Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) Nova96 válasza Archanon (#14550) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, Gosick-et egybe kell nézni igaz én két részletbe néztem.

hajnali 3 körül abba és 10 óra körül folyt.

(#14552) Archanon válasza Nova96 (#14551) üzenetére


Archanon
őstag

Azért nem kötelező teljesen egybe, úgy értettem, hogy nem érdemes közben mást is nézni, meg kis túlzással hónapokat kihagyni 1-1 rész között. :) Persze végig lehet esni rajta 8-9 óra alatt simán. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14553) Pttypang válasza Archanon (#14552) üzenetére


Pttypang
veterán

A megfelelő néző nem is tudja nagyon abbahagyni.. :DDD

Everybody lies.

(#14554) Pttypang válasza Pttypang (#14553) üzenetére


Pttypang
veterán

Sikerült ismét kicsúsznom az időlimitből :W

Kijött a Nisemonogatari utolsó lemeze is, izécoreon már fent is van mindenféle nyalánk felbontással, felirattal etc ^^

Everybody lies.

(#14555) oriic válasza Pttypang (#14553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó kicsit elszóltam magam. 12. résznél vagyok. Jó ez. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14556) Ijk válasza Nova96 (#14551) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egybe kell nézni? Miért, ki az aki meg tudja nézni nem egyhuzamban? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14557) #52815360 válasza Pttypang (#14553) üzenetére


#52815360
törölt tag

2x futottam neki, 2x aludtam el rajta :))

(#14558) Pttypang válasza #52815360 (#14557) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor bizony nem neked való.

Everybody lies.

(#14559) Totheground válasza #52815360 (#14557) üzenetére


Totheground
addikt

Én meg tegnap 3/4 4kor néztem meg két részt és nem aludtam el tajta, sőt (ep 5-6). :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14560) fracture333 válasza Archanon (#14550) üzenetére


fracture333
aktív tag

oké, de egyelőre igen nagy film listám is van aminek szeretnék a végére érni valamikor, mindenesetre kösz a jövőbeli filmajánlást. egyébként láttam youtube-on kb két részt valami olyan anime-ből ahol az volt hogy pár gimisen kívül mindenki zombi lett, az a pár meg próbálja túlélni? annak mi a címe? és az már igazi keleti anime-nek számít? :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#14561) #52815360 válasza fracture333 (#14560) üzenetére


#52815360
törölt tag

highschool of the dead

(#14562) oriic válasza #52815360 (#14561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azaz. A kedvenc antigravitációs csöcsökkel, meg a favorit Saeko-val. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14563) #52815360 válasza oriic (#14562) üzenetére


#52815360
törölt tag

(#14564) Nova96 válasza #52815360 (#14563) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD :DDD

Ro-Kyu-Bu!
Elégé lolis animének látszik mennyire közelíti a KnJ-t? Vagy legalább nem átlagos ecchi? Vagy látta e valaki? :P :))

(#14565) Totheground válasza Nova96 (#14564) üzenetére


Totheground
addikt

Egészen más jellegű, a RKB vígjáték, bár van benne egy kis service.
Simán nézhető, én még várnék folytatást, lehetőleg olyat, amiben csak Tomoka és Subaru van. :DDD

Egyébként akinek a fenti gifben is megörökített jelenet az eszébe jutott, addig ütném, amíg az ilyen ötletek ki nem mennek a fejéből. Ez már nem is vicces, nem is service, hanem csak gáz. Amikor néztem, le kellett állítanom a részt és kicsit mást csinálni, annyira felbaszta az agyam. Amúgy valaki kiszámolta, hogy mennyivel kéne mozognia a melleknek a mutatványhoz, és valami extrém szám jött ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14566) Nova96 válasza Totheground (#14565) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor nem lolis ecchi fanservice-el ? Pedig képek alapján erre gondoltam. :O
Na akkor mind1 nem kezdek bele.

A szerkesztésedre :DDD :)) :DD régen röhögtem ennyit egy hsz-n. Ennyire komolyan nézni egy animét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14567) oriic válasza #52815360 (#14563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Szerinted miért írtam? :DDD

Gosick befejezve. Ellentmondok magamnak. Ez egy zseniális anime... :Y

Live-Die-Respawn

(#14568) Totheground válasza Nova96 (#14566) üzenetére


Totheground
addikt

Én nem nézek "komolyan" animét, sőt. Ha ismernél, tudnád, hogy legjobban a mindless ecchi-n tudok szórakozni (a Shaft műveken kívül, de mint tudjuk, azokban a LEGJOBB a fanservice). De ez nálam kiverte a biztosítékot.

Egyébként mint mondtam, a RKB elsősorban vígjáték, de van benne némi service, és az nem is rossz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14569) Nova96 válasza Totheground (#14568) üzenetére


Nova96
őstag

Igaz nem ismerlek téged, sőt innen sokak ízlését.
De, ha ecchi-ben otthon vagy akkor nem tudnál ajánlani egy két jobbat? Most nagyon átlag ecchiket fogok ki. :O

És mi a neve a videóba lévő animének? :DDD

Akkor RKB előrébb került a megnézendők között, de sajnos nem azt kapnám amit várnék az animétől.

(#14570) oriic válasza Totheground (#14568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nisemonogatari.... Ez a jelenet.. Wow... :Y

Live-Die-Respawn

(#14571) Totheground válasza Nova96 (#14569) üzenetére


Totheground
addikt

Kicsit hülyeséget írtam, mindless fanservice akart lenni, az meg ugye nem csak ecchi.
Ami aktuálisan megy, és eleve van belőle atx (uncensored) verzió, az pl a Dakara boku wa H ga dekinai és a Hagure Yuusha, illetve vannak jó pillanatok a Campoine-ban, ImoutoIru-ben, és az Oda Nobuna-ban.

Régebiek közül nekem pl nagy kedvenc a Hyakka Ryouran illetve a Shoujo Sect (ez utóbbi, bár nem tisztán hentai, már18+, )

Tucat ecchiből van egy rakás, TLR, Koihime musou, Qwaser, Kampfer, Queen's Blade, etc etc

A jelenet meg Nisemonogatari.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14572) Nova96 válasza Totheground (#14571) üzenetére


Nova96
őstag

A most futótokat most szüneteltettem, mert tetszetek csak nem akartam heten várni így első részeknél abba hagytam.
TLR egy kedvenc,Qwaser kedvenc ,Hyakka Ryouran jó volt,Kampfer,Shoujo Sect megvolt. QB az meg egy kuka megbántam azt a 2.részt is. :U
Koihime musou ez tervezett.
De pont az a bajom nem tucat ecchi hanem kicsit több. :DDD

(Tucat ecchi-t annyit láttam és fogok látni.)

Bakemonogatari,Ni mire számítsak ha nézzem olvastam egy két véleményt és nem tudom hova tenni. :B És ezért érdekelne mire számítsak.

Szerk:
:DDD
Őszintén szólva attól félek most, hogy olvastam pár véleményt és azt írták elégé komoly anime. De tőled nem azt veszem ki. :B

[ Szerkesztve ]

(#14573) Totheground válasza Nova96 (#14572) üzenetére


Totheground
addikt

"És ezért érdekelne mire számítsak."

Nos, téptél már valaha? :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14574) Máté94 válasza Nova96 (#14572) üzenetére


Máté94
addikt

NÉZZED! :U

:DDD

Ne gondolkodj, nézzed! ;]

(#14575) Nova96 válasza Máté94 (#14574) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

De gondolkodok, mert jelenleg nézzek 5 animét + f.t,shippu. És nem tudom mivel kezdjek Bakemonogatari, FS/N, Code Geass.

Szerk:
Naurto pihenőn van, mert felhalmozom a részeket. F-T is pihenőn van könnyen fogy belőle a rész. Atöbbi meg ilyen 12.részes animék kivéve kettő.

[ Szerkesztve ]

(#14576) Totheground válasza Nova96 (#14575) üzenetére


Totheground
addikt

Dob a pics*ba a Szarutot és nézd azt a másik hármat. :P

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14577) Máté94 válasza Nova96 (#14575) üzenetére


Máté94
addikt

Én 54-et nézek, your argument is invalid. :DDD

(#14578) Nova96 válasza Máté94 (#14577) üzenetére


Nova96
őstag

Én a heti egy részeseket nem számítom be. :DDD ;]

54 még így is sok, de szerintem az már élvezhetetlen lehet. :R

(#14579) Máté94 válasza Nova96 (#14578) üzenetére


Máté94
addikt

20-nál nincs több, tehát... ;]

(#14580) fracture333 válasza #52815360 (#14561) üzenetére


fracture333
aktív tag

az lesz az ja.

(#14563) xRagna - a bullet-dodging boobs-ot vágom, azt a jelenetet pont láttam :D

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#14581) Nova96 válasza Máté94 (#14579) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

Igaz rég végeztem volna már velük ha nem tartok szünetet animék közt, mert nem tetszett annyira egyik sem. De nincs szívem dobni őket. Így már 2 napja nem animéztem. :DDD

(#14582) Archanon válasza Totheground (#14565) üzenetére


Archanon
őstag

"Egyébként akinek a fenti gifben is megörökített jelenet az eszébe jutott, addig ütném, amíg az ilyen ötletek ki nem mennek a fejéből. Ez már nem is vicces, nem is service, hanem csak gáz."

És ez a sorozat legalább egynegyedére jellemző volt... szerinted miért utálom, mint a sz*rt...? :DDD

#orichalcos: Megmondtam. :)) (Azért egy kicsit bővebb véleményre később - ha már leülepedett - kíváncsi lennék, ha nem bánod.)

#fracture333: A fenti cím lesz az, de a kezdeti zúzós zombihent átment totális szánalomba, nem javaslom a megnézését. :U (Persze ízlés kérdése.) Amúgy igen, az már "anime." :P

#Nova96: Ó, te szegény...

;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14583) Nova96 válasza Archanon (#14582) üzenetére


Nova96
őstag

nem javaslom a megnézését
->

;]

(#14584) fracture333 válasza Archanon (#14582) üzenetére


fracture333
aktív tag

nem hinném hogy rászánnám az időt hogy megnézzem, nem is szeretem nagyon az anime-ket. csak a youtube-on a thumbnailben valami jó suna volt azt gondoltam belenézek, és akk láttam néhány jelenetet/részt :DDD
meg korábban már írtam hogy az aang legendáját végignéztem és az tetszett is.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#14585) Nova96


Nova96
őstag

Hayate no Gotoku!
Egyszer el akarom kezdeni megéri vagy nem? :R

(#14586) oriic válasza Archanon (#14582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudok mit nagyon írni róla, nem mindig vagyok bőbeszédű. AZ elején nem nagyon tetszett ez a nyomozósdi. Aztán végül egyre jobban beszippantott, főleg úgy hogy pár dolog igazán összefüggött, plusz az egész világháborús téma is. Amikor megemlítették hogy

SPOILER

Németországgal szövetkeztek

spoiler end

akkor meg már tudtam hogy valami gond lesz belőle.(Mondjuk ezt a szálat annyira nem vitték tovább később)

A vége tetszett. Egy csókot vagy csak egy kis puszit el tudtam volna képzelni. Hja annak meg örülök hogy a srác a végére nem "lábatlankodott" :DDD

[ Módosította: #65675776 ]

Live-Die-Respawn

(#14587) Pttypang válasza Nova96 (#14585) üzenetére


Pttypang
veterán

Sok értelme nincs, nálam megakadt valahol a sokadik résznél, egyszerűen unalmas volt egy idő után.

(#14586) orichalcos: Épp azért jó, mert ilyen a vége. Nem hiányzik onnan semmi ilyesmi.

Everybody lies.

(#14588) Crystalheart válasza Pttypang (#14587) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A gyerek egy kicsit több meghatottságot is mutathatott volna a végén, de hát fene érti ezeket a japánokat. :)

(#14589) Pttypang válasza Crystalheart (#14588) üzenetére


Pttypang
veterán

SPOILER!

Ugyan.. egy háborúból hazatért katona nem fog annyira meghatódni, ez így szerintem pont elég volt :D

[Igen tudom, minden katona megcsókolja a földet mikor hazaér etc... minden egyes filmben.. aha...]

[ Módosította: #65675776 ]

Everybody lies.

(#14590) Crystalheart válasza Pttypang (#14589) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Spoiler lemaradt neked is :)

SPOILER!

Nem is úgy fog kommunikálni, mintha épp csak elugrott volna a sarki boltba. :D LINK Ugyanazzal az animációval is mehetett volna, ez a szinkronszínészen múlt. A főhős néha amúgy is elég idegesítő volt ("VictorikaaAAAA!"), szóval lehet, hogy jobb is, hogy nem próbált meg brillírozni... De hát ez van, ez még a sorozat legnagyobb hibája, bár másban is mindössze ennyi lenne.

Ui.: Sok II. VH-s beszámolót olvastam, ahol veteránokat interjúvoltak meg. Azt azért nem mondanám, hogy nem hatódtak meg a hazatéréskor. Képzeld el az érzést, mikor a keleti frontról hadifogságba esés nélkül sikerül elérnie a magyar katonának a szülőföldjét, és azt tapasztalja, hogy az oroszok még nem dúlták föl a családi házat.

[ Módosította: #65675776 ]

(#14591) #52815360


#52815360
törölt tag

Ha már ennyien dicséritek, nekifutok harmadszor is :DD

(#14592) Pttypang válasza Crystalheart (#14590) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem próbálom meg elképzelni, nem ma volt, hasonló tapasztalattal nem rendelkezem, de azért inkább úgy gondoltam a dolgot, hogy az egész anime távol áll az ilyesmitől :)
Számomra inkább rontotta volna az összképet, nekem tetszett ez a befejezés, az egyetlen dolog ami zavart, hogy vége.. :(

Everybody lies.

(#14593) Archanon válasza oriic (#14586) üzenetére


Archanon
őstag

És az utolsó bekezdés nem spoiler? :P (DE. Milyen jó, hogy láttam már. :DDD )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14594) oriic válasza Pttypang (#14589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER!

Mondjuk a többi katona amikor lelépett a hajóról mint sírt meg ölelkezett a rokonokkal, ezért furcsálltam hogy nála nem volt semmi ilyen.

(#14593) Archanon

Határeset. :DDD

[ Módosította: #65675776 ]

Live-Die-Respawn

(#14595) Crystalheart válasza oriic (#14594) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Banyek, szétspoilerezitek az egészet annak, aki nem látta, pedig ennek, a Gosicknak tényleg ne kéne :D

(#14596) PR0JECTNR56 válasza Crystalheart (#14595) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nincs mese, irány a modker aztán az utolsó 50 hsz-t eradikáljuk a topikból. :D

(#14597) oriic válasza Crystalheart (#14595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ebben aztán tényleg nem volt szinte semmi spoiler. :D

Live-Die-Respawn

(#14598) Archanon válasza oriic (#14597) üzenetére


Archanon
őstag

De. Volt. Hidd el. (Megyek is a modkerbe. :DDD )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14599) Pttypang válasza oriic (#14597) üzenetére


Pttypang
veterán

Elég érdekesen értelmezed a spoiler fogalmát.. az egész hszed kb spoiler ^^

Everybody lies.

(#14600) Tirexi


Tirexi
addikt

Végre megtaláltam a nekem való topic-ot. :C

Csá all. :D

Ő az lenne a kérdésem, hogy a Fairy Tail nevű animét érdemes-e elkezdeni. Láttam, hogy elég sok része van éppen ezért kérdem. Feleslegesen nem akarok időt pazarolni gyenge alkotásokra.

Vélemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.