Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) jahrn válasza Darth_Revan (#13250) üzenetére


jahrn
senior tag

A manga meg csak a vol.1 ch.9-nel jar, szal gondolom az anime majd folytatodni fog (anidb szerint - unknown number of episodes)

[ Szerkesztve ]

(#13252) Darth_Revan válasza jahrn (#13251) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát ezt így ahogy van folytatni hülyeség lenne, jobban tennék, hogy ha várnának még több anyagra a mangából és kiadnának egy tisztességes 12 részes sorozatot, amiben nem kapkodnak és jobban hű a mangához.

(#13253) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Tudja valaki, mennyi az új Berserk büdzséje?

(#13254) Psych0


Psych0
őstag

Ez a Code Geass elég jónak tűnik.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13255) PR0JECTNR56 válasza Psych0 (#13254) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mert jó is, azért. :K

(#13256) #59620352 válasza Psych0 (#13254) üzenetére


#59620352
törölt tag

csak teljesen véletlenül vezet minden toplistát :D xD

(#13257) jahrn válasza #59620352 (#13256) üzenetére


jahrn
senior tag

A tizenevesek listait lehet h a Code Geass vezeti.

De meg az anidb-n sincs rating szerint az elso 10-ben.

(#13252) Darth_Revan Hogy miert valasztottak azt h a mangaval parhuzamosan haladnak passz. Mondjuk ettol meg lehet kesobb + sorozat belole. Csak mar lattunk hasonlot joparat, szal...
Mondjuk ha ilyen Medaka Box meg Queen's Blade kapnak folytatast akkor ez miert ne?

Hamar folytatas iden jon Minami-ke OVA jovore meg egy ujabb evad :C

[ Szerkesztve ]

(#13258) #59620352 válasza jahrn (#13257) üzenetére


#59620352
törölt tag

lehet az első 10be nincs de elől van :P
Meg vegyes korosztály szavaz rá. Különben meg a Code Geasst simán imádhat egy 40 éves is. Nem vmi komolytalanság

(#13259) Pttypang válasza #59620352 (#13258) üzenetére


Pttypang
veterán

Viszont vannak nála jobbak, nem kevés.

Everybody lies.

(#13260) Pttypang


Pttypang
veterán

Lejárt a szerk idő, de akkor írok újat, nem nagyon tartozik az előző témához. Melyik oldalt preferáljátok anime-s listákhoz? Épp gondolkodom, hogy anidb-n is elkészítem a listám, mivel az AA minden szempontból szegényesebb. [Kivéve, ha valakinek nagyon gyenge az angolja, akkor értelemszerűen erős érv, hogy az AA magyar]

Everybody lies.

(#13261) #59620352 válasza Pttypang (#13260) üzenetére


#59620352
törölt tag

Én az AA-n is jelölöm az animéket, de van egy másik ami nagyon klassz mivel jelzi hogy eddig mennyit animéztem el az életemből, az Anime-Planet. És te tervezheted meg a kis táblácskádat, kiírhatod vele miket nézel vagy csak simán a lifetime-odat amit animézéssel töltöttél, és a képet is te tervezed. Meg úgy az egész oldal szerkezete is tetszik. Ezt ownFate ajánlotta még anno.

[ Szerkesztve ]

(#13262) Crystalheart válasza Pttypang (#13260) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én a MAL-t, nekem az átláthatóbb és rugalmasan szerkeszthető. Igaz, az egyes sorozatokat nem csoportosítja.

(#13263) Pttypang válasza Crystalheart (#13262) üzenetére


Pttypang
veterán

Az anidb-n csoportosítja a rendszer?
(#13261) viktor900: Köszi, de nem vonz ez az aláírásos móka, MAL-on pedig ugyanez elérhető, kevésbé hangsúlyozottan.

Everybody lies.

(#13264) #59620352 válasza Pttypang (#13263) üzenetére


#59620352
törölt tag

Óóh tényleg, de itt nem lehet olyan táblácskát készíteni? (a Mal-on?)

(#13265) Pttypang válasza #59620352 (#13264) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, említettem, hogy engem nem vonz ez a banner gyártós móka.
Crystalheart: Mal-on a profilodnál, listádnál etc. át lehet állítani ezt a remek fehér hátteret valami egyéb (passzívabb) színre?

Everybody lies.

(#13266) Crystalheart válasza #59620352 (#13264) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Táblácska? Listára gondolsz, vagy mire? (Mod: Ja, hogy a banerre.)

Crytec210: Igazából fogalmam sincs, az AniDB-n mi hogyan megy. :D Nee tetszik a dizájnja.

A lista kinézetét át lehet állítani a MAL-on...

[ Szerkesztve ]

(#13267) Psych0 válasza Crystalheart (#13266) üzenetére


Psych0
őstag

anidb-n kb 25 kész stílus közül válszthatsz, ha egyik se tetszik, akkor készíthetsz sajátot. A listák meg a leginkább testreszabhatóak, azok közül ami létezik. Szerintem a legalkalmasabb a sorozatok követésére. pl akár azt is követheted, hogy egy részt melyik grouptól nézted. Jelzi, hogy a sorozat csapatonként hol tart. Sokszor pár perccel hamarabb updatelik az anidb entryt egy új résznél, minthogy feltöltődne a szeróra a rész.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13268) Crystalheart válasza Psych0 (#13267) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösz, másnak biztos hasznos infók ezek, de nekem mind teljesen fölösleges sallang. Sorozatokat nem csoportosít véletlenül a listája? :) Mert az egyetlen, amivel nekem MAL-on gondom van, hogy minden évadot, OVA-t, stb. külön címként kezel.

(#13269) Pttypang válasza Psych0 (#13267) üzenetére


Pttypang
veterán

Végül anidb lett, mivel kissé problémás lett volna a többin a listám átvitele, így pedig sokkal egyszerűbb, csak az oldal rendszere valahogy nem tolerálta a sebességem, a cirka 180. anime adatlap megnyitása után a listámhoz adás közben kaptam egy auto bannt, a kimagasló terhelésért.. :D az elején...
Igen, a rengeteg információ nekem is feltűnt, hogy nagyon részletesen ki vannak dolgozva az adatlapok.

Everybody lies.

(#13270) Crystalheart válasza Pttypang (#13269) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Valaki komolyan azt naplózza magának, hogy melyik csapattól látta, milyen nyelven, kutyafüle? :D Az az igazi animegeek ember, meg aki három oldal kritikát ír egy hárompontosnak... :D

(#13271) Psych0


Psych0
őstag

Ezen besírtam :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13272) jahrn válasza Crystalheart (#13270) üzenetére


jahrn
senior tag

A lenyeg az az h anidb-n lehet pontozni a group release-eket, meg azt is meg tudom nezni h milyen a sub/dub/res es milyen a forrasbol szarmazik. Igy ha kinezek egy animet megnezesre akkor konnyen ki tudom valasztani a szamomra legelonyosebbet.

(#13273) Totheground válasza jahrn (#13272) üzenetére


Totheground
addikt

Én ezt úgy csinálom, hogy felmegyek a Bakabt-re és megnézem, hogy mivan fent. Főleg hogy úgyis onnan töltök. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13274) Darth_Revan válasza Psych0 (#13271) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez miben volt? :)
A külön poén az, hogy nem is a márkát írták át, hanem az országnevet, amire nem vonatkozik szerzői jog :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13275) Crystalheart válasza jahrn (#13272) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem már az megerőltető, hogy az adott animét lepontozzam. :D

(#13276) jahrn válasza Totheground (#13273) üzenetére


jahrn
senior tag

Az a baj BakaBT-vel, h ami lincencelve van az hianyzik onnan. Plussz elofordul h kisse reszrehajloak eggyik-masik release ugyeben. Illetve inkabb azt mondanam h kinek a papne kinek meg a lanya :)

(#13275) Crystalheart Nekem meg az megerolteto h szar subbal/szar video-audio minoseggel nezzek egy animet.

[ Szerkesztve ]

(#13277) PR0JECTNR56 válasza Darth_Revan (#13274) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Code Geass, amikor elmegy bort vásárolni Lelouch. Ennél a résznél én is nyomtam egy pillanatállj gombot, hogy jók látom-e. :D

(#13278) #59620352 válasza PR0JECTNR56 (#13277) üzenetére


#59620352
törölt tag

basszuuus nem tudjátok hanyadik rész volt? XD Beletekerek, én észre sem vettem! xD

(#13279) Crystalheart válasza jahrn (#13276) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem azt mondom, megnézni meg lehet, ha válogat az ember, csak hogy még a subot is értékeljem... :) Hiába, rettentő lusta vagyok ilyen téren. Tudjátok, azért használom a MAL Updatert is. :)

(#13280) Psych0 válasza #59620352 (#13278) üzenetére


Psych0
őstag

121868_code_geass_r2_ep03_imprisoned_in_campus_720p_blura.jpg

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13281) Pttypang válasza Crystalheart (#13279) üzenetére


Pttypang
veterán

Hiába, AA-n az ismertetőknél 99,99%-ban van anidb link, míg a többihez inkább 50% a max ^^
Így kissé egyszerűbb volt átvinni a listát, így csak 4* bannolt le közben a rendszer -.-"
Közben becsúszott azért egy kis anime is, míg vártam a bann lejártát. :)
Un-Go: Inga-ron
Volt ennek helye, az alap sorozathoz kaptunk egy kis magyarázatot, így már érthetőbb a dolog.

Everybody lies.

(#13283) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma sajnos véget ért a Fate/Zero. Nálam 10/10-es lett, örök kedvencek között.

Karakterek nagyszerűek lettek, látványvilág remek, hangulata is fantasztikus. Történetbe, motivációkba itt-ott persze belelehet kötni, de összességében remekmű. Spoilerezni egyelőre nem akarok, mert úgyis kevesen látták.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13284) Archanon válasza Ijk (#13283) üzenetére


Archanon
őstag

Első évad már be is van tárazva BD-ben. :DDD Hmm, mikorra lesz a maradék kiadva? Vajon kibírom-e addig? (Nem hiszem...)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13285) Ijk válasza Archanon (#13284) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amikor kijön BD-n, akkor megnézem az egészet egyben újra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13286) #59620352


#59620352
törölt tag

A Mirai Nikki a végén is király lesz vagy csak az elején? :D
Mert haveromnak nem nagyon tetszett, bár sztem izgalmas

(#13287) jahrn válasza Archanon (#13284) üzenetére


jahrn
senior tag

Kb 3 honap.

Valoban melto a KnK vonalhoz minden teren. Volt par dolog amit kisse osszecsapottnak ereztem ezert tolem most egy 9/10-et kap. Must see...
Akkor kedves Type-Moon most johet a Heaven's Feel meg a Fate/Hollow Ataraxia, esetleg a Fate/Extra...

(#13288) Máté94 válasza #59620352 (#13286) üzenetére


Máté94
addikt

Ne azt vizsgáld, hogy "mikor király", hanem nézzed. Aztán majd megmondod magad, hogy jó volt e vagy sem. Én legutóbb a 18. részt láttam és még tartogat meglepetéseket, új információkat a szereplőkről.

(#13289) bozont válasza Pttypang (#13281) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk én már hagyom AA-n, nekem 445 anime van a listában (+ még néhány ami nincs az ismertetők között vagy nem jelöltem még be) és most 17-et nézek, meg van 185db tervezett. Nincs túl sok kedvem újra összeszedegetni, bejelölgetni mindet, még ha van is link pl az anidb-hez. Mondjuk nekem bőven elég az is amit az AA kínál (befejezett, tervezett, aktuális és felfüggesztett sorozatok listája), inkább nem is akarom tudni mennyi idő összesítve amit eddig láttam. :D

Viszont jó hogy megemlítetted az Inga-ron ova-t, meg is feledkeztem róla, szedem is lefelé.

[ Szerkesztve ]

(#13290) Crystalheart válasza bozont (#13289) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A MAL szerint én ~23 napnyi animét néztem eddig összesen. :D Le vagyok maradva. De még így is durva, hogy kb. egy évből 23 napot elaniméztem, pláne, hogy fél éve, december óta alig néztem valamit, még heti egy részt sem igazán.

(#13291) bozont válasza Crystalheart (#13290) üzenetére


bozont
veterán

Jó mondjuk nekem ez legalább 6-7 éves termés. Már nem tudom pontosan mikor kezdtem az "ipart", de az AA-ra 2006 áprilisában regisztráltam és valamivel előtte (talán 1 év de már nem emlékszem igazán emlékszem).

mod.: Á, hülyeséget beszélek. Már jóval érettségi előtt láttam pl az Elfen Lied-et meg a Hellsinget, ami 2005-ben volt és gimi alatt már nézegettem anime sorozatokat, igaz csak módjával. Akkoriban még nehezebb volt a beszerzés. Inkább olyan 2000-től indult a dolog, szóval jó az 12 évnek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#13292) Psych0


Psych0
őstag

Na ez a CG befejezés kiütött, nem ezt vártam. Viszont maga a sorozat nagyon jó volt, ennyi fordulatot beletömni... eszméletlen.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13293) PR0JECTNR56 válasza Psych0 (#13292) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az R1-et nézted, vagy már az R2 is megvolt?
A fordulatossága a történetének az egyik legjobb húzása ez tény.

(#13294) Psych0 válasza PR0JECTNR56 (#13293) üzenetére


Psych0
őstag

lenyomtam az 50 részt egyben. :D végülis csak 17 óra.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13295) F34R válasza Psych0 (#13294) üzenetére


F34R
nagyúr

level asian ;] nekem csak a fele megy mindig .

(#13296) Crystalheart válasza Psych0 (#13292) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem láttam még a Code Geass-t, de azért a túl sok fordulat is sülhet el rosszul, lásd Kiddy Grade. :) (Szóval ha ennyire tetszett, akkor bizonyára nem vitték még túlzásba. :D)

[ Szerkesztve ]

(#13297) Pttypang válasza bozont (#13289) üzenetére


Pttypang
veterán

Én is anno vártam, hogy kijöjjön, aztán teljesen elfelejtettem, itt meg csak úgy a tabolgatás közben megakadt rajta a szemem az egyik oldalon :D
Ha épp nincs semmi fontosabb dolgot, akkor 1-2 óra alatt átviheted a listádat, a kapott bannok számától függően. Akkor a 266 animevel még csak haladó vagyok talán ^^ [Mondjuk nem 12 év alatt.. :D]
Szerk: Épp az előbb néztem a berserk moviet, várom már a másik 2 részt :(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13298) Psych0 válasza Crystalheart (#13296) üzenetére


Psych0
őstag

Minden rész végén volt egy epic fordulat, ami miatt jóformán nem tudtam abbahagyni. Ha belegondolok, hogy mit szenvedhettek a nézők anno, mikor egy hetet kellett várni az új részre, vagy egy évet a két évad között.

A főszereplő az egyik legjobb, amit láttam, de a mellékszereplők sajnos mind idióták, kettős mércével, de Lelouch így is elvitte a hátán a sztorit.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13299) Pttypang válasza Psych0 (#13298) üzenetére


Pttypang
veterán

Éppenséggel az átlag mellékszereplőkhöz képest még egész értelmesek is, csak a főszereplő annyira megcsavarja a dolgokat, hogy idiótáknak tűnnek mellette :D
(Lehet, hogy megint meg kéne néznem, rég láttam ^^ )

Everybody lies.

(#13300) F34R válasza Pttypang (#13299) üzenetére


F34R
nagyúr

Én meg R2-nél abbahagytam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.