Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) GreenGoblin válasza Balinov (#34000) üzenetére


GreenGoblin
tag

Idei BF egész frankó volt. Kiköltekeztem magam.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#34002) Balinov válasza GreenGoblin (#34001) üzenetére


Balinov
félisten

Ne is mondd, mindenféle fiszfaszra kiszortam vagy 150eurot :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34003) moleculez válasza Balinov (#34002) üzenetére


moleculez
veterán

Nekünk most tényleg semmit nem kellett venni. Tavaly viszont egy jó kis blendert lőttem kb harmad áron. :K , meg egyéb konyhai kütyükből. Amúgy nem BF jellegű, de az Amazonnak van outletje. Ha googleben rákerestek akkor az apoot ott nyitja meg, ott is el lehet csípni utolsó/kifutó darabokat olcsóbban.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34004) Maxxy10 válasza moleculez (#34003) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nálam évek óta a HotUKDeals a nyerő. Cipőt évek óta csak onnan veszek, főleg az ilyen price glicheket szeretem ;]

Májusban így vettem a S21-et kevesebb mint £400èrt..

(#34005) Yeffy válasza Maxxy10 (#34004) üzenetére


Yeffy
veterán

megkerdezhetem, az hogy jott ossze? mert, ha csak nem egy genuine akcio volt, hanem glitch, akkor hh felvettek a rendelesedet, es ki is szallitottak? ilyenkor amennyire tudom, torolni szokták.

most raneztem S21 Ultra deal-ekre, az egyik alatt kerdezik, h miert pontoztak le, pedig miylen jo ar, irtak is ra valaszkent, mert korabban egy szazassal olcsobban is fent volt, de glitch volt, es a Samu torolte a rendeleseket sokaknak.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34006) Maxxy10 válasza Yeffy (#34005) üzenetére


Maxxy10
addikt

A trade in részlegen volt a glitch. S9 régi telefonomèrt adtak £350-et és volt egy 20%-os kódom.

Proof:

(#34007) Ck. válasza GreenGoblin (#34001) üzenetére


Ck.
addikt

Errefelé nem volt semmi, még csak reklámban sem nyomatták, boltokban személyesen se. Teljesen átlagos árak mindenhol.

(#34008) Yeffy válasza Maxxy10 (#34006) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor valaki jol jart :))
miert, mennyi lett volna a valos trade-in erteke?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34009) Maxxy10 válasza Yeffy (#34008) üzenetére


Maxxy10
addikt

£100 :DDD

(#34010) instantwater válasza GreenGoblin (#34001) üzenetére


instantwater
addikt

Én 32 colos 4k IPS monitort akartam venni, de csak a gyengébb VA paneleseket árazták le. :(

De vettem sit-stand desket a Fexispottól, meg széket a SecretLabtól :D .

Jött egy Logitech MX Master egér is. Az első generációs volt 30 font környékén. De mivel sem az MX Keys billentyűzet, sem értelmes monitor nem volt leárazva, így lehet, hogy megy vissza az egér...

Kiváncsi vagyok mások mit vettek. :)

(#34011) instantwater válasza moleculez (#34003) üzenetére


instantwater
addikt

Amazon outlettel vigyázni kell.
Olvastam horror történeteket, hogy hibás/sérült termék jött onnan, aztán a vevőnek kellett bizonygatnia, hogy sérülten érkezett.

(#34012) Yeffy válasza Maxxy10 (#34009) üzenetére


Yeffy
veterán

pfff, azosztigen'! :DDD
legkozelebb lesz ilyen glitch csucs mobilra, szoljal mar pls. :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34013) Snoop-y válasza instantwater (#34010) üzenetére


Snoop-y
veterán

Melyik MX-et vetted? Nekem van MX 2 es MX 3 -is. Szerintem az utobbi jobban hasznalhatobb ergonomikusabb a gorgetes is javult az elozo modellhez kepest.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34014) Snoop-y válasza instantwater (#34010) üzenetére


Snoop-y
veterán

En egy ipari hideg gyumolcsprest. Horror ara volt eleg annyi, hogy £400 -at sporoltam ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34015) Maxxy10 válasza Yeffy (#34012) üzenetére


Maxxy10
addikt

Black Friday akció Vodafone: S21 128GB

(#34016) GreenGoblin válasza Maxxy10 (#34015) üzenetére


GreenGoblin
tag

Többen panaszkodtak a HotUKDeals oldalán hogy elhajtották őket a fenébe vagy kellett erre pluszba simet is venni előfizetni.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#34017) Snoop-y válasza GreenGoblin (#34016) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat nyilvan. Miert adna egy telefonszolgaltato csak ugy akciosan mobilt? Ugye SIM lock mar regen nincs a szolgaltatoknal teljesen egyertelmu, hogy kell hozza venni egy elofizetest.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34018) instantwater válasza Snoop-y (#34013) üzenetére


instantwater
addikt

MX 1: [link]

(#34019) Balinov válasza instantwater (#34018) üzenetére


Balinov
félisten

Hmm valakinek Rav4 10kert :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34020) aero. válasza Balinov (#34019) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez csak PCP, vissza kell utána adni :)
bár nem rossz deal azért

[ Szerkesztve ]

(#34021) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Valakinek van valamilyen pozitiv lizing ceges javaslata?
Ugy nez ki sikerul a cegnel osszehozni hogy legyen salary sacrifice es megprobalunk valami full elektromosat..

(#34022) GreenGoblin válasza Snoop-y (#34017) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondjuk akinek a telefon nagyon kell az bemegy, megveszi, előfizet majd 14 napon belül eláll a csomagtól és ott a telefon. Na ez kinek éri meg? A szolgáltatónak tuti nem de páran megjátszák ezt is. Tavaly vagy tavalyelőtt a Huawei P30 Pro-t dobálták 250-300 környékén az O2-nál. Elég okan megvették így az a csomagot lemondták. Ennyi erővel adhatnák csomag nélkül is, de ez anglia itt szeretik bonyolítani a dolgokat. ;]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#34023) Yeffy válasza Maxxy10 (#34015) üzenetére


Yeffy
veterán

nem rossz ar, csak nekem

- az Ultra lenne eselyesebb
- bar nem olyan horror aron
- 256-osban vagy felette
- nem Exyfossal, ami kb eselytelen, h Europaba jonne SD-vel. :N

bar mondjuk a mostani SD is egy kazan. meretben a sima 21 boven jo lenne.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34024) Yeffy válasza Balinov (#34019) üzenetére


Yeffy
veterán

nezegetem ezt is mostansag, meg az elodjet is, jo kis gepek.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34025) GreenGoblin válasza Yeffy (#34023) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ezért vettem tavalyi OP 8T-t nem pedig valami idei kazán SD-t. Idei BF legjobb ajánlata volt 340valamennyiért vettem.
Samsungot meg vegyen az akinek két anyja van. Tele van bloatware-rel azt lehet adb-vel eltűntetni.
Pixelt vettem volna ha nem cseszték volna el ismét. Ujjlenyomat olvasó valami first generation lassú, a zoom kamera Pro exclusive és a Google féle chip sem a legjobb mert titanik tőle még ez a nagy akku is. Illetve a csupa üveg telefon csúszik mint atom. A régi material jobban bejött.
Pedig bíztam benne hogy talán most nem cseszik el.
Még Sony volt befutú, de azok meg nem tudom mit képzelnek a magas árazasukkal. Annyira azért nem jók. Még a tavalyi Xperia 5II amit kinéztem is baromi drága. Inkább rajtuk rohad, minthogy akcióznának felfogás hihetetlen.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#34026) Alvin_ti4200 válasza instantwater (#34010) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem olyan nagy leárazás, de picivel 600 alatt (Amazon 582-ért árulja éppen) kapható BenQ PD3200U - ha 60Hz számodra okés.

Én 34" IPS 144+ Hz ultrawide-ra lőnék, de ahelyett, hogy kiszórnák leárazva az LG 34GN850-et, inkább visszavitték MSRP fölé, hogy egy árban legyen az újabb 34GP850-nel... :( Néztem a BenQ Mobiuz EX3415R-t, ami tényleg akciós a BenQ saját webshopjában, de egy review-ban megmérték a maximális fényerőt Black Frame Insertion nélkül és mindössze 210 cd/m2 jött ki, ami nekem ebben a lakásban erősen határeset lenne nappal, bár ettől függetlenül még nem tettem le teljesen róla.

Ami ennél is érdekesebb, az a Gigabyte új M34WQ-ja, ami sík paneles ultrawide KVM switch-csel (amire nincs szükségem) és USB-C-vel (ezt tudnám a céges laptophoz használni, mínusz egy dugasz). Valamiért ugyanakkor az az érzésem, hogy ilyen széles panelnél a hajlítás már többet adna hozzá a játékélményhez, mint amennyit ront mondjuk a fotós utómunkán, pedig az ár (480) az eléggé korrekt. OcUK-n van egyedül belőle még raktáron, a cég mostanában piacra dobott IPS paneles modelljei elég meggyőzőek (főleg az M32Q), de látatlanban nem merek rá lecsapni, mert ez ilyen nagy dögöt macerás visszaküldeni. Sajnos Displayspecifications.com nem írja, milyen IPS panel van benne és az LG nem gyárt sík IPS panelt 75Hz-nél magasabb képfrissítéssel, szóval eléggé lottó.

[ Szerkesztve ]

(#34027) sh4d0w válasza Alvin_ti4200 (#34026) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

34'-os ulrawide Samsung (3440x1440) most 259, 75 Hz-es, VA paneles.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#34028) Alvin_ti4200 válasza sh4d0w (#34027) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

4 éve 144 Hz-es IPS panelt nézek, az alatt számomra a kategória megszűnt létezni már :B Amúgy a 259 valóban nem rossz ár azért a cuccért.

[ Szerkesztve ]

(#34029) Yeffy válasza GreenGoblin (#34025) üzenetére


Yeffy
veterán

valahogy mar nem szimpatizalok az OP-kkel. az even semmi ertelmes BF akciot nem lattam amugy sem, amikre kerestem - nem baj, legalabb tobb penzem marad.
viszont tavaly BF-kor huztam be 25%-al olcsobban az X5ii-met Amazonrol, na az valoban ertelmezheto akcio volt, nem valami kamu okorseg.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34030) Bubee82 válasza aero. (#34020) üzenetére


Bubee82
őstag

Miert kell visszaadni?

A futamido (altalaban 3-4 ev) lejarta utan egy nagyobb osszeg kifizetese utan lehet tulajdonolni, vagy tovabb lehet fizetni reszletekben es ugy kifizetni a maradekot.

Annyi valoban igaz, hogy a lizing arra jo elsosorban, hogy az ember gyakran valtogassa az ujszeru autokat.

#34021 Tufa_

Az On.to-t ismered?

[ Szerkesztve ]

(#34031) instantwater válasza Tufa_ (#34021) üzenetére


instantwater
addikt

Ha Salary Sacrificeból vesz a cég neked autót, arra nem jön Benefit-in-Kind charge?

(#34032) instantwater válasza Alvin_ti4200 (#34026) üzenetére


instantwater
addikt

Pont ez a PD3200U az egyik kiszemelt vagy LG 32UN880 vagy valami hasonló.
600 font helyett 582 az nem épp nagy BF akció...
Olyan 450-480 környékén már elkezdenék mocorogni.

Nagy kamu ez a BF.
A gagyit, meg régi beragadt készletet akciózzák csak.

(#34033) BÁ Nutrition válasza qqzs (#33977) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"vagy az angol aki 10-ig reggelizik es 5-ko mar menne haza"
hogy ez mennyire igy van...
azt meg hozza lehetne tenni h min 30% magasabb oraberert csinaljak a felet se :) :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34034) Tufa_ válasza instantwater (#34031) üzenetére


Tufa_
aktív tag

De igen. Egy pl Hyundai Ionic 5 Ultimaten ez evi £1100 jelenleg.
Az en adosavomban brutto £24900 amit fizetnek, netto £14-15k (bonusz es fizu emeles fuggo) a 36 honap futamido alatt az egesz lizingre, bik-kel, biztivel, maintenance-el egyutt. Elvileg a 36 honap vegen van lehetoseg megvenni az autot is, es bar nem bizok benne hogy 3 ev alatt ezeknek az ara megmarad mint pl most egy 1-4 eves Teslanak, de meg az is lehet hogy vasarlasnal es eladasnal valamennyi visszajon a vegen.

Bubee82, koszi, feliratkoztam hozzajuk a ceggel. Ok meg nem csinalnak salary sacrifice-t de hatha hamarosan..

(#34035) aero. válasza Bubee82 (#34030) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Bocsi, elírtam. Ez PCH azaz Personal Contract Hire (tartósbérlet), ahol a PCP-vel (Personal Contract Purchase) ellentétben nincs lehetőség ballon payment kifizetésére.

(#34036) sh4d0w válasza instantwater (#34032) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a BF eredetileg arról szólt, hogy a régi készleteket alaposan leakciózzák, hogy karácsonyra legyen hely az újnak - csak azok mondjuk 50-70%-os akciók voltak, nem 50p-sek.

https://www.coreinfinity.tech

(#34037) Bubee82 válasza Tufa_ (#34034) üzenetére


Bubee82
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#34038) moleculez


moleculez
veterán

Na szóval ezt [link] ide szántam, csak benéztem azt oda írtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34039) Tufa_ válasza moleculez (#34038) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Kapnak valami bonuszt vagy csomag alapjan (extra) fizetest?

(#34040) instantwater válasza moleculez (#34038) üzenetére


instantwater
addikt

Én úgy tudtam "címpénz" van. Minél többet visz annál több a pénz.

(#34041) moleculez


moleculez
veterán

S-h-e-m-m-i. Avagy £0. A normál fizuját kapja.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34042) instantwater válasza moleculez (#34041) üzenetére


instantwater
addikt

:Y

(#34043) Ck. válasza moleculez (#34041) üzenetére


Ck.
addikt

Szia,
Akartalak még a múltkor kérdezni, csak aztán elmaradt… mindenféle személyeskedés nélkül, számodra maga a Karácsony minden formájában és jelentésében megszűnt létezni? Csak kiváncsi vagyok, hogyan működik ez, ennyi. Mehet privátban is, ha gondolod. :R

(#34044) Snoop-y válasza instantwater (#34040) üzenetére


Snoop-y
veterán

Futaroknal esetleg (azert szoktak csomoszor csak a cetlit bedobni mert azert is kap penzt meg se varja hogy kigyere az ajtohoz mar startol is elfele). Tescos kiszallitasnal ha csak siman hulye az ugyfel is teged basznak le akar igazad van akar nem. Egyik baratom csinalta Ocadonal es Tesconal is. Eleg agyzsibbaszto melo.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34045) moleculez válasza Ck. (#34043) üzenetére


moleculez
veterán

Nem ünnepeljük, nem tartjuk. Kb mint ahogy Téged érint a hanuka, vagy diwali. Ugyanakkor nincs semmilyen ellenségeskedés sem, vagy utálkozás. Sőt, amíg Mo.-n éltünk leültünk a család nem muszlim részével vacsorázni, részt veszünk a céges rendezvényen, csak mi nem karácsonyozási szándékkal. Hanem mint társasági esemény.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34046) Ck. válasza moleculez (#34045) üzenetére


Ck.
addikt

Hmm, csak azért furcsa ezt olvasni, mert rengetegen állítanak fát és ünneplik a Karácsonyt, annak vallási tartalma nélkül is, olyanok is akik nem feltétlen hívők. Nálad egyik évről a másikra szűnt meg ez az ünnep? Nem hiányzik a hangulata, a varázsa?

(#34047) moleculez válasza Ck. (#34046) üzenetére


moleculez
veterán

Nem volt mit elhagyni, mert olyan 12 éves korom óta nem érdekel az egész. A hangulata az november első hetében még átjön, more eljutunk kariig már meg is unom.
De amúgy már semmilyen vallási töltete nincs senkinél sem, kb mint Augusztus 20-a... Ellenben számomra megölte a maradék karácsonyi hangulatot hogy mennyire egy black friday jellegű vásárlási kényszer maradt belőle. Múltkor egy kollegával arra jutottunk, hogy kari az gyak. a vásárlás ünnepe. ( Ezt súlyosbítja a tény, hogy retailben dolgozom, szóval érintett vagyok.)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34048) Vaze


Vaze
őstag

Ma voltam orvosin,1. lepes megvolt.Most varnom kell 2-4 hetet mire vissza kuldik a jogositvanyom,utana mehetek kreszre,aztan ha az is megvan akkor kezdodhet a vezetes....(teherauto)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#34049) KROK640 válasza BÁ Nutrition (#34033) üzenetére


KROK640
veterán

Ez egyébként szerintem mindenhol így van, ahol "őslakosok" is dolgoznak. Mert Ausztriában is hasonlót tapasztalatam, Cipruson meg pláne, sőt, ott 10-re esik be 12-kor elmegy sziesztázni, 4-re visszajön, 6kor már megyen is haza...
És persze a magasabb órabér mindenhol jár.
Ugyanazért a melóért Ausztriában, a helyieknek a nettojuk magasabb volt 30%-al mint nekünk a bruttónk. És ez csak az alja volt...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#34050) KROK640 válasza instantwater (#34040) üzenetére


KROK640
veterán

Nem, nem. Tavaly én is pont ilyet csináltam (picker), és november végén meg decemberben cca kétszer annyit dolgoztunk ugyanazért a pénzért mint az év más szakaszában. Semmiféle bónusz vagy extra nem volt, maximum annyi, hogyha nagyon elúszás volt, akkor lehetőség volt napi 2-3 óra túlórára, de azt sem köszönted meg. Egyrészt normál órabérként volt elszámolva, másrészt kinek volt kedve 10 durván hajtós óra után még 2-3 órát ráhúzni?
De ezt a cég is érezte, és igyekeztek norma emeléssel(!) rászorítani az embert, hogy minél kevesebbet kelljen túlóráznia.
És inkább bent tartanak szombaton reggel 7-től este 8ig, minthogy vasárnap (dupla pénzért) kelljen bemenj, vagy ha igen, akkor csinálnak ilyen 3-4 órás műszakokat, te meg hazafelé úgy vagy vele, hogy a mai benzint, kaját, szállást sem feltétlenül kerested meg (részarányosan) de azért szabadnapod sem volt...

Na, akkor el is határoztam, hogy ha csak egy mód van rá, ilyen helyre november közepe és január eleje között nem megyek.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.