Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Máté94 válasza Archanon (#14748) üzenetére


Máté94
addikt

Nyugodtan megnézheti, magamból kiindulva érteni fogja... ha nem... hát nem. :DDD

(#14752) Crystalheart válasza Máté94 (#14751) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A hozzászólásaiból ítélve nem fogja. :D De még nekem is volt rajta mit elméláznom, 23 évesen, és korábban talán a hibáit se láttam volna meg.

(#14753) Archanon válasza Máté94 (#14751) üzenetére


Archanon
őstag

Akkor te se értetted.

;]

Azért nem csak a véres, erőszakos jelenetek miatt 18+/seinen. :U

#Crystalheart: No látod, nekem is kellett az elemzésed, és utána még sok idő, mire én is elfogadtam néhány hibáját, amik fölött amúgy teljesen elsiklottam (pl. a hárem elemek, a főszereplő semmittevése). Ettől függetlenül nálam mondjuk így is maradt a 'nagyon jó' kategóriában. :)

#Nova96: Persze seinen és seinen között is lehet ég és föl a különbség, de shounen cuccok között nagyobb rátában találnál korodhoz megfelelő sorozatokat. Szimplán nem a listák végéről kell válogatni. (Azért pedig ne sírjál, hogy mindjárt itt a suli, jaj, kevés időd lesz animézni... inkább örülj neki, hogy élsz is mellette. Én pl. alig várom az iskolát. :P )

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14754) jahrn válasza Nova96 (#14747) üzenetére


jahrn
senior tag

Bezony, de Cman keszitett egy egesz korrekt 720p upscale verziot szal vagy ez a verzio vagy az AKH-AniSubs.

(#14755) Nova96 válasza Archanon (#14753) üzenetére


Nova96
őstag

shounen cuccok között nagyobb rátában találnál korodhoz megfelelő sorozatokat
És próbáltam keresni, de a tervezett listámból ha 30db shounen és akkor sokat mondok szerintem.
Nem fogok olyat nézni ami nem köt le.,..... a Clannad,Kanon és hasonló tippeket elfogadom....mert gondolom igazatok van, de csak azért nézni shounen sz*rokat mert seinen idősebbeknek van. :U És tény van seinen is seinen között különbség és bevallom a 5 Centimeters per Second később újra kell néznem, mert értettem belőle, de keveset.
De pl. a C Katanagatari is seinen és ha azokat kihagytam volna..... :Y és persze sorolhatnám még.

És ismétlem a E.L-t egy ideig nem tervezzem megnézni, mert más akarok nézni és amiket hallottam róla...annyira nem vonz, de valamilyen szinte kötelező darab.( Saját vélemény) Így majd megakarom nézni, de egy ideig nem.

(#14756) Pttypang válasza Nova96 (#14755) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak ajánlották, hogy ne nézd meg, mert szerintük korai még.
Maximum megnézed most, aztán megnézed később, és változik a véleményed.

Everybody lies.

(#14757) Archanon válasza Nova96 (#14755) üzenetére


Archanon
őstag

Nem mondtam, hogy nézzél kötelezően gagyikat. És azt sem, hogy kivétel nélkül minden seinent pakoljál el későbbre (bár lehet jobban járnál), Katanagatari pl. még határeset, a sok duma ellenére eléggé "egyszerű" felépítésű a sorozat, még öcsém is megértené a lényeget (aki fiatalabb nálad). Bár az is igaz, hogy elég erőteljes hangsúly van a karakterek jellemfejlődésében (főleg a végén, helyesen megítélni az "okot"), amit mégis nehéz lehet észrevenni, ha csak úgy bambulja az ember. :U

5 Centimeters per Second pedig a tökéletes példa rá, hogy érdemes óvatosabban kezelned a seinen műfajt, nem szabad mindent idő előtt bedarálni, ami kép alapján megtetszik. (Igaz, én ezt még nem láttam, de saját bevallásod alapján...)

Egyszerű amúgy. Ne nézz animét. ;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14758) Máté94


Máté94
addikt

Szerintem mindenki nézzen Kyoukai Senjou no Horizon-t, és akkor kvittek lesztek, hogy még Archanon se érti. ;]

(#14759) Pttypang válasza Archanon (#14757) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig pl én mindig is kép alapján daráltam, nem gyengén :DDD
A katanagatari pedig épp az egyszerűségében rejlő varázst használja ki, nem bonyolítja túl a dolgokat, azonban az egyszerűt közel tökéletesen alkották meg :P

Everybody lies.

(#14760) Archanon válasza Máté94 (#14758) üzenetére


Archanon
őstag

[link] :DDD
Az első évad eléggé hátul kullog, biztos meg akarom én ezt nézni?

Amúgy meg Mind Game... ;] :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14761) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Befejezve. Hát ez rohadt jó volt...

Live-Die-Respawn

(#14762) F34R válasza Archanon (#14760) üzenetére


F34R
nagyúr

lol ezt meg kell nezni :DDD

(#14763) Máté94 válasza Archanon (#14760) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, már ha nem félsz, hogy nem értek.
A második évad már egész jó, Toori még mindig Toori, a csaták viszonylag izgalmasak.
Talán azért is tetszik a sorozat, mert senki sem ért semmit, de hajt a vágy, hogy megértsem és elfogadjam a legnagyobb hülyeségeket is. :D

Egyébként még maga a világ felfogása is nehezemre esik, hogy most akkor mi? :DDD

A történet egyébként nagyon érdekes ötleten alapul. A lényege, hogy a távoli jövőben az emberek a Mennyből kénytelenek visszatérni a Földre, hogy új életet kezdhessenek a kipusztult világban. A Földön azonban egyetlen területet foglalhatnak el, mégpedig “Shinshuu” (Japán) szigeteit. A szűkös élettér miatt készítenek egy alternatív dimenziót, a “Jusou Sekait“. Ahhoz hogy az emberiség visszakerüljön a Mennybe (“Tenjou“), újra kell “élniük” a Föld történelmét, ami a Testamentumban kerül folyamatosan írásra. Azonban váratlanul háború tör ki a világban, ami miatt a két dimenzió, a “Shinshuu” és a “Jusou Sekai” egymásnak csapódik. A katasztrófa után a túlélők utolsó erejükkel a megmaradt országokért, illetve földterületekért harcolnak, ami “Kyokutou“-ra korlátozódik. A jelenben azonban történik egy nagy változás: a Testamentum “abbahagyja” a világ történelmének írását 1648-ban, ami miatt még nagyobb káosz tör ki a Földön. Az uralkodók a bizonytalan jövő miatt, azt hiszik itt a világvége, míg mások egy új világ eljövetelét látják ebben az eseményben.

(#14764) Máté94 válasza oriic (#14761) üzenetére


Máté94
addikt

Mármint mi?

(#14765) Archanon válasza oriic (#14761) üzenetére


Archanon
őstag

Mit is néztél? :B
Gondolom Steins;Gate... talán most már ideje lenne nekem is elővennem.

#F34R: Csak tessék, de előtte szívjál egy kis füvet, hogy fokozd a hatást. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14766) Pttypang válasza oriic (#14761) üzenetére


Pttypang
veterán

Felirat stimmelt? :)

Majd véleményeket írjatok, én kicsit elfogult vagyok ennél az animenel :DDD

Everybody lies.

(#14767) Nova96 válasza Archanon (#14757) üzenetére


Nova96
őstag


;]

Kyoukai Senjou no Horizon
ö... körülbelül miről szól? :DDD
Azt értem, hogy nem fogom érteni... de azért mégis. :))

(#14768) oriic válasza Máté94 (#14764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, mikor elküldtem még ott volt a szöveg... :DDD

Amúgy hja Steins;Gate-ről van szó. Mocskos jó volt. Úgy kezdődött mintha egy sima slice of life anime lett volna, aztán bejött egy kis romantika, aztán dráma. :D

Nekem marhára bejött.

Amúgy úgy néztem hogy 13. részig AA-ról szedtem le, utána meg nykór-ról nem akart lejönni, szóval megnéztem indavideón. (HD-nek csúfolt videók fennt vannak)

25. rész(ami igazából a special) még várat magára, nincs hozzá felirat.

Live-Die-Respawn

(#14769) Archanon válasza Máté94 (#14763) üzenetére


Archanon
őstag

Inkább nem olvasom el, felcsigáztál, helyette eltettem megnézendők közé. "Vajon érteni fogom?" címkével. :D

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14770) Pttypang válasza Nova96 (#14767) üzenetére


Pttypang
veterán

Izécoreon van hozzá leírás, nem olvastam át, lehet, hogy spoileres.

[SPOILER?!]

A távoli jövőben az emberek a Mennyből kénytelenek visszatérni a Földre, hogy új életet kezdhessenek a kipusztult világban. A Földön azonban egyetlen területet foglalhatnak el, mégpedig “Shinshuu” (Japán) szigeteit. A szűkös élettér miatt készítenek egy alternatív dimenziót, a “Jusou Sekait“. Ahhoz hogy az emberiség visszakerüljön a Mennybe (“Tenjou“), újra kell “élniük” a Föld történelmét, ami a Testamentumban kerül folyamatosan írásra.

Azonban váratlanul háború tör ki a világban, ami miatt a két dimenzió, a “Shinshuu” és a “Jusou Sekai” egymásnak csapódik. A katasztrófa után a túlélők utolsó erejükkel a megmaradt országokért, illetve földterületekért harcolnak, ami “Kyokutou“-ra korlátozódik. A jelenben azonban történik egy nagy változás: a Testamentum “abbahagyja” a világ történelmének írását 1648-ban, ami miatt még nagyobb káosz tör ki a Földön. Az uralkodók a bizonytalan jövő miatt, azt hiszik itt a világvége, míg mások egy új világ eljövetelét látják ebben az eseményben.

A történet cselekménye egy független országból indul ki, ahol egy Ariadust nevű akadémián ismerhetjük meg a történet főszereplőit. Az itt tanuló diákok különböző nemzetiségük ellenére próbálják leküzdeni az országaik közötti háborús konfliktusokat, és ehhez speciális kiképzésben vesznek részt. Itt ismerjük meg könnyelmű főszereplőnket, az anime történelem legidiótább mosolyú, legperverzebb fiúját, Aoi Toorit. Ő a diáktanács elnöke, de ennek ellenére úgy aposztrofálják a személyét, hogy nem ért semmihez, és nem is képes harcolni (impossible man, without any power). Mégis valami különleges karizmatikus erő lengi körül, ami miatt mindenki tiszteli.

[/SPOILER?!]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14771) oriic válasza Pttypang (#14770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, xaros 13 rész? Hja meg most megy 2. évad. Lehet meglesem.

(#14770) Crytec210

Milyen néven van fennt? Mert nem találom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14772) Pttypang válasza oriic (#14768) üzenetére


Pttypang
veterán

Steins Gate Special felirat :)
Videót izécoreon találsz az évadhoz csatolva, vagy a nyávogós oldalon :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14773) Totheground


Totheground
addikt

A Horizon kicsit néha nehezen érthető, mert az animében azért pár részlet kimarad.
Miért?
Mert ez a LN, és ebben a legújabb vol még nincs is benne. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14774) Crystalheart válasza Pttypang (#14770) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Az itt tanuló diákok különböző nemzetiségük ellenére próbálják leküzdeni az országaik közötti háborús konfliktusokat" - és ezért mindenki japánul beszél és japán neveket használ, aka Evangelion?: DDD

(#14775) Máté94 válasza Crystalheart (#14774) üzenetére


Máté94
addikt

Az angoloknak angol nevük van, egyébként inkább japán nevük van, de sok a furcsa nevű is. :)

(#14776) Archanon válasza Máté94 (#14775) üzenetére


Archanon
őstag

A furcsa nevűek meg gondolom jellemzően oroszok vagy svédek. :DDD
Amúgy az tényleg vicces tud lenni, amikor minden nemzetiség tök átmenet nélkül megérti egymást, még csak nem is jelzik, hogy az adott valakik most éppen mondjuk japánul, vagy franciául beszélnek. Nodame Cantabile-ben ez viszont egész jól meg volt oldva. Szinkronban nyilván mindenki japánul nyomta, de lehetett tudni, mikor ki amúgy milyen nyelvet beszélhetett.

Pl.: Francia és japán beszélget: a francia pár mondat erejéig borzalmas japó akcentussal franciául beszélt, időközben átváltott japán nyelvre - de a sztori szerint még mindig franciául dumált. Hozzá a japcsi pedig japánul, aztán egyik se értette a másikat, de azért jól "elbeszélgettek". :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14777) Nova96 válasza Pttypang (#14770) üzenetére


Nova96
őstag

Éber szemmel olvastam. :)) Magyarán egy-két szavat + pár mondatott-> spoiler allergiás lettem...ragadós betegség. ;] :P

(#14778) Máté94 válasza Nova96 (#14777) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs benne spoiler, sőt a részek alatt még párszor úgy is elolvasod, hogy akkor most hova is kerültél. :DD

(#14779) Archanon válasza Máté94 (#14778) üzenetére


Archanon
őstag

Én épp ezért nem olvasom el, mert ahogy az első pár mondat kezdődött, elég átfogóan írja le "miről szól". Így elmarad a meglepetés ereje, lehet, hogy véletlenül megértem a szöveg miatt. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14780) Máté94 válasza Archanon (#14779) üzenetére


Máté94
addikt

Öhm... eléggé ajánlatos elolvasni, mert az anime nem magyaráz semmit.
In media res kezdés van. :))

[ Szerkesztve ]

(#14781) Pttypang válasza Archanon (#14779) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, én minden spoiler mellett tudok élvezni egy anime-t, ennyi anime után már általában a kezdő felállásból kitalálhatom a végét, de azért megnézem, mert szórakoztató marad még ezek mellett is :)

Everybody lies.

(#14782) Archanon válasza Máté94 (#14780) üzenetére


Archanon
őstag

Majd legfeljebb miután végignéztem, és ha valamit nem értettem, talán magyarázatot lelek benne. Könyvet se úgy olvasok, hogy először végigpörgetem az elemzését... :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14783) Pttypang


Pttypang
veterán

Na, el is felejtettem, hogy anno kicsit fura angol subbal néztem meg a specialt, most pótoltam magyarral, rendes minőségben.. hmm.. A STEINS;GATE is egy olyan anime, aminek a végén már csak az az egyetlen problémám, hogy nincs tovább :(
[Ahogy a kedvenceim között általában mindegyiknél..]

Everybody lies.

(#14784) Tirexi válasza Nova96 (#14741) üzenetére


Tirexi
addikt

5. rész most ment le és kezdődnek a bonyodalmak. :D
Na erre kíváncsi leszek. :K

(#14785) oriic válasza Pttypang (#14783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:((( Ez a probléma nálam is.

Live-Die-Respawn

(#14786) Pttypang válasza oriic (#14785) üzenetére


Pttypang
veterán

Általában ilyenkor váltok egy másikra, hátha kicsit feledteti^^
Na de hát ez legyen a legnagyobb problémánk :D

Everybody lies.

(#14787) Nova96 válasza Tirexi (#14784) üzenetére


Nova96
őstag

Ha most egybe letolod sokat fogsz gondolkodni. :DDD
Én egy huzamba letoltam és utána legalább két napig gondolkodtam....majd meg tudod miért. :DDD

(#14788) oriic válasza Pttypang (#14786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja én is elkezdtem most a Deadman Wonderland-et. Meglátjuk milyen, bár jó rövid ahogy látom.

Live-Die-Respawn

(#14789) raziel01 válasza oriic (#14788) üzenetére


raziel01
veterán

Istenkirály. Meg a zenéje is. :D

(#14790) Pttypang válasza oriic (#14788) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nem volt valami kerítésszaggató élmény.. :DDD

Everybody lies.

(#14791) raziel01 válasza Tirexi (#14740) üzenetére


raziel01
veterán

Számomra elég csekmet anime, hozzá vagyok szokva a komoly drámákhoz.

Crytec210: kár, hogy vége lett. Komor hangulat, kilátástalan helyzet, jó szereplők. Imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#14792) Tirexi válasza Nova96 (#14787) üzenetére


Tirexi
addikt

Áhh ma már nem tudom végignézni mert go Wörk.
6. részig jutottam most már tényleg érdekel a vége. :)
Holnap letolom egybe a maradékot. :K

(#14793) bandiras2


bandiras2
senior tag

Waze mi van itt?? 3 napig nem nézek fel és 200+hsz? máskor egy hónap alatt nincs ennyi!
Uchuu Kyoudai új op theme, nagyobb hulladék mint az első, de a story nagyon jó, és alakul rendesen. Megtörtént az űrhajós válogatás, most már eldöntötték hogy ki fog repülni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#14794) oriic válasza Pttypang (#14790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig tetszik, 4 rész után.

Live-Die-Respawn

(#14795) Nova96 válasza oriic (#14794) üzenetére


Nova96
őstag

Folytatást neki!!!! Minél hamarabb.. nem értem miért nem vették ott.....ha nem átlag ecchi sok szarral már nem is veszik. :O

(#14796) Nova96


Nova96
őstag

Denpa Onna to Seishun Otoko

+OVA

Előre szólok ez elégé ember válogató anime, mert az OP/ED az egyik legrosszabb amit eddig hallottam és láttam . A történet elégé bugyuta az elején, de végül is van egy kis mondandója. Amit egész jól végig vezetek. A befejezés csak az OVA-val teljes így az kötelező. Ami fontos az a karakter nagyon aranyos karakterek voltak ugyan olyan ábrázolással ami meg adja a moe hatást. Ha ez nem lett volna szerintem bőven kevés lenne az egész. A főszereplő nem a szokásos nyámnyila, de néha nem a stílusába reagált gondolom, hogy benne legyen egy kis átlag ecchi hatás. Az OVA-ban is ez van kicsit kifordult a személyiségéből, de attól függetlenül kötelező az OVA-ja. Tetszett, de ember válogató.
7/10

Danshi Koukousei no Nichijou

+Special felíratott valaki tud?

Erre az animére nyíltan lehet mondani, hogy suliba hülyéskedős anime. Nem mindennapi anime volt semmi átlagos nem volt benne. A középiskolás fiúk életet mutatja be sok humorral. És milyen gondjaik is vannak. :DD A részek több kisebb részből állt, így nem mondható, hogy összefüggő történet mert nincs is neki. A kisebb részek megváltózóak átlagba elmondható, hogy kevés az átlagos poén benne. Szinte végig röhögtem az egészet. De van kicsit gyengébb poén és van olyan is amit csak megmosolyogattam . És nem zavartak a vissza térő poénok. Az anime végén kis szösszenetek meg egész jók voltak.
A grafika rendbe van, kicsit néha zavart az arc ábrázolása de nem annyira durva. Az OP átlagos, de az ED nagyon ötletes volt és mellette a zene is jó volt. Nagyon jó volt csak a specialhoz nem találtam felíratott ha van valaki linkelné? Köszi.
9/10

Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!

+OVA

Ismert elem egy bátyó x húg téma ami egész felkapott a hentaiba ecchi-be kevésbé láttam felbukkanni, de most már tudom miért. Az elején nagyon jónak tűnt, de utána ellaposodót igaz valami KissXsis szerűséget vártam. Ez bőven gyenge ahhoz képest, de más kedvenc ecchimhez képest is na mind1 sokat várok már az ecchitől. A történet alig függ össze, de nem nagyon halad a fő szál. Ami nem is lenne gond ha elég ecchi lenne, de ezt nem ecsetelem tovább. A humor egész jó kis ecchivel, de kevés a ütős poén. A karakter rajzolás valami förtelem azt hittem megszokom, de szinte mindig a Pokémon és társai jutott eszembe erről a karakterről. Az OP,ED átlagos a zenék átlagosak. Jól indult, de ellaposodott de aki nem látta a KissXsis,YnS,QoS-t azoknak nem lehet kevés így máskép értékelhetik.
7,5/10

Dusk Maiden of Amnesia

Az áthúzottba lehet egy kis spoiler, de törekedtem, hogy ne legyen benne.
A történet érdekes volt elsőnek azt írtam elképesztő érdekes volt. De belegondoltam, hogy láttam hasonlót csak kicsit máskép. Ami ugyan úgy tetszett. A történtről nem írok, mert csak spoilerrel tudnék.
Így annyit írnák róla jó történet jó megvalósítás. A felvezetése a végig tartó izgalom és néha feltűnő ecchi és mellé dráma. És néha meg is ijedtem az elején, mert nem számítottam rá. Igaz már 6.rész környékén tudtam a végét, de nagyon élveztem így is. A véget csak amiatt tudtam mi, hogy még megy a manga ami kis spoiler, de mind1. A poénok jók voltak és a kicsit más stílusú részek is adták a hangulatot. A szereplők 1 volt átlagos szereplő, de volt amivel feldobták őket is. A főszereplő nem női hangot kapott és nem töketlen +1. Ritka az ilyen így örültem. Az OP átlagostól kicsibb jobb, de nem megy a kedvencbe az ED és a zenék jól megadták a hangulatot. Jelenleg azt mondom, hogy nagyon jó.
10/10 őszintén 10-et kicsit sokkalom többi remekművek mellet és kicsit másnak is érzem. De szerintem megérdemli.

Sora no Otoshimono Lost Property of the Sky: The Angeloid of Clockwork

Első 40 perc ismétléssel telt, de a nagy része a nem annyira vicces jeleneteket idézte fel. Inkább áttekintésnek mondanám. A történetből egy új szállat kapunk és az egész jó, de még így kicsit újat mutattak az animén belül. Az új történet hozta amit nagyjából kell. Ép csak egy kicsit adnak, hogy még jobban keljen a 3.évad. A grafika rendbe van a zenék átlagosak. Tetszett, de egy rövidebb OVA is elég lett volna..de ami a legfontosabb az 1:36:40-től van. 3.ÉVAD ez az…. ezt várom mióta bejelentsék……csak egy szezon maradt amikor leadhatják 2012-be mert akkora írták. Téli szezont már várrom. Kicsit túlpontoztam, de elég szeretem az animét.
8/10

(#14797) Crystalheart válasza Nova96 (#14796) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Látod, a Denpa Onnát is kár volt most megnézned. Nagy kár - az sem shouen kategória.

(#14798) Nova96 válasza Crystalheart (#14797) üzenetére


Nova96
őstag

PM!-be vagy leírnád ebbe mit nem tudtam érteni.....mert elég komoly dolgok is voltak, de.... ez nem egy mestermű... :U

(#14799) Crystalheart válasza Nova96 (#14798) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem fogom részletezni, de pl. még nincs befejezve, legalább annyira nem, mint ahogy a Clannad is tök átlagosnak és tingli-tanglinak tűnik az After Story nélkül. Szerintem a leendő folytatást majd olyan 20 körül nézd meg. Nem poénból kategorizálták seinenbe.

[ Szerkesztve ]

(#14800) Nova96 válasza Crystalheart (#14799) üzenetére


Nova96
őstag

Ha kérhetném részletezd....pm-be inkább.
Nincs befejezve ezt tudom, de mindenki aki látja tudja mert 12.rész az nem egy befejező rész volt inkább az OVA....az meg a folytatásra adta meg az okot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.