Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) rgqjx válasza Ck. (#18400) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Lehet, mert ez itt nem Közép- vagy Kelet-Európa?
Itt a hétköznapi ember is vesz ilyen autót, nem csak az, aki meg akarja "mutatni". A jármű a többségnek itt használati eszköz, nem "farokhosszabbító". Itt jóval ritkább, hogy egy hátsókerekes autó levillogjon, ráadásul nem is biztos, hogy "kivagyiságból" közlekedik. Persze előfordul, mint ahogy az is, hogy az autó gazdája keletebbről jött. Amit előadtál, az alapján azt érzem, hogy az otthoni tapasztalatod alapján úgy gondolod, hogy itt is így megy. Szerintem nagyon más a közlekedési morál itt és otthon, feltételezem nemrég óta élsz kint, ha ez még nem tűnt fel.

De had kérdezzem meg, szerinted egy nő:
-mekkora köbcentis és milyen jellegű járművet vezethet?
-motorozhat?
-szoknya helyett vehet fel nadrágot is néha?
-kötelező viselete a csador? ;]

Mi alapján döntöd el, hogy egy autó "férfiautó"?
Ha megengeded, annyit javasolnék, hogy próbáld otthon hagyni az otthoni világszemléleted. :R

(#18402) Viszlát válasza Ck. (#18400) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem neveztelek nőgyűlölőnek, de a skatulya-kényszereddel meg én nem tudok mit kezdeni. Ez egy autó, bizonyos adottságokkal, ami vagy tetszik valakinek (nemtől függetlenül), vagy nem. Neki ez tetszik és nem gondolom, hogy ez bármiféle magyarázatra szorulna. Azt feltételezni, hogy emögött kivagyiság van az én szememben a tipikus - rossz értelemben vett - kisember fals világképét mutatja, süt a szavaidból a lenézés, pedig nem ettől leszel valaki/több, a világ sokkal több és sokszínűbb mint amennyit a gyufásdobozodból látsz. Valószínűleg nem vezettél még sosem ilyen kategóriájú autót, vagy szimplán nincs hozzá érzéked (illetve esetleg nem érdekel), ha nem tudod felmérni mennyivel többet nyújt, mint egy Skoda vagy VW vagy Vauxhall...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18403) emvy válasza Ck. (#18400) üzenetére


emvy
nagyúr

> Lehet ítélkezni rólam, de a véleményem emiatt nem fog megváltozni.

Nem az itelkezes miatt kellene megvaltoznia a velemenyednek, hanem az ervek miatt.

Az egy dolog, hogy kivagyinak tartasz egy S6-ost, de hogy szerinted ez noknek kevesbe elfogadhato, mint ferfiaknak, az kozepkori. :)

while (!sleep) sheep++;

(#18404) Ck. válasza Viszlát (#18402) üzenetére


Ck.
addikt

Jelenleg egy V6-os A6-al szelem a mezőket, ami igaz nem egy BéjjjeMWééé, de ugyanabban a kategóriában játszik, igaz pár évvel korábbról. De otthon volt szerencsém egy 2008-as A6-hoz és egy 2011-es Corollához is napi szintű céges autókent, ezért van némi fogalmam mi a kettő között a különbség, annak ellenére h az Ódi idősebb volt.
De úgy látom a lényeg nem jött at:
Vannak kimondottan férfias autók, amik egyszerűen nem illenek egy nőhöz.

(#18405) Viszlát válasza Ck. (#18404) üzenetére


Viszlát
addikt

Nézd, szíved joga korlátoltnak lenni, ahogy nekem ezt megállapítani. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18406) Ck. válasza rgqjx (#18401) üzenetére


Ck.
addikt

A kérdésedre válaszolva:
<1600ccm/100 LE (ezt anno az oktatóm tanította és jól beleverte mindenkinek a fejébe) :D
- ne motorozzon komolyabb szerkezettel, mint egy robogó (szinten oktato)
- hordhat hosszú nadrágot, sőt miniszoknyat is, de az ne legyen rövidebb, mint a bugyogó) :D
- pisztolyt ne adjanak 19-20 éves rendőr lány kezébe, legyen legalább 8 éves szolgálati időhöz kötve (sajnos nem egy "rendőr" lányt ismerek aki nem egyszer szájkaratézott már civilben, szórakozóhelyen azzal h neki pisztolya és majd ez meg az lesz, stb. Semmi felelősségérzetük nincs, de hát tudjuk h kell a létszám Viktoriába. )
- hirtelen ennyi jutott eszembe ;]

[ Szerkesztve ]

(#18407) rgqjx válasza Ck. (#18404) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Ha a gondolkodásmódodból indulok ki, akkor azt kell gondolnom, hogy kivagyiságból vetted a járműved, hogy a parkolósávból levillogj mindenkit. Külső szemlélőként mit gondolnál magadról?

Más. Légy oly kedves alkoss egy jól körbeírt szabályrendszert a női-férfi autók közti különbségekre.

(#18408) emvy válasza Ck. (#18406) üzenetére


emvy
nagyúr

Asszem onnan indult ki a beszelgetes, hogy Viszlat megjegyezte, hogy sajnalja az a lanyt, aki melletted kot ki -- szerintem ez a velekedes csak megerosodott. :) Eleg massziv onertekelesi zavarokkal kell kuzdeni ahhoz, hogy ilyesmiket gondoljon az ember..

while (!sleep) sheep++;

(#18409) Gabor tm válasza Ck. (#18400) üzenetére


Gabor tm
tag

Én a bunkózó bmw-st igazán csak otthon tapasztaltam. Itt semmivel sem rosszabbak mint bárki más. És ez a teljes német szentháromságra igaz szerintem.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#18410) eszgé100 válasza Ck. (#18400) üzenetére


eszgé100
őstag

Ezt en sem tudom megerositeni, eleg sokat autopalyazok, es nem egyszer van hogy izmos sportgepeket elozok, mert nekem eppen sietosebb, ma pl egy M3-as es egy Porsche mellett mentem el, es valahogy egyikben sem volt meg a kenyszer, hogy visszakettopadlogazzal visszaelozzon

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#18411) tildy válasza Ck. (#18400) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem vajon mit ajanlasz 180 centis magassagra, tobb mint 90 kg-ra, jahm es csak sedan lehet? Igaza van viszlatnak, nagy korlatoltsagra vall ez a sovinizmus. Miert ne lehetne egy nonek ilyen autoja? Miert ne kellhetne neki? Ahogyan nem minden ferfi egyforma, ez igaz a nokre is.

Hozzad hasonloak zavarjak vissz a konyhaba a noket, szivatjak a noi mernokoket, es meg lehetne sorolni.
Argh. Faj ez a... mentalitas.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18412) Viszlát válasza Viszlát (#18391) üzenetére


Viszlát
addikt

Megvette. :C

Nagyon szép darab, 37k mérföld, kívül-belül tip-top állapotban és bár nem egy rakéta, de a V6 dízel azért igen kellemesen mozgatja. :) Meglepően halkabb a belső tér az A6-nál, de a kormány ebben is lehetne nehezebb egy kicsit. Aztán lehet csak nekem nem jön be ez az egy ujjal tekerhetőség...

tildy: tessék összehajtogatni magad egy Corsába, hát mit képzelsz te? :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18413) eszgé100 válasza Viszlát (#18412) üzenetére


eszgé100
őstag

...annak is csak a hatso ulesere ;]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#18414) Neoteric válasza Viszlát (#18412) üzenetére


Neoteric
addikt

Mennyiért sikerült elhozni ha szabad tudni?

PSN: ne0teric_sAN

(#18415) fojtviki válasza tildy (#18411) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ahogy parom szokta mondani: "Nem a noi autosokkal van a baj, hanem a hulyekkel:)" Bar azert azt hozza szokta tenni, hogy tobb a veszelyesen kozlekedo noi sofor mint ferfi:) Egyebkent en sem ertem miert ne lehetne egy nonek nagyobb autoja :F Mondjuk en eleg kicsi vagyok, de pl en a nagyobb csaladi autokat kedvelem, c-max stb. Izlesek es blablabla.

(#18416) Viszlát válasza Neoteric (#18414) üzenetére


Viszlát
addikt

16k, private seller.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18417) emvy válasza Viszlát (#18416) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyszeruen nevetsegesek az arak odakint. Nezegettem autokat ilyen arban itt, 2007-es 325d-ket lehetett ennyiert kapni... ismerosok most vettek kint egesz jo allapotu, 80k merfoldes Avensist 2100 fontert..

while (!sleep) sheep++;

(#18418) Neoteric válasza Viszlát (#18416) üzenetére


Neoteric
addikt

Az notbad, ha nincs rejtett problémája, akkor nagyon jó vétel volt.

PSN: ne0teric_sAN

(#18419) Viszlát válasza Neoteric (#18418) üzenetére


Viszlát
addikt

Van még rá 15 hónap extended BMW service, szóval reméljük ha van is, kiderül az elkövetkező bő egy évben.

+emvy: megkérdeztem amúgy a fickót, miért privátban árulja, azt mondta BMW kereskedésben 13-ért akarták bevenni, ha nem vesz helyette másikat. Ehhez képest azért kereskedésekben simán 17-19 körül árulják ezeket...

Az Avensis az tipikusan nyomott árú autó, rengeteg taxi futott belőlük, parás eset. Ugyanez itt Yorkshire-ben a Honda Accord, bagóért dobálják őket, de az sem tudja eladni normális áron aki nem taxizott vele. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nem röhejesek itt az árak, mert valóban azok. 325d: [link].

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18420) tildy válasza Viszlát (#18412) üzenetére


tildy
nagyúr

A térdemet meg kovácsol ha ki akinek chat anyja van? :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18421) emvy válasza Viszlát (#18419) üzenetére


emvy
nagyúr

Hm, erdekes modon amit itt vettem, azok nem annyival olcsobbak (C5).

while (!sleep) sheep++;

(#18422) Viszlát válasza emvy (#18421) üzenetére


Viszlát
addikt

Franciák terén nagyon nem vagyok képben, de valóban fura. Ha az új C5 akkor talán még nem telt el elég idő, hogy kialakuljon a különbség. :F

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18423) emvy válasza Viszlát (#18422) üzenetére


emvy
nagyúr

olyan 25% a kulonbseg..

while (!sleep) sheep++;

(#18424) Ck.


Ck.
addikt

Nah kérem, akkor tegyük rendbe a dolgokat utoljára.

Lehet, hogy közép-európai gondolkodású vagyok, vagy épp régimódi, de fontosnak tartom, hogy megmaradjanak a férfi-női szerepek, szerepvállalások.

Szerintem furcsa, ha egy nő túl férfias, vagy ha egy férfi túl nőies. A mai világban túlságosan el vannak csúszva a szerepek és számomra idegen, hogy egy nő miért akar férfi munkát végezni, férfi autót vezetni, nekem sem jutott soha eszembe, hogy kozmetikusnak tanuljak, vagy egy rózsaszín Mini Morrist vegyek. Manapság az is teljesen elfogadott, hogy a kisbabával az apa marad otthon, mert az anya többet keres és ő tartja el a családot. Szerintetek jól van ez így? Ez egy jó családkép a gyermeknek?
Nem véletlen, hogy a természet úgy alkotta meg a nőt, hogy képes legyen életet adni és egy csecsemőt táplálni és nevelni, az a normális, ha ők együtt lehetnek ebben az időszakban, és a férj pedig megteremti a szükséges körülményeket.
Vagy vegyünk egy másik példát:
Uraim, Ti mit éreznétek, ha a 90-60-90-es álomnő az első randin, a vacsora után felajánlja, hogy hazavisz a vadiúj V12-es R8-asán. Nem éreznétek úgy az első kanyarban, hogy a heréiteket az étteremben hagytátok? Vagy Ti Hölgyek, ha a párotok sminkelési tippekkel látna el és a gondosan kiválogatott estélyibe a férfi az első lendülettel belekötne és kioktatna, hogy ehhez a frizurához sokkal jobban illene egy fekete kis koktél ruha, akkor mit éreznétek?
Vagy amikor a férfi dirigál a konyhában, lánykérés helyett a nő kéri meg a férfi kezét, az étteremben a nő fizet, a férfi foglal előbb helyet, miután a nő lesegítette a kabátját és betolta a széket alá...
Vagy majd durrdeffektnél a férfi tartja a zseblámpát, miközben a nő felemeli az autót és kereket cserél?
De akár egy közeli jövőben majd a menyasszony várja a fátyolzuhatagban fürdő vőlegényt, akit az anyuka kísér az oltár elé?

Nem groteszk, ha a nő a 7 napból 5x pisztolyt visel az oldalán, miközben a kis zsámolyon ülő férj otthon boldogan kötögetve várja a feleségét, aki talán épp a munkája miatt, soha többé nem fog hazatérni? A nők akarják megvédeni a társadalmat, fegyverrel, holott ez a férfiak dolga kellene, hogy maradjon. Míg otthon a 19 éves kezdő rendőrlány kezébe is pisztolyt nyomnak, addig itt nyugaton hál' Istennek látható némi fejlődés a fegyverviselés kulturáját illetően.

Ettől függetlenül, mindenki azt csinál amit akar, szíve joga, hogy hogyan éli az életét. Félő viszont, hogy ez a kifordított világ milyen következményekkel jár a jövő társadalmát illetően.

Részemről lezárva, a továbbiakban nem kívánok reagálni a témát illetően. Járjon mindenki 8 méteres autóval, 6000 köbcentivel és 400 lóerővel...de csak is a német csillagrombolók közül.

Peace.

Hímsoviniszta Ck. feat. elmebeteg párja

[ Szerkesztve ]

(#18425) emvy válasza Ck. (#18424) üzenetére


emvy
nagyúr

"Manapság az is teljesen elfogadott, hogy a kisbabával az apa marad otthon, mert az anya többet keres és ő tartja el a családot. Szerintetek jól van ez így? Ez egy jó családkép a gyermeknek?"

Szerintem ez egy szuper dolog lehet, foleg az apaknak :) Nagyon sajnalom, hogy nalunk nem ez van, bar igyekszem heti 4 napot otthon lenni. A gyereknek szerintem jo csaladkep az, ha a szulei vannak. annyira flexibilisek/sikeresek/nyitottak, hogy akar az apa is tud gyesen lenni. Nem mintha a gyerek emlekezne arra, hogy mi volt vele 1 eves kora elott. Az egesszel a baj talan a szoptatas...

"Uraim, Ti mit éreznétek, ha a 90-60-90-es álomnő az első randin, a vacsora után felajánlja, hogy hazavisz a vadiúj V12-es R8-asán. Nem éreznétek úgy az első kanyarban, hogy a heréiteket az étteremben hagytátok?"

Igazabol az a nagy szerencse nehanyunknak, hogy a ferfiak nagy resze fel a sikeres/okos/szep noktol, es mindenkepp olyasvalakit keres, aki nalanal gyengebb/kevesebbet keres/butabb (vagy eljatssza, hogy butabb)/stb., mert ahogy te is irod, az ellenkezoje megboritana az onertekeleset.
Igy nekunk maradnak ezek a nok, szoval koszi :)

while (!sleep) sheep++;

(#18426) Wyco válasza emvy (#18425) üzenetére


Wyco
tag

Van egy-két hölgy ismerősöm akik a szép es okos kategóriába tartoznak, kb harminc évesek, sajat tőkéjük van amit nem anyuci adott, es huzamosabb ideje képtelenek normális pasit tálalni, mert a férfiak félnek tőlük, vagy egyszerűen zavarja őket h ezeket a csajokat ők aligha tudnák irányítani.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18427) legiaap válasza Ck. (#18424) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én sem tudtam volna szebben megfogalmazni.
Egyetértek.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18428) Viszlát válasza Ck. (#18424) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha ezt a borzalmat valóban az oldalkocsiddal hoztátok össze közösen, akkor semmi okom sajnálattal gondolni rá, így ez a zsák a foltját esete, amihez őszintén kívánok nagyon sok boldogságot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18429) Zarah válasza Ck. (#18424) üzenetére


Zarah
csendes tag

Gondolkodtál már azon, hogy vajon ugyanez lenne-e a véleményed / hozzáállásod, ha egyszer lányod születne?

(#18430) tildy válasza Ck. (#18424) üzenetére


tildy
nagyúr

"Manapság az is teljesen elfogadott, hogy a kisbabával az apa marad otthon, mert az anya többet keres és ő tartja el a családot. Szerintetek jól van ez így? Ez egy jó családkép a gyermeknek?"

A kerdesedre a valaszom: igen, szerintem jol van ez igy. A gyereknek szereto csalad kell, az , hogy a szerepek masok, azaz anya mosdik, apa foz szerintem abszolut nem gond.

"Vagy Ti Hölgyek, ha a párotok sminkelési tippekkel látna el és a gondosan kiválogatott estélyibe a férfi az első lendülettel belekötne és kioktatna, hogy ehhez a frizurához sokkal jobban illene egy fekete kis koktél ruha, akkor mit éreznétek?"
Oszinten? : eddig amit a ferfiak javasoltak smink, vagy ruha teren, altalaban jol is allt. Jobban szerettem apuval menni ruhat venni, mert o tudta mi all jol nekem. Es orulok, ha ok adnak sminktanacsot, oszinten szolva korrektebbek, es jobban tudjak , mi all valoban jol egy nonek.

"Vagy amikor a férfi dirigál a konyhában, lánykérés helyett a nő kéri meg a férfi kezét, az étteremben a nő fizet, a férfi foglal előbb helyet, miután a nő lesegítette a kabátját és betolta a széket alá..."

Esm rendszeresen kizavar a konyhabol ne labatlankodjak, a topiklakok kozul Viszlat es Wyco talan tudja, tenyleg jol foz ( nem mintha en rosszul csinalnam, de ha o van ott, az az o felsegterulete). Etteremben felvaltva fizetunk, mikor hogy esik, a kabatlevetelt konkretan utalom, es nem csinalok etikettkerdest abbol, ha a pasi ul le elobb.

"Vagy majd durrdeffektnél a férfi tartja a zseblámpát, miközben a nő felemeli az autót és kereket cserél?"
Nem mindenki torekeny no, ebben sem latok problemat.

Ha mukodik igy egy kapcsolat ( a mi esetunkben kb 6 eve igy mukodik) , akkor senkinek semmi koze hozza.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18431) Gyick


Gyick
őstag

Én mindig azt hittem hogy nyugaton ez úgy van hogy felfogadnak egy nanny-t azt mindkét szülő dolgozik tovább,mert az éri meg jobban anyagilag,meg a nőnek akkor nme szakad meg a karrierje,ez az apás dolog nekem új.

(#18432) emvy válasza Gyick (#18431) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha pl. Londonban egy full-time nannyt felveszel (napi 10 ora kell, mert ha 8 orat dolgoztok mindketten, akkor az ingazas miatt meg +2 orat muszaj raszamolni), akkor celszeru neked fizetni utana a jarulekokat is. Siman elmegy havi 2000 font (inkabb tobb) a nannyre, az nem keves.

while (!sleep) sheep++;

(#18433) Wyco válasza Gyick (#18431) üzenetére


Wyco
tag

Nem mindig. De ne felejtsd el hogy itt (az angoloknal) a csaladmodell sokszor olyan h 'megvan a gyerek' aztan utana mar csak fizetni kell, de foglalkozni vele nem. Voltak regebben eleg nagy számban nanny ismeroseim, ok mindig mondtak, hogy az itteni csaladok anyagi helyzettol fuggetlenul a gyereket inkabb egy mozgó tárgynak kezelték mintsem a magyar ertelemben vett családmodell mukodott.
A masik hogy it tenyleg draga az ovi is, a suli is, és a nanny is, de barmelyik megoldasrol is van szo, kb havi ezer fontnal indulnak a lehetosegek, ezert tenyleg sokszor mindket szulo dolgozik, ha szeretne, ha nem.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18434) Wyco válasza tildy (#18430) üzenetére


Wyco
tag

Jelentem Lajos jol foz ;)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18435) Viszlát válasza Wyco (#18434) üzenetére


Viszlát
addikt

+1. :K

(#18432) emvy: ahol heti 5 nap kell ott már általában au-pair-t szoktak alkalmazni, legalábbis ismerős munkakeresését követve ezt láttam. Aztán lehet, hogy csak ő futott bele ilyenekbe, nanny-ként általában 3-4 napra keresnek egy héten.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18436) eszgé100


eszgé100
őstag

Mi megy itt, lol :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#18437) Wyco válasza eszgé100 (#18436) üzenetére


Wyco
tag

"- Van már Esti Hírlap?
- Kuss!"

:D

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18438) Oppenheimer válasza eszgé100 (#18436) üzenetére


Oppenheimer
veterán

közöm nincs a topikhoz -talán egyszer lesz-, de imadom olvasni :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18439) eszgé100 válasza Wyco (#18437) üzenetére


eszgé100
őstag

En kerek elnezest, hogy idepofatlankodtam :))

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#18440) Viszlát válasza eszgé100 (#18436) üzenetére


Viszlát
addikt

Egy kis középkori visszatekintés kérem, semmi más. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18441) Gabor tm válasza tildy (#18411) üzenetére


Gabor tm
tag

Szerintem egy Mazda 6 elég jól állna, főleg az aktuális. :)

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#18442) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Az utóbbi néhány nap hozzászólásain jót mosolyogtam. :DD
Kb onnan indult a dolog, hogy mi az, hogy egy nő, nem "nő nemű" autót vezet. :DDD Most meg már a nő emelik az autót és a férfi világítja...

De hogy egy kérdésre válaszoljak: "Uraim, Ti mit éreznétek, ha a 90-60-90-es álomnő az első randin, a vacsora után felajánlja, hogy hazavisz a vadiúj V12-es R8-asán. Nem éreznétek úgy az első kanyarban, hogy a heréiteket az étteremben hagytátok?"
-Nem, gyáva alaknak érezném magam, ha az miatt utasítanám vissza a kapcsolat további alakulását, mert akivel épp megismerkedtem anyagilag tehetős.
Had kérdezzek vissza: Mi a nő szerepe? Gyereket nevel, mos, főz, takarít? Esetleg ha rosszat szól, akkor "csatt"? Netán csador a megfelelő viselet?...

Én örülök neki, hogy többek közt azt is elmondhatom páromról, hogy van esze. :K (így önálló véleménye is)

#18428 Viszlát: +1 :C

Szerk:
#18441 Gabor tm: Csak ha rózsaszín és ragaszt az első lámpákra "szempillákat". Persze szigorúan 1600ccm/100Le alatt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#18443) Wyco válasza rgqjx (#18442) üzenetére


Wyco
tag

Ezekre sosincs jo valasz. En pl nem hiszem h akarok gyereket, most biztos nem, valszeg kesobb sem. Lehet tudatalatti csaladi oka van, lehet csak mert fatalista vagyok. Mindegy. A nok jo reszet ellenben nem boldogitja ez a hozzallasom. Kvazi magam alatt vágom a fát.
Valahol ez is a tradicionalis csaladmodell elleni lázadás része, igaz nem a "lázadás okán" teszem.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18444) Gabor tm válasza rgqjx (#18442) üzenetére


Gabor tm
tag

Mondjuk 6-os nincs 1.6 alatt, se 100 ló alatt, plusz szerintem gyönyörű lett. De rózsaszínben szempillákkal.. az úgy bajos volna :D A rózsaszín autókat se értettem soha, a szempilla meg már tényleg durva. De végülis mindenki azt csinál az autójával amit akar :)

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#18445) Oppenheimer válasza Gabor tm (#18444) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem a szempilla nagyon jól áll egy kocsinak, ha csaj lennék tuti lenne az autómon. :D De így marad a szemöldök. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18446) rgqjx válasza Gabor tm (#18444) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Akkor nem lesz jó. :(
Olvass vissza, mint kiderült, van olyan vélemény, ami szerint így a mazda 6 kiesik...

(#18447) fojtviki


fojtviki
senior tag

Jajj emberek, ezt mar nem hiszem el. Megint koltoznunk kell. Tegnap atjottek ismerosok 20 percet voltak itt kb. Beszelgettunk a kertben, parom bbq-zott megkinaltuk oket. Elmentek, a landlordek kuldtek uzenetet, hogy beszelni akarnak velunk. Az volt a problemaja, hogy a vendegunk felnezett a szomszed ablakara, es evvel irritalja az amugy hazi orizetben levo szomszedot. A parommal a no elkezdett ordibalni, hogy mit kepzelunk mi! A parom negy szamitogepet csinalt meg nekik ingyen, a kocsi szerelesuket elintezte nekik teljesen ingyen, megkertek multkor a 12 oras munka utan, hogy menjen el veluk kocsit venni 110 merfoldre. Szo nelkul elment, hajnal 3-ra ertunk haza parom meg 5-kor kelt. A no meg most azt vagta a fejehez, hogy amikor mentunk a kocsiert, meghazudtolta elottem, de a mivel kerdesre csak annyi volt a valasz, hogy mar nem emlekszem! Aldom azt, hogy kozosen akartak velunk beszelni, mert ha en nem vagyok ott akkor biztos, hogy kaptak volna. Ilyen idegesnek meg nem lattam a paromat :(( Jajj nincs mas valasztas, mint kivenni sajatot, tenyleg nincs mit tenni:(( Olyan jol ki lehet jonni velunk isten bizony, nem ertjuk ezt. Mi nem hangoskodunk nem iszunk. Amikor idejottunk megmondta parom, o bbq-zik es bogracsol. Jonni fognak hozzank, 3-4 hetente. Azt mondtak rendben van. De ez igy elviselhetetlen.

(#18448) tildy válasza Gabor tm (#18441) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, nem rossz, nem rossz, foleg ebben az acelkek szeru szinu fenyezesben. Bar kinezetben most a legujabb octavia jon be nagyon, illetve ez itt ni.

Szempillat ragasszon akinek.....

wyco: tudod nagyon jol, hogy mi igy szeretunk teged, ahogy vagy :U ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18449) Wyco válasza tildy (#18448) üzenetére


Wyco
tag

Sure, I'm special, even my mama told me...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#18450) eszgé100 válasza Wyco (#18443) üzenetére


eszgé100
őstag

az ilyen hozzáállású ember ne is szaporodjon ;]

no offence, csak magas labda volt, bocs :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.