Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) Pttypang válasza Milka 78 (#14145) üzenetére


Pttypang
veterán

Valamiért nekem annyira nem jönnek be a személyeket ábrázoló hátterek, talán Gosick háttér volt az egyetlen, mert hu... mert ja :D

Everybody lies.

(#14152) oriic válasza Nova96 (#14150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk kezdtem örülni hogy Takeshi összejön Saeko-val erre meg...Eh. Talán a következő évadban.

Live-Die-Respawn

(#14153) Nova96 válasza oriic (#14152) üzenetére


Nova96
őstag

Én pl. nem nekik örültem volna, de már az is jó lenne 2.évadba valakivel össze jönne. Végül is nincs kifogása várok az igazira. :DDD Elégé korlátozott a lehetőség, ha csak nem a banánt szereti. :))

Na jöhet a 2. letöltött nagy csomag anime. :DDD 6db anime, hogy elfogyott. :DDD (+OVA,special)

(#14154) F34R válasza Nova96 (#14153) üzenetére


F34R
nagyúr

anyad....

(#14155) Pttypang válasza F34R (#14154) üzenetére


Pttypang
veterán

o.O

Everybody lies.

(#14156) Nova96 válasza F34R (#14154) üzenetére


Nova96
őstag

Igazán leállhatnál ezzel. :U Elején viccesnek tartottam most már idegesít. :B :R

(#14157) F34R válasza Nova96 (#14156) üzenetére


F34R
nagyúr

az is idegesito amit te muvelsz, GTFO here

(#14158) Nova96 válasza F34R (#14157) üzenetére


Nova96
őstag

Fel kéne ismerni a poénkodást... és tudtommal én nem anyázok. :B
De akkor innentől nem írom be mikor kezdek új animébe jó? :B :U

(#14159) F34R válasza Nova96 (#14158) üzenetére


F34R
nagyúr

ofc jo legyen , es sorry csak agyfaszt kapok neha .

(#14160) #59620352 válasza F34R (#14157) üzenetére


#59620352
törölt tag

mi folyik itt? nem vágom

(#14161) Milka 78 válasza #59620352 (#14160) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Te sem?

(#14162) Pttypang válasza Milka 78 (#14161) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyre többen vagyunk :D

Más:
Pokemon wtf? Ez komoly, vagy csak poén? Még a végén értelmes grafikával rebootolják? :O

Everybody lies.

(#14163) oriic válasza Pttypang (#14162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, a végén még normális grafikája lesz?

Live-Die-Respawn

(#14164) Crystalheart válasza oriic (#14163) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azok a hajak. :D

(#14165) Máté94 válasza Pttypang (#14162) üzenetére


Máté94
addikt

Fanart gyerekek... :U

(#14166) oriic válasza Crystalheart (#14164) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi bajod vele? :DDD

Live-Die-Respawn

(#14167) Crystalheart válasza oriic (#14166) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, tudom, hogy mennyire népszerű ez Japánban... Csak valahogy olyan szívlapáttalcsaphatnám fejük lesz tőle. :D

(Amúgy nem biztos, hogy mindegyiknél jól tippeltem meg a nemét.)

(#14168) Pttypang válasza Máté94 (#14165) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig már reménykedtem, ha nem tekintettem még meg a régit, esetleg az új, kissé életképesebb rajzolással, már felkelti az érdeklődésemet.. no de akkor a remény is meghalt, pedig állítólag az az utolsó :D

Everybody lies.

(#14169) Ijk


Ijk
nagyúr

Nodame Cantabile nagyon jó kis sorozat volt, mondjuk kicsit semmilyen befejezéssel. Imádom a komolyzenét, úgyhogy ezért is különösen tetszett.

Közben folyamatosan nézem az Accel World-ot, nem vagyok hanyatt esve tőle, fiatalabb korosztálynak való, de mindig hajt a kíváncsiság hogy mi fog történni.
Illetve elkezdtem a Sword Art Online-t, kíváncsi leszek erre is, persze jól indult ez a sorozat is. ;]

Annak viszont örülnék, ha a torrenteknél kiírnák hány bites a kiadás, úgy kell vadászni a 8bit-eseket. :(((

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14170) Archanon válasza Ijk (#14169) üzenetére


Archanon
őstag

Tegnap néztem meg a Paris-hen OVA-ját, ma kezdem a Finale-t (3. évad). :K Nekem egyelőre nagyon tetszik, félek is tőle, hogy max. pontra értékelem. :DDD Nodame meg asszem belekerül a Top 10-es karakterlistára. Nagyon jó sorozat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14171) F34R válasza Ijk (#14169) üzenetére


F34R
nagyúr

azt kulon kiszoktak irni ha 10 bites (egyebkent megertem, a medialejatszo mar csak ilyen nyugos )
Estleg ha remegy a torrent details-re akkor ott is kapsz infot.
Amit te mondasz az TV release-knel van, eloszeretettel tolnak ki ilyeneket. A Bluray-nal nekem meg nem voltak gondok ....de ha nem akarsz varni. ;]

(#14172) Pttypang válasza Ijk (#14169) üzenetére


Pttypang
veterán

Valahogy én is így vagyok vele.. nem valami lehengerlő, de valamiért mindig megnézem a következő rész accelt.. SAO-val már másképp vagyok, az viszont állítólag eléggé rosszul lett feldolgozva, állítólag kicsit elbszták az arányokat a regényhez képest.. :(

Everybody lies.

(#14173) Ijk válasza F34R (#14171) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem írják ki hogy 10bites. Persze már nagyjából tudom hogy commie, horriblesubs, utw biztos 10bites, meg sem próbálom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14174) jahrn válasza Ijk (#14173) üzenetére


jahrn
senior tag

Esetleg EZ vagy hasonlo megoldast jelenthet azoknak akik hardware okok miatt nem tudjak lejatszani a 10-bitet.

(#14175) Darth_Revan válasza jahrn (#14174) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akinek a hardvere gyenge, hogy 10 bitest lejátszon, annak nem is érdemes belefogni kódolásba, mert megőszül mire végez 1 sorozattal.

4 magos CPU-n egy 24 perces rész ~45 perc mire átkódol.

[ Szerkesztve ]

(#14176) jahrn válasza Darth_Revan (#14175) üzenetére


jahrn
senior tag

Itt most a media lejatszokra gondoltam, szvsz egy mai gyengebb PC-nek siman le kell jatsszania 720p 10bit-et.

(#14177) F34R válasza jahrn (#14176) üzenetére


F34R
nagyúr

le is jatsza, csak szerintem Ijk-nak a kenyelem van eloterben (en sem szeretek a gep elott ucsorogni . altalaban mindig van 8 bites rls is csak turni kell.

(#14178) Pttypang válasza Pttypang (#14172) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez az ötödik rész valahogy nem jött be annyira, hiányolom belőle az eddig kicsit előtérbe helyezett elemeket, amelyek éreztetik velünk, hogy bizony, ez egy játék.. Ez a nyomozósdi valahogy nekem nem illik a képbe.. A "frontharcolásból" pedig semmit se látunk.. -.-"

Everybody lies.

(#14179) Ijk válasza F34R (#14177) üzenetére


Ijk
nagyúr

Így van, amihez számítógép kell azt hajlamos vagyok nem megnézni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14180) Crystalheart válasza Ijk (#14179) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De rossz egyeseknek. Az én TV-m még egy régi böhöm, amiben kiment a zöld szín. :DDD

(#14181) Totheground


Totheground
addikt

Én is ezért gyűlölöm a 10bitet.
Egyetlen kurva mediaplayer sem viszi el (egy darabig szerintem nem is fogja) és kb teljesen felesleges...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14182) Psych0


Psych0
őstag

Megint a szokasos vita... :U

Claymore ch 129. Epic

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#14183) #59620352


#59620352
törölt tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én ezt a videót már lejátszottam 1000x :D

Sztem már megnézem azt a 2 OVA-ját ha már ennyiszer hallgattam a zenéit ennek az animének (vmi Twin Angel)

(#14184) Nova96


Nova96
őstag

Deadman Wonderland a vége ez komoly....ilyen cliffhangert bele tenni.....ebből a animéből 24.rész kellet volna. És amint láttam a manga már nem megy? :Y
Ez valami iszonyú kevés volt most jön az OVA de az nem a storyhoz tartozik.

(#14185) #59620352 válasza Nova96 (#14184) üzenetére


#59620352
törölt tag

én OVA-kat már nem is nézek (hacsak nem story OVA pl a Kojikannál) mert rájöttem hogy általában unalmasak :/

(#14186) Nova96 válasza #59620352 (#14185) üzenetére


Nova96
őstag

Végül is a történet előtt játszódik szerintem. Csak azért furcsán hatot, de 2 szereplő elő életéről is megtudok egy két dolgot.
Jöhetne folytatása.....de nincs manga így esély sincs. :O A pontozással bajba vagyok, tetszett és nem nagyon tudok bele kötni. :DDD Talán az angol OP, de az legyen a legkevesebb. :))
Én még megnézzem azért az OVA-kat mert eddig mindig tetszetek. Talán egy kettő kivétellel, de igaz én is hagytam ki pl Kimi ga Nozomu Eien a alternatív befejezés megvolt a többi OVA-t hagytam inkább.

(#14187) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SAO 5. rész

Haladunk haladunk. :) A suna is visszatért. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14188) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Mos néztem meg a Paranoia Agentet.

Nem rossz, jó kis pszichológiai tartalommal bír, csak kicsit sok volt benne az ilyen elem:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#14189) Darth_Revan válasza Nova96 (#14184) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A manga csak szünetel, mert az író terhes és inkább pihen.

2. évad az animeból viszont mint már korábban is említve lett, nagy eséllyel nem jön, mivel nevetségesen alacsony eladási számokat produkált Japánban. Lehet nem volt a legjobb ötlet a Japánt sújtotta katasztrófa után kiadni egy sorozatot, aminek az egyik fő kulcsmomentuma egy hatalmas földrengés, ami elpusztította Tokiót.

Talán, ha az októberben megjelenő amerikai DVD-ből elég fogy, akkor lenne minimális esély, viszont a japán kiadó, a Kadokawa, már ott is kavart nem is kicsit. Arról van szó, hogy az amerikai kiadó, aki a Deadman Wonderlandet is viszi, ingyen mellékelni szokta a DVD mellé a Blu-Ray kiadást is (vagy a Blu-Ray kiadás mellé a DVD-t?), viszont sok japán vásárló is inkább megrendelte az USA-ból teljesen érthető okból (Japánban ugyanaz 90e Ft lenne csak 1 fajta kiadás, USA-ban 10e és ingyen jár hozzá a DVD vagy a Blu-Ray) a animeokat és most a Kadokawa bevezette 2012-re a "Blu-Ray stop"-ot, azaz nem ad el külföldre Blu-Ray lemezhez jogot, csak DVD-t. Ebbe esett bele a Sora no Otoshimono is, 2011-ben megjelent 1. évadhoz még ingyen járt a BR, a 2012-es 2. évad viszont már csak DVD-only...ez pedig sok vásárlót visszaléptet a vásárlástól.

Röviden: nem áll jól sehol sem a szénája a sorozatnak, hiába tetszik sokaknak.

(#14190) Nova96 válasza Darth_Revan (#14189) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor nem adok tényleg sok esélyt neki... pedig nagyon jó lett szerintem.

SAO
Kezd alakulni érdekel mi lesz a vége a nyomozásnak. :))

(#14191) #59620352 válasza Nova96 (#14186) üzenetére


#59620352
törölt tag

Hát én úgy általánosságba mondtam hogy nem nézek OVA-kat :D

Crystalheart Paranoia Agent sztem nem volt olyan egetrengető mint Member szerint, lehet éretlen voltam ehhez is :D Lehet az is maradok :D

Am én emberek láttam már Blueray filmet, de annyira mozognak benne az emberek mint ha itt lennének a szobába, szal engem irritált kicsit :DDD Vagy elsőre mindenki így van a blue ray-el? Animébe ugyanolyan gyorsan mozognak?

(#14192) oriic válasza #59620352 (#14191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, filmeknél meg gondolom arra gondolsz hogy eltűnik a filmhatás. Valakinek ez tetszik, valakinek nem. Tv függő.

Live-Die-Respawn

(#14193) Totheground válasza oriic (#14187) üzenetére


Totheground
addikt

Akarod mondani Assuna. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14194) oriic válasza Totheground (#14193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez is egy lehetőség. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14195) Crystalheart válasza #59620352 (#14191) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem különösebben érdekel egy ilyen gány feliratfordítása után, hogy member miről mit gondol... :D

Jó kis sorozat arról, hogy ha nem vagyunk képesek szembenézni az életünkkel, a végén csak még rosszabb lesz, a menekülés nem megoldás. Néha vicces volt, néha elgondolkodtató vagy megrendítő, az OP és ED pedig ötletes. Hanem voltak olyan elemei, mint pl. az RPG-képzelődés, és egyéb olyan dolgok, amiket tuti csak egy japán tenne bele egy sorozatba, amin csak elkerekedett a szemem... Persze értem a szimbolikát, csak európai szemmel egy kissé nevetséges volt némelyik.

(#14196) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Freezing

4 rész után.

Csöcsőőőőők. :DDD Na jó meg a többi. Tetszik. Kár hogy csak ennyi része van. :O

Live-Die-Respawn

(#14197) Darth_Revan válasza oriic (#14196) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Megnéztem én is a Freezinget, volt benne pár vicces és pár Moe jelenet, de összességében nem dobtam magam hanyatt tőle, nálam 5 pontból egy erős 3-as.

Szintén ugyanennyit adnék a C-re is. Nem rossz, de ez a pár apróság/nagyobb dolog szemet szúrt:
-hülye név, vagy tudod a teljes nevét a sorozatnak, vagy esélytelen megtalálni keresőben, mivel "C" szóra több tucat találat is van
-a sok közgazdasági fogalom miatt szerintem sok embernek nem könnyű megemészteni a történetet
-11 rész szerintem kevés, kellett volna egy 12. is, a lezárás is eléggé fele-más lett. Túl sok kérdésre nem adnak választ.

Masakaki viszont nagy arc, mintha az Alíz csodaorszában filmből a macskát+a kalapost keverték volna össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14198) Archanon válasza oriic (#14196) üzenetére


Archanon
őstag

Csöcsös Evangelion copy (majd megtudod miért, bár talán már sejted). :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14199) Milka 78 válasza Darth_Revan (#14197) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem volt rossz a Freezing,de a 200. Satellizer sam-ázás után frankón lerúgtam a csillárt.Frankón idegesített :)

A C viszont nekem bejövős.Lehetett volna hosszabb és volt egy két logikai hiba is benne,de legalább valami újat láttam.Igazság szerint szívesen látnék több ilyen újjítást és nem csak az állandó sablonokat...

(#14200) Pttypang válasza Milka 78 (#14199) üzenetére


Pttypang
veterán

Már én is kissé kétségbe estem, nem tudtam, hogy mit is nézzek.. de aztán megláttam itt valahol egy linket, egy háborús drámához, ami az egyik kedvelt témám :D [főleg a háború:D]
[link]
Esetleg hasonló ajánlások? :D
[Tetszett, csak a lejátszómnak nem^^]
Egy pöppet többet elbírtam volna még, ehhez már tényleg kell egy szint, hogy észrevedd az összefüggéseket, mivel nem rágnak mindent a szádba, mi miért.. :_D

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.