Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Archanon válasza Sir Pocok (#13349) üzenetére


Archanon
őstag

"Szóval ha valaki azt várja, hogy lesz befejezés az csalódni fog." - Ez az a pont, ami alapján érdemes dönteni...

Egy bizonyos történeti szakasz lezárult, ám sajnos mégis cliffhanger a vége - noha nem egy Berserk -, nagyon sok kérdés lógva is maradt. Én azért remélem, hogy egyszer folytatják az adaptációt, hiszen bőőőőven van még feldolgozható anyag, amikben vélhetőleg a főszál is nagyobb szerepet kap.

Amúgy az art nagyon szép (tényleg nagyon), remek sztori, egy roppant jól kivitelezett, hangulatos fantasy világban játszódik, csak "néha" elül egy "csöppet" a sok politikától és fölösleges beszédtől - itthon nem is tudtuk folyamatosan nézni. Az anime az első pár könyvet dolgozza fel, talán hangyányit sietve is, mivel sokszor volt a történetben ugrás, és (főleg) emiatt a karakterek jellemfejlődésében is tapasztaltam ezt. Egy-két szereplőtől eltekintve (pl. Remus - de utáltam...) amúgy mindenki szimpatikus egyén, fejlődnek, van motivációjuk, stb. Kedvencem: Istován. :D (István) Guin mondjuk még érdekes figura, elvileg ő a főfőfőfőszereplő, mégis róla tudtam meg a legkevesebbet, sőt, leginkább ő maradt lógva. Amolyan Tarzan, de inkább Conan típusú, nem túl bőbeszédű izomtorony, aki játszi könnyedséggel veri le az összes nép főnökét, majd maga alá sorozza őket, miközben három mondat között mindösszesen kétszer nyílik ki a szája. (A könyvbéli) Conan-tól annyiban tér el, hogy nem prücsköli meg minden esetben az adott hercegnőt, főpapnőt, megmentett akármilyen nőt. :DDD (Hmm, mintha ezt egyszer már leírtam volna...) De kb. ennyiben is marad, nem tudtam meg szinte semmit a múltjáról (ő maga se), csak megy a nagyvilágba rendet tenni, meg keresni az okát, miért olyan, amilyen - ami nyilván ki is derül a folytatásban. :U

Én azért nem tartom teljesen kizártnak a folytatást... talán egyszer valaki "átvállalja", van még miből dolgozni.

#Nova96: Attól még, hogy egy sorozat eteti magát, még nem feltétlenül lesz jó is. Én úgyszintén faltam, egy szuszra végignéztem, végére wtf, agyhalál, "elmentekajóédesfrancba" érzés. De minél több idő telt el, mindinkább arra a következtetésre jutottam, hogy jól reagáltam a végére: "dafuq did I just watch?!" :DDD

"Egyik hétfő délelőtt,
Makoto áll a ház előtt,
Melyik útra lép?
Komoly most a tét!

Makoto áll a ház előtt,
farka jobbra húzza őt,
Arra van az iskola,
csöcsök súgják menj oda!"

~ Member
Tudom, hogy mindenki utálja, én se nagyon szimpatizálok vele, de ez... ááá :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13352) Nova96 válasza Archanon (#13351) üzenetére


Nova96
őstag

De minél több idő telt el, mindinkább arra a következtetésre jutottam, hogy jól reagáltam a végére: "dafuq did I just watch?!"
Pontonosan de nekem attól tetszett. :DDD
Attól még, hogy egy sorozat eteti magát, még nem feltétlenül lesz jó is.
Velem még ilyen nem volt etette magát és rossz volt. :B
Most az a bajom, hogy még egyik sorozat se eteti magát.
Ichigo Mashimaro, One Piece, Lovely Complex
Tudom, hogy mind jó de 1-2. rész után pihi. Nem mit shippunál.... légyszíves legyen már pihenő. Csak ma, egy kicsit. :DD :DDD Igaz ez se jó mert most 253.nál meg álltam,de úgy érzem nem fogom sokáig bírni... És valamelyik nap beérem az animét. :DD
Egyébként epic lett így 253.-ra. Mi lesz még itt.
One Piece
Neki álltam mert mondtad milyen jó. Azt tapasztaltam nagyon átlagos poén, furcsa karakter ábrázolás, furcsa történet. Egy szóval eddig nem gyere be. De hátha később. Még csak a 4. résznél járok.
Befejezem a két animét neki láttok a Clannad-nak, de előtte minden animét megnézzek ami le van töltve. És figyelmesen neki láttok. Nagy reményeket fűzök hozzá.

(#13353) F34R válasza Nova96 (#13352) üzenetére


F34R
nagyúr

fuck u

(#13354) Archanon válasza Nova96 (#13352) üzenetére


Archanon
őstag

Ichigo Mashimaro - ne számíts történetre. Ám hiper moe áradatra igen! :K
One Piece - 99'-es... :P Kicsit még oldschool eleve. De majd alakul... Naruto ettől jóval gyengébb volt az elején.

#F34R: Elemedben vagy. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13355) Nova96 válasza Archanon (#13354) üzenetére


Nova96
őstag

F34R
Miééért? :O :DDD

Oké akkor elég lesz napi kettő rész :D , szerintem a Naruto-hoz jobban kötődöm gyerekkorom egyik szép emléke miatt. Szóval ez sokkal gyengébb nála. De még nem írom le, ritkán hagyok fel valamivel, vagyis még csak egyel hagytam fel, de azt elfogom kezdeni....egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#13356) Archanon válasza Nova96 (#13355) üzenetére


Archanon
őstag

Jó, hát ízlések és... :) (Lásd School Days. ;] )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13357) Nova96 válasza Archanon (#13356) üzenetére


Nova96
őstag

Szóval mindig ez lesz? :DDD
Ismétlem nem kedvenc, de attól tetszett, nagy különbség.

(#13358) oriic válasza Archanon (#13354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

99-es és oldschool? :DDD

A 70-80as évekbeliek. Na azok azok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13359) Archanon válasza Nova96 (#13357) üzenetére


Archanon
őstag

Ez esetben nem értem a 9, illetve '10' pontot. Hmm, nálad is viktor900 effektus van. ;]
Kuss nekem.

#orichalcos: Az évben transzformálódtam 7 évessé, nekem az már régi. :P De amúgy igazad van. Vampire Hunter D - ouch. Bár ez grafikai megjelenésben inkább gagyi egy Nausicaa után.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13360) Sir Pocok válasza Archanon (#13351) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Nagyon köszi a rövid értékelést, szerintem bele fogok kezdeni.

orichalcos: Úgy látom, hogy az usteam-en is ugyanezt a véleményt fejtetted ki a Gundam sorozattal kapcsolatban. ;)

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#13361) #59620352 válasza Archanon (#13359) üzenetére


#59620352
törölt tag

Már kezdek ratyibb pontokat adni az animékre :D De am csak királyakat nézek, ami sok pontot kapott, még mindig, azokban nem lehet csalódni :D Kivéve a Haibane Renmei... Hiába sok pont nem nekem való! xd

(#13362) oriic válasza Sir Pocok (#13360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, ki vagy ott? :D

Live-Die-Respawn

(#13363) Sir Pocok válasza oriic (#13362) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Nem vagyok regisztrálva, csak évek óta olvasgatom fórum-ot. Blackronin ajánlotta évekkel ezelőtt, hogy érdemes elolvasni az ottani véleményeket.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#13364) oriic válasza Sir Pocok (#13363) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes hely ahogy látod. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13365) Pttypang válasza oriic (#13350) üzenetére


Pttypang
veterán

Nyávogós oldalról kapkodtad össze, vagy a csapatok oldalairól szedted a részeket? Én is gondolkodtam rajta, hogy belevetem magam a gundam pakkba, de kissé érdekesen kivitelezhetőnek tűnt a részek beszerzése, így kicsit félretettem a projektet :D

Everybody lies.

(#13366) oriic válasza Pttypang (#13365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fú már nem tudom, talán usteam-ről szedtem még le. De van már egyébként remastered belőle, bár azt még nem láttam, nem tudom milyen. Plusz feliratok, csak a régihez vannak még.

Live-Die-Respawn

(#13367) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úristen, most néztem, akkora baromságot írtam mint a ház. A Gundam Seed Destiny ugye a Seed második évada. Na ezt nem is láttam még. Tehát nem érvényes az hogy jobban tetszett a Seed. Kevertem az egészet, a Mobile Suit Gundam 00-t akartam írni. Tehát annál sokkal jobban tetszett a sorozat. Eh most jöhet akkor Destiny, kíváncsi vagyok mit találtak ki folytatásnak.

Live-Die-Respawn

(#13368) Sir Pocok válasza oriic (#13364) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Szerencsére annyira nem veszélyes. :D

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#13369) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Most nézem a Black Rock Shootert.Kicsit másra számítottam.Az eleje eléggé kuszára sikeredett,vontatott és szerintem kicsit túl van spirázva a drámai vonal.Viszont a vége felé igen jól megkomponált akció jelenetek vannak benne.Kicsit hasonlít az egész mű koncepciója a Sucker Punch(Álomhajsza) című filmhez a képzeletbeli proxy harcokkal.Összességében nem volt rossz eresztés,de inkább érdekesnek nevezném.

Ha már School Days...Egy életre beleégett az agyamba az tény.Ilyen kifacsart,beteg,ocsmány animét még az életbe nem láttam.Ráadásul pont bele is trafáltam,mert eléggé mélyponton voltam.Gondoltam nézek valami vidám sulis ecchi-t.Nesze neked,jó kedv!Frankón nem kaptam szikrát,hogy ilyen is létezik,bár most már kezdem kapisgálni miért van ennyi szuicid birka a világban(mondjuk nekem is kedvem támadt egy zsilettpenge elszopogatásához) :U Animés életem egyetlen 1 pontos versenyzője...

(#13370) Pttypang


Pttypang
veterán

Épp az előbb végeztem a Fate/zero-val, ahhoz képest, hogy ismertem a végét (mivel ugye ez a stay night előtt játszódik :D ) mégis nagyon érdekelt, lekötött, minden rész.
Persze nem épp egy happy end, de nem is várta el ezt senki a sorozattól, nem is állna jól egy ilyen befejezés ennek a sorozatnak :)
Nos nehéz róla spoiler nélkül írni, így inkább a történet elemzését hanyagolom.

Everybody lies.

(#13371) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most nézem a Gundam Seed Destiny-ben már nem is Kira szerepel hanem valami új gyerek? Lol.

Live-Die-Respawn

(#13372) Nova96


Nova96
őstag

Ma megnéztem a High Scool DXD Specialokat 3x3 perc és újra rájöttem még mindig jöhetne folytatás. :DDD Szóval hamarosan újra nézzem. Többi sorozattal haladok, de muszáj leszek tovább nézni a shippuut mióta nem nézzem nem köt le egyetlen új anime ,csak amiket már láttam.WTF Remélem találok ezután valami jobb animét. Már ahogy néztem őket eddig csak 7 pontos lesz, vagy kevesebb. Igaz lehet azért nem köt le ,mert kevés az időm, sorozatra. És így csak 1.részt nézzek meg mindegyikből. Bezzeg más fél hete. :DDD
Ezután valami nagyon jó anime kéne, ötlet? Még a Clannad előtt.

(#13373) #59620352


#59620352
törölt tag

Mirai Nikki (AA) (AniDB)

Úgy tűnik, most hogy csak a legjobb animéket nézem meg sorra jönnek a kedvencek :D
A Mirai Nikki szimpi volt már régóta, mert ez is kicsit olyan Death Note hangulatot kelt, bár nem lett olyan brilliáns mint az, mégis sokszor bekaksiztam az izgalomtól, meg elég brutál is volt (cenzúra nagyon ritkán fordult elő). Yuno-nál még a Higurashis lányok sem durvább yanderék, de a cukker énje nagyon szimpi volt xD Az elején rohadtul idegesített hogy belezúgott egy szép lány egy antiszoc vesztes srácba, de aztán kiderültek a dolgok később áldjam eme anime lelkét! (am én sem voltam különb nála 14 évesen) Meg voltak olyan megdöbbentő jelenetek is amit nem spoilereznék el! A fordulatokból is van dögivel, az aniDB-s pontozást kevésnek tartom többet érdemelne! Az első OP hangulata beleivódott az elmémbe kn, az első ED és a második OP is jó volt. Yuki nem volt a kedvencem... de a végére eléggé bedurvult, meg tök sokat fejlődött. Emberek, nézzétek! Lesz folytatásai is, amit elképzelni sem tudok :D Meg a 26. rész végén azon a poénon besírtam... xDD
10/10

[ Szerkesztve ]

(#13374) Archanon válasza Nova96 (#13372) üzenetére


Archanon
őstag

Clannad előtt sokat meg kéne még nézned. :U Sooookat.
Ha már nagyon Key cucc, inkább nézd meg az AIR-t, utána a 2 résznyi special-t, igény esetén a filmet belőle. A sorozat nagyon jó, a film már nem annyira, de az se rossz, bizonyos dolgok jobban meg is vannak csinálva benne. Bár szerintem még ez is bőven 17-18+ kategória, a Clannad (ez még inkább) előtt tökéletes bevezetés lesz, sőt, kötelező előtte megnézni, hogy szokd a stílust, felépítést, igaz, az Air esetében sokszor elég butácska az elején --> eléggé érződik a visual novel hatás. De ettől még kihagyhatatlan szerintem. :P

Én 8 pontot adtam rá, ami nálam a "tényleg nagyon tetszett" kategória.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13375) PR0JECTNR56 válasza #59620352 (#13373) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Két vizsgatétel között megnéztem az első részt, hát Yuno enyhén szólva is félelmet kelt (néha még a kedves énje is), a máz ellenére elég morbid karakternek tűnik. De a többivel majd később, mert nemsokára kezdődik a vizsgám. :DDD

(#13376) Nova96 válasza Archanon (#13374) üzenetére


Nova96
őstag

Nem is rossz a története, és köszi. :R
És a fentebb említett Mirai Nikki-t is letöltöttem, One Piece pihentettem és inkább a Fairy Tail-nak neki vágok 100+.rész és amit olvastam róla az meg fogott. De egyenlőre túl sok dolog van lent a gépen. :DDD A napi más fél óra anime idő kevés. :O De ha kell pénz akkor diákmunka.

(#13377) Crystalheart válasza Nova96 (#13376) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nem is rossz a története" - Máris megnézted volna? (Ah, AA-n ne olvass ismertetőt :D)

(#13378) Nova96 válasza Crystalheart (#13377) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor mit írjak szép a kép ami az animéhez van rakva? :DDD

;]

(#13379) Crystalheart válasza Nova96 (#13378) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha csak a MAL-on olvastad el - bár ott angolul van, szóval nem ezt vettem alapul -, akkor esetleg "Az ismertető alapján érdekesnek tűnik." :) De AA-n néha utólag olyan spoileres "ismertetőket" láttam, hogy borzalom, szóval nem ajánlom, hogy onnan egy mondatot is olvassunk előre.

(#13380) Nova96 válasza Crystalheart (#13379) üzenetére


Nova96
őstag

Én első két mondatott olvasom el, AA-n mert addig nem spoileres . Ezt tapasztaltam, és eddig bevált amint nem jön be át váltok angolra. De eddig semmi gond nem volt.

(#13381) Máté94 válasza Crystalheart (#13379) üzenetére


Máté94
addikt

Ez a spoiler dolog csak a ti mániátok. Soha ha életben még nem találkoztam ilyennel. :U

(#13382) Crystalheart válasza Máté94 (#13381) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem ugyan nem mániám, de AA-n rendre megaszondják még azt is, a sorozat melyik részében mennyire melankolikus vagy szomorúak az események. Annyi még elmegy, hogy "Ha jó drámát akarsz, nézd meg a Clannadet", de ha a számba rágják, hogy mittomén x. évadban milyen iramban komorodik, az már kissé túlzás.

(#13383) Nova96 válasza Máté94 (#13381) üzenetére


Nova96
őstag

Pedig AA-n csak ilyen van csak van olyan, hogy kevesebb. De mindig van múltkor lepontoztam ismertetőt és aki írta rám írt: Hogy ezt hogy is gondoltam
Indokoltam neki, hogy első pár részt szépen leírtad és ez nem spoiler? Vitáztunk egy darabig majd az jött, hogy rám hagyja mit számít 1 ember véleménye.
Ajánlom figyelmedbe egy pár sorozatot amit láttál és olvasd el AA-n a teljes ismertetőt. Ha úgy se veszed észre akkor az veszett dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13384) Nova96


Nova96
őstag

Érdemes volt letölteni a Mirai Nikki-t nagyon tetszik a története meg úgy az egész. Amíg nem fejezzem be addig ez nézzem egyedül. :DDD A többi mellet ez sokkal jobb. Így 2.rész után. :DDD

(#13385) F34R válasza Nova96 (#13384) üzenetére


F34R
nagyúr

kár hogy a Bluray-t agusztusban adják ki teljesen vol 8 azt hiszem a befejező.

(#13386) Archanon válasza Nova96 (#13383) üzenetére


Archanon
őstag

"Ajánlom figyelmedbe egy pár sorozatot amit láttál és olvasd el AA-n a teljes ismertetőt. Ha úgy se veszed észre akkor az veszett dolog."

Ott a pont. Régen én is így csináltam ellenőrzésképpen. :DDD

Fairy Tail? One Piece köröket ver rá. ;] Mondjuk a FT-nek még nincs is igazán fősztorija (egyébként nagyon csípem), ráadásul most megy az első brutálhosszú fillertömeg, ami mondjuk annyira nem rossz, nézhető. De amúgy miért pont a hiperhosszú sorozatokkal szemezel egymás után? :D

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13387) Nova96 válasza Archanon (#13386) üzenetére


Nova96
őstag

Azért a hosszabbakkal szemezek mert egy jó shounen fighter sorozat után nézzek. Remélem jól írtam. Mivel valamelyik nap shippuuból megnézzem azt a 14.részt és utána várni kell. De nekem kell az olyan stílusú anime. Mivel a Bleach most szünetel egy újabb kell. Erről nem tudok semmit, de szokták ajánlani. Én a látványos,nagy harcokat szeretem remélem ilyen lesz. Nem kérek spoilert. :DDD Lehet One Piece ezért nem fogott meg, de lehet nem néztem elég részt belőle.

(#13388) Archanon válasza Nova96 (#13387) üzenetére


Archanon
őstag

One Piece-ben is brutális, epic harcok van, némelyiket meg is könnyeztem. ;) Ütös sztorija van, csak még mindig nem látom a végét [5-10 évnyi epizód még biztos lesz, első tippre O_o ]. Amúgy igen, nem néztél eleget belőle. Naaagyon durván úgy a 35-40. epizód környékén indul be, az eleje inkább lájtos csapatépítés, de viccesebb fajtából.

"Remélem jól írtam." - Miva'?

;] :P

(Azért kapiskálom mit akartál írni az első mondatoddal. :)) )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13389) Pttypang válasza Nova96 (#13378) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem hiszem, hogy kellene neki különösebb leírás, csak egy egyszerű bevezető, pár alap tudnivaló, amit a megnézés előtt nem árt letisztázni, esetleg a keletkezési háttérről pár mondat.
Én többnyire a képek alapján szoktam választani, ha már AA-ra vetemedem :P
Szerk: Vki elkezdte felpakolni izécore-ra a gundam unicorn-t, lekapdosom azt a 4 részt gyorsan :DD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13390) jahrn


jahrn
senior tag

No akkor az evad zarasa:

Tasogare Otome x Amnesia - a vege szerintem tul happy end, de amugy teljesen rendbe volt a cucc, 8/10
Jormungand - itt is a vege ami tul pozitiv lett, ettol fuggetlenul varom a kovetkezo evadot, 8/10
Fate/Zero - kb mindenki tudta h ez az evad no1 animeja. Nehez hibakat talalni benne es valahogy jobban illik a Tsukihime/KnK kornyezetbe mint az FSN. Vagy mondjam inkabb h zsenialis?

Teljesen jol osszefesultek az F/Z-t az F/SN-el ezert jar +1 pont. 9/10

Ha ezek utan nem lessz Heaven's Feel+F/HA mihamarabb akkor bekaphatjak. Elvegre ezekkel lessz teljesen kerek a cucc.
Fate Extra meg teljesen jo alternativ sztorinak szal Ufotable ideje felkotni a gatyat es nekiallni melozni ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#13391) Totheground válasza jahrn (#13390) üzenetére


Totheground
addikt

"a vege szerintem tul happy end"

Hogy tessék?
Bármilyen más end elfogadhatatlan és szar lett volna.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13392) jahrn válasza Totheground (#13391) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerencsere a topic cime nem "Totheground szerint a vilag".
Mindenki elmondja a velemenyet es ennyi. Elvegre ahany ember annyifele igazsag ;)

(#13393) Pttypang válasza jahrn (#13392) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért meg ne egyétek egymást :D
Így már kíváncsi vagyok az amnesia végére, jóisten se tudja, hogy lehet abból happy endet kihozni, inkább valami vérfürdőt tudtam volna elképzelni, habár azt minden részben szívesen láttam volna, a csajnak volt egy kis iránya a témában. :D

Everybody lies.

(#13394) jahrn válasza Pttypang (#13393) üzenetére


jahrn
senior tag

"Azért meg ne egyétek egymást"

Semmi ilyesmit nem terveztem :D Csak ramutattam arra h mindenkinek mas a preferenciaja, es senkinek nincs joga azt mondani h az ove az "igazabb".
A magam reszerol egy keseredes befejezest jobban preferaltam volna de meh.

[ Szerkesztve ]

(#13395) Pttypang válasza jahrn (#13394) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor kicsit módosítanám a meghatározásomat, bármit, csak happy endet nem szerettem volna látni az anime befejezéseként :D

Everybody lies.

(#13396) Nova96


Nova96
őstag

Mirai Nikki
Hamarabb végeztem vele, mint a másik kettővel és nem bántam meg, hogy elkezdtem röviden. :DD Rajzolásba hozza a vártat főleg, hogy 2011-2012-es. De néha olyan ocsmány grafikát raknak csak néztem. Utána persze jó lett de kicsit furcsálltam miért kell néha berakni egy csúnya grafikát. A történet maga tetszett, sőt nem mindennapi története van. Kicsit álom világ de, pont azért ilyen jó. A szereplők nagyon jól meglettek választva, de miért kell női hang egy férfi szereplőnek? Ez az egy dolog idegesített . A részekt érdemes figyelni melyik részben mi történik. Még ami a történetéről érdemes megemlített elégé sok oldalú, nem egy rész ami kicsit sokkoló. De nem spoilerereznék. Néha volt cenzúra de az engem kicsit idegesített pl. vér nem cenzúra de egy emberbe bele állított kés cenzúra WTF. :DDD Még írnák róla de az már átmenne spoilerbe szóval annyit mondanék nézzétek szerintem valami eszméletlen jó lett. Kinek mi a jó. 10/10
Ami a végét illeti, folytatás lesz. És ki tudja mi lesz. :Y Várós lesz az biztos. Csak tudnám mikor jelenik meg.
Kiadják BR-ben újra nézzem, és a magyar fordítás illeti 15-ig kiváló addig csinálta meg a két csapat és heten jön ki rész, és után nem egyszer fogtam a fejem fordítás téren, főleg a helyesírási hibák miatt. Nem mintha olyan helyesen írnák de mind1. :DD

(#13397) jahrn válasza Nova96 (#13396) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem hinnem h lenne ujabb Mirai Nikki evad mert az anime ott ert veget ahol a manga. Viszont a mangaban valahogy erthetobb volt az ending szal akit erdekel az ott kutakodjon^^

[ Szerkesztve ]

(#13398) Nova96 válasza jahrn (#13397) üzenetére


Nova96
őstag

Ott van a végén.... :DDD lehet, hogy csak 1 ova, de reménykedem. Én már egy ovának is örülnék mert kicsit olyan fél befejezettnek éreztem ahogy befejezték. Remélem nem sokáig húzzak az időt az ovával vagy bármivel.
Ami a manga befejezést illeti azért mondom csak 1 ova. Igaz nem olvastam csak a olvasatok alapján gondolom.

(#13399) Pttypang válasza Nova96 (#13396) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, mi lehet rajta olyan eszméletlen jó, nekem inkább egy erős 3/5-t jelentett ^^
Fura, hogy ennyire felkapott a Mirai Nikki :) Hol maradnak fate lolijai?

Everybody lies.

(#13400) Nova96 válasza Pttypang (#13399) üzenetére


Nova96
őstag

Gondolom láttad már, szóval ember válogatja kinek mi jó. Senki se egyforma de még mindig azt mondom kár, hogy vége lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.