Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) Nova96


Nova96
őstag

Elkezdtem újra letölteni animéket, de egy animében nem vagyok biztos:
Tsuritama
Érdemes bele kezdeni vagy lapos történet? :B :R

(#14352) Máté94 válasza Nova96 (#14351) üzenetére


Máté94
addikt

Egyszer meglehet nézni. :)

(#14353) Nova96 válasza Máté94 (#14352) üzenetére


Nova96
őstag

Magyarán nem olyan jó? Mert akkor későbbre hagyom most inkább a jobbat nézném, mert most 2 animét jól beválasztottam.... és az egyikkel még mindig szenvedek.

(#14354) Máté94 válasza Nova96 (#14353) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem heti egy részbe simán belefért, nem untam. :)

(#14355) Rimuru válasza Nova96 (#14351) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyszerre megnézni nem jó. :)

Vigyázat, csalok!

(#14356) Nova96 válasza Rimuru (#14355) üzenetére


Nova96
őstag

Nem is egyszerre tervezem 4.részenként nézzek egy animét ha sok időm van ha nincs akkor 2.részenként. És utána animét váltok.

(#14357) Rimuru válasza Nova96 (#14356) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem ez furcsa szokás, én nem nézek másik animét amíg az eddigit nem fejeztem be, részletekre is jobban lehet figyelni kisebb az esély hogy valamit elfelejtesz.

Vigyázat, csalok!

(#14358) Nova96 válasza Rimuru (#14357) üzenetére


Nova96
őstag

Régebben így csináltam ahogy te, de úgy túl hamar véget ér. :B És ha pl. nem tetszik és van lent 6+ másik anime bele nézzek. És majd eldöntöm a legrosszabbat hagyom a végére vagy a jobbat.
részletekre is jobban lehet figyelni kisebb az esély hogy valamit elfelejtesz.
Még nem volt olyan elfelejtettem volna valamit a látottak kapcsolatba a részletek meg...ha nézzek komolyabbat akkor azt egybe nézzem szünetekkel, de ecchhinél nincs annyi részlet. Szerintem. :B

(#14359) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kore wa Zombie Desu ka?

1. évad+ OVA

HÁt ez egy vicces sorozat. :DDD Kíváncsi vagyok 2. évad is ilyen jó-e? :DDD

Live-Die-Respawn

(#14360) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy meg jön a Dragon Ball Z a viasat 6-ra.

[link]

Live-Die-Respawn

(#14361) HellAbove válasza oriic (#14359) üzenetére


HellAbove
tag

Még jobb. Egyik kedvencem lett :D

Megnéztem Tasogare Otome x Amnesia-t (Dusk Maiden of Amnesia).
Nekem nagyon bejövős volt, SŐT, túlságosan bejövős is. Megérintette piciny szívemet, tehát az animéket egyenlőre hanyagolom (legalább is az ilyeneket). Nem szabad nekem ilyet nézni :DD

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14362) Ijk válasza HellAbove (#14361) üzenetére


Ijk
nagyúr

SPOILER
Na mondtam én hogy meg tudja az viselni az embert, konkrétan a 10. rész.

Archanon: Bocs.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14363) Archanon válasza Ijk (#14362) üzenetére


Archanon
őstag

De nem szeretem az epizód konkrétumokat. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14364) HellAbove válasza Ijk (#14362) üzenetére


HellAbove
tag

Engem konkrétan a 10. rész viselt meg amikor ERŐS SPOILER Yuuki elkezd eltűnni, kb velük együtt átéreztem az egészet. Szerintem nagyon jól megcsinálták (vagy csak engem fogott meg túlságosan). Nem vagyok olyan fajta, de ott majdnem kicsordult *no perv*. Egyébként a 10. rész se semmi, én (nem tudom miért), egy ízben azt hittem, hogy kinyomják a szemét majd vagy valami ilyesmi, keményebb kínzásra gondoltam.

Összességében ajánlom mindenkinek, Kore wa Zombie Desu ka után, az a legjobb :DD

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14365) Totheground


Totheground
addikt

Rám legnagyobb hatással még mindíg az ef 6. (?) része volt.
Szabályosan ölni tudtam volna.

Aki látta, szerintem tudja, miről van szó.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14366) HellAbove válasza Totheground (#14365) üzenetére


HellAbove
tag

Mi az az EF? :F

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14367) Máté94 válasza HellAbove (#14366) üzenetére


Máté94
addikt

tales of memories

(#14368) Pttypang válasza HellAbove (#14364) üzenetére


Pttypang
veterán

Rám nem volt hatással.. túlságosan kiszámítható volt :(

Az ef viszont már inkább :)

Everybody lies.

(#14369) Archanon válasza HellAbove (#14366) üzenetére


Archanon
őstag

ef - a tale of memories.
ef - a tale of melodies.

Clannad ~After Story után animés pályafutásom második legmeg+"=%+"+="!% darabjai. No. 2 kétévadostul. (18+ erősen, addigra talán helyesen értékeli az ember, pár év múlva meg majd ismét másképp... de nagyon fiataloknak semmiképp se nézős! :D)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14370) Ijk válasza Archanon (#14369) üzenetére


Ijk
nagyúr

Engem a Clannad ütött ki a legjobban, és mai napig nem sikerült a hangulatát felülmúlni.

EF-nél az volt a baj hogy valamelyikőtök benyögte hogy X. részben meg fog viselni, de így nem volt az igazi, pedig mesterien oldották meg, csak számomra a tökéletes hatás maradt így el. Pont ez jutott eszembe, amikor az előbb megemlítetted az epizód konkrétumokat, gyorsan spoilerbe is raktam. :)

EF-ben egyébként a történet, animáció mellett a zenéje volt igen nagy hatással, a gyenge pontom.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14371) HellAbove válasza Archanon (#14369) üzenetére


HellAbove
tag

21 vagyok, tehát azzal nincs gáz :D Csak sajnos eléggé érzékeny fajta (srác!), tehát nekem ilyen lovestory-kat nem szabad nézni, ha happy-end ha nem xD

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14372) Archanon válasza Ijk (#14370) üzenetére


Archanon
őstag

Igen, pont ezért nem szeretem őket. :) Ha elmondjuk egy sorozatról, hogy megható, kikészített, mittudomén (ez egyénfüggő amúgy is), de akkor is más, amikor pontosítunk. Így már nálam (aki különösen érzékeny ilyenekre) bőven spoiler kategória. (Köszi. :P) Lehet, hogy beteges, de..

#V4mPiRe: Akkor ajánlom figyelmedbe: Clannad + After Story (a filmet nem láttam, de szerintem hanyagold), Kanon (2006-os felújított változat), AIR. És ugye ef. Sok szerencsét. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14373) Ijk válasza Archanon (#14372) üzenetére


Ijk
nagyúr

Clannad filmet nem érdemes megnézni mert szar. Legalábbis a sorozat után. Az meg úgyis kötelező darab, tehát nem kell a film. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14374) Nova96 válasza Archanon (#14372) üzenetére


Nova96
őstag

És rá egy School Days

;]

:)) :DDD :P

SnH
Vicces, de egy poén 10+ ne játszanak már el. :))

[ Szerkesztve ]

(#14375) HellAbove válasza Archanon (#14372) üzenetére


HellAbove
tag

Akkor ez itt az -inkább hanyagoljuk- lista számomra :P

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14376) Archanon válasza Ijk (#14373) üzenetére


Archanon
őstag

Mivel 1-2 hónappal előbb jött, mint a sorozat, sokan ezzel kezdték, elkönyvelték gánynak. Ezek után meg a sorozattal is sokaknak fenntartásuk volt.. anno olvastam pár külföldi fórumot ezzel kapcsoltban. Nekem lent van a film is, de január óta nem tudom rávenni magam. Sőt, inkább a sorozat felé van újranézési igényem... ami eddig nem sokkal történt meg.

#V4mPiRe: Viccen kívül, tényleg ajánlom őket. Kezdd az AIR-rel, az lájtosabb. (A rajzstílustól meg ne ijedj meg, Key sajátosság a hörcsögpofaszem. :)) )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14377) Pttypang válasza Archanon (#14369) üzenetére


Pttypang
veterán

A szerencsésebbek [ -én- ] már akkor megnézték ezeket, amikor még nem is fórumoztak. Igen, elég érett voltam hozzá, nekem átjött, habár azért nem szakadt rám a világegyetem, de mindenképpen remek animek :)

Everybody lies.

(#14378) HellAbove válasza Archanon (#14376) üzenetére


HellAbove
tag

Tuti nem, AA cimkéi elárulták nekem, hogy azt nem szabad. Nekem olyasmit mondjatok, mint a Tengen Toppa Gürren Lagann (ami életem legrosszabb animéje, lehet szidni), közel zéró érzelem. Például mint a Death Note vagy az Elfen Lied? Azokban nem nagyon emlékszem nagy érzelmi szálra vagy csak nem fogott meg :F

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14379) Ijk válasza Archanon (#14376) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még egy év sem telt el de újranéztem az egészet, persze nem ömlesztve, napi 1-2 rész.

Szerintem egy filmet sokkal nehezebb megcsinálni, és nem lesz soha olyan hatással mint egy sorozat. Egy sorozat elég hosszú hogy belerántson a saját kis világába, megszeretteti a karaktereket, és akkor jön a szokásos rossz érzés ha véget ér. Persze visszanézel részeket, várod az OVA-kat, hallgatod az ost-t, baromi nehezen tudsz kikecmeregni belőle. Ezt váltja ki egy igazán jól elkészített sorozat, főleg ha ömlesztve nézed. Egy film számára ez sokkal nehezebb, szinte lehetetlen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14380) Archanon válasza HellAbove (#14378) üzenetére


Archanon
őstag

Elfen Lied-ben zéró érzelem? :U

AA címkéit én már régen kerülöm.
1. spoiler, amikor odaírják, hogy "tragédia". Banyek.
2. nem spoiler, amikor odaírják, hogy "tragédia", de közben semmi tragikus nem történik, én meg félek fölöslegesen.

MAL-on tökéletes a besorolás, nem árul el sokat az animéről, épp csak a lényeget.
pl. Clannad >>> "Genres: Comedy, Drama, Fantasy, Romance, School, Slice of Life, Supernatural"

Alapvetően én is fogékonyabb vagyok a drámákra, de ha el is pityeredek valamin, azt csak annak tudom be, hogy érdemes volt rá a mű. :)

#Ijk Anime filmet ugyan nem sokat tudok mondani, lévén, hogy alig láttam valamit, de élőszereplősből azért van egy pár, ami igazán jól sikerült. :) De aláírom, igazad van. Rövidségük miatt ritka az olyan film, ami képes legalább hasonló hatást elérni, mint egy jó sorozat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14381) Totheground válasza HellAbove (#14378) üzenetére


Totheground
addikt

Bake és Nisemonogatari.
Érzelem nem nagyon van benne, minden más annál inkább. Best. :R

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14382) Pttypang válasza Totheground (#14381) üzenetére


Pttypang
veterán

Túl sok lesz neki a szöveg. Inkább Excel Saga.

Everybody lies.

(#14383) Totheground válasza Pttypang (#14382) üzenetére


Totheground
addikt

Pont az benen az egyik legjobb. A sok duma és párbeszéd. Meg rarararagi tsukkomi poénjai is azért ülnek. :DDD
Az excel sem rosz, de szerintem egy kicsit túl blőd a humora.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14384) Darth_Revan válasza oriic (#14360) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"A sorozat üzenete: a család, és a barátok fontossága, és az, hogy soha ne add fel."

Erről az 1 mondatról nekem valahogy a TFS egyik epizódja jut eszembe, eléggé jól összegezték mindezt ebben a részben [link] :DDD

(#14385) bozont válasza Pttypang (#14382) üzenetére


bozont
veterán

Vagy Needless, vagy a The Legend of the Legendary Heroes, most fejeztem be és ezen is lehet jókat röhögni.

(#14386) Pttypang válasza bozont (#14385) üzenetére


Pttypang
veterán

Az előbb néztem egy Zero-s amv-t, na akár azt is ajánlanám neki.
A nise/bakemonogatarit még mindig nem, nem neki való, éppen a sok szöveg miatt.
[Mindenki tudja, hogy attól jó, de ha neki nem fog tetszeni, akkor majd beírhatom, hogy én megmondtam. ]

Everybody lies.

(#14387) HellAbove


HellAbove
tag

Ti most rólam beszéltek? :D Szöveggel semmi bajom, még az se, ha sok. Csak ne legyen benne -túl- romantikus szál ;)

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14388) Crystalheart válasza HellAbove (#14378) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egy-két ponton azért az Elfen Lied is erősen elérzékenyítő volt, igaz, pont mellékszereplőknél. (Voltaképp hiba is, hogy a fő szál érzelmekben elmaradt a mellékszálaktól, valószínűleg a fölösleges és hülye hárem-elemek miatt.)

Amúgy meg nem értelek, az élet sója a dráma. :)

[ Szerkesztve ]

(#14389) Nova96 válasza Crystalheart (#14388) üzenetére


Nova96
őstag

Igen.... én is szerettem csak eltiltás kaptam....Clannad, ef illetően. :O

;]

Addig is beérem a kisebb drámával és ecchivel.

SnH-ban végig lesznek olyan dolgok fognak egy jó poén és végig erőltetik? Ha igen sajnos nálam nem fog maxot kapni szakadok rajta, de ez a folyamatos erőltetett vicc amit 1-2x elsütőket már zavar.
De tény, hogy nagyon vicces anime.

(#14390) Totheground válasza Crystalheart (#14388) üzenetére


Totheground
addikt

"az élet sója a dráma"

:N

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14391) Crystalheart válasza Totheground (#14390) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nyilván a drámai művekre gondoltam, bár a valós élet tragédiái tán képesek fokozni a hatást. ;]

(#14392) Archanon válasza Nova96 (#14389) üzenetére


Archanon
őstag

Mitsudomoe-t meg ne nézd.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14393) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Most végeztem a Last Exile második évadával és van egy kérdésem ami nem fér a fejembe...

SPOILERES KÉRDÉS KÖVETKEZIK!!!

Valaki árulja már el,hogy Klaus ,hogy került tolószékbe???

(#14394) #59620352 válasza Nova96 (#14389) üzenetére


#59620352
törölt tag

Inkább ne nézd meg a Clannadot már csak azért se mert én teljesen kiégtem azóta, és nem hatnak meg már annyira a kisebb drámák :DDDDD

Amúgy a Mitsudomoe -t nézze meg mindenki Arcsi, lehet neked nem tetszett, de nekem MESTERMŰ :D

(#14395) Nova96 válasza #59620352 (#14394) üzenetére


Nova96
őstag

Nem nézzem meg gondolom nem poénból mondjátok várjak még vele. Csak a kíváncsiság mindig fúr. Pont ezért letöröltem Clannadot, de az ef meg lejött.. ..ez egy végtelen kör. :DDD

Mitsudomoe tervbe van véve, de előtte Code Geass, FMP és hasonlók meg mellette van elég anime lett.

Danshi Koukousei no Nichijou
3.részig sírva röhögős szerintem, mindenki nézze meg. :DDD Igaz még van bőven rész, de eddig nagyon jó. :)

(#14396) Nova96


Nova96
őstag

K-ON! elkezdtem, de a THORA 1080p videóhoz nem jó a felirat :O melyik 1080p szedjem le? :R
Ezt ilyen felbontásba szeretném nézni.

(#14397) Archanon válasza #59620352 (#14394) üzenetére


Archanon
őstag

"Amúgy a Mitsudomoe -t nézze meg mindenki Arcsi, lehet neked nem tetszett, de nekem MESTERMŰ"

Hee??? :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kore wa Zombie 2. évad.

3 rész után. Neee, neee, neeee. Báz ez már most jobb mint első évad. :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#14399) Totheground válasza oriic (#14398) üzenetére


Totheground
addikt

És lesz még jobb is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14400) oriic válasza Totheground (#14399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Segg-szerelem. Neeeee.... :C :O :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.