Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) F34R válasza Nova96 (#13396) üzenetére


F34R
nagyúr

agusztusban jelenik meg az utolsó BD .

(#13402) Archanon


Archanon
őstag

Egyébként nézi valaki közületek a One Pece-t? 554. epizód valami brutális volt. :DDD Úgy látszik, hogy a temérdek időhúzás után végre beindul az "új" One Piece is. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13403) oriic válasza Archanon (#13402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, egyszer terveztem, de ez is egy ilyen neverending sorozat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13404) Crystalheart válasza oriic (#13403) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én úgy vagyok ezekkel, hogy majd elkezdem nézni, ha egyszer befejezik. :D

(#13405) #59620352


#59620352
törölt tag

Deadman Wonderland AA AniDB

Ez király volt, de semmi több xd
Egy hypeolt sorozatról beszélünk, végrre megnéztem mert már sokat szemeztem vele. Folytatást várom. Ganta helyében elgondolkodtam hogy én keményebb vagy gyengébb lettem volna egy ilyen kegyetlen helyzetben, bár ő is megedződött közben szal... Shiro meg imádnivaló, ki szerint nem az? :D Senji meg egy kicsit Blade-re emlékeztetett (Needless) kivéve hogy ő nem szerette a kislányokat xD A történet egyedi sztem bár lehet nem láttam még elég animét. Vhogy rohadt érdekes volt az egész DW börtön felépítése, és a szabályai, jól ki lett találva ez! Az OP meg vmi cseszett jó!!! Váááá "Stuck in your Wonderlaaaand" váááá :D Kukkantsátok meg, bár a cenzúra kicsit zavaró néha de csak a legbrutálisabbakat cenzúrázzák szerencsére.
9/10

(#13406) oriic válasza Crystalheart (#13404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én akkor sem. Egyszer néztem végig ilyen hosszú sorozatot. (Yu-gi-oh 224 rész.) akkor megfogadtam hogy soha többet. :D

(#13405) viktor900

Hm, nézem van AA project belőle. Na belenézek szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13407) #59620352 válasza oriic (#13406) üzenetére


#59620352
törölt tag

ha az első rész nem is annyira de a 2. üt már :D de shounen, úgy nézd

(#13408) oriic válasza #59620352 (#13407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs semmi bajom velük. Most Gundam Seed Destiny felénél vagyok, ha végeztem vele, bepróbálom ezt.

Live-Die-Respawn

(#13409) Archanon válasza oriic (#13406) üzenetére


Archanon
őstag

AA-ról csak a feliratot töltsd, 4. epizód után még mindig csak az agyoncenzúrázott részek vannak fenn.

A Yu-gi-oh meg azért... :DDD Azért attól nincsenek annyian elájulva, és mikor évekkel ezelőtt láttam belőle pár résznyit, én sem voltam.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13410) #59620352 válasza Archanon (#13409) üzenetére


#59620352
törölt tag

yugioh az kb 10-14 éveseknek készült én mégis képes voltam belőle megnézni 50 részt haverommal de már csak az idővarázsló miatt is megérte xD "Időőőőővaráááázs támadááááás" xDDDDDD szakadtunk tőle xDD

(#13411) oriic válasza Archanon (#13409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oksa megnézem majd akkor.

Yugi nekem tetszett, mert a magyar tv-kben leadott részek után már nagyon jó részek voltak. Főleg amikor már csak a japán részeket néztem. Tetszett, de egyszer elég volt. :D
A 4Kids-es részek amiket a magyar tv is adott amúgy is agyon voltak cenzúrázva, a későbbiekben elégg bedurvultak a dolgok.

224 rész azért mégse olyan kevés. És ugye ott van még a másik 3 sorozat, meg a filmek. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13412) Archanon válasza #59620352 (#13410) üzenetére


Archanon
őstag

És én mit szóljak 200 rész Pokemon-nal (amit 18 évesen néztem)? :DDD Mondjuk annál talán jobb lehet... persze van olyan ,ami a Pokémon-t is bőőőőőőven alulmúlja, pl. Beyblade. ;] /És ilyen szenny megy valami még gázabb magyar szinkronnal a reggeli műsorban.../

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13413) oriic válasza Archanon (#13412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az a kettő nálam a soha sem nézném meg még pénzért sem kategória. :D

Live-Die-Respawn

(#13414) Crystalheart válasza oriic (#13413) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És ezek alapján ítéli meg az átlag magyar az animét. Nem tudom, miért nem jut eszébe a kertévéknek néhány normálisabb sorozatot megvásárolni még ha gyerek-kategóriában is.

(#13415) oriic válasza Crystalheart (#13414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert nem lenne rá kereslet. Vesznek egy egy csomagot a csatornák és azt adják akár évekig. Én már anno azon is meglepődtem hogy a Yu-yu-hakusho-t leadták. AZ pl nekem nagyon tetszett.

Live-Die-Respawn

(#13416) Nova96


Nova96
őstag

Ichigo Mashimaro
A történet maga átlagos a mindennapokat mutatja be. Aranyos anim, de néha unalmas . Kicsit erőltetett volt, hogy tényleg nem szidott senkit. Ez nem volt életszagú, de ennyi kellet bele. Rajzolás rendbe van voltak vicces részek, de főleg abból ált, hogy bemutatta milyen aranyos is lehet egy anime. A mindennapokat mutatta be. Egy jó 7-est kap.
7/10

Air
Amikor belevágtam tudtam, hogy hasonló lesz mint az Angel Beats igazam is lett. Kicsit másabb stílusú és komolyabb. Volt benne szívszorító és szívmelengető rész is. A története furcsa,de a vége fele egyre érdekesebb. Keveset tudok róla írni, de tetszett és mivel úgy olvastam a Clannad még jobb ezért még későbbre hagyom. Egy erős kilencest kap.
9/10

Lovely Complex
Ez az anime nagyon tetszetős volt ezért neki álltam megnézni. Poénba gazdag és kicsit életszagú. De még vicces is volt az elején a hülye arcok és hasonlók a vége felé egyre jobban idegesített. Főleg amikor minden kis gondnál olyan fejet vágtak be, hogy csak a fejemet fogtam. Kicsit elvoltak túlozva a dolgok. De aztán alakult a vége, igaz előtte majdnem abba hagytam mert ilyen idióta idő húzást még nem láttam. A vége tetszet, de azért közben is volt olyan rész ami nagyon nem tetszet.
6/10

---------------------------------------------------------------------------

Tudnátok ajánlani nagyon jó animéket, jelenleg kifogytam. Kivéve a Clannad de az még tartogatom. Jöhet bármilyen stílusú, csak nincs kedvem megint 24.részből 16-ot végig szenvedni. Előre is köszi. :R

(#13417) Archanon válasza Nova96 (#13416) üzenetére


Archanon
őstag

Dehogy fogytál ki. Kicsit pörgess vissza, ha nem írtad ki azokat, amiket már vagy ötször ajánlott itt mindenki. :U (Egyébként meg szubjektív, hogy kinek mi nagyon jó.)

Lovely Complex... O_o Nem vagyunk egyformák. :DDD (Amúgy meg úgy kell értékelni, hogy "shoujo", ezt nem szabad elfelejteni. :P )

Jöhet egy Jyu Oh Sei. ;] (AA-s "ismertetőt" szigorúan TILOS elolvasni.)

#orichalcos: Valamiért mégis mennek a TV-ben...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13418) oriic válasza Archanon (#13417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ezek az érdekes dolgok...

Gundam Seed Destiny:

Kb kicsivel több mint a felével végeztem, jelenleg ez a véleményem a sorozatról:

Fú, na most vagyok ott hogy legszívesebben letépném Shin kezét és azzal verném agyon.Majd miután agyonvertem letépném a másik kezét és oda dugnám ahova nem való.

Hogy az a gyerek mennyire irritáló. Reménykedek hogy a végén Kira szájbarúgja majd, de ez sajnos úgysem történik majd meg, hisz ő az "új" főszereplő. Pf...

Nem nagyon értem minek kellett ez az évad.

Live-Die-Respawn

(#13419) Nova96 válasza Archanon (#13417) üzenetére


Nova96
őstag

Jyu Oh Sei-ról egy pár szót azért kéne tudnom, ha nem gond írnál róla?
Igen ott van egy pár csak nem tudok dönteni, mert valamelyiknek nem tetszik az a első két mondat. És nem akarok újra bele nyúlni. Szóval kéne egy, 3+ anime amire azt mondod, hogy ez nagyon jó. Nem fogsz mellé nyúlni. :DDD

Shoujo hát, akkor is ...ez volt az eddigi legrosszabb anime amit láttam. Eddig

(#13420) Archanon válasza Nova96 (#13419) üzenetére


Archanon
őstag

Jyu Oh Sei - shoujo. Ennyi elég szerintem. :DDD

"Egy Juno nevű kolónián él Thor és az ikertestvére, Rai. Egy nap, mikor hazaérkeznek, holtan találnak rá szüleikre. Mielőtt feleszmélhetnének, álarcos kommandósok könnygázzal ártalmatlanná teszik a 2 gyereket. Mikor felébrednek, egy ismeretlen bolygón találják magukat. És bár életükben először igazi eget látnak, és füvet éreznek a lábuk alatt, érzik, valami még sem stimmel ezzel a bolygóval..." - AA, első bekezdés, a többi kemény spoiler.

Jó is lehetne/lehetett volna.

LoveCom pedig... noha sztorira elég érdekes és fejfogós melodráma, a poénokat szerintem remekül összehozták, és azok az ocsmány fejek rendre kiakasztottak. Én imádtam az egészet... ráadásul magyar szinkronnal néztem, és ugye... "színvonal". Koizumi és Otani nyavajgása viszont halálos volt így is. :C Én tervezem mihamarabbi újranézését eredeti hangsávval, úgyis lassan ~1 éve néztem, ideje frissíteni az élményt.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13421) #59620352 válasza Nova96 (#13416) üzenetére


#59620352
törölt tag

Ichigo Mashimaro nagyon megmaradt bennem pedig a slice of life-okkal mindig megjárom mert unalmasak lesznek! :/

Clannadot imádtam sose láttam ilyen gyönyörű történetet, az Air viszont ratyi volt...vagyis azért nem annyira de fingom nincs mitől van tőle mindenki elájulva... Olyan furcsa volt az egész, kusza, uncsi sokszor :/

Lovely Complex nagyon tetszett, a cicik hiánya volt az egyetlen baj de tudom hogy shoujonál ez a normális nyilván! De neked sem való csajos anime ha ennyire nem tetszett :D

Az animékből meg sose fogysz ki! aniDb-n üsd fel a toplistázást! :D
Itt van a shounen toplista

(#13422) Máté94 válasza Nova96 (#13419) üzenetére


Máté94
addikt

Most a listámat nézve egy pár...

C (Ha lemered pontozni, megöllek. :DDD )
Katanagatari
Kuroshitsuji
Shiki

(#13423) Nova96 válasza Máté94 (#13422) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi, ebből csak a Shiki nem szimpatikus képek alapján. :DDD Ezekről nem is kell ismertető, kép alapján nagyon jónak nézz ki. :R
Valaki nem tudja izé core-n, hogy írjam be a C-t? Próbáltam: The Money of Soul and Possibility Control de semmi találat. És csak AA-n van fent nem olyan jó minőségben.
Vagyis amikor utoljára töltöttem onnan a HD is kicsit :Y .

(#13424) Máté94 válasza Nova96 (#13423) üzenetére


Máté94
addikt

C ennél jobb minőségben nincs. Vagy szedsz le BD-t és elkezded időzítgetni a feliratokat. :DDD
Jobb AA-ról szedni, ha van.

Shiki-t nem borítóról kell ítélni, AA-n van egy jobb, hátha arról jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13425) #59620352 válasza Nova96 (#13423) üzenetére


#59620352
törölt tag

a Shiki-ről sajnálom ha lemaradsz, eszméletlen anime :O
Képek... hagyjad már... a Kaji is olyan hogy juj de 2 rész és megszokod mert olyan izgalmas az anime hogy bekakálsz!

(#13426) Nova96 válasza Máté94 (#13424) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor marad az AA-n holnap anime maraton, nincs diák meló. ;] :DDD

Shiki-ről aztán néztem még képet és :Y jól néz ki csak hamar írtam. Ha hasonlítanám akkor lehet egykét ember megsértődne de kicsit hasonló mint az egyik kedvenc animém.

(WTF írási tudatlanság ez, hogy kellet volna írni. Mert kicsit hülyén olvasható)

De lehet tévedek, és csak képek alapján hasonló.
A C-ből 11.rész nemár... az még egy rosszból is kevés.

;] :DDD

(#13427) Máté94 válasza Nova96 (#13426) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem elhiheted én sajnálom legjobban, hogy ilyen rövid. :)

(#13428) Nova96 válasza Máté94 (#13427) üzenetére


Nova96
őstag

Hát szerintem nekem bőven kevés lesz. :DDD Még a ZnT-ből most is akarok részeket és ezért kérdem ami jó miért kell abba hagyni. :DDD De sajna azt már lezárták. Azért remélem ha tényleg olyan jó akkor lesz 2. évad. De ki tudja láthatatlanba nem ítélkezek.

Amibe még bele kezdek ezek után vagy közben az a Kore wa Zombie Desu ka? nagyon beteg sorozat lehet ezért fog tetszeni. :))

[ Szerkesztve ]

(#13429) Nova96


Nova96
őstag

Egyébként a Katanagatari-ban sok a cenzúra mert abból nem szedtem le a BR-t mert sokkal lassabban jött volna le. Vagy nem kell emiatt aggódnom?

(#13430) Nova96 válasza Nova96 (#13429) üzenetére


Nova96
őstag

Egy két írásjel hiányzik, bocsi.

Új animék közül szerintem lesz kettő jó ,hát valaki fogja még nézni rajtam kívül. :DDD
Mindkettő ecchi és jobb fajtából csak ne legyen agyon cenzúrázva.
Dakara Boku wa, H ga Dekinai júl.6 első rész
Hagure Yuusha no Estetica ???

(#13431) #59620352 válasza Nova96 (#13430) üzenetére


#59620352
törölt tag

de agyon lesz cenzúrázva xD Sztem a Kojikanból ezért nem mernek még egy TV sorozatot csinálni, mert az kapta a legtöbbet a 21. században sztem :D
Am én azt a Chitose-t várom :D:D Megint a kislány szerelmes egy felnőttbe történet xD

(#13432) Nova96 válasza #59620352 (#13431) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor muszáj leszek a BR-t megvárni... :DDD Chitose hát nem lesz olyan jó mint a KnJ. Abból kéne a manga fordítás vagy 2. évad de egyik se akar jönni. :O Hát KnJ kiadnák egy 3 perces animébe BR-ben meg rendes 24 perces animében cenzúra nélkül. És minden ki boldog. ;] :DDD :))

(#13433) #59620352 válasza Nova96 (#13432) üzenetére


#59620352
törölt tag

KnJ-nál csak a Kaiji jobb :D Nem hittem volna hogy vmi is letaszítja a trónjáról de a Kaiji egy külön jelenség amit az égiek teremtettek a készítője agyába! :D A 2. évad második fele még az előzőeknél is izgalmasabb volt, mindig azt hiszi az ember hogy ennél már nem feszíthetik tovább az idegeket.... ÉS MÉGIS! XD Azt nézd meg, van hozzá Member féle felirat, de fasza feliratnak tartom még mindig! :)

(#13434) Nova96 válasza #59620352 (#13433) üzenetére


Nova96
őstag

Kaiji -> Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku Hen ?
Gondolom igen, akkor ez is bekerült a megnézendők közé. Akkor most egy kis időre lett animém. (<- Ez még mindig furcsa. :DDD )

(#13435) Máté94 válasza Nova96 (#13429) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs benne cenzúra...

(#13436) Nova96 válasza Máté94 (#13435) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor mi a különbség közte ?
Kicsit jobb graf. és nincs reklám az elején?

(#13437) Máté94 válasza Nova96 (#13436) üzenetére


Máté94
addikt

Reklám? Katanagatari-ban nem emlékszem, hogy lett volna reklám. Különben is semmi kivetni való nincs a HD-ban. Ráadásul FFnF kiszokta vágni az OP utáni részeket, ha van, így csak saját videóra illik általában a felirat, ezért időzítgetned kellene jobbra-balra.

Mi ez az idióta BD mánia... de nem vagyok olyan perverz, hogy csak azt nézem meg. Nekem egy softsubos videó többet ér.

[ Szerkesztve ]

(#13438) Nova96 válasza Máté94 (#13437) üzenetére


Nova96
őstag

És nem csak a BR nézzem meg de lehet akkor igen, mert csak jobban néz ki.
C-ből kevés a rész most érzem és a Katanagatari-ból is több rész kéne, igaz még nem láttam a végét De ez a kettő jobban tetszik mint a másik kettő, de még ezek is nagyon jók.
Köszi még egyszer az ajánlást. :R

(#13439) Archanon válasza Máté94 (#13437) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem a TVrip-es szponzorblokkokra gondolt "reklám" alatt.
Én a BD-kkel úgy vagyok, hogy mivel több olyan sorozattal találkoztam már, amiket átrajzoltak/átszíneztek nagyon, vagy csak részben, a biztonság kedvéért inkább megvárom a végleges verziót. Addig meg van bőven más sorozat, amit lehet nézni, nincs igényem mindig a legújabbakra. :))

#Nova96: Katanagatari kevés? Felér egy 29-30 részes sorozattal, ráadásul rohadt sokat dumálnak benne és ehhez képest elég csekély a cselekvés. Kevés?! O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13440) Máté94 válasza Nova96 (#13438) üzenetére


Máté94
addikt

Katanagatari-ban 45 perces egy rész... tehát kb. 24 résznek felel meg.

@Archanon: Tudom mire gondolt. :)

[ Szerkesztve ]

(#13441) Nova96


Nova96
őstag

Ez a Shiki eddigi legizgalmasabb anime amit láttam. :DDD Aki nem látta kezdje el nézni. :))
Jó kis gondolkodós anime. Igaz még csak az elején járok, mi lesz még itt.

(#13442) Archanon válasza Máté94 (#13440) üzenetére


Archanon
őstag

Ja jó, azt hittem valami Madoka TVrip féle wtf japó reklámra asszociáltál. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13443) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na végeztem Gundam Seed Destiny-vel:

Nem volt végül is annyira rossz, de az első évad jobban tetszett. Egyedül a pár idióta szereplő tudott felhúzni. (meg maga az hogy megcsinálták újra az első évadot szinte )

Most szerintem egy időre mecha animéket hanyagolom, lehet jobban járnék most valami eszement vígjátékkal. Valami tipp esetleg?

Live-Die-Respawn

(#13444) Archanon válasza oriic (#13443) üzenetére


Archanon
őstag

Naggyon jóóó vígjáték: Great Teacher Onizuka
Eszement, egyben jó: Golden boy
Szintén, bár más stílus: Love Hina

Ha nagyon sok stíluson túl vagy:
Seto no Hanayome (Terminátor filmek, Evangelion, Hokuto no Ken, stb. ismerete elengedhetetlen)
Excel Saga - szintén kemény paródia, de mintha lett volna Gundam univerzumból is egy csöppnyi, csak azt én még mindig nem láttam. Mindenesetre űropera parodizálás tuti van benne. :DDD És nagyon eszement.. nagyon. (Utána jöhet a Puni Puni Poemi. ;] )

Na, melyik nem volt meg? :))

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13445) oriic válasza Archanon (#13444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Seto no Hanayome

Excel Saga

PUni Puni Poemi

Na ezeket elraktározom, leírások alapján mindegyik őrültség. :D Na pár hétig ezekkel is elleszek. :D Köszi.

Á, plusz még egy újranézést is megígértem magamnak a Full Metal Panic Fumoffu-ból is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13446) Archanon válasza oriic (#13445) üzenetére


Archanon
őstag

Többit láttad? :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13447) oriic válasza Archanon (#13446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem, majd sort kerítek azokra is. :) Bár a GTO grafikája pl annyire nem begyere.

Más:

[link]

Ne. Ne. Neeeee. :DDD :C

Live-Die-Respawn

(#13448) PR0JECTNR56 válasza oriic (#13447) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A GTO külsőre baromi ronda, de a történet és a karakterek (főleg Onizuka) óriásiak. :D

(#13449) Hintalow válasza oriic (#13447) üzenetére


Hintalow
senior tag

A grafika nem minden, én személy szerint a GTO-nél jobb vígjátékot nem tudok ajánlani animében :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13450) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó persze tudom én hogy a grafika nem minden, majd később meg is nézem, csak most más sorozatok élveznek prioritást. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.