Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

[Bocsánat, szerkeszteni akartam, nem tudom hogy jött össze ez... :((( :W ]

[ Szerkesztve ]

(#13602) jahrn válasza Crystalheart (#13599) üzenetére


jahrn
senior tag

"Gondolom csak animére érted, ugye?"

Nem, TV sorozatokra is.

(#13603) bandiras2 válasza Totheground (#13563) üzenetére


bandiras2
senior tag

[AMV] témában ennél jobbat még nem láttam. Sajnos csak részlet, mert folyton leszedik.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13604) #59620352


#59620352
törölt tag

Another AA AniDb

Még haverommal kezdtük el, de ő megunta a 3. résznél xD Még jóhogy én nem untam meg, egyre izgalmasabb lett (az elején kicsit uncsi volt). De muszáj volt szerintem elhúzni az elejét, hogy kikerekedjen a történet, aztán a végét éjszaka néztem meg, és tényleg kicsit éreztem a parát közbe :D (mondjuk egy lány már remegett is volna...). A fiú szereplők nagy része elég selyemfiú volt, de a végére némelyik bedurvult ám, a vége hatalmas volt. Aki meg akarjja unni az elején az ne tegye! Mei nem volt a kedvencem mert elég flegma de azért aranyos volt. Jó kis brutál sorozatot láttam, meg kell nézni kategória. OP ED gyenge volt sztem, ezt az énekesnőt a Rozen Maidenbe se szerettem nagyon, olyan fura a stílusa, háttér zenék illettek a hangulathoz. Grafika 2012es minőség, ami már nagyon durva... xd Vajon mi lesz itt 10 év múlva az animációiparban? :D
Mindent összevetve: 9/10 Bár majdnem 8at adtam rá, de a vége miatt nem ez történt.

(#13605) Crystalheart válasza #59620352 (#13604) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Vajon mi lesz itt 10 év múlva az animációiparban?" - Mármint az animében? Talán egy-két stúdió ráveszi magát egy-két produkciónál, hogy 24fps-sel animálják le a mozgásokat. De szerintem csak álmodozom, nagyobb a valószínűsége annak, hogy nem. o.O

(#13606) #59620352 válasza Crystalheart (#13605) üzenetére


#59620352
törölt tag

minden mozgást? 24fps az az hogy mintha analóg lenne a mozgásuk? :D

(#13607) Crystalheart válasza #59620352 (#13606) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem jelent folyamatos 24 fps-es animálást, de vannak bizonyos mozgások, melyek sokkal jobban néznek ki, ha sűrűbbek a képkockák. Pl. a Clannad-ben az alter világos scene-kben, hogy a 3D-hez jobban igazodjon, a lányt sokkal több képkockával rajzolták meg, ebből kitűnik, hogy nem néz az ki rosszul animében sem. Az amerikai rajzfilmek többségében pedig ez a helyzet. Azért nem írtam, hogy mindben jó volna, mert nyilván drágább így, és sok esetben teljesen fölösleges egy animénél. (Most néztem meg a Mitsudomoét, az úgy jó, ahogy van. :D) De egy Berserknél szerintem rettentő zavaró, főleg, ha már egyszer telenyomták a bénábbik fajta CGI-vel.

[ Szerkesztve ]

(#13608) maross


maross
veterán

Napi kocka :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13609) bozont válasza bandiras2 (#13603) üzenetére


bozont
veterán

Vannak azért jók, pl ez vagy ez. Meg ebben a hozzászólásomban is linkeltem párat. Mondjuk részemről a kedvencek Nostromo amv-k, de az Akross con-osak sem rosszak.

(#13610) bozont válasza bozont (#13609) üzenetére


bozont
veterán

Az eddig látott animék közül nekem Nostromo-tól a Magic Pad és a Binary Overdrive a kedvenceim, de az Auriga sem rossz. Mondjuk ezeket érdemes letölteni az oldaláról mert a youtube sokat ront a minőségen.

(#13611) jahrn


jahrn
senior tag

No valaki ajanlotta feljebb, ezert megneztem a Binbougami ga!-t. Tenyleg kelloen betegnek tunik szal ezt a sorozatot nezni fogom. A masik sorozat amit valasztottam az evadbol a Kokoro Connect - Sawashiro Miyuki miatt (meg Toyosaki Aki is jo benne) A Horizon 2-be meg lehet h belenezek ( je'e', ott is van Sawashiro Miyuki :D ), bar az elso evad sem volt egy durranas...

Meg a honapban jon a Mardock Scramble 2 meg az Ergo Proxy BD, szal nyar vegeig eleg is ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#13612) Totheground válasza jahrn (#13611) üzenetére


Totheground
addikt

A Muv-Luv és a Tari Tari sem rossz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13613) Nova96


Nova96
őstag

Ma megszívtam egy br kiadással nem tudom milyen kódolású 10 vagy 8 bit de akadt mphc alatt. Ezért érdekelne ti mivel nézitek ?

(#13614) jahrn válasza Nova96 (#13613) üzenetére


jahrn
senior tag

MPC-HQ+madVR+LAV+ffdshow. Csak a Coalgirls-fele bloated 1080p-k (meg nemelyik - szinten Coalgirls gyartmanyu - 720p) szoktak szaggatni (ill inkabb idonkent bereccenni) pedig egy hulladek gepem van (E2180@3GHz+2Gb RAM+alulhajtott HD4850)

[ Szerkesztve ]

(#13615) Máté94 válasza Nova96 (#13613) üzenetére


Máté94
addikt

VLC.

(#13616) Nova96 válasza jahrn (#13614) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem elméletileg nem kéne akadni... :DDD
MPC-HQ ez mit takar? mphc + ? :B
És ezeket csak simán telepítem és ennyi? Ebben nem vagyok nagyon otthon. :B

[ Szerkesztve ]

(#13617) Archanon válasza Nova96 (#13613) üzenetére


Archanon
őstag

Legújabb MPCHC + egyedül a Haali Media Splitter van fent. Volt már dolgom 10bit-es videóval, zökkenőmentesen futott.

Egyébként meg... mielőtt megint leírná mindenki, hogy mi miért jobb ennél és annál, használjuk a keresőt, és meg is találjuk a többször több száz hozzászóláson keresztül folyó off "vitákat", meglepően sok információ szerezhető ezekből. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13618) oriic válasza jahrn (#13614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bah, 4850 tud DXVA-t, kapcsold be és vinni fog minden full hd filmet.

Live-Die-Respawn

(#13619) jahrn válasza oriic (#13618) üzenetére


jahrn
senior tag

10-bit alatt nem mukszik a DXVA tudomasom szerint szal oda kene egy jobb proci
De ahogy irtam egyedul a CG cuccok nemelyike szokott bereccenni, azokat meg ugyis kerulom ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#13620) Pttypang válasza bozont (#13610) üzenetére


Pttypang
veterán

60 fps-es auriga ooo milyen rég szedtem le ... :D

Everybody lies.

(#13621) #59620352


#59620352
törölt tag

Ajánljatok nekem vmi nem túl filozofikus szövegű izgalmas EROGE VISUAL NOVELL_t...
Ezt a Wanko to Kurasou-t meguntam, nincs benne semmi extra... csak sokára lezs benne vmi, eddig csak szimpla dolgok történtek...
De olyat amibe van sok választási lehetőség!

[ Szerkesztve ]

(#13622) Totheground válasza #59620352 (#13621) üzenetére


Totheground
addikt

Cross Days.

Muv-luv alternative (viszont a teljes élvezethez kell az extra, ami nem olyan jó).

Ever 17.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13623) Psych0 válasza #59620352 (#13621) üzenetére


Psych0
őstag

FSN
amúgy meg...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13624) #59620352


#59620352
törölt tag

Köszi srácok, am a vsDB-t láttam már de nem tudom nagyon beállítani a keresőt ahogy én szeretném, meg vmi jánlással jobban járnék sztem. :)

(#13625) jahrn válasza #59620352 (#13621) üzenetére


jahrn
senior tag

F/SN
F/H A
Chaos Head
Steins Gate
Tsukihime
Ever 17
+ ha lessz a translation akkor Mahou Tsukai no Yoru (csak h maradjunk az FSN/KnK/Tsukihime kornyezetben)
+ egy nagy kedvenc :B
Aoi Shiro

Mondjuk nem mind Eroge szal...

[ Szerkesztve ]

(#13626) Totheground válasza jahrn (#13625) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem a Fate sorozatban a H-részek kritikán aluliak. :DDD
A story persze király.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13627) jahrn válasza Totheground (#13626) üzenetére


jahrn
senior tag

Oszinten szolva nyugodtan kihagyhattak volna beloluk a H jeleneteket. Ill az FSN Heaven's Feel-be belefer a route termeszete miatt, de a tobbiben igencsak eroltetett a dolog.

A Fate/Extra-ban csak sejtetik az erotikat, szal az ebbol a szempontbol messze jobb. Viszont az nem VN.

[ Szerkesztve ]

(#13628) Nova96


Nova96
őstag

Sword Art Online
Ez érdekesnek ígérkezik nem tudom, hogy bele kezdjek e a Accel World-be mivel ez előtte játszódik.

Jinrui wa Suitai Shimashita
Ezt animét arra szánták, hogy pofont adjon egy két dolognak? :B
Grafika szörnyű de nekem az egész nem tetszik azért adok egy 2.rész esélyt neki.

(#13629) Máté94 válasza Nova96 (#13628) üzenetére


Máté94
addikt

SAO:
Csak a készítőjük ugyanaz, semmi közük amúgy egymáshoz. Utalás sem volt róla eddig. AW-ben. Ahogy tetszik, nekem Accel Work kimondottan tetszik.

"Hanyatló emberiség":
Élég komoly politikai és társadalom kritikára épül, nem csoda, ha nem érted.
"Grafika szörnyű" - te nem láttál akkor még rossz grafikát. :U

[ Szerkesztve ]

(#13630) #59620352


#59620352
törölt tag

Itt hallgassátok meg az első számot, ilyen gyönyörű J-poppot még életembe nem hallottam! :O
Nisemonogatari 3. OP

(#13631) Nova96 válasza Máté94 (#13629) üzenetére


Nova96
őstag

"Hanyatló emberiség":
Élég komoly politikai és társadalom kritikára épül, nem csoda, ha nem érted.

Ezt tudtam amikor elkezdtem, de valahogy kevésnek éreztem, amennyire felfújták egy oldalon ahol olvastam róla. Többet vártam tőle ezért is írtam a 2.rész megvárom.
Nem érted...ennyivel leletem tudva. :O Hamar leírtál.....szerintem azért értem nagy részben, de inkább nem köt le az mondanám.
Igaz mostanában az ecchi se köt le nagyon, lehet fel kéne hagyni a sok tucat ecchivel Eddig mindig segített, ha felhagytam vele de mivel most komolyabbat meg nem akarok kezdeni. :DDD

(#13632) Totheground válasza #59620352 (#13630) üzenetére


Totheground
addikt

Aktuálisan az első résznek is ez az OP-je. :P

De amúgy kb minden Shaft shownak baromi jók a zenéi.

Bake/Nise vonalról nálam még nagy kedvenc a Sugar Sweet Nightmare, Platinum Disco, Kimi no shiranai monogatari, Renai Circulation, Love&Roll és még tuti van, amit kifelejtettem.

Egyébként legközelebb ne olyan linket adj, hogy regelni kelljen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13633) Máté94 válasza Nova96 (#13631) üzenetére


Máté94
addikt

Hát, szerintem nem az első résztől kell várni a nagy csodát, de ez szerintem egyértelmű.
Engem szórakoztatott, igazából arra jó, hogy elgondolkozz rajta, a mondanivalóján.
Különben is én imádom a fura animéket, mindenféle ilyen-olyan grafika jöhet, nem vagyok válogatós. Bár szeretem, ha azért adnak rá. (pl. Another).

Nekem elég egy ED vagy OP, hogy megszerettesse velem magát egy anime, vagy éppen grafikai megvalósítások és utána jön a többi magától. :)

Nem írtalak le, csak eléggé ezt sugallta a válaszod.

(#13634) Nova96 válasza Máté94 (#13633) üzenetére


Nova96
őstag

Ez igaz de mivel első rész után írták azt, hogy milyen más azért többet vártam. A grafikáról meg annyit én is megnézzek bármilyen grafikát de 2012-ben nem ilyen grafikát várok egy animétől. Nézhető de azért ne mond, hogy szebb grafika nem jobb?
ED,OP
Ha nem tetszik az eleje csak a végén nézzem meg mert általában spoiler van benne bőven. Sajnos tapasztaltam de nem is mindig van hozzá felirat van amikor hiányzik mert tetszik de annyira nem törőm magam, hogy megtudjam nagyjából miről is szól. :))
Gondoltam, hogy nem írtál le csak hülyéskedtem. :DDD

(#13635) Máté94 válasza Nova96 (#13634) üzenetére


Máté94
addikt

Semmi baja nincs a grafikának az ég adta világon. Pontosan azért olyan, amilyen. Fokozza, még jobban rátesz a kritikára. Kár, hogy nem tűnik fel...

Honnan a fenéből tudod, hogy van benne spoiler, ha nem láttad az egész sorozatot?
Rád ragasztják a többiek a bocsánat, de hülyeséget. OP vagy ED még életemben nem spoilerezett...

Egyébként ha végignézed az ED-et, szerintem rájössz, hogy az éppen mit sugall, mutat be.
+ a szöveg is igen "vicces" alatta, ha belegondolsz. Remélem érhető...

[ Szerkesztve ]

(#13636) Nova96 válasza Máté94 (#13635) üzenetére


Nova96
őstag

Gondoltam, hogy azért de mint írtam lehetne szebb. De nem ettől lesz valami jó.
Honnan a fenéből tudod, hogy van benne spoiler, ha nem láttad az egész sorozatot?
A példámat nem erre hoztam fel, de pl. láttam OP-t az elején és mivel végig néztem így tudtam, hogy van benne spoiler. :U De ez szerintem logikus és akkor megnézzem az ED-t hátha segít dönteni.

OP,ED még életemben nem spoilerezett...
SnQ kicsit Mirrai Nikki de ezt nem bántam nagyon jó volt az OP, de ha neked ez se spoiler akkor durvább példát adok Shippuu,Bleach OP a vége felé azért vannak spoilerek.

[ Szerkesztve ]

(#13637) Máté94 válasza Nova96 (#13636) üzenetére


Máté94
addikt

Azt hittem általánosságban beszélünk spoiler-ről az OP és ED-ekben, de akkor csak a Jinrui-re nézve... hát ebben semmi olyasmi nincs, ami valami hihetetlen fontos dolgot lőne le.

Ha a későbbi szereplőkre gondolsz, azt nem nevezném spoiler-nek. Kb. minden anime bemutatja a szereplőgárdát.

(#13638) Máté94 válasza Nova96 (#13636) üzenetére


Máté94
addikt

Mirai Nikki, csak is ED1 lehetne spoileres, de azt addig nem tudod biztosra, amíg nem láttad a teljes sorozatot. Én még nem láttam, persze feltűnt, ha arra gondolsz, de kb. félre is vezethet. Nincs sok jelentősége. A többivel még nem találkoztam. :DDD

(#13639) Nova96 válasza Máté94 (#13638) üzenetére


Nova96
őstag

Mivel már értékeltem... így gondolom láttam már. :DDD De ki tudja. :))
Azért írtam bele a kicsi szót mert abban kevés a Spoiler néha félre vezetés van. OP1 nagyon jó lett a 2. elég gyenge lett mellette.
Remélem tetszeni fog. Mivel nekem az egyik kedvencem.

Na megyek aludni jó éjt. :DDD :P

(#13640) Máté94 válasza Nova96 (#13639) üzenetére


Máté94
addikt

Én magyar felirat megjelenésével nézem.
Végül is akkor nem jutottunk előrébb...

(#13641) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Mass Effect egész estés anime film trailer: [link]

(#13642) #59620352 válasza Totheground (#13632) üzenetére


#59620352
törölt tag

nem tudtam hogy ehhez is regelni kell xD

-------------
Különben meg a Mass Effect anime az tényleg anime? Teljes mértékben? Vagy olyan negyedrészben mint a Dante pokla? Mert látom hogy a Gits alkotója is hozzájárul vagy mi. Haverom örülni fog neki mert most zúzza a játékokat. (engem annyira nem köt le az fps)

(#13643) Darth_Revan válasza #59620352 (#13642) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen, az egész anime lesz. Az animációért az a stúdió a felelős, aki készítette többek között az Eden of the Eastet és a Library Warst.

[ Szerkesztve ]

(#13644) Crystalheart válasza #59620352 (#13642) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Az ME nem is fps. :D)

(#13645) oriic válasza Darth_Revan (#13641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MÁsik topicban már véleményeztem újra nem írom le. D:

Vajon Sheppard benne lesz? :D

Live-Die-Respawn

(#13646) jahrn válasza Darth_Revan (#13643) üzenetére


jahrn
senior tag

Kis kotekedes, nem tudom miert irtad a Toshokan Sensou-t, a Production IG-nek vannak annal messze jobb/ismertebb anime-i.

Csak par pelda:

GitS (mind)
Blood +
xxxHolic (mind)
Evangelion (az eredeti valtozat)
Love Hina

vagy a mostaniak kozul pl:
Guilty Crown
Usagi Drop

(#13647) bandiras2 válasza jahrn (#13646) üzenetére


bandiras2
senior tag

Evangelion (az eredeti valtozat)

A 25-26 részre gondolsz? Na az nekem csak egy nagy WTF volt, hogy ez most mi volt...
Viszont az EoE az ütött. Egy ilyen befejezés illett a sorozathoz, és az emberiséghez is, ráadásul már korábban bejelentették az EVA szériát, az ítélet napját, meg egy csomó más dolgot amivel a 25-26 nem foglalkozott. Végülis az EoE is WTF volt, de egy teljesen más módon. :W :O :Y :R Azóta se ütött semmi rajtam akkorát mint az.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13648) Archanon válasza bandiras2 (#13647) üzenetére


Archanon
őstag

Én azért elgondolkodnék rajta, hogy vajon a Berserk jobban kiütött-e engem... :DDD Mindenesetre vetekszik vele.

Mass Effect anime: ez a trailer nem túl biztató.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13649) oriic válasza Archanon (#13648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EVA nekem egy fokkal jobban bejött mint a Berserk. Utóbbi jobban wtf nekem.

Live-Die-Respawn

(#13650) Crystalheart válasza jahrn (#13602) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nem, TV sorozatokra is." - Csak utánanéztem, pl. az Onedin család 91 db. 50 perces rész volt, ez anime-rész hosszban úgy 200 rész körül lenne. :D És az Onedin line az egész jó volt a maga korában. :) (Eredeti nyelven kissé angol komédia-szerű a hangminősége, de nem rossz, és a magyar szinkron is minőségi.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.