Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) Synthwave válasza #59620352 (#13150) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

member visszatér. Oh yeah.

"de am teljesen jók"

Ricinusolaj vagy köptetőtea helyett. ;]

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13152) Pttypang válasza Máté94 (#13147) üzenetére


Pttypang
veterán

Ahhoz képest még kifejezetten sok is a csapat Mo.-n ^^
Szerk: (#13150): A helyesírástól néha égnek áll a hajam... nem csak kezdő fordításoknál.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13153) Psych0 válasza #59620352 (#13150) üzenetére


Psych0
őstag

No offense de, elnézve, ahogy írsz, nem lepődök meg, hogy téged nem zavar. :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13154) Synthwave válasza #59620352 (#13150) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Kuro-chan to Shiro-chan az első Ni Gakki OVA előtt van. Ebből is eredeztetik az ep 00 titulus.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13155) Nova96 válasza Synthwave (#13154) üzenetére


Nova96
őstag

Magyarul a 00->Kuro-chan to Shiro-chan ? Egyébként ezt kérdeztem. :B

-------------------------------------------------------------------------------------

Shippu-ban tudják mivel dobják fel az egészet. Pont most akartam abba hagyni,de 110+ már le se tudom rakni. :DDD Érdekes lesz az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#13156) Synthwave válasza Nova96 (#13155) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És én válaszoltam is rá, hogy ugyanolyan OVA, mint a többi Ni Gakki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13157) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valaki ajánljon már valami jófajta seinen cyberpunk-ot vagy swordfight-ot. Kezdek kifogyni az ötletekből, a változatosság meg gyönyörködtet.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13158) jahrn válasza Synthwave (#13157) üzenetére


jahrn
senior tag

009-1
Armitage III
Blassreiter
Ergo Proxy
Fireball :))
Mardock Scramble
Ride Back
Shangri-La
Wonderful Days

OFC nem mindben a fo hangsuly a cyberpunk-on van. Ha ezek nem jok akkor irok meg azok kozul amiket lattam

[ Szerkesztve ]

(#13159) Milka 78 válasza Synthwave (#13157) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A fentiek közül az Ergo érdekes alkotás.Picit talán lassú,de a világ amit bemutat nekem tetszett.Ugyan ezen kategória a Shangri-La...A Ride Back sem rossz bár szerintem semmi maradandó(bár bőven fogyasztható,nem bántam meg a ráfordított időt). Amolyan harcolok,versenyzek,lázadok alkotás....Wonderful Days ha jól emlékszem cgi.Én még az első animéim közt láttam,de akkoriban leesett az állam a látványtól(bár ez még animés pályafutásom legelején volt).
Sajna a többit még nem láttam.

(#13160) Pttypang válasza Milka 78 (#13159) üzenetére


Pttypang
veterán

Rideback szép ,részletes, meg minden, de nem valami összefüggő a dolog, meg kcisit lyukacsos is a sztorija, az ergo proxy pedig azzal a post apo témával is érdekes:D Wonderful Days-t nálam is elásta anno a cgi :(
Milka 78 akkor a listából majdnem ugyanazokat pipáltuk ki ^^

szerk : oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13161) Nova96


Nova96
őstag

Üdv Shippuhoz melyik felíratott szedjem le ,hogy a technikák fordításai ott legyenek? Indavideón néztem 2.részt ott le volt írva. És az a hiddenleafteam volt. De most az oldala nem elérhető. Így a naruto-kun fordítás nézzem de itt nem írja ,csak ritkán. Ha valakinek megvan a felirat ,elküldhetné. :R

(#13162) Nova96


Nova96
őstag

Ami az OP,ED-t illeti az első jó volt a 130 körül valami siralmas. Igaz mintha a többi jó lett volna... Aki nem nézte a Shippu-t ne olvassa!

-----------------------------------------------------------------

SPOILER

Egyik kedvenc szereplőnek miért kellet meghalnia...azt vettem észre mindenki kiesik szinte a Shippuból főleg ,hogy tudom ki fog még meghalni.. De ez meglepett. Azért remélem innentől Naruto bekeményit , és kiváncsi vagyok az újabb befejezetlen technikára.

SPOILER VÉGE

(#13163) Pttypang


Pttypang
veterán

Togainu no Chi

Hmm.. ilyen guilty crown feeling, a történet szétpergett félúton, kidolgozatlan szereplők, a verekedés központi elemnek indult első ránézésre, de aztán mégse lett belőle kb semmi. Megnéztem, de inkább lett volna 24 részes, kicsit jobban kidolgozott történettel és szereplőkkel. Lehetett volna kilométerekkel jobb :(

Everybody lies.

(#13164) Archanon válasza Nova96 (#13162) üzenetére


Archanon
őstag

Engem nem igazán érdekel az OP, vagy az ED, nem vesz vissza az élvezeti értékből... én spec soha nem nézem meg őket, mert gyakran spoileresek, vagy sejtetnek bizonyos dolgokat. Épp ezért hanyagolom az előzeteseket is...

A spoilerhez... tudod ki fog *** ********...? Há' aztat meg hunnan'? :DDD
Amúgy igen. Egyetértek. :(

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13165) Nova96 válasza Archanon (#13164) üzenetére


Nova96
őstag

Azt kell mondjam nem kellet volna tovább nézni. A többi sorozatot már 3 napja pihentetem, :DD De ami 130+ van az valami durva kicsit felpörög minden. :DDD Ami 140-nél történt az meg. :Y Ezt se hittem volna. :DDD Nagyon kíváncsi vagyok innentől mindenre. :DDD

(#13166) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végeztem az Index, Railgun és Index II-vel és eléggé felemás a véleményem. A Railgun csak egy spinoff, de abba kerülnek bemutatásra olyan karakterek, akik az Index II-ben szerepelnek, meg a történet is ölyan két-balkezesnek tűnik nekem. Index II-ben látványosan több szerepet kapott néhány karakter, mint például Misaka és Kuroko, de valaki meg kevesebbet, Kanzaki is alig tűnt fel, Touma-val is csak egyszer találkozott egy rövid időre az egész évadban...de ez az egész 2. évad úgy el van baszcsizva ahogy csak lehet szerintem:
1) az utolsó 2 rész kb felesleges, vagy a 3. évadra kellett volna hagyniuk ezeket vagy OVA-ként kiadni
2) SPOILER Most akkor hogy is van ez a háború? Elvileg csak egy maroknyi ember tudott a varázslókról, erre az utolsó 2 részben meg már olyan volt, mintha z egész város tudott volna a Római Katolikus Egyház varázslóiról...meg felűtnik egy újabb titkos szervezet, amiben érdekes módon Tsuchimikado is benne van...hanyadik ez már? 3. szervezet amiben benne van?

[ Szerkesztve ]

(#13167) #59620352 válasza Darth_Revan (#13166) üzenetére


#59620352
törölt tag

ez is arra a sorsra jutott ezek szerint mint a Shana? fuu... sztem nem nézem meg a 2. évadot, és a Railgunt sem, az első rész gagyi volt, sok szöveg fölöslegesen... Inkább nézek mást, már elegem van a túlbonyolított "bullshit"-ekből :D

(#13168) bandiras2


bandiras2
senior tag

Fate zero befejező rész következik szombaton. Addig itt a többi ENG subbed annak aki tudja olvasni és látta már a Fate Stay Nightot, kötelező feladat. Amúgy is nyár van, neki lehet esni. Következő szombatra csak megleszel vele.
[link]
[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13169) Ijk válasza bandiras2 (#13168) üzenetére


Ijk
nagyúr

A 24. rész kegyetlen volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13170) Synthwave válasza #59620352 (#13167) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

LOL.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13171) Archanon válasza Nova96 (#13165) üzenetére


Archanon
őstag

Hehe... hehe... lesz itt még nemulass. :)) Majd 182-196-ig lesz egy hosszadalmasabb minden részben más és csak néhány nagyon jó filler-özön, akkor majd szünetelhetsz. Már ha kibírod. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13172) bandiras2 válasza Ijk (#13169) üzenetére


bandiras2
senior tag

Volt ott még néhány kemény rész korábban is. Darázsmentesítés, fojtogatós gyilkos, Caster és kedves mestere, Lancer...gyönyörűen borzalmasra sikerült. Minden percét élveztem!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13173) Darth_Revan válasza #59620352 (#13167) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Shana fényévekkel jobb ennél ;)

(#13174) Ijk válasza bandiras2 (#13172) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem kicsit kapkodós így a vége, a berserker vonal el lett hanyagolva szerintem. Kíváncsi leszek a befejező epizódra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13175) Pttypang válasza Darth_Revan (#13173) üzenetére


Pttypang
veterán

Az indexnél? A shana 3 kétlem D:_D De még lesz index 3, majd kiderül, hátha annak is annyira elb@sszák a 3. évadját, mint a tüzes kislánynak^^
szerk : oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13176) Synthwave válasza Darth_Revan (#13173) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem nem, de ugye ízlések és pofonok..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13177) Nova96 válasza Archanon (#13171) üzenetére


Nova96
őstag

Hát.... 160. vagyok és ez wtf...
kicsi SPOILER
Annyi esélyük van. :DDD Az biztos ,hogy itt a legnehezebb letenni. :DDD Innentől aztán lesznek harcok. :DDD Fél falu semmibe ...., majd jön Naruto,és elsőnek szétvereti magát mint szokta. SPOILER VÉGE

(#13178) Nova96


Nova96
őstag

Naruto Shippuuden 164+ epic. :)) :DDD
Kár,hogy most elfogyott a rész, így holnapra marad....

(#13179) Archanon válasza Nova96 (#13178) üzenetére


Archanon
őstag

Vége a sulinak...? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13180) Nova96


Nova96
őstag

Rizelmine
Nekem a történet eleje nem tetszet meg maga a főszereplő. Az átlag főszereplőknél is hülyébb volt. De a vicces részek, és maga Rizel hozta színvonalat . A 12.résztől kezdet tetszeni a sorozat, és az utolsó 3.rész volt a legjobb. De ezt egy második évaddal szerintem elrontották volna. Nem erre a befejezésre számítottam, szerintem ezért is tetszett.
8/10

Ichigo 100%
A történet érdekes volt, sőt még értelmes is. Maga a történetnek és a részeknek szerintem a 7. részig volt értelme. Mert után szinte már csak jöttek a +x emberek. A szereplőket nagyon eltalálták ,de ezzel a túlságosan is húzom kit válasszak dolog. És a folytonos nem tudok választani és mindenki hagyjon békét dolog néha túlzásba ment. A részek még értelme is volt. Kevésbé ecchi-s kicsit földhöz ragad sorozat. De pont ezért lett olyan .
8/10

Seikon no Qwaser
A történet megfogott rendeseden ,igaz annyira nem nagy dolog. Végül is csak egy dolog körül forog ez az anime: mell . De ezt mindenűt leírják, néha átmegy kicsi hentai-ba a sorozatba de épp annyira, hogy ne lehessen annak mondani. De a harcok kicsit furcsák voltak, harcoltak 14-15 percig aztán 2 perc alatt elintézi Sasha vagy Katja, a végére elég sok mindenki lehet a harcban és mint barát. Voltak meglepő részek, amik izgalmassá tették a sorozatot. Elég sok poén van benne, a szereplők is jó, végül is egész hosszú 24.rész +2.évad 12.része +ova. Annak örülök ,hogy van második évada főleg a 24.rész legvége miatt kicsit :F .Az kicsit furcsa lett de. :DDD Ha nem tudnám van második évada azt mondanám ,nem is kell. De majd megnézzem, és biztos nem ezt fogom mondani. Nekem nagyon tetszett.
10/10

-----------------------------------------------------

Archanon
Milyen jó is, több idő jut mindenre. ;]

(#13181) Archanon válasza Nova96 (#13180) üzenetére


Archanon
őstag

"A történet érdekes volt, sőt még értelmes is." - ??!

"a folytonos nem tudok választani ... dolog néha túlzásba ment" - mindig**. Pont ezért NEM volt értelmes, főleg nem a sztori. Esetleg lehetett volna. Inkább szánalmas időhúzás a hapsiszerű protagonista részéről, ami már roppantul zavaró volt 3-4 rész után IS.

"A részek még értelme is volt." - Miva'? :DDD

Az viszont valóban érdekes, hogy a Rizelmine esetében külön kiemelted a főszereplő degeneráltságát, ebben meg nem, pedig... :U Na mindegy.

"Milyen jó is, több idő jut mindenre." - Elmúltál 16, nem? Nyár van, keress jóféle diákmunkát, ha találsz, lesz pénzed. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13182) Nova96 válasza Archanon (#13181) üzenetére


Nova96
őstag

Jól van na..... fogalmazási gond. :DDD
Csak jövő hónapra lesz diákmunkám. :O

(#13183) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Megnéztem végre:

Another

Érdekes horror/rejtély történet volt, tetszett. A grafika nagyon szép, minden részletesen és igényesen van megrajzolva és a színvilág is tökéletesen passzol az adott jelenethez. Külön emelném ki az időjárás remek ábrázolását, az esős részek zseniálisak. A karakterek kellőképp jellegzetesek, megjelenésük a környezetükhöz hasonlóan szép.
A történet fokozatosan bontakozik ki és bár vannak kisebb dolgok, amiken hajlamos átsiklani az ember, de később még simán lehet egy ilyennek jelentősége. A történet alapvetően lassabb menetű, de a tetőpontok pont emiatt tudnak elég hatásosak lenni.
A karakterek személyisége is jó lett, a történethez remekül illeszkednek.
A lezárást kicsit felemásnak éreztem hatásossága ellenére és ez talán a történet rövidségének is betudható. Ebből 12 rész egyszerűen nem volt elég. Még jöhetett volna több rejtély, néhány csavar és a szereplők kapcsolata is elmélyülhetett volna egymással.
Mindent összevetve mindenképpen érdemes megnézni a horror/rejtély cuccok kedvelőinek, én egy 7.5/10-et mondanék rá.

(#13184) #59620352 válasza PR0JECTNR56 (#13183) üzenetére


#59620352
törölt tag

haverom nem tud átjönni mindig csak a LoL-al kockul... meg vizsgái vannak, szal 2 résznél leálltunk vele... remélem lezavarjuk már

(#13185) #59620352


#59620352
törölt tag

BEFEJEZTEM A JIGOKU SHOUJO-t :D

Az első és második évada zseniális volt. Sokan már az elején megunták ahogy olvastam a fórumokon AA-n is hogy semmi történetvezetés... de aztán az is volt, minden kiderül a Pokoli lányról is hogy miért vállalta el ezt a melót, meg a társairól is. Zenék királyak, Enma nem vmi cuki de hát egy Pokoli lánynak nem is kell annak lennie, ott volt helyette Tsugumi <3 :D Az okos kislányka. Az elő évad vége nagyon drámai majd el bőgtem magam. A második szintúgy eszméletlen végkifejletett kapott huh, de elspoilerezném nektek :D A 3. évadot egyetlen dologgal rontották el: Az idétlenkedéssel... Kikuri majomkodása már itt szörnyű volt, a kivégzések szánalmasságot súrolták, de a történetek itt is hibátlanok és rohadt izgalmasak voltak, ezért nem rontották le nagyon ezzel. Viszont a végét mikor leszúrják azt a pacákot NEM ÉRTETTEM OLYANKOR MI VAN, volt annak jelentősége? Vki megírhatná privibe ha Ő észrevett valamit benne. A 3. évad elején egy erős WFT érzése volt a nézőknek... Hogy enma mit keres ott ahol van, meg az a srác honnan a rákból került hirtelen oda, de szerencsére minden kiderült... És nem volt hülyeség! A Pokol Ura meg egy tetű... (mármint pók fizikai értelemben xd). A tanulság, hogy az igazi pokol az emberekben van, és a bosszú csak még több keserűséget szül... Bár ki hogy látja. Kötelező sorozat. Bekerült a kedvenceim közé, a 16. helyre a 18-ból.
1. évad: 10/10
2. évad: 10/10
3. évad: 10/9

(#13186) Nova96


Nova96
őstag

Naruto Shippuuden meddig vannak fillerek? Kicsit idegesítő....főleg ,hogy egy két filler részt már régebben leadtak...Volt egy két jó eddig, de kezd kicsit sok lenni. Valaki leírná? Remélem nem az egész 8.évad filler.... mert akkor 205-ig filler. Az :W

(#13187) Archanon válasza Nova96 (#13186) üzenetére


Archanon
őstag

Mintha nem is olyan rég írtam volna. :U

Egyébként meg...

#SHiZUOKA: Nyo, asszem előrébb hozom a listán én is. :P

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13188) Nova96 válasza Archanon (#13187) üzenetére


Nova96
őstag

Azt láttam csak bezavart mert már előtte is filler+nagyon sok vissza emlékezés. :DDD

(#13190) #59620352 válasza Enszuke (#13189) üzenetére


#59620352
törölt tag

Az első évad feléig nem történik semmi, csak epizodikusság jellemző. De így külön az epizódok is nagyon érdekesek, és izgalmasak. Ne mond rá azt hogy nem :D

(#13192) Tüzi

csak nektek :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13193) bandiras2 válasza Tüzi (#13192) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na EZT ne. Élő csaj legyen, lehetőleg cute.
[minimum ilyesmi]
[vagy ilyesmi]
[de még inkább]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13194) Ijk válasza Tüzi (#13192) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi a szar ez?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13195) bandiras2 válasza Ijk (#13194) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ideális digitális popsztár. Nem hisztizik, nem kér gázsit, nincsenek jogai, nem megy férjhez.
Szintipop a javából.
[kapcsolódó irodalom]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13196) maross válasza bandiras2 (#13195) üzenetére


maross
veterán

Jo ez? Neuromanc trilogiat imadtam, mas konyveit viszont nem olvastam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13197) bandiras2 válasza maross (#13196) üzenetére


bandiras2
senior tag

Furán indul, de aztán felpörög mint a neurománc. hasonló világ, hacsak nem ugyanaz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13198) Nova96


Nova96
őstag

Shippuban miért kezdik el mindig húzni az időt... ide kell menni, megbeszélés. Meg minden hülyeség..... idegesít már csak 6x rész van hátra is még itt húzzak az időt és utána heti 1.rész. Jól felpörgött minden előtte most meg szinte áll a történet. De remélem, hogy újra felpörög minden. :DDD

(#13199) Archanon válasza Nova96 (#13198) üzenetére


Archanon
őstag

Időhúzás? Szvsz a "megbeszélés" átkozottul izgalmasra sikerült, viszont utána ismét fillerhegy, amiből csak néhány volt nagyon jó. Később kifejezett időhúzást én a mangában nem éreztem, pedig úgy hetente sokkal kevesebb sztorit kaptam. Jelenleg az anime nálam 256. epizódnál stagnál, gyűjtöm őket ismét. :) Múltkor ugye ledaráltam a fillerekig mind...

Azért keményen tolod... hamarabb átsiklottál csak a Shippu-n, mint én anno a One Piece ugyanennyi részén. És még azt hittem nincs életem... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13200) Tüzi válasza bandiras2 (#13193) üzenetére

Nem tom'.
Én azért megnézném "élőben".
Jó persze, Mizuho sensei sztriptíz jobban érdekelne, de nincs ilyen formában (se).

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.