Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14701) jahrn válasza Nova96 (#14663) üzenetére


jahrn
senior tag

Eggyik sem hanem EZ a nyero. Plane h a CGi-fele verzio sok lejatszon szarakodik.

(#14667) orichalcos Imadtam a Stein's;Gate-t, annyira tetszett h utana lenyomtam a VN-t is ami szinten nagyon popec.

[ Szerkesztve ]

(#14702) F34R válasza jahrn (#14701) üzenetére


F34R
nagyúr

persze szegenynek multkor is nyoglodott a gepe a 10 bites release alatt ;]

(#14703) Pttypang válasza jahrn (#14701) üzenetére


Pttypang
veterán

VN nem rossz ötlet, majd lehet ,hogy én is utánanézek ^^
SAO 8. részét úgy tűnik, hogy csak angol felirattal fogom megnézni, nem várom már meg az AA-t :DDD

Everybody lies.

(#14704) oriic válasza Pttypang (#14703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hova sietsz? :D Biztos nem véletlenül csúsznak. :) Állígólag jó lett a rész.

Live-Die-Respawn

(#14705) Pttypang válasza oriic (#14704) üzenetére


Pttypang
veterán

A hsz második fele megválaszolta az elsőt.. :DDD
Este dolgozom, addig gyorsan meg akartam nézni, de végül rávettem magam, hogy valami más randomot nézzek inkább ;)

Everybody lies.

(#14706) oriic válasza oriic (#14689) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sose jön le, megyek megnézem inkább indavideón. :D Ott is fennt van.

Live-Die-Respawn

(#14707) Máté94


Máté94
addikt

Már kint a 8. rész AA-n. :DDD

(#14708) Archanon válasza oriic (#14706) üzenetére


Archanon
őstag

Sailor Moon óta nem nézek semmit indavideon. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14709) oriic válasza Archanon (#14708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elég gány a minőség, de nem bírom ki, muszáj néznem.

Live-Die-Respawn

(#14710) Tirexi válasza Nova96 (#14684) üzenetére


Tirexi
addikt

Na elkezdtem nézni a Movie-t és ez fogadott:

Nem is tudtam, hogy anyám ilyennel foglalkozik. :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#14711) oriic válasza Tirexi (#14710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#14712) Pttypang válasza Máté94 (#14707) üzenetére


Pttypang
veterán

Pont mikor indulok melóba.. tudnak időzíteni.. összeesküvés! :DDD

Everybody lies.

(#14713) Nova96 válasza F34R (#14702) üzenetére


Nova96
őstag

jahrn
Nem szerettem a 10 bitet mert van amikor bírja a gép van amikor nem.
De a felirat jó hozzá?
Vagy inkább az kérdezem jobb a képe vagy nem? Mert már lent van. :B Igaz nem most fogom kezdeni.

F34R
Ahogy eddig észre vettem nem fogja meg a gépet, de csak akkor próbálkozok vele ha megéri.

Tirexi
:DD Majd írj róla pár szót, mert nekem lent van csak nem tudom érdemes e neki kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#14714) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SAO 8.rész.

Az a dög a végén keménynek tűnik. :D

Live-Die-Respawn

(#14715) Crystalheart válasza oriic (#14714) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Te, ha én minden rész után beírtam volna a benyomásaimat fél éve... :D

(#14716) Archanon válasza Crystalheart (#14715) üzenetére


Archanon
őstag

És én..? (Nova?!! :DD )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14717) Nova96 válasza Archanon (#14716) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD
Hamar telne a topic.
Én inkább egybe gyűjtőm.

Ami nem igaz, mert nem kell gyűjteni telik az. ;]

Szerk:
Mi vesz rá egy férfi/fiú-t, hogy yaoit nézzen?! Ezen kicsit meglepődtem, mert elméletileg nem szereti a banánt, de inkább nem akarom tudni. :(

jahrn
Remélem nem fog akadni....mert akkor hiába hagytam itthon a gépet töltsön magának. :))

[ Szerkesztve ]

(#14718) jahrn válasza Nova96 (#14713) üzenetére


jahrn
senior tag

A CGi verzioval az a baj h barmilyen lejatszoval is probaltam nezni mindig volt vmi gebasz (vagy az audio csuszott el ha nem volt kikapcsolva a FLAC avgy mas egyeb problem) es mivel mas kiadasokkal semmi problemam ezert ez nem user error.

CGi(Kristen) mondta ezt: "I'll be honest. Video-wise, I bet you CGi and ANE are going to wind up pretty similar. Subtitle wise, however, is a different story. When I did it back in the day, I was shifting typeset on a video that was pretty much broken during my experiment with Open-GOP. As a result, while I did all the shifting correct, it won't display as such. In addition, a wrong version of fansub block was used, resulting in some extra errors.
The v2 was made to fix the video. However, the subtitles weren't fixed in it. At this point I was ready to wait another year and a half until I got the motivation to work on this again to make a v3 and finally create a perfect version, but ANE hopped in and did it. As such, I fully support this version."

[ Szerkesztve ]

(#14719) oriic válasza Crystalheart (#14715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Gondoltam nem gond, ez az egy sorozat van amit úgy nézek hogy még fut. :) :D

Live-Die-Respawn

(#14720) Nova96 válasza oriic (#14719) üzenetére


Nova96
őstag

Engem nem zavar legalább tudom mennyire gyorsan nézzem meg a SAO részt. ;]
Szóval felőlem írhatod végül is erre is van a topic.

De most akartam abba hagyni amíg nem izgalmas, de nem fog sikerülni. :DDD

(#14721) Tirexi válasza Nova96 (#14720) üzenetére


Tirexi
addikt

Amíg nézem a Sora no Otoshimono Movie-t valaki írja már meg minek a rövidítése a SAO és, hogy melyik műfajban járatos. :) :R

(#14722) Máté94 válasza Nova96 (#14717) üzenetére


Máté94
addikt

Mondjuk mert bővíteni akarja a tudását az animékkel kapcsolatban? :DDD

Nem tudom.. inkább néznék meg egy yaoi-t, mint egy csápokkal teli hentai.

Egyébként is a női nézők a potenciális célpontjai a yaoi animéknek. Mangában már van műfajon belüli csoportosulás.

(#14723) Máté94 válasza Tirexi (#14721) üzenetére


Máté94
addikt

Sword Art Online

(#14724) Tirexi válasza Máté94 (#14723) üzenetére


Tirexi
addikt

Annak eddig csak 7 része jött ki nem? Amúgy milyen kategória? Harcos ez is vagy ecchi esetleg vegyes?

(#14725) Máté94 válasza Tirexi (#14724) üzenetére


Máté94
addikt

[link]

Google-t használni luxus? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14726) Archanon válasza Máté94 (#14725) üzenetére


Archanon
őstag

És miért pont az AA-t kell linkelni, ahol a besorolás akár spoiler is lehet? :DDD ;] (Bár ez még befejezetlen sorozat, de hát...)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14727) Tirexi válasza Máté94 (#14725) üzenetére


Tirexi
addikt

Jobban szeretem ha olyanoktól hallok infókat és tapasztalatokat akik már nézték is. :)
Na go vissza SNO Movie. :D

(#14726) Archanon:
A spoiler dolog nem nagyon zavar ha elmondják az egész történetet én akkor is megnézném. Ez soha sem volt probléma nálam. :K

[ Szerkesztve ]

(#14728) Nova96 válasza Máté94 (#14722) üzenetére


Nova96
őstag

Mondjuk mert bővíteni akarja a tudását az animékkel kapcsolatban?

Aha.....szóval lebuktál. :P :DDD
És ismétlem nem nő tagról van szó szóval hiába írod, hogy nőknek van kategorizálva. Lehet velem van a baj....de ez már nekem is durva....hentai megnézzek néha ha kapok valami jó ajánlást, de hogy valaki yaoit nézzem fiú létére az nálam egyet jelent nálam vagy szereti a banánt vagy nagyon szereti a banánt.
csápokkal teli hentai

Van nem annyira durva is. ;]

ÁÁáá lebuktam. :))

[ Szerkesztve ]

(#14729) Archanon válasza Tirexi (#14727) üzenetére


Archanon
őstag

Pedig úgy már nem sok értelme van, ha nincs min elsőként meglepődni. Kész időpocsékolás. :U A magam részéről gyűlölöm a spoilert, kifejezett "spoiler-allergiám" van. :P (Topicban talán én vagyok a legérzékenyebb rá, és ennek bizony hangot /betűt/ is adok, ha belebotlok valami nem kívánatosba.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14730) Máté94 válasza Nova96 (#14728) üzenetére


Máté94
addikt

Eléggé behatárolt a gondolkodásmódod, de sebaj... :))

Várjál, már láttam yuri-t... szerintem leszbikus vagyok. Vagy mégse? :U

(#14731) Nova96 válasza Máté94 (#14730) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD
Ezen megint jót röhögtem. :)) behatárolt hát... kérdez itt meg valaki ki látott már yaoit és élvezte e ;] ha igen akkor

/ban

Szóval te láttál már yaoit? Nem hiszem, de ha még is mi vett rá?

Yuri-t láttam én is, de az kicsit más nem is értem miért. :U hm...talán....te is tudod a választ.

(#14732) Archanon válasza Máté94 (#14730) üzenetére


Archanon
őstag

Erről eszembe jutott az a régi - 4 éves - költeményem, ami majdnem pont erről szólt. A címe az volt, hogy "Leszbikus vagyok", ám két versszaknyi fejtegetés után a legvégén rájöttem, hogy mégsem, mert az lehetetlen. Hogy milyen felindulásból írtam, azt nem tudom, de jó poénnak tűnt (nem volt az). :D

#Nova96: Yaoit mondjuk én sem néznék, nem vagyok rá kíváncsi kicsit sem. Egyenest ijesztő az is, amikor belerakják valamibe poén gyanánt (jellemzően shoujo művekbe, szinte elhanyagolhatatlan egy kis ripacs búza). Viszont ha valaki mégis néz direkt ilyet, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy "szereti a banánt"... persze megmagyarázni nem tudom, nem ismerek ilyet, de biztos van rá egyéb oka. :D (Kérdezd meg az ismerősöd, ezek szerint a te köreidben létezik valaki, aki yaoit néz hímvesszős létére.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14733) Tirexi válasza Nova96 (#14713) üzenetére


Tirexi
addikt

Sora no Otoshimono Movie megnézve. :)

Hát sztem jó volt bár az első 30 perc csak visszaemlékezés volt a 2 évadra egy másik csaj szemszögéből. De ami utána jött az jó volt. :)
Ajánlom mindenkinek aki még nem látta. :K

(#14734) Nova96 válasza Archanon (#14732) üzenetére


Nova96
őstag

Nem ismerős csak az ö tőle néztem egy pár animét amit ajánlott. Aztán rábukkantam a yaoira és kiakadtam. :))
de biztos van rá egyéb oka

Akár... :U :DDD

Tirexi
Rövid, spoiler mentes ajánlás. :)) Olyas mire gondoltam nem e romlott a színvonala az animének vagy hasonló. De már így is felkeltette az érdeklődésemet.

Dobtam három animét majd máskor elő vesszem mert a fentebb említett hármas jön. összesen van még 16.rész aztán jöhet az új. A hosszabbak még maradnak, mert hosszúak rohadt egyszerű. :DDD Név szerint Index,SnH

(#14735) Tirexi válasza Nova96 (#14734) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja, hogy úgy... Értem. Hát Tomoki hozta a szokásos formáját és a csajok is. :D
Na meg végre jött egy elég nagy fordulat a movie-ban ami így meghökkentett egy kicsit.
De a vége.. hát a végében kicsit csalódtam. Megint az a tipikus animés lezárás amikor hirtelen puff vége van és csak nézel magad elé.
Ezt nem szeretem az animékben főleg azokban amikben az utolsó két részben történik meg a lényeg. Amire élveznéd bumm vége. Tipikus!! :D

Ja és thx a fail linket. :DD

(#14736) Nova96 válasza Tirexi (#14735) üzenetére


Nova96
őstag

Nagy fordulat már megériiii. :DDD

És nincs mit. :DDD Ha kell még majd írj. :))

(#14737) Máté94 válasza Nova96 (#14731) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, láttam. Megkértek pontosabban, magamtól nem nézném, mert főleg bishounen-ek vannak benne, elnyújtott arcokkal, lópofával, egyszóval nem szeretem őket.

Ilyen abszolút "neutral" hozzáálással és arckifejezéssel végignéztem egy 2 részes OVA-t. Hát... kb... egy olcsó amerikai szerelmi dráma, csak itt kicserélték a lányt. Naggyon fantasztikus volt. Megint bebizonyosodott, hogy nők a célpontjuk és érzéken lelkű férfiak.

Bár nem egyedül néztem... és a "Jajj, de cukik/édesek. - aka. egy nő nemű egyed" kommenteket nem tudtam még mindig feldolgozni. :))

(#14738) Nova96 válasza Máté94 (#14737) üzenetére


Nova96
őstag

Bár nem egyedül néztem... és a "Jajj, de cukik/édesek. - aka. egy nő nemű egyed" kommenteket nem tudtam még mindig feldolgozni.

Igen erre gondoltam, hogy egy nem banán szerető egyén ebbe mit szerethet. :U De, legalább tudom melyik téma felé nem kell mennem. :DDD
Nem egyedül az már más helyzet.

Ha tévednék, bocsi de ma úgy is linkelgetős kedvembe vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#14739) Pttypang válasza Crystalheart (#14715) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor én inkább meg se szólalok :DDD
Most pedig fáradtan, de akkor is megnézem azt a részt.. :DDD

Everybody lies.

(#14740) Tirexi válasza Nova96 (#14736) üzenetére


Tirexi
addikt

Na, hát ez a School Days eddig egy tök átlagos szerelmi animének néz ki. Nem értem miért mondtátok rá, hogy furcsa lesz.
Vagy valami lesz a végén? :D Bele tekerjek? XD

(#14741) Nova96 válasza Tirexi (#14740) üzenetére


Nova96
őstag

Ö.. hol jársz? (rész 3-4?)
És ne TEKERJ BELE! :R

(#14742) Archanon válasza Tirexi (#14740) üzenetére


Archanon
őstag

Nem lesz furcsa, csak egyszerűen szánalmas. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14743) Cranium


Cranium
tag

Amit nagyon várok project, hogy befejezzék, az a Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin. Csak sajnálatos módon lassan halad ez a folyamat. Tudtok mondani thriller/seinen animéket, amiben van dráma? A bugyi villantósdi nem az én világom.

(#14744) Archanon válasza Cranium (#14743) üzenetére


Archanon
őstag

Komoly tartalommal bíró sorozatok közül (főleg drámák) a nálam abszolút nyerőkből néhány:
- Clannad (+After Story)
- Kanon
- Angel Beats!
- Gosick
(ebben már thriller is akad)
- Chrno Crusade
- Claymore
- Elfen Lied
- Fate/stay night
- Katanagatari
- Speed Grapher
- Saishuuheiki Kanojo
- Kodomo no Jikan
- Shigofumi
- Haibane Renmei
- Tokyo Magnitude 8.0, stb stb...

Ezek drámában mind megállják a helyüket (véleményem szerint mindegyik legalább 18+) Némelyik vicces, vagy épp akciódús, de van itt thriller is, kemény drámai elemekkel keverve bőven. Csak nem láttad még mindet, csemegézz.. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14745) Cranium válasza Archanon (#14744) üzenetére


Cranium
tag

Húha köszöntem, ezek közül csak az Elfen Liedet láttam :D

(#14746) Archanon válasza Cranium (#14745) üzenetére


Archanon
őstag

Hát akkor hajrá (kb. 18 elmúltál? ;] ). Az Elfen Lied kutyafüle a legtöbbhez képest. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14747) Nova96 válasza Archanon (#14746) üzenetére


Nova96
őstag

Elfen Lied csak DVD minőségbe van igaz? Mert ez is tervezett majd valamikor. :))

Eh...még van 6.rész és kezdődhet az új animék....
de elégé végig szenvedtem egy sorozatot.....

(#14748) Archanon válasza Nova96 (#14747) üzenetére


Archanon
őstag

Most egy hat részes sorozat hatodik része, vagy hat rész van még hátra...? Pont. Pont. Pont. :P

EL-t hanyagold, ha nem csak annyit akarsz látni belőle, hogy teli van vagdalással. (Banyek, shounenek között válogassál, a seinen ráér még.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14749) Pttypang válasza Archanon (#14744) üzenetére


Pttypang
veterán

Hjaj, jó kis katanagatari.. az is ki kéne írnom hdban ^^
(#14743) Cranium
Valamiért én annyira nem olvadtam el ettől az árvaházas sztoritól.. ^^

Everybody lies.

(#14750) Nova96 válasza Archanon (#14748) üzenetére


Nova96
őstag

Egy animéből van még hat rész.
Mit csináljak a seinenbe van egy csomó téma ami érdekel és jó és a shounen között nagy részbe nincs semmi ami lekötne. Mert átlag hülyeség....vagy egyszerűen nem tetszik pl. a Seitokai Yakuindomo is azért néztem, hogy nézzek egy kis shounent.... jól beválasztottam. Azóta úgy nézzek animet-> kép ha nem győz meg-> kis ismertető és nem érdekel, hogy seinen vagy shounen.
pl. Code Geass és sorolhatnám nem fogom azért kihagyni mert seinen. De lehet velem van a gond, hogy így gondolkodok. :B :U
EL-t hanyagold
Még nem most fogom megnézni most összesen 35+ animére előre meg terveztem mit fogok megnézni. :)) Szóval egy ideig elég lesz főleg, hogy suli így kevesebb jut majd animére. :O

Hjaj, jó kis katanagatari.
:K :R

Máté94
:DDD :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.