Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) Totheground válasza Ijk (#14299) üzenetére


Totheground
addikt

Akár csak én. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14302) Crystalheart válasza F34R (#14300) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ilyenre, hogy író szinkronizáljon, tényleg nem emlékszem, de mondjuk rendezőnél előfordul, Nabeshin halálos. :D

(#14303) Archanon


Archanon
őstag

Tachikoma edzőcipő... "szép"... :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14304) Darth_Revan válasza Ijk (#14299) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Engem érdekel a "történet" és a többi szereplő is, de valóban, Kuroyukihime-sempai nélkül én sem szerettem volna a sorozatba bele :D

Ahoz képest, hogy a szinkronszínésznek, aki a hangját adja, ez az első igazi nagy munkája, szerintem elég jól csinálja.

SPOILER
Az elején, amikor megmentette Haryukit azzal, hogy ellükte őt a kocsi elől, majd élet-halál között lebegett és néző nem tudhatta, hogy túléli-e, na akkor kezdett forrni az agyvíz :)

(#14305) Totheground válasza Darth_Revan (#14304) üzenetére


Totheground
addikt

Már hogyne lehetett volna tudni. :U

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14306) Darth_Revan válasza Totheground (#14305) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Simán meg lehetett volna oldani, hogy ne az legyen, amire a legtöbb néző számít.

Pl az, hogy meghal, de a tudata feltöltődik az Accel World-be és már csak ott lehet együtt Haruyukival, viszont Haruyuki eléri a maximum szintet, a játék véget ér és egy kis drámával karöltve Kuroyukihime is örökre eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#14307) Totheground válasza Darth_Revan (#14306) üzenetére


Totheground
addikt

Az kb hasonló lett volna, mintha a SAO-ban kinyírnák Asuna-t. Lehetetlen.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14308) oriic válasza Totheground (#14307) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rohadtul remélem hogy nem manga spoilert toltál... :)

Live-Die-Respawn

(#14309) Ijk válasza Darth_Revan (#14304) üzenetére


Ijk
nagyúr

Remélem neki is lesz még szerepe a hátralévő részekben:

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14310) Darth_Revan válasza Ijk (#14309) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem hiszem, valószínűleg ő is olyan, mint ő, vagyis 1 részben feltűnt, de többet nem látjuk. Vagy max látjuk az utolsó nagy csatában/a sorozat zárásánál.

(#14311) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem immár másodszor az eredeti Last Exile-al.Ez a mű döbbentett rá,hogy milyen silány tucattermékek jönnek ki manapság(egy-két kivételtől eltekintve). Ráadásul az utóbbi időbeni pontozásaimat is át kéne gondolnom,mert ez a 2003-as anime elég izgalmas szintet képvisel.Tényleg mesterműnek tartom
.Ezek után jött az általam nagyon várt Last Exile:Fam,The Silver Wing című folytatása.Most 5-ik résznél tartok,tehát véleményt még korai lenne alkotnom.Kicsit olyan érzésem van mint a Star Wars folytatásoknál.Szép és jó is meg csillog,de valami azért nincs a helyén.Nekem a karakter ábrázolások kicsi gyerekesnek tűnnek,legalább is az előző évad egyszerűbb ,komorabb ábrázolási módja valahogy jobban bejött.Egy kicsit mintha lejjebb ment volna a korhatár is,mert az eredeti mű komolyabbnak tűnik(Egy miniatűr,derékig nyitott mini vanship-pel(vespával) szoknyába fejkendőbe száguldoznak a felhők felett minden gond nélkül,de este a hajó fedélzetén a sz@r is kifagy belőlük??? :N Igaz,hogy mese,de akkor is a nagy előd valahogy realisztikusabbnak tűnik...Ami viszont szép az a hajók-csaták megjelenítése.Látszik,hogy erre nagyon figyeltek.A zenék is nagyon bejövősek és volt egy két rész ami valahogy megérintett(jáááj :P )mint pl a hajó temetés
.
Összességében vegyesek az érzéseim.5 rész után kifejezetten tetszik,de az előd sokkal jobban elvarázsolt.

(#14312) Totheground válasza oriic (#14308) üzenetére


Totheground
addikt

Mivel se SAO se AW mangát nem olvasok, ezért tuti nem. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14313) oriic válasza Totheground (#14312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnyugodtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14314) HellAbove


HellAbove
tag

Elkezdtem nézni az Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne-t. Először kicsit (talán túl) perverz-nek tűnt az ötlet, de érdekelt, hogy mi lesz belőle. Idáig az 5. részig láttam, elég jó kis történet alakult ki, tettszetős kis anime, de amikor már más ágakra csapott át a dolog (itt a tojásokra célzok, if u know what i mean), kicsit elkapott a hányinger. Az elkövetkezendő részekbe majd ez is beletartozik (ilyen részletességgel)? Ha igen, akkor szerintem én itt hagyom abba :U

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14315) Archanon válasza HellAbove (#14314) üzenetére


Archanon
őstag

Nem sokra emlékszem már belőle, csak annyira, hogy egy kellemes délutánom volt tőle. Igen amúgy, kissé perverz és nagyon pihent darab. Miután meglestem, nem is voltam róla túl sok véleménnyel... :DDD

Én azért annyira nem ódzkodom már ezektől, ameddig emészthetőek... :DDD (Bár ez is szubjektív.) Egy-két ilyen poén belefér szerintem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14316) HellAbove válasza Archanon (#14315) üzenetére


HellAbove
tag

Hát akkor még nézek egy részt belőlle (majd később), hátha csak kb ennyi volt az ilyesfajta megnyilvánulás. Hozzászokni még nem szoktam hozzá, az első ilyesfajta animéim a Highschool of the dead és az Is this a zombie idáig, azokban nem volt ilyen "irányzat" :DD

Mellékesen az ilyenek nézése mellett nem lehet szerintem nem találkozni szülők, (esetemben) nagyszülők gyanús szempárjával, amikor belép a szobába és meglátja, hogy mit nézek. Természetesen olyankor megy az igazán jó vagy a (5. részben szereplő) rossz rész. Tisztára beleéli az ember magát olyankor az animeszereplők érzéseibe :P

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you can hear."

(#14317) jahrn válasza Darth_Revan (#14297) üzenetére


jahrn
senior tag

Pont ez a baj a R+V-el h az anime stilusa igencsak elter a mangatol. Azzal - nekem legalabbis - nincs bajom ha a manga es az anime tortenete teljesen eltero de R+V eseteben a manga sokkal "ehetobb" mint az anime (ami egy ilyen tucat ecchi idiotizmussa degradalodott). Azt tamogatom h csinaljanak reboot-ot.

(#14318) Pttypang válasza Crystalheart (#14302) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem kicsit halálos :D

Készüljetek a berserk méretű hengerműre :DD
szerk: az op-ban szerepel mindenki, akit majd a kövi évadra ígérnek, áthúzzák a befejezést is oda MUHAHAHAHA - mondotta a lehurrogott hangú író, ezután tovább itta a tiszta szeszt :)
[Majd most megnézem az említett részeket, hátha rájövök, hogy mi is a téma tárgya o.O]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14319) Nova96


Nova96
őstag

Fentebb ezt nevezem cosplaynek egy ilyenre ki is mennék. :DDD

Nyaralásból haza érve nem sok minden történt itt. De van mit bepótolnom. :DDD 5 nap alatt csak egy-két részt néztem.

A kérdés mindig fent áll borderline hentai vagy kicsit ütősebb ecchi-t tud e valaki? :R

(#14320) Crystalheart válasza Nova96 (#14319) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azon gondolkodom, ha egyszer egy csapat hagyományőrző teszemazt a Visegrádi Napokról kimenne egy ilyen cosplayes eseményre, ők lennének a legkeményebb Berserkesek. :DDD :D

(#14321) Nova96 válasza Crystalheart (#14320) üzenetére


Nova96
őstag

:)) :DDD

(#14322) #59620352 válasza Archanon (#14296) üzenetére


#59620352
törölt tag

Ugye hogy vmi irdatlan volt a Kaiji? :D
Azt hittem még ennél is jobban fog tetszeni.. A zawázás, adott egy hangulatot , egy idő után már egész jó volt :D (amúgy vmi idegességet vagy vmi ilyesmit jelent)
A Kaiji-sanozással sem tom mi bajod xD
ÁH! még egy ilyen sorozatot találjak hé!

(#14323) Archanon válasza #59620352 (#14322) üzenetére


Archanon
őstag

"Kaiji-sanozással sem tom mi bajod" - Az, hogy egy idő után már vicces volt (sőt, idegesítő), hogy minden mellékszereplő egyenként elmondta egymás után a nevét különböző hangsúllyal, valahányszor izgulni kellett valamilyen tette miatt. És ezt kb. 3 percenként...

A zawa az elején még valóban hangulatos volt, később azonban szintúgy degradálóvá, unalmassá vált. Második évadra meg a cupaaa-cupaa meg csupán vicces volt. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14324) #59620352 válasza Archanon (#14323) üzenetére


#59620352
törölt tag

milyen cupa? :D nincs ott csak zawa

(#14325) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nurarihyon no Mago Sennen Makyo

Fú hát ez sokkal jobb volt mint az előző évad. Reménykedek egy folytatásban is...

Live-Die-Respawn

(#14326) Archanon válasza #59620352 (#14324) üzenetére


Archanon
őstag

"Cupázás" volt, meg valami "uszázás"... Ezeket valami nő sutyorogta olyan "sejtelmesen". :D Bár sokkal ritkábban fordult elő, mint a zawa.. de volt. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14327) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SAO 6. rész.

Jöhetne most már valami harc is. :) De amúgy jó rész volt. :)

Live-Die-Respawn

(#14328) Archanon válasza oriic (#14327) üzenetére


Archanon
őstag

Részenkénti helyzetjelentés? :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14329) oriic válasza Archanon (#14328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja. Hisz még jelenleg is fut a sorozat. :) Usteam-en belerohantam pár LN-es spoilerbe, és már várom hogy azok megtörténjenek a sorozatban végre. :D :C

Live-Die-Respawn

(#14330) Totheground válasza oriic (#14329) üzenetére


Totheground
addikt

Ezért nem szabad spoilert olvasni :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14331) oriic válasza Totheground (#14330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondani könnyű. :)

Most néztem amúgy AA-t. Kore wa Zombie desuka? Fennt a teljes sorozat projectként. Hoho, Holnap kezdem is el...

Live-Die-Respawn

(#14332) Totheground válasza oriic (#14331) üzenetére


Totheground
addikt

Kezd el mellé szedni a 2. seasont is. Nem fogsz tudni leállni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14333) Rimuru válasza Totheground (#14332) üzenetére


Rimuru
veterán

Pont tegnap néztem meg, az nem is tűnt fel hogy van második évad, hogy nem vette észre? :W :DDD
Köszi hogy szóltál. :R

Vigyázat, csalok!

(#14334) Archanon válasza Totheground (#14332) üzenetére


Archanon
őstag

A második évadot nekem is be kéne iktatnom majd valamikor, csak az a gond, hogy már elfelejtettem miről is szólt az a kevéske főszál is. O_o Na majd olvasok róla valamit...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14335) Totheground válasza Archanon (#14334) üzenetére


Totheground
addikt

Arra nem lesz szükség. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14336) Totheground válasza Archanon (#14334) üzenetére


Totheground
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14337) Nova96 válasza Archanon (#14334) üzenetére


Nova96
őstag

Fő száll? :C
Max annyi zombi és masou shoujo. :)) És néha felbukkan egy két valami. Semmi érdemleges, csak röhögni kell rajta. :DDD 2. évadba is van bőven poén.

Huhh... már elég adag felgyűlt már egy vélemény íráshoz...de inkább befejezem még hozzá ezt a párat... Ha jól számoltam 15 lesz... befejezem és már suli. :O Akkor már kevésbé fog fogyni.

(#14338) Milka 78 válasza Archanon (#14334) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A második sorozatról csak egyet mondok...JÓDLI!!!Emlékezz erre és csak sikíts,ha eljön az idő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14339) Pttypang válasza oriic (#14327) üzenetére


Pttypang
veterán

Hopp, pont most fogom nézni..

Amúúúúgy JÖÖÖÖN... amire vártammmm

Everybody lies.

(#14340) Nova96 válasza Milka 78 (#14338) üzenetére


Nova96
őstag

Az az egyik legnagyobb pillanat végig szakadtam rajta. :DDD

(#14341) Archanon válasza Nova96 (#14337) üzenetére


Archanon
őstag

Azért az első évadban elindult valami sztori... a második évadban ezek szerint stagnál, nem jutnak semerre? :F

#Crytec210: EZek közül nekem a To Love-Ru Darkness, ami nagyon várós, illetve kíváncsi vagyok a Little Busters!-re, mifélét hoznak ki belőle. Vajon sikerül-e überelniük a Clannad-et? :DDD Kétlem, de azért mégis csak Key cucc az alap. :R Illetve ott van még 2 Madoka movie, kíváncsi vagyok mikor lesz elérhető forrás. Mass Effect film a gagyitrailer után annyira nem izgat, de azért majd megnézem. Eva pedig tolódik a 4. film megjelenéséig. ^_^

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kore wa Zombie desuka?

2 rész után:

:DDD

Lol, állat egy sorozat. :D Az átalakulásnál visítva röhögtem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14343) Nova96 válasza Archanon (#14341) üzenetére


Nova96
őstag

Történik, de mint írtam itt nem ez a lényeg ahogy észre vettem. Csak röhögj, :)) itt már nem történik annyi minden, itt főleg csak röhögni kell.... saját vélemény ha ebbe történetet vársz akkor sajnos csalódni fogsz. 2. évadba nem történik hasonló mint az elsőbe.

Azon én is szakadtam, sőt vissza gondolva most is röhögök rajta. :)) 2.évadba azért van bőven hasonló sőt szerintem jobb is. :DDD

Casshern Sins mit is mondjak eleje nagyon szenvedős volt... most kicsit kezd érdekelni, de egy nagyon nagy negatívum a szinkron hangok ezmiez... :Y semmi hangsúlyozás és semmi olyan mint a többi animében. Végig ugyan úgy beszélnek....teszem azt megöllek xym, üdv xym, viszlát xym..... ez annyira idegesít benne csak azt nem tudom direkt ilyen vagy mégse... Attól függetlenül kezd tetszeni, de már nem adok sok reményt 8+ felett.

A másik csalódás Ben-to ez egy wtf...... azt hittem egy Kore wa Zombie Desu ka? hasonló hülyeséget kapunk sok poénnal. E helyet hasonló hülyeség szinte semmi poénnal lehet dobom....első 4.rész szenvedés.... majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#14344) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nem éppen anime, de:

eddig nem olvastam mangát, viszont rájöttem, hogy nem tudom azzal a tudattal leélni az életem, hogy a GTO anime nem öleli fel a teljes történetet (ami mondjuk a mangából készült animék 99%-a igaz) ezért elkezdtem olvasni, és hát abbahagyhatatlan (még úgy is, hogy kb az első harmadát már ismerem)
nem gondoltam volna, hogy a mozgás és a zene hiánya ennyire nem lesz zavaró.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14345) Nova96


Nova96
őstag

SAO 6.rész én már várom azt a fejleményt amit elolvastam spoilerbe. :)) Azért kezd alakulni amit ott írtak. Csak az a heti várakozás.... ezzel az egyel nem tudtam leállni a többinél megvárom még a végére érnek.

(#14346) bandiras2 válasza Pttypang (#14339) üzenetére


bandiras2
senior tag

Girls und panzer?
loooool :DDD
na ez akkora állatság hogy meglessük! Mástnem, fanservice az lesz bőven.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#14347) Nova96


Nova96
őstag

Nem tudom kinek adok új infó de a Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai-hoz készül egy film :C igaz csak 2013-ban jön. Ha volt már bocsi én most olvastam és nagyon várom. Mivel elégé érdekelt mi lett azok után.

(#14348) Pttypang válasza Archanon (#14341) üzenetére


Pttypang
veterán

Clannad-et semmivel :)
Milyen negyedik film, nem trilógia volt a terv? [Vagy csak a sok batman után már mindenből trilógiát akarok?:D]

Everybody lies.

(#14349) Archanon válasza Pttypang (#14348) üzenetére


Archanon
őstag

Elvileg lesz. [link]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14350) Pttypang válasza Archanon (#14349) üzenetére


Pttypang
veterán

Jézusom.. megint éveket fogunk várni :O

Hana-Saku Iroha
Láttam, tetszett, szép, jó, etc. :D
Hirtelen nem is tudnék mit írni róla o.O

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.