Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) maross válasza jahrn (#14100) üzenetére


maross
veterán

3TB, gondolni kellett volna a jovo honapra is ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14102) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Újra elkezdtem nézni a Seto no Hanayome-t, még mindig ugyanannyit röhögök rajta, mint régen, amikor láttam, hihetetlen egy sorozat, Rosario+Vampire mellett ez a másik top favorit Gonzo anime nálam :C

TV-n most még néhány olyan dolog is feltűnik, amire nem is emlékeztem...

(#14103) jahrn válasza maross (#14101) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat, es a kb 800Gb kb 10+ ev alatt gyult fel szal nem aggodom (ill ha vminek megjelenik a jobb minosegu valtozata az lecserelesre kerul). Mire megtelik lehet h nem is lessz tobbe HDD :D

Btw, most neztem meg az aniDB-n a statomat:

Anime 604
Episodes 7474
Files 7733
Size 1841.87 GB
Watched 7474
Watched 100%
AniDB in mylist 5.79%

Lehet h ideje lenne pihentetni az anime-kat? Hiaba 10+ ev alatt gyult igy ossze akkor is tul sok az a Time wasted: 117 d 14 h. -.-

[ Szerkesztve ]

(#14104) Darth_Revan válasza jahrn (#14103) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lehet h ideje lenne pihentetni az anime-kat? Hiaba 10+ ev alatt gyult igy ossze akkor is tul sok az a Time wasted: 117 d 14 h. -.-

AniDB in mylist 5.79%

Áh, mehet még az :DDD

(#14105) Pttypang válasza jahrn (#14103) üzenetére


Pttypang
veterán

Az a baj, hogy én 1,5-2 év alatt majdnem annyit néztem..

Anime 270
Episodes 5225
Files 5225
Watched 4535
Watched 86.79%
AniDB in mylist 4.05%
AniDB watched 3.51%
Time wasted 77 d 13 h
Pedig nekem csak egy kis 250es vinyóm van.. :(
[Meg asszem még hiányos is az anidb-s listám..]
Bezzeg ha lenne egy terrás vinyóm.. huhu :D

Everybody lies.

(#14106) maross válasza Darth_Revan (#14104) üzenetére


maross
veterán

Wowba ment tobb is 2 ev alatt :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14107) Crystalheart válasza Pttypang (#14105) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hehe, nekem 23 nap egy év alatt, amióta elkezdtem nézni. :D Emberek, nekem már ez is soknak tűnik. Ez már kétharmad hónap folyamatos videó. Ennél sűrűbb biztosan nem lesz, nem vagyok én függő, van nekem más dolgom is. :D

Ja, a 12 éves kishúgom kb. ugyanennyi idő alatt 56 napnál tart. Az a kemény.

(#14108) #59620352 válasza Crystalheart (#14107) üzenetére


#59620352
törölt tag

Szívesen megismerném azt a drágát :3 (barátilag) :D

(#14109) Crystalheart válasza #59620352 (#14108) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na ez az, amihez én sosem fogok segédkezni :DDD

(#14110) Psych0 válasza #59620352 (#14108) üzenetére


Psych0
őstag

FACEPALM

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#14111) F34R válasza Psych0 (#14110) üzenetére


F34R
nagyúr

jailbait :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14112) Nova96


Nova96
őstag

Valaki tud segíteni anime-planet-ről mennék át anidb-re mert úgy is ott keresek animét.
Csak egyszerűen nem tudom leszedni a listámat róla.....mylist.xml kell hozzá de b*szik rátenni. Elégé balf*sz vagyok..... :B

(#14113) #59620352


#59620352
törölt tag

Köszönöm! Köszönöm! Am nem csinálnék vele semmi csúnyát csak megvakargatnám max! :$ Az érett élvezetekre izgulok :D

Guilty Crown AA Anidb

Az elején még olyan furcsa volt ez az egész voidozás aztán már megszoktam, ahogy telnek a részek egyre izgalmasabb lesz de a vége nem lett egy nagy durranás. Mindenesetre elszórakoztatott, OP-k faják, harcok, grafika is, karakterfejlődést is éreztem, de a negatívumok lehúzzák :/
Kezdjük ott, hogy most miért akarnak ilyen csúnya dolgokat művelni a gonoszok? Aztán ott van még az a sok fölösleges szövegelés, néha meg kicsit zavaros volt az egész és amit már említettem: a befejezés nem volt nagy dobás sem. A hype miatt, is hogy műveltebbek legyünk anime terén, meg lehet nézni de nem hiszem hogy sokan istenítenék azért, bár egész király volt :) 8/10

(#14114) F34R válasza Nova96 (#14112) üzenetére


F34R
nagyúr

nem old meg egyedul....

[ Szerkesztve ]

(#14115) jahrn válasza Pttypang (#14105) üzenetére


jahrn
senior tag

Kicsit megnyugodtam^^

(#14107) Crystalheart Sok is a 23 nap 1 ev alatt, nekem kb 11 nap jon ki 1 evre :P
Szal mostmar vegkepp megnyogodtam :D

(#14116) Archanon válasza #59620352 (#14113) üzenetére


Archanon
őstag

Előbb murdálnál meg, minthogy akár egy ujjal is... :(((

;] :P

Fenti témához hozzászólva: 78 nap... Őőő, ha úgy vesszük, 22 hónap alatt, de ebből az első 8 hónapban alig történt valami (Pokémon ~190 rész, Sailor Moon ~200 rész, Naruto, Nana, végül akkor idetévedtem én is, és elkapott a hullám... :DDD ) Azért annak örülök, hogy az utóbbi 4 hónapban alig 3-4 napot kúszott föl ez a szám, szóval tényleg lelassultam. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14117) jahrn válasza Archanon (#14116) üzenetére


jahrn
senior tag

"Előbb murdálnál meg, minthogy akár egy ujjal is..."

Viktornak uzenem: lehet h szivesen tapiznal meg egy loli-t (sry Crystalheart), de ne feledd: a 150 kilos pirezek a racs mogott szerettettel fognak varni teged, es ok nem sokat romantikaznak ;]

Jah hogy irjak mar animekrol is, ezt a honapot Sawashiro Miyuki-nak szentelem, szal betaraztam a kovetkezoket: Rozen Maiden S1+S2+OVA, Black Blood Brothers meg Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna es mellejuk csaptam az Arakawa S1+S2-t (ezt ujranezem).
Szeptember pedig Sakamoto Maaya month leszen (bar o foszereplo mar az Arakawa-ban is)...

[ Szerkesztve ]

(#14118) #59620352 válasza jahrn (#14117) üzenetére


#59620352
törölt tag

de nem értem... most mi van abban ha megvakarnám egy 12 évesnek a hátát?? Az nem szexuális alapú érintkezés... Mi az hogy előbb ölnél meg mint hogy megölelj egy kislányt vagy ilyesmi :O Én imádom őket de szexuálisan nem igazán érdekelne egy éppen serdülő sem. (kivéve animében, mert ott a más anatómia miatt bájoskábbak :$)

(#14119) Máté94


Máté94
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak nagyon komolynak hangzó vicc, vagy tényleg így gondolja e... :DDD

(#14120) Crystalheart válasza Máté94 (#14119) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én sem teljesen. De banyek, én inkább az ilyen megnyilvánulások miatt óvnám a húgomat tőle, nem pusztám a hátvakargatás miatt. :DDD (Amúgy is "vakargatom" én neki eleget a hátát, ráadást már nem igényel ;])

(#14121) Nova96


Nova96
őstag

Guilty Crown
Egészen 17.rész végig úgy volt minden ahogy gondoltam, de most ez... ezmiez?....úgy érzem tényleg elb*szták a végét... Lesz itt még kavarás....gondolom én... de még meglátom igazatok e lesz, remélem nem.

(#14122) Archanon válasza Crystalheart (#14120) üzenetére


Archanon
őstag

Valakinél még kihúzod a gyufát. :o

Viktor... nesze.

Bájos, mi? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14123) #59620352 válasza Crystalheart (#14120) üzenetére


#59620352
törölt tag

Irigykedek :D De jó lett volna egy húg, legalább nem féltem volna a lányoktól anno és lehet már becsajoztam volna, vagy kirángatott volna a wow elől :) És jah megértelek. Ki tudja mekkora perverz rejtőzik ez az ártatlan szeretetre vágyó álarc mögött :DDDD (kajak már haverom is aggódik értem :D pedig nincs miért :) )

Arcsi: nagyon cuki... xD de tudod hogy a loli kifejezés "bájos kislány"-t jelent :)

(#14124) Archanon válasza #59620352 (#14123) üzenetére


Archanon
őstag

Nem tudom, ezekből a kommentekből nekem tökre az jön le, hogy bőven van miért aggódni. :U Na mindegy, no offense...

Szóval előbb halnál meg, el se jutnál a vakargatásig, egy pillantás alatt csontig fratyogmányolódna rólad a hús... ;] (Na jó, nem. Ez csak Photoshop, level amateur.)

... ar... Ar... Arcsi???!! (Azért remélem nem "cs"-vel ejti senki sem... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14125) Nova96 válasza Nova96 (#14121) üzenetére


Nova96
őstag

Na végig néztem és attól az egy dologtól függetlenül nagyon tetszett az anime de a vége az facepalm.... hagyom kicsit pihenni, hogy értelmesnek mondható pontozást adjak. Mert most kapásból 10/10.... , de a spoilert most letudom és később írok rendes véleményt.

SPOILER
Shuu nem halt meg pedig elméletileg megkellet volna és Inori csak a kristály emlékeibe él?
Ha igen akkor....akkor...tényleg nem tudták a készítők mi a francot is csináljanak a végén.
Ami jó befejezés lett volna az, hogy mindketten a "kristály világban"[/I ]élnek tovább nem jegyeztem meg, hogy hívta Gai. Ez értelmes befejezés lett volna ez olyan volt(I) nehogymá a főszereplő meghaljon...(/I) Na mind1, a másik dolog ami nem tetszett az, hogy Gai személyisége és előtte lévő tettei felesleges volt. Egy teljesen új személyiség....hiába magyaráz a meg a végén miért..amikor Manát megakarta ölni elmondta nem akar olyan világban élni ahol ilyen emberek vannak. Most meg kettesben akart lenni Manával... :W
SPOILER Vége

(#14126) Pttypang válasza maross (#14106) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkább nem is merem összeadni a karijaimon levő played-eket..

(#14125) Nova96
Ezt nem értem. Rengeteg értelmetlen/felesleges/bullshit dolgot észrevettél benne, mégis ilyen jóra értékelnéd? o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14127) #59620352 válasza Nova96 (#14125) üzenetére


#59620352
törölt tag

ha ennyire felbaxnak a dolgok benne miért 10/10???????? Ez nem mestermű...

(#14128) Nova96


Nova96
őstag

Olvastátok az előtte lévő szöveget? :U
Még át kell gondolnom a pontozást mert.....

Most úgy gondolom, hogy hiába voltak olyan hibái a történet,zene és a megvalósítás+ hasonlót nem láttam még. Nagyon maradandót alkottak, szerintem. De majd meglátom pár nap gondolkozás után mit írok. Lehet kevesebb pont lesz de a kedvenceimbe benne lesz.

(#14129) Pttypang válasza Nova96 (#14128) üzenetére


Pttypang
veterán

Maradandóan szart.
Kíváncsi lennék majd, hogy milyen érvek álltak mellette/ellene. :P

oops, A hsz-eim még mindig az én véleményemet tükrözik.
[Ha esetleg valaki félreértené... mindenkinek más az ízlése.]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14130) Nova96 válasza Pttypang (#14129) üzenetére


Nova96
őstag

Az én kedvenc listám mindig változik, mert most csak nézzek mindenféle témájú animét, hogy majd beálljak egy témára.
Pl. nem egy darab kúszót hátrébb a kedvenc listámról, mert később láttam jobbakat vagy már nem tetszett annyira. KissXsis,To-Love Ru, Rosario to Vampire mind hátrébb kerültek és sorolhatnám.
Azért írtam feljebb, hogy top 10 nem e írna mindenki, mert érdekel más kedvencei hátha nem láttam még. Clannad és Elfen Lied-en kívül útobit nem is nagyon szeretném megnézni, de majd egyszer sorra kerül.

(#14131) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Tegnap elkezdtem a Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead -címmű alkotást.A suli-hentelés-zombi-perverz diák kategóriában szerepel eme gyöngyszem. Nagyon beteg! :DDD 3 részt pilláztam meg belőle,de sikítok a röhögéstől ezen felül a szókincsem is bővült a "segg szerelem"kifejezéssel.Eddig méltó folytatása az első évadnak :K

Nova96: Pedig az Elfen Lied nagyon ott van.Igaz lehet elfogult vagyok,mert még animés korszakom hajnalán néztem és ugye egy csecsemőnek minden vicc új...mindenesetre évek távlatából is emlékszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#14132) Crystalheart válasza Milka 78 (#14131) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az Elfen Lied egy kiváló koncepció felső-középkategóriás megvalósítása, japánosan bagatell elemekkel. :)

Mindenesetre az sem 16 évesnek való, és nem elsősorban a horror elemek, hanem a pszichológiai tartalma miatt.

[ Szerkesztve ]

(#14133) Milka 78 válasza Crystalheart (#14132) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez tény,bár szerintem a sokat emlegetett School Days-hez képest sehol sincs a pszichológiai tartalma.Hozzáteszem én bőven 18 felett voltam amikor rákattantam az Animékre így már különösebb torzulást nem tudott előidézni nálam :DDD

(#14134) Pttypang válasza Nova96 (#14130) üzenetére


Pttypang
veterán

A nagyobb anime fogyasztók között általában sok a közös elem a top listákban, köztük nem egy, amire azt írták neked ,hogy inkább halaszd el, mert még korai számodra.
Így kicsit csalóka listákat kapsz :)

Everybody lies.

(#14135) Crystalheart válasza Milka 78 (#14133) üzenetére


Crystalheart
senior tag

School Days? Most ironizálsz? Én arra 4 pontot adtam MAL-on, eleddig az az ultimate low nekem. :D

(#14136) jahrn válasza Nova96 (#14130) üzenetére


jahrn
senior tag

Nezd meg mondjuk a Darker than Black-et (sorrend: S1-OVA-S2), aztan Kara no Kyoukai (sorrend: 2, 4, 3, 1, 5-8. Ugyanakkor teljesen jo vetitesi sorrendben nezni, legalabb kicsit megmozgatod a fanservice animek hatasara elhalofelben levo agysejteket) aztan meg mondjuk legyen Michiko to Hatchin levezetesnek.

[ Szerkesztve ]

(#14137) Nova96 válasza jahrn (#14136) üzenetére


Nova96
őstag

Oké, akkor majd miután végig néztem a lent lévőket jöhetnek. :R Annyit kérhetnék, hogy a Kara no Kyoukai címeket leírod milyen sorrendbe nézzem?

School Days jó volt igaz kicsit leütött egy pár napig. :DDD Azt biztos újra fogom nézni valamikor kis agyzsibbasztó . :P :))

[ Szerkesztve ]

(#14138) Milka 78 válasza Crystalheart (#14135) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sajna nem :( Én az AA-n kemény 0-ra(+utál kategória) pontoztam és ezzel elérte nálam minden idők legocsmányabb alkotása címet.Az elején néztem,happy,jókedv,boldogság.A felénél szorító érzést éreztem a gyomrom táján(itt kellett volna kiszállnom belőle).A végére gondolkodtam rajta,hogy elszopogatok egy zsilettpengét hátha jobb kedvre derülők a mély depressziómból :U Kellet egy kis idő amire reboot-olt az agyam... Na azóta olvasok ismertetőt,mert ettől még a spoiler is jobb lett volna :DDD

Nova96: Én agyzsibbasztás gyanánt,inkább leinnám magam(esetleg nekifutok a vaskapunak a melóhelyemen),de erős a gyanúm,hogy még valami szintetikus sz@r sem olyan káros mint a fent említett mű :D

[ Szerkesztve ]

(#14139) Crystalheart válasza Milka 78 (#14138) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor milyen pszichológiai tartalomról beszélsz? :D A School Days egy elfuserált sorozat, elfuserált és erőltetett premisszával. Az Elfen Lied ezzel szemben nagyon mély dolgokat feszeget, mint pl. az emberiség és az élet értéke, szeretet, megértés, hazugság, a tetteink jelentősége stb. Kiváló film-alapanyag lenne, mert ráadásul nem is tartalmaz csak animében megvalósítható elemeket.

(#14140) jahrn válasza Crystalheart (#14139) üzenetére


jahrn
senior tag

He?
Szerintem az Elfen Lied egyben alkotott maradandot - es emiatt klasszikus/kotelezo anime - az pediglen a tomeny fanservice+gore kombo. A sztori szimpla 2 bites kiszamithato "fordulatokkal".

(#14137) Nova96 Nem irom le a cimeket, mert ha leszeded akkor ugyis tudni fogod melyik melyik ;) Btw, nem erdemes 720p-nel jobb minosegben szedni mert a minoseg nem eleg 1080p-re (ill a 8-ik resz az igen, de a tobbi karcsu hozza) Az S3 - Gate of Seventh Heaven-t sem erdemes lekapni mert recap.

[ Szerkesztve ]

(#14141) Milka 78 válasza Crystalheart (#14139) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ebben egyet értünk...A School Days ezzel szemben a hazugságról,aljasságról,gyengeségről,tébolyról és arról,hogy merre halad(bár nagyon remélem,hogy nem) az emberiség/fiatalság.Ha jobban belegondolok ilyesmit már láttam a híradóban is(és ez a rémisztő része az egésznek). :((( Persze lehet kicsit eltúlzom,de erkölcsileg ez már nem fért bele az én világomba :N

(#14142) Crystalheart válasza jahrn (#14140) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Természetesen egy esetleges moziváltozatban a fölösleges fanservice-t, meg a hárem-elemeket ki kellene hagyni, vagy át kellene alakítani. :) Az volt benne az egyedi, hogy bár horror volt, sokkal intelligensebben próbálta megközelíteni a hipernaturalisztikus ábrázolást, mint az idióta nyugati horrorok, amik már egyszerűen unalmasak. A fent említett fölösleges elemeket elhagyva egy érdekes "mi volna, ha" elméletet kapunk, a mutáns-témára, ami az X-mennel amúgy is felkapottá vált. Természetesen rengeteg nevetséges hibája van, anno írtam erről egy oldalt, és be sincs igazán fejezve az íve, ezek tekintetében nagyon túl van hype-olva, 7 pontnál nem is adtam rá többet. Bár épp a hype az, ami bizonyítja, hogy ezzel a címmel lehetne még valamit kezdeni a nyugati piacon.

Milka 78: Pontosan arról szólt, de olyan szánalmas módon, hogy az elképesztő. Premissza kb.: "ne prücskölj meg minden utadba kerülő lányt passzív módban, mert annál nagyobb lesz az esélye, hogy egy-két yandere kerül közéjük." És az ugyebár nem tesz jót az egészségnek. Mindenesetre Makoto esetében én már az első részben legszívesebben elnyomtam volna, mint egy csikket.

(#14143) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Sajnos kivégeztem a Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead-et is,pedig még elviseltem volna belőle pár részt.Nagyon jól szórakoztam rajt(mondjuk a jodlis rész briliáns volt :DDD ).Ne számítsuk agyon bonyolított,mély lelki problémákat boncolgat sztorira és választ az élet nagy kérdéseire,de nem is ez a célja a műnek. Sajnos a vége viszont olyan mintha egyszer csak elfogyott volna a pénz és gyorsba lezárták volna,pedig az alap sztori még pont hogy kibontakozóban van.Remélem nem véglegesen zárt le így a sorozatot,bár a végén nagy nagy volt a búcsúzkodás(ne legyen igazam,de ha tud róla valaki biztos infót róla azt megköszönném...). Ezen hibák ellenére is kell neki adnom egy 8-ast,mert végig röhögtem és lefoglalt+a jodlizás az über brutál(ez volt a +1 pont,mert amúgy 7-es lett volna) és van bennem egy adag elfogultság is a zombis+sulis+hárem műfaj iránt :)

(#14144) Nova96 válasza Milka 78 (#14143) üzenetére


Nova96
őstag

mondjuk a jodlis rész briliáns volt
Azon szakadtam muszáj voltam utána megállítani annyira röhögtem. :DDD
+1 Évad jöhetne de nem biztos, hogy jönni fog.
zombis+sulis+hárem
Gondolom a H.O.T.D megvolt :B

(#14145) Milka 78 válasza Nova96 (#14144) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Rendesen zavarba voltam közbe,úgy röhögtem :DDD

Szerinted? :D Rajongója vagyok :K

(#14146) oriic válasza Milka 78 (#14145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Következő évadot akaroook. :(

Live-Die-Respawn

(#14147) Nova96 válasza Milka 78 (#14145) üzenetére


Nova96
őstag

H.O.T.D második évadot mooooost. :DDD Őszre már nem várom talán télen....csak igazán jöhetne... csak ne OVA legyen mert amit csináltak az kész röhej az animéhez képest.

(#14148) Archanon válasza Nova96 (#14147) üzenetére


Archanon
őstag

Tekerj a 'Completed' lista aljára. [link] :P HOTD OVA-jába beleömlesztették azt, amit a sorozatból úgy egyáltalán teljesen kihagytam volna.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14149) oriic válasza Nova96 (#14147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó volt az az OVA. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14150) Nova96 válasza oriic (#14149) üzenetére


Nova96
őstag

Jó volt de nem is volt H.O.T.D-nak mondható. :DDD Olyan volt mint egy paródia...személyiség változás. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.