Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14401) Máté94 válasza oriic (#14400) üzenetére


Máté94
addikt

shiriai=ismerős shiri ai=... :DDD

(#14402) oriic válasza Máté94 (#14401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem mindegy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14403) Pttypang válasza oriic (#14400) üzenetére


Pttypang
veterán

Vhogy én nem emlékeztem már az előző évadra, mégis végigröhögtem magában is :D

Everybody lies.

(#14404) #59620352 válasza Máté94 (#14401) üzenetére


#59620352
törölt tag

ja a shiri ai-os részhez mi is most jutottunk haverommal, hát beszarok :DDDD Mit szerettél meg a személyiségáben???? -a személyisége nem érdekel csak a... xdddd

(#14405) Milka 78 válasza oriic (#14400) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jóóóóódli!!!! :DDD

(#14406) oriic válasza Milka 78 (#14405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, ott le kellett állítanom, mert visítottam a röhögéstől. :DDD

Más:

"A Dragonball Z-vel kapcsolatban a VIASAT ezt mondja: “A régi szinkront vesszük át, és reményeink szerint a mostaniakat további részek is követik majd, de ez egyelőre még nem dőlt el.”"

Már akit érdekel persze.

Live-Die-Respawn

(#14407) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kore wa Zombie 2. évad.

Kivégezve.

Hát ez rohadt jó volt. :D A Chris-es szálat nem tudom minek hozták be, semmi nem történt.

Maga a sorozat király volt.

Live-Die-Respawn

(#14408) Pttypang válasza oriic (#14407) üzenetére


Pttypang
veterán

Én nem találtam összefüggést, de végigröhögtem mindent :DDD

Everybody lies.

(#14409) Nova96 válasza oriic (#14407) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem másik évadra tartogatják, mert ebben azért még van bőven. :DDD

4 napja nem volt anime. :O

(#14410) Ijk válasza Pttypang (#14408) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ennek a sorozatnak történetileg a világon semmi értelme. Igazi agyzsibbasztó, röhögtető cucc a keményebb napokra. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14411) Crystalheart válasza Ijk (#14410) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És az benne a poén,, hogy közben a nekromanta lány problémája, azaz hogy a szavaival kivédhetetlenül varázsol, egy súlyos dolog, akár komoly mű alapja is lehetne - de tökéletesen szétbaromkodják, jó értelemben :DDD

(#14412) oriic válasza Ijk (#14410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Én azért reménykedek egy harmadik évadban.

Live-Die-Respawn

(#14413) Nova96


Nova96
őstag

Ki jött a To LOVE-Ru Darkness OVA ez egy bevezető rész. Már van hozzá magyar felirat.
Igaz én csak egybe fogom megnézni. :DDD

(#14414) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem a Beelzebubbal.A 60 résznél kicsit féltem,hogy túl lesz nyújtva és ez a babás sztoriba sem bíztam igazán,de szerencsére csalódtam kellemes értelembe.Sokat röhögtem rajta és a szereplők is egytől-egyig bejöttek.Oga vadparszt stílusa és Bébi Beel hisztis párosítása nagyon jó párosítás volt(de Furiuchi és Alain Delon kettős is ott volt) és sokat röhögtem rajtuk.Nem egy hű de kiemelkedő mű és voltak hullámvölgyek a filler részek miatt,de összességében kellemes szórakozást nyújtott és nem bántam meg a ráfordított időt.Remélem lesz valami fojtatása,mert a vége kicsit gyorsan le lett zárva...

[ Szerkesztve ]

(#14415) PR0JECTNR56 válasza Milka 78 (#14414) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Beelzebub-ról állandóan Beelzebub koponyája jut eszembe a Gosick-ból. Sorry can't help it. :D

(#14416) Pttypang válasza PR0JECTNR56 (#14415) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig annak határozottan rovar alakja volt :D

Everybody lies.

(#14417) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolkoztam napokban milyen animét néznék szívesen.

Mondjuk van egy srác, aki teljesen hétköznapi, valahonnan valami brutális erőt kap, ami néha mondjuk elszabadul, így mindenki retteg tőle, de a főgonosz legyőzésében mégis csak ő tud segíteni. :D

Létezik valyon ilyen sorozat? :D

Live-Die-Respawn

(#14418) Archanon válasza oriic (#14417) üzenetére


Archanon
őstag

Most így hirtelen végigpörgettem a listámat, de nem nagyon találtam olyat, amire ez a leírás ráillik. A "teljesen hétköznapi" és a "mindenki retteg tőle" tulajdonságon az összes karakter elbukott. :D De a "néha elszabadul" is necces.

Nekem inkább az a problémám, hogy ha elkezdek egy olyan sorozatot, amiben a főszereplőnek valami különleges ereje van, az rendre valami földet csókolgató lúzer, akit legszívesebben a földbe taposnék, annyira nyomorék, és irritáló. Állandóan kifogom ezeket a nyomikat.. Pedig tudom, hogy tele van a megnézendő listám biztosra jó sorozatokkal, csak mindig mellétrafálok. Gondoltam nekiállok valami shounennek (The Law of Ueki), ezekben a főszereplő kölök úgyis mindig valami "hű de erős idióta".

Háát.. érdekes. :U Ueki kezdi megszerettetni velem magát, de egyelőre nagyon semmilyen a sorozat is. 9 rész alatt párszor jót röhögtem mondjuk... de most már kíváncsi is vagyok a végére, bár nem tudom mikor jutok el odáig. Elég lassan nézem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14419) Nova96 válasza oriic (#14417) üzenetére


Nova96
őstag

Naruto.

;]

Spice and Wolf 2.évad vége...11.rész jön és nagyon úgy néz ki megint eljátsszák azt amit az elsőbe.... Pedig az elején nagyon örültem, hogy ilyen irányba megy az anime.. De még nem írom le....

[ Szerkesztve ]

(#14420) oriic válasza Archanon (#14418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam hogy ez lesz amúgy. :D

Nova:

Köszi inkább kihagyom. Lehet bármilyen jó sorozat, ilyen 6000+ részes animéket én már nem kezdek el. :D

Elkezdtem inkább újra Guilty Crown-t. Meglátjuk most tovább jutok-e mint 3 rész. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14421) Crystalheart válasza oriic (#14420) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amúgy igen, még a Narutóra illik a legjobban, bár egyrészt hosszú, másrészt eleve nem túl hétköznapi a gyerek.

(#14422) Archanon válasza Crystalheart (#14421) üzenetére


Archanon
őstag

+1, rá valóban csak a hétköznapi nem illik.

#Nova96: Spoilerbe leírnád nekem kerek mondatokkal mi is a gond vele? :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14423) Nova96 válasza oriic (#14420) üzenetére


Nova96
őstag

Guilty Crown nekem nagyon tetszett, de ezek szerint neked nem. :DDD Pedig nagyon jóóóóó.... :DDD

Archanon nincs gondom vele, csak azt hittem:

jobban a kapcsolatokra
lesz alapozva az egész.
De csak álom volt, mert
ugyan úgy eljátszották ezt elsőbe.

(#14424) oriic válasza Nova96 (#14423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még premierkor kezdtem el nézni, de nem nagyon jött be akkor. Most furcsa, egész tűrhetőnek tűnik.

Live-Die-Respawn

(#14425) Pttypang válasza oriic (#14417) üzenetére


Pttypang
veterán

Bounen no Xamdou

Everybody lies.

(#14426) oriic válasza Pttypang (#14425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglesem majd köszi.

Live-Die-Respawn

(#14427) Archanon válasza Pttypang (#14425) üzenetére


Archanon
őstag

Mondtam én, ez is a plan to watch listámon van... :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14428) Milka 78 válasza Pttypang (#14425) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az nem is volt rossz eresztés,legalább is volt egy két jó ötlet benne...mondjuk lesz min gondolkodni a végén :)

[ Szerkesztve ]

(#14429) Archanon


Archanon
őstag

Dai Mahou Touge

Lassan fél éve itt figyelt a merevlemezemen, ideje volt végre megnézni. 4 résznyi ova, 2 nap alatt lenyomtam... Rövid vélemény: ez annyira nagyon rossz, hogy már jó. :DDD Szerintem a készítők maguk se tudták igazán mit is akarnak ebből kihozni, jó nagy baromság lett a sztoriból is, olyan semmi értelme. Mindegy is. Ilyen Puni Puni Poemi, Dokuro-chan szerű ökörségekre kell számítani, csak nem annyira töményen, és gyengébb verzióban, de ettől függetlenül az idióta wtf vígjátékok kedvelőinek mindenképpen ajánlanám. :K

:DDD

[6/10]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14430) Nova96 válasza Archanon (#14429) üzenetére


Nova96
őstag

Enyhe wtf érzés. :))

Lassan kéne írni egy rövidebb véleményt az animékről...talán még a K-on hozzá írom. Ami mellesleg nagyon aranyos anime. :DDD Elégé veszélyezteti a kedvenc listámat.

(#14431) Archanon válasza Nova96 (#14430) üzenetére


Archanon
őstag

K-on! spoiler, 9. rész :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14432) Nova96 válasza Archanon (#14431) üzenetére


Nova96
őstag

Most fog jönni ez a rész szóval kihagyom. :DDD De valaki leírná special és mindenel a sorrendet? :R

[ Szerkesztve ]

(#14433) Pttypang válasza Milka 78 (#14428) üzenetére


Pttypang
veterán

Porból lettünk, kővé leszünk!

Na de nekem anno tetszett, fel is dobtam a kedvencek közé :)

Everybody lies.

(#14434) Pttypang


Pttypang
veterán

Dupla, de sebaj^^
A héten 2* is random választottam izécore-ról animet, mindkét esetben szerencsésen választottam, egy-egy jó animet nézhettem meg.
Mai áldozatom a Mawaru Penguin Drum volt, amit reggel elkezdtem, az előbb pedig az utolsó résszel is végeztem, kicsit meglepő volt, de nekem tetszett.. Szokás szerint nem írok értékelést róla, csak ajánlom :)

[Muhaha, vajon mi lesz a következő? ;] ]

Everybody lies.

(#14435) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez a Guilty Crown nem is olyan rossz. A sorozat első fele után kicsit sötétbe fordultak a dolgok. :D ;]

Live-Die-Respawn

(#14436) Archanon


Archanon
őstag

Ha már úgyis a helyzetjelentések korát éljük: ez a Gintama ez zseniális... 130 rész alatt már nem egyszer bőgetett meg majdnem (vagy ténylegesen). :B :DDD Néztem most 2 epizódot, egyszerűen félelmetes, hogy amennyire komolytalan, közben épp annyira tud komoly is lenni. Brutális sztorik vannak benne, tele van "hős szamuráj legendákkal", amiken egyszerűen akarva, akaratlanul elérzékenyül az ember... Komolyan, egyre jobban tetszik - mivel egyre jobb. (A végén még megkapja a 10-est... pedig az elején annyira nem is jött be, csak olyan "elmegy, nem rossz, sőt, egész vicces" kategória volt számomra.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14437) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Guilty Crown

Nehezen indult, aztán egész jó lett. Az évad második fele eléggé durva volt nekem, de a vége. Istenem miért így kellett befejezni? :(

SPOILER

(nem mérges vagyok, inkább szomorú) Miért nem maradhatott életben? :(((

Nemár hogy nincs ilyen anime ahol a végén a két főhős életben marad és akár össze is jönnek, vagy csak boldogok lesznek.

[ Módosította: bwoay ]

Live-Die-Respawn

(#14438) Pttypang válasza oriic (#14437) üzenetére


Pttypang
veterán

Az nem lepett meg, hogy a felénél összeomlott a történet a készítőknél, és ezért egy teljesen más irányba kezdtek haladni? :D

Everybody lies.

(#14439) oriic válasza Pttypang (#14438) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felénél megváltozott a történetvezetés, én ezt úgy vettem hogy a sorozat első része 12 részig tart, onnan meg mintha egy másik évadot láttunk volna.

Mindegy, sajnáltam a csajt. :(

Live-Die-Respawn

(#14440) Tüzi válasza Archanon (#14265) üzenetére

Mari azért bejöhetne :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14441) Pttypang válasza Tüzi (#14440) üzenetére


Pttypang
veterán

Legalább nem bonyolította túl műanyag elemekkel.. habár nem is lehetne rajta sok mindent :)
Nem rossz :D

Szerk:
(#14439) orichalcos: Én nem :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14442) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SOA 7. rész.

Hát Kiritó a nagy kujon. Felszed mindenhol egy csajt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14443) Archanon válasza oriic (#14437) üzenetére


Archanon
őstag

"Nemár hogy nincs ilyen anime ahol a végén a két főhős életben marad és akár össze is jönnek, vagy csak boldogok lesznek." - Legközelebb az ilyet más címektől függetlenül írd le, kérlek. Sejtem pár rész alatt meg lehet tudni kik is az említett főszereplők, így meg már kőkemény spoiler ez a mondat (és az előtte levők). :((( Most már biztos nem nézem meg a GC-t legalább egy évig... :( Bah, pedig már gondolkodtam rajta, hogy én is meglesem, ha már ennyire megosztja a nézőket. :DDD

#Crytec210: A nagyon feltűnő gagyi műanyag elemekkel engem is ki lehet kergetni a világból. :DDD De ha jól van megcsinálva, még poén.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14444) oriic válasza Archanon (#14443) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, bocs. Csak kicsit felhúztam magam rajta. :(

Ettől függetlenül nyugodtan állj neki, jó sorozat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14445) Archanon válasza oriic (#14444) üzenetére


Archanon
őstag

Majd ha teljesen elfelejtem az olvasottakat, az meg nem most lesz. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14446) F34R válasza Archanon (#14445) üzenetére


F34R
nagyúr

legkozelebb ha valaki nem rakja ki a spoilert azt elverem hagymaval :DDD

(#14447) Pttypang válasza Archanon (#14443) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem veszítesz sokat, ha nem nézed meg.

Everybody lies.

(#14448) Ijk válasza oriic (#14442) üzenetére


Ijk
nagyúr

Néha már kicsit unalmas, hogy minden animében a főkarakter srácba lesz szerelmes az összes csaj.
#14449: Na jó de tízből nyolc hárem anime? :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14449) oriic válasza Ijk (#14448) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a hárem animék lényege. :DDD

Pár hónapja(vagy éve már. :D ) néztem pl a Kimi ga Nozomu Eien-t. Azóta is hasonlókat keresek. Tudnátok ajánlani? (Bár néha kicsit depis volt nekem a sorozat)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14450) Archanon válasza Pttypang (#14447) üzenetére


Archanon
őstag

Aztán ki tudja... :))

#orichalcos: Lefogadom, hogy a Key hármas még nem volt meg... :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.