Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) tildy válasza zsambek (#17549) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt nem tudom hol nezed, experiannal maskepp van:

Equifax is as follows:

0 299 Very poor
300 349 Poor
350 399 Fair
400 474 Good
475 750 Excellent

Experian is as follows:

0 560 Very poor
561 720 Poor
721 880 Fair
881 960 Good
961 1000 Excellent

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17552) Wyco válasza tildy (#17551) üzenetére


Wyco
tag

Más dologrol beszéltek. Amit én mutattam az a HSBC Behaviour score, aminek semmi koze a credit score-hoz amirol Zsambek valahogy ugy latta h a ketto ugyan az :) A HSBC az 0-100 a credit meg nem tudom mettol meddig

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#17553) tildy válasza Wyco (#17552) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, rajottem kozben az altalad linkelt cikket olvasva:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17554) Ck. válasza tildy (#17550) üzenetére


Ck.
addikt

De itt nem az unplanned od-ről van szó, hanem arról h azt mondja hogy fizikálisan még maradt pénz a számlán a múlt heti fizetesembol. Érted? Nem lehet követni mennyi pénzem van valójában, csak ha fuzettel járkálok mindenhova. Ez a röhej. És ennek az unplanned odhez semmi köze. Egyszerűen néha baromi nagy késéssel mutatja. Van hogy egy vásárlás azonnal látszik, de van hogy csak 4-5 nap után csökkenti az elérhető pénzt és addig még a pendingnel sem jelenik meg.
Konkrétan a szerdai 40 fontos tankolásom még sehol nincs és pont azt a pénzt engedi levetetni velem.

[ Szerkesztve ]

(#17555) tildy válasza Ck. (#17554) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos van, aki itt jobban tudja, de nem lehet, hogy azt meg nem is inkasszoztak be?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17556) SityiSXT válasza Ck. (#17529) üzenetére


SityiSXT
őstag

Akarcsak fojtvikinek, nekem is azonnal latszik a Barclaysnal, mennyi penzem van, ha koltok. A lekonyveles (hol, mennyit) szokott csuszni par napot.

(#17557) Ck. válasza tildy (#17555) üzenetére


Ck.
addikt

Csináltam egy próbát.
A nem létező 40 pénzem átkuldtem másik számlára. Az én egyenlegemben nincs változás, párom viszont megkapta. Visszaküldte azonnal, megkaptam. Mostmar így 40 helyett 80 pénzem van. Elküldtem azt is, párom azonnal megkapta. Nálam szinten nincs változás. Párom azonnal visszaküldte. Megkaptam, mostmar 160 fontot mutat felhasznalhatonak, holott valós penzmozgas továbbra sem történt. Felvehetnem a 160-at mostmar, de pár nap múlva már a charge-ot is arra kéne fizetnem. Gyanítom ha ezt most még 5x negcsinalnam, felszaladna akár 1000 fontra is. :Y

[ Szerkesztve ]

(#17558) fazr


fazr
senior tag

Barclaycardot szerettem volna, precheck excellent chance-t dobott és ezért is próbálkoztam, de mégis elutasították Equifax credit check alapján. Oda viszont nem is tudok regisztrálni megnézni a score-omat, mert nincs 3 éves address history-m.

Experian 861-et ad, electoral rollba 1-2 hete regisztáltam csak és elvileg az is fog dobni rajta valamennyit. Amúgy electoral roll regisztrációt is havonta frissítik, mint a legtöbb változást, vagy szólni kell nekik?

(#17559) tildy válasza Ck. (#17557) üzenetére


tildy
nagyúr

Te melyik banknal vagy, es o melyiknel? Ha ennyire nem vlatozik, kerdezz ra a bankodnal.
Ahh latom, te Halifax o meg Lloyds.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17560) Ck. válasza tildy (#17559) üzenetére


Ck.
addikt

A halifax is a lloyds csoport tagja, ugyanazt a számlavezető rendszert és könyvelést használják és párom egyenlege se változik egyébként jelen esetben. Nála is hétfő-kedd környékén fogja az available funs az igazságot mutatni.
Ha teszem azt elhúznék végleg az országból, simán egymás között 0 fedezet terhére oda-vissza utalgatásból összehoznék 10 ezer fontot, egyben felvenném és mire a rendszerükben látszódna a probléma, addigra már bottal üthetnék a nyomomat az ő hibás rendszerük miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17561) fojtviki válasza Ck. (#17560) üzenetére


fojtviki
senior tag

összehoznék 10 ezer fontot, egyben felvenném

Gondolom ha bankba akarnad felvenni, akkor ott latnak, hogy turpissag van. Atm-bol pedig azt nem venned fol :D :DDD

(#17562) Ck. válasza fojtviki (#17561) üzenetére


Ck.
addikt

Voltam bent tegnap, egy nagyhajú angol királylány közölte, hogy nekem bizony 40 font van a számlámon. Mondtam neki, hogy de nincs. Erre ő, hogy netbank elérhető egyenlege nem téved, az a pontos összeget mutatja, nem téved. Mondom, márpedig bizony téved, nekem nincs annyi a számlámon. Erre felajánlotta, hogy akkor kifizeti, vagy vegyem vegyem fel ATM-nél, ha nem hiszem el.
Persze, felveszem, aztán jövő héten jön a csárrrrdzs. :DDD

(#17563) Gyick válasza Ck. (#17562) üzenetére


Gyick
őstag

Vedd fel azt szüntesd meg :DD

(#17564) Bubee82 válasza fazr (#17558) üzenetére


Bubee82
őstag

Havonta frissül, néha gyakrabban.

Én anno szóltam, hogy tudom, hogy fent vagyok szal kapják össze magukat. A válasz: majd frissül a rendszer, ők mindent megtesznek bullshit.

(#17565) legiaap


legiaap
nagyúr

Bejelentette párom a Lloyds-os kártyáját és használta otthon. Most nézzük, hogy minden egyes kártyás vásárláskor felszámolt 1 fontot, plusz a vásárolt érték 2.99 %-át?
Ez rendben van?
Én csak a 2.99 %-ra emlékeztem.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17566) userZ


userZ
tag

Gyors kérdés, bocsánat, de nem olvastam vissza: holnap lesz a határideje a magyarországi személyi jövedelem bevallás leadásának. A kérdés adódik, nekünk kint élő és dolgozó magyaroknak, akiknek van otthoni bejelentett lakcíme, kell e beadnunk szja bevallást, ha egy forintot se kerestünk az adott adóévben odahaza? Esetleg tud valaki hivatalos tájékoztatót a neten valahol? :R

Stop the Earth, I want to get off!

(#17567) eszgé100 válasza legiaap (#17565) üzenetére


eszgé100
őstag

régen is volt +1 font tranzakciónként.

uzerZ: amikor én kijöttem, úgy volt még hogy a megkezdett adóévről kellett bevallást csinálni, majd a következő évben egy 0-ás bevallást kellett leadni, utána már nem kellett foglalkozni a dologgal.

más: nem tudom van-e valaki a Merseyside-ról, de ha igen azoktól kérdezném, hogy Liverpool és vonzáskörzetében tud valaki gyári melót ajánlani? bármilyen lehetőség érdekel Chester - Warrington - St Helens - Wiganig bezárólag. előre is köszönöm :R

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#17568) legiaap válasza eszgé100 (#17567) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor erre nem emlékeztem. Element egy tíz fontunk így egy fontonként.
:U

Gyere Birminghamba, legalább lesz egy ismi városon belűl.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17569) userZ válasza eszgé100 (#17567) üzenetére


userZ
tag

Köszi, közben találtam egy elég friss cikket, ami alapján úgy tűnik nekem nem kell semmit csinálnom:
"A szabad munkavállalás mellett jellemző a külföldön létesített munkaviszonyból (az egyezmények értelmezésében „nem önálló munkából) származó jövedelem. Ez minden egyezmény szerint – fő szabályként – abban az államban adóztatható, ahol a munkát végzik, és általában az ún. mentesítési szabályt kell alkalmazni. Ez azt jelenti, hogy a külföldön megszerzett munkabér Magyarországon nem adóztatható, és ha a magánszemélynek az adóévben más adóköteles jövedelme nem volt belföldön, személyi jövedelemadó-bevallást nem kell beadnia. Ugyanakkor, annak, akinek az adóévben Magyarországon és külföldön egyaránt keletkezett adóköteles jövedelme, a külföldi munkaviszonyból származó jövedelem ilyen esetben is adómentes, de azt a személyijövedelemadó-bevallásban tájékoztató adatként fel kell tüntetni. A 2013. évről benyújtandó 1353-as bevallásban erre a célra a B lap 44. sora szolgál."

Ha tévednék, szóljatok! :R

Stop the Earth, I want to get off!

(#17570) eszgé100 válasza legiaap (#17568) üzenetére


eszgé100
őstag

szerencsére nekem jó helyem van, anyumnak kellene váltania, ezért a gyári munka.
mindig is kerültem az ilyen helyeket, túl sok ember van összezárva és én meg arra jöttem rá, hogy utálom őket, hát még a hülyéket, akikkel nem is lehet mit kezdeni, ráadásul ők vannak mindig a legtöbben :W

amúgy meg minden hétvégén elindulok Birmingham irányába, de csak Holmes Chapelig jutok az M6-oson :)

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#17571) tildy válasza legiaap (#17565) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, rendben van. Beszéltük már itt párszor, hogy a bankok jó része nagyjabol így szamol. Szerződés szerint tényleg annyi. Most nem keresem vissza a topikban a beszélgetést, de kb fel éve volt itt róla szó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17572) tildy válasza legiaap (#17565) üzenetére


tildy
nagyúr

Én végül a metrobanknal nyitottam még egy számlát, ha külföldön vagyunk, azt használom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17573) fojtviki


fojtviki
senior tag

Hello. Na ez a virgin media 152Mbps csodanet nem is annyira jo:) A maximum amit a parom mert az 42 Mbps-volt, de az atlag 25-30. Igaz egy note 3-mal lett merve. Evvel lehet mit kezdeni, vagy ez ilyen? :DDD

(#17574) Balinov válasza fojtviki (#17573) üzenetére


Balinov
félisten

szoval wifi-n keresztul. Ha csak nem N-es (vagy dual-band N-es) wifi routert adtak, akkor ennyit tud, mert akkor valszeg G-s a router wifije (aka 54MBit/sec) amitol 42 korrekt.

Ha van laptop, asztali szamitogep, amin gigabit vezetekes halokartya van, probaljatok meg kabellel osszekotni, es ugy speedtest.net

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17575) kraftxld válasza fojtviki (#17573) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A 152Mbps max kábelen fog jönni esetleg valami izmosabb AC-s wifin. Béna tablet / router kombinációval ez van.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#17576) fojtviki


fojtviki
senior tag

Ilyen van hozza: [link]

(#17577) SityiSXT válasza fojtviki (#17576) üzenetére


SityiSXT
őstag

En lassan ket eve szivok egy ilyennel. Legutoljara ugy meghulyult, hogy 15 percenkent 2 percre eldobott minden kapcsolatot - vezetekest is. Szereztem kolcson egy TP-Link routert, ezt a borzadalyt atloktem modem modba, azota a wifi is hozza azt a sebesseget, ami kell neki. Amugy a Virgin sajat foruman is a wifijere rengetegen panaszkodnak. Mintha Tildynek is lett volna kalandja vele.

[ Szerkesztve ]

(#17578) fojtviki válasza SityiSXT (#17577) üzenetére


fojtviki
senior tag

No akkor az jo. Akkor valoszinu, hogy hiaba is veszunk usb adaptort amit itt javasoltak:) Engem annyira ez nem erdekel kulonosebben, a parom mergelodik rajta. A masik gondja az, hogy instabil nagyon, no meg itt is sokszor szakad a net. Beterek a routeres topikba, milyen router+adaptor kombot javasolnak:)

(#17579) melon válasza SityiSXT (#17577) üzenetére


melon
tag

Nekem is Virgin van, nalam is modem modban van a 'super hub', mert nem tud egyszerre 2.4 GHz-en es 5 GHz-en is sugarozni. Igaz a routerem is Netgear (A superhub is valami atcimkezett Netgear cucc), es neha ujra kell inditani, mert nem tudok a wifijehez csatlakozni, pedig anno egy szazasba kerult :O En mar nem is tudom, hogy mennyiert kell venni egy jo routert, ami mindent tud, es megbizhato is.

(#17580) SityiSXT válasza melon (#17579) üzenetére


SityiSXT
őstag

Emellett a DNS szerver cimeit sem tudod atirni, muszaj a Virgin sajatjait hasznalnod - ami egyebkent elegge lassucska. Plusz nem hiszem el, hogy ha egy szobaban van egy asztali gep, egy iMac es ez a Super(???) Hub, akkor az 50 mbps net wifin merve 15-20, ha megvan, a ping 10 ms folott a Virgin sajat szerveren merve is, plusz ha fajlokat masolok a ket gep kozott, azt tizedakkora (de inkabb kevesebb) sebesseggel teszi, mint vezeteken. Miota ez a TP-Link bekerult a rendszerbe, azota sebesseg van. Meg be tudom allitani a Google DNS-t a Virgin lassu vacakja helyett. Viszont mivel kolcson van, ezert muszaj lesz vennem egy sajatot - en az ASUS RT-N56U routerjet fogom megvenni fizetesnapkor, ez jo ertekeleseket kapott (itt a PH-n is), a legujabb firmware ra kb. egy honapos, szoval support is van.

[ Szerkesztve ]

(#17581) legiaap válasza fojtviki (#17573) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nézz oda hogy panaszkodik...:)
És én mit szóljak mikor max. 13 le és 0.9 le a sebességem?
Életemben nem szörföltem ennél gyorsabb neten.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17582) fojtviki válasza legiaap (#17581) üzenetére


fojtviki
senior tag

Hihi. Nem en panaszkodom, csak en vagyok megbizva, hogy kerdezzek ra:) En amennyit netezek hallod:)
Egyebkent a prohardver is az "oktatasom" resze :DDD Azert kellett ide regisztralnom, mert tenyleg analfabeta voltam a pc-hez. A parom meg azt mondta, regisztraljak, es kerdezzem meg amit nem tudok, mert ha o csinalja meg mindig helyettem, akkor nem tanulom meg:) Szoval ha valami probl4mam van akkor itt kell megkerdezzem:) A mostanit meg o mondta, hogy kerdezzek ra, en azt sem tudom, mi az, hogy 152Mbps, de komolyan. De irok en lelkesen, a valaszt meg mutatom neki :DDD Egyebkent mielott ismertuk egymast, nagyon meg bekapcsolni sem tudtam egy pc-t, azert mostmar jobb a helyzet:)

(#17583) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Csomagot mivel a leggazdasagosabb hazakuldeni? Egy sracnak vennek meg itt valamit, mert otthon nem kaphato.
Product Dimensions: 32.5 x 25.5 x 16 cm ; 2.2 Kg

Don't Tread On Me

(#17584) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#17583) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17585) tildy válasza fojtviki (#17573) üzenetére


tildy
nagyúr

Routert megneztetek? Milyen routerek van, AC-t tud-e? Milyen frekvencian megy?

Megneztetek-e kabelen? Kabelen mennyit megy?
Csak mert nekunk a Lenovo haromszor lett visszakuldve, ugyanis a net azon 1-30 mbps kozt ugralt, mikozben tobb eszkozon is stabil 60-65 volt wifin az egyebkent 80-askent kert net ( kabelen inkabb 70 volt).

Igen, kb 3 eve nekunk is volt gond a virgin sajat routerevel meg a volt alberletben. Vettunk sajat routert. ( +azota plusnetesek vagyunk)

Nekunk amugy egy asus n66u van, kb 100 font volt , de mar vannak ujabbak is. pl ez: [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17586) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#17584) üzenetére


MPowerPH
félisten

:R

Don't Tread On Me

(#17587) fojtviki válasza tildy (#17585) üzenetére


fojtviki
senior tag

A ruter ez :[link]
Kabelen meg nem mertuk, de ma megejtjuk azt is. De router topikban kali ajanlott mar.

"router; rt-ac56u és attól felfelé, vagy archer c7
usb modul; usb-ac53 vagy usb-ac56"

(#17588) SityiSXT válasza fojtviki (#17587) üzenetére


SityiSXT
őstag

Apro belevau:
Ha ASUS routert / USB wifit veszel, az elso betu(k) mutatjak, milyen szabvanyt tamogat. Szerintem az elkovetkezendo par evben meg eleg az N, ha leginkabb csak neteztek rajta, es nincs nagy adatforgalom az otthoni halozaton (pl. nem streameltek filmeket egyik geprol a masikra fullHD minosegben) - ilyenkor az a 30-40 font plusz, amit az AC ad, nem biztos, hogy megeri.

[ Szerkesztve ]

(#17589) MPowerPH válasza SityiSXT (#17588) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor megeri, ha az eszkoz, ami veszi a jelet, az szinten AC-s. Mert eleg jelentos kulonbseg van a ket szabvany kozott. Bar az teny, hogy eleg szep felara van az AC-nek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17590) SityiSXT válasza MPowerPH (#17589) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ez igaz, de az AC-s eszkozok visszafele is kompatibilsek az N-es eszkozokkel.
En nem akarok senkit lebeszelni semmirol, csak ha nem hasznalja ki igazabol, akkor olcsobban is meguszhato a dolog, ha szempont az ar is.

[ Szerkesztve ]

(#17591) fojtviki válasza SityiSXT (#17588) üzenetére


fojtviki
senior tag

En azt irtam, hogy en nem nagyon hasznalom a netet:) A parom viszont most, hogy "supernet" van eleg sok hd anyagot tolt le:) Bar nem akarok kikapni ezert, ugyhogy be is fejeztem:)

(#17592) Balinov válasza fojtviki (#17591) üzenetére


Balinov
félisten

ha sokat tolt 720p/1080p-t mindenkeppen javaslom, hogy a letoltogep gigabites lan-on csatlakozzon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17593) fojtviki válasza Balinov (#17592) üzenetére


fojtviki
senior tag

Sajnos kabellel biztos nem fogjuk tudni osszekotni:( Pedig joval olcsobb lenne. Akartunk magunknak kulon bekottetni, de a virgin egy hazba nem kot ket netet. Szoval ez a 160 fontos megoldas lehetseges csak::(

(#17594) Balinov válasza fojtviki (#17593) üzenetére


Balinov
félisten

milyen messze van a szoba/gep a Virgines cucctol? Hatha el lehet egy cat5e kabelt huzni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17595) eszgé100


eszgé100
őstag

unokatesómnak azonnal sikerült számlát nyitni a Barclaysnál a friss uk-s jogosítványával.
gondoltam megosztom, mert mostanában sokan panaszkodnak, hogy nehézségekbe ütköztek

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#17596) fojtviki válasza Balinov (#17594) üzenetére


fojtviki
senior tag

nincs messzire, Pont a szobank folott van a router. De ha kabelt akarnank huzni akkor furni kellene. Ami nem lehetseges, nem regen lett felujitva a haz. Muanyag nyilaszarok. Ha pedig maskeppen akarnank, akkor itt van egy eloszoba, fel a lepcson, onnan pedig be a nappaliba. Nehez igy, hogy csak szobat berlunk.

(#17597) tildy válasza SityiSXT (#17588) üzenetére


tildy
nagyúr

Mifelenk mostanaban huzzak a gigabites netet , raadasul otthon ket gep is 802.11ac Wi‑Fi kepes. Nem tudom kihozzak-e UK-be, de ez jo aron van.

eszge: oke, azon felul kertek meg tole valamit? Munkahelyrol igazolast, vagy barmi?

----------------------
"Akartunk magunknak kulon bekottetni, de a virgin egy hazba nem kot ket netet. " az erdekes. Votl albinkban volt kabeles virgin is, meg szinten virgin csak telefonvonalon ( amit az egyik lako hordozott magaval, mikor bekoltozott )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17598) fojtviki válasza tildy (#17597) üzenetére


fojtviki
senior tag

A live chat-en azt mondtak, hogy nincs ra lehetoseg:( A Hyperoptikot neztuk mi is, de erre nem erheto el.

(#17599) Gyick válasza MPowerPH (#17583) üzenetére


Gyick
őstag

Facebook-on ilyen különböző angliai vagy londoni csoportokban rengetegen hirdetnek csomagküldést.Én ott néznék körül

(#17600) Gabor tm válasza SityiSXT (#17580) üzenetére


Gabor tm
tag

Hello!

Nekem Asus RT-N53 van. Még otthon vettem kb 2 éve, azóta is jól szolgál, gyors, 1-2 havonta egyszer kell újraindítani kb pedig a torrent folyamatosan megy rajta. Nem hiszem, hogy az N56 ennél gyengébben teljesítene :)

Üdv,
Gabor™

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.