Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) Nova96 válasza Archanon (#13950) üzenetére


Nova96
őstag

Néha rá nézzek az első és a második évadra, hogy most eljött az idő! Aztán inkább nem. :DDD

;]

Szerk: néztem a megnézendők listámat és tegnap elkezdtem anime után nézni és valahogy nem találtam jó animéket. :( Igaz, hogy a megnézendő 50+ ,de mi az a 50 anime. :DDD :P
Pedig gondolom itt vannak 100+ animét megnézendő emberek.... muszáj leszek segítséget kérni.

[ Szerkesztve ]

(#13952) oriic válasza Nova96 (#13951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ránézhetsz a listámra amit eddig láttam(illetve emlékszem hogy láttam. :DDD ) de nem hiszem hogy újdonságokat mutatnék.

[link]

Live-Die-Respawn

(#13953) Nova96 válasza oriic (#13952) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi akkor válogatok. :DDD

A Fate/stay-nek, hogy van a sorrendje lehet az ecchik után neki esek.

(#13954) oriic válasza Nova96 (#13953) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Night aztán Zero. A Zero előzmény, de szerintem érdemesebb a Night-al kezdeni.

Amúgy meg:

[link]

Live-Die-Respawn

(#13955) Crystalheart válasza Nova96 (#13951) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mi a te listád?

(#13956) Nova96 válasza Crystalheart (#13955) üzenetére


Nova96
őstag

[link]
Igaz a megnézendőket nem itt tartom hanem AA-n. Itt csak azok vannak bejelölve amik specialok és még nem volt feliratja.

(#13957) Crystalheart válasza Nova96 (#13956) üzenetére


Crystalheart
senior tag

na nézzünk csak néhányat, ami nincs a listádon, de az enyémen ott van.

Asu no Yoichi? Kellemes lajtos hárem baromság, amiben szerencsére nem az egész lányhad akar összejönni a főhőssel, tehát kicsit reálisabb a totális szürrealitás köntösében.

Ah, My Goddess, + egy második évad, alternatív filmek, megelőző ova-k, meg csomó extra: Az első hárem-típusú anime, ami igazából még nem hárem, de klasszikus. Kedves, szívet melengető sorozat, jobb szó nincs rá, közben humoros is. Bár én sem láttam még végig mindent.

Dragon Half: Ez egy kétrészes agymenés, rövid, de érdemes megnézni.

Druaga tornya + 2. évad: Fantasy anime, mely a sumer mitológián, meg egy ős-videojátékon alapszik. Pont jó volna neked, én jól szórakoztam rajta.

Great Teacher Onizuka: Hosszú és a maga kategóriájában utolérhetetlen, szerintem. :D Onizuka rulz. Onizuka tanárnak áll és mindent, szó szerint mindent megold, még a megoldást is.

Gokusen: GTO-koppintás, kevésbé viccesen, de még bőven nézhető kategória.

Na, G-ig elmentem, majd ha túlvagy rajta, szólj. :) Direkt olyanokat válogattam, amiket 16 évesnek is ajánlanék.

(#13958) Nova96 válasza Crystalheart (#13957) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi, akkor ez úgy ami lent van utána jöhet mert sajnos tele a winyó. Ebből csak a Dragon Half és a Druaga tornya nincs a megnézendők között. De köszi :R
Amit most kezdek majd:
KissXsis újra mivel nem kaptam választ :O ,11eyes, Love Hina, School Rumble, ef tale memories, Seitokai Yakuindomo és mellete néha Fairy Tail. Talán még a Seto no Hanayome de azt későbbre hagyom még.

(#13959) Crystalheart válasza Nova96 (#13958) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Talán az Ef-et is el kellene halasztani, abból ítélve, amit hallottam felőle. Látod, van épp elég jó másik. Szóval azt meg a Clannadet akár törölheted is és szedhetsz a helyére mást. :)

Más: Emberek, irtó lassan haladok ezzel a H2O-val. 3. rész :D Ennél idegesítőbb főhőst ritkán látni. Jó, ilyen idegesítő megesik egy pár, ez valami japán perverzió lehet. És még a hangja is nő. Amellett fölöslegesen idétlen és erőltetett szituációkkal és szövegekkel van tele. Egyszerűen nem vagyok kíváncsi a következő részre, de ha már elkezdtem, néhány hónap alatt csak végignézem.

[ Szerkesztve ]

(#13960) Archanon válasza Nova96 (#13958) üzenetére


Archanon
őstag

ef - szintén Clannad. Mármint abban, hogy told el későbbre. (Istenem, de örülök, hogy későn kezdtem el az "animézést".)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13961) Nova96 válasza Archanon (#13960) üzenetére


Nova96
őstag

Történetből egy jó kis dráma,romantika és ez még nagyon is érdekel amennyit olvastam róla.
Lehet a végére hagyom de ezt nem fogom elhalasztani 1-2 évre, mert ez nagyon érdekel majd meglátom mit értek belőle. :B

(#13962) Totheground válasza Nova96 (#13961) üzenetére


Totheground
addikt

Hozzátenném, hogy Shaft mű, szóval már csak ezért is tisztelettel kezelni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13963) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sousei no Aquarion

Na ez nagy királyság volt, érdemes volt megnézni. Jöhet a két OVA aztán a folytatás.
Amit ki kell emelnem hogy a sorozatban nagyon tetszettek a zenék, simán hallgatnám őket magukban is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13964) #59620352 válasza Crystalheart (#13959) üzenetére


#59620352
törölt tag

Újra jó a gépem :P

H2O-t még kezdőként néztem. Egy rész van ami nagyon meghatott, mikor Otohával vannak a parton és nem is spoilereznék. Talán ez az anime is hozzájárult hogy vérbeli animés lettem, de ma már nem nyűgözne le az az anime sztem :P

(#13965) Nova96 válasza #59620352 (#13964) üzenetére


Nova96
őstag

Szóval ezért nem láttalak erre. :DDD Azért aludjál majd. :P ;]

(#13966) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jee, MAL Updater legújabb frissítésében most már ki lehet kapcsolni a slash screent. :DDD Most már egyáltalán nincs vele gondom.

(#13967) Pttypang válasza Crystalheart (#13957) üzenetére


Pttypang
veterán

Ajánlanál nekem is valamit? :)
Lista, esetleg AA-s :R

oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13968) Crystalheart válasza Pttypang (#13967) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Te már bőven többet láttál, mint én. :D Nova96-nak azért bátorkodtam ajánlani, mert látszólag nehezen lövi be, mi az, ami 16 évesnek való. :)

(#13969) Pttypang válasza Crystalheart (#13968) üzenetére


Pttypang
veterán

Elszomorító hír :(
Azért még esetleg valami ötlet? :D

Everybody lies.

(#13970) Crystalheart válasza Pttypang (#13969) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem tudom, vesd össze a két listát, esetleg a plantowatch-ot is, hátha van, amit nem láttál még és nem 4-5 pontra értékeltem.

(#13971) Pttypang válasza Crystalheart (#13970) üzenetére


Pttypang
veterán

Folyamatban :)

Everybody lies.

(#13972) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Befejeztem első sorozatot, de ez a zene kurva jó szerintem belőle. Most is ezt hallgatom, de a többi zenéje is rohadt jó.

[link]

Live-Die-Respawn

(#13973) Archanon válasza oriic (#13972) üzenetére


Archanon
őstag

Hmm, tetszik ez a zene. El is tettem kedvencek közé...
MAL-on az első sorozat nem szerepel annyira az élen, de a második már valamivel biztatóbb - ha az értékeléseket, és a közvéleményt nézzük, ugyebár... Elteszem megnézendők közé, láttam én már "rosszabbat" is, no meg nem ártana újra egy kis mecha végre. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13974) oriic válasza Archanon (#13973) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem egészen olyan mecha mint a Gundam-ek mondjuk. Más.

OVA-t meg kerüljétek mint pestist. Szar alternatív univerzum/előzmény keverék. :(

Elkezdem inkább második sorozatot.

Live-Die-Respawn

(#13975) Archanon válasza oriic (#13974) üzenetére


Archanon
őstag

Gundam egyelőre kimaradt az életemből, odáig még nem sikerült eljutnom, így nem is tudom milyen. Mecha[szerű] dolog amit eddig láttam: Eva, Blue Gender (asszem ennyi is). Máshol csak paródiaként jött elő...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13976) oriic válasza Archanon (#13975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig Gundam-ek között van egy kettő nagyon jó. Seed Destiny pl vagy az Unicorn. Vagy ha már mecha akkor az örök kedvenc. Full Metal Panic.

Live-Die-Respawn

(#13977) Archanon válasza oriic (#13976) üzenetére


Archanon
őstag

Nem is azért maradt ki, mert "jaaaj, nem akaroooom", egyszerűen túl sok a megnézendő lista tartalma. Az összes Gundam amúgy benne van... :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13978) oriic válasza Archanon (#13977) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy pár. :DDD

[link]

Live-Die-Respawn

(#13979) Archanon


Archanon
őstag

Na, tehát ami kimaradt múltkor...

Ghost in the Shell

Őőő, hányszor is láttam? Háromszor? :DDD Megnéztem japánul, a régi magyar szinkronnal, meg az újjal is. (Sőt, négyszer, mert ott a 2.0 is). Az 'ősmagyar' féle nem volt rossz, Kusanagi és Togusa hangja talán kicsit fura, de amúgy korrekt szinkron, talán a legjobb, amit hallottam eddig - animékhez. Tényleg, egészen odafigyeltek rá. A felújított, 5.1-es szinkron is érdekes volt... A szövegkönyvet szinte teljesen átírták, leegyszerűsítették a nyelvezetét, ennek ellenére a hangok több szereplőnél jobban el lettek találva, valamint az eredeti japán szinkron adta nyomasztó hangulatot is valamilyen szinten visszaadta. Ugyanakkor volt néhány mellékszereplőhang [pl. rögtön az elején], amitől egyenest a falra tudtam volna mászni, tipikus gagyi öklendező stílusban pofázás, ami a legtöbb hazai animeszinkront jellemzi. Eh, igazából még egyszer le kéne szinkronizálni, a kettő hibáiból és előnyeiből tanulva, és akkor már jó is lenne. :DDD (Jah, és Vass Gábor rulz! :)) )

Film... A rajz elsőosztályú, 95'-ben készült, de így is eszméletlen animáció van benne, és a karakterdizájn sem az a szokványos "animés". Mondjuk Kusanagi szemei valahogy... ijesztőek. O_o Meg úgy egyáltalán a nők, hapsifejűek... vagy mi. Aztán az elvileg japók is csak nyomokban japánok, na ez már a megszokott séma. :D De mindegy is. A sztori jól össze van rakva, egyszerű, de mégis frusztráló, és ehhez a zene, vagy épp a "nincs zene" is nagyon durván hozzátett. Durva egy jövőkép, bár szerencsére lehetetlen lenen ilyen formában megvalósítani. Nagyon régen láttam utoljára [talán 12 évesen..? alig emlékszem rá...], mégis végig volt egy Mátrix utánérzésem, pedig azért egészen más. :D No mindegy... Talán van, aki elnyújtottnak nevezné, vagy "művészieskedőnek", de nekem ez így nagyon bejött, hangulatban és történetben egyaránt. Az utolsó 20 perc pedig valami eszméletlen látványban, egyszerűen zseniális (gondolok itt az egész tűzharcra), nagyon bejött. Viszont a cliffhangert sajnálom, meg a szereplőkről is alig-alig derült ki valami. Ez sajnos negatívum... De részemről így is:

[8,5/10] - A vége felhúzza.

GitS 2.0 - A túl sok, és egyenest pocsék, trehány CGI lerontja, amúgy ugyanaz, mint az első film. Project 2501 hangja megváltozott, szebb fények, azt ennyi. [7,5/10]

Ghost in the Shell 2: Innocence

Igazából annak reményében álltam neki, hogy rendesen folytatódik majd a sztori, de sajnos csalódnom kellett. Ez esetben Batou és Togusa került előtérbe, az őrnagy sajnos szinte teljesen eltűnt a porondról, és sajnos nem is kaptam ahhoz a sztorivonalhoz értelmes zárást. Ennek ellenére nem volt rossz "ügy" ez sem, de talán túl sok volt az idézet... Amúgy is keveset beszéltek, de így a szövegkönyv felét ezek tették ki. Túlontúl sok "mondanivalót" próbáltak belecsempészni, és pont emiatt kicsit gyengébbnek éreztem, mint az első múvit. A kevesebb néha több...

Grafikában megőrizte a "filmes" stílust, a fényekkel már sokkal szebben játszottak, itt ott megjelent egy-egy gagyibb cgi is, de még belefért.

[7/10] - ennyit azért bőven megér nekem.

_________________________________

És akkor jöhet az alternatíva... a sorozatok.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

2nd GIG

Solid State Society

Az első észrevétel: az openinget már szanaszéjjel hallgattam az évek alatt, anélkül, hogy tudtam volna, miféle zene ez. :DDD Ah, még mindig imádom. Az alatta lévő animáció mondjuk... ez a 3D... jááj.. fura.

Kezdeném ennél is a magyar szinkron minősítésével, mert ha már van neki, miért is ne próbáltam volna ki... ] Képileg elfogadható minőségben sajnos csak csikorgós hangsávval leltem meg, ami bántotta az én fülemet, ezért csak az első 2 részt néztem végig így, illetve később, új (fő)szereplőknél visszaváltottam japóról. Bár amúgy se néztem volna meg teljesen magyarul, mert... hogy is mondjam... nem jó. Hangválasztásban nagyon nem okés, de legyen ez a legkevesebb probléma, hogy nem hasonlít az eredetihez. Néha "egész jó", rövidebb dialógusoknál már-már egy átlag amcsi bűnügyi sorozat szinkronminőségének alját is súrolja, de nagy átlagban szimplán gagyi, és ezt főleg akkor lehet észrevenni, amikor egy karakter huzamosabb ideig magyaráz valamit: nagyon érezni, hallani a "felolvasom a szöveget, legyen valahogy" effektust. A sorozat hangulata is megváltozott, közel sem adta vissza az eredeti légkört a film szinkronjával ellentétben. Hangválasztás... Az őrnagy, Kusanagi hangja szerintem mégy úgy-ahogy rendben lenne - annak ellenére, hogy megint mást kapott (Zsigmond Tamara) -, ha nem lenne az eredetihez képest kissé ilyen vérszegény üzemmódban. Az angol hangot viszont nagyon eltalálták, bár abba csak bele-belehallgattam. Batou szinkronjával (Juhász György) szintén nehezen tudtam megbékélni. Kétszer végignéztem a nagyfilmet magyar szinkronnal, mindkét esetben Vass Gábor volt a hangja, és nagyon megszoktam már vele, plusz remekül illett az originalhoz. Egyébként semmi bajom a sorozatbéli szinkronszínésszel, de a régi jobban illett Batou nagydarab állat megjelenéséhez. Továbbá vicces volt, hogy egy-egy színész több mellékszereplőnek is adta a hangját (akár az Avatár-ban Roku avatár hangja :DDD ). Jó, persze, ilyen japán szinkronnál is előfordul, de ők a hangelváltoztatás mesterei, ezért észrevehetetlen. :D

Összességében egy két mellékszereplőtől eltekintve amúgy nem feltétlen volna annyira pocsék, pl. a Naruto, vagy épp a Bleach szinkronjánál határozottan jobb valamivel, így aki erre vágyik (úgysincs ilyen... :P), akár nézheti így is - bár én azért nem ajánlanám.

[Hmm... belegondolva.. kicsit talán olyan, mint a Crysis Warhead magyar szinkronja. O_o]

Na, túl sok szó esett a szinkronról... megint. Izé.. Sztándoálónü Komplexü. Korábban már említettem, hogy hangulatban nálam a '95-ös film volt a nyerő. Sztoriban viszont a sorozatok rendesen odavertek... Bár megmondom őszintén, az eredeti szálban én több lehetőséget láttam, de sajnos 2 film alatt se lett belőle jóformán semmi. :(

A grafikai megjelenés a sorozat és a filmek között ég és föld. Leegyszerűsödött, "mesésebb" lett, nem annyira kidolgozott, gyakran elnagyolt, a járművek is szinte mind cgi-nek tűnnek, szerintem azok is - bár egész jól beleolvadnak a környezetbe, nem ütnek el. Azért kicsit húztam a számat. Persze szép is lenne ~50 epizódot olyan részletességgel megrajzolni, mint a filmeket. :D Az viszont külön jó pont, hogy Kusanagi őrnagy arca is végre nőiesebbé vált, és nem volt ijesztő az óriásmagas lila (wtf?) haján kívül semmi. De ez a ruha... amúgy tényleg, nem úgy volt, hogy ha láthatatlanná akar válni a "hőoptikás álcával", meg kell válnia a nem kompatibilis ruhadaraboktól? Itt lazán invisible mode minden helyzetben, mindenkinek... Fejlődött a technológia is. :))

Az első két rész kicsit nyögvenyelősen indult. Volt akció, meg minden, de összefüggéstelen, és fillerszerű. A harmadik rész szintén önálló epizód, viszont már valamit sejtetett, ami azonnali folytatásra késztetett. Ezután szépen beindult a sorozat, olykor egy-egy filler, de amúgy az eddig látott animék közt egyedülálló sztorivonala van, annyi szent. Nagyon tetszett, hogy a szereplőket kicsit jobban bemutatták, sokkal inkább a 'szívemhez nőttek'. Batou-t is kicsit viccesebb figurára vették, a tachikomák is eléggé feldobták a sorozatot, és még dráma is volt dögivel, főleg a második évadban. Igazából mindkét sorozat/"megoldandó ügy" nagyon tetszett, de talán a warai otoko-s egy kicsit izgalmasabb volt. Ám mind közül a második évad 11. epizódja a best. A "befejező" movie (SSS) pedig érdekes volt... Wtf módra indult, próbáltam összevetni a régi filmekkel, dee rá kellett jönnöm, hogy ez teljesen különálló cucc, csak hasonló megnevezésű a főszál tárgya, meg az események is olyasmi(ne)k (tűnik).

SPOILER
Bábjátékos?... Nocsak. 2 évvel később? Hmm... az őrnagy elhagyta a 9-es szekciót? Ehj. Felbukkan jó pár szereplő korábbról? Na, ennek már biztos van valami köze az ősfilmhez... de.. mégse. Semmi. :D
SPOILER END

Amúgy nem volt rossz, tetszett, csak kicsit wtf érzésem volt a vége után. Remélem lesz még folytatás egyszer...

S.A.C. - [8/10]
S.A.C. 2nd GiG - [8/10]
SSS - [7/10]

____

Jah... és... kérem... ~2030-at írunk a GitS szerint.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13980) jahrn válasza Archanon (#13979) üzenetére


jahrn
senior tag

A GitS 1995 es az Innocence kozott van egy manga - GitS 1.5 Human Error Processor cimen - ami vmi fura oknal fogva nem kerult megfilmesitesre.

(#13981) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online

3.rész.

Hm, komor hangulatú volt, de nagyon tetszett.

Live-Die-Respawn

(#13982) jahrn


jahrn
senior tag

No gyorsjelentes

Mardock Scramble The Second Combustion

Bar voltak olyan reszek amik szerintem kilognak a sztoribol meg a kornyezetbol
SPOILER
Itt a Paradise-ra gondolok
SPOILER END
de osszessegeben melto folytatas. Nalam egyenlore az ev no.1 egesz estes anime-ja.

8/10

(#13983) Nova96


Nova96
őstag

Na egy újabb szünetel újra elkezdek animét nézni. :DDD
SAO
Úgy érzem 1-2. rész lesz hasonló és után már ütős lesz. Vagyis remélem.

KissXsis
Már emlékszem miért is tetszett annyira ez az anime. :DDD Borderline hentai top első. :))
Utána jön a 11eyes és majd meglátom mivel folytatom.

(#13984) #59620352


#59620352
törölt tag

Redline[/B] AA Anidb

Nah újabb anime ami magas pontot kapott Anidb-n de nem volt nagy durranás. A grafika kissé irritáló volt de legalább vmi egyedi. A Redline futam kezdetéig unalmas volt, nem annyira de könyörgöm hogy lehet ennyit pofázgatni? :D A futam vége tetszett nagyon, adrenalinnal töltődött fel a vérem szal ez felhúzta, gratu a készítőknek nem is volt olyan rossz! Jah meg még azt bírtam, hogy a csajra még az ilyen undorító ufók is fel voltak izgulva xDDD (B)8/10(/B)

Zero no Tsukaima F(4. és egyben utolsó évad) AA Anidb

Az évadok tetszési sorrendben, kezdve a legjobban tetszettel: 2>4>1>3 :D
Méltó befejezés volt a ZnT sorozatnak, be is került a kedvenceim közé! A humor ütött, izgalmas volt, és jó lett a vége. Kész. Bár sajnálom (ahogy minden fan) hogy nem kapunk Luise-ból és Saito-ból több kalandot, de talán jobb is így, jobb nem elrontani egy jó animét :) (B)10/10(/B)

(ah má le***om vmér nem adja a kódokat)

[ Szerkesztve ]

(#13985) Nova96 válasza #59620352 (#13984) üzenetére


Nova96
őstag

ZnT jöhetne OVA vagy valami....nekem pont az a kalandozás hiányzik még....nagyon jót tett neki 4.évadba. :K Szerintem

(#13986) Pttypang válasza Archanon (#13979) üzenetére


Pttypang
veterán

Fura, én még nem néztem meg egyben, csak hébehóba/random.
Viszont most jó ötletet adtál, lehet, hogy rá kéne vennem magam, hogy megnézzem sorrendben :)
(#13981) orichalcos: hmm hmm ... remélem nem megy át guilty crown féle összevisszaságba ;)
(#13982) jahrn: Valamiért nekem hiányzott belőle maga a "történet" ... nem haladtunk semerre, az első rész kilométeres lépéseihez képest a második rész csak métereket tett meg a konkrét történetben, legalábbis úgy éreztem o.O [Habár kicsit problémás volt megtekinteni, a gépem nem nagyon akarta megenni :D ]

(#13984) viktor900:
(ah má le***om vmér nem adja a kódokat)
Mert [ ] =/= ( )

Everybody lies.

(#13987) #59620352 válasza Pttypang (#13986) üzenetére


#59620352
törölt tag

de én a gombra nyomtam és vmér ezt adta be xD vagy nem tom mind1 megesik. elnéztem vmit!

(#13988) oriic válasza #59620352 (#13984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó Redline az tömör adrenalin. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13989) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SAO

4. rész.

Mibe fogadjunk hogy a sorozat végére ő lesz a "Nagy Legendás Harcos" ?:D

Live-Die-Respawn

(#13990) Nova96 válasza oriic (#13989) üzenetére


Nova96
őstag

Várható.... :DDD én most fogom megnézni, de van egy stílusa a csávónak néha bekattan és ki tudja mit művelhetne. Úgy lenne a jó teljesen meghülyül és leöl mindenkit. :P

;]

KissXsis
20.rész legjobb borderline hentai, de OVA gyakrabban is jöhetne havonta 1.rész legalább főleg amit a 7.részbe műveltek. :))
10/10 a borderline hentai miatt,de nincs bent a top 10-be. Azért ez más kategória....kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13991) Psych0 válasza Nova96 (#13990) üzenetére


Psych0
őstag

Kicsit át kéne nézni, hogy mikor rakunk pontot a számok után :U

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13992) Nova96 válasza Psych0 (#13991) üzenetére


Nova96
őstag

Most ahogy átnéztem.... hát :W . Nem figyellek elégé, bocsi. :B

11eyes
Ez érdekesnek ígérkezik remélem nem rontják el a fő történeti szálat ( olyan hülyén hangzik...remélem jól fogalmaztam meg ). . Magyar hang az epic. :))

[ Szerkesztve ]

(#13993) oriic válasza Nova96 (#13990) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is mondta hogy mivel solozik nem nagyon izgatná ha néha narancs jele lenne. :D ;]

Live-Die-Respawn

(#13994) Nova96 válasza oriic (#13993) üzenetére


Nova96
őstag

Igen :DDD kár,hogy heti 1.rész van belőle nagyon egybe van az anime. Remélem lassan közeledünk a fő történéshez igaz ezek is nagyon jó részek, csak érdekelne mi lesz a fő dolog. :DDD
Mekkora arc lett Kirito. És milyen szépen álldogált ott miközben ütögették. :DDD

(#13995) Máté94 válasza Nova96 (#13994) üzenetére


Máté94
addikt

Menj tüntetni Japánba az egyik TV társasághoz.

Ezért kell egyszerre 50+ animét nézni, mert így sosincs hiányérzete az embernek. :DDD

(#13996) Archanon válasza Pttypang (#13986) üzenetére


Archanon
őstag

Jó cucc, mindenképpen érdemes nekileselkedni. (Javaslom a fenti sorrendet.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13997) oriic válasza Nova96 (#13994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom mi lesz a fő történet. Mangát olvassa valaki? Ha igen annyit elmondhatna hogy lesz e fősztorivonal.

Live-Die-Respawn

(#13998) Nova96 válasza oriic (#13997) üzenetére


Nova96
őstag

Én inkább kivárom nem szeretem ha előre tudom mi lesz a fő történet.
De az lesz, hogy megszerez minden xp-t és senki nem tud majd fejlődni így ö lesz az isten a játékban és hárem céhet fog csinálni.

:P ;]

Vagy nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13999) oriic válasza Nova96 (#13998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hárem céhet. :DDD Lol... Ahhoz töketlen szerintem.

Live-Die-Respawn

(#14000) Nova96 válasza oriic (#13999) üzenetére


Nova96
őstag

Ki tudja annyira bekattan, hogy elveszti a töketlenségét. :DDD De félre téve a viccet valami olyasmi lesz, hogy rohadt erős lesz és majd ö meg mondja mindenkinek összefognak és
kijutnak közösen vagy leöl mindenkit. Esetleg nem ezt mondja, de szerintem ilyesmi lesz a vége, mert nem akarja látni, hogy több ember felesleges meghal és még a barátja is.
De ott a másik verzió leöl mindenkit és forever alone. :DDD De ez kevésbe lenne nagy durranás. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.