Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Pubszon válasza Rolly (#1097) üzenetére


Pubszon
veterán

Hali.

Nekem van egy Sony CDX-F7750S, és halottam már jóneháhy Sony-t és Panasonicot is de szerintem biztosan a Sony a jobb.
A nagy cégek, demóótók sem raknak be Panasonicot.(Pl.: Martin Car Audio)
A hangnyomásversenyeken is minden mésodik autóban Sony van.
(Szerintem a világ két legnagyobb fejegysége a Sony és az Alpine)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1102) Rolly válasza Pubszon (#1101) üzenetére


Rolly
veterán

nem tudom nekem mint márka a panasonic szimpatikusabb, de a kiszemelt fejegység elég vonzó túlajdonságokkal rendelkezik

(#1103) Pubszon válasza Rolly (#1102) üzenetére


Pubszon
veterán

Én nem dönthetek hejetted, de én saját és mások tapasztalatait felhasználva csak a SONY-t tudom ajánlani.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1104) Rolly válasza Pubszon (#1103) üzenetére


Rolly
veterán

úgy néz ki hogy sony lesz

megj.: Bár SONY vagy panaSONIc :)) de sony lesz

[Szerkesztve]

(#1105) Rolly válasza Rolly (#1104) üzenetére


Rolly
veterán

megvan a sony holnap este megyek haza, s szerelem befelé

(#1106) Rolly válasza Rolly (#1105) üzenetére


Rolly
veterán

eléggé pang ez a fórum :(

(#1107) Octi válasza Pubszon (#1101) üzenetére


Octi
aktív tag

''Szerintem a világ két legnagyobb fejegysége a Sony és az Alpine''

Szerintem meg nem.
Az Alpine eléggé ott van a toppon, de a Sonyról ugyan ez nem mondható el :(

Szeretném már egy olyan ember véleményét is hallani a Panáról, aki használta is, és nem csak 5 percig hallgatta. Már többször leírtam itt, hogy én 2 évig nyúztam egy 7301-est, és el nem cseréltem volna egy sonyért. A hasonló kategóriába tartózókat rommá verte mind hangzásban, mind tudásban.

''A nagy cégek, demóótók sem raknak be Panasonicot.(Pl.: Martin Car Audio)''

Ez így igaz. De sonyt sem :D
Az meg hogy egy demóautót milyen fejjel hajtanak, nagyon sok mindentől függ. És itt nem a hangzás és a tudás az elsődleges, hidd el nekem.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1108) Octi válasza Rolly (#1097) üzenetére


Octi
aktív tag

Ja, és hogy válaszoljak Neked is (bocsi) ;)

Én biztos soha nem vennék BT-s fejegységet. Azt a plussz költséget valahol kispórolják. Hallottam már egy párat, és vagy hangzás, vagy szolgáltatás tekintetében mindegyikkel bajom volt.


Egyébként én biztos Panát vettem volna ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1109) Pubszon válasza Octi (#1108) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor el mondom neked hogy nekem van egy SONY CDX-F7750s, a bátyámnak pedig egy ALPINE 9857R és az ALPINE valamivel többet tud(árán is látszik) de például nincs benne HPF és ez nagy előny annak aki nem akarja a szettet erősítővel hajtani.
Az egyik havernak van egy PANASONIC(az a színváltós) hiába van benne minden meg digitális a végfoka(4*70Watt) de nem tud RMS-be csak vagy 4*5Wattot :DDD .

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1110) Pubszon válasza Rolly (#1106) üzenetére


Pubszon
veterán

Szerintamnem fogod megbánni, de ha bekötötted mond el a saját véleményed.

Csak hogy ne pangjon ez a fórum :) :) :) .

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1111) Rolly válasza Pubszon (#1110) üzenetére


Rolly
veterán

na hát akkor be lett kötve. Nekem tetszik a gyári hangszórókkal szerintem szebben szól ez a sony mint haverom panasonicja bár neki sal hangszórói vannak.

a beszerelést kicsit megszívtam. Ugye keret be csatlakozók a helyükre, fejegység a helyére, s erre nem kapcsolható be, de áram van mert a motorja bekapcsolt a cdnek. Kb 1 óra szívás után megnéztem és ki volt égve a biztosítéka a kapcsolt áramnak (még jó hogy egy hónapja vettük a kocsit használtan szalontól s ott átvizsgálták). kicseréltem s már minden okés volt legalábbis azt hittem. erre felprogramoztam minden rendben volt. S mikor kikapcsoltam majd újra be minden törlődött a memóriájából. Megint kb 1 óra aztán rájöttem hogy a kocsiban (Skoda) a szabványtól eltérően két kábel (a kapcsolt fesz és a folyamatos fesz) fel van cserélve, mikor a sony adapterén megcseréltem a két kábelt akkor már simán müködött minden.

Véleményem a Sony MEX-BT2500-ról:

Asszem a sony második legjobb fejegysége, kinézetre egyszerű nem csilli villi ami azért a rádiótolvajokkal szemben nem rossz dolog. Kb kinézetre úgy néz ki mint egy 25000 Ftos cucc s közben annál jóval komolyabb. Hangja mint már írtam szerintem jó, kihangosítójával sincs semmi gond, aki hívott nem is tudta hogy ki van hangosítva. Bluetoothos zenelejátszás jól müködik, de összességében inkább csak menőzésre jó :D.

(#1112) Rolly válasza Octi (#1108) üzenetére


Rolly
veterán

azért mondd meg nekem hogy mennyibe kerülne egy Panasonic fejegység plusz hozzá bluetoothos adapter, illetve hogy az kijön-e annyiból mint a sony Mex bt2500.

én pont ezen anyagi ok miatt döntöttem a sony miatt.

Egyébként a sonyinak egy gyenge pontja van kevés szöveget tud kiírni a kijelzőre. Eddig más negatív tulajdonságot nem tapasztaltam

(#1113) Pubszon válasza Rolly (#1112) üzenetére


Pubszon
veterán

A szöveggel annyit hogy tudja görgetni először magától utána manuálisan.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1114) Rolly válasza Pubszon (#1113) üzenetére


Rolly
veterán

tudom de akkor is elég régimódi kijelzőt raktak bele, engem nem zavar, de bizonyos tulajdonságaihoz nem illik

(#1115) Octi válasza Pubszon (#1109) üzenetére


Octi
aktív tag

''és ez nagy előny annak aki nem akarja a szettet erősítővel hajtani.''

Aki nem akarja a szettet erősítővel hajtani, az ne vegyen ilyen fejet. Mi a fenének?

''digitális a végfoka(4*70Watt) de nem tud RMS-be csak vagy 4*5Wattot''

Ez a létező összes fejre igaz. Láttál már 2x50 W-os erősítőt? Az a technika szerinted hova fér el egy fejegységben? Az igazi high-end fejeknek nincs is saját erősítője. Csak rontja a hangzást, és melegszik tőle mint a barom.
Úgyis csak egy gagyi IC-s végfokot tudnak belepaszírozni.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1116) Octi válasza Rolly (#1111) üzenetére


Octi
aktív tag

''Nekem tetszik a gyári hangszórókkal szerintem szebben szól ez a sony mint haverom panasonicja''

Kösd rá mind a kettőt egy erősítős rendszerre, egy normális szettel. Egyből ki fog jönni a különbség.

''a szabványtól eltérően két kábel (a kapcsolt fesz és a folyamatos fesz) fel van cserélve''

Ez sajnos tipikus VW baromság. Én már meguntam állandóan cserélgetni az új rádiókban a kábeleket, ezért megfordítottam az autó felöli oldalt (szintén skoda) :D



Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1117) Octi válasza Rolly (#1111) üzenetére


Octi
aktív tag

''bár neki sal hangszórói vannak''

Akkor miről beszélünk? Azoknál még némely gyári is jobb.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1118) Octi válasza Rolly (#1112) üzenetére


Octi
aktív tag

''azért mondd meg nekem hogy mennyibe kerülne egy Panasonic fejegység plusz hozzá bluetoothos adapter, illetve hogy az kijön-e annyiból mint a sony Mex bt2500.''

Szerintem egy autórádiónak nem ez a feladata. Vegyél egy BT fülest. AZ még olcsóbb :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1119) Octi válasza Rolly (#1114) üzenetére


Octi
aktív tag

''elég régimódi kijelzőt raktak bele''

Ezt írtam neked nem rég. Valahol megspórolják a plusz szolgáltatás árát. Az ilyen szuper multifunkciós készülékek, mindig kompromisszumot követelnek.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1120) Rolly válasza Octi (#1119) üzenetére


Rolly
veterán

tudod én olyan típusú ember vagyok aki szereti ha sokminden van egyben. Pl telefon mp3 lejátszó, fényképező, vagy például ilyen az autórádió, hogy minek csúfítsam a kocsit még egy kihangosító szettel, mikor lehet a rádióban is.

Egyébként nagyon szépen szól a kicsi sony

(#1121) BusyChild


BusyChild
tag

vki aki nagyon ert a fejegysegekhez tudna mondani nekem tipusokat aminek hatul van usb kivezetese?

Pixel 4a 5G

(#1122) Octi válasza BusyChild (#1121) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem ez itthon, hivatalos forrásból elég esélytelen. Ha van is USB, akkor max az előlapon.

Az e-bay tele van ilyen fejekkel. Nagy részük hong-kongi.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1123) BusyChild válasza Octi (#1122) üzenetére


BusyChild
tag

nem lehetetlen, talaltam mar parat..

Pixel 4a 5G

(#1124) Octi válasza BusyChild (#1123) üzenetére


Octi
aktív tag

Konkrétan?

Most már kiváncsi vagyok :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1125) tozo86 válasza Octi (#1124) üzenetére


tozo86
tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a Signat Onyx 2050es erősítő (2 csatornás erősítő, max. 300 W teljesítmény, 2x50 W RMS teljesítmény ( 4 Ohm)) és a Signat Onyx 112es mélyláda párosításáról. Valamint ha tudtok külön az erősítőről vagy külön a mélyládáról véleményt mondani, azt is szívesen fogadnám.
Akciósan a kettőt együtt most 20000Ft-ért meg tudnám venni.
Köszi előre is a válaszokat!

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#1126) tozo86 válasza tozo86 (#1125) üzenetére


tozo86
tag

sorry.. ez nem Octi-nak szól, csak rossz helyre nyomtam :B

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#1127) Octi válasza tozo86 (#1125) üzenetére


Octi
aktív tag

Hallani még nem hallottam egyiket sem.
Az erölködő teljesítmény adataiból kiindulva, hatalmas dübörgést és üvegrázást ne várj.

Ha 20e HUF-ért oda adják a kettőt, akkor számolj egy kicsit:

1., Mennyibe volt a kereskedőnek? (max 14e-be)
2., Mennyibe volt a nagykernek? (max 10e-be)
3., Mennyibe volt a gyártónak? (max 5e-be)

Akkor miről is beszélünk?

(Tudom, nagyon sarkosított az eszmefuttatás, de azért egy termék ára,-még ha akciós is- sok mindent elárul magáról a termékről)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1128) psykie


psykie
aktív tag

Fejegység vásárlása előtt állok, de nem nagyon tudok választani, 25-30e -et szánnék rá egyenlőre maradnának a gyári hangszórók az autóban (2-es Clio), nagyon fontos számomra a hangzás, hangmínőség. Kérlek segtsetek!!! :O :F

(#1129) Octi válasza psykie (#1128) üzenetére


Octi
aktív tag

Ebben az árkategóriában, gyári hangszórókkal nem beszélhetünk olyanokról, hogy ''hangzás, hangmínőség'' :(

Magánvéleményem (bár ebből megint vita lesz :DD ):

Vegyél egy Panasonicot.
De szerintem jobban jársz, ha egy használt, de kicsit minőségibb fejet veszel ebből a pénzből. Ki lehet fogni igen jó vételeket ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1130) szd@root.hu


szd@root.hu
tag

egy aktív szubot, hogyan kell bekötni? mert gondolom nem csak 2 rca dugóval.
sazküzletben mennyi idő amíg bekötik???

(#1131) Bazsee71 válasza Octi (#1129) üzenetére


Bazsee71
őstag

Pedig igazad van. ;)

(#1132) Octi válasza szd@root.hu (#1130) üzenetére


Octi
aktív tag

-Táp kábel az akksira
-Test kábel a kasztnira
-1 pár RCA a fejegységbe
-1 remote szál a fejről a mélyláda eősitőjébe

Mi kb. 1 óra latt bekötjük. Attól függ, mennyire macerás átjutni a a tápkábellel a motortérből az utastérbe a tűzfalon keresztül.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1133) Pubszon válasza Octi (#1115) üzenetére


Pubszon
veterán

''Csak rontja a hangzást, és melegszik tőle mint a barom.
Úgyis csak egy gagyi IC-s végfokot tudnak belepaszírozni.''

A hangzáshoz semmi köze, nem attól melegszik hanem a táp IC-től, ja és a fejegységek nem tudnak 4x50 wattot hanem csak kb. 4x25 watt RMS-t(az hogy mennyi a THD-je az más dolog).

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1134) Ijk


Ijk
nagyúr

Sziasztok!
A JBL CS60.4 erősítő [link] mennyivel lehet ''rosszabb'' a GTO75.4-nál [link]?

Egy GTO6507C komponensr kellene meghajtani meg majd egy mélyládát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1135) Octi válasza Pubszon (#1133) üzenetére


Octi
aktív tag

''A hangzáshoz semmi köze''

Akkor miért hagyják ki a saját erölködőt a high end fejekből? Igen is nagyon sok köze van a hangzáshoz. Ha gondolod, hallgasd meg az én rendszeremben. Nem egy gagyi fej van a kocsiban, és mégis hallani lehet a minőségen, amikor kikapcsolom a fej saját erölködőjét, és csak a teljesítményerősítők mennek.

''Ja és a fejegységek nem tudnak 4x50 wattot''

Szerintem full ugyan ezt írtam én is.

''hanem csak kb. 4x25 watt RMS-t''

Ezt te sem gondolod komolyan. Mutass már nekem egy konkrét típust, ami igazolhatóan tudja ezt a teljesítményt. Baromi kiváncsi lennék rá.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1136) Octi válasza Ijk (#1134) üzenetére


Octi
aktív tag

Az általad belinkelt oldalakon található tuljadonságokat hasonlítsd össze, és rá jössz magadtól is ;)

Szerintem szetteknek elég a CS is, de ha ládát is akarsz, maradj a GTO-nál.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1137) luci


luci
tag

Hi all !

Nekem eddig ezek volnának :

JBL GTO 937 nagyovál (3 utas )+ Blaupunnkt sd karis fejegység +elöl sony 10 3 utas ,de az annyira nem mérhető össze hangzásba a JBl -el ,hogy szinte említésre sem méltó !
Szeretnék még egy értelmesebb 10 cm -eset előre -mert csak az fér be sajnos .
Gondolkoztam itt is JBl -be de 15 k a normális 10 cm esük -bár biztosan jó is ,de sokallom !

Aztán ajánalották hogy jó lenne ha vennék valami erősítőt mert azzal sokkal szebben kijönne a hangszórok dinamikája !
Ennél a Blaupunk Gto sorozatból néztem ki a valamit 4 csat 750 w : kb 20 -25 k lenne !

Alapjába véve a fejegységről is nagyon szépen szól az ovál páros ,de az első dolog nagyon zavar

:R



[Szerkesztve]

...

(#1138) Octi válasza luci (#1137) üzenetére


Octi
aktív tag

Szeretnék még egy értelmesebb 10 cm -eset előre

Egy javaslat: [link]
Teljesen korrekt mind tudásban, mind árban (már ami ebben a szegmensben elvárható)

Aztán ajánalották hogy jó lenne ha vennék valami erősítőt mert azzal sokkal szebben kijönne a hangszórok dinamikája

Teljesen egyetértek :)

Ehhez ezt javasolnám: [link]

Ha esetleg kell mind a két termék, még valami kevéske engedmény is belefér ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1139) luci válasza Octi (#1138) üzenetére


luci
tag

Én nem ismerem ezeket a márkákat ,honnan jönnek ,meg milyen multjuk van ? :F

Az ár korektnek tünik az adatok alapján ...az elsőknél még annyi a gond hogy szinte semmi ür nem marad ha beépítem a hangszórót ,laikusan azt gondolnám mint minden más hangszóronál hogy ennek is kell azért mögöttes térfogat :B

Erősítővel kicsit gondba vok ! Hová illik ezeket elhelyezni :F
-jó láttam már több helyen több féle módon ,de úgy néz ki nálam a csomagtartó kilőve -nem tom mihez rögzíteni :(

:U :R

...

(#1140) Ijk válasza luci (#1139) üzenetére


Ijk
nagyúr

Erősítő-> ülés alá ha van hely

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1141) Octi válasza luci (#1139) üzenetére


Octi
aktív tag

''honnan jönnek''

Made in USA ;)

Ha elfér, mehet az ülés alá :)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1142) Octi válasza Ijk (#1140) üzenetére


Octi
aktív tag

Bólogató smile :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1143) luci válasza Octi (#1141) üzenetére


luci
tag

Hi!

-Ezt jó hallani hogy az USA -ból jönnek !

-Bár a Made in Japan azért még jobb lenne ;) ,az erősítőm asztali még onnan van ám ;) .

Az ajánlott 10 cm -es pár ,úgy néz ki kelleni fog !

Az erősítővel még vacillálok picit :U .Az erősítőhöz nyilván még szükségesek némi kábelek ha jól tom ...ezek kb mennyire jönnének ki ?

-Jah üllés alá :) -két legyet ütök egy csapásra ,még üllés fűtés is lessz ;)

;) :R

...

(#1144) luci


luci
tag

guglin még rákerestem az erősítőre :U -hát nem usa-t írnak :(

hangszórót nem néztem még ..... :(

Nem tudnál esetleg jó árba JBL GTO ,4 csatornás erősítőt ?

:U :R

...

(#1145) Pubszon válasza Octi (#1135) üzenetére


Pubszon
veterán

''amikor kikapcsolom a fej saját erölködőjét, és csak a teljesítményerősítők mennek.
''
Ezt ithol is meg tudom nézni.

''Mutass már nekem egy konkrét típust, ami igazolhatóan tudja ezt a teljesítményt.''
Az összes Sony tud 4x25 watt RMS-t csak mint írtam a torzulása olyankor nagy, de akkor is RMS teljesítmény.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1146) Octi válasza luci (#1143) üzenetére


Octi
aktív tag

Az erősítőhöz nyilván még szükségesek némi kábelek ha jól tom ...ezek kb mennyire jönnének ki ?


Egy normálos kábelezés 15-30e HUF között mozog.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1147) Octi válasza luci (#1144) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem tudnál esetleg jó árba JBL GTO ,4 csatornás erősítőt ?

Sajna ezzel a márkával nem foglalkozunk :(
Az olcsó szériánál ugyan abban az árban van jobb, a m inőségi szériái meg nagyon drágák.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1148) Octi válasza Pubszon (#1145) üzenetére


Octi
aktív tag

Ezt ithol is meg tudom nézni.

És nem győzött meg? Akkor ott még alakitani kéne a rendszeren :D

Az összes Sony tud 4x25 watt RMS-t csak mint írtam a torzulása olyankor nagy, de akkor is RMS teljesítmény.

És mindezt az RMS teljesitményt mi bizonyitja (már a sony-s marketingen kivül)? Láttál már hivatalos mérési jegyzőkönyvet egy darabról is?

Ha láttál már olyan erősitőt ami VALÓS 4x25W-ot tud, akkor áruld el nekem, hogy ugyan ezt a technikát hova sűritik be egy fejegységbe (ráadásul az összesbe) :F
Akkor a 23e HUF-os fejben benne van egy 4x25w RMS-t tudó erősitő. Ki a franc venne külön teljesitmény erősitőt. Ja, és akkor ennek a nagy cégnek bele fér a költségvetésébe ilyen technikát rakni a fejegységeibe? Hova tovább, mi a francnak gyárt ugyan ilyen teljesitményű erősitőket, ha minden fejegységében ugyan ez benne van?

Javaslok neked valamit: Ugyan ezt a megállapitásodat ird be légyszi az index autóhifi topicjába. Na ott igazi nagyágyúk forgolódnak. Kiváncsi lennék a véleményükre :D

Egyébként , mindegy. Ez egy meddő vita.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1149) Pubszon válasza Octi (#1148) üzenetére


Pubszon
veterán

Szerintem az a hüje aki 4*25 wattos erősítőt vesz külön.

''És nem győzött meg? Akkor ott még alakitani kéne a rendszeren''

A rendszer a következő:
A fej ALPINE 9857R
A kábelek Audison (Conection)
Az erősítő Audison
A mély Kenwood
A szett Rainbow
A kondik Signatok(3*1F)

Szerintem nem nagyon kell alakítani.

''És mindezt az RMS teljesitményt mi bizonyitja (már a sony-s marketingen kivül)? Láttál már hivatalos mérési jegyzőkönyvet egy darabról is?''

E szerint: DIN 45324
1KHz-en.
(e szabvány alapján mérik az erősítőket)
ja és 4*26 watt RMS :DDD

[Szerkesztve]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1150) Octi válasza Pubszon (#1149) üzenetére


Octi
aktív tag

''Szerintem az a hüLYe aki 4*25 wattos erősítőt vesz külön''

Miért is?

Volt már szerencséd hallani Mészáros Gyuri (HUMMA elnök) autóját? Az UDimension szettjeit VALÓS 2x10W-tal hajtja. Ha meghallgattad, utána lennék kiváncsi a véleményedre.

''Szerintem nem nagyon kell alakítani''

Egy rendszer nem csak az összetevők gyártmánya határozza meg. Ha egy magas sugárzót arréb teszel 2 cm-rel, szét tud hullani a teljes hangzás, vagy pont össze állhat normálisan az egész.
Egyébként a leirt összetevőkből össze lehet állitani egy rendszert 150e HUF-ból, de 400e HUF-ból is.
Egy szakmai kérdés: Mi célt szolgál 3 db 1F-os kondi? :DDD

''E szerint: DIN 45324''

A szabványokat hagyjuk. Volt szerencsém részt venni egy pár ''ISO-sitásban'' :W

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.