Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) Nova96 válasza Pttypang (#14900) üzenetére


Nova96
őstag

:)
De nem pontos legalább 4-et tudok kapásból ami kimaradt...de lusta vagyok össze keresni. :))

(#14902) Ijk


Ijk
nagyúr

Spice and Wolf eddig nagyon bejött, jó hogy be lett rakva az a BD. ;]

Viszont magyar felirattal kell néznem, sajnos ez a sorozat meghaladta az angol nyelvtudásom, amikor még viszonylag kényelmesen tudom nézni a művet. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14903) Darth_Revan válasza Ijk (#14902) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Picit sok a kereskedelmi/közgazdasági fogalom ja :DDD Szerencsére van közöm a dologhoz, de sokaknak biztos kényelmetlen lehet ez a sok fogalom, főleg az, amit a C-nél is műveltek :U

(#14904) Ijk válasza Darth_Revan (#14903) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az is gondot okoz hogy pörgősen, sokat beszélnek, mire értelmezek valamit már 2 gondolattal arrébb jár az egész
Persze egy Agasami SS-en elkényelmesedik az ember és elhiszi hogy tud angolul. :DDD

Mondjuk a Hyouka-ban is amikor felvázolnak egy teóriát, akkor azért füstöl az agyam a munkától. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14905) Nova96 válasza Darth_Revan (#14903) üzenetére


Nova96
őstag

C-be tény, hogy sok volt... de meglehetett állítani feliratnál. :)) Csak a vége.... :U

(#14906) Tirexi válasza Nova96 (#14905) üzenetére


Tirexi
addikt

SPOILER

Hallod ebbe a Niki-be kajak a legfélelmetesebb az Yuno. :Y
Pedig azt hinné az ember az egy kedves karakter.. de amikor aprítani kell akkor elől áll a sorban.
Meg az az őrült tekintet. :Y
Marha jó ez a sorozat. :DDD

[ Módosította: koxx ]

(#14907) Nova96 válasza Tirexi (#14906) üzenetére


Nova96
őstag

SPOILER-be tedd amíg lehet.

És igen jó kis sorozat.

(#14908) Tirexi válasza Nova96 (#14907) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem tudom hogyan kell SPOILER-ezeni de sztem semmit nem mondtam el ami számítana.
4. résznél vagyok még csak.

(#14909) Nova96 válasza Tirexi (#14908) üzenetére


Nova96
őstag

Egyszerű OFF-ba rakod és elé írod hogy spoiler.
Itt vannak spoiler érzékeny emberek is.. és ez annak számított. De nem olyan nagy spoiler.
4.rész annyit mondok ha van időd egybe told le. :K

(#14910) Tirexi válasza Nova96 (#14909) üzenetére


Tirexi
addikt

Oké már írtam modkerbe, hogy módosítsák.
Egybe? Az ki van zárva. XD

Amúgy már sikerült feldolgozni a School Days által hagyott űrt a fejemben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14911) Nova96 válasza Tirexi (#14910) üzenetére


Nova96
őstag

Ez gyors volt. :DDD Nekem 2 nap után múlt el a hatása. :)) Igaz akkor elég keveset animéztem.
Ha nem egybe, de mellette ne nézz mást! :))

(#14912) Tirexi válasza Nova96 (#14911) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem is szoktam mást nézni mellette. Mindig csak egy van amit nézek.
A Bleach volt a legdurvább. Volt olyan reggel felkeltem és estig csak azt néztem egyhuzamban egész éjfélig. Volt bajom na. :P

(#14913) Pttypang válasza Nova96 (#14905) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért nem volt olyan világrengető feladat elolvasni a fogalmaknál azt a 2 sort...^^

Everybody lies.

(#14914) Nova96 válasza Pttypang (#14913) üzenetére


Nova96
őstag

De...akkor is vannak spoiler érzékeny emberek. Ha lehet más kárára ne spoilerkedjen... de igaz nem volt olyan nagy de ezt én is írtam. :U

(#14915) Pttypang válasza Nova96 (#14914) üzenetére


Pttypang
veterán

A gazdasági fogalmakkal kapcsolatos problémáidra válaszoltam, hogy megállítgattad a részeket, míg elolvastad.. pedig nem voltak olyan hú de hosszú magyarázatok hozzá, túl bonyolultak se voltak :)

Everybody lies.

(#14916) Nova96 válasza Pttypang (#14915) üzenetére


Nova96
őstag

Jaa... :B hát igen. De inkább megállítottam mint, hogy lemaradjak róla. :DDD nem mint a Bakemonogatarinál az elején rendesen ki kell számolni mikor állítsam le, de az elején nem egyszer lemaradtam. :DDD Utána belejöttem. :)) Jó kis anime, de rövid volt jön a 3 OVA majd 2.évad. :DDD

(#14917) Totheground válasza Nova96 (#14916) üzenetére


Totheground
addikt

3 OVA? Azoka befejező részek, attól lesz teljes az egész.

......................................................................................................... Nem mellsleg szerintem az az utolsó 3 rész miatt a legjobb romantikus anime IS

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14918) Pttypang válasza Nova96 (#14916) üzenetére


Pttypang
veterán

Nisemonogatari.

Everybody lies.

(#14919) Archanon válasza Totheground (#14917) üzenetére


Archanon
őstag

Spoiler részre válaszolva: az egyik, valóban. De tényleg. Pont ezt hiányoltam az alapsorozatban végig, szóval örültem, hogy megkaptam, azonban még mindig kevés/rövid/gyors volt számomra. Kíváncsi vagyok, hogy a Nise ad-e valami pluszt ezzel kapcsolatban (ha nem ad, akkor se lődd le :P).

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14920) Totheground válasza Archanon (#14919) üzenetére


Totheground
addikt

:))

Egyébként meg kimaradt, hogy a 3 ova (vagyis a Tsubasa cat részek) IP-ja szerintem az egyik legkellemesebb (sugar sweet nightmare)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14921) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól látom ez a Tsubasa Chronicle az animék Sliders-e? :DD

Live-Die-Respawn

(#14922) jahrn válasza oriic (#14921) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez a Tsubasa Choricle:
Tsubasa Chronicle
Tsubasa Chronicle Dai 2
Tsubasa Tokyo Revelations
Tsubasa Shunraiki

Szal csak ennyit kell megnezned :D
A tobbi kapcsolodo anime inkabb ilyen same setting jellegu, bar ha jol remlik az xxxHolic (amit szvsz vetek lenne kihagynod) karakterek itt is megjelennek.

[ Szerkesztve ]

(#14923) Tirexi válasza jahrn (#14922) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezeket érdemes megnézni? Milyen stílusúak?

(#14924) jahrn válasza Tirexi (#14923) üzenetére


jahrn
senior tag

Azt nem tudom h neked erdemes-e megnezni :P Ha nagyon adnom kene egy stilust akkor Fantasy-nak mondanam.

ITT az adatlapja, dontsd el (sorrendet meg feljebb irtam)

[ Szerkesztve ]

(#14925) maross válasza jahrn (#14922) üzenetére


maross
veterán

ez a mokonas tsubasa? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14926) oriic válasza jahrn (#14922) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, tényleg most nézem. Plusz még ott van a 2005-ös movie is. :D Na ezekkel elleszek egy ideig. (legalább van felirat mindhez ahogy látom. :) ) :R
Na mégjobb US-nél fennt van mindegyik mint kész project...Na akkor forrás után sem kell kutatnom...

(#14925) maross

azaz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14927) jahrn válasza maross (#14925) üzenetére


jahrn
senior tag

Jaja, de Mokona az xxxHolic-ban (meg mas Clamp cuccokban) is szerepel.

Kivegeztem kozben a Kaleido Star-t (51 resz +3 OVA). Eredetileg odzkodtam tole de aztan osszeszedtem a lelki eromet es nem csalodtam benne.. sot, kifejezetten tetszett feludito darab a mostani hulladek animek helyett. 8/10

[ Szerkesztve ]

(#14928) oriic válasza jahrn (#14927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt még tévében néztem meg, furcsa volt nekem, de tetszett...

Live-Die-Respawn

(#14929) maross válasza oriic (#14926) üzenetére


maross
veterán

Nem tudtam hogy van folytatasa, 2x26 reszt lattam belole nagyon reg, baratnomnek tetszett :).

szerk: most nezem csak 3xova a revelations. Na nem mintha lenne barmi fogalmam hogy ert veget a masodik szeria :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14930) oriic válasza maross (#14929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz ott van ugye a másik ova is.

Egyébként van itt a sorozatban cameo ezerrel ahogy látom. Az elején ugye ott van Chii a Chobits-ból, meg a boszorkány is ismerős valahonnan, plusz Sakura-t is láttam már másik sorozatban tuti. (és most nem csak a rajz stílusa miatt mondom)

Live-Die-Respawn

(#14931) Nova96


Nova96
őstag

Szemezek a Nisemonogatari-val de a BR-hez jó a HorribleSubs felirat? Gondolom nem....de nincs itt valakinek át időzített felíratja? :R

(#14932) KGellért


KGellért
Műholdas

Sziasztok!
Ahogy visszanéztem pár hozzászólást látom, hogy igazán összeszokott közösség alakult ki már itt. A világért se akarnék betörni ide az esetleg sértő, vagy túl köznapi véleményemmel/ízlésemmel és nem is foglak untatni titeket. Csak kérdezni szeretnék: Tudtok olyan animét ajánlani, ami meggondolkodtatja az embert. Főleg a thriller műfajt kedvelem, esetleg egy kis sci-fivel (mecha animéket már annyira meguntam, hogy az fáj...) vegyítve, de van pár "történelmi" sorozat is amit nagyon bírok. Nagy kedvenc a Code Geass (meg persze az elmaradhatatlan másolat: Guilty Crown) és a Death Note, főleg ezekhez hasonlítható dolgokra lennék kíváncsi, mindenképp olyasmire, ami komoly és stratégiáról, meg logikáról szól. Ha megtennétek, hogy segítetek, hálás lennék. :R

(#14933) Nova96 válasza KGellért (#14932) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem senkit sem zavarnál nem rég jöttek még újabbak. Minél többen vagyunk annál jobb.
Én a témába nem tudok segíteni. Ilyen stílusú animét nem láttam sokat, de talán a Steins Gate. :R
És üdv a köreinkbe. :))

(#14934) jahrn válasza Nova96 (#14931) üzenetére


jahrn
senior tag

UTW beigerte h keszit BD verziot, szerintem erdemes megvarni oket.

(#14932) KGellért
Parika
Perfect Blue.
Serial Experiments Lain
Szerintem a GitS-ek is mehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#14935) KGellért válasza jahrn (#14934) üzenetére


KGellért
Műholdas

Köszönöm. Meglesem őket. :D

Steins Gate-et már láttam, nagyon-nagyon bejött, csak kifelejtettem a listából. :D
Meg ott van még a Darker than Black, ami ugyancsak nagyon tetszett.
Szerk: A Deadman Wonderland is eléggé lefoglalt az idegbeteg pszihopata gyilkosaival. Főleg az ilyen elborult, szürreális, lehetetlen, gyilkolászós, misztikus , titokzatos és homályos dolgok szórakoztatnak. Ezt jól körülírtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14936) Archanon válasza oriic (#14930) üzenetére


Archanon
őstag

A CLAMP művek egyik fő jellemzője a cameoszerep. Össze-vissza átszerepelnek minden mangában, ezáltal animében is. Nézd meg majd a Kobato-t. Szerintem ajánlott darab, és ott is találkozni fogsz 'érdekes' dolgokkal. :) (Tsubasa után meg pláne, bár az már filler.)

#jahrn: Kaleido Star első animéim között volt, húgommal néztem egy érdekes (de még tűrhető) magyar szinkronnal. Jó kis sztori, üde kikapcsolódás volt számomra is. A befejezés is külön piros pontot érdemel, bár lehetett volna nagyobb szenzáció is a "dolog". :))

#KGellért: いらっしゃいませ! (Üdv. :P) Őmm... Speed Grapher, Paprika, Paranoia Agent. Thriller kategóriában annyira nem vagyok otthon, de ezeket kár lenne kihagyni. :) Inkább dráma, misztikum, romantika az én kedvelt területeim, ezekből tudok nagyon sokat mondani, ha érdekel.

#Nova96: "Minél többen vagyunk annál jobb." - Addig, amíg el nem szabadul a pokol, valóban. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14937) Nova96 válasza jahrn (#14934) üzenetére


Nova96
őstag

Na azt megvárom :) csak nagyon tetszett. És nézném minél hamarabb tovább. A listámon is elég előre került. :DDD

Archanon
A pokol még messze van. :DDD Azt ne mond, hogy nem jobb ha kicsit többen vagyunk? :))

[ Szerkesztve ]

(#14938) jahrn válasza Archanon (#14936) üzenetére


jahrn
senior tag

A Kaleido Star OVA-kat is erdemes megnezni, plane a Kaleido Star: Legend of Phoenix - Layla Hamilton Monogatari-t.

(#14939) Cranium válasza KGellért (#14932) üzenetére


Cranium
tag

Még ha a mechákat meg is untad, a Neon Genesis Evangeliont tudom ajánlani, elég elgondolkodtató, és filózofikus. Továbbá ami lehet hogy tetszene:
Shinrei Tantei Yakumo
Berserk
Aoi Bungaku Series
Baccano
Claymore
Gun X Sword
Shigurui
Zetman
Gantz
Shiki
Strait Jacket
Afro Samurai
Mnemosyne
Kb. ennyi ami eszembe jut :DD

[ Szerkesztve ]

(#14940) oriic válasza KGellért (#14932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gosick-ot nézd meg feltétlenül.

Egyedi rang: Műholdas?? :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14941) Pttypang válasza Nova96 (#14931) üzenetére


Pttypang
veterán

Izécoreon már fentvan 1080ban felirattal, nem tudom mit szenvedtek ennyit a feliratokkal.. :DDD Itt találsz feliratot, ez van izécoreoshoz is csatolva.
(#14932) KGellért: Gundam paletta^^
A guilty crown minden, csak nem egy cg másolat.. o.O [Kilométeres előnye van a cg-nek^^]

(#14940) orichalcos: Az aláírásában ott van a válasz, logout lapján szintén ^^

Everybody lies.

(#14942) KGellért válasza oriic (#14940) üzenetére


KGellért
Műholdas

Na most aztán annyi javaslatot kaptam, hogy beleőszülök mire mind végignézem. :)
Minden esetre tegnap este megnéztem a Paprika-t és tényleg elég jó volt. Végén már fogalmam sem volt, hogy álom vagy valóság vagy mindkettő egyszerre. :DDD

Láttam még pár napja, hogy a Gosick-ről folyt a szó, azt már akkor beraktam a "várólistára".

A Műholdas rangot a négy CanSats in Europe cikkemért kaptam, amit a LOGOUT-on tettem közzé. Olvassátok el és meglátjátok. ;]

(#14943) Archanon válasza KGellért (#14942) üzenetére


Archanon
őstag

Úgy körülbelül mindet berakhatod a listádra, és akkor jó pár hónapig ajánlanunk se kell semmit, annyira el vagy látva a jó művekkel. :)

Paprika után érdemes lesz megnézni Satoshi Kon összes művét - legalábbis minimum azt, ahol rendezőként tevékenykedett. Bár egyelőre én se láttam mindet, de a plan to watch listámon szerepelnek. :K Következő a Memories filmhármas van a listámon, ebből az egyik úgyis az ő nevéhez fűződik. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14944) Nova96


Nova96
őstag

Valaki tud olyan animét amiben a főszereplőnek túl kell élnie vagy játékba van. SAO,Accel World csak egybe kezdem. C, D.W, Mirai Nikki van egyáltalán ilyen anime? hack sorozat nem szimpatikus. Esetleg más? :B

(#14945) Cranium válasza Nova96 (#14944) üzenetére


Cranium
tag

Mira Nikki féle anime van, de erősen cenzúrázott ha jól tudom, a BD szeptember közepére lesz teljes, az cenzúrázatlan.

[ Szerkesztve ]

(#14946) Archanon válasza Nova96 (#14944) üzenetére


Archanon
őstag

Még mindig Kaiji. :K

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14947) Nova96 válasza Cranium (#14945) üzenetére


Nova96
őstag

Es mi a cime ?

Kaiji-t kesobbre hagyom.

(#14948) F34R


F34R
nagyúr

hat bekakkantok , nincs olyan release steins gate-bol ami nem 50giga es nem hi10p-s , egyszeruen ilyet nem talalok , vagy nem seedelik mar. jah es bluray kell ;]

(#14949) jahrn válasza F34R (#14948) üzenetére


jahrn
senior tag

Sajna a Stein's;Gate BD igencsak hulladek minoseg szal felesleges arra hajtani. Ha jol remlik a HS release nem 10-bit.
Ill a Whynot allt neki h errtelmes 720p-t kalapaljon ossze a BD-bol de ez a project meg jocskan odebb van.

(#14950) F34R a helyedben siman lerantanek egy TV verziot, ahogy irtam a BD minosege meg a 720p-hoz is keves.

[ Szerkesztve ]

(#14950) F34R válasza jahrn (#14949) üzenetére


F34R
nagyúr

megsem szedhetem le a tv valtozatot , de most komolyan 50gb :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.