Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) Totheground válasza Pttypang (#13900) üzenetére


Totheground
addikt

Hoppá, leszedték. :D
Itt egy új

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13902) Archanon válasza Pttypang (#13900) üzenetére


Archanon
őstag

Volt benne hasonló? Ehh, újra kéne kezdenem, és zsinórban lenyomni az egészet, kétévadostúl. :DDD Alig emlékszem már rá... aztán mikor végre meglett a befejező epizódok felirata, éppen ezért végül nem néztem meg egyből. Szóval most van egy újabb adag a hülyeségmérgezésre. ^_^

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13903) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Gondoltam, hogy ráfekszek a japánra, gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal (kellemes = kultúra megismerése), ezért szívesen néznék olyan animét, ami a gimis iskolai életről szól (semmi xy-t szétszedik a csajok, szellemvilág, hókuszpókusz, vérfarkas, David Hosselhof, stb), tehát a lényegre koncetrál.

Van ilyen?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13904) Máté94 válasza Mister_X (#13903) üzenetére


Máté94
addikt

Hát itt ilyen hárem, ecchi, romantika szinten lehet mozogni kb. :DDD
Nem is igazán értem, hogy mit keresel pontosabban.

[ Szerkesztve ]

(#13905) Crystalheart válasza Mister_X (#13903) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hyakko, például. Ilyen feltételekkel általában ezek a "vagyunk a suliban és elvagyunk" típusú cuccok vannak. De nekem tetszett. :)

(#13906) Máté94 válasza Crystalheart (#13905) üzenetére


Máté94
addikt

Én olyanra gondoltam, amiben bemutatják nekik, hogy milyen japánban egy tanuló napja. Mert ilyen nincs. Ezt inkább sok iskolás anime után lehet "megtanulni". :DDD

Nekem meg a Hyouka jutott eszembe, így elsőre.

(#13907) Mister_X válasza Máté94 (#13904) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Másképp pedig nem tudom megfogalmazni :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13908) Archanon válasza Mister_X (#13903) üzenetére


Archanon
őstag

Hyakko tökéletes lesz kezdésnek. :K

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13909) Mister_X válasza Archanon (#13908) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na ja, csak hol nézzem meg? :F Angol felirattal le lehet tölteni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13910) bozont válasza Archanon (#13908) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem a Hyoka közelebb áll az elképzeléséhez, de olyan anime ami kimondottan az iskolai rendszerről és életről szól nem nagyon van szerintem. Általában csak körítésként lehet bizonyos dolgokkal találkozni.

(#13911) Crystalheart válasza bozont (#13910) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez mondjuk evidens.

(#13912) jahrn válasza bozont (#13910) üzenetére


jahrn
senior tag

Ott a pont, a Hyouka lessz a nyero. Ez meg futo sorozat, es INNEN tudod szedni Mister_X. Meg ha nagyon elvetemult vagy megprobalkozhatsz a Marimite-vel bar ez inkabb shoujo-ai elkenyeztetett katolikus buta libakkal.

[ Szerkesztve ]

(#13913) Archanon válasza Mister_X (#13909) üzenetére


Archanon
őstag

Ajánlom figyelmedbe. ;)
__

Ezt a Hyouka-t meg elteszem megnézendők közé, tetszik a borítója. [K-on fíling... :DDD ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13914) bozont válasza Archanon (#13913) üzenetére


bozont
veterán

Chitanda egyszerűen kawaii!!!! :D

(#13915) Nova96


Nova96
őstag

Hamarosan írok egy hosszabbnak mondható véleményt, de előtte kérdeznék. Mirai Nikki, H.O.T.D, Air, To-Love Ru esetleg KissXsis full kezdő animésnek mehet vagy ne? :DDD

És érdekelne KissXsis közelítő borderline hentai van e valami jó vagy újra kell nézni? :))

(#13916) Máté94 válasza Nova96 (#13915) üzenetére


Máté94
addikt

Én biztos valami olyannal kezdenék, aminek van egy jó story-ja, tehát Mirai Nikki abszolút nyerő. :)

(#13917) Nova96 válasza Máté94 (#13916) üzenetére


Nova96
őstag

Csak nem tudom lánynak kb. 3 animének jó lesz a Mirai Nikki. De ha te is azt mondod. :DD

(#13918) Máté94 válasza Nova96 (#13917) üzenetére


Máté94
addikt

Lánynak nehogy ecchi-t merj adni. Inkább valami yaoi vagy shounen ai-t, már ha kedveli az ilyen műveket.

Egyébként simán bedobhatod a "mélyvízbe". Vagy ha nem is Mirai Nikki, akkor Angel Beats! tuti választás. Jó történet, egy kis romantika-féle is van, sírni is lehet rajta. Aztán az vagy attól , hogy megszerette, vagy megutálta. :))

(#13919) Nova96 válasza Máté94 (#13918) üzenetére


Nova96
őstag

Már adtam neki ecchi annyit kaptam rá ez gyenge. :DD
Tényleg Angel Beats :DDD 3. animém volt onnantól lettem animés, köszi. :R

(#13920) Crystalheart válasza Máté94 (#13918) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Most komolyan, Magyarországon azért nem merném megkockáztatni, hogy egy lánynak bemutatom az animét, és rögtön valami homi tartalmat toljak elé. :D Az oké, hogy itt is egyre jobban szeretik a feminim(nek beállított) sztárokat, de a konkrétum az egy kényes téma. Persze ha tudjuk, hogy bejön neki az ilyen...

Bár nem biztos, hogy azok után nagyon erőltetném a dolgot. Akkor...:

(#13921) Nova96 válasza Crystalheart (#13920) üzenetére


Nova96
őstag

Inkább nem erőltetem azt a témát... :DDD majd ha találkozik vele akkor oké de valahogy nem vagyok jártas benne. És valahogy nem is akarok. :DD

Vissza térve a másik kérdésem van KissXsis szintű anime vagy nézzem újra? Vagyis én a YnS-t mondanám hasonlónak de már megvolt.

(#13922) Máté94 válasza Crystalheart (#13920) üzenetére


Máté94
addikt

A köreimben a lányok csak yaoi animét hajlandóak nézni... most képzelheted amikor egy Another-t akarok nekik mutatni... :U

(#13923) Máté94 válasza Nova96 (#13919) üzenetére


Máté94
addikt

Na, ezért nem kell nekik ilyet mutatni. Fordítva lehet jobb lett volna. Mondjuk Kuroshitsuji az megfelelne neki. Már ha nem óckodik Sebastien-től. :DD

(#13924) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csajnak anime? Nyomass neki Naruto-t. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13925) Pttypang válasza bozont (#13914) üzenetére


Pttypang
veterán

De most szegény hősünk, aki teljesen energiatakarékos, ő a tekintetétől áll kötélnek, vagy magától a jelenségtől, amit magával hordoz a lányka? [A heves érdeklődésére gondolok]

Szerk: Lánynak anime? Azon kívűl, hogy lány.. tudsz esetleg valami bővebb leírást adni az érdeklődési körét illetően? [kedvelt zenék, stílusok etc.]
A most ~20 éves korú lányok [nők] azért még láttak gyerekként sailor moont ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13926) Psych0


Psych0
őstag

Srácok, ez a Haruhi lesz jobb?

Majdnem befejeztem már a harmadik regényt, de ilyen szenvedő módon még nem olvastam semmit. Már a legelejétől kezdve az volt az érzésem, hogy agyon kéne verni a csajt, mert ennyire ellenszenves "főszereplővel" még nem találkoztam. Ennyire láma mellékszereplőkkel sem.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13927) #59620352 válasza Psych0 (#13926) üzenetére


#59620352
törölt tag

animébe nekem sem nyerte el a tetszésem bár volt azér pozitívum ezért egy 7/10-et érdemelt

nem tom miért rajonganak azért az animéért annyira xDD

(#13928) bandiras2 válasza #59620352 (#13927) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én eleve úgy álltam neki a Haruhinak hogy kíváncsi voltam mire ez a nagy hype, és eleve nem vártam tőle világmegváltást. Ahhoz képest hogy előtte húztam a számat kellemes meglepetés volt tele sírvaröhögős hülye helyzetekkel, és bár tényleg nem lett belőle világmegváltó cucc, de jól szórakoztam rajta. Megvannak a maga hibái, de az endless 8 -at leszámítva megbocsájthatóak. A mozi pedig kifejezetten jó lett, a grafika nagyon szép volt, és időmechanikailag is rendben volt, nem voltak feloldatlan hurkok. Az eredeti mangával nem találkoztam, arról nem tudok véleményt mondani.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13929) Nova96


Nova96
őstag

Another

+OVA avagy 00.rész

A történet nagyon érdekes én nem hittem, hogy hasonló vége lesz mint a Shiki-nek de ettől függetlenül jó története volt. A grafika nagyon rendbe volt az figyeltem meg néha a táj vagy ami hátrébb van az sokkal szebb de ez ritkán fordult elő. A zene nagyon jó volt főleg a zenei alá festések adta a hangulatot. A kapcsolatok... a vége felé azt hittem lesz valami de nem. Vagyis épphogy valami. A befejezés le lett zárva, de én ettől függetlenül várnám a folytatást persze nem más szereplőkkel. Nagyon jó volt, de nekem csak
9,5/10

Gosick
Egy történet amiben Sherlock Holmes loli köntösbe van és sok kalandot él meg, talán így lehetne leírni. Még kicsit hatása alatt vagyok, de a többivel is vagyok.Nagyon tetszett a története kis történelem babrálás és +1 ország de nem baj.A szereplők elégé kidolgozottak voltak és szerencsére fejlődtek a szereplők. A grafika néha nagyon szépet "domborított" de inkább átlagos. Az OP1 ÉS ED1 nekem nagyon tetszett a második már gyenge volt. Az átvezető zenék is jók voltak. A vége tetszett, de azért lehetett volna érzelmesebb a vége, végül is nem egy év telt el azóta. A 9 és a 9,5 között variáltam, de sokkal többet vártam ettől az animétől lehet, hogy az ismertető miatt de végig úgymond egyhangú volt a történet mert nem volt sehol kiemelkedőbb pedig a végén vártam, hogy felpörög az esemény vagy valami hasonló de nem történt. Mert általában valahol mindig felpörög az esemény itt nem volt ilyen. Nagyon tetszett csak azt a egy két dolgot ne rontották volna el.
9/10

Highschool of the Dead

+OVA

Fogjunk egy komoly történet és világ végét adjunk hozzá ecchit és élvezzük a hatását. Nagyon tetszett a története és a megvalósítása ritkán láttam nem elbaltázott zombis történetet. A szereplőkről annyit miért mindig egy bal*asz a főszereplő.....de ez az átlagnál is hülyébb feljebb leírtam miért. A grafika nagyon rendbe volt, sőt a karakter rajzolása is. A történet komolyságát nekem nem adta át, de nem is gond épp ezért ilyen jó. Talán ami kicsit idegesítő lehet nem ecchi szereti embereknek mindenki lány Takashire hajtott de ez minden ecchiben elő fordul. Rövideden, nagyon tetszett és folytatást neki ne csak igérgesék.
OVA....személyiség változás és történet változás.... az elején tetszett de nagyon komolytalan lett. Egyáltalán nem hozza az anime szintet 1x nézhető. De ettől eltekintve az anime az.
10/10

Hoshi o Ou Kodomo (Children who Chase Lost Voices from Deep Below)

Ez az első anime film amit láttam és röviden tömören nagyon rendbe volt. A grafika valami eszméletlen szép volt, igaz nem tudom a többihez képest milyen de nekem tetszett igaz az anime szereplők nem voltak olyan kidolgozottak mint a táj. A történet elégé érdekesre sikerült és tetszett de valahogy befejezetlen számomra a vége miatt de szerintem nem is lesz folytatása, miért lenne. Volt egy kis érzelmesség benne azt át is adta a történet kis kalandozás és végül is egy szerelem kezdte.(?) Érdemes megnézni, mivel ez film szerintem itt újabb top listát indítok el és egyenlőre ez, kicsit túlzás látszik de
10/10

5 Centimeters per Second

Ez egy komoly film és tetszett is de, volt egy kis hiány érzetem a végén. A egyel fentebb írt film készítője is ez, nagyon egybe vannak a munkái ahogy látom. A grafika ugyan olyan, sőt szerintem kicsit jobb a karakter ábrázolás mint a fentebb írtnál. A történet egy élet a pofontól 1x leírtam ide miről is szól de inkább nem spoilerkedek. Szóval, csak röviden szerelmes vagy de nem lehetsz vele. Mivel dráma így nem írhatom "miért volt olyan sok idő húzás" mert hülyének is lennék nézve. A zene is rendbe volt. Nagyon tetszett kicsit élet szagú volt az egész nem mese.
9,8/10

Lentebb kifejtem miért ennyi a pontszám, nem fogok ilyen hülye pontozás adni gyakran.
A történet tetszett, de innentől elég sok SPOILER tartalmazhat, amire ha lehet kérnék választ itt vagy pm-be.:

Miért nem találkoztak később? Erre valahogy nem kaptam válasz csak annyit,hogy túl messze van. Leveleztek, de nem találkoztak egyszer sem utána pedig meglehetett volna oldani. A végén amikor már felnőttek akkor valami feltűnt vagy csak hülyén értelmeztem. Arról beszéltek előtört egy régi elmék 13 éves stb. és utána írja hiába emailezünk ha szívünk nem ér össze. Vagyis mi? Elfelejtették egymás de emaileznek?! Aztán a vége találkoznak, de a nő nem várja meg a férfi meg lök egy mosolyt, hogy milyen jó láthatja. Előtte meg otthagyta a munkáját, hogy találkozzon vele és erre mosolyog. És akkor a vége nem jöttek össze?

SPOILER VÉGE

Kore wa Zombie Desuka ? Of the Dead

Az első évad nagyon jó volt és féltem, hogy nem hozza a második azt a szintet és sajnos igazamat lett. Volt olyan amikor újat mutatott fel az anime de általában épp, hogy hozta azt a szintet sőt néha túl sablonos dolgokat vettek elő. Lehet én vártam a második évadtól mert az elsőn végig szakadtam itt csak felén körülbelül. A grafika hozza ugyan azt a szintet, zene nem a legjobb de 1x meghallgatható. A történet felmutatott újat, de túl sokszor történet szálat változtatót így nem nevezném történetnek, csak hülyéskedésnek. Nem is írnák többet róla, jó volt de azért jobb is lehetett volna.
8/10

Papa no Iukoto wo Kikinasai

Egy kis élet szagú aranyos kis anime. A történet kicsit meglepő és kicsit más mint amit eddig láttam. Volt benne egy kis dráma, de főleg az aranyosságra hajazott és az élet mindennapi gondjaira a szereplőinknek. Amik persze nem mint volt életszerű, de ettől eltekintve nagyon aranyos és kicsit tanulságos is. A grafika kicsit túlvilágított/túlszaturált színe voltak főleg napfénybe de nem annyira feltűnő. A végének kifejezetten örültem mert rég láttam boldog befejezést. Aki szereti az aranyos animéket mindenképp nézze meg.
9/10

Hauru no Ugoku Shiro (Howl no Ugoku Shiro)

Nagyon hosszú volt jó értelembe igaz néha alig történet valami, de nagyon érdekes volt. Kicsit lassan indult be az eleje, de utána már jobb volt. A történet magában érdeke sok dolgot feldolgoz és a gépek is érdekesek. A történet elégé összefüggő volt és könnyen követhető, igaz egy dolgot nem értettem, de az lentebb spoilerbe írom. A grafika rendbe volt túl sok CG volt benne vagy ha nem is CG akkor nem tudom mi de elégé megfogta a gépet így a 6. verziót szedtem le és csak akkor lett jó. Az a kevés zene is jó az ED kifejezetten hallgatható. A karakterek jól megvoltak választva, talán az öreg nénivel van kis bajom hirtelen személyiség fejlődés, de talán még érthető is miért.
9,5/10

SPOILER
Ha rajta van az átok és tudja Howl miért nem szedte le, még a végén mert ahogy láttam boldogság függő mennyire öreg.
SPOILER VÉGE

Kämpfer

+2 OVA

Ettől az animétől annyira vártam a borderline hentai részeket e helyet egy sima ecchit kaptam, kivéve a OVA-ban szerencsére ott volt benne egy kevés. A történet kicsit hülyeség, de ecchi-től nem várok normális történetet. Igaz, az elején tetszett a vége felé egyre inkább háttérbe csúszott a történet. A szereplők rendbe van egészen a főszereplőig.... megvan az eddigi bal*;sz kategória nyertese, hogy ez mennyire egy hülye néha azért vágtam egy két facepalmot lehet meg kéne nézetnie magát nincs e baja.:DDD A grafika átlagos a zene is.
12. rész+2 OVA ha nincs a két OVA nagyon lehúztam volna de így.
7/10

(#13930) Crystalheart válasza Nova96 (#13929) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Mert általában valahol mindig felpörög az esemény itt nem volt ilyen." - Banyek. :D Hallottátok ezt, többiek, a Gosickban nem pörgött föl semmi.

(#13931) oriic válasza Nova96 (#13929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kämpfer-t tervezem régóta, amint befejezem a két Aquarion sorozatot, meg Rahxephon-t, sort kerítek rá. :C

Live-Die-Respawn

(#13932) jahrn válasza Nova96 (#13929) üzenetére


jahrn
senior tag

"Miért nem találkoztak később? Erre valahogy nem kaptam válasz csak annyit,hogy túl messze van. Leveleztek, de nem találkoztak egyszer sem utána pedig meglehetett volna oldani. A végén amikor már felnőttek akkor valami feltűnt vagy csak hülyén értelmeztem. Arról beszéltek előtört egy régi elmék 13 éves stb. és utána írja hiába emailezünk ha szívünk nem ér össze. Vagyis mi? Elfelejtették egymás de emaileznek?! Aztán a vége találkoznak, de a nő nem várja meg a férfi meg lök egy mosolyt, hogy milyen jó láthatja. Előtte meg otthagyta a munkáját, hogy találkozzon vele és erre mosolyog. És akkor a vége nem jöttek össze?"

SPOILER
Szimpla, a lany tovabblepett mig a srac erre keptelen volt PONT

(#13933) Nova96 válasza jahrn (#13932) üzenetére


Nova96
őstag

Crystalheart
Végig ugyan úgy pörgőt, nem volt csúcs pont. Szerintem. :U

orichalcos
Azért egy nézést megér, csak amennyit én tudtam sokkal durvábbat vártam volna.

Ö.. ez hülyeség mert emaileztek és várta a válaszát. :F És állandóan nézte válaszolt e már. :K

Kérdés még mindig adott KissXsiss közelítő anime?

[ Szerkesztve ]

(#13934) Crystalheart válasza Nova96 (#13933) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A nyomozásoknál nagyon nem pörgött semmi, normális tempóban haladt, bár lehettek volna kissé bonyolultabbak, vagy hogy is mondjam, több lehetett volna a kézzelfogható nyomozás és logika, mint a "káosz darabkái".

Egyébként látod, az ilyenek miatt ajánljuk, hogy bizonyos animéket nem árt elhalasztani minimum 18, de talán inkább 20 éves kor utánra. Egyszerűen nem élvezel egy csomó momentumot, motívumot belőlük, amiket pedig lehetne.

(#13935) Nova96 válasza Crystalheart (#13934) üzenetére


Nova96
őstag

Egyébként látod, az ilyenek miatt ajánljuk, hogy bizonyos animéket nem árt elhalasztani minimum 18, de talán inkább 20 éves kor utánra. Egyszerűen nem élvezel egy csomó momentumot, motívumot belőlük, amiket pedig lehetne.

Ö...újra lehet nézni. :)) Nem élveztem írtam ilyet? :N Azt írtam nem volt a szokásos felpörögdeúgystory és ezt vártam, ez benne lett volna abszolúte 10 , hagy mondjam már a véleményemet lehurrogás nélkül és rámondva később kellet volna nézni. Élveztem főleg 12+-tól amikor elkezdtek a jellemek fejlődni, de nem volt tökéletes számomra, bocsi. :B :U

[ Szerkesztve ]

(#13936) jahrn válasza Nova96 (#13933) üzenetére


jahrn
senior tag

Mi hulyeseg?

Errol szol az anime - vannak akik tovabblepnek es vannak akik a multban ragadnak (csak mint IRL). Nem csak szerintem hanem Makoto Shinkai szerint is szal lehet h a hiba a tebenned van?

BTW nem vagyok grammar nazi de a helyesirasod borzalom.

[ Szerkesztve ]

(#13937) Nova96 válasza jahrn (#13936) üzenetére


Nova96
őstag

De ha tovább lépett akkor minek várja állandóan a válaszát? És miért ír neki? :F
De egyébként igaz, csak ezt a részt a végén nem értem.

Helyesírás....pedig figyellek rá....csak nem eleget. :B

[ Szerkesztve ]

(#13938) jahrn válasza Nova96 (#13937) üzenetére


jahrn
senior tag

Miert ne irna? Nekem is van par exem akivel tartom a kapcsolatot (az h milyet azt ne forszirozzuk :B ).
Eleg egyertelmu h a vegere a lany mar csak regi ismeroskent tekint a sracra.

(#13939) Nova96 válasza jahrn (#13938) üzenetére


Nova96
őstag

Hát én nem csak azt láttam rajta csak tartja a kapcsolatot, de igazad lehet mert úgy van értelme. Mert ha csak a kapcsolatot tartaná miért várná álladóan a válaszát és miért írna mindig amikor választ alig kap. Na mind1 lehet kicsit benéztem valamit. :DDD Kösz a választ.

(#13940) Crystalheart válasza Nova96 (#13935) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Pont azért mondom el újra és újra, hogy belásd. Persze, a kishúgom is biztosan nagyon élvezné a Clannadet, mert tele van poénnal, de baromira eltiltanám tőle, amíg fel nem nő.

Amúgy ezt leginkább itt az 5cm/s kapcsán mondtam. Én még nem láttam, szóval nekem kis spoiler volt (mindegy, mert nem is mostanában fogom megnézni), de tisztán látszik, hogy a fiatalságod miatt nem értetted.

[ Szerkesztve ]

(#13941) Nova96 válasza Crystalheart (#13940) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi a jó hasonlatot, alázz még meg. :DDD :))

Szerk:
Egyébként érted mire célzok vagy szimplán hülyének nézel,hogy nem érted, érted. :DDD
Innentől mindent 10 pontnál kezdek. :P

[ Szerkesztve ]

(#13942) Crystalheart válasza Nova96 (#13941) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(A kishúgom elég keményen tolja az animét, bőven többet néz, mint én ;] )

(#13943) Pttypang válasza Crystalheart (#13930) üzenetére


Pttypang
veterán

Ebből emberölés lesz.
5 Centimeters per Second >> 9,8/10
Highschool of the Dead >> 10/10
Csak én érzem a vizuális orgazmus alulértékeltségét?

oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13944) Nova96 válasza Pttypang (#13943) üzenetére


Nova96
őstag

Már kaptam magyarázott és úgy néz ki én néztem be.....szóval a 9.8->10. :B
H.O.T.D mint írtam a történet,megvalósítás,zene és grafika miatt kapott annyit. De tény 5 Centimeters per Second grafikába üti, persze a Hoshi o Ou Kodomo is üti a H.O.T.D-ot grafikába. Mind a három ment a kedvencbe. Főleg mivel a filmeknél külön listát vezetek.

[ Szerkesztve ]

(#13945) Crystalheart válasza Pttypang (#13943) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ami azt illeti, nekem is nagyobb prioritású a jó sztori és a jó karakterek, mint az utolsó fűszál megrajzolása (lásd, a GTO egyenest ronda), de ha minden klappol, akkor - bár még ha semi sem, akkor is - furák ezek a pontszámok.

(#13946) Pttypang válasza Crystalheart (#13945) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért írtam, hogy kicsit érdekes, mert a többiben is a HOTD felett van, de ugye nem épp egy kategória a kettő..

Everybody lies.

(#13947) Nova96


Nova96
őstag

School Rumble , Lova Hina csak ilyen kis felbontásban van vagy csak bal*sz vagyok.? :DDD

(#13948) Archanon


Archanon
őstag

Nova... sírok tőled (is). :DDD

;] ;] ;]

Egyetértek a többiekkel.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13949) Nova96 válasza Archanon (#13948) üzenetére


Nova96
őstag

Neeeeeee. :O :O Benned bíztam. :DDD

;] :P

Elfogyott az animém még a Clannad van lent meg a Fairy Tail... milyen sok idő össze szedni 5-6 animét.

(#13950) Archanon válasza Nova96 (#13949) üzenetére


Archanon
őstag

Clannad egyelőre shift+delete, 2-3 évig csak potyára foglalná a helyet. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.