ra.
Az nem derült ki nekem, hogy az 500 W RMS-t hány ohm-on adja le az erősítő. mivel azt írják, hogy 1 ohm stabil, valószínű 1 ohm-on tudja ezt a teljesítményt.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#702) nrgxxx válasza BaLee (#697) üzenetére


nrgxxx
tag

Pont ezért írtam, ez volt benne a poén amit nem értek.

Ezek szerint minnél drágább egy cucc, annál kevesebb mindent raknak bele, mert úgy is megveszed mégdrágábban külön, mert van rá pénzed..

Egyébként én nem vagyok nagy autóhifis, de szeretem a szép zenét a kocsiban.
Az a legrosszabb az egészben, minden más kocsiban jobban tetszik a zene mint az enyémben...

Jelenleg egy golf 3-ban van a következő ''rendszer''

--SAL kábelek, biztik.
--Blaupunkt GTC első szett
--Blaupunkt Velocity koax a hátsókban
--Magnat Century 400 erősítő
--Blaupunkt GTB 300-as mélyláda..
--Kenwood Kdc w434-es fej.

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#703) oettinger01 válasza Octi (#699) üzenetére


oettinger01
őstag

ha teszteket olvasol akkor te is meggyőződhetsz róla. akárcsak itt a ph!-n a procikat vagy VGA-kat egy azonos platformon tesztelik, így van ez az autóhifi esetében is.
és az alpine-ok szinte mindíg kíváló minősítést kapnak, különösen high-end kategóriában.

[Szerkesztve]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#704) Side_ válasza nrgxxx (#690) üzenetére


Side_
aktív tag

jah

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#705) Side_ válasza Octi (#691) üzenetére


Side_
aktív tag

Mondjak olyat? :DDD

Az a baj, h idővel úgyis lesz mindíg mindennél jobb.
És rengeteg múlik a beépítésen. Profi beépítéssel egy gyengébb cucc simán lezenél ehy kategóriákkal jobbat - ha az utóbbi gyengén van beépítve.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#706) Side_ válasza nrgxxx (#696) üzenetére


Side_
aktív tag

az Alpine cuccok irreálisan drágák
Mi az hogy drága? Valami akkor drága, ha nem éri meg a pénzét. Az a bizonyos alpine-fej annyira jó, hogy azt a pénzt még jónéhány ember számára megéri. (Persze többen vannak, akiknek nem - de ez más téma.)
Illetve az árat befolyásolja még a kereslet (is + 1000más). Ha csak néhányan vesznek ilyen fejet, akkor nyilván mégdrágább lesz.
5 év múlva nem mondanám, h semmit nem fog érni - sztem 5év múlva kerül majd be érdemben a használtpiacra - és még nem lesz 10ed áron. De sajnos az biztos, hogy ezis el fog értéktelenedni...csak lassabban.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#707) Side_ válasza nrgxxx (#702) üzenetére


Side_
aktív tag

Azért nincs beépített erősítője, mert aki megveszi úgyis...(már írtátok)
De! - így felszabadul némi hely, amit a mégminőségibb alkatrészek foglalnak el. Ez magával vonz(hat) esetleges alkatrész méret-növekedést. Mellegleg a hang így nem kicsit javul - tehát érthető a dolog. És kisebb lesz a melegedés is. Meg minek foglalja a helyet, ha egyszer semmi szükség rá.
De az említett Alpine-nál pl a kijelző is jelentős helyet elfoglal a készülék belsejéből, ugyanis az előlapja nem levehető, hanem gombnyomásra eltűnik odabent.

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#708) nrgxxx válasza Side_ (#707) üzenetére


nrgxxx
tag

nem levehető az előlap???
hmm...
akkor ott már tuti riasztónak is lennie kell az autóban :)

kérdés:
mennyi idő alatt járatódik be igazán egy mélyláda?

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#709) BaLee válasza nrgxxx (#708) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerinted egy tolvaj felismeri hogy az az előlap most le van véve vagy csak visszabújt? Ha meg már bentvan akkor tök mind1.
Meg a levehető előlapot is csak az emberek kb 25%-a nem hagyja a kocsiban amig nem történt baj...

Mélyláda 8-10 óra haszálat után már bejáratódik úgy hallottam.

(#710) forceberg válasza BaLee (#709) üzenetére


forceberg
veterán

Én még soxor el is felejtem levenni az előlapot. :B :(((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#711) Side_


Side_
aktív tag

az a 8-10 óra max egyes típusoknál lehet.
Egyébként rendkívül változó.
Van ami kb 1hét.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#712) Octi válasza oettinger01 (#703) üzenetére


Octi
aktív tag

Azt el tudom fogadni, hogy technikában, szerkezetileg ott van a toppon. De hogy hangzásban is, az már egy elég szubjektív dolog. Hogy tesztelik azt, hogy kinek milyen hangzás tetszik?

High-endben meg el is várom, hogy kiváló minősítést kapjon. Ezért high-end.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#713) forceberg


forceberg
veterán

Kipróbáltam ma egy SAL aktív ''mélycsövet'' a verdámban... Valami x10-es?? Hát eléggé vicces, az első szettem 60-70 Hz-es legmélyebb hangját ki is egészítette olany 50-60Hz-cel. :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#714) Side_ válasza forceberg (#713) üzenetére


Side_
aktív tag

hát igen - ilyen az aktív-gyenkélkedős közép-cső

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#715) oettinger01 válasza Octi (#712) üzenetére


oettinger01
őstag

miért szerinted minden high-end fej megkapja a kíváló minősítést? számos más gyártó büszkélkedhet ilyen kategóriás fejegységgel mégsem érnek el olyan jó eredményeket, mint az alpine általában.
félreértés ne essék nem akarom agyon favorizálni az alpine-t, nekem clarion fejem van. de ami tény az tény....

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#716) forceberg válasza Side_ (#714) üzenetére


forceberg
veterán

Max. 25-ből kéne hátra valami mélyforrás... 23-é meg tudom szerezni a 33k-s pár 16*23-as ovál faxa GNX690-es Impact-et a kalaptartóba. Sztem egy kalaptartóba szabott deszkán jól muzsikálna. S az amúgy sem tágas csomitér is maradna.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#717) Side_ válasza forceberg (#716) üzenetére


Side_
aktív tag

25ből lenne éppen mélyforrás hátra - nemis akármilyen - de kéne hozzá erősítő, úgy meg már nem 25, hanem minimum 60...mert ugye kábelek is kellenek hozzá - akkor meg már inkább egy 4csatis erősítő, de úgy meg 80nál járunk...

(Biztos, hogy az ovál meg fog felelni? Kételkedem...)
Mik a rendszer eddigi elemei?

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#718) forceberg válasza Side_ (#717) üzenetére


forceberg
veterán

Eddig: Pana 1313N, Impact GNS 5020.
**********
Esélyes elemek:
Helix Deep Blue 12 RB(20k)
+
Impact LK 602(17k) vagy Impact LK 454(20k).
Ezek így 37-40(Ezek az árak kedvezményesek, én ennyiért tudom ezeket beszerezni, a rendes ár 70%-a). Tehát a 40k az normál áron 55-60k.

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#719) voxom


voxom
csendes tag

Szijasztok! Kellene nekem egy clarion MP3-as fejegység,ajánlatokat várnék Privibe
köszi :)

(#720) Octi válasza oettinger01 (#715) üzenetére


Octi
aktív tag

Én tényleg nem óhajtok ezen vitázni ;)

Csak annyit:

Én a fülemnek hiszek, és nem a sok lefizetett, megkent, reklámfelületet áruló ujságnak és teszternek. Bizonyos sajtótermékeket olvasva, megdöbbenve tapasztalom néha, hogy bizonyos márkák termékei, 1 hónap alatt, micsoda fejlődésen mentek keresztül. Igaz, a márka által megvásárolt reklámfelület is a többszörösére nőtt.

Egyszerűen nevetséges.

Ui: Ha már high-end -ről beszélünk, akkor megjegyezném, hogy egy valóban ilyen kvalitású termékeket gyártó cégnek, nincs tucat, ill. tömeg terméke.
Pl: Nakamichi. Na ennek a cégnek nincs 30e HUF-os fejegysége ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#721) Octi válasza forceberg (#718) üzenetére


Octi
aktív tag

Vegyél valami akciós mélyláda+erölködő kombót. 30e-ből bent van a kocsiban, kábelekkel együtt ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#722) Side_ válasza forceberg (#718) üzenetére


Side_
aktív tag

Végy egy JBL-gto szubot, és hozzá egy olcsóbb jobbfajta erősítőt. Mondjuk 2csatis xetec, vagy ami akad. Esetleg valai használtat. (Marhajól szól, pontos, gyors, és nem is nagy. +sztem az ára is jó.)
...én az ovált elfelejteném, ha van lehetőség ládát venni.

kieg: mamutba most érkezett egy rakat még beárazatlan infinity cumó - és előzetes hírek szerint kiba...olcsó lesz. Érdemes lenne meglátogatnod őket (esetleg felhívnnod), hátha akad valami finomság.

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#723) pweisz válasza Octi (#720) üzenetére


pweisz
senior tag

Ha már itt tartunk. Mi a high-end? Hány db-ot adhat el egy High-end gyártó? Akkor amiből sokat adnak el az már nem lehet high-end? Vagy fordítva.

(#724) NeOhu


NeOhu
csendes tag

Sziasztok.
Épp fejegység vásárlás előtt állok, de én teljesen nem vagy otthon ebben a témában, ezért szeretném kikérni segítségetekek.
Mit gondoltok, mi a véleményetek vagy esetleg tapasztalatotok ezekről. Melyiket lenne érdemes megvennem?
Blaupunkt Kingstone MP35 [link]
LG LAC-M6500 [link]

(#725) Side_ válasza voxom (#719) üzenetére


Side_
aktív tag

ment egy privi...
de itt egy link is a cucchoz:
[link]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#726) Side_ válasza NeOhu (#724) üzenetére


Side_
aktív tag

A 2 közül inkább a Blau, de sztem ne a 2 közül válassz!
Inkább Alpine, Sony v Pana.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#727) NeOhu válasza Side_ (#726) üzenetére


NeOhu
csendes tag

És tudnál ezen belűl valami típust ajánlani? Olyan 35-36 ezer forint környékén.

(#728) Side_ válasza NeOhu (#727) üzenetére


Side_
aktív tag

Panasonic CQ-C5301 v Panasonic CQ-C3303 - amelyik van.
Alpine CDE-9843, 46, ami van.
SONY CDX-GT300R, Sony CDX-A_valami

Elvileg a 3303-as tuti kell, h legyen több helyen - és 36körül.
A többi az nem tuti, h mindenhol van, és van ahol nem 40 alatt.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#729) oettinger01 válasza Octi (#720) üzenetére


oettinger01
őstag

abban igazad van, hogy a marketing és a pénz is beleszól a termékek minősítésébe sokszor. de azért azt te sem gondolod komolyan, hogy te két különböző gyártó közel azonos csúcskészüléke közül fülre megmondod melyik a jobb ;) ezt már csak műszerekkel és az alkatrészek pontos kielemzésével lehet eldönteni melyik a jobb és minőségibb. ennél a kategóriánál már szinte biztos, hogy az egyén dönt mire költi el a pénzét, és ha nagyon alapos akkor ezeket az adatokat veszi elő nem a fülét ;)
Nakamichiről sokat tudnék írni de felesleges.....
én 5 éve (asszem) a II. T&S shown első helyezett lettem hangzás kategóriában az autómmal egy IV golffal. sok igazán profi rendszert hallottam és akkor komolyan is foglalkoztam ezzel. ma már nem foglalkoztat annyira, csak érdeklődés szinten. még a mai napig is az a rendszer szól az autómban, aminél már vannak sokkal jobbak de nekem még ma is megfelelő.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#730) Rick2 válasza oettinger01 (#729) üzenetére


Rick2
senior tag

tudsz valamit mondani arról az erősítő- mélyláda párosról, ami most megy a mediában 30K-ért? twister 500as 2 csatis erőlködő, és egy 38as méllyel szerelt láda...

a szegény ember elfogadja, amit eléraknak, a gazdag pedig elveszi azt, ami jár neki.

(#731) Side_ válasza oettinger01 (#729) üzenetére


Side_
aktív tag

Ilyen kategóriában már nem beszélhetünk arról, hogy melyik a jobb. Olyan van, hogy melyik tetszik jobban! És azt, hogy melyik tetszik, elég egyszerű megtudni. Egy adott rendszerben ki kell próbálni mindet - amik közül választani lehet - és kész. És azt bárki meg tudja mondani melyik tetszett jobban - és tuti, hogy nem lesznek egyformák.
És az egész hifi-dolognak az a lényege, h mi tetszik jobban. Persze nyilván arról kéne szólnia, hogy mi közelíti meg jobban a valóságot, de azért manapság nem feltétlen csak erről szól a dolog. (Sajnos?/Szerencsére? Kinek mi.)
Előfordul, hogy egy konstans kellemes hangzást jobban tetszik valakinek, mint pl egy abszolút életszerű megszólalás. Ezért (is) van az, hogy sok márkát gyártanak, és nagyrészük fenn is tud maradni a piacon. (Meg persze a marketing miatt - aminek azért nem baj, ha nem dől be mindenki.)
Az meg, hogy a régi dolgok is lehetnek jók, nem véletlen; ugyanis sok régebbi szerkezet sokkal minőségibb, mint a mai eszközök nagyrésze.
Szerencsére azért mostanában is gyártanak 1-2 kiemelkedően jó darabot a sok átlagos vagy még átlagosnak sem mondható cucc között. Vannak gyártók, akik néha villantanak valamit, de vannak, akik 1-1 kisebb botlással ugyan, de határozottan és konstans fejlődő tendenciát mutatnak - szerencsére.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#732) Pat válasza Rick2 (#730) üzenetére


Pat
tag

te most komolyan 30 k ért akarsz venni, egy erősítőt meg egy subot? ráadásul 38ast??
bocs hogy csak így bepofátlankodok a témába, minden előzetes nélkül, de azért ez nagyon komoly... azt a coccut inkább nem rankám be a kocsimba minthogy beraknám..
szal..áhh. boccs! ;] :Y :O

(#733) Side_ válasza Rick2 (#730) üzenetére


Side_
aktív tag

én nem venném meg - bár kapásból olcsóbbat sem tudok mondani, de attól, hogy olcsó, még nem lesz valami jó vétel

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#734) Pat válasza Side_ (#731) üzenetére


Pat
tag

''Ilyen kategóriában már nem beszélhetünk arról, hogy melyik a jobb.''
talán meg kéne nézni pár tesztet.. [link]
és elolvasni rengeteg ujságot. nyilván nem magyart..
-ki kell próbálni mindet?! és mégis hogyan? :F bemegyek egy mediamarktba aztán kölcsönkérem a referencia fejeket? :DD
bárki megmondja, hogy melyik a jobb?! kevés embernek van igazán jó füle...
ráadásul könnyen hozzá lehet szokni a szarhoz, és nem 1 óráig tart letesztelni egyik komponenset sem..
abban viszont teljesen egyetértek, hogy rengeteg régi dolog, még mindig az abszolút referencia.
sajnos manapság, rengeteg kacat van.. :(

(#735) Pat válasza oettinger01 (#729) üzenetére


Pat
tag

''csak műszerekkel és az alkatrészek pontos kielemzésével lehet eldönteni melyik a jobb és minőségibb'' egyetértek :)
első helyezett?! kiváncsi lennék a rendszeredre.. ;)

(#736) Pat


Pat
tag

(lejárt az idó)
kicsit visszaolvasva látom hogy itt valójában más kategóriákról van szó.
szal lehet 30ért erősítőt venni, de hát annyit is várj el tőle. jah meg még a szub is... áhh...
és akkor hol marad a szigetelés, meg az értelmes kábelek...

végülis high-end-ben is érhetik csalódások az embert.
pl: az Alpine PXA-H701-emben nagyot csalódtam, két hét után pápás..
nem mintha rossz lenne az Alpine, sok kíváló terméke van, de egy procitól azért többet vártam volna. (megoldhatatlan zajproblémák)
Most már visszaszáltam a földre, és maradt aktívban az Audison LRX5600, a csodás Brax magasokkal :DD , Phase W6.5 közepekkel, meg a Focal 27V2 subbal :B
És egy kedves barátom tütüjébe pedig élvezkedek a Helix A4-el hajtott Utopia BE-ken, leszámítva a Berillium csodát, de azért a Sceanspeak Revelator is megteszi :DD :R
...újra elkapott kicsit a hifi-láz... :B

(#737) Octi válasza Pat (#735) üzenetére


Octi
aktív tag

Egyetértek Side_-al.

Itt már nem arról beszélünk, hogy melyik a jobb, hanem arról, hogy adott felhasználónak melyik tetszik jobban.

Az MM-ben nem csak meghallgatni lehetetlen minden fejet ugyan azon a rendszeren, de oszciloszkóppal sem tudod lemérni őket :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#738) Side_ válasza Pat (#734) üzenetére


Side_
aktív tag

Nekem a teszt még akkor sem mérvadó, ha azt a legnagyobbak végezték. Najó, akkor talán befolyásol valamennyire. El tudom én dönteni magamnak mi tetszik - aki meg nem tudja, annak nem biztos, hogy magaskategóriás cucc kell. (De szerintem azért mindenki el tudná - valamilyen módon. Persze csak akkor, ha már van némi kialakult ízlése - mert az tényleg kell hozzá. Amyg az nincs, addig hiába akarunk jó rendszert, egyszerűen lehetetlen, mert folyamatosan változni fog az igény.)
Kipróbálni meg nem a mediamarktos-módszerrel kell, hanem normális hifis-helyeken. Lehet, h egyszerre nem lehet mindet, de csoportokban mindenképp. De tényleg normális helyeken még arra is van lehetőség, h kölcsönkérj akár ilyen kaliberű cuccokat is - persze nyillván bizonyos feltételek mellett. Ha pedig nem működik a dolog, akkor még mindíg el lehet menni hangminőségversenyre, ahol ugyan nem azonos körülmények között, de többfajta kipróbálható. (Vagy esetleg autohifis-topictalikra meg ilyesmi.)

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#739) forceberg válasza Side_ (#738) üzenetére


forceberg
veterán

En subot ugy fogok tesztelni, h a verdaban ki van mar vezetekezve a tap meg az audio, s beprobalom a dobozt, erolkodot! Ennel jobb modszer nincs. Mivel minden kocsi akusztikaja mas...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#740) NeOhu


NeOhu
csendes tag

Kiszemeltem egy újabb fejegységet, erről mi a véleményetek?
Pioneer DEH 30MP [link]

(#741) Octi válasza NeOhu (#740) üzenetére


Octi
aktív tag

Egyik haveromnak ilyen van. Meg van vele elégedve, csak az az egy baja van vele, hogy a hangerőállító gombot kell megnyomni bizonyos funkciókhoz. Ez nem is lenne baj, (az én panám is ilyen), csak nagyon érzékeny a gomb. Tehát hangerőt akar állítani, és sokszor a beállító menüben találja magát.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#742) Octi válasza forceberg (#739) üzenetére


Octi
aktív tag

Háááát, egy üzlet előtt cserégetni az erősítőket, az egy érdekes mutatvány lesz :D Ráadásul ne vegyél mérget arra, hogy minden erölködőt amit ki akarsz próbálni, ki fognak neked csomagolni at original csomagolásból.

Szerintem válassz ki egy erősítőt, és építsd be. A szub cserélgetése már egy egyszerűbb dolog ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#743) forceberg válasza Octi (#742) üzenetére


forceberg
veterán

Az erölködö, majdnem biztos, h Impact LK 602 lesz. Letesztelem a Helix ládával, ha nem tetszik, nézek hozzá mást. Ha meg tetszik, megveszem azt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#744) oettinger01 válasza Pat (#735) üzenetére


oettinger01
őstag

Clarion DXZ 928R fej
Kenwood PS sorozatú erősítők, pontos típus most nem jut eszembe, az egyik 4x150 a másik 1x 600-as.
Rainbow szettek: CSP 360 Extreme és CSP 260 Extreme
Phoenix Gold XS 30-as mélynyomók (2db)
Helix 1 Farádos kondi
DLS kábelek, hangszigetelő anyagok Optima pótakksi, háttér világítás, plexi burkolat. nagyjából ennyi. egy jóbarátom autóhifi műhelyében szereltettem Békéscsabán.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#745) Side_ válasza Octi (#742) üzenetére


Side_
aktív tag

Ha nem engedik próbálgatni, akkor érdemesebb meg se venni...

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#746) forceberg válasza Side_ (#745) üzenetére


forceberg
veterán

Már megvan a cucc, csak be kell építeni!
Ez a végleges felállás:
Fej: PanaCQ-C 1313N
Első szett: Impact GNS 5020(13cm komponenses)
Csomitartó: Impact LK 602 erősítő, Helix Deep blue mélynyomó 50l-es reflex ládában.
Csak a tápkanóc hátravitele(pontosabban a motortérből az utastérbe juttatása) okoz nekem némi fejtörést, mivel francia autó, így nem egyszerű. A motortérben nem szívesen nyúlok hozzá bármihez is.

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#747) Side_ válasza forceberg (#746) üzenetére


Side_
aktív tag

mindent meg lehet oldani...a gyári kanócok is bekúsznak valahol.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#748) Side_


Side_
aktív tag

Ha valakit érdekelne egy nagyonkomoly fejegység, az tekintse meg a linket! (Aztán onnan még a másik linket is, mert ott picit bővebb leírás található, meg a lista, hogy miket számítok be, illetve mikre cserélném.)
[link]
ja, és kiemelném, hogy az ár irányár

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#749) forceberg válasza Side_ (#747) üzenetére


forceberg
veterán

Majd holnap szétkapjuk a gépet. Lehet, h csak a levegőszűrőt kell levenni meg az akksit.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#750) Side_ válasza forceberg (#749) üzenetére


Side_
aktív tag

Milyen autó ez?
Nemrég egy megane-ba raktam rendszert...egyáltalán nem volt durva - csak mondjuk a műanyag-elemek kicsit másképp kapaszkodtak, mint pl egy nissanban.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.