Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Xpod válasza Madn!ght (#498) üzenetére


Xpod
addikt

Igen, de nézd meg a kijelzőt, ha nagyon karcos esetéeg lehet még egy picit alkudni belőle.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#502) Madn!ght válasza Xpod (#501) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ok! Koszi a gyors valaszt!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#503) Side_ válasza Madn!ght (#502) üzenetére


Side_
aktív tag

olyan áron ajánlott esetleg SONY-t is kipróbálni
7750, v az új GT valamelyik...
Vagy esetleg még Alpine is van ilyen áron. (A régebbiek jobbak.)
A hangsúly főleg a próbálni-n van. Illetve inkább a meghallgatás a lényeg. (Főleg, ha tudjuk, hogy mire is kell figyelni.)

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#504) Side_


Side_
aktív tag

Sianis,
alakul a zene?
(Távirányítóval sikerült kezdeni valamit?)

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#505) Sianis válasza Side_ (#504) üzenetére


Sianis
addikt

Hi!

Még semmi, majd vizsgák végén nekiesek! Erősítű gyúlik gyűlik álmomban már GTO,GTO ezt hallom csak! :D Remélem marad még nyárra abból a csodából, mert az aztán igencsak dobna szerintem! :)

(#506) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok!MP3-as autórádiót keresnék.Tudtok jobbat a Pioneer DEH-2800MP-nél,ebben az árkategóriában?[link]Köszi!

[Szerkesztve]

(#507) BaLee válasza pinnacle (#506) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ebben az áraktegóriában (30k) csak a design álltalában a különbség a különböző tipusok között meg talán minimális specifikációbeli különbségek.
Szóval azt vedd ami tetszik designra.

(#508) pinnacle válasza BaLee (#507) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#509) Side_ válasza BaLee (#507) üzenetére


Side_
aktív tag

Bár olcsó katban is van azért, amit szeretni szoktak.
Pl a panákat - csak van aki meg utálja, mert neki pl szétment valamelyik gomb meg ilyenek. (Mondjuk távir.al nincs ilyen gond.)
Vagy dícsérték mostanában a grundigot - de az designra gyengébbecske. Egyébként a következő lenne: Grundig Delphi S2000 (25e huf)
Nekem pl az Alpine-design nagyon bejön, de az meg nincs 30 alatt...
(Ja, de boccs - maga a design az van 30 alatt - talán Scott néven vagy valami noname dologban, de annak meg se a hangja, se semmije nem lenne jó.)

Esetleg nézni kell használtat - akad azis.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#510) pinnacle válasza Side_ (#509) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Van itt jópár 30K alatt,csak én úgy emlékeztem,hogy régebben a Pioneereket tartották a legjobbnak.[link]

[Szerkesztve]

(#511) bosco89


bosco89
tag

hy mindenki
tudna valaki abban segiteni hogy vettem egy pioneer DEH-524r tipusu auto rádiot és nem tudom a 12pin dugo pontos kiosztásait!erre volna szükségem googleben nemtaláltam semmit!
help help :R :R :R :R :R

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#512) BaLee válasza Sianis (#505) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na én megrendeltem a cuccost mivel sikerült eladnom a régi kocsimat így lett pénz hangcuccra. :)

A GTO 6506Ce ugye már bent van jön mellé egy jó kis GTO75.4 erősítő meg egy GTO 1002D 25cm-es mély zárt ládában. Jövő héten megjön, remélhetőleg hétvégére be is lesz építve. Nagyon kíváncsi leszek remélem megérte ennyit áldozni rá és jól fog szólni. :)

Az erősítőt most már 56 körül akciózzák, van ahol 51ért is kapható de siess mert kifutó darab és jön az 75.4 II ami egy 20assal biztos drágább lesz az elején szerintem.

Majd beszámolok.

(#513) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Megnéztem élőben, hát gyönyörű. Okos is, szép is. Viszont panasz van a hangjára. Valakinek tapsztalat?
[link]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#514) Sianis válasza BaLee (#512) üzenetére


Sianis
addikt

Most még nincs rá pénzem, tehát ha kifut akkor kifut. Gyűjtök rá ahogy tudok, ha jut jut, ha nem, akkor isten így akarta, hogy II szériást vegyek. :) Majd azért megnézném/hallgatnám, hogy mit tud a zene/bona... :D

Jim Tonic: Nekem van tapsztalatom JVC-vel. Nem ez a típus, de a kocsiban JVC szolgál. Nincs sok bajom vele, hangszórószett még bejáratós, felső hangerőtartományban már torzít a beépített erősítő, egyéb panaszom nekem nincs!

[Szerkesztve]

(#515) Side_ válasza pinnacle (#510) üzenetére


Side_
aktív tag

És 1 hsz-el feljebb meg van, amit én mondtam. :)
Helyetted senki nem fogja eldönteni a dolgot - meg hülyeség is lenne. Próbálj ki párat. Amiket én mondtam azokat is, meg amiket te úgy érzel, h érdemes lenne...

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#516) Side_ válasza bosco89 (#511) üzenetére


Side_
aktív tag

valahol fentebb elvileg van egy iso-lábkiosztás - sztem az jó lesz neked is...
(egyébként iso-csati néven keresd)

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#517) Side_ válasza BaLee (#512) üzenetére


Side_
aktív tag

Csak a jubileumi kiadást ne vegyétek, mert az eléggé elmarad a jó öreg GTO-tól.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#518) Áxi


Áxi
csendes tag

Sziasztok!!!!! Most készülök venni egy Clarion DXZ468RMP fejegységet és az lenne a kérdésem hogy találkozott-e már valaki ezzel a modellel??? Ugyanis elég új és nem sok hozzászólást találtam róla!!!! Érdekelne hogy megbízható-e és hogy jó választás-e???? Külsőre nagyon bejön és elég sokat tud, de bizonytalan vagyok mert még csak a jó öreg gyári kazettás rádiókkal volt dolgom..... Előre is köszi!!!!!!

(#519) BaLee válasza Side_ (#517) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az elég vicces. Kiadnak egy jubileumi kiadást rárakják a GTO jelöléts és szar!?
Vagy teljesítményére mondtad? Mert az tényleg csak 4x55W az ára 47k a 75.4 pedig 4x104W (majdnem duplája) az ára meg 56k...

(#520) Side_ válasza BaLee (#519) üzenetére


Side_
aktív tag

A hangja valahogy nem az igazi GTO-s.
Biztos nem véletlen, h olcsóbb is - meg sztem még csúnyább is...bár ez nem igazán számít - mert ha valami nagyonjó, akkor felőlem akármilyen ronda is lehet. Ha csak kicsit jó, akkor legaláb szép legyen :) Bár balgaság lenne zenét - ami alapvetően fül-központú - kinézet alapján választani.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#521) Guerilla


Guerilla
csendes tag

hi_all

Hátha_vki_tudja_hogy_honnan_és_mit

össze_szeretnék_kötni_egy_kenwood krc-852d-t_és_egy_egy_kenwood_kdc-c600-at
fejegység+cd-tár

arra_lennék_kiváncsi_hogy_milyen_kábel kell_hozzá_és_honnan_lehetne_beszerezni

(#522) Eagl3


Eagl3
veterán

Szevasztok!
Adott egy Ford fiesta rádiós magnója... 4hangszoró, nemtudom mi a teljesítménye.
Namost, sztetek elbírna ez a rendszer egy mélyládát pluszba? Nem kell a legerősebb, csak a tiszta hangzás végett stb.
Másik kérdésem az lenne, hogyha ez megoldható, akkor hogyan és mi pénzért tudom ezt rákötni? Nem igazán értek ezekhez a holmikhoz, szal egyedül biztos nem esek neki, végén még valamit zárlatra vágok... :)

(#523) Sianis válasza Eagl3 (#522) üzenetére


Sianis
addikt

Gyári minden cuccos? Erősen kétlem, hogy olyan komolyat nyomna...

(#524) Eagl3 válasza Sianis (#523) üzenetére


Eagl3
veterán

Jaja, gyári az egész cucc. Úgy gondoltam, h. bevágok egy méjládát hátra, hangszórókből pedig csak közép és magas szólna... feltéve ha elbírja.

(#525) Sianis válasza Eagl3 (#524) üzenetére


Sianis
addikt

Elbírni szvsz elbírja, csak az a gond, hogy a gyári fejegység eleve nem a legtutibb, szettről nem is beszélve. Ezeknek eleve nem jó a minősége ( egy autó tervezésénél utolsó szempont a hifi ), ergo egy mélyláda dübörgése nem sokat javít az élményen.

(#526) Side_ válasza Eagl3 (#522) üzenetére


Side_
aktív tag

1. van-e rca kimeneted? Ha nincsm akkor nagyjel-kisjel átalakító kell - de ezzel ki is lőtted a hátsó hangszórókat - mert valamiből ugye át kell alakítani.
2. Aztán kell egy erősítő is - a szubnak - meg ugye maga a láda is.
Fejről nem lehet ill. nem is érdemes hajtani szubot, mert a 10W valós rms kicsit kevés neki. Főleg, h a mélyhangoknak nagyobb energia kell, h ugyanolyan hangerőn halld őket, mint a magasabb frekvenciájú hangokat.

...jah, és 3. a kábelek.

alsókangon rca - 1-2e, tápkábel -5e, láda - ~20e, erősítő 15-20e. De ez tényleg minimálkoncepció.


Egyéb kérdéshh?

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#527) Side_ válasza Guerilla (#521) üzenetére


Side_
aktív tag

típusspecifikus cd-tár kábel kell (hogyhogy nincs hozzá?)

Hivatalosan a QAHS-foglalkozik a kenwooddal. Próbálkozz náluk!

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#528) Guerilla válasza Side_ (#527) üzenetére


Guerilla
csendes tag

köszi_megkérdeztem_az_ottani_forumban_is

(#529) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Tudnátok mondani nekem egy korrekt, megbízható autóhifi műhelyet Budapesten?

Gyári falakat szeretnék normálisabbakra cserélni, szóval nem komoly beavatkozásról van szó, de szeretnék igényes munkát, segítséget a választáshoz.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#530) Totyi


Totyi
őstag

[link]
Ez az autó hifi-m manualja.Melyik az a kábel,ha van ilyen;ami bekapcsolja az erősítőt?

(#531) Side_ válasza Totyi (#530) üzenetére


Side_
aktív tag

Szó szerint benne van a leírásban!

kék, fehér csíkal
''Más készülék, vagy motoros antenna (ha van) távkapcsoló vezetékhez.''


[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#532) Side_ válasza DoubleD (#529) üzenetére


Side_
aktív tag

Azért egy hangszórót talán még akárhol is be tudnak igényesen szerelni.
(Mondjuk ha te szereled magadnak, akkor lehet a legigényesebb.)

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#533) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Hali!
A minap lattam a mediamarktos magazinban, hogy JBL subot akcioban 29900ft-ert arulnak. 30cm mely, ''1000w''.
velemenyek, megeri?
[link]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#534) Side_ válasza Madn!ght (#533) üzenetére


Side_
aktív tag

Nagyonnem, ugyanis ez egy CS (=legalapabb cucc) 30ért.
Namost a GTO, ami nem a legalapabb - sőt, már elég jó - az a régi verzió ugyanennyiért - ha nem olcsóbban - kapható az ''ormányos ősállat''-ban. De az új sem kerül sokkal többe.
(Meg most valaki árul használtan is - és az ládával együtt kb annyi, mint ez a CS.)

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#535) Madn!ght válasza Side_ (#534) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ertem. Akkor meg jo hogy nem vettem meg. ;) köszi az infot. A kozeljovoben ha jarok Pesten beruhazok egy GTO-ra.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#536) Totyi válasza Side_ (#531) üzenetére


Totyi
őstag

Thx...én nem vagyok egy nagy szakember...ezért kérdeztem.Utólag belegondolva rájöhettem volna,de nem voltam biztos benne. :B

(#537) Side_


Side_
aktív tag

Madn!ght, hajrá! :)

Totyi, mostmár legalább biztosan tudod!
egyébként vannak olyan fejek, amin 2 kék cucc is van-vezérlésoldalon. (Persze olyankor az egyik csíkos.) Van úgy, hogy külön van az antennavezérlő és az erősítő-kapcsolószál. De azért nagy általánosságban igaz az, hogy a kék a remote.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#538) BaLee válasza Madn!ght (#535) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A GTO is kijön annyiból szinte: [link] ez a JBL GTO 1202D 30cm-es ehhez egy láda még 8-10.
Nekem is ilyen van.

(#539) modder


modder
aktív tag

Üdvözlök mindenkit!

Tulajdonképpen több kérdésem lenne:

Szóval az a lényeg, hogy van egy Sony Xplod fejegységem amire 4*50 watt névleges teljesítmény van ráírva (már egy-két éves biztos megvan)
szóval a Jettámnak a csomagtartójába beleraktam egy 8ohm-os szobai hangfalat, amit rákötöttem az egyik oldalra. a másik oldalon meg egy két utas közép-magas hangszóró van.
--Ideiglenes megoldás, csak hétvégi sufnyi tuning--
A kérdésem az, hogy nem fogja-e elbaszni ez a nyolc ohm-os hangfal a fejegységet? vagyis a benne lévő erősítőt?

A másik meg, hogy még a héten veszek egy pár Hélix két utas mélyközép-magas hangszórót hátra (7000 HUF) meg előre is egy pár közepet (3000HUF). A lényeg nem a basszuson van, hanem, hogy jól szóljon meg hangosan is. azokat a fejegység biztos el fogja bírni, viszont az a kérdésem, hogy ráköthetem-e még a nagy hangfalat is? Szerintem az úgy már betenne neki.

Kép:

[kép]
előre is köszi a választ.

(#540) modder válasza modder (#539) üzenetére


modder
aktív tag

plíz.

valaki?

(#541) Side_


Side_
aktív tag

A fej beépített erősítője legjobb esetben is ~20W rms...de inkább a 10-15W a jellemző. (Az 50 az csak valami hülye szabványWatt.)
Az erősírtő csatornánként 4Ohm-al tehelhető. Ha több, az talán nem vészes, csak akkor sokkal halkabb lesz a cucc - és fejegységnél elégé hallható a különbség.
Ha elég érzékeny hangszórókat veszel, akkor azért fog szólni valahogy a dolog. Bár a nagyonolcsó hangszórók se nem túl széphangzásúak, se nem túl minőségiek. A beépített erősítő meg elég dinamikátlan (ezért a hangerőérzet is csökken.) Ez a realitás. Ennyire olcsón nincs hosszútávon is megfelelő megoldás.

Ha veszel előre 2 hangszórót, meg hátra 2-t, akkor ki is merültek a lehetőségeid. A többit már nem tudod rákötni. Vagyis éppen rá tudod, de 2 dolog történhet.
1. Ha párhuzamosan kötöd, akkor leégeted az erősítőt.
2. Ha sorosan, akkor abból valszeg nem lesz baj, de rohadtul fölösleges, mert úgysem lesz semmi hangja, mert nagyonkevés energia jut a hangszórókra. Tehát akkor fog szólni mind2, de nem lesz jobb, mitha csak az egyik szólna.

Minimálkoncepviónak esetleg azt javasolnám, hogy előre egy szett (vagy koax), hátra meg (ha mindenképp kell valami) akkor ovál...vagy ami fér. Az ovál legalább érzékeny, és némi mélyrzést is kelthet. (Bár inkább csak kick-tartományban szól, sub-ban nem.)
Ja, és mégvalami - általában túl szépen ezsem tud szólni - kellő hangerőn - de legalább loudnessel - ami jó torz jellet generál - hangosnak hat. Igaz, hogy ez jelentősen csökkenti az élettartamot is, de ha nincs agyonhajtva, akkor azért bírhatja is akár.

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#542) pweisz válasza modder (#539) üzenetére


pweisz
senior tag

Azért ezt a jelenlegi konfigot annyira nem eröltetném ha mondjuk az egyik felén nyolc a másikon 4Ohmos a rákötött cucc, azt nem biztos hogy tolerálja a fejegység.
Tulkép te összesen hánydb hangfalat meg hangszorót akarsz rátenni?

(#543) modder válasza pweisz (#542) üzenetére


modder
aktív tag

Helo,

Amint mondtam is, az a nagy hangfal csak egy ideiglenes megoldás.
A lényeg, hogy vettem bele 8 rongyért egy pár Helix koax hangszórót hátra, és még rendeltem kettő közepet előre. Elég hangosan és szépen szólnak (habár full hangerőn még ki sem mertem próbálni, mert már elkezdenek torzítani ha a hangerőt feltolom a 2/3-ig.) De ott már tényleg nagyon hangos.

[link]
Itt eltudjátok olvasni a fejegységemre vonatkozó adatokat. oda van írva, hogy 4*50 watt és 4-8 ohm-ig. most ebből nem tudom, hogy mennyi igaz, de lehet benne valami, mert tényleg nagyon hangosan szól, és azt a 8 ohm-os mélynyomót is szép hangosan megszólaltatta.

Most hátul csak azok a hangszórók vannak rákötve, de gondolkodom rajta, hogy rámerjem-e kötni a nagyot is valahogy...
Kérlek nézzétek meg a specifikációit a pdf-ben, és aszerint fontoljátok meg.

kössz.

(#544) Side_ válasza modder (#543) üzenetére


Side_
aktív tag

Elolvastad az előző hszemet??
Abban szerintem minden bennevan!

Talán annyit kiegészítésnek, hogy nem gáz, ha egyik oldal 4ohm a másik meg 8.
Az sem feltétlen gáz, ha 8nál több - csak a hangerő az rendesen csökken.
Az viszont baj, ha 4ohmnál kisebb az impedancia. Szóval azt semmiképp.

Az 50W pedig max 10-15W valós rms!!

Az a mélyáda pedig nem nevezhető éppen mélyládának, mert az egy hangfal, amiben a nagy-hangszóró az csak egy mélyközép. Persze lehet, h mélyebbre megy, mint a sima autós-cucc, de ettől még nem lesz szub. Érzésre persze lehet h jobban tetszik, de:
ahoz, hogy az alacsony frekvenciájú hangokat is hasonló hangerővel hallhasd, mint a magasabb frekvenciájúakat, több enegkia kell nekik. Így 10-15W-ról nemigen lehet kielégítő hangerőt elérni.


A többi már tényleg bennevan az előzőben.

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#545) Side_ válasza modder (#543) üzenetére


Side_
aktív tag

''rámerjem-e kötni a nagyot is valahogy''
Ha rajta lesz 4 másik is, akkor: NE!!! - mert leég a fej erősítője. Ugyanis ha a 8ohmosat ph-ba kötöd egy 4essel, akkor az a 4es hangjának se tesz jót, és az erősítőnek sem, mert akkor ~2,6ohm lesz az impedancia, tehát égés...
Hameg sorba kötöd akkor okés, csak nagyon halk lesz, és nem éri meg - sztem.
Ha mindenképp ezt akarod használni, akkor használd csak ezt hátul. (Az nem baj, ha az erősítő másik csatornáján nincs semmi - csak nehogy rövidre legyen zárva.)

És olyan se jusson eszedbe, hogy 2 csatornáról hajtassz 1 hangszórót, mert fejegységek 'gyengélkedői' leégnek tőle.

''Kérlek nézzétek meg a specifikációit a pdf-ben, és aszerint fontoljátok meg.''
Kérlek olvasd el a hszeket, és fontold meg!

[Szerkesztve]

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#546) modder válasza Side_ (#545) üzenetére


modder
aktív tag

Jólvan vágom ezt a wattos dolgot, de akkor is hangosnak tűnik :D
jah boccs, hogy azt a hangfalat mélyládának neveztem, nem állt szándékomban, meg figyeltem is rá.

Akkor ha megérkeznek előre a közepek, akkor lehet kipróbálom, hogy csak azokat, hátra meg azt a hangfalat.
Amúgy már nem akarom ragozni a témát. Szerintem az lesz, hogy ígyis-úgyis bekell ruháznom egy valamilyen mélynyomóra, meg erősítőre. csak valami olcsó megoldást akarok, mert nekem nem kell, hogy 200W legyen a cucc, meg mit tudom én, hanem hogy elfogadhatóan, meg szépen szóljon, és a basszust is szépen adja.

Köszi a hsz-eket

(#547) Side_ válasza modder (#546) üzenetére


Side_
aktív tag

Egyébként lehet aztis csinálni, hogy 4hangszóró + az a nagy.
De akkor azt úgy kell, h a két hátsót azt az egyik csatornára sorbakötni, és a másik csatira mehet a 'láda'. Így 8-8ohm lesz, a hangerő is valszeg hasonló - bár ez inkább az érzékenységtől függ.
Csak fázishibák keletkezhetnek.

(Szép hangzáshoz 1 kompo szett előre, 1 láda hátra(igény szerint), és egy 4csatis erősítő(ha láda is van) - ez a minimum. És a mennyiség természetesen nem pótolja a minőséget. Persze azért stílusfüggő is a komponensek megválasztása.)

Egyébként az, hogy valami szépen szóljon drágább, mintha csak az kell, hogy hangosan. De hosszútávon sokkal inkább megéri adni a minőségre.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#548) modder


modder
aktív tag

nah hello újra. újabb kérdésem 'keletkezett'

ma hangot szereltem a kocsiba. vettem egy aktív mélyládát hátra (beépített erősítővel ugye) fél délutánom elment azzal, hogy elől műszerfal alját leszed, tápkábel elvezet küszöb alatt szépen, faszán hátra, ugyan így rca kábel fejegységből) -- azt a hangfalat kiraktam!

viszont...
hátul mély rávan kötve a tápra. viszont az rca kábelnek két vége van. egy bal és egy jobb ugyebár. és azokon belül van a + és a -. szóval én leszedtem az egyik dugót a végéről, és rákötöttem a (ami szerintem az volt) + - drótókat a mélyre.
de nem működött. aztán felcseréltem, de úgy sem...
aztán megnéztem neten és ezt találtam: [link] -- http://www.demton.hu/body_kabel_bekotesek.html

szóval mondom vissza megyek, és hátha jó lesz, de nem lett jó, pedig eszerint csináltam. (persze kis hangerőn próbálagattam, hogy éppen csak megszólaljon, de nem szólalt meg egyáltalán.) aztán kínomban már minden kis variácót kipróbáltam, de nem megy. olyan mint ha nem adna egyáltalán jelet a fejegység. Aztán most rákötöttem az egyik hátsó kábelt ami a hangszóróba menne, és így szól rendesen.

de nem vágom, hogy az a büdös rca miért nem szól... ötlet?

(#549) modder válasza modder (#548) üzenetére


modder
aktív tag

valakiii... űhhűhűhűhű

(#550) modder


modder
aktív tag

na jó. nekem van egy olyan ötletem hogy az rca-ból jövő jel nagyon gyenge, és elő kéne erősíteni

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.