Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Octi válasza Pubszon (#1296) üzenetére


Octi
aktív tag

Az emberi füllel hallható hangtartomány felső részét adja ki az a hangszóró, amelynek hivatalosan a középtartományt kellene megszólaltatnia.

Ez nem hangszóró, hanem erősitő, és fejegység beállítás, illetve hangváltó kérdése szvsz ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1302) Pubszon válasza Octi (#1301) üzenetére


Pubszon
veterán

Összevetettük annakidején egy rainbow szettel ugyan olyan környezetbe, arősítőkkel, köztük egy szobai erősítővel is, és mindenhol hallatszott a különbség.
A rainbow mindenhol hozta amit kellett, a solid meg csak visított mint ha csak magassugárzó lett volna.
szvsz SZ@R. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1303) Anonymous_19


Anonymous_19
tag

Sziasztok!
Most tervezem, hogy veszek vmi zenét az autóba, de kicsit tanácstalan vagyok.
Még nem nagyon nyálaztam át a fórumot, de azért leírom mit tanácsoltak nekem eddig:

-Láda: SAL WRC 12 [link]

-Szett: SAL XPRO 16S
[link]

Hátul most elvileg ovál van, de azt mondták azt felejtsem el, mert egy mélyláda meg egy ovál együtt felejtős, mivel a láda levegőmozgatása zavarná a kalaptartón a hangszórókat. Ez igaz?
-Erősítő: Ez még kérdéses. Talán ez: SAL XPRO 8000
[link]

Tippek, okosságok? Érdemes a magyar ipart támogatni?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Szerintem...

(#1304) Octi válasza Anonymous_19 (#1303) üzenetére


Octi
aktív tag

Érdemes a magyar ipart támogatni?

Ezen gyártó termékeinek a vásárlásával nem

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1305) oettinger01


oettinger01
őstag

fejegység vásárlása előtt állok és olyan fejet szeretnék ami usb keresztül csatlakoztatható vinyóhoz. eddig az alpine IDA-X001-et nézegettem de mostanában nem vagyok nagyon képen fejeket illetően, azt sem tudom erről mik a tapasztalatok illetve más tipussal kapcsolatban sem. meg hogy ezek a tipusú fejek jobbak e vajon, mint az mp3 fejek.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1306) G.Zs. válasza Anonymous_19 (#1303) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ha olcsót szeretnél, akkor nézz körül inkább a MacAudio kínálatában. Ha meg van pénzed, akkor hallgatózz sokfele, amíg meg nem találod a neked valót cucot. Úgy biztos nem jársz rosszul. :))

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1307) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Van valakinek ilyen? Nagyon jókat hallottam róla?Érdemes megvenni?Kapok ennyiért jobbat?
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1308) G.Zs. válasza Octi (#1304) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Octi!
Azt hiszem te értesz a DLD mélynyomókhoz.
Szóval vettem egy mélyládát, amelyben egy 30cm-es DLD mélynyomó van.
Pontos típusa : DLD USA 1230 (4ohm)
A neten nem sok mindent találtam róla. Külsőre pontosan ugyanolyan, mint egy L30-as.
Hátha te ismered.
Erősítőt szeretnék hozzá. Milyet ajánlanál? Elég sürgős lenne.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1309) G.Zs. válasza Octi (#1304) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Mégis tárgytalan. Csak a ládát tartom meg, a mélynyomót nem.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1310) Kisscég


Kisscég
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Vásárolni szeretnék egy 2DIN-es teljes kijelzős, DVD-s fejegységet. Nem tudom itt melyik a jó márka, melyik jobb kép stb.
Amiket nézegettem:

Alpine IVA-W202R
Clarion MAX 678 RVD
JVC KV-AVX800
Kenwood DDX-7029
Kenwood DDX-6029
Kenwood DDX-6027
Panasonic CQ-VD6505N

Nagyjából ezeket néztem ki. Ezekről mi a véleményetek? Vagy ha Tudtok valami hasonlót, akkor melyik az?
Remélem tud valaki segíteni! Nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm!

Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#1311) Octi válasza Kisscég (#1310) üzenetére


Octi
aktív tag

Szia!

Nekem AVX-800 van. Teljesen elégedett vagyok vele, mind tudásban, mind képminőségben. Nagyon nem nyúlsz mellé, ha ezt választod.

A többit sajna nem volt szerencsém próbálni.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1312) bence00001


bence00001
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy autóm hangrendszerét szeretném bővíteni. Eddig ezekkel rendelkezem: Sony cdx-mp40 fejegység, Magnat Traxx300 erősítő, elől két csipogó, illetve a kalaptartóban 1 pár Pioneer 3 utas hangszóró, típust később tudok írni. A kocsi VW Jetta 2. Milyen mélynyomót/ládát tudnátok ajánlani ehhez? árban nem túl drágán. Illetve kábelszettből az Audison Connection FSK-300-at néztem.

(#1313) Octi válasza bence00001 (#1312) üzenetére


Octi
aktív tag

Előre egy normális szett. 3 utas kalaptartóból leves. Hátra láda. Az egészhez egy 4 csatis erölködő.

Mélynyomó: Hangos(reflex láda) vagy minőségi(zárt láda) zene? Miyen árkategória?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1314) Noobi


Noobi
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy az első ajtóba szeretnék betenni egy 16,5-ös mélyközepet, de sajnos a gyári helyre nem fér be... hallottam már olyan megoldásról, hogy "elvileg" lehet kapni külön beépítő konzolt vagy mit....amit rá lehet szerelni a kárpitra.... nah ennek a gyakorlati megvalósítása érdekelne... sajnos nem találok olyan helyet ahol ilyet árusítanak.....
Válaszotokat előre is köszönöm!

Mod: és milyen mélyládát ajánlanátok reflex-et vagy zártat?

[ Szerkesztve ]

(#1315) Noobi


Noobi
tag

És lenne még egy kérdésem :B :D
Mac Audio HSN Absolute vagy JBL GTO 1260 BR? Melyiket ajánlanátok?
Bocsi a sok kérdésért :B

(#1316) Kisscég válasza Octi (#1311) üzenetére


Kisscég
csendes tag

Szia Octi!

Köszönöm szépen a segítséget. Én is az AVX-800 felé hajlottam, aztán meggyőztek hogy próbáljam ki az IVA-W202-t. 30 napig tesztelhetem a kocsiban, és ha ez idő alatt nem nyerte meg a tetszésem, vissza fizetik az árát. Aztán megpróbálom a JVC-t.

De azért mégegyszer köszönöm!
Még annyi lenne hogy az AVX-800 is érintó képernyős?

Köszönöm!

(#1317) Octi válasza Noobi (#1314) üzenetére


Octi
aktív tag

Kocsid típusa?

Egyébként létezik ilyen kiemelő a gyári helyre. 2-3e HUF.

Szerk:

"és milyen mélyládát ajánlanátok reflex-et vagy zártat?"

Reflex: Hangos, mélyebbre megy
Zárt: Sokkal tisztább, pontosabb mélyhangok

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1318) Octi válasza Kisscég (#1316) üzenetére


Octi
aktív tag

"Még annyi lenne hogy az AVX-800 is érintó képernyős?"

Igen ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1319) Noobi válasza Octi (#1317) üzenetére


Noobi
tag

Típus: Opel Calibra... neten nem találtam még ilyen helyet.....
Szóval a reflex mélyebbre megy? ... mert nagyon gondolkozom a mac HSN Absolute, és JBL GTO 1260BR között.... sajnos még csak a JBL-t tudtam meghallgatni....

(#1320) Octi válasza Noobi (#1319) üzenetére


Octi
aktív tag

Kiemelő ügyben kérdezd meg őket ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1321) Noobi válasza Octi (#1320) üzenetére


Noobi
tag

Köszönöm, de látom csak fából van olyasmi... de az nem is olyan mint amilyen nekem kellene.... inkább csinálok egyet saját magam :)
De ebben a mélyláda témában kizárt, hogy senki nem tud "tippet" adni.... kihalt a fórum? :U

(#1322) Octi válasza Noobi (#1321) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem csak fa gyűrű létezik náluk.
Van olyan kiemelőjük nagyon sok típushoz, amit a gyári helyre kell felcsavarozni. Bár ezeket inkább átalakítónak használják (pl: Bravo: kis oválból 13-as, vagy 16-os).

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1323) Noobi válasza Octi (#1322) üzenetére


Noobi
tag

Akkor biztos elnéztem.. :) Köszi a választ! :R

(#1324) oettinger01


oettinger01
őstag

van egy új honda civic type r-em és abba szeretnék zenét, csak nem tudom, hogy a már meglévő raimbow 16os komponens szettem elfér e a gyári helyre. a mélység miatt aggódom igazán. a kerülete jó, mert 16.5es a gyári cucc.
a fejegység nem kivehető, igy a műszerfalat nem fogom szétkókányoltatni, marad a gyári mp3 valszeg bár az erősitőmet nem tudom meg tudje e majd hajtani amivel a szetteket és a mélyládát akarom hajtani.
valami ötlet?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1325) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Hi! Blaupunkt Kingston MP47-tel kapcsolatban van-e valakinek valami tapasztalata?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1326) Octi válasza oettinger01 (#1324) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha mélységben nem fér be a szett, kiemelő kell. Ha abszolút meg akarod hagyni a gyári kinézetet, akkor sajna szett csere.

Igen minimális az esélye annak, hogy a gyári fejen lenne RCA kimenet. Ha nincs, két megoldás marad:

1., Olyan erölködőt veszel, aminek van magas jelszintű bemente. Akkor a szett kábeleiről meg tudod hajtani.
2., Be biggyesztesz egy vonali/RCA átalakítót, és akkor hajthatod az erölködőt RCA-n keresztül.

Sajna mind két esetben rossszab lesz a hang minőség, mint ha közvetlenül tudnád RCA-ról hajtani.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1327) Fecóóóó


Fecóóóó
tag

a Sony nem csinál rosz dolgokat.. de viszont én még mindig ugy tartom hogy egy normál Sony árábol inkább kijön már egy JBL ami 2X olyan jo . és szebben szol.. az olvasofeje is tovább birja.. és még kinézetre is jobb ime itt vna pár kép ami kategoriában viszonylag olcso.. de annál megbizhatobb

Például ez egy 79.500FT os JBL auto hangcucc.. olan 400-500W körül van a tejesitménye.. és elég megbizhato 2 magas. 2 közép és 2 mély hangsugárzo..

ε(●̮̮̃•̃)з ̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ε(●̮̮̃•̃)з =)))

(#1328) Eagl3


Eagl3
veterán

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám a rendszerrel... Valahogy lecsúszott a méyláda az erősítőről, vissza tekertem rá, szól az összes henszóró, láda minden csak éppen sípol. Ahogy bekapcsolom a cuccoteyből hallani ahogy sípol. Ha csontra letekerem a hangerőt, akkormár nem hallatszik.

Mi zavar be? Mittudok ezzel kedeni? Remélem nem doglött be valami az erősítőn.

(#1329) Artika


Artika
aktív tag

Egy kis segítség kellene.
Ajánlottak megvételre Mac mp 4000 erősítőt. Nem nagyon találok róla sokmindent.
Írjon valaki véleményt a cuccról.
Érdemes megvenni, vagy sem?
Köszi

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1330) Pubszon válasza Artika (#1329) üzenetére


Pubszon
veterán

Meg ne vedd!!! :(

Eagl3 valószínü hogy, vmi zajszürő vagy hasonló alkatrész kiment az erősítőből.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1331) Eagl3 válasza Pubszon (#1330) üzenetére


Eagl3
veterán

És ilyenkor mi a teendő?

(#1332) Artika válasza Pubszon (#1330) üzenetére


Artika
aktív tag

Miért ne vegyem meg?????
Tudsz mondani olyat amit érdemes lenne megvenni?

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1333) Pubszon válasza Eagl3 (#1331) üzenetére


Pubszon
veterán

Vidd el mondjuk egy TV szerelőhöz vagy vmi hasonló foglalkozásu emberkéhez aki meg tudja csinálni.

Artika A Mac-nek az alsókategóriás erősítői nagyon rosszak, persze attól is függ hogy mennyiért jutol hozzá. Ugy tudom hogy ebbe az erősítőbe van egy kis ventillátor ami engem speciel nagyon zavar. Meg nagyon kis teljesítményü, ennyiért minőségebbit kapsz.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1334) Artika válasza Pubszon (#1333) üzenetére


Artika
aktív tag

11 E az ára. :DDD Használtan
Elvileg 1000 W (4X250 :F ) teljesítményű.

Túl nagy hangot nem szeretnék vele csiholni (2 gyerkőc a kocsiban) inkább mélynyomó hajtására szánom. (Azt is szeretnék venni ha tudsz jót légyszi írj priviben)
Autó: VW Polo Classic
Pioneer DEH-3900 fej, gyári VW hangszórók csipogók elől (egyenlőre :DD )
Alpine SXE 4625S gyári helyen hátul.
Előre is köszi.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1335) Pubszon válasza Artika (#1334) üzenetére


Pubszon
veterán

Ha hibátlan az erősítő, akkor ennyit megér.
Ha az egészet mélyhajtásra akarod használni, akkor egy duplatekercses lenne jó ehez.
Csak annyit árulj el hogy, mennyit szánsz mélynyomóra, milyen átmérőjü legyen(sztem 30Cm) és milyen stílusu zenét halgatsz?
Ezeknek a kritériumoknak megfelelve ajánlok hangszórót.

Amugy a hátsó hangszóró és a fej elég jó választás volt. :R

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1336) Artika válasza Pubszon (#1335) üzenetére


Artika
aktív tag

THX.
A zenei izlésem vegyes és szelektiv (radiovan ponthu): de általában rap,old school,funky.
Még légyszi ird le a járulékos dolgok (kábelezés,stb) áráról illetve hogy Bp n hol szerelik be normálisan olcsón.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1337) Pubszon válasza Artika (#1336) üzenetére


Pubszon
veterán

Mélynyomót EZT néztem ki neked, ár/értékben nagyon jó és RAP-hez is tökéletes(én is csak RAP-et halgatok :D ), lágy hangja van. Meg ez duplatekercses és így ki tudod használni az erősítőt.
Ha nem akarsz sokat ölni kábelekre, akkor veszel egy 10-es kábelszettet amiben van 5 méter +, 1 méter -, biztosítékház biztivel és általában 1 RCA kábel és hangszórókábel. Ehez az erősítőhöz ez a kábelezés éppen elég és SAL-ba megúszod 10 ezer FT-ból.
Hogy hol szerelik be, abba nem tudok segíteni mert kb 300 km-re lakok BP-től. :(

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1338) Noobi válasza Pubszon (#1337) üzenetére


Noobi
tag

A Pioneer TS-W307D4 mélynyomó szerintem is jó választás.. nekem a 2 ohmos van ebből (2db is dupla ládában :DDD ) vagyis TS-W307D2 de 4 ohmban használom :)) tényleg szép lágy hangja van..... viszont lemegy egész a pincébe is :DDD és ha olyanom van, még a házat is le tudom bontani vele.... tényleg brutál :DDD

(#1339) Pubszon válasza Noobi (#1338) üzenetére


Pubszon
veterán

Árához képest nagyon jó választás, több havernak is van ilyene.
Milyen erősítővel hajtod őket?

Ez már brutális. ;]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1340) Eagl3 válasza Pubszon (#1339) üzenetére


Eagl3
veterán

Ebbe mi a jó? :F

(#1341) plömplöm


plömplöm
őstag

tud valaki brand fejet, ami memókártyás ÉS kékfogaskihangosítós? pld a denver az nekem nem brand... :)
kösz

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1342) Noobi válasza Pubszon (#1339) üzenetére


Noobi
tag

Mac Attack 4051 (max) 900W-os....
Amit mutattál tényleg brutál, de sztem az is, hogy nekem a kormánynak is van 1-2 centis kitérése :DDD és nem is beszélek a megrepedt garázsfalról :DDD
...nah de nem járatom mindíg úgy, hogy lebontsam a házat :))

(#1343) Pubszon válasza Eagl3 (#1340) üzenetére


Pubszon
veterán

Ez HardCore. ;]
Ez a fanatizmus, hiába mondanak bármit(nekem nagyon bejön. :Y ).

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1344) Pubszon válasza Noobi (#1342) üzenetére


Pubszon
veterán

Pedig úgy a jó ha bont. :K
A havernak van egy szakadt Corsa, abba akarunk nemsokára berakni 5-6 15"-os subot, ha belefér. Ha 6 nem, de 5 tuti belefér. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1345) _Gomba_ válasza Pubszon (#1339) üzenetére


_Gomba_
tag

Van néhány kérdésem :D

Ez családi autó, vagy hangláda ? (Hova ülteti a dagi a purdékat ?)
Miért nem ül be és zárja magára az ajtót ? (Fél, hogy kiesik a szeme ?)
Miért nem vett a cucc árából inkább kocsit ? ;]

Ja és plusz 1:
Miért nem szigetelte le rendesen a tetőt meg egyebek ?

(#1346) feel good válasza Artika (#1334) üzenetére


feel good
aktív tag

Először is vegyél egy pár jó minőségű hangszórót a gyári helyekre, lehetőleg komponens szettet, amihez van magas "csipogó" is.
Csipogó az A oszlop tövébe mehet mondjuk.
Az erősítőn két csatornát hídbakötve meg tudod hajtani a ládát, a másik két csatornára pedig mehet az első két pár hangszóró (illetve a hangváltót kötöd rá, és abból megy kétfelé a madzag).
És a legfontosabb szabály: felejts el mindent, amin együtt szerepel az S, A és L betűk bármilyen kombinációja. :)

(#1347) Pubszon válasza _Gomba_ (#1345) üzenetére


Pubszon
veterán

1: Ez egy fiatal ember, neki ez a hobija, és ez nem családi autó. Ha netán van gyerek üljön a nyomóba. :D
2: Sztem beül és magára is zárja az ajtót, ettől semmi baja nem lessz.(vhogy vezeti is :P )
3: Kocsiba rakta volna a kocsit? :F :DDD
4: Ilyen nyomóknál nem lehet szigetelni, itt csak beton vagy hasonló eszközök segítenek.

Itt egy kis izelítő, ha kétszer ennyi ilyen nyomót raknak egy Cadillac Escalade-be, és mégsincs semmi bajuk.
Amugy 2db RF T15K tipusu 4 csatornás erősítővel van hajtva a 4 Fi 18 BTL sub. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1348) feel good válasza Pubszon (#1347) üzenetére


feel good
aktív tag

JBL CS60.4 erősítő, két csatorna hídbakötve (160w rms-t hazudik erre a papírja), mekkora ládikót vegyek, amit még érdemben meg tud hajtani?
30 centis reflexládákat néztem, ilyen 25-30e között, azokkal még boldogul?

(#1349) _Gomba_ válasza Pubszon (#1347) üzenetére


_Gomba_
tag

Tisztára megéri. Csak 1 db erősítő 25000 $.
Sztem nem ül be és zárja magár, mivel kimenne az ablak a hangnyomástól. 10-20 év múlva minden 2. kérdése az lesz a csákónak, hogy: What did you say ?
Kocsin meg 1 jobb autót értettem. Inkább vett volna 1 IFÁ-t azon több cucc elfért volna és még a platón a vászon is lebegne.
De legalább meg lehet próbálni a szigetelést, de ő ezt se tette. ;]

Na mind1, sztem ez már sok és felesleges is.

Feel Good: 50 literes láda elég sztem. Az egy 30 cm-es reflex kb. Mondjuk jobb fajta hagszóróval nézd sztem.

[ Szerkesztve ]

(#1350) _seth_ válasza Pubszon (#1347) üzenetére


_seth_
veterán

Ohh, ilyet még életemben nem láttam :D Durva :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.