Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) Ijk válasza #59620352 (#13699) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hogy lehet a Gosick-ot a Highschool of the Dead-el egy lapon emlegetni? :Y

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13702) Archanon válasza #59620352 (#13699) üzenetére


Archanon
őstag

"tényleg tedd el 2 évvel későbbre" - :K

#Ijk: Ne őt kérdezd, Nova szemezik velük egyszerre. O_o (Amúgy megkérdezted helyettem is, kösz. :D)

#Darth_Revan: Ha már itt vagy (:P), második évadról nem tudsz valami új hírmorzsát, lesz-e biztosra, mikor, hogyan?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13703) Darth_Revan válasza Ijk (#13701) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Stílusban nem ugyanaz a kettő, viszont jó sorozat mindkettő.

(#13704) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ahogy elnézem ennek az FMA Brotherhood-nak egy csomó része majdnem teljesen megegyezik a sima verzióval. Bár lehet csak én emlékszem rosszul, de eddig majdnem ugyanaz.

(#13705) Archanon válasza phanzetomox (#13704) üzenetére


Archanon
őstag

Állítólag a régebbi egy idő után elkanyarodott az eredeti sztoritól, a BH viszont majd nem fog. Még nem láttam őket, de biztos lesz/van különbség.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13706) Darth_Revan válasza #59620352 (#13688) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Cliffhangerek közül a legtrollabb, amit eddig láttam az ami a Hidan no Aria utolsó részének (a 13.) a végén van...már tudhatták a készítők, hogy lesz-e folytatás vagy nem, de az utolsó DVD-re azért berakták a TV-ben nem leadott 13. részt, aminek a végén egy új szereplő feltünik...hogy ki ő, mit keres ott és mi lesz vele, azt nem tudjuk meg, legalábbis anime-ból. :U

És bamm, kapunk egy szép mosolyt és vége :U

(#13707) Nova96 válasza Darth_Revan (#13706) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, 1 hete fejeztem be és én is csak néztem. 12.rész egész jó befejezés 13.rész meg trololo. :DDD
Ebből aztán lehetne pár évad.

Ijk
Ezek nagyon jó animék, és azért említettem egy lapon őket mert nem ecchik, bocsánat. :B

(sarokbaelbújószmájli)

;]

[ Szerkesztve ]

(#13708) #59620352 válasza Darth_Revan (#13706) üzenetére


#59620352
törölt tag

Erről nekem a Shiki cliffhanger jut az eszembe :D Áh, vajon lesz valaha folytatás? xd

(#13709) Darth_Revan válasza #59620352 (#13708) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Shiki véget ért, ahoz már nincs történet, de máshoz lenne...pl Dance in the Vampire Bund, Highschool of the Dead vagy az említett Hidan no Aria a sok közül.

(#13710) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jelent meg videó az új Code Geass-ról:

Nem tudom eldönteni, hogy nekem be fog-e jönni vagy nem. A videó alapján jónak tűnik, de vajon mennyire lesz "igazán" Code Geass az eredeti szereplők nélkül? Remélem azért legalább 1-2 ember feltűnik legalább vendégszereplőként az eredeti stábból. A történet egy időben játszódik Lelouch lázadásával, a főszereplők egy japán tinédzserekből álló csoport, akik Európában az E.U. oldalán szállnak harcba lehetetlen küldetésekben Britannia ellen, hogy így támogassák Japán felszabadítását.

Hellsing Ultimate-hez hasonlóan nem egy 12-13 részes évadot kap, hanem OVA formájában fog megjelenni. 4 OVA van tervbe véve, 3 havonta történő megjelenéssel. Az első, 50 perces rész augusztus 4-én jön.

[ Szerkesztve ]

(#13711) Nova96 válasza #59620352 (#13708) üzenetére


Nova96
őstag

Shiki cliffhanger mi ? :Y
Az le lett zárva nem hiszem, hogy értelme lenne szinte ugyan azt leadni más szereplőkel. Ha egyáltalán újra megtudná csinálni.

(#13712) PR0JECTNR56 válasza Darth_Revan (#13710) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Érdekesnek tűnik, kíváncsian várom a megjelenést.

(#13713) #59620352 válasza Nova96 (#13711) üzenetére


#59620352
törölt tag

Miért, tudod mi lett a vége... a stúdió csinálhatna egy mangától független folytatást is xD Volt már ilyenre példa vhol.

Am a Code Geass OVA-t én is várom de majd csak ha mind kijött akkor nézem meg. Tuti tetszeni fog. Kizárt hogy nem xD

(#13714) Darth_Revan válasza PR0JECTNR56 (#13712) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Először moziban adják le, aztán DVD/BR, tehát ha valaki egyszerre szeretné megnézni mindet (mint én), akkor majdnem(?) 1 évet kell rá várni még :DDD

(#13715) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Azt már eddig is tudtam, hogy a Sailor Moon-nak anno az RTL Klub hulladék szinkront csinált, nah de valaki volt olyan elvetemült, hogy párat összeszedett belőlük és most ezt az összesítést megnézve (meg elolvasva a leírást, mert néhánynál nem esett volna le hirtelen), fetrengtem a röhögéstől :DDD

Lefekvés előtt ez picit sok volt :)

[link]

u.i.: Kíváncsi vagyok, hogy valaki átolvasta-e a szöveget vagy visszanézte-e miután elkészült, mert lehet, hogy 1-2 baki becsúszhat, na de ennyi...szerintem erre még a készítők sem büszkék már :D Vannak pontok, amiket mintha egy akkori Google fordítóval fordítottak volna...

[ Szerkesztve ]

(#13716) PR0JECTNR56 válasza Darth_Revan (#13714) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyszerű, sejtettem is, hogy az túl egyszerű lenne, ha csak mondjuk 3 hónap lenne hátra a megjelenésig. :D Ez esetben nincs mit tenni, várunk.

(#13717) Pttypang válasza Darth_Revan (#13710) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem is egy videó jelent meg, asszem 2-3 van kirakva a fb oldalukra.
Viszont nem úgy volt, hogy a következő valami c3 (??) lesz, és a zöld hajú kis halhatatlanunkról fog kicsit többet mesélni? o.O
szerk: ja, hogy ez ova... hmm nem tűnik túl érdekesnek.. Nekem már most gyanús, hogy rossz irányba viszik majd :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13718) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ahoj,

Rég jártam erre :) Bleach témában van előrelépés, valaki tud valamit? Kereső nem dobott rá, de az nem jelent semmit.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13719) Nova96 válasza hoffman_ (#13718) üzenetére


Nova96
őstag

Voltak hírek, hogy megveszi valamelyik másik csatorna és az utolsó pár részt hosszabb formájában látjuk és onnantól kezdődik az új story, de egyenlőre nem történt semmi.
Szerintem csak 1 év múlva lesz valami.

(#13720) jahrn válasza Darth_Revan (#13680) üzenetére


jahrn
senior tag

Muhaha

El sem merem kepzelni mit muvel azzal a kezeben levo targgyal az alagsori szobajanak maganyaban....

(#13687) Archanon A Tsukihime sztorija igazan a VN-ben bontakozik ki, az anime inkabb egy zanzasitott izebigyo hoze.
Szerintem amugy is erdemes lenyomni a Type-Moon VN-eket, sokkal tobb informaciot tartalmaznak a kornyezetrol, es kiderul h mi a kapcsolat a Tsukihime-Fate-Kara no Kyoukai kozott (azon kivul h ugyanabban a kornyezetben jatszodnak)

(#13721) Archanon válasza jahrn (#13720) üzenetére


Archanon
őstag

Rajta vagyok. :)

#hoffman_: Nocsak, egy Te.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13722) hoffman_ válasza Nova96 (#13719) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, ennél maradtam le, ezek szerint akkor nincs változás sajnos :(

Archanon:

Igen, igen, még élek :D Zajlik az élet, nagyon, már hetek óta nem néztem, nem hogy animet, de még Narutot se...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13723) Archanon válasza hoffman_ (#13722) üzenetére


Archanon
őstag

Én is eléggé redukáltam a japanimation bevitelt az utóbbi hónapokban. :DDD [link] Hol van már az a heti 60-80-100 rész ez és az... :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13724) Nova96 válasza Archanon (#13723) üzenetére


Nova96
őstag

Ez az álca, hogy mindenkit megtévesszél, már nem is vagy függő. :))

3. napja nem néztem animét, kivéve SAO 2.részét és Oda Nobuna no Yabou szörnyű ez leírni. :DDD Néha szórakozni is kell.

(#13725) #59620352


#59620352
törölt tag

Haljátok most járok az 5. résznél a Sayonara Zetsubou Sensei -ben amit azért keztem el nézni mert magas pontszámot kapott :D Ez egy RATYISÁG :D de hátha a végefele jobb lesz, már befejezem. Nem értek sok paródiát belőle az a gáz... Meg olyan hülyeségeken filozofálnak nah mindegy... ne nézzétek xD Majd leírom egyben mi a vélemény róla

(#13726) Nova96 válasza #59620352 (#13725) üzenetére


Nova96
őstag

Nesze neked magas pont. :DD
Ez nem nézzem a pontozást. Majd eldöntöm mi a rossz. :DDD

(#13727) Pttypang válasza Nova96 (#13726) üzenetére


Pttypang
veterán

Kicsit sok benne az utalás, ezeket nem érti. Ettől még nem lesz mindenképpen rossz az az anime.

Everybody lies.

(#13728) Nova96 válasza Pttypang (#13727) üzenetére


Nova96
őstag

Én se mondtam, hogy rossz az anime. Annyit írtam attól, hogy magas pontszám nem biztos annyira jó. Mert általában ezt mondja, de gondolom láttad amit írt előtte. :DDD

Én most egy két animével rendesen küzdök. Az egyik annyira semmi az egész szét unom magam rajta. A másik meg a vége fele teljesen ellaposodott, még van 2.rész de nem hiszem lesz változás.

(#13729) Archanon válasza Nova96 (#13728) üzenetére


Archanon
őstag

Általában... mindig ezt szajkózza. :P No de azért 'ratyiságnak' titulálni, mert ő nem érti... azért kicsit.. khmm. :U

Viktor, mi lett volna, ha a Kaiji-t 4 rész után dobom, és jaj, ne nézzétek, me' sz-r..? Amitől óva intenélek azért én mégis, az az Ichigo 100%. Péel. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13730) #59620352 válasza Archanon (#13729) üzenetére


#59620352
törölt tag

De higgyétek el, ti sem értenétek :D Vagyis van amit értek belőle de az sem olyan vicces max megmosolyogtató.. xd

(#13731) jahrn válasza #59620352 (#13725) üzenetére


jahrn
senior tag

Attol meg h nem erted az animet nem feltetlenul az anime szar.
Kb mint amikor a diak elmegy vizsgazni es nem tudja a kerdesekre a valaszokat. Akkor sem az a hulye aki osszeallitotta a kerdeseket ;)

(#13732) #59620352 válasza jahrn (#13731) üzenetére


#59620352
törölt tag

Értem én mit mondasz, de TUTI hogy ti sem értenétek! Csak megmentelek titeket a tűztől! :D

(#13733) jahrn válasza #59620352 (#13732) üzenetére


jahrn
senior tag

Hamarosan kiderul, mert 2 hettel ezelott lerantottam a Sayonara Zetsubou Sensei S1-et es S2-t :P Amint lessz idom megnezem, de ott van meg elotte 3 masik anime 50+ epizoddal...

(#13734) Archanon válasza #59620352 (#13732) üzenetére


Archanon
őstag

Milyen jellegű a paródia, miért nem "értenénk"? Látni kell esetleg hozzá valami mást, vagy annyira nagyon japánismerőnek kell lenni?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13735) #59620352 válasza Archanon (#13734) üzenetére


#59620352
törölt tag

Japán ismerőnek, anime-ismerőnek. Azt olvastam a 3. évadhoz már nagyon tudni kell a japó TV sorozatokat, az eső kettőhöz még nem annyira. De pl találtam Higurashi paródiát benne, de ez is olyan hogy nem röhög rajta az ember csak mosolyog, de legalább a csajok jók benne xD Grafika mondjuk nem a legjobb de egy anime-lány bármilyen grafikával bájos :$

(#13736) Archanon válasza #59620352 (#13735) üzenetére


Archanon
őstag

[link1], [link2], [link3].

;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13737) #59620352 válasza Archanon (#13736) üzenetére


#59620352
törölt tag

az első kép mindent visz :D Kb én vagyok rajta :D
amúgy nem vicces annyira... annyira szeretnék egy megfelelő bnőt :/

(#13738) Archanon válasza #59620352 (#13737) üzenetére


Archanon
őstag

Beismerő vallomás. O_O

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13739) Pttypang válasza #59620352 (#13737) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyira nem érdekel itt senkit...
[Vagy ezzel csak én vagyok így? :D ]

Everybody lies.

(#13740) #59620352 válasza Archanon (#13738) üzenetére


#59620352
törölt tag

de most megint rám írt ez az Annácska... most fingom nincs szeret vagy nem szeret, áh de nem érdekel. Viszont magányos vagyok... ez tény. Nem vagyok sem ronda, sem droid, de így sem könnyű ám :/ De ezt gondolom te megérted, nem értem te hogy bírod... bedilizek, hogy az aranyos lányok mind foglaltak, a többi meg szemét vagy lehetetlenség meghódítani, vagy nem passzol hozzám, vagy csúnya... besz@rok, születtem volna csajnak, ezerszer könnyebben menne minden. Bevállalnám a mestruációt is, nem olyan durva az, fax**om!

(#13741) Crystalheart válasza #59620352 (#13740) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Témához kapcsolódva, még mindig fönn van AZ A BIZONYOS kép a Facebookon? :DDD

(#13742) jahrn válasza #59620352 (#13740) üzenetére


jahrn
senior tag

Huhh, ovatosan. Innen mar csak egy lepes h rozsaszin mahou shoujo-nak oltozz a lakasod/szobad maganyaban :P

[ Szerkesztve ]

(#13743) Totheground válasza #59620352 (#13732) üzenetére


Totheground
addikt

"de TUTI hogy ti sem értenétek!"

Ez azért kicsit erős kijelentés, a poénok ~80-90%át értettem, és mind3 sorozatot láttam. És jó volt. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13744) Psych0 válasza #59620352 (#13740) üzenetére


Psych0
őstag

wow, nem vagyok 20 napig és semmi sem változott ;]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13745) Totheground válasza Psych0 (#13744) üzenetére


Totheground
addikt

Pár zsepi biztos elfogyott. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13746) Archanon válasza Pttypang (#13739) üzenetére


Archanon
őstag

Rátapintottál a lényegre. :DDD

#Crystalheart: Pantsuman-re gondolsz? ;]
#Psych0: :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13747) #59620352


#59620352
törölt tag

Crystalheart Melyikre gondolsz? van pár BIZONYOS kép xD

jahrn Reméljük ez nem fog megtörténni, bár a jövő sok változást rejt magában :D

Totheground Értettél szinte mindent belőle? Úristen, mi vagy te UFÓ? :D

"Pár zsepi biztos elfogyott."
SPOILER
(a budiba verem :$)

Psych0 Nem változott, még mindig itt rohadok: gamelek, és animézek. Nah sebaj holnap berúgok, szombaton meg irány a Mondo-con két aranyos lánnyal akik közül az egyiket nem ismerem, és PERSZE hogy van barátja, egy elég ronda :/ A másik meg még egy éve friendzone-olt pedig nem egy szépség :/ Meg meglátogatom Szegeden azt a lány ismerősömet majd őt megölelgetem! <3 Ő is magányos...

[ Szerkesztve ]

(#13748) Nova96 válasza #59620352 (#13747) üzenetére


Nova96
őstag

Mondo-tól remélem nem vársz sokat én múltkor voltam ha nem vagy lánnyal vagy ismerőssel elégé khm... sz*r. De majd eldöntött.
Miskolcról BP-re az út alatt legalább hülyéskedtünk. :DDD

Miskolc-Szeged-BP
Ha igen szép kis út lesz. :DDD

(#13749) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online

2 rész után tetszik. Ilyen animét sem láttam eddig. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

Live-Die-Respawn

(#13750) Nova96 válasza oriic (#13749) üzenetére


Nova96
őstag

Csak heti 1.rész :O
Hasonló anime:
Accel World ez később játszódik, de ebbe nem kezdek még bele mert még csak 14.részig van felirat.
Ami még hasonló a .hack sorozatok, igaz arról nem tudok semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.