Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) legiaap válasza legiaap (#17100) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mind egy már az O2 oldalán találtam helpet és elindította. A folyamatot. Most már csak várnom kell az email-re amit küldenek majd.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17102) SityiSXT válasza legiaap (#17101) üzenetére


SityiSXT
őstag

Pont írni akartam, hogy az O2-nál előfizetőknek ingyenes.

(#17103) legiaap válasza SityiSXT (#17102) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ki akarom függetlenítetttni, mert ismét érdekel az EE. Néztem a lefedettéség és már olyan helyen is van 4g, ahol korábban hiányoltam.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17104) aero. válasza zsambek (#17097) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

kinél?

(#17105) zsambek válasza aero. (#17104) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

Nincs semmi fix ember, rákeresek, aztán akinek megfelelő a feedback-je, annál megveszem. :) Azért mondtam az eBay-t, mert ott ténylegesen látod azt, hogy már hány embernek csinált, és mennyire elégedett vele, nem csak egy honlapot... :) De ha Three-s, vagy O2-es vagy, akkor meg elég csak a szolgáltatódhoz menni, és ott kezdeményezni. A legdrágább, ha jól tudom az Orange, meg a T, meg a Vodafone. Az O2, meg a Three pedig a legolcsóbb. :)

zsambek`

(#17106) Zodicus válasza zsambek (#17105) üzenetére


Zodicus
senior tag

Na igen, konkrétan az O2 ingyen csinálta és megvolt online 3-4óra alatt.

(#17107) Balinov válasza legiaap (#17095) üzenetére


Balinov
félisten

hasonlo oldallal, N+1 klonja van az ilyeneknek, mint anno valamelyik pesti webshop webshopmotorjat hasznalta mas szamtekuzlet is, van, igaz az .ie domainnel rendelkezett es SGSIII-ra lett hasznalva. Megadtuk a megfelelo adatokat, PP-vel fizettem es talan 24/48h-n belul megvolt az NLCK kod, ami azota is koszoni szepen, renduletlenul muxik. En a helyedben utananeznek, pl. XDA-n, hogy erre a celra, kik, melyik oldalt ajanljak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17108) Balinov


Balinov
félisten

Directferries.co.uk promo

If you're planning a trip to the continent this year then make sure you book by Sunday as you can save up to 20% with DFDS Seaways, P&O Ferries and MyFerryLink on their Dover - France ferries when you book your ticket at directferries.co.uk!

This 20% discount offer is available for travel anytime up to 18th December by car carrying up to 9 passengers. There are only a limited number of discounted spaces available per sailing with each operator so compare and book now to get the best choice of sailings at the lowest fares.

Offer expires Sunday 6th April!

link az email hirlevelben

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17109) Cheesus


Cheesus
senior tag

Üdv :)

Ne haragudjatok, hogy ide pofátlankodok a kérésemmel, de lenne egy problámám.
Itt élek Magyarországon, és kinéztem magamnak egy Air Max cipőt, de sajnos itthol nincs a méretembe (47-es kellene). Böngésztem a netet, és ráakadtam az angol Nike Store-ra, ahol meg is találtam a cipőt, és még méretben is lenne. Ráadásul 10.000Ft-al olcsóbban jönne ki, mivel a postázás ingyenes. Viszont amikor chekout-olni akarok Paypal-al, akkor az oldal érzékeli, hogy magyar bankkártyám van, és emiatt nem engedi megvenni a cipőt, és átrak egy másik régióba, ahol már €-val lehet fizetni, és természetesen sokkal drágábban jönnék ki...
Az lenne a kérdésem, hogy esetleg van-e köztetek egy ember, akinek miután én átutaltam a cipő összegét PayPal-on, ő megvenné nekem kintről a cipőt, és chekout-nál az én címemet írná be? Tehát neki a vásárláson kivül mással nem is kellene foglalkoznia. Ha akadna erre a feladatra egy segítőkész ember, kérem PÜ-ben jelezze :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#17110) Viszlát válasza Cheesus (#17109) üzenetére


Viszlát
addikt

Privatban akart menni...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17111) Viszlát válasza Cheesus (#17109) üzenetére


Viszlát
addikt

Privatban akart menni...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17112) wildufo


wildufo
csendes tag

Sziasztok,

A cegem tobb embert keres linuxos tapasztalattal, tobb szinten:

- 0-1 ev tapasztalattal: 24/7 NOC monitoring, itt annyi hogy ha tudod mi a linux akkor mar jo vagy

- minel tobb ev: Operations engineer, olyan DevOps fele dolog. (ez olyan 40-45 korul fizet)

Ez egy tok jo ceg, eleg nagy is, London kozepen. Vannak benefitek, meg ceges bulik, a fonokok is nagyon jok (ami nem elhanyagolhato). Alapvetoen mindenfele tipikus linuxos dolgot kell csinalni, azert hosting tapasztalat elony lehet.

van 300+ szerver, felhoben meg vason is, Java, C es Perl dolgok futnak rajtuk, de mind sajat fejlesztes.

Szoljatok mindenkinek, tegnap kene kezdeni.

(#17113) kem válasza wildufo (#17112) üzenetére


kem
addikt

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#17114) sh4d0w válasza wildufo (#17112) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ment privát.

https://www.coreinfinity.tech

(#17115) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

disznóhúst lehet valahol az égvilágon kapni Londonban?

(#17116) emvy válasza aero. (#17115) üzenetére


emvy
nagyúr

Kb. mindenhol, miert?

while (!sleep) sheep++;

(#17117) ronson válasza aero. (#17115) üzenetére


ronson
őstag

Remélem nem "pig" néven keresed? :)

Mert a muszlim hentesek kivételével kb. mindenhol kapni.

[ Szerkesztve ]

(#17118) emvy válasza wildufo (#17112) üzenetére


emvy
nagyúr

> - minel tobb ev: Operations engineer, olyan DevOps fele dolog. (ez olyan 40-45 korul fizet)

Ez nem tul keves szerinted sokeves tapasztalattal? London kozepen ez inkabb olyan junior (1-2 eves tapasztalat) fizu.

while (!sleep) sheep++;

(#17119) wildufo válasza emvy (#17118) üzenetére


wildufo
csendes tag

ez itt ennyi.
gondolom logikus, ha valaki talal 10 ev tapasztalattal jobban fizeto munkat, akkor azt valasztja.
most direkt csekoltam cwjobson, ez teljesen atlagos osszeg ebben a temaban. (kivetelek persze vannak)

(#17120) tildy


tildy
nagyúr

Oke, mostantol en sem leszeka three hu partoloja, bar a sajat contractom meg naluk marad, de leven fut-fat igertek, amibol semmi nem valosult parom munkahelye kornyeken, igy 2 contractom viszem el toluk. Meg sem probalt meggyozni az indiai cc-s, miutanmondtam, hogy azt igertek aprilis 1-ig megcsinaljak, es hogy van-e egyaltalan azon a teruleten tervben fejlesztes. Mert ez igy hasznalhatatlan. Ugyhogy igy ket elofizu hoppp, ment el a threetol. Sajnos unlimited data normalis aron keves helyen van, igy mind ment a giffgaffhoz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17121) Ck. válasza Bubee82 (#17098) üzenetére


Ck.
addikt

Tanulságos történet, igyekszem nem elfelejteni. :R
Sajnálom h így kicsesztek Veled.

Az éves futással vigyázz mit írsz itt le, mert hajlamos pár fórumtars az ilyenert vérre menő becsületharcra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17122) Bubee82 válasza tildy (#17120) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is így voltam az autóbiztosításnál.

Indiai/pakis csálesz/csajszi simán azt találta mondani, hogy ez van és kész. A legutóbb, amikor beböszmültem a lehúzáson, miután átkerültem egy angol nőhöz, vele már lehetett rugalmasan egyezkedni.

A közvetlen kollégám nagyon nem értette miért mondom azt, hogy bár nem vagyok rasszista és kifejezetten toleráns is vagyok mindennel és mindenkivel szemben (sokszor a saját káromra), ezt az ember rasszot egyszerűen nem tudom eltűrni magam körül.

Erre meg én mondom azt, hogy: EZ VAN.

Ck.

No probs dude :N Legközelebb okosabb leszek ;]

[ Szerkesztve ]

(#17123) legiaap válasza tildy (#17120) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem ma lett független az 5S-em, EE-s PAYGO sim berendelve és ha bejön én váltok majd arra idővel.
Jó az O2 csak valahogy az EE az egyetlen szolgáltató itt ami a leggyorsabban fejlődik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17124) Ck. válasza legiaap (#17123) üzenetére


Ck.
addikt

Én is átmentem EE-re.
2 dolog nem tetszik:
- nincs online chat az ugyfelszolgalatnal
- depositot kérnek az EU-s hivasokhoz.

O2-nél mindkettő megoldott, van online chat, normális ügyintézéssel és deposit se kell ahhoz h hazatelefonaljak. A függetlenítés még első héten, szűz korában szinte meg volt az elofizetesnek, kérdés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17125) tildy válasza legiaap (#17123) üzenetére


tildy
nagyúr

Az EE is limitalja a forgalmat es nem is tunnek olcsonak.
Orangeos korukban meg volt par szemet huzasuk ( pl. ha pac numbert probaltal kerni, fura modon "mindig" bontott a vonal).

MEglatjuk mi alakul, leven -hiaba jo nekem a terero a munkahelyen , itthon, es atlalaban - en is filozom valtason. Lehet Virgin lesz.

Amit nem szeretek, az az, ha palira vesznek. Szivesen fizettem volna en a szamlat a masik ket contracton is, de ne nezzenek hulyenek, es ne hazudjanak a kepembe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17126) fojtviki válasza tildy (#17125) üzenetére


fojtviki
senior tag

De sok panasz van a three-re:( Mi eddig tokeletesen meg voltunk elegedve vele. Most ugy nez ki, hogy koltozunk ho vegen Reading-be, remelem azert beszelni tudunk majd:) Egyebkent nekunk Marciusban kuldtek, hogy 4G-re altak at ezen a teruleten, de mar joval regebben 4G a kapcsolat itthon. Szoval nekunk nincs okunk panaszra eddig.

(#17127) legiaap válasza Ck. (#17124) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csetet remélem pótolni fogják. Azt szeretem az O2-ban. De mi az a depozit amiről beszélsz? Az nekem új dolog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17128) aero. válasza ronson (#17117) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

mindenhol a muszlimokat latom, multikba meg nincs, lidlbe meg 5p alatt elviszik ha van :D

(#17129) ronson válasza aero. (#17128) üzenetére


ronson
őstag

Szerintem te nem ismered fel a sertés húst. :D Azt nem hiszem el, hogy a multiban nincs. Ma voltam az ASDA-ban volt. A Tescoban is mindig van. A hentesnél is aki tart disznót.
Ja a multiban csak előrecsomagolt védőgázas tálcás van. Húspultban sokszor kimérve nincs, azért mert ha ott lenne akkor a muszlimok nem vennék meg a többi húst.

Az biztos, hogy a legtöbb muszlim hentes legalábbis itt a peremvidéken, de van mindenhol rendes hentes is.

Merre laksz egyébként Londonban?

[ Szerkesztve ]

(#17130) fojtviki válasza aero. (#17128) üzenetére


fojtviki
senior tag

Valamit akkor nagyon nem jol csinalsz:) ASDA, Tesco. Ha van a kozeledben way2save ott is van. Lengyel boltokban is. Nem is ertem miert nem talalsz.

(#17131) Ck. válasza legiaap (#17127) üzenetére


Ck.
addikt

Téged nem érint ha topup-os vagy. Én kötöttem egy 4gee plant és ha UK-n kívülre akarok telozni, akkor előtte be kell fizetnem x fontot, mert féltik a segguket h megkarositom szegény őket.
Elvileg 90 nap után vmilyen formában visszakapnam...ha jó kedvük van.

[ Szerkesztve ]

(#17132) melon válasza legiaap (#17123) üzenetére


melon
tag

En teljesen elegedett vagyok eddig az O2-val, Three utan setagalopp. Van lefedettseg, es ahol epp nincs 3G ott is tudok telefonalni, nahat :C
A masik meg az, hogy nem huznak le ha kulfoldre telefonalok, a multkor egy belga mobilt hivtam, es utolag jottem ra, hogy valahol 9-11p/perc volt a dija mindenfele voip elohivo meg egyebek nelkul. Nem erdekel, ha havi £10-zel tobb, mint a Three volt, cserebe ez mukodik. Es igen, a chat is hasznos, pikk-pakk megoldottak a gondomat. Ja es a tethering is megy, gond nelkul, mar egyszer jol jott. Nem hibatlanok, de sokkal elviselhetobbek, mint az elozo szolgaltatom.

A korlatlan netet meg sose ertettem, Threen az volt, de mivel olyan fos lassu volt, max 1-1.5GB-ot forgalmaztam naluk havonta, akkor meg konnyen igergethetnek fut-fat. A legrosszabb a frusztracio, amikor fontos lenne, hogy mukodjon, akkor nem ment sosem. 26 honapig voltam veluk, soha tobbe. Oversold, overloaded, obsolete.

(#17133) eszgé100 válasza melon (#17132) üzenetére


eszgé100
őstag

Nalunk epp a napokban kapcsoltak be a 4G-t, eddig sem volt kulonosebb gond a mobilnettel, igy meg plane. egyedul akkor akadtam ki, mikor lejart a husegem, es egy majd 250 fonttal tobbe kerulo elofizut ajanlottak fel a +2 evert. Anno 4s 35 font volt 24 honapra, ingyen, most ugyanez 5s-el 41 font /ho 99 font upfront costtal :F

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#17134) fojtviki válasza eszgé100 (#17133) üzenetére


fojtviki
senior tag

Egyebkent en sem a partjukat akarom fogni, de nalunk is jol mukodik minden. Mondjuk paromnak tartoznak 150 fonttal:( Mar 9 honapja fizeti rendesen, de a depositot nem kuldtek vissza/£150/. Pedig hat honapot mondtak, hogy azutan visszakuldik.

(#17137) aero. válasza fojtviki (#17130) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

majd ma megyek szetnezek, de eddig csak csomagolt tarját talaltam, neg a lidlbe volt meghirdetve a darált disznó de mire odaértem elfogyott.

walthamstow amugy

(#17138) ronson válasza aero. (#17137) üzenetére


ronson
őstag

Walthamstowban nem is egy hentesnél lehet kapni a market street-en.

(#17139) tildy válasza melon (#17132) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk a threenek is vannak elonyei, mi Svedorszagban ki is hasznaltuk : ingyen mobilnet, ingyen uk hivas.
Valoszinuleg az USA-ban is jol jon majd.

Es eddig tenyleg nem volt bajunk vele, ha valaki, akkor en elszant three vedo voltam .

Ha azt mondtam, az EE draga, akkor az O2 -ra mar nehezen talalok szavakat. Nem hiszem el, hogy tenyleg annyi egy 8GB-os csomag amennyi.
12 Months Unlimited Unlimited 8GB 4G ready
12 months access to Sun+
£30.00

Ugye kezdjuk ott, unlimited nettel egy csomagjuk sincs...

Nekunk meg kell, volt mar, hogy hopp 15-20 gb adat ment el egy honapban. Nem gyakori, de ha tetheringezunk, elofordul.

Lefedettseggel sem volt tobbnyire baj, csak epp kene authentikaciohoz is stb. munkahelyen. De nincs. Mar hat honapja. Igergettek, mint wyconak.
Viszont mirt irtam, nem komalom ha atvernek. Megigertek, nem csinaltak meg.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17140) fojtviki válasza aero. (#17137) üzenetére


fojtviki
senior tag

Na a daralt most volt akcios az ASDA-ban. Ket napja vettunk 3 talcaval £10-ert. 3x750g.Egyebkent ha daralt kell akkor Iceland a legolcsobb talan. 910g £3. Mi ott vettuk mindig, csak mostanaban lustak vagyunk oda elmenni:)

[ Szerkesztve ]

(#17141) Viszlát válasza aero. (#17137) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez valami nulladik tipusu anomalia lehet, hihetetlen. :)

[link]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17142) melon válasza tildy (#17139) üzenetére


melon
tag

Szerintem havi 15-20 GB az mar elegge extrem, en a szinte mindig csak a telefonomrol hasznalom a mobilnetet, es nem nyomkodom egesz nap. Csakhogy a Three tobbnyire nem mukodott normal felhasznalasra sem. Nem erint nagyon a roaming kedvezmenyuk sem, ha egy evben 330 napot az UK-ben hasznalnam elsosorban.
Ha neked korlatlan net kell apropenzert, akkor valahol valami hianyozni fog az egyenletbol. Mar irtam szerintem korabban, de a Three-re abszolut igaz, hogy 'you get what you pay for'.

(#17143) melon válasza eszgé100 (#17133) üzenetére


melon
tag

A masik, amit elhataroztam, hogy nem veszek a szolgaltatotol tobbe keszuleket, egyszeruen nem eri meg, a 'kamat' irrealis neha, amit igy beszednek a szolgaltatok.

(#17144) legiaap válasza melon (#17143) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezzel az 5S-el én is elk..tam. Jobban jártam volna ha bementem volna az Apple store-ba és függetlenért megvettem volna. Most már késő bánat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17145) aero. válasza Viszlát (#17141) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

most találtam darált disznót meg karajt, ami nem pont pörköltnek való de olyat csinaltam belole hogy meg most is sirok :)

(#17146) tildy válasza melon (#17142) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tul gyakran fordul elo, de elofordult. Leven tetheting is engedelyezett, volt amikor modemkent volt hasznalva.

Altalaban 3-4GB igy is elfogy, amiert nem hiszem hogy korrekt annyit elkerni, mint amihez mar telefont is adnak mas helyeken.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17147) legiaap válasza Ck. (#17124) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most vagyok az EE oldalán és előugrott egy chat ablak, szóval már az is van, ha eddig nem volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17148) Ck. válasza legiaap (#17147) üzenetére


Ck.
addikt

Sajnos az a chat nem meglevő ügyfeleknek szól, hanem egy help a leendő ügyfeleknek h milyen telot és milyen csomagot válasszanak.

(#17149) legiaap válasza Ck. (#17148) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt nem tudtam.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17150) Ck. válasza legiaap (#17149) üzenetére


Ck.
addikt

Nem vagyok egyébként teljesen biztos benne, nem olyan régen még így volt. Ki kellene próbálni megint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.