Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) Pttypang válasza Archanon (#14499) üzenetére


Pttypang
veterán

Egy 24/7 ecchi megtekintő droid kétlem, hogy a megfelelő dolgokat, a megfelelő módon értelmezné :D
[ Jelenlévők mindig kivételek, mielőtt még valaki magára venné. ]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14502) oriic válasza Pttypang (#14501) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ecchi foreva. Az a jó. Főleg ha mecha is van... :C

Live-Die-Respawn

(#14503) Archanon


Archanon
őstag

Megnéztem életem harmadik Ghibli filmjét (Castle in the Sky). Ez a stúdió aztán tényleg tud. Le a kalappal, komolyan.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14504) Pttypang válasza Archanon (#14503) üzenetére


Pttypang
veterán

O.., melyik volt a másik kettő? :)

Everybody lies.

(#14505) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre:

Nausika

Chihiro

Live-Die-Respawn

(#14506) #59620352 válasza Archanon (#14503) üzenetére


#59620352
törölt tag

fuh az nekem is nagyon tetszett :) még ha kicsit gyerekes is volt sokszor.
Ghiblit stúdió megunhatatlan!

(#14507) Telda válasza Archanon (#14503) üzenetére


Telda
addikt

Nézd meg ezt Hotaru no Haka / Szentjánosbogarak sírja. :O

(#14508) Nova96 válasza Archanon (#14503) üzenetére


Nova96
őstag

A Howl no Ugoku Shiro Howl`s Moving Castle is rendbe volt. Ahogy láttam van egy pár film a stúdiótól majd neki leselkedek.

(#14509) Nova96


Nova96
őstag

Neki vágnék valamikor a Fate/stay night-nak csak nem tudom melyik verziót szedjem le, hogy jó legyen a felirat és szép is legyen a kép. :B Ha van ötlet írja.

Code Geass-ból a thora verziót írják gondolom jó lesz hozzá. :B

(#14510) oriic válasza Nova96 (#14509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az időzítés készült az:
- ECLIPSE féle mkv-hoz
- l33t-raws féle avi-hoz

- [AonE] avi verzióhoz (átidőzítette: Werysoft)
- [dmhy_T3] kínai dvd verzióhoz (átidőzítette: finalfantasy7)

Nézd meg ezen verziók képeit és válassz egyet.

A sorozat után meg jöhet a Zero. Vagy akár előtte is, de azzal pár poént lelőnél.

Live-Die-Respawn

(#14511) Nova96 válasza oriic (#14510) üzenetére


Nova96
őstag

Olvasni én is tudok.....de ezekből egyiket se találom nyaa-n bakabt-on. Ott van más verzió amit ált. szedek a Coalgirls
Csak nem akarom átidőzíteni a feliratot ha van olyan BR amihez jó a felirat. Így világos? :R

Szerk:
Van magyar felirat már a Sora no Otoshimono filmhez. :C Gondolom szólok, mert régebben írta valaki, hogy a 3.évad előtt nem lesz felirat.

[ Szerkesztve ]

(#14512) #52815360


#52815360
törölt tag

Thora BD-hez is van időzitett sub

(#14513) Nova96 válasza #52815360 (#14512) üzenetére


Nova96
őstag

Hol? :B :R

(#14514) oriic válasza Nova96 (#14511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eclipse fennt van USTEAM-en.

Live-Die-Respawn

(#14515) #52815360 válasza Nova96 (#14513) üzenetére


#52815360
törölt tag

Gépemen :DD

(#14516) Archanon válasza oriic (#14505) üzenetére


Archanon
őstag

Egy mellé. :) Chihiro-t még nem láttam, helyette Vándorló palotát lestem. A Nausicaa jó volt, itt-ott kicsit fura, a vége meg nagyon le van csapva, ezért nálam egy olyan 7 pontos "hmm, jóó" plecsnit kapott. Azóta már kétszer láttam... A palotát szintén kétszer néztem meg. Ez utóbbi sokkal jobban tetszett, viszont ennek is le lett csapva a vége. Második újranézésre már több hibáját is felfedeztem, így a kezdeti "waaah, állatjóóóó, tíízpertíííz!!!" érzésből lett egy 9-es. :B Jelenleg a Laputa-val is így vagyok, még hagyom is egy kicsit "ülepedni".

Többiek meg ne aggódjatok, az ÖSSZES Ghibli a listámon van (fejben), szóval majd idővel sorra kerül minden... :DDD

#viktor900: Mivel elsősorban gyermekmese...? :U

#Nova96: Legyek gonosz? Én a Fate/Stay night-ot is bőőőőőven hanyagolnám a helyedben. ;] (Na jó, ez azért annyira nem nehéz "olvasmány"... :P Nézzed csak.)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14517) jahrn válasza Nova96 (#14509) üzenetére


jahrn
senior tag

Bar a magam reszerol nem kedvelem oket, de az FSN-bol a Coalgirls-fele verzio talan a legjobb kepminosegben. Utana meg a Thora.
De a helyedben inkabb az FSN VN-nek allnek neki.

[ Szerkesztve ]

(#14518) #52815360 válasza jahrn (#14517) üzenetére


#52815360
törölt tag

E-haro a legjobb. Coal meg kb semmiből se jó.

(#14519) Archanon válasza #52815360 (#14518) üzenetére


Archanon
őstag

Nem tudom, én a legtöbb BDrip-et Thora-tól, ileltve Coalgirls-től szereztem be, mindkettejük képe nagyon szép. (Vagy csak a szemem és a monitorom is béna?)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14520) #52815360 válasza Archanon (#14519) üzenetére


#52815360
törölt tag

Thora ok, coal meg annyit csinál, hogy minden csúszkát beállit a legnagyobbra. Fele akkora méret mellett is pont olyan lenne a kép, és a gépet sem enné meg a videó.

(#14521) jahrn válasza #52815360 (#14520) üzenetére


jahrn
senior tag

Irtam h nem kedvelem a CGi-fele kiadasokat pont a felesleges bloat miatt. De pont az FSN az ahol kisebb filemerettel a Thora-nal jobb video minoseget nyujtanak.
Eternal HARO: 1. Csak az FSN specialokat csinaltak meg, magat a sorozatot nem, szal mirol beszelunk? Mindmellett se sub nincs hozza, raadasul 1080p ami egyertelmuen bloat egy jopar eves TV sorozat eseteben BD ide vagy oda. Az FSN BD 720p-re jo, de tobbre nem. PONT

(#14522) #52815360 válasza jahrn (#14521) üzenetére


#52815360
törölt tag

Sorozatot is megcsinálták. http://eternal-haro.ru/index.php?a=projects&pid=29
Rawnak ugyan raw, de thora felirata is jó hozzá.

Egyébként az animék 98%-a 720p-re jó csak, és igen, FSN sem kivétel ez alól.

[ Szerkesztve ]

(#14523) #59620352


#59620352
törölt tag

Papa no Iukoto o Kikinasai! AA Anidb

Hú milyen régóta nézem ezt :D De csak azért mert ez az első animém amit ANGOLUL néztem (sub). Szal jöhet a gratuláció mert a szövegek 80%-hoz nem kellett szótár :D mondjuk besegített a japó szinkron is.
Nah szóval egy aranyos történet ami eléggé slice of life de mégsem annyira hogy tényleg annyira unalmas legyen. Vannak benne izgalmak szóval nem volt okom sok panaszra, a lányok imádni-valóak voltak, a srác viszont... hú. Ezt nem hiszem el, hogy lehet vki ilyen szorgalmas??? Kicsit rémisztő nekem :DDD A másik hogy én már az elején megtapiztam volna Sora-chant, neki is ezt kellett volna tennie, komolyan ha ilyen alakokra buknak a lányok japánban (bár lehet hogy csak az animékben) akkor odaköltözök, megtanulok 2000 kanjit és én leszek ott a háremtartó :D. Zenékre nagyon büszke voltam, főleg az OP-ra az egy igazi kedvencemmé vált :) Mindent összevetve egy jó anime volt 8/10

(#14524) Ijk válasza Archanon (#14516) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem érdemes megnézni a Chihiro-t, nekem nagyon tetszett, van egy hangulata.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14525) Archanon válasza Ijk (#14524) üzenetére


Archanon
őstag

Eddig mindhárom Ghibli-nek volt egy különleges atmoszférája, szóval elhiszem... :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14526) Nova96 válasza #59620352 (#14523) üzenetére


Nova96
őstag

Grat, akkor én még nem vállaltam be az angolt. :DDD
Jó kis anime, de ez mi->
akkor odaköltözök, megtanulok 2000 kanjit és én leszek ott a háremtartó
Az anime az anime, élet élet tudd megkülönböztetni. :P

;]

Valaki valamit jót akar látni-> Dusk Maiden of Amnesia eddig nagyon tetszik izgalmas gondolkoztató és néha feltűnik az ecchi.

(#14527) Ijk válasza Archanon (#14525) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kár hogy ezeket a Ghibliket nem adják le ilyen vasárnap esti filmnek a csatornák. Ha jól emlékszem pl. a Chihiro elég nagy siker volt amikor moziban vetítették. Ezek még könnyen emészthetőek azoknak akik számára ismeretlen víz az anime világa.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14528) oriic válasza Ijk (#14527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

M1 leadott párat közülök. Nauszika biztos volt tévében, meg a Chihiro is meg a Vándorló Palota is.

Live-Die-Respawn

(#14529) Nova96 válasza oriic (#14528) üzenetére


Nova96
őstag

A vándorló Palotát én is láttam tévében, de nem tetszett a szinkron így elkapcsoltam. :))

(#14530) Archanon válasza Nova96 (#14529) üzenetére


Archanon
őstag

No pedig annak a szinkronja teljesen korrekt, sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobb, mint a japán eredeti. Én úgy vettem észre, hogy a Ghibli-ket azért nagy odafigyeléssel szinkronizáljuk (akár egy Disney filmet), nem ilyen összecsapott trehány Bleach módra. Nausicaa-ban 1-2 mellékszereplő volt gagyi, talán két szó erejéig... Vándorló palota meg teljesen jó (ez angolul is remek), a Laputa-ban egyedül a főszereplő kiscsaj (Shita) szinkronja (inkább a stílusa) volt furcsa néha, de 11 (!!!) éves létére egész jól színészkedett.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14531) Ijk válasza Archanon (#14530) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem is nagyon jó lett a szinkronja, igényes munka. Arra még igazi szinkronszínészeket hívtak össze.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14532) Nova96 válasza Archanon (#14530) üzenetére


Nova96
őstag

meg merem kockáztatni, hogy jobb, mint a japán eredeti
:N
De a Naruto ,Bleach;égmetszőholdagyarnál és társainál jobb. :DDD Sőt, igényes, de az eredeti az jobb saját vélemény. :B

(#14533) Pttypang válasza oriic (#14528) üzenetére


Pttypang
veterán

Anno '56-ban még én is tv-ben láttam ezeket.. nagy élmény, az biztos :)
Mindenképpen érdemesebb lenne a mai gyerekekkel is ilyeneket nézetni, mint a mai "rajzfilm"-eket.. már ha ezek a 12+ karikás akármiket egyáltalán gyerekeknek szánják..

Everybody lies.

(#14534) Pttypang válasza Archanon (#14525) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindegyik Ghiblinek különleges atmoszférája van, ahogy észrevettem, elvégre az élvezetéhez szükséges hangulatot önmaga teremti, nem szükséges hozzá alap hangulat..
[Már ha jól rémlik.. én sok hangulattal álltam már neki Ghiblit nézni, de a végére mindig jókedvem lett :DD]

[oops dupla.. -.-"]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14535) oriic válasza Pttypang (#14533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ezt most nem értem. Mire írod hogy 56-ban?

Live-Die-Respawn

(#14536) Telda válasza oriic (#14535) üzenetére


Telda
addikt

1956? :Y :U

(#14537) Pttypang válasza oriic (#14535) üzenetére


Pttypang
veterán

Értsd: Régen

Everybody lies.

(#14538) oriic válasza Telda (#14536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye azért nem vagyok, csak megnéztem a filmek készítésének dátumát és hát... :DDD

Szóval régen, ez a lényeg. :D

Live-Die-Respawn

(#14539) jahrn válasza #52815360 (#14522) üzenetére


jahrn
senior tag

Beleneztem, es tenyleg jo minoseg. De szerintem nem jobb mint a CGi verzio, es meretre is kb ugyanannyi.

Mondjuk a magam reszerol annak orulnek ha az FSN kapna egy full reboot-ot.
Az erdeti FSN animebol kivenni az UBW es Heaven's Feel dolgokat (mondjuk nem sok van benne) h full Fate route legyen belole es a vegere betenni a Réalta Nua extra chapter-t. UBW-bol lehetne egy 13 reszes sorozat, a Heaven's Feel meg kapna 24-26ot (annak ennyi kell szerintem).

A Carnival Phantasm-ot igencsak nem kedveltem (mondjuk Saber Alter meg Red Saber miatt azert vegigneztem) es az UBW-n is elaludtam, de a Fate Zero nagyon jo volt, es bizom benne h az uj Kara no Kyoukai is utni fog. Es remelem elobb-utobb lessz a Mahou Tsukai no Yoru-bol is anime.

(#14540) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkezdtem Gosick-ot. Nem tűnik rossznak, pedig nem szoktam ilyen stílusú animéket nézni. Az összes rész akkor gondolom ilyen nyomozós lesz akkor.

Live-Die-Respawn

(#14541) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem a Zero no Tsukaima F sorozat 4. évadával.Elöljáróban annyit,hogy az előző 3 évadot 3 nap alatt teljesítettem és kifejezetten tetszett(bár a 3-ik évad picit gyengébb volt).Így érthető,hogy vártam a folytatását.Ami jó benne az,hogy lezárják a sztorit és van rendes vége.Ami meg rosz az az összes többi.Most vagy én öregedtem ennyit,vagy tényleg harmat gyenge lett a vége.Az egész olyan izzadság szagú,még egy bőrt lehúzok a sztoriról érzetű.A romantikus jelenetek nyálasok,tele van atom nagy közhelyekkel és oké,hogy mese,de olyan hihetetlen dolgok vannak benne,hogy az már fájt(utolsó részben jó példa a főhős tinédzser magas fokú vezetési és navigálási képessége).Az már gáz nálam amikor belepörgetek a részekbe,de egyszerűen az istenért sem kötött le.Aki látta az összes évadot az már csak becsületből is nézze meg(mint én),de harmat gyenge és nagyon jó indulattal adok neki egy harmat gyenge 5-öst.

Nagy unalmamban elkezdtem a Haiyore! Nyaruko-san-t.Tipik hárem anime,de egész jókat röhögök rajta.Üdítő színfolt,hogy itt nem a suta főhős srác kapja a szokásos maflásokat,hanem a csajok(szépen repkednek benne). :D A karakter design nekem kifejezetten tetszik(legalább is Nyaruko szépen meg lett rajzolva) amúgy meg egy eléggé elborult sztori van kibontakozóban(még csak a 4.résznél tartok). Persze nem egy Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead,de úgy érzem nem fogok unatkozni rajta.

(#14542) Nova96 válasza Milka 78 (#14541) üzenetére


Nova96
őstag

Igaz én egybe toltam le a 4.évadot +minden mást, de nekem nem tűnt fel, hogy végig izzadós lett volna. Romantikus részek nyálasok....hát ez csak a rajongók miatt volt. Sőt, én örültem neki, hogy 4.évadra nem csak ugyan azt hozták mintha semmi sem történt volna előtte.
Ez csak a saját véleményem, de nekem kifejezetten tetszett az egész a top-ba is benne van. :B

Haiyore! Nyaruko-san
Érdekesnek tűnt, de harmadik résznél már nekem sablon. De majd írj róla érdemes e folytatnom. :R

(#14543) fracture333


fracture333
aktív tag

én nem vagyok anime rajongó, de az aang legendája tetszett. azt végig is néztem :) 9/10

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#14544) Milka 78 válasza Nova96 (#14542) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor én öregedtem meg nagyon,pedig nekem is a kedvencek közt volt,de a SPOILER!holdba repülök a z F16-ossal amit nagyon tudok vezetniSPOILER!...na ott már ledobtam a szíjat rendesen.Még azt is jobban bevettem volna ha egy sor Uruk-Hai ork élükön a megtért gonosz Gandalf-al,mint honvédő felszabadító sereg megjelentek volna a csata közepén :DDD

Okés,majd írok róla összefoglalót.Amennyi silány animét láttam már én már az átlagosnak is tudok örülni :D

(#14545) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gosick 5 rész után.

Ez végig ilyen Columbo stílusú nyomozós sorozat lesz?

Live-Die-Respawn

(#14546) Pttypang válasza oriic (#14545) üzenetére


Pttypang
veterán

Megnézed, majd megtudod :)

Everybody lies.

(#14547) oriic válasza Pttypang (#14546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak azért kérdem mert eddig nem dobtam hanyatt magam tőle. :U

Live-Die-Respawn

(#14548) Pttypang válasza oriic (#14547) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, hogy nem neked való.

Írtam korábban, hogy a megfelelő ember értékeli a megfelelő animet.

Everybody lies.

(#14549) #52815360 válasza jahrn (#14539) üzenetére


#52815360
törölt tag

FSN-nál elég nehéz megitélni, DVD upscale az anyag BD-n is. Én mondjuk technikai infók alapján mondtam ezt. Gyári BD igy néz ki : 8bit/high4.1/ref2. Ami felette van, az felesleges. Lehet ref értékkel eljátszani, de CGi féle 16 is butaság. Na de erről ennyit, úgysem tartja be senki, ezért kár is erről beszélni :))

(#14550) Archanon válasza fracture333 (#14543) üzenetére


Archanon
őstag

Nekem is tetszik a Kertvárosi gettó. ;] De ez sem 'anime' a szó szoros értelmében. Javaslom, ha van egy kis időd, tekints bele a keleti - komoly - rajzfilmek világába, nem fogod megbánni. :) Ha elhatározod magad, leírod mi az, amit kedvelsz, érkezik is az ajánló hullám. :DDD

#orichalcos: Gosick-ot folyamatosan kell nézni. Emlékszem, én tavaly nyáron valamikor este kezdtem el, hajnali ~5-6-ig be se fejeztem, és totál KO voltam a végére. Egyetlen fekete színfolt benne Kazuya semmittevése, amúgy zseniális sorozat. Majd rájössz te is (vagy tényleg nem neked való :) ).

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.