Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) Synthwave válasza Archanon (#13098) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg agyilag sincs a csúcson. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13102) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#13100) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Fogalmam sincs milyen a japán szinkron, mikor kicsi voltam és néztem a magyarral, onnan maradt meg, hogy a sárkány egy csorvasz himpellér, mert mindig kicseszett mindenkivel. :DDD

(#13103) Nova96 válasza Archanon (#13095) üzenetére


Nova96
őstag

Troll. :))

Úgy érzem egy időre :)) :)) betábláztam magam:
Shippu,Lovely Complex, School days,Chu-Bra Clannad 1-2 BR(jee), Ichigo Mashimaro Batch, KnJ OVA
Aztán itt van még a Rizelmine kezd alakulni. Seikon no Qwaser BR üti szerintem a KissXsis-t kicsit. :DD Ichigo 100% meg wtf? igaz nem fejeztem be csak ott hagytam ahol ép. Olyan történik ami életbe nincs. :DDD Igaz ki tudja lehet a sorozatba se, de mivel ecchi szerintem igazam lesz.

(#13104) Archanon válasza Nova96 (#13103) üzenetére


Archanon
őstag

Clannad-del várj még... :F Vagy ha semmiképp nem akarsz - végül is, jó lesz az 10 év múlva is -, akkor pedig alaposan figyelj MINDEN apró motívumra, jegyezd is őket meg, és ne nézz közben SEMMI mást.

#SHiZUOKA: Tervezem, hogy egyszer majd folytatni fogom, de lehet, hogy áttérnék japánra. Épp ezért érdekelnének a tapasztalatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13105) Psych0 válasza Archanon (#13100) üzenetére


Psych0
őstag

De utálom, mikor elcsesznek egy karaktert a szinkronnal. Senjougahara sose beszélt ilyen nyávogósan, még ebben a jelenetben sem, mindig vagy érzéketlenül, vagy lekezelően. Ez meg nyavajog... Viszont "Aragi" hangja egész jól el lett találva.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13106) Synthwave válasza Psych0 (#13105) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem a szokásos crap. A csaj különösen. Felolvasó est, tehetségteleneknek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13107) Archanon válasza Psych0 (#13105) üzenetére


Archanon
őstag

Áh, közben megtaláltam az eredetit (ehe, más a zene is), már elszállt a "lelkesedésem" nekem is. :DDD Azt viszont fenntartom, hogy még így is jobb egy átlag angol anime-szinkronnál, függetlenül a karakter személyiségváltozásától... Pedig az is hallatszik, hogy totál amatőrök szinkronizálnak és nem "hivatásos" színészek.

Egyébként egyre több ilyen apró részletet nézek a Bakemono-ból, egyre inkább változik meg a róla alkotott korábbi véleményem. Amikor néztem, valahogy tömény volt ez a "művészieskedés", de így utólag egyszerűen zseniálisnak tartom, valahányszor egy ilyen videót elkapok :))

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13108) Synthwave válasza Archanon (#13107) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Pedig az is hallatszik, hogy totál amatőrök szinkronizálnak és nem "hivatásos" színészek."

Szerintem az összes angol dub-on ez hallatszik. Talán a Vampire Hunter D: Bloodlust az egyetlen kivétel, az még egész korrekt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13109) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#13108) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha valaki egyszer hallotta Andersen atyát, az tudja, hogy a szinkronoknak semmi létjogosultságuk. :DDD

(#13110) Archanon válasza Synthwave (#13108) üzenetére


Archanon
őstag

Miért, a Berserk-é se kimondottan rossz. ;] :DDD

#SHiZUOKA: Muszáj így is megnéznem. :C Legyen már 10. epizód...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13111) Psych0 válasza PR0JECTNR56 (#13109) üzenetére


Psych0
őstag

Bitch Please

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13112) Darth_Revan válasza Pttypang (#13094) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#13113) Totheground válasza Darth_Revan (#13112) üzenetére


Totheground
addikt

Peterhausen :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13114) Pttypang válasza Ijk (#13096) üzenetére


Pttypang
veterán

De ezek nem épp olyanok, amikre én gondoltam.. én főleg a felbontással vagyok kicsit hadilábon, mivel nekem nagyobb felbontásban kéne részletesebb és szebb rajz. :=
pl, de más képeket nem nagyon találtam még, anime-ben pedig még kevésbé láttam.. persze van, hogy az egész animehez viszonyítva oda illik és szép, de nekem mint különálló elem kéne :/
Szerk: Darth, az a kis szarvacska... azmiaz? :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13115) Crystalheart válasza PR0JECTNR56 (#13109) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Óatyám :D Akarom mondani, Lúd Dzsízuszkhájsz... :D

(#13116) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Kiddy Grade-el kapcsolatban lenne kérdésem:

ugye van a 24 részes sorozat, és van 3 movie, amik gyakorlatilag a sorozat tömbösítve.
Én a múvikat preferálnám, mert jobb minőség van belőlük neten, nem tudjátok esetleg, hogy teljesen bennük van -e a sorozat, vagy esetleg megnyirbálták?
Mert ha ki vannak hagyva részletek belőlük, akkor inkább az eredeti sorozat, annyival nem roszabb a minősége...

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13117) F34R válasza Hintalow (#13116) üzenetére


F34R
nagyúr

2x 24

Kiddy Grade
Kiddy Girl-And

én mindenképp megnézném a sorozatot és utánna a moviekat is. :DDD

(#13118) Nova96


Nova96
őstag

Shippunál most lett elegem hogyan lehetne leszedni a ráégetett felíratott? Elég idegesítő a felirat a feliratban. és az a feliratban alá Eredet :DDD

Szerintetek ha valamelyik fordító csoportnak írok, Seikon no Qwaser 2.évadot nem e raknák be a fordításokhoz ?Vagy felesleges? Mert nem merem végig nézni mert 10+-nál érzem, hogy ez a sorozat nagyon tetszik nekem. Elég idegesítő ez kötve lenni, de még egyik nyelv se megy annyira ,hogy úgy használjam.

(#13119) Hintalow válasza F34R (#13117) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem annyi időm nincsen család+meló mellett :D
Amúgy most ahogy olvasgatok utána, a moviek gyakorlatilag 1 az 1ben a sorozatrészek összeillesztve.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13120) Psych0 válasza Nova96 (#13118) üzenetére


Psych0
őstag

ecetes ollóval le lehet szedni

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13121) bozont válasza Nova96 (#13118) üzenetére


bozont
veterán

Állítsd be, hogy a felirat kapjon egy fekete keretet és az majd kitakarja a beégetettet.

(#13122) Nova96 válasza Psych0 (#13120) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem nem működik hiába próbálom megvágni. :DDD Neked, hogy sikerült?

;]

bozont:
Megpróbálom, esetleg másképp? :R

(#13123) Pttypang válasza Nova96 (#13122) üzenetére


Pttypang
veterán

Nagyobb olló!

Everybody lies.

(#13124) Psych0 válasza Pttypang (#13123) üzenetére


Psych0
őstag

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13125) Nova96 válasza Pttypang (#13123) üzenetére


Nova96
őstag

Nincs több kérdésem. :DDD

(#13126) #59620352 válasza Nova96 (#13125) üzenetére


#59620352
törölt tag

Sm playerbe: Subtitles ---- fonts and color ----- aztán lent opaque box-ra állítsd a legördülő ablakot, majd alatta lévő "apply izébizé" jelöld be

Voala, égetett felirat felülírva :D

(#13127) jahrn válasza Hintalow (#13116) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha valasztani kell akkor mindenkeppen a sorozatot neznem. A 3 muvi ugyan tartalmaz nemi extra jelenetet, de tul sokat vagtak ki a sorozatbol - szerintem - szal kihagyhato. En a KAA-fele DVD verziot neztem es teljesen korrekt. Az Anime-Supreme meg kiadta a BD verziot 720p es 1080p-ben (az utobbi mindenkeppen tulzas, mar a 720p is upscale)
Aztan meg ahogy irtak johet a Kiddy Girl-And (bar ezt nem tetszett, Eclair elvonasi tuneteim voltak..)

[ Szerkesztve ]

(#13128) Archanon válasza Nova96 (#13118) üzenetére


Archanon
őstag

Rosszat nézel, szedd a RaX-tól, ennél még a hang se csúszik el pár század másodpercet, és emlékeim szerint az elejétől nincs ráégetett felirat. Amúgy meg igen, ha beállítasz egy fekete keret-et a feliratnak, nagyon könnyen elkülöníthető a a kettő... pl. nekem az alap betűtípus 6-os feka keret (árnyék nuku, csak bezavar!), és sárga/vagy fehér vékony Arial, 12-18, néha nagyobb méretben. Az én szemem ezt tudja a legkönnyebben elolvasni. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13129) Psych0


Psych0
őstag

Védés előtt egy nappal letoltam a ZnT F-et. :D Jobb lett, mint reméltem. Természetesen köze sincs a regényekhez, de legalább volt hely a love storynak is a fanservice mellett.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13130) Pttypang válasza Psych0 (#13129) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, hogy a regényes téma engem jobban érdekelne, mint a sorozat^^

Everybody lies.

(#13131) Psych0 válasza Pttypang (#13130) üzenetére


Psych0
őstag

regény >>> anime
gondoltad volna az első 3 évad alapján, hogy Louise végig szerelmes volt Saito-ba, (nem csak baka inu). Meg összességében, a karakterek tök jól ki voltak dolgozva, meg voltak céljaik.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13132) Hintalow válasza jahrn (#13127) üzenetére


Hintalow
senior tag

Igen közben én is rájöttem, hogy a moviek-ból sokat kivágtak.
(igazi profi módszerrel: összevetettem a moviek hosszát a sorozatrészekével :)
Amúgy én is a KAA féle verziót szedtem össze közben, az a legelterjedtebb

Köszi a választ!

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13133) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#13110) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mindenképpen érdemes, megtekinteni szerintem az egyik legkirályabb hang, amit valaha hallottam Andersen atya japán szinkronja.

(#13111) Psych0: Te jó ég, ez már viszont vállalhatatlan. :D

(#13115) Crystalheart: Ééjjmen. :DDD

Ma elkezdtem végre normálisan nézni az Another-t, eddig (7. rész) megvagyok vele elégedve, bírom Mei karakterét.
Továbbá a Kaichou wa Maid-sama-t is elkezdtem nézni, szórakoztató kis vicces történet, a Maid Café-t meg alapból is nagyon kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#13134) jahrn válasza Hintalow (#13132) üzenetére


jahrn
senior tag

Nincs mit. Azert elterjedt a KAA mert jo :) szvsz meg mindig a top bandak kozott vannak (pedig mostanaban felig tetszhalottak)

(#13135) #59620352


#59620352
törölt tag

Scrapped Princess

Most végeztem egy shounen fantasy-val , nagyon király volt :D Kalandos kis történet de tökéletesnek nem mondanám. Pacifica eszméletlen bájos volt benne, én vhogy bírom az ilyen kissé nyávogós stílusú, de életvidám lányokat :B Mondjuk egy kis időre abbahagytam a sorozatot a felénél, mert túlságosan lekötött a Jigoku Shoujo, de arról majd később. A végén ez is átment kardozgatásból, "nagy robot izék ölik egymást" feelingbe, mint az Utawareromono-nél :D és itt is a jövőben járunk ugyanúgy mint annál, csak a technika visszafejlődött. A vége teljesen jó volt, bár sejtettem hogy ez lesz. OP ED kedvenceim közé be is került! (yeah újabb faja J-pop számok!) A shounen lelkűeknek (ownFate-nek nem) csak ajánlom! Anidb-n is magas pontot kapott, és ugyanaz a stúdió csinálta mint a FMA-t. 9/10

[ Szerkesztve ]

(#13136) Nova96


Nova96
őstag

Üdv ma kezdtem volna folyatni a KnJ-t a Ni Gakki-ban van egy 00.rész az egy OVA vagy tényleg egy +1.rész? Mert ha az nagyon jó mert ahhoz sincs felirat. :W

------------------------
A Rizelmine-ről tett kijelentésemet vissza szívom most a 16. környékén kezd tetszeni a sorozat. Eddig kicsit gyenge volt a többi mellet. De most néha amiatt hagyom abba, hogy a többi sorozatot is nézzem. Szóval többet nem nézzek így sorozatot ,hogy abba kell hagyni mert akkor a többire nem jut idő. Igaz +1 mindig ott marad mert a Shippu-t az nézni kell mindig. SnQ-ban egyre jobban idegesít ,hogy nem lesz 2. évadhoz felirat pedig ez abszolút be kerül a top közé. Hiába csak a 16.résznél járok, és ezt csak BR-ben nézzétek meg bele néztem a sima kiadásban, cenzúra az egész. Igaz, néha van mit de azért úgy nem lehet élvezni. KissXsis-nél szerintem nem egyszer ecchi-sebb (?) , szóval ezért is fog hiányozni ez a sorozat. :DDD

(#13137) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezt csak nektek csak most ^^

Everybody lies.

(#13138) Psych0 válasza Pttypang (#13137) üzenetére


Psych0
őstag

Ez az a nyúlóskezű kalózos, ugye?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13139) Synthwave válasza Nova96 (#13136) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"van egy 00.rész az egy OVA vagy tényleg egy +1.rész?"

Egy OVA. Mint a Ni Gakki összes többi epizódja. Ez azt jelenti, hogy csak DVD-n jelent meg.

"mert ahhoz sincs felirat"

De van. [Doutei], [BarkySeal]. ^^ :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13140) Archanon válasza Psych0 (#13138) üzenetére


Archanon
őstag

"Nyúlóskezű kalózos". :C

:K

#Crytec210: Micsoda hajó. O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13141) Psych0


Psych0
őstag

Uhh, a Nyarlko 10. része mekkora oltás volt a japán törvényhozásnak.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13142) Nova96 válasza Synthwave (#13139) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor majd a végén végig szenvedem az angolommal ,vicces lesz. :DD

---------

SnQ II van feliratja, csak abba hagyták a fordítást kb. a 6.résznél. De majd neki állok keresni. De ez az a legnagyobb troll elkezdik és felfüggesztik. Mert másnak kell. :W

(#13143) Milka 78 válasza #59620352 (#13135) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kedvet csináltál hozzá,hogy lekapjam NC-ről és meglessem :K

(#13144) Máté94 válasza Nova96 (#13142) üzenetére


Máté94
addikt

Hát, még mindig ingyen munkát nézel... amivel nem kis munka van. Átlag 6 óra szerintem meg van egy részre. UN-GO-ra biztos tudom, hogy annyi volt.

(#13145) Synthwave válasza Máté94 (#13144) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az angol minőségi sub-ok is ingyen munkák.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13146) Nova96 válasza Synthwave (#13145) üzenetére


Nova96
őstag

Valahogy a számból vetted ki a szavakat. :DDD Csak én nem akartam leírni. :DDD

(#13147) Máté94 válasza Synthwave (#13145) üzenetére


Máté94
addikt

Az egy kicsit más. Annak mekkora közössége van? És akkor a magyarnak... :U

(#13148) Psych0 válasza Máté94 (#13147) üzenetére


Psych0
őstag

Kevés embernek jó a szar is nem?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13149) Crystalheart válasza Synthwave (#13145) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A magyarok sóherebbek. :D

(#13150) #59620352 válasza Nova96 (#13136) üzenetére


#59620352
törölt tag

De mindenhez van :D és a Kuro-chanos OVa az az első ni gakki ova után jön aszem
http://araki-member.uw.hu/Trans.html

És nem tom mér vagytok még fennakadva a hunsub-on? A magyar amúgy is bonyolultabb nyelv, meg ti tudtok angolul páran szal már nem kéne hogy érdekeljen... Fingom nincs mi a rossz a hunsub-ba, néha látom hogy" jóh, ezt a szót máshogy is fordíthatták volna" de am teljesen jók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.