Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) Archanon válasza oriic (#13550) üzenetére


Archanon
őstag

Nekem még a legutolsó hátravan. :DDD De már nem sokáig... következő héten mindenképpen megnézem! :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13552) oriic válasza Archanon (#13551) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor csak úgy 2 random egy jelenet. :DDD

[link]
[link]

Akik látták úgyis értik. :DDD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13553) oriic válasza oriic (#13552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Muszáj még egyet:

[link]

Kész behaltam ezen a sorozaton, jön le Excel Saga is, remélem az is ennyire tetszeni fog. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13554) #59620352 válasza oriic (#13553) üzenetére


#59620352
törölt tag

főleg a 3.on hatalmasat szakadtam xD De amúgy túl sok poén azért nem volt benne, mint pl a Mitsudomoe-be szal továbbra is 9/10 majdnem 8at adtam neki de a vége tetszett xd

(#13555) Archanon válasza #59620352 (#13554) üzenetére


Archanon
őstag

Érdekes, szerintem meg a SnH bőven lealázza a kis lolikat, mármint poénmennyiségben. Minőségben persze más kategória.

#orichalcos: Imádom. :C
mod.: Excel-re meg készülj föl, hogy irgalmatlan gyorsan kell olvasnod, ha nem akarod folyton a space-t csapkodni, mivel sokkal jobban hadarnak benne, mint Nagasumi-éknál. :)) /Atyám, eszembe jutott az első rész, meg az egész nyitány... Neeee... :DDD/

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13556) bandiras2 válasza Archanon (#13555) üzenetére


bandiras2
senior tag

Excel sagánál 2 rész után hülyeségmérgezésem volt, pedig azt bírom. De az amit ott leműveltek mindössze 2 rész alatt...TONZURAKOITE! Aztán a többivel meg csak tetézték. Ja és ne feledkezzünk meg a kiegészítő moziról: Puni Puni Poemi... haltündér az...magical girl gyalázás felső fokon. Főleg hogy Excel eredeti szinkronhangja csinálta a holdtündért is. Meg a kilotonna egyéb visszautalás más egyéb animációs és nem animációs hülyeségekre... Excel: Az animeipar hülyeségének örök emlékműve.
A rendezője WataNABE SHINichi [link], egy LUPIN rajongó afro frizurás félőrült zseni, aki mindezt összerakta... :R

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13557) bandiras2


bandiras2
senior tag

zŰrös témák következnek:
[Uchuu Kyoudai (Space Brothers)]
Mutta és Namba két vidám testvér, akik egy éjjszakai élmény hatására kitalálják hogy űrhajósok lesznek ha fene fenét eszik is. eltelik 25 év, és Mutta autóipari vezető mérnök lett. Namba pedig a NASA-nál készül a holdutazásra. Mutta némi konfliktusba kerül a munkahelyén, és jobb dolga nem lévén követi őt. Nekifut az űrhajós válogatónak a Marsutazásra. Nagyon jól felépített, humoros slice of life féleség, tele hülye helyzetekkel, és olyan technikával, ami már látótérben van, illetve csak pénz kéne hozzá végtelen mennyiségben.

[Rocket Girls]
18 éves libuci keresi az apját a Marshall szigeteki őserdőben, mert a nászúton 19 éve fater lelépett a nászéjszakát követően. Eközben a japán űrközpontban az egekig csapnak az indulatok, mert az új rakéta nem működik. A régi viszont gyenge, és a 100 kilós izompacsirta űrhajós jelöltet nem bírja megemelni. Egy jóval könnyebb pilótával viszont talán megoldható lenne az út. Üzlet köttetik, és indul a kaland. Poén itt is lesz bőven, erdőlakó tróger, őrült taxis, hugicák, iskolatársak, és sok egyéb más. A sorozat alkotásánál aktívan közreműködött a JAXA, a Japán űrügynökség.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13558) #59620352


#59620352
törölt tag

Beck AniDB AA

Újabb minőségi shounenen vagyok túl! Nevezhetnénk ezt a K-on "bátyjának" is. Miközben néztem úgy a közepefele engem is elkapott a hév, hogy elkalandozzak (imádok álmodozni) milyen király lenne ott állni a színpadon magabiztosan és egy tömeg tombolna értünk... Persze egy ilyen álmot szinte lehetetlen megvalósítani főleg ha vkinek nincs alapból érzéke ehhez az egész gitározgatósdihoz :D Nagyon tetszett ahogy mindig utalgattak a sikerre, hogy "huuu az ösztöneim azt súgják ez egy híres banda lesz ám" :) Fuh de jók voltak a számok is... Mindegyik! ED OP meg az összes szám mocskosul király volt! A végén nagyon izgultam, hogy a lehető legnagyobb sikert érjék el :D Karakterek mind egyéniségek, szerethetőek egytől egyig (kivéve az ilyen izomagy s*ggarcokat), Ryuuske akcentusát nagyon bírtam :D A lányok meg sexy-k és aranyosak. A szerelmi szálakról meg annyit, hogy teljesen valóságosak voltak, nem volt semmi gagyibb fajta dráma, vagy ilyesmi, és ismét rájöhettünk hogy az ilyen határozatlan gyenge srácoknak mint Koyuki (később azért megmutatta a Gladiátor formáját is :D Jellemfejlődés~), csak úgy lesz barátnője ha kitűnik valamivel. Mintha magamat látnám különben... kivéve hogy akkoriban nem tudtam úszni, se gitározni (azt most se) xD Egy óriási anime volt, de nem ájultam el annyira tőle hogy betegyem a kedvenceim közé bár még ki tudja... Egyetlen negatívum talán, hogy az eleje kicsit nehezen indult be. 10/10 Nézni kell! Alap anime...

(#13559) Archanon válasza #59620352 (#13558) üzenetére


Archanon
őstag

Mi a frászért 10 pont, ha nem ájultál el tőle, és még a kedvenceid közé se került?!?! Ezt hogy? Stffuuffududf.... :(((

;]

Az ún. leszűrt "tanulságokat" nem érzed egy kicsit spoileresnek? (Egy-két szóval jól elintézted az írásod.) Mert én mondjuk szerettem volna izgulni néhány dolgon, hogy na vajon mi lesz, még ha az oly egyértelmű is (lehet) a sorozat közben nézve... Ezeket írd külön spoiler blokkba, ha meg a sztoriba akarsz betekintést nyújtani, vegyél példát az előtted szóló kollégától. :U Na, őszre csúsztatom a listán, hátha elfelejtem. (Pont beletrafáltál, ez lett volna a következő. :DDD Sebaj, marad a Gintama.)

#bandiras2: Elég csak a topicban rákeresni, és kiderül, hogy nekünk nagy kedvencünk Excel Saga. :)
A két űrcucc - főleg az első - szimpatikusnak tűnik, lehet teszek velük egy próbát majd. Köff.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13560) Pttypang válasza Archanon (#13559) üzenetére


Pttypang
veterán

Ma reggel volt szerencsém megnézni ezt, reggel 6 körül kissé lesokkolt, rögtön eszembe jutott, hogy mellé még 1-2 rész excel saga, aztán meg is lenne az egész napos megrázkódtatás.. :D

Everybody lies.

(#13561) #59620352 válasza Archanon (#13559) üzenetére


#59620352
törölt tag

Úgy hogy kicsit közelelebb van a 10hez mint a 9hez :D És milyen spoiler??? Neked minden szó spoiler xd Am meg jah ezeket könnyű elfelejteni.

(#13562) Pttypang válasza Pttypang (#13560) üzenetére


Pttypang
veterán

Jócskán a szerkesztési időn túl, az egyik AA projekt első részére ránéztem reggeli után, ismét sokkot kaptam, mikor megláttam ezt...

Everybody lies.

(#13563) Totheground


Totheground
addikt

Általában nem vagyok oda az AMV-kért, de ez egész jó.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13564) alfredshow


alfredshow
újonc

http://youtu.be/jt9b3t9CNsA
megjelent vicces videósorozatunk első része!!!

(#13565) alfredshow


alfredshow
újonc

http://youtu.be/jt9b3t9CNsA
megjelent vicces videósorozatunk első része!!!

(#13566) Archanon válasza #59620352 (#13561) üzenetére


Archanon
őstag

[link] - Értelmezd, kérlek. :U Én meg különösen allergiás vagyok ezekre, mivel túl jó a memóriám ilyen esetekben. :DDD (Bezzeg amikor kéne...)
_

#Crytec210: Panty & Stocking with Garterbelt - eltéve a listára, jónak tűnik. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13567) oriic válasza Archanon (#13566) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát lehet velem van a baj, de Excel Saga 1. része nem volt annyira jó mint mondjuk a Seto. Semmi sírvaröhögés. :(((

Live-Die-Respawn

(#13568) Archanon válasza oriic (#13567) üzenetére


Archanon
őstag

A Seto bőven lealázza azt... sőt, minden mást. Ez után ne nagyon várj jobbat. :DDD Egyébként is más kategória. Excel az inkább elvont agyzsibbasztás, de azt jól csinálja szerintem. Majd beindul. :D

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13569) Ijk


Ijk
nagyúr

Megnéztem a kissxsis ova-t. Az ilyen "férfiakat" agyon kellene lőni. ;]
Egyébként hány részes, nekem 5 van meg?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13570) Nova96


Nova96
őstag

Hyakka Ryouran Samurai Girls
A történet magában furcsa mert a jelenben játszódik de mégis megragadt egy adott korszakban a történet. De ettől eltekintve van benne bőven ecchi ésmég látványos harcok is vannak. A szereplő karakterei változatosak de szerintem ebbe témába még ecchi-t nem is láttam érdekes volt. Egy gondom volt vele mégpedig a vége az utolsó harcot össze dobták 2.részben. Pedig legalább 4+ részen mehetett volna.
Nem írnák sokat róla csak annyit aki szereti az ecchi-t és a szamuráj,ninja témájú animéket annak érdemes megnézni. Csak kevés rész volt, a specialjai egész jók voltak.
8/10

Boku wa Tomodachi ga Sukunai
A történetről annyit,hogy bemutatja hogyan szereznek barátokat. És mindennapi iskola és programokat. Van benne egy kis ecchi de inkább aranyos az anime a szereplők miatt.
Volt benne humor is, de nem annyira sok. A grafika rendbe van de ez elvárható mivel csak 1 éves a anime. Továbbiakban csak spoilert tudnék írni szóval kihagynám.
Tetszet,csak kevés rész volt.
8/10
Ladies Versus Butlers!
A történetről nem érdemes semmit mondani átlagosnak mondható. De ami amiről érdemes írni az, hogy néha megközelítette a KissXsis-t részekben ami nálam plusz pont.:DDD A szereplők ecchi szóval szokásos hárem,de van egy ügyetlen testvérpár ami hangulat fokozó az animében. Nem egyszer röhögtem a poénjain és még a visszatérő poénok is helytálltak. A grafika rendbe talán az arcnak a rajzolása lehet furcsa de meglehet szokni. Tetszet, igaz nem értem egy két helyen miért húzták le annyira. Legjobb szereplő pina-chaan :D az ő „szerepe” tetszett a legjobban kár,hogy keveset volt benne. A specialjáról csak annyit elfogyott az ihlett… elég lett volna 3db is csak durvább. :DD
8,5/10

Kore wa Zombie desuka
Egyik legbetegebb sorozat eddig amit láttam, szakadtam a röhögéstől nem egy résznél és a visszatérőknél is. A történet maga értelmében, hogy is mondjam… elég nagy hülyeség de pont ezért ilyen jó. A második évadját későbbre hagyom mert egy ilyen beteg sorozatot megkell hagyni későbbre. A szereplők jól kilettek választva főleg egy két személy. A zenék átlagosak voltak,grafika rendbe van. Érdemes megnézni. kicsi SPOILER A perverz zombi a végén.:DDD,ö legjobb karakter kicsi SPOILER VÉGE Az ova meg hozza azt a szintet azon is szakadtam főleg az első részén.
9/10

Nazo no Kanojo X
A történet attól eltekintve, hogy egy kicsit túl van hajszolva a nyálcsorgatás egészen tűrhető . A nem volt fő cselekmény inkább csak bemutatta a mindennapi életet ebben a nyálcsorgatásos világban. Voltak egészen jó viccek és a szereplők is egész jók. Ami kicsit furcsa volt egy kis kavarás de olyan hülyén volt megoldva de ezt leszámítva és persze a nyállal való túlfoglalkozást nem is volt rossz.
Akár 2.évadot is kaphatna mert a „fő” szál nem valósult meg.
7,5/10

Queen's Blade
Epic fail
2.rész felénél abba hagytam… talán később újra próbálkozok de ezt a történetet elrontották…

És amiket most kezdtem azokról is írnák:
Fairy Tail
Úgy érzem ez tetszeni fog nagyon szimpatikus az egész anime, egyetlen gondom van az a „kevés” miatt rész. Csupán 100+ és ha tényleg olyan jó akkor hamar befogom érni.
Dakara Boku wa, H ga Dekinai,Oda Nobuna no Yabou, Hagure Yuusha no Estetica
Pozitívan csalódtam mind a háromban, innentől szüneteltem és megvárom míg kijön az összes rész mert ezek nagyok jók lettek. Szerencsére itt még abba lehet hagyni.:DDD

(#13571) Totheground válasza Nova96 (#13570) üzenetére


Totheground
addikt

Hyakkában én kiemelném a különleges artot.
Nekem nagyon teszett az az olajfestmény utánérzésű technika, amivel készült.,

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13572) Nova96 válasza Totheground (#13571) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem az csak néha tetszett de volt amikor idegesített. Szóval azért nem írtam bele. :D
De mindenkinek más tetszik.

(#13573) bandiras2 válasza Archanon (#13559) üzenetére


bandiras2
senior tag

A másik űrcuccot is érdemes elkezdeni! Rocket girls rulez! Amellett hogy műszakilag nagyon korrekt és update, sírvaröhögős poén is van benne bőven. Pl leszállás után az űrhajó begyűjtésén szénné röhögtem magam XD márcsak a helyszín miatt is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13574) #59620352 válasza Nova96 (#13570) üzenetére


#59620352
törölt tag

Hyakka Ryouran Samurai Girls ezt vmelyik oldalon nagyon fikázták, meg alacsony pontot kapott, szal kihagynám

Boku wa Tomodachi ga Sukunai király volt azon a képregényes poénon röhögtem legjobban :D

Ladies Versus Butlers! ez se kapott nagy pontot de inkább megnézném mint azt a Samuraiost xd

Kore wa Zombie desuka Az OP sztem rohadt jó nem átlagos :D És am az én tudatomba is eléggé bevésődött ez a sorozat

Queen Blade egy hype-olt sz@r elvileg :D

Nazo no kanojo X meg vmi gagyi slice of life, komolyan ne ilyeneket nézz már!!! Nézz meg egy toplistát és onnét szedegess... szörnyű miket nézel :D Minőségit nézz ha már léteznek!

Fairy Tail 8 rész után kijelentem hogy ez a legrosszabb neverending shounen amit láttam :D SEMMI VÉR, sok harc nem egy nagy szám, de ez az én véleményem, maradok a Naruto-nál. Nemsoká el is kezdem a Shippudent. One Piece is elég vonzó, Dragonball-t hagyom, majd ha megtanulok angolul megnézem a rövidített 100 részes változatot fillermentes, összeállított!

(#13575) Darth_Revan válasza #59620352 (#13574) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"Kore wa Zombie desuka Az OP sztem rohadt jó nem átlagos És am az én tudatomba is eléggé bevésődött ez a sorozat"

Kár, hogy a benne levő helyszínek és szereplők 80%-a nem tűnt fel a sorozatban (legalábbis az első évadban, a másodikat még nem láttam) :D

(#13576) jahrn válasza #59620352 (#13574) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem nagyon ertem h hogyan tudnak megferni egyutt ugyanabban a hozzaszolasban a "minosegi" es a "Naruto" szavak :P

(#13571) Totheground Jaja, az artwork szerintem is jo volt. Bar meg mindig az Aoi Hana viszi a primet nalam ilyen teren.

(#13577) Máté94


Máté94
addikt

Aki eddig nem nézett bele az S.A.O.-ba, az sürgősen tegye meg. :DDD [Sword Art Online]

(#13578) #59620352 válasza jahrn (#13576) üzenetére


#59620352
törölt tag

a Naruto királyság :D és még csak most jön a Shippuden amit nem merek elkezdeni mert elfogynak a részek xD

(#13579) Nova96 válasza #59620352 (#13574) üzenetére


Nova96
őstag

Hyakka Ryouran Samurai Girls nem néznéd meg.... halál. :((( Nekem nagyon tetszet attól, hogy nagyon lehúztak egy két oldalt mint a L.V.B-t.
Kore wa Zombie desuka hamar nézd meg, szakadni fogsz rajta mert nagyon betegek. :DD
Fairy Tail szerintem még shippuu után is jó.
És szerintem a shippuuba kezdj bele nagyon jó lett kevés részel.260+
És amiket nézzek nem sz>*ok csak ezek tetszetek képek alapján. :DDD Most egy oldalról válogattam kb. 10 ecchi-t utána vagy előtte nekivágok pár komolyabnak: Clannad, Highschool of the Dead

(#13580) #59620352 válasza Nova96 (#13579) üzenetére


#59620352
törölt tag

nagy pontszámot kapott = nagyobb valószínűséggel király sorozatot fogsz nézni
borítóról meg ne ítélj meg semmit... inkább a történetről vagy a pontszámról :D
(lehet fikázni hogy a pontszámot hülyeség nézni, pedig nem az, rájöttem hogy ami nagy pontot kapott azzal nem kockáztatom meg hogy gyenge vagy átlagos animét nézzek)

(#13581) Crystalheart válasza Nova96 (#13579) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem is kitolhatnád a Clannadot legalább még két év múlvára. Csomó anime van, amit megnézhetsz még azon kívül. :)

(#13582) Totheground válasza #59620352 (#13580) üzenetére


Totheground
addikt

"nagy pontszámot kapott = nagyobb valószínűséggel király sorozatot fogsz nézni"

Jó vicc volt, nevettem.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13583) Pttypang


Pttypang
veterán

Star Driver

Kicsit elrugaszkodott a valóságtól, de időtöltésnek jó, mindenféle csavarokkal megtűzdelve, ahogy az a hasonló animeknél illik.

Valaki még egyszer elkezdi kiabálni a közelemben, hogy "Ginga Bishounen", számíthat a megtorlásomra.. :D

Everybody lies.

(#13584) Archanon válasza Nova96 (#13579) üzenetére


Archanon
őstag

#Crystalheart: +1. Hallgass ránk, Nova. :R

#viktor900: Fairy Tail-t kár abbahagyni 8 rész alapján. És nehogy már a vér megléte legyen a mérvadó... Ennyi erővel a One Piece-be bele se kezdj, ott sincs túlzásba víve (noha pár csepp azért esedékes)... :P

#jahrn: A Naruto Shippuuden minőségi. Minőségi tucatshounen. :DDD Amúgy tényleg jóféle.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13585) jahrn válasza Totheground (#13582) üzenetére


jahrn
senior tag

Egyetertek. Foleg az ilyen 100+ reszes hulladekokra igaz h csak azok nezik es ertekelik akiknek tetszik. Innentol kezdve meg megkerdojelezheto a pontszamuk.

(#13584) Archanon A magam reszerol lenezek minden haromszamjegyu resszel rendelkezo sorozatot, es ezen semmi nem fog valtoztatni. Kb olyanok szamomra mint a Dallas sorozat anime verzioban.... Se eleje se vege de legalabb kozben sem tortenik semmi fontos. Az meg kifejezetten szanalmas amikor 5 reszre elhuznak egy osszecsapast, de abbol is 3 reszben csak a szajtepes megy ezerrel.

Jah, ma lattam h lessz a KnK-nak folytatasa :Y Thx Type-Moon :R

[ Szerkesztve ]

(#13586) Archanon válasza jahrn (#13585) üzenetére


Archanon
őstag

Jó, hát ez egy meglehetősen elfogult nézet, nem is igazán levet vele mit kezdeni. Te tudod. :)

"Se eleje se vege de legalabb kozben sem tortenik semmi fontos." - Ah, előítéletek. :)) Bezzeg ha a GitS-ből lenne még pár tucat évad... :DDD ;]

"Az meg kifejezetten szanalmas amikor 5 reszre elhuznak egy osszecsapast, de abbol is 3 reszben csak a szajtepes megy ezerrel." - Na igen, az ilyen sorozatok legirritálóbb jellemvonása. Gintama szétparodizálta ezt is már jó párszor. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13587) bozont válasza #59620352 (#13580) üzenetére


bozont
veterán

Én sem igazán értek ezzel egyet, de majd ha kicsit "tapasztaltabb" leszel te is rájössz. Én elsőre mindig a borítót nézem meg és az esetek többségében meg tudom állapítani róla hogy tetszeni fog e az anime vagy sem. Utána megnézem a műfajbesorolást és elolvasom az ismertetőt, meg talán a hozzászólásokat, de azt csak óvatosan mert néha tudnak spoilerezni az emberek. A pontszámot általában figyelmen kívül hagyom, nem mond sokat.

(#13588) bozont válasza Pttypang (#13583) üzenetére


bozont
veterán

(#13589) jahrn válasza Archanon (#13586) üzenetére


jahrn
senior tag

Nezd en megprobaltam tobb ilyen sorozatot de mind unalomba fulladt szamomra.

"Bezzeg ha a GitS-ből lenne még pár tucat évad"

Azt azert nem mondhatod h a GitS SAC-ok elhuzzak a sztorit es tele vannak filler-el :P Csak akkor orulnek ujabb GitS evadnak ha tartani tudjak a szinvonalat, ugyanakkor a Solid State Society utan ketelyeim vannak ezzel kapcsolatban. Szal inkabb nem kerek tobb GitS-et. De pl Candy Boy, Tetsuwan Birdy Decode meg par masikbol johet uj ^^ (persze csak mertekkel, nehogy a minoseg rovasara menjen(

[ Szerkesztve ]

(#13590) Archanon válasza jahrn (#13589) üzenetére


Archanon
őstag

Ha a filler a probléma, ki kell hagyni. :P De mindegy is, értelek én. Azért egy Gintama-t nem vetnék el a helyedben, hiába ~250 epizód, nem sok köze van az általad is említett idegesítő, elhúzott harcokhoz. Mindegyik rész szinte teljesen más, kevés az összefüggő sztori, de kőkemény paródia - épp ezért bőven el lehet vele lenni hónapokig is akár, nem kell Nova módra benyalni az egészet egyszerre. ;] És egyre jobban fáááááááj.... :C

Múltkor pl. Nausicaa volt a soron. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13591) #59620352 válasza Totheground (#13582) üzenetére


#59620352
törölt tag

"nagy pontszámot kapott = nagyobb valószínűséggel király sorozatot fogsz nézni"

De pont hogy már rájöttem gyerekek... ha ilyet nézek sose csalódok (kivéve a Haibane Renmei :D) Ha 5pontszám alattit nézek akkor van rá esély a csalódásra, én csak királyságot akarok megnézni. Meg különben is! Ha sokan jóra értékelték akkor nyilván azok az embereket megfogta, így matematikailag nagyobb valószínűséggel fog meg engem is. NEM?

(Jah és Gintama-hoz milyen animéket kell megnézni? Meg a Lucky Starshoz majd ha elkészül a felirat?) Nincs leírva ez valahol?

[ Szerkesztve ]

(#13592) Nova96 válasza #59620352 (#13591) üzenetére


Nova96
őstag

Oké,de akkor AA-n nézd a pontozást oké? :DDD

;]

Viccet félre téve én inkább képek,borító és néha ismertető alapján döntök nem pontszám alapján mert nem mindig van úgy ahogy pontozzák.

13581
Crystalheart
Csak nagyon érdekel a témája és az, hogy mindig azt mondják később nézd... később.... majd pár anime után stb. Nagyon kíváncsivá tett az anime.
De elsőnek bedarálom a 80+gb animét. :)) Mivel végre pihenő van napi 12.óra munka után..fizikai munka. De jó lesz piheni.

[ Szerkesztve ]

(#13593) Pttypang válasza bozont (#13588) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért azt még elviselem, ahhoz nem kell annyira pózolni.. :D

Everybody lies.

(#13594) Archanon válasza #59620352 (#13591) üzenetére


Archanon
őstag

Gintama... sokat. Még én se láttam mindet, olykor még örülök is, hogy nagy vonalakban vágom mi a DragonBall lényege, mivel többször felbukkant már. Amúgy volt már benne To Love-ru, Bleach, One Piece, Naruto, Nausicaa, Captain Harlock, Neon Genesis Evangelion, ezeket magam is felismertem (a felirat jelzése nélkül is). Illetve volt még pár ismerős, csak nem jut most eszembe. :DDD Több ős-klasszikus is ki van parodizálva, pl. Doraemon. Ez ugyan nem nagyon tudom mi, de fájdalmas volt. :D 119 részen vagyok túl, de szerintem a "kifejezetten más sorozatok kiparodizálása" elég keveset nyom, szóval nem veszítesz semmit, ha nem láttál ezt vagy azt. Legfeljebb később megnézed újra (az adott epizódot). :P Amire nagyon rámegy a sorozat, az a kemény társadalomkritika, főleg az otakuk javára. Filmek, zenekarok, aktuális tv műsorok, emberi szokások, mindent kifiguráznak, de még csak a felén vagyok túl, szóval lehet még bármi.

#Nova96: Hol a jó rákba sikerült neked napi 12 órában alkalmaztatnod magad 18 év alatt? O_o Heti hány nap?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13595) Nova96 válasza Archanon (#13594) üzenetére


Nova96
őstag

Egy bizonyos munka heti háromba. Kicsit durva, de legalább van pénz. :DDD Most épp az ágyba összetörve fekszek. :O :))

(#13596) Archanon válasza Nova96 (#13595) üzenetére


Archanon
őstag

Majd hozzászoksz, legalább edzel egy kicsit a sok anime mellett. :P (Azt hittem heti 5 nap. ;] De így valahogy nem férne be a max. vállalható óraszámba... O_o :D )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13597) phanzetomox válasza Archanon (#13594) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én is dolgoztam így, és még csak nem is fekete munka (pedig elv diáknak nem szabadna 8 felett) Most a hétvégén is 2x12 illetve egy elcsúszott 13 órára. Mondjuk én nem időre, hanem elvégzendő feladatra voltam beosztva. (ami rohadtul nem 8 órás feladat :D )

Amúgy azért jöttem hogy valami újabb, nagyon vicces felvidítós animét ajánljatok, mert megőrülök annyira rossz kedvem van (családi balhék). Olyan kéne amit aztán online tudok is nézni .

Előre is köszi skacok.

(#13598) Archanon válasza phanzetomox (#13597) üzenetére


Archanon
őstag

Egyértelműen Great Teacher Onizuka. :P Bár online magyar felirattal csak üüübergáz angol szinkronnal van fent.

Nekem úgy 2 éve csúszott be 3×16 óra robotmeló zsinórban, illetve másnap még 8, csak mennem kellett a tankönyveimért, ezért nem jött össze a negyedik 16-os. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13599) Crystalheart válasza jahrn (#13585) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A magam reszerol lenezek minden haromszamjegyu resszel rendelkezo sorozatot" - Gondolom csak animére érted, ugye? :)

A sok száz részes shounen fight animék tényleg unalomba képesek fulladni, szó se róla. A Narutónak bár vannak jobb pillanatai, azért az elnyújtottság mindig vicces volt. Bár szó se róla, ha nem láttam volna, akkor nem röhögtem volna azóta legalább ötvenszer hatalmasat beszélgetés közben az irtóztatóan kinyújtott Orochimaru vs. Hokage küzdelmet felemlegetve, ahol kb. hát részen keresztül még csak nem is mozognak... :DDD

(#13600) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Gintamát én úgy 2-3 hónapja toltam le, imádtam. Persze vannak benne NAGYON idegesítő részek, momentumok, de összességebben eszement jó anime.

Amíg végig nem értem rajta, mindennapos volt a hasfájás, rommá röhögtem magam a részeken, apám nem győzött bejárkálni, hogy min visítok annyira a röhögéstől. (szerintem még a szomszédok is 'megérezték' ezt a maratont.)

Én bátran ajánlom mindenkinek.

Sok száz részes rétestésztákhoz pedig: Nem minden rossz, amit nyújtanak. Ízlések és pofonok, de pl. egy Bleach (vagy Naruto) és egy One Piece között ég és föld a különbség az utóbbi javára szerintem. Kiemelném! --> Szerintem.
Előző kettőt már évek óta képtelen vagyok nézni, még a mangájuk is nehezen csúszik...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.