Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) Nova96


Nova96
őstag

Üdv a Guilty Crown végig ilyen jó lesz? Amit az első két részbe műveltek. :Y
Szerencsére most jól választottam animéket.
Igaz a Kimi ga Nozomu Eien-be van egy kis School Days beütése inkább azt mondanám 4.résznél, hogy attól függetlenül a szereplő nem akkora p*cs mint a S.D-be attól itt is egy kicsit az.

(#14052) Psych0 válasza Nova96 (#14051) üzenetére


Psych0
őstag

Elég szar lesz, de a végére összekapják és csak "rossz" lesz.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#14053) Pttypang válasza Nova96 (#14051) üzenetére


Pttypang
veterán

Anno mikor a sorozat ment, ebben a fórumban is taglaltuk, hogy milyen "érdekes" volt a készítők elképzelése a történetről.. [Még ők se tudták, hogy mit akarnak csinálni..]

Everybody lies.

(#14054) Nova96 válasza Psych0 (#14052) üzenetére


Nova96
őstag

Ahogy nézzem egyre inkább azt mondom nem lesz szar. De még messze van a vége. Igaz ötletem csak egy van, hogy mi lesz a vége, mert jelenleg elégé összetett a történet.

(#14055) Pttypang válasza Nova96 (#14054) üzenetére


Pttypang
veterán

Megcsavarják majd , nem kell félni :)

oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14056) Psych0 válasza Nova96 (#14054) üzenetére


Psych0
őstag

Ha Te mondod, de ne gyere vissza sírni, hogy hogy elqrták, pedig tök ígéretesnek tűnt.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#14057) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#14034) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az árak szállítási költséggel, kerekítve és Forintba átválta USD//GBP/EUR-ból:
-Sora no Otoshimono: a teljes 1. évad+OVA: 8.200 Ft (Anime Con alkalmából 55% akció volt rajta)
-Sora no Otoshimono Forte: a teljes 2. évad: 10.200 Ft
-Seto no Hanayome: a teljes sorozat (sajnos a 2 OVA nincs benne): 10.000 Ft
-Highschool of the Dead: a teljes 1. évad (sajnos itt sincs az OVA, bár itt nem is annyira számít): 5.100 Ft
-Fate/Stay Night: a teljes sorozat: 4.000 Ft (75% akció volt rá)
-Black Lagoon: a teljes 1. és 2. évad 1 pakkban: 10.000 Ft

Tehát a pakk összértéke szállítási költséggel és kerekítéssel: 47.500 Ft

(#14058) Milka 78 válasza Nova96 (#14054) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jó kis sztori nem hinném,hogy csalódni fogsz benne.Nekem tetszett,fel is faltam két lélegzetre :K

(#14059) Pttypang válasza Darth_Revan (#14057) üzenetére


Pttypang
veterán

Kifejezetten olcsónak tűnnek, mondjuk ebben benne vannak a leárazások is.. :D

Everybody lies.

(#14060) Darth_Revan válasza Pttypang (#14059) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azért, mert nem a Japánban megjelent kiadások :N

A 2 Sora no Otoshimono és a Seto no Hanayome amerikai, a Highschool of the Dead és a Fate/Stay Night brit, a Black Lagoon meg...no az elég vegyes :)

A Black Lagoon kiadója a francia Kazé cég, én azonban az Olaszországban megjelent változatot rendeltem meg Spanyolországból, amit végül a németországi raktárból küldtek...szóval a Black Lagoon minden téren európai :D

És hogy miért azt vettem, a válasz egyszerű, Japánból ugyanez egy vagyon lett volna, Amerikában már nem kapható joglejárat miatt (de elvileg már ott is tervezik az újra-kiadást), és a spanyol ár volt a legalacsonyabb. Csak a dobozon található felirat más (jelen esetben ez olasz), a DVD lemezek egész Európa szerte ugyanazok (angol, francia, japán, spanyol, olasz szinkron és francia, angol, spanyol, olasz felirat)

A Black Lagoon azért is tetszik, mert a másik 2 európaival ellentétben ez nem csak egy sima (na jó a F/S N esetében egy elég nagy méretű) DVD-tokban jött.

:K

[ Szerkesztve ]

(#14061) #59620352 válasza Nova96 (#14054) üzenetére


#59620352
törölt tag

Guilty Crown király de 10es nem hiszem hogy lesz belőle :P Annyira azért nem jó... de sztem csak 8as, a végétől függ
elvileg egy kritikus Anidb-n talált benne 87 logikai hibát meg ilyenek... xD

(#14062) jahrn válasza #59620352 (#14061) üzenetére


jahrn
senior tag

8/10 a Guilty Crown-nak?? Abban az animeban csak a jo minosegu animacio meg a Supercell OP/ED a pozitivum...

(#14063) Archanon


Archanon
őstag

Ez a Kaiji.. banyek, de rég éreztem ilyet... belefüggtem, ma már mindenképp végignézem. Viktor, kösz, ez jó ajánlás volt.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14064) Totheground


Totheground
addikt

Oda Nobuna első négy rész letudva. Imádom, amikor a sengoku időszak nagy karakterei ilyen és ehhez hasonló formát öltenek. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14065) #59620352 válasza Archanon (#14063) üzenetére


#59620352
törölt tag

Hoppá! Mondtam hogy kegyetlen izgalmas lesz :D

Am Guilty Crownba nincs sok eredetiség jah, de mégis leköt mert szórakoztató

(#14066) Archanon válasza #59620352 (#14065) üzenetére


Archanon
őstag

Kegyetlen idegtépő inkább.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14067) Nova96 válasza Archanon (#14066) üzenetére


Nova96
őstag

Idegtepo es izgalmas...de foleg a foszereplo miatt. Eredetiseget nem tudom, mert nem sok hasonlot lattam.
A veget mar nem tudom, mert kavaras van rendesen. Eddig nagyon jo de ezek szerint nem lett jo a vege.
Haza erek megy a folytatas. :DD

(#14068) Archanon válasza Nova96 (#14067) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem másról beszélünk. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14069) Nova96 válasza Archanon (#14068) üzenetére


Nova96
őstag

Gondoltam, hogy nem ugyan abban az értelembe mondtad. De nekem egyenlőre tetszik.

Hasonló animét tud valaki? :R

(#14070) Archanon válasza Nova96 (#14069) üzenetére


Archanon
őstag

Tisztázzuk: én a Kaiji-ról beszéltem, te meg Guilty Crown-ról, ergo elbeszélünk egymás mellett.

Nova.. gőzöm sincs mi az amit nézel, deeee... függetlenül a "hasonlótól", van is egy, amit ajánlanék neked. Druaga no Tou? Érdemes lenne megpróbálkoznod vele, jóféle nagyon. Mi több, a Kaiji-t is simán megnézheted.

___

Kaiji - vége. Hogyazamia+"=/+%"=+R"/!"+.... izé.. na majd később írok róla egy szösszenetet.

Abenobashi-ra senki?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14071) Nova96 válasza Archanon (#14070) üzenetére


Nova96
őstag

Listán van, de csak előrébb teszem. Most egyébként mecha sorozatot kértem, de mind1.

Akkor bocsi benéztem. :B

(#14072) Archanon válasza Nova96 (#14071) üzenetére


Archanon
őstag

Mechákból még nálam is nagyon kicsi a választék. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14073) oriic válasza Nova96 (#14071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mechaból van egy rahedli.

Párat ajánlok, minőségtől függetlenül:

Gundam összes. (ok a 00 sokak szerint gány lett, de egyszer nézhető)
Full Metal Panic(a sima meg a 2nd Raid, a Fumoffu vígjáték)
Sousei no Aqarion
Macross összes
RahXephon
Escaflowne
Evangelion

de rengeteg van még.

Live-Die-Respawn

(#14074) Pttypang válasza Totheground (#14064) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem valahogy nem jött be, valamiért elspóroltnak érzem a rajzolást, a történet meg nagy sablonos.. "ebből biza hárem lesz" felirat lebeg..

Everybody lies.

(#14075) Totheground válasza Pttypang (#14074) üzenetére


Totheground
addikt

Az is kell néha. :)

Kis határozó

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14076) Archanon válasza oriic (#14073) üzenetére


Archanon
őstag

Ez az Escaflowne még nekem is új, erre mindenképp rálesek majd, tetszetős.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14077) Pttypang válasza Totheground (#14075) üzenetére


Pttypang
veterán

Katanagatari után.. kicsit érdekes.. :/

Everybody lies.

(#14078) jahrn válasza Totheground (#14075) üzenetére


jahrn
senior tag

Ooo, milyen eredeti anime...vagy megsem? :D

Ideje lenne ha a japcsik rajonnenek h semmi baj az individualizmussal es a kreativitassal...

(#14079) Nova96 válasza oriic (#14073) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi is van olyan, hogy a jövővel foglalkozik és mecha? :DDD
Ebből 1-2 fogok közel jövőbe nézni a többit csak elrakom, de azért kösz. :R

(#14080) Totheground válasza jahrn (#14078) üzenetére


Totheground
addikt

?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14081) oriic válasza Nova96 (#14079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövővel foglakozik? :DDD Ezt definiáld kérlek. :D

Live-Die-Respawn

(#14082) Archanon válasza oriic (#14081) üzenetére


Archanon
őstag

:C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14083) Nova96 válasza oriic (#14081) üzenetére


Nova96
őstag

Jövőben játszódik ez nálam azt jelenti a jövővel foglalkozik. :DDD
Ha kevés ilyen mecha van akkor nem muszáj mecha-nak lennie.

(#14084) oriic válasza Nova96 (#14083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legtöbb mecha jövőben játszódik. :D

Evangelion, Full Metal Panic, Gundam...Ezek mind.

Live-Die-Respawn

(#14085) Nova96 válasza oriic (#14084) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, de ebből ami nagyon jónak ígérkezik az a FMP. De mint írtam feljebb csak a listára kerültek még későbbre hagyom.
De lehet tévedek... :DDD ezeken kívül van e?

(#14086) Archanon


Archanon
őstag

Annak, aki játszott a Half Life 2-vel, illetve látta a Dokuro-chan-t: [link] :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14087) Darth_Revan válasza Archanon (#14086) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aki nem értené: [link] :DD

Majdnem minden hónapban találkozok valahol Dokuro-channal, jöhetne már lassan ebből is egy reboot :)

[ Szerkesztve ]

(#14088) oriic válasza Archanon (#14086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj... :DDD

Live-Die-Respawn

(#14089) Pttypang válasza Nova96 (#14085) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezek közül a FMP szerinted a legjobb... hu, van baj :D
Amúgy Code Geass ... jövőben játszódik, mindenfelé mechák..

Everybody lies.

(#14090) oriic válasza Pttypang (#14089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ja igen, bár ott a srácnak eléggé egy torz feje van szerintem. :D

Ha igazán "jó" mecha animét akar, a régi Gundam-eket kell néznie. Retro-k de jók.

Live-Die-Respawn

(#14091) Archanon válasza Darth_Revan (#14087) üzenetére


Archanon
őstag

Kegyetlen. :C

Igen amúgy, el lehetne nézni még jó 20-30 részig, csak valószínűleg teljesen kiégne a végére az agyam. :DD

Más: Az Evangelion már a múltban játszódik... ;] :DDD Vagy rosszul emlékszem?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14092) Pttypang válasza oriic (#14090) üzenetére


Pttypang
veterán

Jó az.. neki tetszene :)

(#14091) Archanon : Azt majd megtudjuk a harmadik filmben.. a sorozatot passzolom, nagyon rég néztem :D

[Filmben még változtathatnak orbitálisat, ki tudja..]

Everybody lies.

(#14093) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Á, el szeretném kezdeni a Yukikaze-t, de nem tudom magam rávenni. Pedig képek meg leírás alapján tuti jó lesz, csak nem biztos hogy így hétvégére akarok most egy háborús drámát.

szerk:

mecha témában:

Vandread. Két évad, nekem nagyon tetszett...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14094) Nova96 válasza Pttypang (#14089) üzenetére


Nova96
őstag

Gondoltam mert ez előtte írt retrok jobban tetszenek a mechásoknak, de mint írtam nem feltétlenül szükséges a mecha. Csak általában ilyenekben vannak benne a mit is rontott el az emberiség és hasonlók. És most ez a téma érdekel leginkább. De ha nem értitek mire gondolok, bocsi csak nem igazán tudom ezt, hogy is kéne megfogalmazni. :B

Vandread listán van, majd megnézzem. Most egyenlőre nagyon sok tervezett anime van és azért rakok mindent most a tervezetbe mert a fentebb írt témájú animéket keressem.

Második napja nem néztem animét. :( Most meg nem merem folytatni a Guilty Crown-t mert 11. rész eddig nagyon tetszett és azt írtátok elégé el lett rontva a vége. Csak most valami olyasmire tudok gondolni, hogy......... az nagy hülyeség szóval ha valami hasonló lesz... akkor. ->:W

(#14095) jahrn válasza Nova96 (#14085) üzenetére


jahrn
senior tag

"ezeken kívül van e?"

Igy hirtelen:

Eureka 7
Gunbuster/Diebuster
Bubblegum

(#14096) Nova96 válasza jahrn (#14095) üzenetére


Nova96
őstag

Egyel feljebb. :R

(#14097) Rimuru válasza Nova96 (#14096) üzenetére


Rimuru
veterán

Casshern Sins ?

Vigyázat, csalok!

(#14098) Nova96 válasza Rimuru (#14097) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi és igen ilyesmire gondoltam. :R

(#14099) Pttypang válasza Rimuru (#14097) üzenetére


Pttypang
veterán

Tényleg, el is felejtettem.. na abban aztán minden benne van, amit keres :)
Azt is de rég láttam.. lenne hirtelen egy terrás vinyóm valahonnan, feltölteném hamar hasonló, régen látott animekkel :)

Everybody lies.

(#14100) jahrn válasza Pttypang (#14099) üzenetére


jahrn
senior tag

En is nemreg vettem egy 1.5 Tb-os vinyot azoknak az animeknak amiket mindenkepp meg akarok tartani, de mar a 60%-a tele. Plussz van egy 320Gb-os amire azok kerulnek amiket elobb-utobb megnezek (meg azok amik eppen feltoltes alatt vannak BakaBT-re :) ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.