Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Archanon


Archanon
őstag

Szent ég...! Nagyon kemény! :C (Bár rémlik valami, mintha már linkeltem volna egyszer korábban, de most ismételten meglepett. :D)

#Crytec210: Háborús drámák, ezzel foglalkozó komoly sztorik nekem is jöhetnek, az égiháborúk különösen érdekelnek. Régebben kértem már, de sajnos azt "ignorálta" mindenki. :( Valószínűleg nincs is túl sok mű ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14202) bandiras2 válasza Archanon (#14201) üzenetére


bandiras2
senior tag

Égiháború?
Slipstream [Német-Amerikai]
Sonic boom squadron [Japán-Amerikai]
Sky crawlers [Csúcscucc! csak ez első 3 percet, hogy lásd mivel van dolgod, aztán kapcsld ki! Komolyan!]
így hirtelen ennyi, majd ha eszembe jut lesz még

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#14203) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma megnéztem végre a K-on moviet, itt figyelt már hetek óta 10bit-ben.
Csak egy szóval jellemezném, kawaii. :D

Megoldottam xmbc-vel kényelmesen a 10bites lejátszást. Egyébként tényleg szebb a kép mint 8 biten, konkrétan a film lemászott a plazma képernyőről, gyönyörű színek, fények.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14204) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Freezing kivégezve.

Ez kevés volt. Tetszett, de kevés volt. :(

Este még megnézem a special-okat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14205) Archanon válasza bandiras2 (#14202) üzenetére


Archanon
őstag

The Cockpit már megvolt, a Sky Crawlers pedig listán figyel egy ideje, csak elfelejtettem milyen okból. :DDD De asszem rövidesen akkor beiktatom, ha lesz ismét összefüggő 2 órányi lazulásra időm (és kedvem ;] ).

#orichalcos: Sajnos be sincs fejezve.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14206) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Mivel kijött egy ideje a Last Exile következő évadja,gondoltam belenézek az előző évadba(mivel rég volt már és nem emlékeztem pontosan mindenre)...majd úgy is maradtam.Még ennyi év után is odaszegezett a tv elé.Nem tudom miért ,de ennek a műnek hangulata van,mai szemmel nézve is szép,"patinás" a grafikája és még sorolhatnám(itt jön képbe az elfogultság faktor).Ja és majd elfelejtettem,hogy ez is az égben játszódik,van benen dráma és háború is(egy csipetnyi steam punk(a járgányok miatt) a levegőben).

[ Szerkesztve ]

(#14207) #59620352 válasza Ijk (#14203) üzenetére


#59620352
törölt tag

Sztem én is nekikezdek :D Nekem is van, és mond csak jó lenne angolul néznem? Egyszerűbb a szövege?

(#14208) Ijk válasza #59620352 (#14207) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát az angol szövege egyszerű. ;]
Egyébként nincsenek benne bonyolult párbeszédek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14209) Crystalheart válasza bandiras2 (#14202) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Belenéztem ebbe a Sky Crawlersbe, amit linkeltél - hát nem semmi, hogy kétpercenként mutatnak három másodperc kézzel rajzolt animációt, de onnan is kispórolják a frame-eket. :D Ahol nincs ennyi CGI, ott nem ilyen inkoherens. De azért majd engem is érdekel.

(#14210) oriic válasza oriic (#14204) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megnéztem specialokat is. :D Sokat nem tettek hozzá, de egynek jók voltak. D:

Live-Die-Respawn

(#14211) jahrn válasza Milka 78 (#14206) üzenetére


jahrn
senior tag

A Last Exile S1 messze jobb mint az S2. Sajna itt is belekevertek a fanservice-t pedig ennek az anime-nak nem errol kellene szolnia.
Amugy ja, Last Exile S1 siman 8/10

(#14212) Milka 78 válasza jahrn (#14211) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A remény hal meg utoljára :) Mondjuk ezzel megleptél,hogy fanservice van egy ilyen jellegű műben...

(#14213) jahrn válasza Milka 78 (#14212) üzenetére


jahrn
senior tag

OFC nem olyan jellegu fanservice mint pl. ami a Freezing-ben van :D

(#14214) Pttypang válasza jahrn (#14213) üzenetére


Pttypang
veterán

Még mindig nem egy queen's blade, hogy csöcsökkel lövöldözzenek egymásra :D

Everybody lies.

(#14215) oriic válasza jahrn (#14213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az lenne a durva. :DDD

Más.

SAO aka Sweet Asses Online

[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14216) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Elkezdtem nézni a Linebarrels of Iron sorozatot, picit meglepett, hogy a főszereplő viselkedése és személyisége az első 4 részben olyan volt, mint amilyen egy másik sorozatban a pszichopata golyós rossz fiúknak van, de szerencsére javult a helyzet, a sorozat is mintha kezdene jobb lenni, legalábbis a 6. részt végigröhögtem :D

(#14217) Milka 78 válasza Darth_Revan (#14216) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én az első 6-7 részt szinte szenvedve néztem meg,de aztán szépen beindul.az utcsó 12-részt egy levegőre bevágtam.A cgi-vel nem volt bajom,de a karakter dizájn valamiért nekem nem jött be igazán.Összességében vállalható kategória,de nem hagyot mély nyomot bennem,de ízlések és pofonok.Nekem a gundam sorozat jobban átjött.

(#14218) Petike93 válasza oriic (#14215) üzenetére


Petike93
újonc

Irogatsz az UTre is?
Mert mintha ezt ott láttam volna. :D

(#14219) oriic válasza Petike93 (#14218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, anime témában nekem az az alap oldalam. :D Cloud néven tolom ott.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14220) Petike93 válasza oriic (#14219) üzenetére


Petike93
újonc

Mondjuk mintha más név rémlene, de ritkán olvasom az oldalt, és amúgy is mindegy. :D

(#14221) Pttypang válasza oriic (#14215) üzenetére


Pttypang
veterán

O, az elsőre én is felfigyeltem, gyanúsan odafigyeltek a megfelelő ívekre :D

Everybody lies.

(#14222) F34R válasza oriic (#14215) üzenetére


F34R
nagyúr

hmmm az eslot nagyon preferalom ^^

(#14223) Pttypang válasza Pttypang (#14221) üzenetére


Pttypang
veterán

Lejárt a szerk idő.. :W

Mondom nagy vidáman leugrok ismerőshöz könyvtárba, majd kinyomtatja nekem a SAO LN első kötetét pl, megnyitom a pdf-et.. 214 oldal.. hmm.. na akkor nem fogom a 10 kötetet egyben kinyomtatni szerintem ;D

Everybody lies.

(#14224) Totheground válasza Pttypang (#14223) üzenetére


Totheground
addikt

Ezért kell tabletet venni és azon olvasni. Nálam itt az összes kötet, meg még sok más LN is. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na a következő project:

Blassreiter

Infók alapján nem tűnik rossznak. :)

Live-Die-Respawn

(#14226) F34R válasza oriic (#14225) üzenetére


F34R
nagyúr

ohm most nezem ,

SPOILER
nem gyengen overkill , csak az a baj hogy fel CGi elemek is vannak benne.

SPOILER

[ Szerkesztve ]

(#14227) Pttypang válasza Totheground (#14224) üzenetére


Pttypang
veterán

Tablet nekem felesleges lenne.. na meg én inkább szeretek nyomtatott szöveget olvasni :)
Inkább egy kindle-re gondoltam, de az meg minek szintén, annyira nem mozgatott a téma, majd talán később.. Esetleg még telefonon meglesem, de mivel a szöveg maga angol, így nem hiszem, hogy túl gyorsan haladnék vele, szóval ráérősen lehet, hogy kinyomtatgatom majd vmikor.. :D

(#14225) orichalcos: Azt terveztem megnézni, csak lusta voltam különösebben megkeresni, meg mikor bedobtam listába, asszem akkor még volt aktuális néznivalóm, majd ha megnézted mesélj róla valamit, miféle :)

Everybody lies.

(#14228) jahrn válasza oriic (#14225) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem az egy jobban sikerult anime (sot) de azert

SPOILER
ne hagyd h a szivedhez nojenek a szereplok :D
SPOILER END

[ Szerkesztve ]

(#14229) Pttypang válasza jahrn (#14228) üzenetére


Pttypang
veterán

[Spoiler?]Hullanak mint a legyek?[Spoiler?]

oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14230) Rimuru válasza Pttypang (#14229) üzenetére


Rimuru
veterán

Annyira nem. ;]

Vigyázat, csalok!

(#14231) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Á, de izék vagytok. :DDD

AMúgy most Uruharashop oldalán a projecteket kezdem leszedegetni, ezt is ott találtam.

Live-Die-Respawn

(#14232) jahrn válasza oriic (#14231) üzenetére


jahrn
senior tag

SPOILER
Azert nem olyan durva mint a hirhedt Ga-Rei Zero Ep1-ben. Itt van tulelo is ;]
SPOILER

(#14233) oriic válasza jahrn (#14232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt is tervezem megnézni. :)

Live-Die-Respawn

(#14234) Archanon válasza jahrn (#14232) üzenetére


Archanon
őstag

Ezzel két napja végeztem, nem kicsit volt wtf. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14235) jahrn válasza oriic (#14233) üzenetére


jahrn
senior tag

A Ga-Rei Zero nekem nagy kedvencem a stilusaban, a manga - aminek az elozmenye az anime - viszont sajna eros WTF kezdes utan unalomba fullad a vegjatekra.

A Blassreiter ha bejott akkor szerintem erdemes megnezni - ha kimaradt volna eddig - a Speed Grapher-t meg a josei tarsat a Red Garden-t

(#14236) Pttypang válasza jahrn (#14232) üzenetére


Pttypang
veterán

Elsőre azt dobtam is anno, mert kicsit furának találtam, hogy kihullik mindenki, látszólag értelmes indok nélkül, csak úgy meghalnak.. kicsit op enemy-t kaptak kezdésnek :D

Everybody lies.

(#14237) #59620352


#59620352
törölt tag

Devil May Cry AA Anidb

Elég sokáig tartott megnézni de csak azért mert elfelejtettem :D Meg más dolgom volt, mostanság nem animéztem annyit :O Nem akarom megunni őket különben soha, remélem nem is fogom!
A grafika király, Patty aranyos <3, Dante kemény, harcok állatok, nem is kell nagyon részletezni :D Sose játszottam a játékkal de megérte megnézni, epizodikus az egész de nem zavart, mesterműnek nem mondanám de... fuh a vége nagyon odaba**ott :D
9/10

(#14238) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A játékok is rohadt jók, az anime is az volt, csak rohadtul rövid. :(

Live-Die-Respawn

(#14239) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön.

Live-Die-Respawn

(#14240) Pttypang válasza oriic (#14239) üzenetére


Pttypang
veterán

Hohó!
Evangelion filmettttttt... abból még egy értelmesebb trailert se tudtak kiadni, csak ezt a vinnyogós "hüdekurvajólesz" stílusút :D

Everybody lies.

(#14241) #59620352 válasza oriic (#14239) üzenetére


#59620352
törölt tag

ez milyen Drgon Ball lesz? mert azt tudom hogy van egy 110 részes rövidített változata ami nem rég jött ki, de ez mi ez? :D
Még sosem láttam egy részt se 8 éves korom óta. majd sorra kerül ha megtanulok angolul xd

(#14242) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A Code Geass OVA négy részéből megjelent az első, aminek örömére ingyen elérhetővé tették az első 10 percet:

Part 1/2, Part 2/2.

(Eredetileg nem Youtube-ra tették fel, de ezt könnyebb linkelni)

Lehet nem az eredeti Geass, de engem még így is sikerült megvenniük kilóra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14243) F34R válasza Darth_Revan (#14242) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem csak teged ezekbol a par perces szosszenetektol is mar megjott hozza a kedvem ...........

(#14244) oriic válasza #59620352 (#14241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy sima Új Movie lesz.

Live-Die-Respawn

(#14245) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

(#14246) Máté94 válasza PR0JECTNR56 (#14245) üzenetére


Máté94
addikt

Kuragehime.

(#14247) Pttypang válasza Darth_Revan (#14242) üzenetére


Pttypang
veterán

Mintha ezeket a szereplőket már láttam volna az eredeti sorozatban.. ha máshogy nem, akkor mint "statiszta" :D
Kicsit fura.. 720at meg angol subot elfelejtették :O

Everybody lies.

(#14248) Darth_Revan válasza Pttypang (#14247) üzenetére


Darth_Revan
veterán

720 meg angol sub remélhetőleg (az összesről) már lesz 1 év múlva :P

Ezeket az OVA részeket a Hellsinggel ellentétben elsősorban nem otthoni kiadásra szánják, hanem moziba, azt meg tudjuk, hogy hónapok telnek el mire moziból DVD vagy BR-re vándorol valami :(

(#14249) F34R válasza Darth_Revan (#14248) üzenetére


F34R
nagyúr

En nem tudom de ezek a Volume kiadasok kesnek a legtobbet egy muvet felosztanak altalaban 8-ra amik kozt egy honapos kesesek vannak omg... :O

(#14250) Darth_Revan válasza F34R (#14249) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem, az "sima sorozatnál" van, résztől függően 6,7 vagy 8 részre bontják (vagy ritkán ennél több), amit havonta adnak ki. Ebből jön a haszon nekik, így dől el, hogy lesz-e folytatás. A TV-ben csak azért adják le a sorozatot, hogy népszerűsítsék, a TV adás kb csak reklám a DVD/BR kiadásnak.

OVA sorozatnál sajnos még többet kell várni, Hellsing 2006 óta most fog csak befejeződni, 6 év kellett 10 részhez, ha nem lenne Istencsászár a sorozat, akkor simán rá lehetne nyomni a "nevetséges" plecsnit. Black Lagoon esetében is a Roberta's Blood Trail OVA sorozat részeinek a megjelenése között is 2-4 hónap volt.

Ez a Code Geass sem havonta fog megjelenni, hanem a jelenlegi tervek szerint 3 havonta, tehát a 2. rész novemberben jön a moziba. 2013 májusában fog megjelenni a moziban az utolsó rész, ami után is még hónapokat kell majd várni a BR/DVD kiadásra...tehát ezt a Code Geasst se 1 hét múlva fogjuk nézni :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.